Počátek 2.díl

Po pochodu Praha – Prčice jsme to ještě mockrát probírali. Její sexuální nadvláda se mi líbila, to jo a strašně moc. Ale pak, když zmizela nadrženost, mě pokaždý zachvátila žárlivost. Jenže pak přišly prázdniny a děti byly u babičky…

Byla půlka července, venku krásně a já zase tvrdnul v práci. To tvrdnutí bylo opravdový, protože jsme už deset dní nešukali. Manželka se nechávala jenom lízat, občas si to přede mnou dělala robertkem, ale já měl zákaz se udělat. A bylo to čím dál tím těžší. Ale dneska, dneska večer, budeme řádit. Těším se jak malej kluk, jak puberťák, co to bude dělat poprvé. Ráno jela manželka do práce na kole, když je tak hezky, jezdí tak často. Má to kousek a kolo miluje. No, popravdě je rozhodně víc sportovně založená, než já.
Pípla mi SMSka ,,Miláčku, já už končím, na jak dlouho to ještě máš?“
,,Ještě tak hodinu, možná hodinu a půl“
,,Hmmm, tak to já se ještě projedu na kole, jo?“
Hrklo ve mě. Na kole jezdí do práce i ten její šéf.
,,To pojedeš sama, nebo budeš mít doprovod? :-)“
,,Nevadí, když pojede Tomáš taky? Uděláme si takový kolečko za městem, ale přijedu brzy, slibuju :-*“
Co jsem asi tak mohl dělat? Když budu prudit, pojede stejně a ještě bude naštvaná. A navíc moje nadržený perverzní já právě zabíjelo moji žárlivost.
,,Tak jo, ale moc nezlob :-)“
,,Dobře, budu zlobit jen maličko :-*“
A je to. Právě jsem si zadělal na parohy. A můžu si za to sám. Ta hodina a půl v práci trvala spíš den a půl, bylo to nekonečný. Pořád jsem hypnotizoval telefon, aby na něm pípla zpráva, ale nic. Když jsem měl hotovo, ještě před odchodem z práce jsem napsal.,,Tak končím, jak jste na tom?“
Odpověď dorazila, když už jsem parkoval:,,My jsme na tom výborně. Nechceš si vzít kolo a projet se za námi? Jsme u jezu za Lhotou.“
,,To je aspoň 10 kilometrů, zbytečně byste tam na mě dlouho čekali.“
,,Však my bychom se nějak zabavili, kdyby ti to nevadilo ;-)“ Věděl jsem moc dobře, jak by se bavili a zase se to moje já probouzelo. Ale chtěl jsem ji mít pro sebe, vždyť mi to včera slíbila.
,,Je strašný vedro, moc se mi nechce, potkal jsem Fandu, prý jde na jedno, tak asi půjdu s ním. Přijeď brzy. :-*“
,,Dobře lásko, tak se nezlob, už jedeme. Dej si jedno i za mě. Vyzvednu si tě tam.“
A tak jsem vyrazil na jedno, dvě, tři… Když manželka dorazila, sama, zajela na kole až na zahrádku, přišla k nám, dala mi pusu a sedla si naproti mě. Objednala si taky jedno pivo a já si dal čtvrtý. Moc toho nevydržím, nejsem žádnej hospodskej povaleč. Takže už jsem měl slušnou náladičku a manželka to poznala. Když Fanda odešel na záchod naklonila se ke mě přes stůl a pošeptala mi do ucha:,,Doufám, že jsi nezlobil!“
Strašně jí to slušelo. Ostatní chlapi jí čuměli na zadek v elasťákách, jak byla nakloněná přes stůl.
,,Nezlobil, ale teď bych tě ošukal klidně tady, jak jsem nadrženej.“
,,Půjdem domů?“
Nemusela se ani ptát, lupnul jsem do sebe zbytek, ona taky, zaplatil jsem a vyrazili jsme. Vedla kolo, já ji držel kolem pasu, byli jsme jak dva čerství milenci.Když jsem uklízel kolo do garáže, všiml jsem si, že ťuká do telefonu.
,,To vám to nestačilo?“ zeptal jsem se s úsměvem.
,,Tomáš jen píše, že už je doma, ty žárlivko.“ taky se smála.
Po schodech jsem šel za ní. Ta její prdelka v elasťákách byla jako magnet. Nahoře mě hned začala svlékat, chtěl jsem ji svlíknout taky, ale nenechala mě. klekla si a začala mě kouřit, sakra, to nevydržím. Po chvilce, která už začínala být kritická, mě dostrkala na postel, shodila na záda a řekla:,, Jdu si dát sprchu, jsem strašně zpocená.“
,,Mě to ale nevadí, pojď ke mě, prosím!“
,,Ale mě to vadí. Ty tu hezky lež a nezlob. Musím se ještě vyčůrat. Když se přesunula z WC do koupelny, trochu jsem se uklidnil a musel taky na záchod. Za chvíli se vrátila. Nádherná a voňavá. Začala mě líbat, hladit, bradavky jí stály, už jen ten pohled mě dostával do varu. Pak sáhla do šuplíku, vylovila vibrátor, sedla si tak, abych na ni dobře viděl a pomalu si ho zasunula dovnitř. Chvilku se dráždila, jen to mlaskalo, sáhl jsem si na svoje péro, ale hned mi ruku odstrčila.
,,Nene, to nesmíš!“ a otočila se ke mě tím svým zadečkem, obkročmo mi klekla nad obličej a chytila robertka zezadu. Jen tak si ho tam přidržovala a dala nohy od sebe, až se mi přimáčkla kundičkou na pusu. Neuvěřitelně tekla. Když jsem začal sát, vydala ze sebe takovej zvuk, že to spíš vypadalo, jako bych jí nějak ublížil. Několikrát jsem jí projel jazykem a udělala se. Strašně funěla, vypadalo to, že se udusí. Pak si pomalu zase sedla, zlehka vytáhla robertka a zase otevřela ten šuplík. Našla tam pouta, dala mi ruce nad hlavu a přicvakla k pelesti postele.
,,To aby sis ho nemohl honit!“ smála se.
Vzala telefon a něco tam naťukala. Lehla si ke mě tak, že byla hlavou skoro u toho mýho trčícího péra, ale koukala se mi do očí.
,,Tak a teď si chci povídat. Vy chlapi si po sexu vůbec nechcete povídat.“ pak se zamyslela ,,A mezi sexem taky ne. Chtěl bys stříkat?“
Zakýval jsem hlavou.
,,A chtěl bys aby mě píchal cizí čůrák?“
A je to tady. Určitě dneska s tím Tomášem něco dělala. Když jsem neodpověděl hned, zarazila se.
,,Chceš se na něco zeptat? Na cokoliv. Teď ti odpovím na všechno, žádná tajemství, ano?“
,,Zkoušel na tebe dneska něco?“
,,Jo, říkal, že mám jet první, aby mi neujel. Ale bylo to kvůli tomu, že mi chtěl koukat na zadek. Když jsme byli u toho jezu, tak se přiznal.“
,,Jo? A co řekl?“
,,Že mi na něj koukal a že je krásnej a že by ho chtěl hladit. Tak jsem mu řekla, že může. Jenže on mi zajel rukama až za kalhotky a hladil mě pod nima, že prej nechce hladit elasťáky ale kůži. No a pak mi zajel mezi půlkama prstem až na kraj kundičky. Málem jsem se udělala. Ale víc jsem mu nedovolila, ty jsi psal, že nepřijedeš, tak jsme jeli dál. No, než jsme vyjeli, tak jsem ho ještě přes kalhoty pohladila a byl taky pěkně vzrušenej. Kdyby nejela kolem nějaká rodinka, asi by se na mě vrhnul a omrdal mě.“
Chvilku se na mě dívala, pozorovala mi obličej.
,,Ty jsi fakt perverzní, tobě se to líbí!“
Pokýval jsem hlavou ale měl jsem ještě jednu otázku.
,,Řekneš mi, co si pořád píšete? Strašně mě vzrušuje, když jsi taková potvora.“
,,Tak tebe zajímá, co si píšu s milencem? No né a líbí se ti, když jsem potvora? A určitě chceš, abych se chovala jako děvka. Tak jo, přečtu ti to, počkej, jen to najdu.“
– Tak uz jsem u hospody, musim si dat pivko, jsem z toho vseho strasne zizniva.
-Ja jsem z toho vseho zase strasne tvrdej 🙂
-Jdeme domu, starej hodne pil, nevim, jestli mi to dneska udela. Sakra.
-To mi povidej, jsem uz taky doma, asi si to budu muset udelat sam.
-Jeste pockej, mozna za chvili usne. Jak dlouho ti trva cesta ke me?
-Tak pul hodinky, proc?
-Jeste napisu.
,,No a před chvilkou jsem teda napsala.“
,,A co jsi napsala?“ Krev se ve mě přímo vařila. Myslel jsem že snad vystříknu, aniž bych ho dotknul.
,,No co myslíš? Napsala jsem mu, ať okamžitě přijede, že už spíš. Snad bys nechtěl, aby věděl, že na to celou dobu čekáš! Za chvíli by měl dorazit, až napíše, že je tady, sednu k němu do auta, zajedeme k těm kancelářím za rohem, tam už teď večer nikdo nebude. No a pak se uvidí. Jestli to teď hned nezastavíš, zahraju si na děvku, nechám se mrdat cizím čůrákem a pak se vrátím domů, dám ti pusu a řeknu ti, že jsi paroháč.“
Koukal jsem na ni, úplně mimo. Taková potvora, to se mi snad zdá. Ne, nezdá. Zdálo se mi o tom snad stokrát a teď je to tady. Pípnul telefon. Co jsem asi tak měl dělat? Podíval jsem se jí do očí.
,,Miluju tě, víš to?“
Naklonila se nade mě, dala mi rychlou pusu a už si na holý tělo navlíkala krátký letní šaty. na chodbě ještě vklouzla do sandálků a ve dveřích si pak ty šaty vyhrnula, prstem si projela mezi závojíčky.
,,Ne že si ho tady zatím budeš honit, ty prasáku!“ usmála se a zmizela.
Nevím, jak dlouho to trvalo, přišlo mi to jak 3 hodiny, ale furt mi stál. Hlavou se mi pořád honily myšlenky na tu její krásnou kundičku a jak ji teď za rohem píchá cizí chlápek.
Klaply dveře. Kroky. Stála vedle postele, rozcuchaná, usměvavá. Stáhla ze sebe ty šaty, přišla ke mě a sedla si mi obkročmo na hrudník. Teklo z ní sperma. Cizí sperma.
,,Jsem děvka?“
,,Ano, jsi.“
,,A miluješ mě?“
,,Miluju tě strašně moc.“
,,Chceš si líznout?“
,,Já nevím, je nádherná, voní sexem, ale možná příště.“ Koukal jsem se, jak se mi na hrudníku dělá loužička. Viděla, jak to fascinovaně pozoruju, tak si sáhla do rozkroku oběma rukama a roztáhla ji. Další várka a louže už to byla pořádná. Nadzvedla se, posunula dozadu a pomalu se nasunula na moje neskutečně tvrdý péro. Když byla nasunutá nadoraz, olízla můj hrudník a dala mi pořádnou pusu. Chutnala slaně. Potvora.
,,Tak a teď teprve jsi pořádnej paroháč. Tohle ještě vypilujeme, příště svoji děvku pěkně vylížeš. Jasný?“
koukala se mi do očí a viděla, že můj orgasmus už prochází hlavou, ale ještě nestříkám. Rychle se nadzvedla, otočila se a sedla si mi na obličej. Jednou rukou silně stiskla péro, stáhla kůžičku až to zabolelo a druhou mi drtila koule. A já sál a lízal jako blázen. Nevím jak dlouho to celý trvalo. Zvedla se, odemkla pouta, přitulila se a objala mě.
,,Miluju tě ty můj perverzáčku“
,,Miluju tě, ty moje kurvičko“
Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Ach jo… Zase povídka o jednom dobrovolném paroháči, co ze sebe dělá poníženého vola.

    • Tak proč sem chodíš, když ti to vadí? Je spousta jiných serverů, kde jsou povídky o něčem jiným. Myslím, že povídka o paroháči na stránky parohaci.cz jaksi patří ?

  2. Moc vzrušující, je skvělý pocit, mít doma takovou potvoru. Spousta chlapů ti to musí závidět

  3. Víš, když tenhle web vznikal, měly tu být povídky o nevěře jako takové a to všeho druhu, jenže se z toho stal Kandaulismus 2. Mne baví povídky o paroháčích, ale o těch, kterým ta jejich zahýbá a oni to nevědí a pak se to dozvědí, né o kandaulech a cuckoldech. Ale to je už věc názoru. Třeba takový dr25 je podle mého gusta.

  4. Dost dobrá povídka, hezky tě má pod palcem, to se mi líbí

  5. Tesim se na pokracovani

  6. Škoda, že JiCiMi se zase odmlčel se všemi skvěle rozepsanými novými povídkami. To asi bohužel opět bude dlouhá pauza a pak po delším čekáním nějaké nové. Škoda, výlet do Tater a náhodné odhalení byli super. Můžeme ted doufat, že aspon Dr25 nám hodí nějakou novou povídku. Nejlépe zase něco trochu delšího a drsného jako Zlobivá mrcha, ta je za mě stále top u něj. S nuda pláží a pak nočním úletem v závěsu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *