Temná stránka mé sladké princezny – 3.díl

S hlavou v oblacích a plnou neustálého promítání si všeho, co se za poslední dobu odehrálo, nadešel den, kdy jsme měli rezervované wellness. Vůbec jsem netušil, jestli si jdeme jen společně odpočinout a nahřát svá těla, nebo mě čeká něco úplně jiného.

Dopoledne probíhalo jako každý jiný den v práci, s Týnkou jsme si vyměnili pár běžných zpráv o tom jak se nám v práci daří.

Když jsem se vracel z oběda, tak mi na whatsapp přišla fotka. Měl jsem možnost pokochat se krásnými detaily rozkroku mé krásky, sedící ve své kanceláři, nožky měla lehce rozkročené od sebe, aby to nikdo z kolegů hned nepoznal, měla na sobě sukýňku pod kterou neměla spodní prádlo, jen jí z broskvičky koukal gumový ocásek z venušiných kuliček. ,, dneska jsem děsně nadržená, těšíš se na večer ?,,

,,seš ta nejkrásnější zlobivá holka pod sluncem a moc se na tebe těším,, odpověděl jsem. Na to přišla další zpráva ,, hlavně hodně zlobivá…Jak přijdeš dneska domů, tak na tebe čeká malý dárek, myslím, že budeš vědět co s ním máš dělat…budu doma kolem 15:00, tak na mě pak hezky počkej,,

Dárek ? Se kterým budu vědět co dělat ? Bože co to na mě zase ta malá uličnice vymyslela ? Nemohl jsem se dočkat… zbytek pracovního dne jsem jen proseděl v kanceláři již značně nadržený a čekal až budu moct odejít a zjistit co na mě doma čeká.

Kolem 14:00 jsem konečně dorazil domů. Vzal jsem do ruky malou krabičku ležící na stole a s netrpělivostí jí otevřel. Pás cudnosti ???… bavili jsme se o tom párkrát, ale ani jsem nevěděl, jestli chci zajít do takové potupné fáze. No co, stejně je tohle můj výmysl a když si to princezna žádá. Klícku jsem tedy rozbalil stáhnul si trenky a nasadil si jí na svůj malý, nadržený penis. Byl to neuvěřitelně vzrušující nový pocit, prvotní rozpaky ihned opadly a já si užíval chladivý pocit z nového nástroje mé princezny, jak mi dát najevo kde je mé místo v našem sexuálním světě.

Chvíli po 15cté hodině přišla princezna domů a s rozzářeným výrazem ke mě přistoupila, políbila mě a sáhl mi do rozkroku, aby zjistila, jestli jsem si klícku nasadil. Stáhla mi kalhoty i s trenkama a škodolibě se uchychtla se slovy,, jezus ten je malinkej, čekala jsem, že mě doma uvítá pěkné tvrdé péro, ale co se dá dělat, s tímhle ptáčkem si asi moc neužiju, budu si muset pomoct jinak,,.

Princezna odešla do koupelny osprchovat se a nachystat na večer, celou dobu jsem musel nahý s klíckou chodit za ní a čekat co jí mužů podat nebo podržet a udržovat jí veselou při každém jejím pohledu do mého rozkroku.

Když už krásně voňavá a celá hebounce oholená přistoupila k zrcadlu a začala se líčit, dostal jsem za úkol pokleknout za ní a lízat její prdelku dokud se nenalíčí.

Po dvou hodinách vzrušujícího chystání se, se princezna oblékla do bílého crop topu ze kterého se jí tyčili dvě malinké bradavky a uplých kožených kraťásků, které krásně obepínaly její křivky. Na nohu si připnula řetízek a obula si bílé konversky.

Naskočili jsme do auta, já stále zamčený v klícce a vydali se směrem do centra. Dojeli jsme ke starší vile, kde nás uvítala sympatická paní a vysvětlila nám v rychlosti pravidla wellness. Bylo to krásné místo,po stěnách svítily LED pásky, jeden pokoj disponoval manželskou postelí, v největším pokoji se nacházela rohová sedačka, vířivka a za rohem místnosti koutek se sprchami a saunou.

Po menší prohlídce prostor jsme zapnuli hudbu z hifi věže a oba jsme se svlékli do naha. Nalili jsme si skleničku připraveného vína a sedli jsme si do příjemně teplé vířivky.

Chvíli jsme relaxovali, princezna mě občas poškádlila jemným kopnutím do rozkroku a milé ráda prohodila výsměvnou narážku na mou klícku. Já si jen užíval nového vzrušujícího pocitu a pohledu na svou krásnou přítelkyni.

Krásný romantický večer ve dvou pomyslel jsem si. V blažené nevědomosti jsem zůstal do chvíle, než někdo zaklepal na vchodové dveře do apartmánu.

Princezna se na mě podívala a s úsměvem ve tváři vstala a šla ke dveřím. Já jsem zůstal sedět ve vířivce a s nechápavým výrazem čekal, kdo nás může vyrušovat.

Než došla ke dveřím, tak jsem na Týnušku jen zavolal, jestli nezapomněla, že je úplně nahá, načež se na mě otočila a jen se usmála.

Otevřela nesměle dveře dokořán. Ve dveřích stál cizí muž, mladší docela urostlý. Týnuška jej přivítala se slovy ,,ahoj Honzíku,, a darovala mu překvapivě dost vášnivou pusu. Honza si ji prohlédl v plné její kráse a pusu jí opětoval a zmáčknul jí zadeček.

Princezna zavřela dveře a zavolala na mě ,, ty se nepůjdeš seznámit s mým novým kamarádem ?,, …a je to tady, první setkání s mužem, který nadbíhá mé ženě. Nervózně jsem se podíval dolů směrem ke svému rozkroku, kde mě tlačila klícka a vydal se směrem k nim. S roztřepaným hlasem jsem se představil, Honza se na mě usmál a s pohledem do mého rozkroku odpověděl, že mě rád poznává.

Týnuška šla zpátky do vířivky se slovy k Honzovi, ať se svleče a přidá se k nám. Mě ještě poslala dolít prázdné sklenice a přinést další pro něj. Naléval jsem víno, zatímco se vedle mě svlékl Honza. Jakmile jsem uviděl co schovává ve svých trenkách zůstal jsem stát jak opařený. Nádherný snad přes 20 cm dlouhý ocas. Trochu jsem zrudnul závistí a zároveň trochu znervózněl, protože najednou všechny mé představy začali, nabírat jiný rozměr.

Oba jsme společně vlezli za princeznou do vířivky, Týnuška si dlouze prohlédla Honzova péro a u toho si zkousla dolní ret.

Honza se posadil hned vedle ní.

Chvíli jsme jen tak seděli a povídali si, prvotní stud ze mě začal pomalu opadat a sledoval jsem, jak se na sebe usmívají a na střídačku sebou zvláštně cukají. Do prdele, co dělají pod tou vodou ? Sahají na sebe ? Nebo co se děje, nic nevidím… honilo se mi hlavou.

Po půl hodině strávené v těhle mukách se Týnuška zvedla a vylezla z vířivky, oba jsme se ní mohli oči nechat. ,,Půjde se mnou někdo do sauny ?,, zeptala se. Samozřejmě jsme se zvedli oba, jen s tím rozdílem, že můj ptáček byl zamčený v klícce a jeho obrovské péro stálo v pozoru.

V tu chvíli jsem se ujistil v tom, že vedle sebe asi neseděli jen tak bez doteků.

Posadili jsme se v sauně a užívali si příjemné teplo. Týnuška si sedla na druhý stupínek naproti mě. Honza si sedl na třetí přímo nad ní s roztaženýma nohama a pérem vztyčeným skoro až k jejímu obličeji. Týnuška jednu nožku  přiložila do mého rozkroku a zatlačila na klícku , druhou nožku zvedla k mému obličeji a pobídla mě k laskání její nožky. Začal jsem olizovat její krásné nožky a sledovat jak začala rukou hladit Honzu po vnitřní straně stehen. Ručkou dojela až k jeho péru a pomalým pohybem jej projela od kořene až k žaludu. Pohyb několikrát po sobě zopakovala a u toho začala vlhnout mezi nožkama a kroutila se vzrušením. Pak přiložila svá ústa k jeho žaludu a políbila jej, koukla se na můj výraz, lehkým pokývnutím hlavy jsem jí dal najevo můj souhlas. Okamžitě si zasunula jeho péro do pusy a začala jej kouřit. Honza ještě více roztáhl nohy a chytil jí za hlavu. Zažíval jsem něco neskutečného, byl jsem jak v sedmém nebi, sledoval jsem svou bohyni jak přímo před mýma očima kouří obrovský péro a u toho jí musím lízat prstíky na nožkách a prožívat teď už nepříjemné pocity z přehřáté klícky.

Pak jsme se všichni 3 zvedli a vyšli ven ze sauny, dali jsme si příjemnou ochlazujicí sprchu a přesunuli se do druhé části místnosti na sedačku. Honza povalil Týnušku na sedačku, přisunul k sedačce křeslo a pobídl mě, abych si na něj sedl a zůstal tam. Lehnul si k Týnušce a hlavou se přesunul k jejímu rozkroku. Obdaroval její broskvičku pár polibky a pak jí projel jazykem. Začal jí broskvičku lízat. Týnuška se svíjela slastí a rukou ho hladila po vlasech. Dostával jsem se do stavu k nevydržení, měl jsem hrozné nutkání si ho začít honit, ale klícka mi to neumožňovala.

Po dlouhém oralním uspokojování na Týnušku přišel první orgasmus. Můj ptáček v klícce malém explodoval.

Honza se přisunul víš k Týnušce a svým tvrdým pérem, jí začal dráždit mezi pysky.

Týnuška se pod tím urostlým chlapíkem kroutila do všech stran. Chytala jej za obě půlky a tlačila ho na sebe. Honza se od Týnušky odlepil a podíval se na mě,, chceš, abych jí dopřál pořádné péro a vyšukal z ní duši ?,, zeptal se mě.

V tu chvíli jsem byl úplně strnulý, nevěděl jsem co mám dělat a ztratil jsem dar řeči. Podíval jsem se na svoji princeznu, jestli s tím souhlasí i ona, její pohled hovořil za vše. ,, ano chci, aby si to má paní pořádně užila,, vykoktal jsem ze sebe nakonec. Honza se natáhl na stůl vzal do ruky kondom a hodil jej po mě,, dobře, ale budeš mi říkat pane a nasadíš mi kondom sám,, dost mě to zaskočilo, ale v obrovském vzrušení jsem ihned vstal a šel k nim. Kleknul jsem si k posteli, rozbalil kondom a podíval se na jeho péro. Chvíli jsem váhal, ale pak jsem přiložil kondom k jeho žaludu a neotřepanýma pohybama začal kondom nasazovat.

Musím přiznat, že péro měl fakt výstavní a v tu chvíli mi to bylo i docela příjemné, i když jsem nikdy předtím nepřemýšlel nad tím, že bych měl bisexuální sklony. Kondom se mi podařilo nasadit a ještě jednou jsem rukou projel po celé jeho délce. Naklonil jsem se nad moji princeznu a políbil ji se slovy ,,Miluju tě,, slova mi opětovala a pohladila mě po klícce. ,, vše je připraveno můj pane,, řekl jsem Honzovi a šel si sednout zpátky do svého potupného křesla.

Honza se nad Týnušku zpátky nahnul a roztáhnul jí nohy, Týnuška zaklonila hlavu a chytla jej kolem pasu. Ještě párkrát projel pérem mezi pyskama a pomalu vsunul svůj naběhlý žalud do její broskvičky, která až do této chvíle patřila jen mě. Honza chvíli počkal a pak přirazil až na doraz, Týnuška se pod ním vzepřela a hlasitě vydechla. Začal pomalu přirážet. Její nehty se začali zarývat do jeho kůže a on se slastným oddechovaním přirážel rychleji a tvrději.

Bylo to neuvěřitelné, tak dlouho jsem o tomhle snil a teďka se to vážně děje. Vždycky mě ta představa vzrušovala, ale nikdy bych nevěřil, že to bude tak silný zážitek. Vidět svoji křehkou princeznu, jak jí mrdá cizí chlap je nepopsatelný.

Změnili polohu, Týnuška se otočila zadečkem k němu na všech čtyřech. Bez váhání ho do ní zase strčil a mrdal jí znovu, teď už opravdu živočišně. Chvíli jí plácal po zadečku, chvíli ji držel za vlasy a chvíli jí mačkal prsa. Šukal jí opravdu dlouho, tak dlouho, jak jsem já nikdy nevydržel. Týnuška jen podléhala jeho přírazům a prožívala několik orgasmů za sebou. Po nekonečně dlouhé době jí Honza otočil zpátky na záda, stáhnul si kondom a po pár pohybech ruky začal stříkat. Semene měl opravdu hodně, postříkal jí celou broskvičku, bříško a prsa.

Po skončení toho nekonečného čísla oba chvíli oddechovali. Honza se povalil vedle mé princezny. Týnuška na mě zavolala, abych šel k nim. Přišel jsem k nim a čekal, že mi sundá klícku a budu se moct konečně taky vystříkat. Místo toho se mě zeptala, jestli je všechno v pořádku a když jsem odpověděl, že to bylo kouzelné, a že jí strašně miluju, tak mi řekla, že by bylo na místě, abych je oba očistil od semene a ať začnu s ním.

Bože to snad není pravda, co to po mě chce ? Vždyť nejsem žádná buzna, pomyslel jsem si. Ale moc dobře věděla, že mě při takovém vzrušení může ovládat. Tak jsem si kleknul k Honzovi a chvíli se koukal na jeho péro ulepené od semene. Vůbec se mi do toho nechtělo, občas po mě Týnuška chtěla, abych po sexu olízal své semeno, ale po tom co jsem se udělal, se mi to vždy zhnusilo.

Jenže tohle bylo jiné. Semeno nebylo mé a hlavně jsem byl stále extrémně vzrušený.

Chytil jsem tedy jednou rukou jeho péro a špičkou jazyka se dotknul jeho žaludu. Chuť semene nebyla až tak špatná, jak jsem čekal. Olízl jsem celý žalud a když mě Týnuška plácla po zadku a řekla, že jsem hodný, tak se dostavila další vlna vzrušení. Začal jsem jeho péro olizovat celé. Semene jsem měl v puse víc než dost. Vsunul jsem si péro do pusy a začal jej pomalu kouřit, jako poslušná kurvička a čistit od semene. Honza se na mě díval spokojeným výrazem a Týnuška, si vzrušením mačkala prsa.

Když bylo Honzovo péro čisté, vrhl jsem se bez váhání na čištění mé bohyně.

Semene jsem měl v puse tolik, že jsem jej začal i polykat. Lízal jsem každou kapku  na kterou jsem narazil.

Když byli oba čistí, tak jsme si šli všichni odpočinout zpátky do vířivky. Teď už si Týnuška sedla vedle mě a položila si hlavu na mé rameno. Jen jsme tak seděli, povídali si a vztřebávali vše, co se dnes odehrálo…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Velmi pekne. Dufam ze bude pokracovanie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *