U řeky – první schůzka

Je tady pár zvědavců, kteří by rádi pokračování mojí povídky „U řeky“. Už jsem to převyprávěl z pohledu mojí ženy a teď bych se podělil o to, jak mi Zuzka popsala své, prozatím, další čtyři schůzky s „čuňákem“.
Takže po nějaké době, kdy ze mě opadla žárlivost a naštvání z toho, že manželka šla do sexu s neznámým chlapem a taky, když už zevšednělo, sledování toho, co jsem tehdy natočil (ano, často jsme si to pouštěli a pouštíme s manželkou u sexu), začal mi v hlavě zase vrtat nadržený červík. „Čuňák“ jí párkrát psal SMS a pokoušel se Zuzce volat, ale neodpovídala a mobil nebrala. Takže jednou, u vína, sexu a sledování toho, jak s ním u řeky šuká, jsem opatrně začal o tom, že by mě rajcovalo, kdyby se něco podobného opakovalo.

Chceš říct, že bys chtěl abych mu zase podržela?! nechodila manželka kolem horké kaše

Nooo, já nevím, ta představa mě rajcuje… odpověděl jsem zaskočeně

To víš, že jo a pak bude zase tichá domácnost, co? odpověděla

Co mě trochu zarazilo bylo, že jí nevadilo nechat se ošukat od cizího, staršího a ne zrovna štíhlého „krasavce“, ale to, že by mohla být tichá domácnost.

No, přemýšlel jsem nad tím a byl jsem minule asi trochu zaskočený, že jsi do toho šla. Ale vím, že mi od něj nehrozí, že by mi Tě přebral. Tobě se ani nelíbí a je to takový nadržený chudák, který nemá ženskou. Vlastně je rád, že si mohl vyklepat pytel. dodal jsem se smíchem

A já mu ho jako mám vyklepávat, nebo co?! odpověděla trochu naštvaně

Ale vždyť jsi sama říkala, že tě rajcovalo jen tak podržet a být použitá, cizím chlapem. oponoval jsem a hladil jí přitom její úžasné kozy

Ale jo, mělo to něco do sebe. Bylo to tak rajcovně ponižující. A taky mě bralo to, že on je tak nadržený, na mladou ženskou. Bylo úplně vidět, jak se třese na zásun. A taky se semnou moc nemazlil. Řekla zamyšleně a pomalu mi honila ptáka

No vidíš, tobě se to líbilo a mě to strašně rajcuje. Víš přeci, jak si z tebe dělám legraci, při sledování péčka, že bych Tě tam chtěl vidět a že by Ti takoví ptáci slušeli. Zkoušel jsem ji dále a zjistil, že kundu má úplně mokrou.

A jak bysis to představoval?

No zavoláš mu a řekneš, že se chceš sejít. A třeba už ani nemá to číslo a nic z toho nebude. Trošku jsem ji a vlastně i sebe uklidňoval.

Kdy mu mám zavolat? ptala se

No, můžeš to zkusit hned, už jen z toho rozhovoru jsem nadržený. Jak to položíš, tak Ti to hned udělám. Kurvičko. Zamumlal jsem spíš jen pro sebe, ale slyšela to.

Co prosím? Tak kurvičko, ano? hrála naštvanou

Ale nemyslím to urážlivě, je to rajcovní. koktal jsem

Já vím, usmála se. Zvedla mobil a vytočila jeho číslo.

Chvíli to zvonilo a pak se ozvalo. Ahoj, jsem rád, že Tě slyším. Myslel jsem, že už nezavoláš. Nebrala jsi telefon ani žádné odpovědi na SMS.

Nooo, nebyla vhodná situace. odpověděla

A teď už je? zeptal se

Ano, zjistila jsem, že ten můj mi zahýbá, tak mu to chci oplatit.

Takže Ti jde jen o sex?

Ano, možná si udělám nějaké fotky, jestli vám to nebude vadit.

Asi ne, uvidím jaké budou. Cítil jsem jak mi ještě více tuhne ocas a začal jsem si honit.

Manželka mluvila s čuňákem a já byl nahý s tvrdým ptákem v ruce. Zuzka na mě při telefonování dělala lascivní pohledy a hrála si s jazykem. Mačkal jsem jí kozy a rukou zajel pod kalhotky, tkeré ještě měla na sobě. Ona hned sdělila do mobilu, že už se nemůže dočkat a že si právě masíruje prsa a zajíždí rukou do kalhotek. On na to odpověděl, že Zuzka může přijet hned, bydlí doma sám. Manželka, že ano, zeptala se na adresu a chvíli na to zavěsila. Chtěl jsem ji ošukat, ale se smíchem řekla, že host má přednost. Rychle se namalovala, vzala si podvazky, pučošky, krajkové kalhotky a krajkovou podprsenku a ukázala se mi.

Myslíš, že se budu líbit? Zeptala se nevinně. Moc dobře věděla, že ano. Každý chlap by na ni hned skočil, coura jedna!

Pojď dáme rychlovku, žadonil jsem.

Nenene, musím pánovi podržet pěkně čisťounká, ne s kundičkou plnou semene. Provokativně se usmála a odstrčila mě. Oblékla si uplou sukni po kolena a bílou blůzku. Papa, řekla pobaveně a zabouchla dveře. Očividně si to užívala a pásla se na tom, jak mě provokuje.

Doufám, že jí to čuňák pořádně oplatí, jak se ke mně chová. Doufám, že jí pořádně naloží a ona se dosměje.

Zuzka, dojela na danou adresu a zazvonila na zvonek v paneláku. Bzučákem ji pustil do vchodu a čekal u pootevřených dveří do bytu. Měl na sobě jen rozhalený župan, takže viděla jak se mu mezi nohama houpe velký chlupatý pytel a polotuhý ocas s fialovým žaludem venku. Zase ji zavalili ty protichůdné pocity. Je to chlap který se jí nelíbí, starší, s břichem, s hustým porostem mezi nohama, s čuňáckým chováním. Ale zároveň ji tohle všechno perverzním způsobem přitahuje a rajcuje. Chtěla mít ten jeho odporně rajcovní ocas v sobě a chtěla, aby si do ní ulevil z toho chlupatého pytle. Vzpoměla si na výstřiky, které si od něj schovala, když jí je poslal na mobil. Hustá bílá mrdka z jeho chlupatého ocasu, do její upravené čisťounké kundičky. A pak ji ještě bude nosit kdovíjak dlouho v sobě.

No, čekala jsem aspoň trochu romantiky. Ne, že se mi hned takle vystavíte. Odtušila schválně příkře.

Omlouvám se, řekl trochu zaskočeně. Asi se bál aby se neotočila na podpatku.

Tak pozvete mě dovnitř?

Ano, jistě.

Zahalil se a odvedl ji do obýváku. Posadil ji na sedačku a hned ji chtěl začít ošahávat. Odsunula mu ruku a chladně řekla, že by si dala nějaké víno. Řekla si, že ho trochu potrápí, než mu podrží. Hned skočil pro víno a nalil jí do plna.

To abych byla povolnější? ušklíbla se

Ano a abys mi už začala tykat.

Nene, vy mi tykejte, já vám budu vykat. Nechci nic osobního a to mi poháhá udržet odstup. Nooo.. a taky… nějak více mě to tak vzrušuje… více to zapadá do mých trošku ulítlých představ… ehm…

Ano? A jaké jsou ty představy? vyzvídal

No, víte bez urážky, nejste úplně můj typ. Jste o dost starší. Moc se mi nelíbí nooo… lidé vaší postavy… nooo silnější a taky nejste dole oholený ani upravený. A máte takové neomalené chování. No a všechno tohle mě zároveň i vzrušuje. Víte, že posloužím na ukojení někomu takovému. Nooo… jako… nooo víte co.

Děvka? pomohl jí

Hmmm, celá rudá přikývla. Už dopíjela druhou sklenku a cítila ji v hlavě.

Myslím, že je Ti trochu horko, ne? řekl

No malinko, nechcete otevřít okno? odpověděla

Mám lepší nápad, a přes její chabé protesty jí začal rozepínat blůzku. Rozepnul ji a aniž by jí sundal podprsenku, vytáhl jí kozy ven, tak že jí rajcovně přetékaly.

Co to děláte?! Trošku romantiky by neuškodilo!

Už jsi tady přes půl hodiny a mi stojí čurák. Co tady hraješ za divadlo?! Myslím, že přesně tak si to představuješ a líbí se Ti to, ne? Buď si hned zašukáme, nebo jdi pryč!

Zuzka už rozhodně jít pryč nechtěla. Takž jen špitla. Jak to chcete?

Na čtyři ty couro. Poslušně šla na gauči na čtyři. Kozy jí visely z blůzy ven a její krásně velký a kulatý zadek měla vystrčený ve vypasované sukni. Sundal si župan a se stojícím čurákem si klekl za ni. Ošukám Tě jako fenu! Vyhrnul jí sukni až nad zadek a ani s kalhotkama se nezdržoval a jen je odhnul na bok. Velkým a už pořádně vzrušením tekoucím žaludem jí prolíznul kundu mezy pysky a docela neurvale jí ho začal strkat dovnitř. Manželka se podívala mezi nohy a zase viděla ten jeho obří, chlupatý visící pytel, jak se mu houpe mezi nohama. Cítila jak jí ten slizký, velký žalud roztahuje pysky a dostává se dovnitř. Povytáhl ho a zase dovnitř o kousek dále. Takhle se dostal až po koule. Když ucítila jeho chlupaté koule na poštěváku, tak on přestal její kundu dobývat a chvíli si užíval bez pohybu.

Cítím, že mi pěkně teče, řekl. Tak tobě manžílek zahýbá a ty ho chceš vytrestat, jo?! Tak to si s tebou pěkně užiju ty čubko! Líbí se Ti to?! Odpověz ty couro!

Ano, líbí moc! vzdychala

Tak jo, tak to rozjedeme! vytáhl ho až mu z kundy vykoukl ten jeho velký fialový žalud a zarazil zpět. A pak manželku těmi dlouhými tahy mrdal rychle za sebou. Manželka ječela a špulila zadek, aby se jí dostal pořádně hluboko. On ji plácal po zadku a rajcoval ji tím, že jí říkal kurvičko, děvko a couro. Jeho vytahané, velké, zpocené a chlupaté koule jí při každém přírazu pleskly o podbřišek a ona je nadrženě sledovala se skloněnou hlavou a rukou je chytala a hrála si s nima. Potom následoval jeden příraz až po koule a ona sledovala, jak se mu koule stahují a poznala, že si do ní ulevuje od semene. Jemně mu koule mačkala. Byly jako dva tenisáky. Po vycákání v ní ještě chvíli zůstal a pak vyklouzl ven. Viděla jak jí vyklouzl z kundy jako velká mokrá hadice a visel jí mezi nohama. Otíral si ocas od semene o její zadek a jezdil ji mezi půlkama po zadní dírce. Pak mu jemně masírovala žalud rukou a neodolala, aby si pak neolízla prsty. Svalil se na záda ona vedle něj a hladila mu zvadlý, ale přesto velký ocas. Pomalu mu ho honila, masírovala koule, klouzala prsty po žaludu. Ruku měla celou zapatlanou od semene, když si s ní prohrábla a upravila vlasy.

Tak co dáme ještě jedno číslo? provokovala s úsměvem

Tak jo, ale starej se sama. Sotva dýchám.

Manželka zintenzivnila ruční masáž a po chvilce váhání ho vzala do pusy. Cítila jeho semeno a pot když mu jazykem rejdila po koulích.

Máte je úžasné! Vaše koule mě fakt rajcujou.

Tak si s nima pořádně pohraj. Vejde se Ti aspoň jedna do pusy?

Uvidíme, usmála se.

Takhle si tam hráli a dělali prásárničky, dokud mu zase nestál jako svíčka. Kouření jí moc nešlo, protože jen žalud jí zaplnil pusu. Slízávala kapky, které se neustále objevovaly na špičce žaludu.

Tak už nasedni ty nadržená kurvičko! Dělej! poručil jí

S pokorným úsměvem si nad něj čapla, žalud navedla mezy pysky a chvíli nechala kundu, ať se se žaludem pošmajchlují. Pak začala dosedávat až nasedla až na koule. Rajtovala na něm, on jí mačkal cecky, kousal jí je a sál. Občas je i propleskl a zatahal za bradavky. Za chvíli měla kozy celé červené a bradavky vytahané a bolestivé. Ale rajcovně bolestivé. Pak se otočila a šukala se zády k němu. On toho využil aby jí dráždil anál a snažil se tam zasunout prst. Když ale řekl, že ji chce šukat do zadku, rázně odmítla. Za chvíli poznala, že už to na něj jde a když začal stříkat, dosedla až po koule a užívala si jak to do ní pumpuje. Představovala si to husté semeno z fotek co jí poslal a úplně viděla, jak se jí rozlévá v kundě. Vyždímala ho až do konce. Pak sesedla natáhla si kalhotky a že už musí domů. Nebránil jí v tom, jen se zeptal, jestli ještě přijde. Odpověděla, že možná. Když přišla domů, přivítal jsem ji se stojícím ptákem. Nevadilo mi, že není okoupaná. Stejně jsem ji jen ohnul a stejně jako on, jsem jen vyhrnul sukni, ale kalhotky jsem jí stáhnul ke kolenům. Mrdal jsem jí jako děvku a držel ji přitom za vlasy. Když to na mě přišlo, vytáhl jsem ho a příkazal ať klekne. Poslušně klekla a bez ptaní mi ho začala kouřit. Nevadilo jí, že je ulepený od cizího semene a za chvíli jsem přidal i svou dávku. S pohledem neviňátka mi jazykem čistila žalud, ptáka i koule. A pak s úsměvem odešla do koupelny.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Tak samozřejmě jsem to trochu upravil do literární podoby, ale pointa zůstala nezměněna. Musela mi to vyprávět na několikrát, protože jsem ji vždycky přerušil stojícím ptákem.

 2. Super, čakám na ďalšiu časť….

  • Super poviedka. Čakám dichtivo, kedy bude ďalšia časť. Vždy si predstavím moju mladú a sexi ženušku, ako by ju klátil takýto starý zarastený chlap.

 3. Moc pěkné. Líbí se mi, s kým to dělá a že ty ji pak šukáš do neumyté kundy.

 4. Pěkné – jsem jak ten čuňák, akorát ne tlustej a zas až tak starej 🙂 Ty pocity a kecy, když máte takhle půjčenou štíhlou hebkou 30tiletou paničku, která je podobně ulítlá, je naprosto úžasnej …

 5. No jasně takže si zahraju na d´áblova advokáta ta Tvoje coura si s tebou dělá co chce a říká Ti jen co chceš slyšet aby Ti stálo péro , takže přijde domů naprcaná kdo je otec nebude vědět , proptože dá každýmu třeba cikáni vid , no jelikož šuká bez kondomu přinese domú kapavk jentak pro začátek a nebo se jí bude ocas a koule čunáka líbit na tolik že Tě oholí úplně o všecho a zústaneš na ulici s kufrem .. tos chtěl??????????????? kvůli jedný nadržený kundě?

  • Asi neumíš číst, a podle tvé gramatiky, bych se ani moc nedivil. Čuňák chodí pravidelně darovat krev, kde ho testují na pohlavní nemoci. To jsem psal. A je rád, že si může občas zašukat, podle všeho nemá jinou ženskou. Dále jsem psal, že manželce se nelíbí jako možný partner, ale vzrušuje ji sex s ním, protože je to jiné než se mnou. Prostě perverzní úlet. A nakonec, to jsem sice nepsal, ale je jasné, že bere antikoncepci.

 6. Tcha chá milý Martine tohle s gramatikou nemá co dělat. Již jsem se vyjádřil , jestli je tohle realita. Je? No budeme pokračovat opravdu jsem se začetl a výsledek ? Asi tak u řeky to nebyl úlet tvoje coura jen čekala na provokaci aby si mohla zašukat, ono Tvoje „stojíme při sobě “ he he Ty stojíš při ní, ona stojí jen u sebe, pokud by to byla provokace a stáli jste u sebe max. čunákovi udělala striptýz a vrátila by se s dovetkem “ ještě jednou mě provokuj a zašukám si doopravdy“ , jenže ne vid , takže to byla záminka ńo a jak jsem napsal vrátí se Ti naprcaná , pokud si myslíš , že antina je 100% se zaptej gynekologa takovej malej cikám … nebo Ti nechá děti na krku
  zmizí a bude prcat dál , ale Ty budeš platit na cizí haranty , no nebyl bys první, pokud si myslíš , že šuká jen s čunákem … zaprcá si s kýmkoliv a Tobě řekne co chceš slyšet a ona Ti to řekne tím jsme u zdraví čunáka , jak víš , že jí nebudou taky šukat čunákovi kámoši , když bude chtít šukat s více partnery , myslíš že Ti to řekne? Takže Ti domů přinese jakoukoliv pohlavní nemoc .. kapavka je jen sranda takže Jsi jen onuce , kterou ona potřebuje jako servisní organizaci , až se omtzíš poletíš ani boty nebudeš mít a ženský kopnou do zadku chlapi pro daleko míň ale cheš to , máš to mít možá si vzpomeneš

  • To mi krindapána řekni, proč to čteš? Mně je srdečně buřt, jestli Martinovi Zuzana přinese kapavku nebo dítě. Čtu si tady povídky, protože mě to vzrušuje. Tohle poučování, moralizování a vysmívání se mě míchá. Je mi jedno, jak to Martin má, je to jeho věc. Jejich věc. Jejich vztahu a důvěry v to, co si svěřujou. Chápu, že můžeš mít jinou zkušenost, ale ten způsob komunikace, kterej volíš je mimo mísu. Tohle není poradna, tak si Ty „moudra“ nainstaluj do rekta.

  • Vidím, že máš všechny ženský prokouknuté. Takový odborník jako ty se jen tak nevidí. Jak to máš pěkně nalajnované. Tobě se to stalo, nebo umíš předpovídat budoucnost? Mysli si co chceš, diskuse s tebou nemá smysl. A gramatika s tím má co dělat, protože trochu ukazuje, co máš v hlavě. Jooo, abych nezapoměl, klidně jí dovolím, zašukat si s kamarády „čuňáka“. Gangbang mě rajcuje, jen bych z toho chtěl vidět video 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *