Kdo uspokojil půvabnou mrchu – reakce na 23.díl deníčku půvabné mrchy

18+

Tuto povídku zaslal manžel půvabné mrchy jako vlastní reakci na tento díl její série : http://parohaci.cz/denicek-puvabne-mrchy-slusne-rozmrdana-mrcha-23-dil/

Jazykem kmitám v totálně promáčené kundě mojí věčně neukojené mrchy. Péro mi pulzuje a srdce buší. Celé tělo se mi chvěje v návalu emocí a touhy. Je to pocit, jako první vteřiny po bouračce a přitom je to tak vzrušující a návykové. Tak moc bych chtěl svoji ženu chytit pevně pod zadkem, posadit na kuchyňskou linku a píchat jak se sluší. Tak moc bych chtěl vrazit svého totálně tvrdého čuráka do její kundy, cítit jak je krásně vlhká a vyprázdnit svoje plné koule do její orgasmem pulzující kundy. Ale jednak vím, že v tomhle stavu bych vydržel sotva tři šťouchy a pak, jsem přece slušně vychovaný chlap a nebudu se tady s Richardem prát.

Jasně, ten sígr si dělá nároky na moji ženu, ale copak je teď vhodná chvíle řešit, jestli oprávněné? Já jsem ten, co mu dovolil, aby mi ji píchal. Já jsem ten, co tady seděl s tvrdým pérem, když jeho tvrdý, horký a velký čurák mizel mezi jejími stydkými pysky a způsoboval ji takovou rozkoš, až se chvilkami přestávala ovládat a neskrývaně sténala blahem, já jsem ten, co přijal roli dobrovolného paroháče a za odměnu se kochám tím, jak mi ji tenhle drzej zmetek obdělává na kuchyňským stole, kde celá rodina pravidelně jí. Já jsem ten, co rozdal karty a sám musí dodržovat pravidla, pokud má mít tahle naše hra nějakou úroveň. A když má dnes moje princezna rande, já jsem ten, co je až druhý.

Nevím, jestli to vyčetla z mých očí, nevím, jestli je to taková bezcitná mrcha, každopádně vyřešila tu situaci bravurně za nás. Když se vedle mě objevila silueta Richarda, nemohl jsem si nevšimnout, že mu to jeho trochu větší péro zase stojí. Připadal jsem si divně, klečet vedle chlapa, kterému se majestátně tyčí jeho tvrdé péro nad tělem mojí manželky, které lížu rozmrdanou kundu. Moje mrška se toho hned ujala a dychtivě po něm chňapla. Chytila ho do ruky a začala pomalu, ale intenzivně přetahovat kůžičku přes jeho velký a krví nalitý žalud. Nikdy jsem to takhle zblízka neviděl a bylo mi trochu trapné se na to dívat, ale nemohl jsem si pomoct, musel jsem to vidět. Ty jeho kapičky, o kterých ta moje potvora pořád básní, které se mění v dlouhý proud, zakončený kapkou, která padá mojí lásce na prsa. Sice nejsem na kluky, ale bylo to opravdu krásné a jeho vzrušení nebylo pochyb. Nikdy jsem něco takového neviděl a podle toho, jak se mojí potvůrce roztáhly zorničky jsem usoudil, že tohle je to, co ji dostává do varu, tehdy se cítí skutečně jako bohyně. Ten jeho kapající čurák coby ukazatel jeho touhy je určitě návykový. Ještě párkrát ho přetáhla, Richard zavřel oči a prohnul se v bocích dozadu. Užíval si to. Náramně. Začal jsem pochybovat, co tu ještě vůbec dělám, jestli mám lízat dál, nebo už překážím a kazím jim tu chvilku spolu. Najednou mě odstrčila svým chodidlem. Rudě nalakované nehtíky se opřely o moje rameno a já šel dozadu. Ta moje nevěrná mrcha do mě normálně kopla a se slovy pozor mě odstrčila od svojí rozlízané, rozmrdané totálně tekoucí a dokonalé kundy – středobodu mého dnešního večera.

Nechápal jsem, která bije, ale ve chvilce jsem se vzpamatoval. Jakmile jsem se vykulil z prostoru mezi jejími stehny, okamžitě si k sobě za péro přitáhla Richarda. Bylo legrační pozorovat, jak si ho vodí. Ona to s chlapama prostě umí. Poslouchal ji na slovo. Aby taky ne, s příslibem takové odměny 🙂 A tak během vteřiny klečel mezi jejími stehny a prohlížel si krásné, hebké, opálené tělo mojí potvůrky a její lesklá stehna, která měla hezky od sebe. Čekal jsem, že ho do ní zkusí okamžitě vrazit, ale to by mu nedovolila. On to ví a chová se slušně. Obepnula ho nohama a přitáhla si ho k sobě. Začali se vášnivě líbat. Srdce mi chtělo vyskočit z těla. Cítil jsem, jak se mi valí krev do hlavy. Asi jsem i zrudnul. Nevěděl jsem, kam s očima. Slyšel jsem jen tiché mlaskání a pozoroval, jak tisknou svá těla k sobě. Bylo to tak vášnivé, až jsem začal žárlit. Byl jsem si jistý, že v ní ještě není. Neměl totiž to hlavní. KONDOM. Popošel jsem, abych se ujistil. Jeho tvrdé péro leželo na jejím bříšku a z žaludu se řinul potůček semene až na třísla mojí ženy. Když mě zmerčili, jak stojím vedle nich, s mlasknutím rozpletli své jazyky a rozmrzele se na mně podívali.

„Budeš jen tak koukat, nebo nám to podáš? Copak nevidíš, jak moc to potřebuju?“ Pronesla vznešeně ta moje nevěrná mrcha. Nemusela nic dodávat, bylo mi vše jasné. Sáhnul jsem na stolek pro kondomy a jeden vytáhl.
„Rozbal to!“
To snad dokáže sám, ne? Říkal jsem si v duchu, ale neodvážil jsem se narušovat tuhle maximálně intimní chvíli nějakými protesty. Dělal jsem přesně, co mi řekla. Podával jsem Richardovi rozbalený kondom, ale ona mě zase předběhla. Pustila Richarda ze sevření svých nohou a podívala se mi do očí a posměšně pronesla : „Máš na to, nebo to mám udělat radši já?“ Hrklo ve mně a došlo mi, co se po mně chce.
Richard to asi vycítil, nebo už nechtěl déle čekat a zachránil situaci : „Dej mi to, tohle zvládnu sám“ a začal si rolovat kondom na svůj nástroj v plné pohotovosti.
„A když nám tak hezky pomáháš, co kdybys nám zašel k bazénu pro pití? Nechali jsme tam všechno.“
Došlo mi, že si chtějí tenhle okamžik vychutnat jen sami dva, že jim není příjemné, když se na ně pořád hladově dívám jako pes u stolu, čekající, jestli něco spadne. Vstal jsem a odešel z místnosti. Zvědavost ve mně ale hořela a šel jsem proto hodně pomalu. Nedokázal jsem jen tak odejít a nechat je tam. Smířit se s tím, že nic neuvidím. Nevidět, co s ní bude dělat, když je mám oba nadosah. Hořel jsem touhou, být u toho, sledovat každý jejich pohyb, analyzovat každý jejich vzdech. Neumím tuhle potřebu racionálně vysvětlit, ale každý dobrovolný paroháč to asi zná.

Bylo mi však jasné, že když se tam objevím s prázdnýma rukama, budu za idiota. Proto jsem se rozhodl utíkat rychle pro pití a využít možnost objevit se tam co nejdříve. Když jsem vylezl z domu a popadl sklenky a láhev, rozezněl se domovní zvonek. Do pr… kdo to může být… A zrovna teď? Večer? Proklínal jsem v duchu celý svět. Pohlédl jsem z okna a uviděl tam nervózně přešlapujícího souseda. Další tóny dávaly jasně najevo, že se ho nezbavím. Navíc, vidí, že se v domě svítí. S boulí mezi nohama jsem vyběhl k bráně. Neptejte se, na co všechno jsem myslel, aby mi mezi tím klesl 🙂 Stejně jsem tam tu bouli ještě musel mít. Soused vychrlil co měl na srdíčku, přinesl mi podepsat nějaké papíry a zase odkráčel. Trvalo to celé asi 5 minut, ale připadalo mi to jako věčnost. Určitě jsem si u toho kousal nehty 🙂 Doufal jsem, že je stihnu ještě v akci a proto jsem skoro běžel zpátky do domu. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zatáhl za kliku a skoro jsem ji utrhl. Nečekal jsem, že by mohlo být zamčeno. Obešel jsem tedy dům zahradou. Zazadu máme velké francouzské okno. Myslel jsem, že bude otevřené, že zamkli, abychom se sousedem nešli dovnitř.

Ale spletl jsem se. Když jsem došel dozadu, okno bylo zavřené zevnitř. V obýváku bylo přítmí, jen světlo nad kuchyňským stolem svítilo. Před oknem stála moje láska a prstem mi ukazovala, abych byl potichu a sedl si. Stála čelem ke mně a Richard za ní. Dívala se mi do očí, přivírala je a Richardovy ruce sjížděly její tělo od krku, přes prsa až ke stehnům. Stála opřená rukama o sklo a nechala se osahávat. Při tom ji Richard líbal na šíji a krk. Kdyby se mě někdo zeptal jak se jmenuju, jenom bych koktal. Když jsem se vzpamatoval, uvědomil jsem si, že jdu pozdě, protože představení už začalo. Její tělo se začalo pomalu pohybovat proti sklu. BOŽE! On mi ji mrdá, křičelo moje já na celé kolo, ale ústa se ani nepohnula. Ano, stála mírně rozkročená a zezadu vyplňoval její kundu Richardův čurák. Měl jsem chuť vytáhnout si péro z kalhot a začít si ho honit. Bylo by to jako scéna z béčkového porna, kdy na konci bych se vystříkal na sklo a ti dva by zmizeli, ale tohle byla realita a v tomhle příběhu hrála moje žena. Jak začal Richard narážet svým tělem na její, podlomily se jí ruce a opřela se tváří o sklo. Její prsa se zvětšovala a zmenšovala pod tíhou Richardova přírazů. Oči měla zavřené a Richard si s ní dělal co chtěl. Byl jsem bezmocný, mezi námi bylo několik centimetrů skla. Mohl jsem se otočit, abych to neviděl, ale co myslíte? Bez mrknutí jsem pozoroval, jak dlouho to vydrží, než se vycáká. Držel si ji za boky a zrychloval. Tohle přece nemůže dát, už musí stříkat. Myslel jsem, že už to bude, protože náhle změnil polohu a chytil moji lásku za vlasy, stáhl její hlavu mírně do zadu a ta se zapřela rukama o sklo. Viděl jsem zřetelně, jak zatíná prsty a jak se její tělo sune po skle dolů. Ještě poslední rychlé přírazy, zavřela oči, otevřela pusu, propnula se v zádech a přestala přirážet.

Hučelo mi v uších a bylo to jako zpomalený film. Najednou střih, klapka. Ta moje potvůrka se otočila a začala se s Richardem vášnivě líbat. Poslední, co jsem postřehl, byly rudě nalakované nehty, které mačkají tlačítko ovladače. Tma. Žaluzie udělaly svou práci a zatáhly se. Chtěli si tu intimní chvíli užít sami. Možná se styděla? Nevím. Čekání na další záběr bylo nekonečné, ale seděl bych tam poslušně až do rána. Když se scéna zase objevila, Richard seděl rozvalený na sedačce, moje láska klečela před ním a sahala mu na péro. Tyčil se mu do vzduchu a kymácel se na strany. Hladila ho rukama a chvilkama ho honila. Držela ho u kořene a mazlila se s jeho žaludem. Nevšímali si mě, Richard měl zakloněnou hlavu a užíval si tuhle luxusní péči, kterou si po tom výkonu jistě zasloužil. Všiml jsem si gumy, ležící na zemi. Byla prázdná. Snad mu ho nebude kouřit? Problesklo mi hlavou. Chvíli si ještě hrála s jeho vzorně stojícím ocasem, položila hlavu na jeho stehno, jeho tvrdého čuráka naklonila před svůj obličej. Podívala se mi do očí, usmála se a rudým nehtem stiskla tlačítko ovladače.

Když se žaluzie otevřely naposledy, leželi na sedačce, líbali se a mě bylo jasné, že tenhle rafinovaný závěr vymyslela proto, aby mě má zvědavost a touha udržela přesně tam, kde mě potřebuje mít 🙂

18+
Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Tak to bych nedal

    0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *