U řeky – čtvrtá schůzka

Po tom, co čuňák provedl manželce minule, to vypadalo, že schůzky skončily. Já neměl odvahu další schůzku navrhnout a Zuzka taky nevypadala, že by měla zájem. Až jednou, jsem Zuzku přistihl, že si při sexu strká prsty do zadku. Tohle nikdy předtím nedělala a já hned začal vyzvídat. Nakonec z ní vypadlo, že po pár týdnech od onoho „znásilnění“ ji ta představa začala vzrušovat a začala se zadní dírkou trochu experimentovat.
Ale Zuzi, to je rajcovní, vždycky jsem to chtěl do zadku zkusit. Myslel jsem, že teď bude svolná.
Tak na to zapomeň. Zpražila mě. S tebou je sex něco jiného. S ním je to rajcovní, ale před tebou bych se styděla. A vůbec, nechci abys mi ho tam strkal.
Takže chceš říct, že mu by si do zadku podržela a mi ne? Nechápal jsem.
Ale jen proto, že si Tě vážím. To je stejné, jako Ty bys dělal s prostitutkama to, co se mnou ne. Víš třeba, jak jsi kdysi říkal, že bys chtěl zkusit piss s nějakou, nooo víš děvkou, ale mi bys to nikdy neudělal.
Hmmm, pamatovala si to dobře. Ale já bych jí to klidně udělal. Jenže jsem tehdy nevěděl jak jí to říct a čekal jsem, že mi to sama navrhne, jako že jí to nevadí. A ona to za pár let, tak hezky otočila proti mě.
No, jo, no. Souhlasil jsem neochotně. Jo vím jak to myslíš.
Takže bys šla na další schůzku?
Ale jen kvůli tobě, zamrkala nevinně a hned se toho chytla a už měla v ruce mobil.
Na kdy si to mám domluvit? Zítra?
No ta je nějaká hrr. Třeba dneska odpověděl jsem naštvaně a čekal, že jí způsob jakým jsem to řekl, napoví, že mi to moc po chuti není.
Ale úplně to ignorovala a mám podezření, že schválně.
Za chvíli byla s čuňákem domluvena, že přijede do hodiny a už se šla připravit. Za půl hodiny vypadala… no jako luxusní šlapka. Žádná špína s ulice, ale luxusní společnice pro všechno.
Ještě než odešla, tak jsem ji chytil za ruku a povídám. Ale chci to vidět.
Cože? vytřeštila oči
Má webkameru?
Nooo, myslím že ano. Má noťas a vedle jsem viděla takovou tu kamerku, myslím že to je ono.
Řekni mu jak to s váma je, a budu na skypu.
Nooo, ale co když se naštve, že jsem ho celou dobu tahala za nos a vykopne mě? řekla a já si uvědomil, že v tom zazněl strach, že by se to mohlo stát.
Tak v to trochu doufám, odpověděl jsem.
Beze slova se otočila a odešla.
Podle toho, co mi potom řekla, to vzal více než skvěle. Spíše ho to ještě více vyrajcovalo, že k němu manžel posílá obdělávat manželku a se skypem ochotně souhlasil.
Takže asi po půl hodině mi už zvonil videohovor.
Když jsem ho přijal, nečekal mě nějaký pozdrav, ale rovnou záběr na manželčin holý vystrčený zadek a jen jsem slyšel čuňáka jak říká „už to přijal“. A hned se mi v záběru objevil jeho tlustý zadek pod kterým visely velké chlupaté koule a jeho tlustý ocas. Zahlédl jsem jak se mu ze žaludu natahuje velká čirá kapka, ale dříve než stačila skápnout na zem, utřel si ho o manželčinu zadní dírku a hned ho začal tlačit dovnitř. Přitom si čuráka vymačkával, aby jí ten zadek ještě více promazal předmrdkou. Žalud pomalu mizel v zadku a jen jsem slyšel manželku jak to vydýchává.
Držíš pěkně ty čubko, manžílek má určitě krásný výhled.
Pomalu ho zastrkával a vytahoval ven a s každým zastrčením byl hlouběji. Až se konečně jeho koule přitiskly na Zuzčinu kundu. A teď začal pomalu přirážet a postupně zrychloval tempo.
Líbí se Ti to? slyším manželku

Líbí ty čubko! odpověděl čuňák

Líbí… na nic jiného jsem se nezmohl

Zuzka se zasmála, to bylo na manžílka.
Jak se Ti to líbí manžílku?
Moc se mi to líbí! Opravdu, ten pohled, jak si nad ni čuňák přidřepl a já měl výhled na jeho velké, chlupaté, vytahané koule, jak pleskají o krásnou kundičku mé manželky, byl tak rajcovní! A to, že jsem měl možnost vidět mezi jeho, v podřepu roztažené půlky, jen umocňovalo tu perverzitu.
Jsem děvka?
Ano jsi děvka!
Teď mi ukážeš jak se Ti to líbí, řekla a dala kolena trochu od sebe. Teď jsem uviděl její kozy, které se houpaly v rytmu čuňákova přirážení a mezi nima skloněný obličej manželky.
Má parádní koule, řekla a hmátla mu po nich. A teď mi ukaž jak se Ti to líbí.
Hned jsem sundal kalhoty a ukázal na kameru stojícího ptáka a začal si ho honit.
Manželka přivírala oči blahem a vzrušující bolestí, které jí způsoboval čuňákův čurák v zadku a poslušně držela.
Čuňák ji plácal po zadku a mačkal kozy jako by byly jeho. Tempo ještě trochu zrychlil ale po asi pěti minutách šukání jsem viděl, že má zpocený zadek a určitě mu kapal pot i na záda a zadek mojí manželky. Pořád ji oplzle komentoval a občas přidal i nějakou narážku na mě, čemuž se manželka smála a povzbuzovala ho.
Dneska nebudu stříkat do tebe ty čubko, postříkám Ti mrdkou prdel, ať ten tvůj vidí, co jsem do tebe pokaždé napumpoval!
Ano, postříkejte mě, označkujte si mě! vykřikovala manželka
Uuuuž ty čubko! Čuňák ho vytáhl a začal stříkat na záda a zadek manželky, mezi její půlky a do vyšukané kulaté dírky. Fakt toho měl hodně. Takové cákance jsem ještě neviděl. Hustá mrdka jako by znala cestu, hned zatékala manželce do otevřeného zadku a taky na kundu.
Zuzka to ucítila a hned se začala prstit rukou celou zalepenou semenem.
Olízej ho! poručil čuňák
Manželka se poslušně otočila a začala mu kouřit čuráka a zpocené koule. Viděl jsem, že mu ocas neuvadá a věděl jsem, že jako vždy přijde druhé kolo. Čuňák se posadil na gauč a manželka se posadila kundou na mokrého a kluzkého ptáka, čelem k němu. Mě už si nikdo nevšímal a věnovali se jen sami sobě. Zuzka se snažila. Vrtěla zadkem, skákala mu po ocase jako pravá děvka. Čuňák mačkal a sál její cecky a zespodu přirážel, až mu koule pleskaly o její prdel. Semeno z předchozího mrdání, se změnilo v bílou šlehačku. Měl od toho celé koule a manželka kundu a zadek. Najednou jí čuňák něco pošeptal a moje manželk odpověděla „ráda“. Hodila laškovní úsměv s olíznutím na kameru, vytáhla z kundy ocas, sjela čuňákovi mezi nohy a bez zaváhání mu ho začala kouřit. Mazlila se s ním, lízala mu koule, pleskala se s ním po tváři a ceckách. Za chvíli byl ocas a koule čisté, ale zato manželka celá zapatlaná. Vůbec nevypadalo že by jí to vadilo. Pak nasedla znovu, ale čelem ke mě a zasunula ocas do zadku. Čuňák ji přidržoval za zadek a jí skákaly zasemeněné kozy sem a tam. Zuzka si prstila kundu a z chvíli se udělala. Dosedla na něj a vzdychala. To asi čuňáka dostalo, takže jsem viděl jak párkrát zespoda přirazil a už jsem viděl jak manželce teče semeno ze zadku po ocase na jeho koule. Zuzka mu je masírovala a pak si zpatlanýma rukama masírovala kozy.
Tak co líbilo se Ti představení miláčku? zeptala se
Ano moc. Už se na tebe těším, a zatřepal jsem si nevyhoněným ocasem.
Vidím, že dneska máš na pilno courinko, řekl čuňák se smíchem, vytáhl jí ocas ze zadku a popleskal mou manželku po zadku.
To víte, kurvičky jsou na roztrhání, řekla se smíchem a vypnula skype.
Po příchodu domů, jsem manželku hned v předsíni ohýbal do předklonu.
Počkej, ani jsem se neumyla. Čuňákovi neteče teplá.
To nevadí, dělej vystrč ten zadek, ošukám Ti ho!
NENENE, do zadku může jen čuňák. Ty se s ním dělíš jen o kundičku. smaála se mi manželka
Hned jsem jí ho tam vrazil a do minuty měla moje semeno v kundě.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Zajímavá dynamika vztahu. Ať vám to vydrží. Z podtextu bych řekl, že z toho musíš mít obavy, jak to vlastně tvoje žena bere a proč za ním chodí. Užívej a ať se to dál daří k vaší oboustranné spokojenosti 🙂

 2. Parádní série, líbí se mi, že je to pořád realistické. Jen tak dál 🙂

 3. Tak na víkend je ze mně slaměný vdovec. Čuňáka, už jsme vzali tak nějak jako rodinného přítele. No, ne ani tak přítele. Spíše plniče našich představ a on si taky přijde na své. Zkrátka, manželka je u něj poprvé přes noc a na celý víkend. Více napíšu až v povídce. Ale už můžu prozradit, že je tam překvápko. A bylo i pro manželku a pro mě.

  • Tak z překvápka nakonec bylo ještě větší překvápko. Ani nevím jestli o tom mám psát a taky, jestli ty schůzky nemám utnout. Jaký je váš názor?

   • Jen to napis… A nech ji si uzivat ?

   • Čistá Pravda

    Píšeš dobře, takže určitě pokračuj. A jestli tě to celé vzrušuje, tak to utnout nedokážeš. I kdyby jsi čuňáka ženě zakázal a ona poslechla, stejně ti to po čase začne chybět.

 4. To záležá, kam to zajde, abys nakonec ty nebyl odstaven a jako dirigent jen nečuměl, jak druzí hrají!

 5. Určite napíš ďalšie pokračovanie. Veď potom uvidíš naše reakcie ale určite to vzrušuje nie len nás ale aj teba. Čakáme na ďalšie pokračovanie príbehu

 6. Martin + Zuzka

  Zdravím Vás, pánové. Takže vzhledem k tomu, co se událo o víkendu, se mne můj manžel zeptal, jestli o tom může napsat, protože už to bylo trochu pře čáru. Můj názor je, že jelikož se stalo, co se stalo, tak nějaká povídka už mě nezabije. Doteď jsem nevěděla, že tady manžel píše, ale vydržel mi to tajit jen pár týdnů, od doby co napsal náš první příběh. Musím se ale přiznat, že mi to nevadí a docela mne některé vaše komentáře vzrušují. Ale aby bylo jasno, nejsem žádná lehká holka, jen mne ta role docela rajcuje. Sex se mi líbí, ale až do minulého roku, jsem měla jen jednoho chlapa. Manžela. Bez jeho dovolení, bych do toho nešla. Takže, abych to shrnula. Manžel má povolení napsat o tom co se stalo o víkendu. A pak pojďte do mne :-), s komentáři. Zuzka.

  • Myslím že nikto z nás si nemyslí že si nejaká ľahká žena a určite by si do toho bez manželovho zvolenia nešla. Sme zvedaví čo sa stalo a všetci na to čakáme

  • Zuzko to ze bys byla lehkou devou jsem si ani nahodou nemyslel. Rajcuje te byt obcas za devku pro Cunaka, tvemu manzelovi se to libi a me osobne se libi to cist.

 7. Tahle série se mi hodně líbí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *