Klářiny III.

Šla domů a jako ve snu se vysprchovala. Umyla se a ze zvyku si oblékla kalhotky. Pak si je ale zase stáhla. Radši ho poslechne, jinak se to dozví Honza. Je to ale hajzl. Přes všechno rozčilení a naštvání jí ale celá ta situace vzrušila až k zbláznění. Bradavky jí ztuhly a pysky se nalily krví. Došla do předsíně a opatrně vykoukla ze dveří. Nikde nikdo nebyl. Naproti byly dveře pootevřené. Přibouchla svoje, rychle vklouzla do Homolkova bytu a zavřela.

„Pojď dál,“ ozvalo se z kuchyně.  Vešla, zakrývajíc si jednou rukou ňadra a druhou klín.

„Hmm, Ty jsi ale kočka,“ řekl Homolka a mlsně si pohlížel její nahotu. Kromě bot na nízkém podpatku na sobě podle rozkazu neměla nic.

„Ukaž se mi,“ přikázal. Ale Kláře se do toho nechtělo. Styděla se. Ten pupkatej dědek seděl na židli v trenýrkách a rozepnuté flanelové košili, kterou se ven valilo panděro v nátělníku. Na nohou měl pantofle a ponožky. Celý obličej měl zpocený a brunátný. Hlasitě funěl, jako kdyby šel do schodů.  Pro něj se přece nebude předvádět.  Ale nakonec, je nahá v jeho bytě. A krom toho pekelně vzrušená.

„Tak dělej,“ řekl trochu netrpělivě. „Nebo Ti mám pomoct?!“ přidal a postavil se.

„A co byste chtěl?“ zeptala se stále s rukama před tělem.

„Hezky rozpaž!“ poručil.

Klára chvíli váhala a pak neochotně dala ruce od sebe. Navzdory tomu, že se jí dědek ani trochu nezamlouval, zase pocítila další nával krve do pysků. Zastyděla se ještě víc, ale vedlo to jen k jejich dalšímu zvětšení. Jak stála s nohama u sebe, nebylo to moc vidět, ale jasně cítila, jejich rostoucí objem.

Homolka zíral na její prsa. Přišel k ní a pomalu obě uchopil do dlaní. Něžně po nich přejel a lehce je zmáčkl. Ucítila krůpěj, která jí vyklouzla z pochvy a stekla kousek po stehně.

„Máš nádherný kozy,“ zamumlal. Znovu je stiskl, teď o něco víc. Pak se svezl prsty k bradavkám a uchopil je mezi palce a ukazováky. Trochu je zmáčkl. Kláře unikl slabý vzdech.

„Ale ale,“ ucedil a stiskl prsty ještě víc. Zatřásla se vzrušením a další slabá kapka šťávy jí stékala po noze. Pak jí z ničeho nic brutálně zmáčkl obě bradavky velkou silou. S Honzou tohle nikdy nezkoušeli, byť věděla, že má prsa citlivá a bolest v ní probouzí vzrušení. Styděla se ale říct si o to.  Soused, Josef, se na nic neptal a prostě to zkusil.  Dědek jí oběma rukama za bradavky natáhl obě prsa do dálky a střídavě s nimi trhal. Kláře se podlomily kolena, chytila ho za zápěstí, ale nebyla schopná se vyprostit.

„Takhle jsem jako kluk dojil kozu,“ syčel jí do ucha, „a teď podojím ty Tvoje.“

Ještě chvíli jí střídavě tahal za prsa a pak jí hrubě zatáhl za obě naráz, až se postavila na špičky. S hlasitým vzlykáním se udělala. Jen tak ve stoje s nataženými bradavkami v jeho rukou.

Když se probrala, povolil prsty a jen zmáčkl prsa v dlaních.

„ No to se podívejme. Líbilo se Ti to?“

Beze slova se sklopenýma očima přikývla.

„No tak si teď vyskoč na stůl!“

„ Na stůl?“ podivila se.

„No dělej, Ty kurvo!“ štěkl na ní. Sedla si na kraj stolu, ale rychle jí otočil a přinutil ji postavit se na všechny čtyři.

Nejdřív jí zepředu prohmátl prsa a pak jí nadzvedl hlavu, sehnul se a políbil ji. Strčil jí jazyk do pusy a chvíli jí líbal, a přitom tahal za jedno prso. Pak jí obešel a podíval se jí mezi stehna. Její pysky byly nateklé jako ještě nikdy před tím.

„ No to si děláš prdel!“ užasl. „Ty máš ale nateklou kundu. To jsem v životě neviděl.“ Řekl a už se oběma rukama hrabal v její díře. Sevřel celou kundu v dlani a hned jí zase pustil a chytil každou rukou jeden z pysků a natahoval je. Projížděl rozmáčenou díru dvěma třemi a nakonec čtyřmi prsty. Klára se dívala před sebe na stůl a cítila, jak jí v kundě rejdí jeho tlusté prsty. Slyšela jeho funění a poznámky o tom, jaká je nadržená děvka a jak je mokrá. Měl pravdu, byla pořád nadržená. A ačkoli by to nikdy nepřiznala, líbilo se jí to. Hrabal se v ní asi deset minut. Pak znovu obešel stůl a postavil se před ní.

„Libora chodíš hulit, teď mi ukážeš, jak Tě to naučil.“ Stáhl si trenýrky a před Klářiným obličejem visel polotuhý poměrně rozměrný penis. Bez odporu ho vzala do pusy a jednou rukou ho masírovala. Chvíli to trvalo, ale cítila, jak se jí v puse zvětšuje. Najednou měla problém, aby se jí do pusy vůbec vešel. Chvíli přestala a pořádně si ho prohlídla. Sousedův pták byl o málo delší než Honzův i Liborův, byl ale neuvěřitelně tlustý. Když se nalil krví, zmohla se Klára jen na olizování žaludu a ježdění pusou po jeho stranách. Dostat ho dovnitř do pusy bylo nepříjemně bolestivé.

Homolka jí odstrčil hlavu a zvolna obešel stůl.

„ Tak kočičko, patnáct let jsem nemrdal, ale dneska zase začnu.“

Stáhl Kláru za boky k okraji stolu, až klesla nohama na podlahu, opřel jí břichem o desku a dlaněmi přinutil, aby dala kolena od sebe.

„ Tak co, chceš mrdat?“ Zachrochtal jí do ucha.

Při představě jeho tlustého kůlu se jí podlomila kolena a docela jistě věděla, že to nechce. Pepa se ale na nic neptal. Přiložil špičku penisu na její poševní vchod a zatlačil. Klára byla mokrá a vzrušená, ale přesto jí zabolelo, jak se snažil do ní zabořit. Snažila se ucuknout, ale nebylo kam. Sykla bolestí a Homolka povolil tlak a znovu se do ní opřel. Jeho pták zajel o málo hloub a on s ním lehounce pohyboval tam a zpět. Už za malou chvilku to přestalo být nepříjemné, pochva se trochu roztáhla a povolila. Zavzdychala a Homolka jako na povel vrazil celého ptáka do její díry až po okraj.

Kláře se zatmělo před očima, podlomily se jí kolena a přestala vnímat okolí. Její pochva se zdála být roztržená, cítila bolest, ponížení a k tomu, jak jeho obrovská kláda drtí stěny její kundy. Homolka přirážel jako zběsilý, jeho tlusté břicho jí plácalo do zadečku a jeho zpocené dlaně jí držely za boky. Šukal jí a smál se u toho.

„No vida, to je ale díra. Krásně mě svíráš. To je senzace. Nikdy bych nečekal, že Tě budu někdy mrdat a od teď Tě budu mrdat kdykoli budu chtít. Rozumíš?!“ hulákal na ní.

„To ne..jde,“ vyrážela ze sebe mezi přírazy.

„ Ale jo, kočičko, támhle na skříni je kamera. Všechno, co tu děláme, jsem natočil a jestli budeš dělat drahoty, tak to pošlu nejen Tvýmu starýmu, ale taky to pověsim na internet.“

Kláru to trochu vyděsilo, ale jen na malou chvíli, protože hned potom jí dohnal další orgasmus. Padla celou horní polovinou těla na stůl a neartikulovaně křičela.

Když orgasmus odezněl, uvědomila si, že jí Pepa pořád prcá. Jeho pták jí rozevřel, už to netahalo, bylo to neskutečně příjemný a uvědomila si, jak jí to hrozně vzrušuje a uspokojuje.

„Tak co, budeš sem chodit, kdykoli Ti řeknu?“ zeptal se hrozivě.

„Budu,“ špitla.

„Nahlas,“ zahulákal.

„ Budu sem chodit, kdykoli si řeknete.“

„Tak se mi líbíš. Budeš dál chodit hulit Libora, když už ses mu nabídla, ale nesmíš s ním mrdat! A nesmíš mrdat ani se svým manželem!“

„Cože?!“ vyděsila se.

„Udělej to, jak chceš, ode dneška je Tvoje kunda muj majetek a Ty jí smíš použít jedině s mým povolenim!“

„Ale to nejde,“ snažila se protestovat.

„Nejde?“ zařval a plácl jí přes zadek.

Při tom úderu, pocítila další vlnu vzrušení. A hned přišla další rána a Klára cítila, že se blíží další orgasmus.  S jeho ptákem v díře a jeho dlaněmi útočícími na její zadek se začala třást rozkoší a vyrážela:

„Dobře…dobře, moje kunda je jenom Vaše. Můžete si jí používat,….jak si řeknete….Vystříkejte mě a budu Vaše…jsem Váš majetek…“ mumlala v transu a zmítala sebou.

A v té samé chvíli ucítila, jak do ní proudí dědkovo semeno. Stříkal do ní a škubal břichem i chlupatým zadkem. Její kunda se svírala kolem jeho ptáka, nebo spíš jím byla kompletně naplněná. Všechny ty pocity dohromady znamenaly naprostou nepopsatelnou rozkoš.

Pepa ho vytáhnul ven až to hlasitě zamlaskalo, jak se jí pochva stahovala pomalu zpátky a po stehnech a na zem jí vyteklo jeho semeno. Pomalu se otočila a stála udýchaná a zpocená proti němu. Díval se na ní s posměšným úšklebkem.

„To bylo docela dobrý,“ řekl. „Pro dnešek máš volno.“

Bolela jí prsa a měla trochu problém dát nohy k sobě a třásla se jí kolena. Plesknutím po zadku jí pobídnul ke dveřím.

Nenechal jí umýt ani otřít a bez dalšího otálení jí dostrkal do předsíně a vyhodil na chodbu. Sotva stačila popadnout klíče, aby si mohla odemknout a dostat se domů.

Doma si zula boty, sedla si do vany a pod sprchou si prsty vytírala Pepovo sperma z pochvy. Když zavřela oči, pořád cítila jeho tlusté péro ve svých útrobách a zachvěla se. Nicméně byla uspokojená. Po několika dnech byla klidná a uvolněná a…..šťastná.

V noci spala, jako mrtvá, ale s raním probuzením na ní zase dolehl chtíč. Ležela v posteli a masírovala si prsa. Štípala se do bradavek a masírovala se dlaní v rozkroku. Ale nechtěla si to udělat, prostě si jen tak pohrála a vstala.

Udělal si snídani, umyla se a oblékla do letních domácích šatů a pohrávala si s myšlenkou zajít naproti a nechat si to udělat. Ale pořád nad chtíčem vítězila hrdost a stud., Přece tam nebude běhat dobrovolně. To, že jí přinutil je jedna věc, ale zase si nesmí myslet, že na to čekám… přemýšlela.  Navíc to s ním bez gumy už dělat nebudu. Nejsem žádnej odpadní koš na jeho semeno.

V půl desáté někdo zazvonil. Kláře zatrnulo, kdo to může být, ale věděla, že půjde otevřít, protože, ať už je hrdá a stydlivá jakkoli, má na to zatracenou chuť a teď to navíc nebude z její iniciativy. Za dveřmi stál Libor.

„Nazdar zlato,“ zašklebil se na ní. „Myslel jsem, že dneska budu pryč, ale změnil se mi program, tak se jdu na Tebe podívat,“ řekl, a už jí tlačil před sebou do kuchyně. Tentokrát dala pozor, aby se zavřely dveře, ale už byli v kuchyni a Libor jí stahoval kalhotky, rukou pod sukní. Vrazil jí do pochvy dva prsty a začal jí masírovat.

„To je ale díra! Ta by zasloužila vymrdat!“ zamumlal jí do ucha, zatímco druhou ruku jí zajel do výstřihu. „Chceš si zašukat?“

Zavrtěla hlavou. Včerejší požadavek Homolky ještě nezapomněla.

„Cože?!“ naoko se podivil Libor. „Ty nechceš? Nevadí,“ řekl a vyhrnul jí šaty přes hlavu.

„Tak si hezky klekni a vykuř mě.“

Klekla si na zem a vzala jeho ptáka do pusy. Chytil jí zezadu za hlavu a začal přirážet. Nemohla se moc bránit, i když se pokoušela rukama trochu zpomalit jeho pohyby. Přirážel bez ohledu na její úsilí a za pár minut začal stříkat. Pořád jí držel pevně za hlavou, takže cítila, jak jí to lepkavé a teplé semeno cáká rovnou do krku. Aby se v něm neutopila, polykala všechno, co do ní nastříkal.

Když mu odezněl orgasmus, pustil jí a nechal, aby jeho pták vyklouzl ven.

„Tak je hodná,“ pochválil jí. V půl třetí, ať jsi nahoře.“ Poručil.

„Cože?“ podivila se.

„V půl třetí se koukej dostavit, rozumíš! Nebo si pro Tebe přijdu“

„Dobře,“ řekla neochotně

Libor si zapnul kalhoty a bez rozloučení odešel.

Klára si šla vypláchnout pusu a pak, trochu otráveně, přemýšlela, do čeho se to namočila.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Skvělé, už se těším na další díl

 2. Už nech je pol tretej ?

 3. To je proste parada ty tvoje povidky… Napad ji podojit jak kozu.

 4. Opravdu nadhera. Predsavuji si tam svoji a tesim se co bude dal. Diky.

 5. Zatím teda klobouk dolů!

 6. Realita – jako povídka pěkná, ale nebylo by nasnadě to hodit do fantazií?
  Pochybuji, že to je skutečnost.
  Snad, když dokážeš napsat povídku, dokážeš ji zařadit i správné kategorie…
  Mi to přijde stejný, jako, když v mlze jede ňouma s denním svícením a zadek auta je mrtvý..
  Asi tak.

  Ale povídka jinak OK.
  Petr

 7. Jářku, přece Tě nenutím věřit. A k tomu věřím, že je těžko uvěřit. Jestli jsem ňouma s denním svícením nechám na každým čtenáři. Howg

 8. Vyprdni se na remcaly. Pošli prosím pokračování.

 9. Uz se nemohu dockat dalsich pokracovani, fakt super!

 10. U6 se moc těším na další díl příběh je skvěle vystavěný SUPER!

 11. Hynek01: kolik plánuješ ještě dílu?

  • Díky všem za komentáře a hlavně za chválu. Další díl je na cestě počítám ještě se dvěma dalšími. Omlouvám se za delší pauzu, zlobí mě technika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *