U řeky

Jsme manželé já 38, manželka Zuzka 36. Já sportovní typ, manželka sportu moc nedá, ale pořád štíhlá s krásně tvarovanou postavou a moc hezká v obličeji. No chlapi se za ní často otočí. Sice prsa po dvou dětech už nemá tak pevná, ale má je pěkně velké s velkýma bradavkama. Mačkat je a sát, je velká paráda. Trošku větší, ale pořád pevný zadek (ani stopa po celulitidě), pevné břicho i když s nějakým tím malinkým faldíkem, upravený, ale ne vyholený klín a krásné, dlouhé a mírně zvlněné kaštanové vlasy.

Jednou v létě, jsme se šli s manželkou projít kolem řeky. Schválně jsme jeli za město, do míst, která nejsou pro koupání moc atraktivní a pohybuje se tam málo lidí. Spíše je tam jen nějaký ten opalující se naháč, nebo pár za křovím. Docela nás rajcuje rozdat si to někde v přírodě a navíc, pořídili jsme si foťáček se 125x optickým zoomem a strašně rádi si vylezeme na jeden náš oblíbený posed a šmírujeme. Už jsme toho viděli docela dost, i trojku. A většinou nás to tak vzruší, že si to hned na tom posedu rozdáme. No a u mne to má ještě jeden aspekt. V představách mám, že mi nějaký cizí a nejlépe starší chlap opíchá manželku.

Takže manželka nesla deku já baťůžek s vodou, foťákem a malým stativem a jak tak jdeme, tak jsme mezi tím vším křovím málem šlápli na nudistu. Chlap tak 55 – 60 let, silnější postavy, dost opálený se tam rozvaluje a ani neměl snahu se nějak zakrýt. Ještě si ho před námi prohrábnul a promnul si koule. Manželka se začala červenat a beze slova se snažila rychle projít kolem něho. Ale já si všiml, že celou dobu, co se snažila jakože rychle zmizet, tak pokukovala po tom jeho péru. A uvědomil jsem si ještě jednu věc. Já ho znám! Znám ho z vidění z krevního centra. Několikrát jsme se tam potkali, a chodí často, pamatuju si že minule se bavil v čekárně s jiným dárcem, že letos chce jít každý měsíc.

Když jsme se trochu vzdálili, začali jsme se strašně smát a manželka povídá, viděls toho čuňáka jak si před náma za něho ještě tahal? Ale prosímtě, tady mu nadáváš do čuňáků, ale nemohla jsi z toho jeho ptáka spustit oči. Beztak bys ho hned spolkla nebýt mě, smál jsem se jí a popichoval ji. Co si to o mě myslíš, dělala naštvanou, ale já věděl, že to hraje. Často si ji v posteli dobírám, že by potřebovala druhého do pusy a vím, že ji takové prasárničky vzrušují. Ale nikdy jsem jí nepřiznal, že mne to nejen vzrušuje, ale chtěl bych ji vidět s jiným doopravdy. Ten by Ti ji pořádně protáhl, určitě má většího než já, pokračoval jsem a zároveň si všiml, že manželce na vteřinu utekl pohled do prázna, jak se zasnila. Ale hned se vzpamatovala, a i když jí trochu přeskočil hlas, hned zaútočila. Ale ale, tady je někdo trošku uchyláček, chtěl byses na to dívat, co?! V hlavě už jsem ty představy měl a asi to bylo vidět, když se v mých lehkých šortkách začala tvořit boule, kterou nemělo co zkrotit, protože jsem byl naostro. Tak tebe to fakt vzrušuje, cooo?! šila do mě dále. Hmmm, trochu, asi Tě hned přefiknu, abys přestala myslet na jiné ptáky, odpověděl jsem. Za tohoto špičkování jsme přešli malou dřevěnou lávku přes řeku a po druhé straně se vraceli zpět. Po cestě zpět jsme dorazili na náš oblíbený posed a už jsme se těšili, jak si to tam spolu rozdáme. Nahoře jsem vytáhl foťák se stativem, připojil ho k tabletu a začali jsme zkoumat okolí. A manželka zamířila rovnou na místo kde, na druhé straně řeky ležel u břehu náš čuňáček, jak ho Zuzka pracovně nazvala. Našli jsme ho hned. A já z hecu šel hned na detail jeho ptáka. Což na těch cca 400m nebyl vůbec žádný problém.

Tak co, líbí se Ti, ptám se Zuzky a zezadu jí přes letní šatičky mačkám kozy, zvedám sukni a zajíždím pod kalhotky.

HMMM, odpoví zastřeným hlasem s očima upřenýma na tablet.

Chtěla bys ho?

Neee, odpovídá a červená se, což ji usvědčuje ze lži.

Chtěla bys ho kouřit, ty malá couro? přitvrzuju.

A Ty by ses chtěl dívat? kontruje.

Nevím, možná… opatrně odpovídám.

Chtěl byses dívat, jak mě šuká jako kurvičku?

Tak hned šuká, jooo? Já myslel jen kouřit a nervózně se zasměju, jakože to měl být vtip. A Ty bys mu hned i podržela? řeknu a mačkám jí kozy.

Jestli bys chtěl, tak ano.

Chtěl! sázím vše na jednu kartu.

Otočí se ke mě čelem, a já čekám vynadáno. Ale on je cizí, a určitě k řece nenosí kondomy, nechci riskovat nemoc. Říká místo toho.

Nooo, víš já ho znám z vidění, chodí darovat plazmu a to hodně často, a tam pokaždé dělají veškeré testy.

Otočila hlavu na monitor, mrkla na jeho ptáka a zase zpátky na mne. Tak jo, řekla prostě.

To jako fakt? říkám

No vidím, že ten tvůj tím souhlasí a kývla hlavou k mým bermudám, které tvořily neobvykle velký stan s mokrou špičkou.

Vzala deku, slezla dolů a šla směrem k řece.

Ještě když byla pár metrů od posedu, tak si tak polohlasně a spíše pro sebe povídám, že ženské jsem pěkné děvky.

Zuzka, to asi zaslechla, protože odpověděla „sám jsi to chtěl“ a aniž by se otočila nebo zpomalila nadzvedla sukni, zavrtěla zadkem a pleskla se přes něj.

Víš co, kašli na to,jdeme pryč, zvýšil jsem hlas protože se vzdalovala a sám nevím, co jsem v té chvíli vlastně chtěl. Napřed jsem myslel, že mne neslyšela, ale pak odpověděla NENENE, jsme přeci děvky. Věděl jsem, že mne chce i potrestat, za to, že ji dělám takové návrhy a doufal jsem z části, že tojen hraje a k ničemu nedojde. Ale moje druhá půlka, to chtěla vidět. Bylo to fakt rajcovní. Ta žárlivost, vzrušení, nadrženost, ponížení. Těžko se to popisuje. Zabral jsem foťákem celý plácek kde ležel, díval jsem se na tablet a doufal, že čuňák odejde, nebo že se žena otočí. A zároveň, že se nic z toho nestane. Najednou se na scéně objevila Zuzka. Jako v němém filmu, jsem se díval, jak o něčem mluví a čuňák si zase bezostyšně hraje s pérem. Pak Zuzka protřepla deku a stáhla přes hlavu šaty, pod kterýma měla jen kalhotky. A lehla si asi dva metry od čuňáka. Aha, takže jen provokuje a za chvíli, je zpátky a bude se ptát, jestli jsem měl nahnáno. Leželi na boku, čelem k sobě, každý hlavu podepřenou rukou a o něčem se živě asi 15 minut bavili. Zuzka rozhazovala, volnou rukou a chvílemi se smála, až jí kozy skákaly. Najednou se zatvářila trochu překvapeně, a pak udělala gesto asi jako ve smyslu „no proč ne“. Lehla na záda, stáhla kalhotky a roztáhla nohy. Čuňák se k ní posunul a mi zatrnulo. A pak si bezostyšně lehnul mezi její nohy a začal ji šukat. Ne, oni se na mě domluvili, jenom na ní leží a není v ní! Takového stébla jsem se chytal. Zajel jsem jim mezi nohy na detail a veškeré naděje byly pryč. Jezdil v ní celým ptákem a že ho měl pořádného! Obrovské chlupaté koule pleskaly o nahý zadek mé manželky, která si ještě držela nohy pod koleny, aby se do ní dostal co nejdále. Žádné polohy nestřídali, jen ji šukal a ona držela. Šukal ji jen pár minut a najednou vidím, že pár přírazů zrychlil a pak jeden tvrdý až po koule, první vstřik, druhý příraz druhý vstřik. Měl jich celkem sedm! Čuňák, asi dlouho o ženskou nezavadil, až mu jeden trouba sám přihraje svou manželku, která byla o několik tříd výše, než na co by on jinak měl. Chvíli na ní ještě ležel, a já věděl, že poslední kapky z té jeho opálené klobásy vytékají do mé manželky. Pak se odvalil na záda a já se díval přímo do rozšukané kundy mojí manželky, ze které vytékalo cizí semeno.

Zvedám telefon a volám jí.

Ahoj miláčku, jaké bylo divadlo? Ani mne nepustí ke slovu a pokračuje. Jo, teď je teprve přestávka v půlce hry? Že to nebylo nic moc? Tak to určitě musíš zůstat na druhou. Tam se teprve herci rozjedou a závěr je prý úplně nejlepší. Všude jsem četla, že herci ze sebe dají všechno až těsně před koncem. Fakt je to kvalitní hra a vyhlášené divadlo. Tak si to užij, konečně jsi vyrazil někam za kulturou. Jo a nečekej mě dříve než večer, našla jsem si super místo na opalování, příště tady musíme jít spolu. Tak ahoj.

Ta coura! Tak já jsem prý někde v divadle! Takže čuňák ví, že je vdaná! A klidně si do ní vystříká ty své chlupaté koule! Prý druhá polovina bude lepší! Tak uvidíme! Najednou mi zvoní mobil, manželka! Ale vidím na tabletu, že ho v ruce nemá, zvednu jej a pochopím, že dala hlasitý odposlech. Takže ho nechám zapnutý a nevěřím vlastním uším.

Ano, ten můj trouba je někde s kamarády v divadle a myslí si že se opaluju. Smích. No máte o dost větší ocas než on, a ty velké koule. Vy jste mi ji asi pořádně vystříkal, tak dlouho do mne nikdy manžel nesemenil. Ukecaná ona je pořádně.

Chceš vidět, jak vypadají moje cákance? ptá se čuňák

Ano, ráda.

Ukazuje jí mobil, asi tam má nafoceny svoje akty.

Jsem zaregistrovaný na amatérech, znáš to?

Ano znám, ale účet tamnemám. Ale to jsou pořádné výstřiky, to chcete říct, že to všechno mám teď v sobě?!

No spíš asi více, už jsem docela dlouho nestříkal a takhle jsem si snad koule nikdy nevyprázdnil. Ten čuňák!

Pak si povídají pár minut o blbostecha já už chtěl zavěsit, když slyším Zuzku. Nooo a ehmm myslíte, nooo ehmm že byste mohl ještě jednou?

Ty bys chtěla ještě, ty jsi ale děvka, vždyť jsi vdaná.

Tak teď už je to jedno ne? zasmála se.

To máš pravdu, tak se snaž, aby se postavil, říká čuňák. Seděl s roztaženýma nohama na dece a manželka se k němu na čtyřech sklonila, strčila hlavu mezi jeho nohy a začala mu ho kouřit, a on ji ještě rukou přitláčel hlavu. Za chvíli stál jako stožár, musím uznat ža fakt kláda.

Zuzka přestala, čuňák si lehl na záda a ona nasedla zády k němu, a směrem ke mě se široce roztaženýma nohama. Vsadím se, že to tak udělala schválně. Rajtovala na něm a já viděl tu její roztaženou kundu.

Chci Tě mrdat zezadu děvko a plácnutí po zadku, slyším v mobilu po chvíli.

Hmmm, tak se mi to líbí, je to rajcovní, když se ke mě chlap tak chová a hrát si na děvku, odpověděla a šla poslušně na čtyři.

A zase se schválně nastavila tak, aby mi ukázala zadek v celé kráse. Čuňák přistoupil zezadu ale ne na kolenou, normálně si ji osedlal v podřepu a vidím, že tlačí žalud do zadku.

Ne, tam ne, slyším a to tónem, který poslechl i čuňák. Ale zato jí ho normálně vrazil do kundy a mrdal jako fenu. Představoval jsem si jak jí teď musí parádně skákat kozy na které jsme neviděl. Po chvíli ji chytil za vlasy a kozy, přitáhl ji k sobě až byla úplně prohnutá v zádech a už jsem poznal, že si do ní ulevuje podruhé. Když ho vytáhl, přpomělo mi to, když jsem viděl připouštění hřebce. Povadlý dlouhý ocas mu vyklouzl, kapalo z něj a kunda byla roztažená díra umazaná o semene. Pak už jsem se dál dívat nechtěl a odešel jsem.

Manželka přišla až k večeru, že jí svezl do města, ale řekla mu jinou adresu, aby nevěděl kde bydlíme. Byl jsem naštvaný i nadržený. Nepustil jsem ji ani do koupelny, hned za dveřma jsem ji ohnul, vyhrnul šaty, kalhotky jen odsunul na bok a prostě ji použil jako on. Jen jsem si potřeboval vystříkat koule, jak jsem byl za celý den rozdrážděný. Ona beze slova podržela, ale trvalo to snad jen půl minuty a měla v sobě snad největší dávku semene, jakou jsem kdy vystříkal. Ale obávám se, že na čuňáka jsem neměl. Stáhla si od něj nějaké fotky jeho výstřiků, a měl toho snad půl deci.​

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Moc pěkné, nechtěla by panička skusit i jiný ocasy, třeba vpokracovani díky

 2. Pokračování

  Ale pak už to nebude realita. Můžu zkusit napsat něco krátkého, jak mi to vyprávěla ona. No a taky, vzali si na sebe kontakt a čtyřikrát se od minulého léta sešli. Ona to dělá hlavně kvůli mě, takže když jsem na „to“ nadržený, tak mu zavolá a sejdou se.

  • Pokračování

   Teda doufám, že se s ním schází jen když to po ní chci já…

   • Pokračování

    A taky při poslední schůzce jí přemloval, jestli by s ním nešla do swigers clubu. Že prý jen aby měli diváky, nikdo jiný by po ní nic nechtěl. Už samozřejmě ví, že má manžela, který jí ty schůzky dovoluje a prý se nemusím bát. Ale nevím jestli je to dobrý nápad ji tam s ním pustit.

 3. Pěkný příběh. Jestli se to opravdu stalo, tak máš hodně štěstí. A to ji nadržený jen tak zřídka, že se sešli jen čtyřikrát? Není to škoda? A on častěji nechce? Určitě se mu líbí mít mladou fenu.
  A když chce mít diváky, tebe už k tomu přizvali?

  • Pokračování

   Stalo se to. Já se se dívám na péčko s touhle tématikou a vždycky mě to rajcovalo. Ano, sešli se jen čtyřikrát, manželce věřím 🙂 Takové to hodně nadržené období na tyhle věci mám jen občas. Snažím se to kočírovat 🙂

   • Pokračování: Tak to pak jo. Má manželka má sex s milencem častěji, než se mnou a už si to ani jinak neumím představit. Péčko je fajn, jen bohužel moc nerealistické a najít něco, co působí aspoň trochu věrohodně je fakt složité.

 4. No jestli je tohle pravda tak jen “ nic se nemá přehánět “ ,“ tak dloho se chodí se džbánem pro vodu….“ a kdo chce kam odstranportujeme ho tam “ no a v okolí má tvoje drahá choť pověst kurvy která nedá jen tomu kdo si neřekne a až to budeš nejmíň potřebovat tak se to posere a ty s tím nic neuděláš, vlastně už teď s tím nic neuděláš tvoje choť se kurvi normálně a tobě řekne jen to chceš slyšet nebo ona chce….

  • Myslím že se nekurví. Neříkám, že jí to s ním nelíbí, ale nemyslím si, že má jiného. Museli byste ji znát. Už jsem poslal povídku, jak to viděla u řeko ona a teď píšu povídky o každé z jejích čtyř schůzek.

 5. Karlos: Myslím, že to vidíš moc extrémně. Když on ji povoluje šukat s jiným, proč by mu to tajila? Ale i pokud by si štrejchla i mimo to, co mu řekne, proč by měla hned dávat každému a možná by ji to stejně prominul.

  • Ale kdepak ne že dovoluje sukat to není o dovolení to je o tom že prostě sukat chce a manzel s tím nic neudělá i kdyby 100x chtěl takže manželovi řekne co chce a bude sukat kdekoliv a s kymkoliv ale vsechny další malery odskace3 manzel pokud s ni nevyrazi dvere to se tak dela

   • Karlos: Nechci zde nabádat k bezmezné důvěře ženám, to by byla cesta do pekel. Ovšem oni to mají nějak nastavené a vyhovuje jim to tak, nevidím důvod, proč by jen proto, že si šukne jinde, s povolením manžela, měla šukat jinde i bez jeho povolení.
    A kde máš napsáno, že ženská, která nic povolené nemá a tváří se jako ta nejvěrnější domácí puťka, ve skutečnosti nešuká s kýmkoliv, kdykoliv se ji jen naskytne příležitost!?

 6. Karlosi, souhlasím.

 7. nevěřící

  když jsem si to přečetl tak se mi to jevilo jako celkem pěkná povídka , ale pak v příspěvcích mi došlo že to autor vydává za pravdu asi tu budu za nevěřícího tomáše , ale tohle asi nebude pravda a nebo je ta žena opravdu coura a tohle byl její asi stý úlet , jednoduše nevěřím že by normální žena na to vlítla na louce s úplně cizím chlapem před manželem který jí nikdy neřekl co se mu líbí , tak že pokud je to pravda zeptej se doma a myslím že materiálu na povídky bude dost

  • Zuzka a Martin

   Ahoj, díky za názor. Nebudeme nikoho přesvědčovat o tom jestli se to stalo nebo ne. My víme své. Jen bysme snad doporučili zavítat třeba na kandaulismus.cz a uvidíte, že neděláme nic tak neobvyklého. Kandaulistů je spousta a nám trvalo dost let v manželství, než jsme se odhodlali k činu. Předtím jsem nikdy jiného chlapa neměla. Po nynějších zkušenostech bych se to už nebála manželovi přiznat.

 8. Zuzka + Martin

  Ahoj chlapi. Na netu jsme s manžílkem narazili na fotku ženy, která je mi docela podobná. Nevíme jestli je to amatérka, nebo profi, ale pokud by byl zájem, můžeme ji poslat. Jde nám jen o to, vytvořit trochu lepší představu o tom jak vypadám, ale svou fotku určitě internetem kolovat nenechám. Rajcuje mne představa, co se mnou asi provádíte 😉 a tak to bude trochu autentičtější. Pro nechápavé opakuji. NEnabízím své fotky, pouze ženy která je mi podobná. Jde o fotky volně přístupné na netu. Takže pokud bude dostatečně velký zájem, napíšu zde náš mail, kde si můžete o fotku napsat.

 9. A co kdybys tady vystavila odkaz na tu fotku? Není o jednodušší? Rád se podívám

 10. Ahoj, tak tady je žena, která je mi jakžtakž podobná. Já jsem samozřejmě hezčí 🙂 a nemám kérku a klín mám trochu lépe upravený a trochu větší prsa a ne už tak pevné a a a :-). Chtěla bych chlapům tady zprostředkovat trochu autentičtější zážitek při čtení mých úletů, tak asi tak.
  https://www.google.com/search?q=brunette%20wife%20naked&tbm=isch&tbs=rimg:CQZIwoOHiJxYYRxsPJLr1FnO&client=firefox-b-d&hl=cs&sa=X&ved=0CBsQuIIBahcKEwjo7caYlvbtAhUAAAAAHQAAAAAQWw&biw=1903&bih=966#imgrc=ImMZy9cYw_kuSM&imgdii=io3gEea1PoSzrM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *