Brát do trojky Ex přítele

PoradnaKategorie dotazu: SexBrát do trojky Ex přítele
mzm zeptal se před 3 roky

Mám dotaz ohledně trojky. S manželkou jich za sebou řadu máme. Vždy to byla nějaká jednorázová akce s kamarády co známe. Cizích můžu z internetu se manželka bojí a nechce je. Nyní nás napadlo najít si někoho na stálo. Kamarádi jsou však často zadání a nechtějí dlouhodobě riksovat. Hledali jsme půl roku, když manželku napadl její ex přítel. Trochu o něm. Je to bývalí co byl předemnou. S ženou jsme 10 let spolu z toho 7 manželé. A jejich rozchod byl z její strany po pěti letech. Vztah prostě s ním byl nic moc a držel to jen sex. Ke konci vztahu dokonce začala mít mě jako milence. Dva měsíce tak byla s ním ale spala už se mnou. Pak se s ním rozešla a mi byly další dva měsíce jen milenci. A až pak to nějak zajiskřilo ve vztah. Ex přítel se samozřejmě dozvěděl později o tom, že se mnou byla už v době než se s ním rozešla. Má někdo zkušenost se vztahem (jen sexuální) s ex přítelem? Něco na co dát pozor? Dávám si dohromady plusy a mínusy. Plus je samozřejmě, že se znají. Že ví co čekat v posteli a co kdo v sexu rád. Mínus zatím vidím, aby nám on později nedělal nějaké problémy. Děkuji za všechny rady. 

20 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 3 roky

Jasně, zná ho, nebude se před ním stydět, a va takové řekněme kamarády co dělají občasné trojky. To, že ho tvá žena zná je na sex na jednu stranu dobré, ale jde o to.., On je sám nebo už s někým žije? Pokud je třeba ženatý, snad by problémy dělat neměl, ale pokud je stále nezadaný, problémy by po nějaké době nastat klidně mohly. Jste sice manželé, ale když si na něj vzpomněla a navrhla ho, tak jisté vazby tam asi zůstaly a jde o to, aby si nemyslel, že ji třeba alespoň coby milenku nepřesvědčí, že by jen s ním a bez tebe ti zahýbala. Ale to musí vědět tvoje žena, zda k němu ještě něco cítí. 
Jeden kamarád už prodělal trojky postupně se 3 ex své manželky, jenže dva jsou sice svobodní, ale z daleka a ten třetí je ženatý a má dvě děti. Za sedm let se mohl změnit a co byl ten její ex dříve může být jinak. Také aby si nemyslel, že ji ty neuspokojuješ, tak sáhla zpětně po něm…???

mzm odpověděl před 3 roky

Tenhle už ma rodinu a děti. Takže to mi trošku chlácholí. Ona tvrdí, že s ním vztah byl pak poslední roky peklo, ale na mrdacku si ji udržel než potkala mě. 

fodel odpověděl před 3 roky

Byl bych proti ,stará láska nerezaví, ta jeho u toho nebude nebo jo? když jí bude podvádět tak by mohl od ní klidně i odejít ,no a ty by sis mohl hledat  jinou .

mzm odpověděl před 3 roky

Ona ho jeho taky podvádí s nějakým. Jsou spolu kvůli dětem. A chtějí spolu být minimálně než vyrostou což je 12 let minimálně. 
 
Jinak moje se rozešla s ním, takže měla dost důvodu vztah ukončit, tak snad by se zase nezamilovala. 

fodel odpověděl před 3 roky

Některý ženský chtěj hajzla protože je chlapsky drsnej  umí je zkrotit a ovládat ,když ho mají tak od něj chtějí utéct  a pak hledají hodnýho troubu  co vybuduje hnízdo ,ale jak se hajzl znovu objeví  pamatují jen na to co je k němu táhlo a je to v hajzlu.Proč ho chce ta tvoje když to s nim bylo tak hrozný že se rozešli ? to nikdo jinej neumí šukat tak aby se jí to líbylo ?Pěkně to smrdí možná už  jsou zase spolu a chtěj to legalizovat abys neměl podezření a ona měla výmluvu že jsi to chtěl.

mzm odpověděl před 3 roky

Nejsem úplně hodný trouba. Jen v sexu jsem neznejsi než on. Ale také jí umím dát jak se tak říká za uši. Co se týče hnízda to je psané na mě ještě před svatbou. Moc by ji toho z hnízda nezbylo 😉 
Ona ho chce jen na sex. Na ten jediný prý byl použitelný a dobrý. Měli jsme více kamarádů, ale často jednorázové akce a pak už nechtěli. A cizí úplně nechceme. A určitě spolu ještě nespali. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Tak je možné, že jediné v čem byla tvá žena s ním kompatabilní je sex. Prostě si sedli a uměli si vyhovět. Možná jí to schází. S tebou je to sice pro ni také prima, ale je to jiné a ten jeho styl jí nyní po čase zase chybí.  V tomhle ti těžko někdo poradí. Do hlavy tvojí ženy nevidíš ani ty, ani já. Jeho neznám a ty také ne. Ale pozor, nezapomeň na ona stará pořekadla, že stará láska nerezaví a že co se škádlívá, to se rádo má.  A vy dva děti máte? Jasně, chce být ještě 12 let s nevěrnou manželkou kvůli dětem, to je pro tebe pozitivní, že ti ji neodloudí, ale nikde není řečeno, že ač bude občas on s vámi v trojce, že s ním ještě mimo to nebude tvoje žena tobě za zády občas šukat sólo. Když dokázala tvá žena jemu kdysi s tebou zahýbat, proč by to nemohla nyní jen čistě pro ten sex s ním, který jí asi chybí zase zahýbat tobě…, bez vztahu, bez cukrování, bez snahy začít spolu žít?

mzm odpověděl před 3 roky

Dítě máme jedno. A co jsem pochopil ona s ním byla vždy jen kvůli sexu. Nikdy s ním nechtěla zůstat napořád. Ani s ním mít rodinu. 
Co se týče šukání sólo. Tak si říkám kdyby, tak už ním šuká a netahá do toho trojku. Ale člověk neví. 
A věřím, že máme pevný vztah a že právě díky trojce nemá proč zahýbat. Každý jak jsem psal měli jsme několik trojek a často to byl její kamarád a ne můj. A právě protože ví, že může mít takřka kohokoliv, tak snad nemá důvod podvést. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Tak neříkám, že to tak je a přeji ti, aby nebylo. Ale ten sex s ním je asi mocný stimul a chybí ji. Heleď, to že jste měli sex v trojce jednorázově s jejími kamarády, to nic neznamená. Prostě je chtěla oprubovat, ale jednak to pro ni nemuselo být to pravé ořechové a pak oni mají rodiny a nechtěli více riskovat svá manželství. Tenhle je sice ženatý a má dvě děti, ale jeho penis a její pochva jsou jako správný klíč do správného zámku, prostě si padnou. Jasně, asi ji sral byl jí nevěrný, tak ona jemu také. Ona třeba nejenže jej nemilovala a brala ho, jako že by s ním nechtěla žít, natož se k němu uvázat dětmi, ale ten sex, to je jiné. Pokud by spolu už něco měli, a já se domnívám, že ne, tak by jen chtěla legalizovat nevěru, aby sis na něho zvykl, ale spíš myslím, že ho chce fakt jen na to šukání. Ovšem jak jsem psal výše, nikdy nemůžeš vědět, zda ti pak třeba nebude zahýbat jen kvůli tomu super sexu s ním. Řada žen manžela miluje, má s ním děti, hezký vztah, on je dobrý táta, suprový manžel, jenže v sexu třeba málo akční, málo nápaditý, lenivý, prostě ten sex je pro ni jediným mínusem v tom suprovém vztahu a tak si narazí milence. Někdy mladého a někdy svého grázlovitého ex, který byl hovado, ale mrdal jako bůh. O o to tady třeba jde.

mer odpověděl před 3 roky

Já bych místní diskuzi vůbec neřešil, vůbec bych se neptal tady, ale doma. Nejdříve s ní a pak ve třech, ujasnit si, co chcete a udělat si dojem z toho, ne tady z mísních řečí. 
A recept je imho jednoduchý: jestli to probereš doma a budete s tím všichni kompatibilní, tak jste se dohodli. A jestli to doma probrat nejde, nemáš na to koule nebo z jakýhokoliv jinýho důvodu to prostě probrat nemůžete (např. to okamžitě vytvoří atmosféru dusna apod.), tak do toho prostě nechoď. 
Co my ti tady můžeme tvrdit o tom, jaký ona s ním má vztah, či jaký měla apod.? Leda kulový, nikdo o tom nevíme víc než ty sám a co víme, ještě si jen domýšlíme. Jestli chceš povzbudit, pak klid, pevné nervy, nebrat si to osobně, sednout si a probrat své obavy s tvojí ženou. Ať řekne co řekne. A pak se rozhodni. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

mer:  Což o to, radíš mu dobře, já to beru a jsem pro, ale jde o to, pokud to doma nadhodí a to setkání ve třech klapne a všichni tři se sejdou, pak je tu otázka, zda ta jejich kompatibilita nebude jen předstíraná, aby náš zakladatel diskuse souhlasil! Ona jeho žena i onen Ex mohou být jakoby vstřícní a jako miliusové jen proto, aby mzm s trojkou s Ex souhlasil. Ale kde je řečeno, že mzm až řekne ženě: „Tak dobře, tak mu zavolej ať přijde“ a třeba pokud ho nezavolá hned, teď, okamžitě a v jeho přítomnosti (třeba pod záminkou, že v tuto dobu je doma a aby ta jeho nekoukala, kdo mu to volá a kam že to půjde?) to odmítne s tím, že mu zavolá třeba zítra z práce nebo tak. V tom je ten kámen úrazu. Ona se s ním může totiž domluvit, co má říkat a jak se má k jejímu muži chovat, aby nevzbudil nějaké pochyby. a aby s trojkou souhlasil. Třeba jí jde jen o tu trojku s ním, ale třeba se z toho může vyvinout mezi nimi to, co píši více.
Já nevím, tyhle vztahy s ex ať mužem či ženou jsou takové divné. Vždy je lepší někdo cizí a nový a navíc z větší vzdálenosti.

mer odpověděl před 3 roky

Hm.. třeba máš pravdu. Docházím k názoru, že pokud se někdo na svůj intimní život musí ptát tady, má vážně problém. Protože to, co se ptá tady, má řešit s partnerem/partnerkou doma. Když ne, rozbíjí to intimitu a důvěru. Tady otevíráte spoustu „červíčků“, které jsou každého jednotlivého pisatele vlastní, tazatel s nimi nemusí mít nic společného. Ale odnáší si je a imho zbytečně.
Budování důvěry ve vztahu se prostě neděje v anonymním fóru na internetu. 
Toť moje zkušenost. Howgh. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Ono mzm jde o to, zda tvá manželka nechce do trojky svého Ex z tohoto důvodu: (přepsáno z emimina)
Mam takový problém. Sex mám hodně rada a můj letitý partner byl bůh jak technikou, tak výbavou.
Před měsícem jsem potkala super kluka, rozumíme si, přitahuje mě apod. Ale bohužel jeho vydrž je špatná. Poprvé vydrží chvíli, sice muže hned znovu ale ani to není déle jak 5 minut. Samozřejmě se snaží vydržet déle, ale logicky ze selhání do toho nedá vše. Výbavu má průměrnou.
Opravdu mě to trápí, jelikož já to mám zrovna rada “nadoraz”
Má cenu v tom vůbec pokračovat?????On se mi jinak fakt líbí, ale nevím jestli mě zvládne uspokojit

Fanyn odpověděl před 3 roky

Tož jak, mzm? Jak jste to se ženou vyřešili? Šli jste do toho s tím jejím ex ?

mzm odpověděl před 3 roky

Ano šli. Zatím jedna akce se povedla. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

A tys byl, mzm, u toho jako aktivní šukáč nebo jen jako divák?

mzm odpověděl před 3 roky

Jako ten co ho měl aktivně kouřeného. I mě nechala stříkat do pusy. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Aha, ale šukal jen její ex. Tak to mi stačí. Hrál jsi tedy jen druhé housle a dostal jsi cenu útěchy.

Ferat odpověděl před 3 roky

Mě se to líbí a pokud bych mohl, tak to realizuji. Přibrat ex přítele je úžasně vzrušující. Ideálně tak, aby si on užíval a mohl jen koukat případně pomáhat je dva připravit apod.

Ferat odpověděl před 3 roky

…vypadlo mi slůvko JÁ a věta má jiný smysl. Mělo být:
…aby si on užíval a já mohl jen koukat…

Vaše odpověď

8 + 2 =