Pritel mi rekl ze by se mu libilo kdybych byla vetdi mrcha

PoradnaKategorie dotazu: VztahyPritel mi rekl ze by se mu libilo kdybych byla vetdi mrcha
Mabejt zeptal se před 1 rokem
0

Pry sem moc hodna a jemu by se libilo kdybych byla vetsi mrcha. Jsem se ptala co znamena mrcha pry bych si mohka s nekym neco zacit a tak. Poradite mi co mam delat abych byla mrcha a neztratila ho?

0
8 Odpovědi
Hanka odpověděl před 1 rokem
0

Ahoj, Hanka mám to doma trochu podobně, nechceš si o tom někde pokecat v soukromí zpráv?

0
Hanka odpověděl před 1 rokem
0

Můj email je qestin1 na gmail-com, pokud budeš chtít napiš tam.

0
Jojo odpověděl před 1 rokem
0

Tak to by sis asi měla s někým začít 🙂 Ne, vážně. Možná se mu zdá, že jsi moc domácí puťka. Zkus ho jen tak zlobit. Začni si s někým psát, posílat fotky, chodit častěji ven. Třeba mu to bude stačit.

0
sunar odpověděl před 1 rokem
0

Můžeš si třeba začít psát se mnou

0
Mabejt odpověděl před 1 rokem
0

Tak psát bych si s někým mohla že. Ale co z toho bude mít? Proč bych to měla dělat? Fakt to nechápu, vysvětlí mi to někdo?

0
sunar odpověděl před 1 rokem
0

Tvůj přítel je kandaulista, to znamená, že ho vzrušuje, když se jeho partnerka s někým píše, schází….Ty mu pak o tom vyprávíš.

0
Honza odpověděl před 1 rokem
4+

Zkus to na něj opatrně, ať se nevyplaší. Občas koukni po jiným chlapovi tak, aby to viděl a sleduj reakci. Když dobrý, přitlač, třeba že takovýho si dovedeš představit v trojce s přítelem. A hlavně furt sleduj jeho vzrušení. Když se na to nebude tvářit nijak v tu chvíli, uhoď na něj v posteli. Když je hodně vzrušenej, než se udělá, zastav a zeptej se ho, jestli by se mu to taky líbilo. Ale jakmile se udělá, bacha, to už nemá ten přetlak a uvažuje víc rozumně 😉

4+
kzuzana183 odpověděl před 10 měsíci
0

Mam doma ,,dominantniho,,  kandaulistu, taky jsem se ze zacatku divila co po me chce, ted  uz mame spolecneho kamarada na sex, 2x za mesic si dame trojku, anebo prvni ja s milencem potom s manzelem a je to fajn 😉
I sex doma je potom lepsi

0
Vaše odpověď

7 + 20 =