U řeky – druhá schůzka

Opět se vám šukání mé manželky Zuzky líbilo a já se rád pochlubím. Psaní o tom, mě rajcuje a líbí se mi vaše komentáře na mou manželku. Takže jsem se rozhodl, že budu psát dále.
Tak tedy druhá schůzka.
Zase se mě zmocnila chuť na prasárničky a zeptal se Zuzky, jestli by opět navštívila čuňáka. Chvíli hrála dotčenou, ale bylo vidět, že ji to vzrušuje. Nakonec se ušklíbla, zvedla mobil, poslechl jsem si pohádku o tom, jak jsem hrozný manžel a jak jí zahýbám a za chvíli se už připravovala v koupelně. Když se dopravila k čuňákovi, ten už měl po poslední zkušenosti připraveno víno a za chvíli, se jí už dobýval pod blůzku. Mačkal jí kozy a jazyk měl skoro v jejím krku.
Chci 69, řekl pochvíli.
Hmmm, tak to mám ráda odpověděla Zuzka
On se rychle celý svlékl a Zuzce řekl, ať zůstane v podvazcích, kalhotkách a podprsence, že ho tak více rajcuje. Za pár okamžiků Zuzka kouřila a on lízal. Mačkala mu koule, sála velký, fialový a klouzavý žalud. Slízávala kapky, které se z jeho špičky neustále řinuly. Třela si jeho penisem a koulema po tváři. Po chvíli čuňák navrhl, jestli nechce zkusit 69 obráceně.
Proč ne, ještě jsem to tak nedělala, odpověděla.
Změnili polohu a najednou jí před obličejem visely koule a velký ocas. Jak ji lízal, tak se mu ocas bimbal sem a tam a ona se ho snažila chytit do pusy bez pomoci rukou. Jak mi se smíchem vyprávěla, tak jak se tak bimbal a ze špičky mu teklo, tak jí to káplo do oka. Prý v tu chvíli, jen těžko zadržovala výbuch smíchu, jak měla slepené řasy. Nakonec se jí ho podařilo chytit do úst a začala mu sát žaluda. Trochu se snažil přirážet, ale naštěstí ne moc. I to ale stačilo, aby jí ty jeho vytahané, velké a chlupaté koule pleskaly o nos a čelo a neustále jí zakrývaly oči. Opět jí to připadalo velmi legrační. Připadala si jako puberťačka při prvním sexu. Jak jí bylo trapně když poprvé zažila ty „směšné“ pohyby, zvuky a výstřiky. Ale zároveň to bylo velmi rajcovní.
Lízel mi koule, ty čubko! řekl
Poslušně si ho vytáhla z pusy, honila mu a přitom mu lízala a sála koule. Ani jí nevadilo, že je má chlupaté. Spíš jí zaujalo něco jiného.
Tak teď už vím, proč chtějí být chlapi při 69 vždycky dole, řekla.
Proč? zeptal se čuňák.
Vy jste všichni pěkní prasáci. Když nám při 69 lížete frndu, tak máte pěkný výhled rovnou na zadek. Pěkně zblízka na dírku, co?!
Tak to víš, rádi se podíváme, ty ne? zeptal se
Ale jo, když vám tak lížu ty koule, tak mám taky pěkný výhled. Ale je to srandovní, dívat se někomu přímo do …… odpověděla
A nechceš si taky líznout? zeptal se
Jako, že bych vám lízala zadek jo? zasmála se a plácla ho přes půlky
No a proč ne? pokračoval
Vy jste ale… a zase ho se smíchem plácla. Nooo, vlastně mě to docela vzrušuje, ale styděla jsem se to říct. Není to trochu uhozené? koktala celá rudá studem
A není uhozené, chodit šukat za cizím chlapem? kontroval
Už nic neříkala a opatrně zajela jazykem mezi jeho půlky. Zkusila špičkou jeho dírku. A pak se vrátila zpáky ke koulím.
To je všechno? zeptal se
Když já se hrozně stydím, připadá mi to ujeté. odpověděla
Kašli na to jestli je to ujeté a lízej, ty kurvičko!
Tak opět zajela jazykem mezi půlky, ale začala se hrozně smát.
Dělej ty děvko, lízej!
Řekla mi, že když to dostala příkazem, tak to ztratilo na trapnosti a začalo ji to rajcovat a za chvíli už poslušně lízala čuňákovi zadek a snažila se dostat co nejhlouběji. Honila mu ocas a zmocnila se jí perverzní nadrženost. Lízala mu zadek, koule, ocas. Cítila jak jí teče kunda.
Už budu stříkat! křikl najednou
Rychle si strčila žalud do pusy a honila mu ptáka. Bylo to jak by ho dojila. Najednou ucítila horké stříkance v puse. Bylo toho strašně moc a zalepilo jí to celou pusu. Ale poslušně držela, dokud se úplně nepřestal cukat a poslední kapka nevytekla z jeho ocasu do její pusy. Měla toho plnou pusu.
Nepolykej to couro!
Lehni si na záda, pořád mi stojí, ojedu Tě!
Lehla si jak jí přikázal a roztáhla nohy.
Chytil ji pod koleny a nohy jí zvednul až se koleny dotýkala cecků. Přičapl nad ni a strčil jí semenem zalepeného ptáka do kundy a začal přirážet. Takovou polohu ještě nezažila, ale líbila se jí.
Ukaž semeno! přikázal jí
Otevřela pusu a ukázala pusu plnou spermatu. Ještě v něm provokativně zakmitala jazykem.
Na to, že už jednou stříkal, moc dlouho nevydržel a za chvíli jí řekl, že už bude. Asi ho rajcoval ten pohled na její naplněnou pusu.
Už stříkám! A bez ptaní, se jí udělal do kundy.
Spolkni to!
Poslušně spolkla a on vytáhl ocas a poslední dva střiky jí poslal na kundu.
Odvalil se z ní na záda a oddechoval.
Manželka se šla osprchovat a začala se oblékat.
Kdy zase přijdeš?
Nevím, až mi zase zahne ten můj. Zasmála se.
Já už zase čekal doma, celý nadržený.
Manželka mi hned předvedla novou polohu, co se dnes naučila. Musím říct, ze to bylo hodně dobré. Když jsem si nad ní čapnul, tak jakoby se mi více vysunul čurák a pěkně mi viseli koule. A Zuzka měla v téhle poloze na zádech s koleny na kozách, pěkně vystrčenou zadní dírku o kterou jsem jí koulemi pleskal. Až jsem měl chuť jí ten zadek odpanit, ale věděl jsem, že do zadku ona nechce. Ale o tom zase příště. Všechno jsem nastříkal do ní. Pěkně to ze mě v téhle poloze teklo.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Druhá schúzka

  Ako vždy 1**** Zuzka je parádna a poslušná manželka.

  • No, jak se to vezme poslušná. Ona Ono celé to s „čuňákem“ vzniklo spíš z hecu. Jak je vidět z prvního příběhu ani ona ani já jsme nevěděli, že to dojde tak daleko. A Zuzka mě pak už spíš chtěla jen potrestat za to, že jsem ji do toho uvrtal. Ona je pěkné kvítko a dokáže si pěkně dupnout a je docela osobnost. Ale na druhou stranu si roli poslušné děvky užívá a vzrušuje ji, takže ano, poslušná je, ale neposlouchá mě 🙂 My se respektujeme a stojíme při sobě, nepotřebujeme být navzájem poslušní na slovo.

 2. Zase pěkné 🙂
  A to se ani neudělala ? Nevadilo jí to ?

  • Ano udělala se a ne jednou. Naštěstí ona je zrovna ženská, které to nedělá problém. Nějak mě nenapadlo, to do příběhu zakomponovat.

 3. Teď jsemsi všiml, že jsem nedopatřením dal poslední dva příběhy do sekce fantazie. Opravdu to patří do reality.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *