První nevěra mojí holky – 2.díl

18+

No, víš, tam nahoře? Tak tam jsme, však víš co…. Nevím, řekni to.Chtěl jsem slyšet, že mi byla nevěrná. Chtěl jsem podrobně slyšet, kdy a kde přesně mi byla nevěrná a kde došlo k tomu, že mi nasadila parohy.

No šukali jsme tam spolu. Vpálila mi přímo do obličeje a hned pokračovala. Vrhli jsme se na sebe hned, jak jsme zaklapli dveře. Byli jsme oba strašně nadržení, líbali jsme se, vášnivě a on při tom ze mě doslova trhal oblečení.
Roztrhal mi tričko a pak mi sundal podprsenku a rukama začal dost dravě zpracovávat moje kozičky, hrozně divoce je mačkal a hnětl a osahával a moc se mu líbily moje tvrdé bradavky, jak stály a tak si je bral do pusy a mezi rty a lízal mi je a sál. No a znáš mě, to už jsem byla mokrá až do půlky stehen.

Sundej si podprsenku! Přikázal jsem, protože to byl poslední kousek látky, který zakrýval její krásné tělo. Když to udělala a její podprsenka sklouzla na zem, vyskočily na mě její krásná prsa a a já se kochal tím, jak je úchvatná a nádherná. Sice mi byla nevěrná a zranila mě, ale copak by se někdo dokázal zlobit na něco tak úchvatně krásného a dokonalého?

Její dlouhé nohy s rudě nalakovanými nehty, úžasná macatá stehna, krásně upravená voňavá pička, kulatý zadeček, souměrné boky, ploché bříško a kulatá plná prsa s krásně tvrdými bradavkami, které trčely jako malé tlusté hroty, jako by si říkaly o to, aby je někdo vzal mezi rty a sál je. Bože můj, byla k pomilování. Ne, nebyla k pomilování, byla k pomrdání. Všechno to umocňovalo její vzrušené dýchání a lesknoucí se vlhká kunda, která byla totálně mokrá a připravená na tvrdý sex. Měl jsem chuť se na ni vrhnout a šukat ji jako by to bylo naposledy. Měl jsem chuť držet ji a vyšukat jí duši z těla. Potřeboval jsem jí dokázat, že jsem lepší samec, než ten, se kterým mi byla nevěrná.

Dráždi si kozy! Vykřikl jsem místo toho a sledoval, jak si s nimi hraje rukama a jak mi předvádí, jak jí na ně sahal on svýma cizíma prackama a přiváděl ji k šílenství tím, jak jí dráždil bradavky, které má extrémně citlivé a je to její největší erotogenní zóna.

Levné hračky pro miláčky...

Tak dál, pokračuj, co jsi dělala dál, ty neřestná couro!, pobízel jsem ji, celý natěšený, nebo spíš nadržený z toho vyprávění, jak mi nasazovala parohy.

No, tak jsme se chviku dráždili ve stoje a on mě přitom tlačil k posteli. Jak jsem couvala, narazila jsem na kraj postele a spadla jsem přímo na ni, na záda, lehla jsem si a on na mě.

Aha, takže to celé byla vlastně nehoda? Ty jsi upadla a on spadl na tebe? Tak se to stalo? Žádná nevěra? Nemohl jsem si ušetřit tu uštěpačnou poznámku, ale Kristýnka se nad tím vůbec nepozastavila a vyprávěla dál.

On zůstal nade mnou a jeho klín jsem měla přímo před svým obličejem. A mě bylo jasné, že se teda jenom nešukalo, že bylo i něco více, že mi ji zprznil dokonale.
Jeho klín? Jeho klín jsi měla … ? Nechtěla jsi říct spíše něco jako jeho tvrdého čuráka jsem měla před obličejem lásko?

Byla potichu, jenom sklopila zrak. Chytil jsem její bradu a přinutil jsem ji, aby se mi podívala do očí.

Tak pokračuj, lásko!

No, však víš…
Nevím a jsem jedno ucho. Do toho. Vychutnával jsem si její rozpaky, jak je červená a neví kam s očima, když mi popisuje svoji nevěru.
No rozepla jsem mu pásek, knoflíky…
A???!
No vzala jsem si ho do pusy…
Červenala se až za ušima a dívala se do strany, rozhodl jsem se, že už si ji nebudu víc dobírat a řekl jsem dále…
Kouřila jsem mu ho a pak mi řekl abych se svlékla.

Levné hračky pro miláčky...

Jakého ho měl? Zajímalo mě ze všeho nejvíc.
No, trošku větší jako ty… Ale ne moc, opravdu, jenom trošku.
Hmm, tak né o moc, pomyslel jsem si. Nějak mě znejistilo jak mě přesvědčovala, ale co už. Copak někdo čekal, že mi byla nevěrná s někým, kdo ho má malého? Na velikosti prý nezáleží, znáte to, ne? Ale sakra, tak proč ho má milenec vždycky většího? Aha, to je náhoda 🙂
A dál? co udělal, když jsi byla nahá?
No, svlékla jsem se a nastavila jsem mu ji…

Doufám že jste měli gumu?!?

Její mlčení a sklopený zrak vydalo za tisíc slov a to mě úplně dorazilo, už jsem nemohl poslouchat dál, jinak bych se asi vystříkal. Mrcha jedna nevěrná. Potřeboval jsem si ji vzít, ukázat ji, kdo je tady pánem, že je moje a přebít všechno to, co s ní ten hajzl dělal, nalila se mi krev do rozkroku a já nemyslel na nic jiného.

Ukaž mi to!! Podržíš mi stejně, jako jsi podržela jemu. Dělej.

Odvedla mě do ložnice, kde si klekla na všechny čtyři a vyšpulila na mě svoji nevěrnou prcinu. Hezky se jí leskla a já jsem na nic nečekal, chytil jsem ji za boky a vrazil ho do ní až po koule. Byla tak mokrá, tak horká, tak nadržená, že jsem okamžitě mohla začít přirážet a jeji vzdychání mě utvrzovalo v tom, že se jí to taky moc líbí. Držel jsem ji za vlasy a mrdal ji zezadu a přitom jsem se ji zeptal, jak to bylo dál? Nemohl jsem se vyprávění o její nevěře nabažit.

No, asi 5 minut mě mrdal zezadu a pak jsme si ještě prostřídali pár poloh. Cítil jsem, že už asi budu a dal jsem jí to najevo. Chtěl jsem, aby mi ukázala, jak se vystříkal, že se chci vystříkat taky tak.

Odstrčila mě, sedla si na kraj postele a podívala se mi vzrušeně do očí. Jasně, takže se vystříkal do její pusy… hmmm. Kristýnka mi ho honila, lízala a sála, při tom mi mačkala koule a já během pár chvil jsem si chytil její hlavu do dlaní a s hlasitým chraptivým zasténáním jsem se vystříkal do její pusy. Bože, to bylo tak uvolňující, že se mi skoro podlomila kolena.

Napumpoval jsem jí to všechno do pusy a ona to dokonce spolkla, což nikdy předtím neudělala. Tak přece jenom je ta nevěra k něčemu dobrá, pomyslel jsem si. Definitivně to ale dorazila tím, když pronesla, že přece mě neochudí o to, co jemu dopřála, že by to nebylo fér a navíc jsem to chtěl mít autentické. Takže on byl první, komu spolkla a mi to musela udělat taky. Jak milé, pomyslel jsem si a dal jsem jí pusu, načež mě začala líbat, asi aby mi to vrátila, škodolibá mrcha.

Taková byla tedy naše první nevěra a já jsem od té doby musel neustále myslet na to, jak mi moji Kristýnku šuká jiný a jak ona mu poslušně drží. Několikrát jsme se o tom ještě při šukání bavili a já si vždycky představoval, jaké by to bylo, kdybych se mohl na svoji lásku jak je mi nevěrná s jiným dívat naživo. Pořád jsem to plánoval a vymýšlel, jak to udělat, až to za mě vyřešila náhoda.

Ale to je už zase na jiný příběh. Tak pokud byste měli zájem a líbilo se Vám, jak jsem vám vyprávěl o nevěře mojí holky, tak napište. Třeba se pokusím to sepsat.

18+
Bookmark the permalink.

2 Comments

  1. Pěkné, určitě piš.

    0
  2. Tak to je dobrá mrcha a líbí se mi, jak sis ji vychutnal, oba jste si to vychutnali a užili. Odpustil jsi jí to? A ona to udělala znovu? Když viděla, jak tě to vzrušuje, muselo jí být hned jasné, že to může udělat kdykoliv znovu a nic se nestane, odpustíš ji nevěru kdykoliv

    0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *