Zneužitá manželka

S mojí ženou Janou jsem čtyři roky, z toho jsme už dva roky manželé. Děti nemáme, užíváme si života a zatím skromně šetříme na vysněné bydlení. I přesto, že já pracuji jako správce informačních systémů a moje žena jako účetní, měli jsme do teď smůlu na férové zaměstnavatele a tak naše působení vždy bylo jen na krátkou dobu a vždy jsme šli dál. Vše se změnilo až nabídkou na práci v jedné rodinné firmě mého dlouholetého kamaráda. Firmu vlastní s bratrem a otcem, pracují tam pouze oni. Dokonce mi nabídl, že zaměstnají i Janu jako asistentku pro vyřizování pošty, telefonů a tak podobně. Všechny podmínky byli skvělé i finanční a my s Janou tušili, že na vysněné bydlení se nám bude spořit snadněji a tak jsme nabídku přijali. Atmosféra ve firmě byla opravdu rodinná a protože já už všechny znal zapadl jsem velmi rychle. A zrovna tak i Jana. Bylo znát, že se všem moc líbí, nadbíhali jí, ona se snažila být komunikativní, pracovitá a tak i ona byla během pár dní součástí zaběhlého týmu. Ono to bylo snadné i v tom, že jsme všichni pracovali v jedné veliké místnosti, která fungovala jako kancelář, ale i kuchyňka a v rohu byla i velká rohová sedačka pro pohodlí v případě nutného odpočinku. A když při jednom společném obědě přišla řeč i na jiné věci než pracovní, svěřili jsme se o svých snech. Především bydlení, ale třeba i auto. Chlapi pozorně poslouchali a hned druhý den co jsme přišli do práce, posadili si nás do té veliké sedačky a otec mého kamaráda spustil:

„Tak jsme včera s klukama přemýšleli nad tím co jste nám říkali. Zapracovali jste se dobře, tak jsme se rozhodli, že vám pořídíme služební auto. Ten váš starej střep můžete sešrotovat“ a přes stůl k nám posunul klíče a doklady od auta.

„Jé děkujeme“ zářili jsme štěstím.

„No a přemýšleli jsme jak Vám pomoct s tím vaším bydlením“ pokračoval dál „a rozhodli jsme se Vám i v tom pomoct. Na Vaše spoření Vám pošleme peníze na překlenovací úvěr, bude to samozřejmě půjčka, to spolu sepíšeme a vy si budete moct vyběhat hypotéku.“

Mě i Janě spadla brada a netušili jsme jak reagovat, jestli se nám to nezdá. Až po chvíli jsem zareagoval já:

„To je super, ale nevím jestli to můžeme přijmout.“

„A proč by né“ vložil se do toho kamarád „hele, děláte tady dost, zapracovali jste se, zasloužíte si to a my rádi pomůžeme“ řekl a jeho bratr i otec přitakávali.

S díky jsme souhlasili a s Janou jsme byli šťastní, že jsme konečně našli super zaměstnání, skvělé kolegy co nám jsou ochotní pomoct. Během dne jsme podepsali smlouvu o půjčce, dlužní úpis a splatkový kalendář s tím, že nám bude částka strhávána z platu. Nikde nebyl žádný problém. Následující dny a týdny nám dokonce dávali naprostou volnost tak jak bylo potřeba vyřizovat hypotéku, jednání s realitní kanceláří. Během tří měsíců jsme se stěhovali do vlastního malého domečku kousek za městem. Všechny tři jsme samozřejmě po zabydlení pozvali na menší oslavu s grilováním. Oba jsme se s Janou cítili jako bychom patřili do jejich rodiny. Byli jsme šťastní a nic nenasvědčovalo tomu, že to někdy bude jinak.

 

Omyl.

 

Už dva dny po oslavě za mnou přišel kamarád když jsme zrovna byli v kanceláři sami a řekl, že musíme vyřešit jeden problém:

„Víš je mi to líto, ale budeme Vás muset propustit“ řekl a dodal a behěm týdne potřebujeme vrátit peníze.“

„Cože? To nemyslíš vážně“ rozčílil jsem se „můžeš mi vysvětlit jediný důvod? Firma jede, vyděláváme Vám dost peněz. Kde máme teď hned vzít peníze? Kde máme hned sehnat práci abychom měli na splátky hypotéky?“

„No nemusím ti nic vysvětlovat, prostě to tak musí být“ řekl.

„Jak musí být? Musí být důvod. Musí být řešení. Vždyť mi o všechno přijdeme“ rozčiloval jsem se. V tom zrovna přišla Jana a viděla jak se hádáme. Vysvětlil jsem jí o co jde a i ona se začala rozčilovat a prosit ať ještě své rozhodnutí změní a najdou řešení. Do toho se vrátil otec s bratrem a hned jim bylo jasné o čem se bavíme.

„Řešení bych měl“ řekl otec.

„Jaké? My opravdu uděláme vše pro to, abychom tu mohli zůstat, líbí se nám tady s vámi, potřebujeme tu práci.“

„Ujišťuji Vás oba, že to není rozhodnutí kvůli Vaší práci“ pokračoval otec „ale čistě osobní důvody.“

„Osobní důvody?“ rozčílila se Jana „vyhodit z práce z osobních důvodů?“

„Ano, bohužel ano“ řekl.

„Tak to by mě zajímalo jaké to jsou. Vždyť jsme do teď byli jako bychom do Vaší rodiny patřili a i my jsme Vás brali jako naší rodinu“ řekla udiveně Jana.

„A to je právě ten problém. Ten důvod jsi ty Janičko“ řekl bratr a otec i s kamarádem kývali.

„Já?“ divila se.

„Ano, jsi jak rodina, jsi krásná ženská, nám všem z tebe pořád stojí péra, ale píchat tě může jen jeden z rodiny. To nejde. Buď budete muset oba skončit nebo se bude muset změnit tvůj přístup k nám“ řekl otec.

Ve mně se začala vařit krev, ale Jana mě chytla za ruku, trošku uklidnila i přesto, že sama byla hodně rozzlobená. Zhluboka se párkrát nadechla, pak se na mě podívala a řekla:

„Jdeme!“

Opustili jsme firmu a odjeli domů. Celou cestu jsme jen sprostě nadávali, ale nehledali žádné řešení. To jsme začali hledat až doma, když jsme se trošku uklidnili. Probírali jsme všechny možnosti, jestli je možné jednání s bankou o odložení splátek, jestli si lze někde půjčit, abychom jim mohli vrátit peníze, jestli najdeme rychle slušně placenou a udržitelnou práci. Uspokojivé řešení jsme nenacházeli. Jediné řešení bylo opustit náš vysněný domek, přestěhovat se do pronájmu. Bylo nám jasné, že i při tomto řešení nám ještě zůstanou nějaké dluhy, takže nějaký druhý pokus s vlastním domečkem nebude dlouhá léta připadat v úvahu. Oběma nám to bylo líto. Ať jsme se na to dívali z jakéhokoliv pohledu, řešení jak si nechat domek nebylo.

„Je jediná možnost jak si nechat domek i práci, oni to vědí moc dobře“ řekla Jana sklesle.

„To ano a tu zamítáme“ řekl jsem.

„Já bych se nechci odtud stěhovat“ řekla Jana.

„To já taky ne, ale co budeme dělat?“ ptal jsem se.

„Zůstaneme tady“ řekla tiše.

„Ty myslíš …… jako, že“ nebyl jsem schopný dát větu.

„Udělám to pro nás, když ti to nebude vadit“ řekla.

„Nechci abys to dělala proto že musíš“ řekl jsem a došlo mi, že jsem se nevyjádřil zrovna nejlíp, podíval jsem se na Janu a dodala „víš jak to myslím.“

„Ale já říkala jestli by ti to nevadilo“ řekla znovu.

„ No vadilo, ale co bych asi tak mohl dělat?“ zase jsem se nevyjádřil přesně „víš jak to myslím?“ ptal jsem se znovu.

„Já nám ráda tenhle domeček zachráním“ řekla. Jen jsem se na ní tázavě podíval a tak dodala „na druhou stranu všichni tři jsou pěkný chlapi, tak …..“ nedokončila větu.

„Ty by jsi chtěla?“ ptal jsem se.

„A máme jinou možnost? Proč se trápit, mít starosti, když můžeme žít svůj splněný sen a ještě si třeba i trochu užít“ řekla.

Tuhle variantu jsme probírali dlouho do večera. I přes prvotní překvapení, že by s tím Jana souhlasila, které přecházelo ve vztek, pak žárlivost jsem se nakonec dostal ke vzrušení a velmi silné erekci.

„Vidíš nakonec se ti to i líbí“ řekla Jana a dodala „a podívej se na mě.“

Nastavila mi svou kundičku, která byla naprosto zmáčená vzrušením. Domluvili jsme se, že ráno půjdeme normálně do práce a uvidíme jak se vše bude vyvíjet. Před spaním jsme se krásně pomilovali a nakonec unavení usnuli v objetí.

 

 

Ráno Jana vstala dřív než já. Byla už v koupelně, když jsem vstal já, sprchovala se a holila si nohy a kundičku. Já si vyčistil zuby a šel nám uvařit kávu. Když přišla za mnou do kuchyně, měla na sobě jen krajkovou podprsenku, podvazkový pás a punčochy. Přišla ke mně, políbila mě na tvář a jen mi tiše pošeptala do ucha:

„Líbí? Kalhotky si asi raději brát nebudu, viď?

Neměl jsem slov. Nedokázal jsem odpovědět. Byla krásná, slušelo jí to, ale i přes vzrušení jsem měl vztek.

„Taky z toho nejsem nadšená, také mám vztek, ale jiné řešení není, tak se v tom snažím najít alespoň tu lepší stránku věci“ řekla.

„Moc ti to sluší“ řekl jsem a neděl co říct dál.

„Mám strach z toho jak to bude, ale nejde to jinak, jen chci abys věděl, že tě miluji na nikdy tě nechci ztratit“ řekla. Pak si dopila kávu a odešla zpět do ložnice se obléknout. Šel jsem za ní se také obléknout a sledoval jí jak na sebe natáhla pouze krátké elastické šatičky bez ramínek. Mlčky jsme odjeli do práce. Bylo znát, že se Jana chvěje po celém těle. Nevěděl jsem jestli vzrušením či strachem, ale neměl jsem odvahu se zeptat. Když jsme vešli do kanceláře byli tam už všichni tři. Dívali se na nás a otec hned spustil:

„Tak vidím, že jste se rozhodli tady zůstat. To jsme opravdu všichni moc rádi.“

Já mlčel a Jana se jen nuceně usmála. Otec tedy pokračoval:

„Jani, nemáš se čeho bát, jsi opravdu krásná žena a mi tě všichni máme rádi, uvidíš, že vše bude v pořádku a bude se ti to líbit.“

„No to nevím“ řekla Jana odměřeně.

„Ale jo, bude, chcete svůj domek“ řekl s úšklebkem a dodal „a kdybys nechtěla tak dnes tu nejste. Tak, aby věděla jak moc se nám líbíš a vzrušuješ nás, tak ode dneška bude tvojí povinností každé ráno nás jednoho po druhém pěkně vykouřit“ řekl, došel k sedačce, stáhl si kalhoty a pohodlně se usadil. Oba synové ho následovali a Janu vybídli, aby začala. Jana  neochotně došla k sedačce, klekla si před otce k jeho zvadlému ocasu, podívala se na něj řekla:

„Jste hajzlové“ pak se sklonila k jeho ocasu a začala mu ho olizovat. Ten okamžitě začal růst a během pár vteřin narostl do slušných rozměrů. Byl o něco větší než můj ocas, asi tak osmnáct centimetrů, ale byl mnohem silnější s ohromným žaludem. Když se takto zcela ztopořil Jana si ho prohlédla a mlsně olízla žalud a začala s kouřením. Po chvíli si všimla jednoho ze synů jak sedí vedle a v ruce si mne stejně veliký ocas. Otočila se za sebe do křesla, kde seděl druhý a když viděla, že i on je takto vybavený spokojeně se usmála, pak se podívala na mě. Její oči zářili a já poznal, že se jí to zalíbilo. Znovu se vrhla pusou na ocas otce a začala ho vášnivě kouřit. Druhý ze synů co do teď seděl v křesle si za ní klekl, vyhrnul jí šaty nad zadeček a bez okolků jí do mokré kundičky vrazil svůj ocas. Jana se prohnula v zádech a hlasitě vydechla. Když začal přirážet, nahnula se k tomu druhému a začala ho s otcem kouřit na střídačku. Přede mnou se rozjeli orgie jejímž hlavním aktérem byla má žena. Měl jsem vztek, cítil jsem žárlivost, ale nemohl jsem si pomoci, můj ocas se mi stavěl v kalhotách. Musel jsem ho vyndat a sledujíc od svého stolu tu podívanou jsem si ho začal honit.

„Ty tady nejsi od honění, koukej něco dělat“ křikl na mě otec. Jana se jen otočila, hodila po mě takový zvláštní pohled a znovu začala kouřit. Nezmohl jsem se na slovo. Přestal jsem si ho honit a snažil se soustředit na svůj počítač, ale moc to nešlo. Jedním okem jsem sledoval co se děje na sedačce a mé negativní pocity už byli dávno pryč, už jsem cítil jen vzrušení. Netrvalo to dlouho a všichni se postupně udělali. Jana se chvěla v právě prožívaném orgasmu, zatím co jeden syn jí stříkal do jundičky a ti dva na obličej a do pusy. Když se všichni uklidnili otec vstal a jen suše řekl:

„Tak konec zábavy a do práce“ zatím co si zapínal poklopec, podíval se na mě a dodal:

„Jana je moc šikovná, bude se nám to líbit všem.“

I Jana se zvedla, stáhla si šaty a trochu se upravila. Pomalu došla ke mně a polohlasně řekla:

„Lásko už mě u toho neruš tím, že si ho budeš honit, ano?“ naklonila se ke mně a začala mě líbat. Všechno semeno co měla v puse a na obličeji mě tím donutila olízat „ono to opravdu není tak špatný“ dodala a pak si sedla ke svému stolu a začala také pracovat.

Všichni tři měli neskutečnou výdrž a neustálou chuť. Během dne si Janu každý vzal ještě dvakrát. Já vše sledoval a moje vzrušení už bylo téměř nesnesitelné. Už jsem se těšil domů až se s Janou pomiluji i já. Když jsme odcházeli z práce tak všichni tři Janě poděkovali za pěkný den s tím, že se těší na zítřek. Stejně jim odpověděla i Jana. Když jsme dojeli domů, začal jsem se na Janu sápat hned v předsíni. Odsunula mě od sebe:

„Nech mě chvíli taky odpočinou, mám jí celou bolavou“ řekla a šla si sednout do obýváku. Šel jsem za ní, posadil se vedle ní, objal jí a tiše se zeptal:

„Ono se ti to líbilo, viď?“

„Nakonec ano, ale opravdu jí mám bolavou“ řekla a dodala „chtěla bych jí teď jen něžně lízat a pusinkovat.“

Byl jsem nadržený a tak jsem se hned přesunul na zem mezi její nohy a začal se něžně jazykem věnovat její kundičce. Byla celá opuchlá, roztažená, stále z ní vytékalo husté, bílé a odporné semeno. Ale mé vzrušení udělalo své a já se na ní s chutí vrhnul. Něžně jsem jí lízal, nabíral jsem na jazyk vytékající semeno a cítil jsem se celý chvěji vzrušením a můj ocas uvězněný v kalhotech nekontrolovatelně pulsuje. Během chvíle Jana prožila další malý orgasmus. To byl pro mě signál, že mám přestat lízat, narovnal jsem se před ní, rozepnul kalhoty a chtěl jsem ho do ní zasunout. Jana mě, ale zastavila, dala si ruku před kundičku a řekla:

„Blázníš? Chceš mě zničit? Já už dneska fakt nemůžu. Vyhoň si ho jestli chceš?“

Úplně mě odrovnala. Cítil jsem zklamání, ale mé vzrušení bylo silnější. Začal jsem si ho tedy honit. Klečel jsem před Janou mezi jejíma nohama a pár centimetrů od její kundičky jsem si honil ocas. Netrvalo to dlouho a už jsem se blížil ke konci. Jana to poznala a zastavila mě:

„Počkej. Tady ne, všechno tu tím zaděláš“ vstala z pohovky, vzala mě za ruku a odvedla do koupelny k umyvadlu „tady si to dodělej“ řekla, vzala mou ruku, položila mi jí na ocas a začala s ní hýbat. Když poznala, že už se zase honím sám, položila hlavu na mé rameno a jak tam stále vedle mě, sledovala můj výraz v zrcadle. Během několika vteřin jsem se vystříkal do umyvadla. Jana pustila vodu, aby to spláchla a jen se mlčky na mě usmála.

Zbytek dne jsme spolu o tom už nemluvili a chovali se tak nějak normálně. Večer jsme šli spát dřív, protože Jana se cítila unavená. Ráno se opět oblékla do pěkného spodního prádla, opět si nebrala kalhotky a po příchodu do práce, když jsem se usadil ke svému stolu se začala věnovat své práci. Tentokrát, ale ne na sedačce, každého si obešla u svého stolu a každého potěšila pusou. Pak se zeptala otce:

„Takhle jsi si představoval každé ráno?“

„Jo přesně takhle“ řekl spokojeně.

Asi po hodině přijela zásilková služba. Nikdo nečekal balíček, jen Jana. Když si ho převzala, tak zcela bez okolků přišla k mému stolu , začala ho rozbalovat a před všemi mi začala říkat:

„Víš lásko, něco jsem ti včera objednala. Vůbec se mi nelíbilo jak jsi mě rušil včera tím svým honěním ani to jak jsi pak včera ještě chtěl po mě sex doma. Tady toho mám teď dost a stačí mi to“ z krabičky vyndala kovovou klícku na ocas, přikázala mi abych se postavil a stáhl si kalhoty a pokračovala „takže už si ho nebudeš honit ani nebudeš moct už na mě doma dorážet“ na koule mi nasadila kroužek „a přece by jsi nechtěl, abych jí měla úplně zničenou a tady pak už nechtěla, abychom přišli o domek“ začala mi ocas zasouvat do klícky „já taky doma nechci žádného honiče, takže tohle nám pomůže všem“ začala zasouvat integrovaný zámeček do otvoru „a navíc kluci budou rádi, že mě budou mít jen pro ty své nádherné ocasy“ otočila klíčkem a vítězně se mi podívala do očí. Rozhlédl jsem se po kanceláři a viděl v jejich tvářích překvapení.

„Tak tohle jsem nečekal“ řekl otec.

Jana se otočila, podívala se na něj a řekla:

„Jste hajzlové, ale líbí se mi to a chci jí mít jen pro Vás“ pak došlo doprostřed místnosti a klíček od klícky na provázku zavěsila na zářivku, kterou měla nad sebou. Vysel tak v prostředku místnosti a Jana dodala „tady ho budeme mít pořád na očích, neztratí se, doma ho určitě potřebovat nebudeme“ pak přešla k sedačce, vyhrnula si šaty, sedla si a roztáhla nohy, podívala se na mě a řekla „teď nás neruš, určitě máš své práce dost.“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. No, když by někoho vzrušovalo ze sebe nechat dělat rohožku… Tak to já v momentě, kdy by mi žena řekla, že jim vyhoví bych požádal o rozvod, odstěhoval se a ať si ten domek vyšuká sama. Pak bych se dal zaměstnat u jejich konkurence, vše na ně vyzvonil (kontakty, smlouvy i jejich slabá místa) a snažil se je jako firmičku zničit. Takový případ jsem četl. Syn pracoval v otcově firmě a fotr mladému odloudil manželku. Když to řekla mladému, že se dá rozvést a bere si fotra, mladý odešel a konkurence po něm hned hrábla. On se propracoval na spoluvlastníka konkurenční firmy a v ní fotrovu firmu zničil. Fotr se zadlužil, mladý skoupil dlužní pohledávky a nakonec jeho otec s nevěrnou bývalkou i jejich dítětem skončili na dlažbě.

  • Fanyn: Rozdíl je v podání a vnímání celé situace, v povahách jednotlivých aktérů. V první řadě, a toto je jen povídka, ale jako cuckold bych si dokázal představit i takovouto realitu, i když osobně nevěřím, že by k tomu někde někdy mohlo dojít. Vždyť kdo by jen tak někomu půjčil peníze, kde by se našel otec se dvěma syny co budou společně prahnout po jedné ženě kamaráda a kokegy? To je nereálné. V každém případě ty vidíš vždy cuckolda jako rohožku, ale myslím, že to tak není. Ano přiznávám, řada troubů se raději bude tvářit jako cuckold, jen aby omluvila nenapravitelnou mrchu, ale skutečný cuckold vztah je zcela jinde, o tom jsou nejen mé povídky, ale i realita.

 2. A jen doplním, tak jak jsi popsal ty příběh svého kamaráda, zachoval bych se stejně jako on, i přesto, že jsem cuckold. Protože jsem cuckold a ne rohožka.

 3. cuckold: OK, já vím, že to byla jen fantazie, ale proč bych nepůjčil peníze, když bych to měl sichrované tím jejich barákem a navíc bych mohl paničku vydírat, že ji za to šukání budu strhávat z dluhu? Někteří umí být rafinované svině. Né, já napsal jen své stanovisko. Já znám osobně některé cuckoldy a vím, že oni to mají tak, že rohožky nejsou a je to o domluvě se ženou. Ale víš, tu klícku nechápu, já bych řekl, že větší sebemučení musí být, když ji nemá, nesmí honit (i když by mohl) a dodrží to.

 4. U nás je klícka zároveň i něco jako symbol.

 5. Je Škoda že se tady hadate přitom je to super povídka ve které je dost dobře zpracovaný ten okamžik podřízení se. Lidé dělají pro peníze i horší věci. A pokud jsou oba submisivní, tak jim za to situace mohla přivodit vzrušení.
  To člověk který není ani trochu sub nemá šanci pochopit.
  A i když je to povídka, tak umím si představit, že zkušený člověk který umí pracovat s lidmi dokáže vycítit submisiva a potom vymyslet takový plán.
  Jsou podnikatelé kteří stejným způsobem připravovali jiné o jejich majetek a firmy. Podali ruku, vytvořili závislost a poté změnili podmínky. Jeden takový je prý někde ve světě dokonce premiérem.

 6. My se nehadáme 😉 vyměňujeme si názory. Každý jsme na úplně jiné straně a dá se říct, že Fanynovým postojům rozumím a často s jeho názory souhlasím a to jsem opravdu ultraechtcuckold 🙂 je rozdíl, když je cuckold cuckold nebo jen naivní trouba, je rozdíl když je hotwife hotwife nebo jen mazaná mrcha. My jsme doma oba na tom správném místě a proto mám své názory, Fanyn je zcela jinde a vidí spíš jen ty trouby a mrchy.

 7. Pokráčování se přímo nabízí. Ať už postupný extrém, kdy bude manžel jen pracovat a oni si budou užívat, třeba i u nich doma, zatím co on bude dělat přesčasy. Nebo třeba služebky.

  Líbí se mi ta věta kde ho poslali pracovat jestli nemá co na práci 🙂 To bylo hodně dobré.

 8. A co sex bez ochrany v plodné dny. Pro domeček cokoliv 🙂

 9. Jsem rád, že se povídka líbí a že by jste chtěli pokračování, ale já jí ukončil právě v tom nejlepším, aby si každý mohl domyslet podle své fantazie jak by se příběh mohl vyvinout. I Terezku jsem napsal stejně, v nejlepším konec.

  Mám nápad. Chcete pokračování? Je tu tedy nějaký autor, který by měl zájem pokračovat? Rád ten příběh přenechám a budu jej z povzdálí už jen sledovat.

 10. Líbí se mi když moji manželku mají jiní chlapi od vzrušení mám někdy skoro až infarktové stavy, ale pořád jsem na prvním místě já a klíčků? nikdy. Jsem kandaulista nebo jak se tomu říká, ale dominan. Dokážu být sub. ale jenom v danou chvíli.

 11. Máš super styl, jak vždycky čubička obrátí nasadí mu klícku a on už si vůbec neškrtne. Mohl další povídku zase v tomhle stylu napsat s cikánem v roli bulla, co si z ní udělá po jeho péru slintající kurvičku.
  Zvlášť Markéta, jak do ní subík ani nezasunul, to by se úplně nabízelo.

 12. Ak je to realita, tak by som sa rozviedol a našiel si niečo iné. Aj pracu, hocijakú. Tu mrchu by som nechal vlkom, ukázal jej fotku a dal na internet, že je to prvotriedna slapka. Firmu by som zažaloval, nech mam dáke €, našiel si novú a krajšiu priateľku ako bola ona. Ale keďze je to asi zamyslene, ako cuckold to nie je zlé, je to skôr ten štýl, SM s tyranim ducha človeka. Úplná degradacia. Paci sa mi to.

 13. No tak tohle je bomba!!!

 14. Tak to vypadá, že cuckold už další story asi nenapíše, to je fakt škoda. Super povídky.

  Mohl by aspoň dát vědět, jestli má v úmyslu dál něco psát nebo ne.

  • Ale vždyť já psal, že s dalším dílem nepočítám, ale že přenechám příběh někomu kdo by měl chuť napsat další díl.
   Počítám s dalším dílem Markéty, ale není teď čas.

 15. Vydrž Prťka, vydrž, když vydržíš tak i zlatý, zahnutý zoubky budou 😀

  Ne fakt něco dám, jen teď není čas na psaní, ale určitě se dočkáte.
  Jinak díky všem za pochvaly a zájem 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *