Co mám dělat

PoradnaKategorie dotazu: VztahyCo mám dělat
PT zeptal se před 4 roky

Jmenuji se Petr a s manželkou jsem spolu 6 let. Jednoho večera si zapomněla manželka telefon v garáži, tak jsem jí ho chtěl přinést. Tu jsem si všimnul SMS s pusinkou. Byl od její kamarádky Jany. Nedalo mi to a zprávu jsem otevřel. Stálo tam, zda by nechtěla zítra u ní přespat. Nechal jsem to být a uklidil mobil na místo. Poté při večeři mi řekla, že má zítra mimořádně noční směnu. Teď nevím co mám dělat. O kamarádce Janě vím, ale mohla by manželka být nevěrnou se ženou? Co vím, tak se jí sex se ženou nikdy nelákal. Možná se chovám přehnaně, ale proč mi neřekla pravdu?

122 Odpovědi
Nejlepší odpověď
Fanyn odpověděl před 4 roky

LadyT:  Ta hlavní mrcha je podle mne Jana, která jen využila zamilovanosti jeho manželky do své osoby. Šikovně ji do všeho vmanévrovala, ta husa zaujala vůči manželovi odpudivý postoj a zorganizovala „tu tzv. poradu na chatě“ aby je mohla přestěhovat. Ale my jej včas varovali a on jakoby neslyšel. Bohužel. teď už nebude se ženou v nevůli a rozepři, ale ve válce.
Jana, až si najde sama chlapa, protože ona není lesba, ale bisexuálka, kopne ex-manželku od PT do zadku i s dítětem. Ta zamilovaná husa to ale nevidí.

Oem odpověděl před 4 roky

Kámo a skutečně to psala kamarádka, nebo má tak jenom pojmenované číslo svého milence?

PT odpověděl před 4 roky

Tu kamarádku zná už léta a několikrát jsem jí i viděl. Plus její číslo mám, protože nám občas hlídala syna.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Proč by se u tvé ženy nemohla po těch letech 6 letech manželství projevit třeba bisexualita. ona nemusí být hned lesba, jen má k té kamarádce za ta léta tak blízko, že se mohly sblížit i jinak. hlavně aby ta kámoška nebyla lesba a nesnažila se ji přetáhnout k sobě. I takové příběhy jsem četl. A nebo…to číslo kamarádky znáš a byla to tedy zpráva opravdu od té kamarádky, tak co když se scházejí s nějakým společným kamarádem vždy u té kámošky v bytě do trojky? Prostě kámoška je prostředník, což vzhledem k tomu jak jsou velké kamarádky a jak dlouho, takže jsou skoro jako sestry, se nelze divit ničemu. A nebo je kamarádka lesba aniž to o ní víš a tvoje žena s ní experimentuje. Zkouší.
A jaký vztah k té kamarádce máš ty a jaký ona k tobě? Jak se chová v tvé přítomnosti? Vřele, odtažitě nebo jen neutrálně?
A ještě dvě otázky pro ujasnění si vaší situace: Kolik je vám let a máte děti?

Fanyn odpověděl před 4 roky

PT-Petře: Druhou otázku jsi už vlastně odpověděl Máte malého synka, kterého ta kámoška hlídala. Omluva. Takže jen ten věk vás obou.

Oem odpověděl před 4 roky

Manželka si s kamarádkami normálně píše slova jako lásko, miláčku, pusinko, prdelko, atd. Posílají si smajlíky srdíčka, atd. Jestli to byla SMS z jejího čísla, nedělal bych z toho drama, třeba si chtějí holky pokecat.

PT odpověděl před 4 roky

Je nám 30. S kamarádkou mám celkově dobrý vztah, byly jsme 2x na dovolené, ještě s jejím bývalým přítelem. Teď co vím, tak je 7 měsíců sama. Rozešli se kvůli její nevěře se šéfem firmy, kde pracovala. Takže čistá lesba to asi nebude. S manželkou jsem o trojce i mluvil, ale ona by šla maximálně do MMŽ.  Manželka se „po noční “ vrátila a chová se normálně. Pokud by to bylo nevinné, tak proč mi lhala? 

Fanyn odpověděl před 4 roky

PT – Přesně, od toho se odraž. Pokud znáš dobře její kámošku a ona tebe, pokud manželce psala ta kámoška a pokud kámoška není čistá lesba (člověk se může změnit po čase, i někteří ženatí muži začnou inklinovat k homosexualitě až později), tak je zcela na místě se ptát, proč to tvoje žena tutlá. Přece když jdu třeba za kamarádem s tím, že mu např. s něčím budu v bytě nebo domě pomáhat, že u něho tedy přespím, tak pokud manželka ví o koho jde a osobně ho zná, tak proč bych jí lhal??? To samé je ve tvém případě. Co za tím asi je? Tvá žena si jinak telefon hlídá jako oko v hlavě nebo do něj můžeš juknout častěji? Mě by tohle také vrtalo hlavou. A právě tyhle situace, to vytváření třeba jinak neopodstatněných tajností vnášejí do vztahů nedůvěru. Proč !? Příště, až zase zjistíš, že jí přišla nějaká zpráva od kamarádky a že bude mít „noční“, ověř si to tím, že do té její práce pod nějakou záminkou zavoláš. Až ti řeknou, že tam není, že noční nemá, tak se jí přímo zeptej. A nebo se zeptej přímo té kamarádky, zda u ní byla. Pokud kamarádka řekne že ne, tak ji konfrontuj s tou zprávou. Heleď Petře, tady něco nehraje!

Oem odpověděl před 4 roky

Promiň Fanyne, ale někdy mi připadáš jako paranoik. Proč by měla být žena lesba? Proč by to nemohlo být tak, že má výčitky, protože místo aby trávila čas s manželem a s rodinou, tak si chce odpočinout, dát si víno a nic neřešit. Proto jde ke kamarádce tajně, aby doma nemusela zdůvodňovat a čelit výčitkám že ona si chodí po nocích ke kamarádce a její chlap nemůže.
Proč by to nemohlo být takhle? Proč hned musí být za vším nevěra?
Do práce zavolat můžeš. To je dobrý nápad. A potom můžeš říct, že jsi tam za ní byl a ona tam nebyla, že jsi ji chtěl překvapit, protože jsi se jel projet, nebo já nevím, co běžně děláš, když je ona v práci. To jako zdůvodnění, proč jsi jí nevolal na mobil, když jsi něco chtěl. A nechej si to vysvětlit, uvidíš, jestli to bude dávat smysl, nebo bude zase lhát.

Oem odpověděl před 4 roky

když jdu třeba za kamarádem s tím, že mu např. s něčím budu v bytě nebo domě pomáhat, že u něho tedy přespím, tak pokud manželka ví o koho jde a osobně ho zná, tak proč bych jí lhal???

Fanyn : a co kdybys tam šel jenom proto, že se chceš ožrat, pokecat si a prostě jeden večer nic nedělat, jenom si užívat. Taky bys řekl pravdu? Nebo už dává větší smysl říct  „musím do práce“, než „půjdu za Pepou, bude fotbal a chceme se namazat“. To už dává smysl, že? A nemusíš lhát jenom proto, že chceš Pepovi kouřit šulína.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Tak s tím také nemám problém. Když řeknu, že jdu třeba za Pepou, kterého zná a s jehož rodinou jsme byli třeba 2x v Chorvatsku na dovolené, tak nebudu ženě nalhávat, že jdu na noční. Nemám problém říci, že Pepa dostal od bratrance z Moravy slivovičku a že mne pozval na ni, takže se tam asi namažu a přespím raději u něho.. Proto nechápu, proč žena Petrovi lhala. A paranoik? Uznej, že tím lhaním si taková žena sama říká o problémy. A lesba pochopitelně být nemusí, já neřekl že je, ale že by to mohlo být něco lesbického. Řada žen v tom třeba jen experimentuje. Mě, když žena řekla, že jde k nejlepší kamarádce na drby a že se vrátí třeba až po osmé večer nebo ještě později, že si vezme taxíka a byla to kamarádka, kterou jsem osobně znal, věděl kde bydlí a měl na ni i telefon, tak jsem pohlídal synka a ženě popřál příjemnou zábavu. Protože manželka alkohol zásadně nepije a nepila, věděl jsem, že mi nezalže a nepůjde někam do baru. Navíc, zatímco já jsem vždy byl ateista, ona byla a je silně vřící a nevěra by byla naprosto pro ni nemorální a proti náboženskému přesvědčení.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oeme: Mezi tebou, festem a mnou je ten rozdíl, že ty říkáš, že každý si má užívat a dělat si co chce a vše většinou okecáváš stylem, že to tak být nemusí, že to či ono není nikde řečeno že je to špatné apod. Ty jsi ten, co řekne, že sklenice poloplná. Fest na to jde analyticky jako správný psycholog a vysvětlí to tak, že to rozebere v bodech. Já zase říkám, že vše má svůj řád, i manželství a vztahy. Tvrdím u mnoha zdejších dotazů, že to tak špatné být může (neříkám, že je, ale může). Ty asi nad ledasčím mávneš rukou, jsi asi velký optimista, ale já mám zase varovně vztyčený prst. Jo, jsem možná pesimista, ale zatím se mi to vždy osvědčilo. Očekávat raději věci horší a pak být mile překvapen, že to není tak hrozné. Zase pak nejsem zklamaný a zaskočený, proto tak i vystupuji. To je prostě moje povaha. Ale na tohle se PT neptá. Jeho nezajímají naše názory jeden na druhého, ale názory na jím předloženou věc.

fest odpověděl před 4 roky

Jde přespat ke kamarádce, aby se s ní mohla vyspat – tohle je špatně.
Kamarádka je alibi a jde k ní do trojky a nebo rovnou si zašukat jen s chlapem – tohle je špatně. 
Jde přespat ke kamarádce, protože chce vypustit hlavu a užít si jen klidný večer s kámoškou a lže ti, protože se chce vyhnout dlouhému vysvětlování – tohle je špatně. 
Jde ke kámošce a říká ti, že jde do práce na noční, protože pro tebe chystá nějaké překvapení a nechce, abys to věděl. 
Pokud nenastane poslední možnost, tak je asi úplně jedno, zda ti zahne a nebo ne a zda s chlapem a nebo ženou, prostě není to mezi vámi takové, jako by mělo být. 
Tak si vyber.  

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste: díky, máš jedničku s hvězdičkou. Zase jsi to v bodech krásně zanalyzoval. 
PT: Ano, pokud máš v brzké době narozky nebo máte nějaké výročí, tak ano, zde má fest pravdu. bylo by to možné Může chystat překvapení, ale to si zase myslím, že kvůli tomu není nutné chodit ke kamarádce spát, natož lhát, že má noční. 
Jste spolu 6 let a máte děcko. Po šesti letech a mateřské se ten stereotyp a jistá  nuda může vkrádat do manželství. Už jste si okoukaní a sex je pořád stejní. Navíc má 30, od toho věku mají ženy pocit, že něco prošvihly v dosavadním životě, že jim něco utíká. Ty to ani nemusíš vidět, proto fest píše správně, že v tom vašem manželství může být něco špatně. Chlapům tohle uniká. Třeba tvá žena nějaké signály vysílala, ale tys je neviděl. Navíc ta kamarádka sama zahnula a tak pro tvou ženu může v tomto směru mít pochopení a klidně jí poskytna alibi na schůzku. pro jistotu může poslat tu SMS tak, že kdybys to náhodou četl, což se stalo, nebylo nějaké podezření. Ženě vyhovuje, že ty jsi doma se synem a vysledovávat ji tedy nemůžeš. Příště zavolej do té její práce. nebo si zařiď, aby buď babička byla u vás a syna nebo syna odveď na hlídání, máš-li možnost. Žena jezdí do práce autem? A co GPS lokátor, abys viděl, kam auto jede…?

P odpověděl před 4 roky

Včera jsem se domluvil s kámoškou, zda by nepohlidala malýho. Chtěl jsem tu svou překvapit v práci. Byla tam během řeči s kolegy, jsem mluvil o včerejší noční. Jaké překvapení, že ji neměla. Doma  zkoušela chvilku zapírat, ale za chvilku se přiznala. Občas se spolu vyspí, ale je to jenom zpestření intimního života. Prý v tom nejsou city. S ní prožívá při sexu něco jiného než s chlapem. Trvá to už 11 let od střední školy. Překvapivě jsem byl v klidu, ale vzal jsem si čas na rozmyšlenou a jedu na 2 dny na chatu. Říká, že mě nechce ztratit, a že mezi náma se nic nezměnilo. Nevím, zda dokážu to vstřebat. Jana je fajn holka a manželku stále miluju. Ale co dál?

Oem odpověděl před 4 roky

Přijde mi to jako by sis to vymyslel na základě naší debaty ale ok, řekněme že je to pravda.
Co bys měl dělat? Nic. Tobě to vadí? Že si užije s ženskou?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Bum. A tak jsem se s tím varovně zdviženým prstem nemýlil… No, je to na tobě. Vlastně to s ní táhne paralelně s tebou se kterým je 6 let. Nojo, tajila to před tebou, lhala ti, takže nevěrná byla, ale vzhledem k tomu že nejde o muže-soka, od něhož by si mohla přinést kukačku, tak to taková tragedie není. Máš ženu bisexuální. Je tu ještě řešení, řekni ženě, že jí to budeš tolerovat, ale že kamarádku občas přivede do trojky, aby si z toho také něco měl. Bude-li zásadně proti, tak jí řekni, jak by se tvářila, kdybys ty měl něco 11 let tu a tam s nějakým chlapem?

PT odpověděl před 4 roky

Nemůžu za to, že jste měli pravdu. Pokud bych chtěl vymýšlet, tak napíšu povídku. Já to spíš beru jako lež a neupřítomnost. Nevěra to zas tak není, pokud v tom není vztah a hlavně ne chlap. Plus Jana  je fajn a dokážu si  představit trojku.  Ale to si nemyslím, ze vyjde. Protože to je pouze sen mnoha mužů. Plus me manzelja prosila, abych to Janě neříkal.  Že ji to musí říct sama, protože je to jejich velké tajemství. Jenom nevím, jak se k tomu celkově postavit. 

Oem odpověděl před 4 roky

Vadí ti to? Mě by teda sex ženy se ženou vůbec nevadil. Poprosil bych ji, aby mi občas něco vyfotila, nahrála, atd. Asi by kamarádka nechtěla, abych byl u toho – podle toho co píšeš

Fanyn odpověděl před 4 roky

Možná by bylo nejlepší, kdyby tvá žena i tvým jménem tu Janu pozvala k vám a proberte to v klidu. Řekni Janě, že tě to sice zaskočilo, překvapilo, ale že tragédii z toho neděláš a že by jsi se, pokud by chtěly, mohl né vždy, ale třeba jen občas přidat, že teď když už to víš je to takové blbé, že se s tou Janou o manželku dělíš, ale takhle by se zase mohla manželka dělit o tebe. Že nechceš žádný vztah, ale že by šlo jen o sex jako jak říká tvá žena, jde jim. Né, fakticky, prodiskutujte to ve třech a dohodněte se jak dál.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Tak co, už to tvá žena probrala s kamarádkou Janou? A co manželka říká na posezení a prodiskutování toho problému třeba při vínku?

fest odpověděl před 4 roky

Ok, takže jsi sem přišel s tím, že ti žena lhala a asi chce strávit noc se ženou a když jsi zjistil, že je to pravda, tak si s tím vlastně v pohodě a ještě uvažuješ o trojce. Tak v čem je ten problém? Pokud to není vymyšlené, tak to se tím jen chlubíš nebo co? Nebo ti jde jen o radu, jak tu druhou dostat do postele? To mohl říct rovnou. 
Jinak mezi námi, s kámoškou to táhne 11 let a s tebou je teprve let 6, to znamená, že ji je nevěrná s tebou a ne tobě s ní. Pokud teda akceptovala, že ona je s tebou a ne s ní, tak tě nebude brát ani nyní jako konkurenci. A to, že to víš by ji nemělo rozhodit. Pouze chtěla-li by to Jana mít jako to své tajemství a to ji přinášelo vzrušení, tak pak by mohl provalením vzniknout problém. Ale to může tvá žena vyřešit tím, že ji naznačí, že asi něco tušíš, ne že to víš a podle reakce by se rozhodla, zda to říkat a nebo ne. 

CVB odpověděl před 4 roky

Je to pro něj nová situace. Nevěra to je, jelikož o tom nevěděl, kdy tvořily dlouhodobý vztah. S Trojku nepočítej, spíš aby ti jí Jana nechtěla odlákat. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

CVB: Ale ta Jana, z toho co psal, není čistě lesba. Ona měla vztah s chlapem a nakonec tomu svému byla nevěrná se svým šéfem (asi za to má nějaké výhody v práci). Já myslím, že ta Jana a Petrova žena jsou bisexuálky. Ony to před Petrem asi tajily z důvodu, že neměly tušení, jak to přijme, až se to dozví. A on to už ví, takže proč by si o tom nemohly popovídat v klídku všichni tři jako normální dospělí lidé? Ta Jana očividně nevypadá na takovou tu nenávistnou odměřenou feministicky militantní lesbu, co chlapy nesnáší. Pro ně to bylo prostě jen ozvláštnění v jejich vlastních sexuálních životech. To je můj názor.
 
A feste, on nepřišel s tím, že mu žena lhala, přečti si začátek. On jen přišel s tím, že je mu to nějaké divné. To že mu žena s tou noční lhala si zjistil až na naši radu později.

fest odpověděl před 4 roky

Tu jsem si všimnul SMS s pusinkou. Byl od její kamarádky Jany. Nedalo mi to a zprávu jsem otevřel. Stálo tam, zda by nechtěla zítra u ní přespat. Nechal jsem to být a uklidil mobil na místo. Poté při večeři mi řekla, že má zítra mimořádně noční směnu. Teď nevím co mám dělat.

Tohle není lhaní? 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste: Já nemyslel, že mu nelhala. Na to že mu skutečně lhala ale Petr přišel až na náš návod, aby si zavolal do práce a zjistil to. No a tam se dozvěděl, že noční neměla, tedy si až pak skutečně ověřil, že mu lhala. Ale tam si zavolal až druhý den. Do té doby jen nevěděl která bije. Tušil jen, že něco není v pořádku.

PT odpověděl před 4 roky

Po 2 dnech jsem se vrátil z chaty. Po zvážení a vašich radách jsem na dnešek domluvil společnou schůzku. Obě s tím souhlasily. Jak jsem o tom uvažoval, tak nevěra to je. To je jako, kdybych měl kamarádku s vyhodami. Se kterou je sex jiný. Taky by mi to manželka bez problémů netolerovala, i kdybych ji uklidňoval že je to jen o občasné sexu. Nevím, jak se mám k celé věci postavit. Nechat to být a naucit se s tím žít bude těžký. Já budu hlídat kluka a oni si zatím budou užívat. To  bych byl vůl na druhou. Zas jít proti jejich kamarádství, je velký boj s nejasným výsledkem.  A osobně si taky neumím představit to, že jsi taky najdu bokovk. Plus b, to žena neakceptovala. Mají taky něco vymyšlené, tak uvidíme. Nějak bych si přál to nevědět.

Fanyn odpověděl před 4 roky

PT: Jasně, nevěra to je, ale protože milencem není muž, nedělal bych z toho takovou tragedii. Ano ta Jana je pro tvojí ženu kamarádka s výhodami. Ale manželství a rodičovství je více než-li kamarádství. Máte syna, takže nedělej unáhlené závěry. Znovu opakuji, nebyla ti nevěrná s chalapem. A až si to proberete, řekni na rovinu, že nechceš jako vůl hlídat malého, zatím, co ony si budou užívat. Zeptej se ženy, zda by jí to jako vůči tobě nebylo blbé. nadhoď, že nemáš nic proti tomuto jejich kamarádství, ale že bys také rád z toho něco chtěl mít. Že bys i ty chtěl Janu jako kámošku s výhodami. Na čem se usnesete je na vás. Ale pozor, pokud ti žena navrhne nějakou jinou kamarádku s výhodami jako bokovku, pak zase vztyčuji prst. Jasně, pro chlapa to může být lákavé, ale také to znamená, že tě tak nemiluje, že tě má žena sice ráda, ale kamarádky Jany se vzdát nemíní, tedy si ji cení více než tebe, když se dokáže smířit i s tvojí bokovkou. Ženy jsou v tomto totiž dosti žárlivé a majetnické, pokud nejde o tzv. volné manželství, nerady na něco takového normálně přistupují. Hlavně radím projednat to věcně, bez křiku, bez obviňování. Prostě se to stalo a nyní jak dál. nakonec pokud každý z něčeho slevíte a nebudete tvrdošíjně trvat na svém, může se to stát pro vás všechny tři výhodným takový trojúhelník. Trvej ale na tom, že pokud si Jana najde známost, prostě pokud bude mít přítele, že s tím přestanete, hlavně tvá žena s Janou to ukončí.

Oem odpověděl před 4 roky

Hele to je úplná chujovina, aby ho pibraly do trojky,. Představ si, že máš krásný vztah s milenkou a ona ti řekne, že její starý se to dozvěděl a budeme moct pokračovat pod podmínkou, že on z toho něco bude mít. A bude chtít, abys mu ho občas pokouřil. Úplně to samé chceš po těch holkách. Tu její kamarádku nezajímá nějaký hnusný chlap (počítej, že je nejspíš bi, možná i lesba). Ta chce do postele holku a nemá absolutně zájem o chlapa, kterého si ona nevybrala.
 
A za druhé, vůbec nechápu to srovnání že by si on našel milenku. Ne, to opravdu není stejné. Už z biologického hlediska to není totéž. Tak nepřehánějte, že si holky občas lížou vagíny. Domluv se, že ti bude říkat pravdu, že si klidně mohou ty vagíny lízat u vás doma, abys nemusel hlídat dítě jako ocas a že by ti občas mohly něco ukázat. Ale rozhodně netrvej na nějakém přidávání se k nim. Zeptat se můžeš, ale respektuj, když nebudou chtít. A když, tak třeba ty + tvá žena a kamarádka s tvou ženou. To se technicky dá provést a nemusí při tom s tebou nic mít.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Ony nejsou lesby, ale bisexuálky a té kamarádce se chlapi nehnusí, když měla vztah a ještě šukala i se šéfem. Pokud by chlapy nechtěly, proč by se vdávala? jen aby měla dítě? Lesby na to nepotřebují manžela… Těm stačí třeba gay jako dárce. tyhle dvě jsou z jiného těsta. No, PT, až se nějak na něčem usnesete, tak dej vědět, je to zajímavé.

PT odpověděl před 4 roky

Asi po 3 hodinách, jsme došli k domluvě. Mezi moji ženou a Janou je už něco více než kamarádství s výhodou. Kdy moje žena řekla, že to vím. Tak jí Jana projevila své city. Jenže manželka miluje i mě. Proto přišli s návrhem společného bydlení  s naprostou otevřeností. Jana by se přestěhovala k nám do domu a měla by vlastní pokoj. Mohli by dělat všechno, ale bez lži. Ohledně společných intimních chvilek jsme tomu dali otevřený průběh. Ani jedna není proti tomu. Naopak to chápou. Tak to dopadlo zatím dobře. Uvidíme co přinese čas. Prý tyhle vztahy dlouhodobě  nefungují. Ale zkusím to.
 Moc děkuju za vaše rady a názory. Hodně mi pomohli si to v hlavě srovnat.
PS Ať to končí jako povidka, tak je to bohužel skutečnost. Raději bych měl ženu pro sebe, než se ani dělit.

Fanyn odpověděl před 4 roky

PT: Pokud k sobě ty dvě cítí něco více než-li jen kamarádství s výhodami, pokud jsou obě bi, přičemž tě žena také miluje a navíc máte spolu syna a když tě i ta Jana respektuje jako manželčina manžela a otce vašeho syna, když jí nejsi protivný a má pochopení, tak v dané situaci to je asi to nejlepší řešení na němž jste se dohodli. Prostě o tom všichni víte, není třeba tajit, lhát a klamat a vzbuzovat tím tajením v tobě všelijakou žárlivost a podezření. Jana je pro vašeho syna prostě teta Jana, třeba, až si Jana na tebe zvykne ti dovolí víc buď ve trojce nebo jen s ní, třeba až bude tvoje žena menstruovat,  Když budete nakonec všichni spokojeni.Až si se ženou budete chtít zajít na večeři nebo k někomu na návštěvu na víkend, budete mít zajištěné hlídání, nebo kdyby tvá žena onemocněla, měla horečky, Jana pomůže v domácnosti. Jasně, po čase se vám to může zajídat, nebo si Jana najde nějakého přítele a zase se odstěhuje nebo nebude chtít přítele, protože zjistí, že ten sex jí může poskytnout tvoje žena nebo i ty a nakonec se můžete dohodnout a bude chtít po tobě (samozřejmě s manželčiným souhlasem), abys udělal dítě i jí. Všechno je možné a nikdy neříkej nikdy. Znám takový trojúhelník, ony jsou tedy sestry dva roky od sebe, ale ten známý žije s oběma a s oběma má dvě děti. Proč ne. 

Martin odpověděl před 4 roky

Človeče, ja ti neviem. Tieto polyamoristické vzťahy z vlastnej skúsenosti nepoznám, ale čo som čítal, býva to väčšinou muž, čo si privedie druhú ženu. Pochopiteľne. Aj keď nemám problém s otvorenejším vzťahom, deliť sa o ženu dlhodobo v citovej rovine s iných mužom by som nechcel. Tam totiž nutne musia vyplávať na povrch konkurenčné sklony a nabúrané sebavedomie v tom zmysle, či ten chlap nerobí to alebo tamto lepšie. Ale vzťah ženy so ženou je zasa iné kafe – a ja osobne to (takto nezúčastnene, samozrejme) nevidím ako konkurenciu. Proste medzi dvoma ženami to asi bude o inom a nemusí to nutne skončiť konkurenciou. Myslím si, z toho mála, čo viem, že si to uhral dobre a hlavne si sa dobre rozhodol – nevyšilovať a uvidí sa. Žijeme len raz, ako vždy opakujem. Držím ti palce a na záver malé odporúčanie – skú si udržať otvorenú myseľ.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Martine, já myslím, že to jak se domluvili všichni tři je asi jediné schůdné řešení pro všechny. Jasně, kdyby to byl chlap, nemylo by co řešit, ale když je to kamarádka s níž má jeho žena 11 let nejen sex, ale i citové vazby, tak je to lepší takto. Kdyby to zašmikl a chtěl jim to ukončit, klidně by se mohlo stát, že by mu ji ta kamarádka odloudila i s děckem. A kdyby požádal jeden z nich, je jedno zda on nebo manželka, o rozvod, víš jak to dnes je… Takovéto  vztahy mají bohužel zelenou a nakonec by zůstal sám, platil alíky, musel by se rozdělit o barák a odsral by všechno on. Proto jak jsem psal výše.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Jen pro zajímavost, nejsi ojedinělý případ. Toto je podobný případ, ale ty jsi ještě z toho všeho vybruslil jakž takž…
(Je to staženo tak, jak to bylo napsáno)
Ahoj, posilam muj pribeh. S manzelkou jsme spolu 13 let a 6 let jsme manzele. Mame 2 leteho chlapecka. Pred rokem jsem ucitil ze se manzelka nejak uzavira do sebe. Zacal jsem se ji vice venovat. Zacali jsme vice jezdit na dovoleny a vylety apod. Myslel jsem, ze to nasemu vztahu a manzelce pomuze. Asi za tri mesice jsem zjistil, ze kdyz jsem nebyl doma tak se opila s kamarádkou. Pak se libaly osahavaly atd. Priznala mi to ta jeji kamaradka. Najednou se moje manzelka jeste vic zacala uzavirat. Plus zacala porad nekam chodit s kamaradkama na kafe. Zacala se vracet kolem 4:00 rano. To uz se mi prestalo libit a zacal jsem ji rikat, ze co dela se mi nelibi. Take jsem ji navrhoval at si promluvime. Nechtela, rikala ze vse je ok, ona jen potrebuje cas pro sebe. Nakonec jsem ji nachytal, ze spi s dalsi kamaradkou. Dokonce si psaly ze se miluji apod. Silene se do ni zamilovala. Vse kolem prestalo existovat. Pak se i se synem odstehovala. Bydlime od sebe pul roku. Ted chce spatky ale s ni je porad v kontaktu. Rika ze si jen povidaji ale ze me miluje a chce zachranit manzelstvi. Myslite ze se tohle da zachranit?
A co ty PT? Jak je to nyní u vás doma?
 

PT odpověděl před 4 roky

Ahoj Fanyn, 
tak u náš to zatím vypadá bledě. Ze začátku jsem já a Jana hodně žárlili. A žena samozřejmě více bránila Janu. Takže jsem vypadal jako žárlivka. Dokonce mi vmetla do tváře, že pokud se mi to nelíbí, tak mohu odejít. Nejhorší je, že mezi mnou a ženou naprosto vymizeli intimnosti. Takže mi dá maximálně pusu, ale s Janou si už užívaly. Takže si připadám jako osel, respektive jako pouhý živitel domácnosti. Na druhou stranu se poslední týden hodně vylepšil vztah s Janou. Dokonce mi udělal mou oblíbenou snídani a přestala mě propalovat pohledem, kdy jsem dával pusu ženě. Dneska šla i dříve spát, abych měl se ženou soukromý. A co udělala manželka. Šla také za pár minut spát. Takže mám pocit, že mě Jana začala brát jakou součást svého života, ale ,manželka mě z něho odsouvá. Jedině syn je z toho nadšený a má radost, že má svou oblíbenou tetu doma.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Vypadá to, že manželka více lpí na Janě než na tobě. To co ti řekla, je od ní sprosté. Vždyť nevěrná ti byla ona a né ty jí. jana možná právě proto vůči tobě zkrotla, protože ví, že tvá žena je na její straně. Máš v podstatě možnost přijmout roli toho osla, co je jen domovník, živitel, opravář a otec syna, ale pak ti nezbude než ten ohon na ruční pohon a v podstatě se s manželkou stanete jen rodiče-spolubydlící a nebo jí řekneš co si o tom myslíš. Asi si o tom budete muset zase promluvit všichni tři s tím, že jejich vztah nebude narušovat váš manželský vztah. Čí je dům? Možná, že pro tebe jako manžela bude nakonec ten rozvod nejlepším řešením. Pokud by tě chtěly vytěsnit a manželka jako tvá žena tě odmítala, udělal bych jí mezi známými i rodiči kvalitní reklamu, co je zač, jak tě vlastně napálila, když si tě brala, že to bylo od ní neupřímné, když už na začátku vašeho vztahu měla 3 roky lesbický vztah. Ano, z její strany to je podraz jako Brno. Ale také je možné, že zatímco tvá žena tě bude odmítat, oblažovat tě začne Jana. Ale pokud ani ta ne, tak bych tedy toho pouhého živitele a financiéra domácnosti nedělal. A co Jana? Bude nějak přispívat na domácnost?

Fanyn odpověděl před 4 roky

PT:  Doporučuji, aby jsi si našel nějakého advokáta (rozhodně né ženu), vše mu beze studu popsal a ať ti poradí jak dále, abys z toho vyšel s co nejmenšími ztrátami a škodami. Máte-li společné konto, stahuj z něho peníze, aby to nečinila tvoje žena a také jí můžeš zarazit k tomu kontu dispoziční právo. Dokud jste manželé, se společnými penězi, pokud za ně nekoupíš auto nebo nějakou nemovitost si můžeš dělat co chceš. Berou se pak u soudu jako spotřebované.Na vlákně Dovolená najdeš můj email. kdybys to chtěl probrat osobně bez velké publicty, jsem k dispozici.

PT odpověděl před 4 roky

Finančně táhnu 90% domácnosti včetně spoření, investic. Musíme si znovu společně sednout a znovu vše rozebrat. Snad se to spraví. Rozvod bych bral jako svoje selhání a hlavně se bojím samoty. A musím taky bojovat kvůli klukovy.

Hunter odpověděl před 4 roky

PT, v prvom rade si sadni s rozvodovým právnikom a uvidíš, na čom si. On Ti najlepšie poradí, čo máš robiť. A keď budeš mať tieto zaručené info, ako to chodí po rozvodoch, tak si sadni aj s čertom diablom a konaj podľa rád právnika. Aj nefér voči nim. Aj podrazácky. Neboj sa byť v živote sviňa. Ekonomiku domácnosti pred nimi nepreberaj. Ukážeš len svoje karty. Hral si niekedy poker? Tu už ide o hru a kto vyhrá. Snáď nechceš z tejto hry vypadnúť ako korunovaný blb, skončiť na ulici a platiť alimenty. Alebo počkaj a čas ukáže, ako sa situácia u Teba doma vyvinie. Ale tá konzultácia s právnikom, to urob okamžite.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Jasně. Hunter má pravdu. I kdyby tě hodinová konzultace stála tisícovku, on ti poradí nejschůdnější cestu. Těm dvěma pochopitelně o návštěvě u právníka neříkej. Ještě se nerozvádíš. Pak si sedněte a znovu si vše proberte. Pokud by tvá žena i Jana tvrdě zůstaly neústupné vůči tobě a nebylo by jiné řešení, řeš to rozvodem. A hele, jsi mladý chlap, proč bys měl být sám? Když ona může být s tou Janou a na tebe házet bobek, tak se také zařiď podle svého. Kdybych byl na tvém místě a ony byly vůči tobě neoblomné a tvrdě by odmítaly tebe, tedy hlavně tvá žena, našel bych si milenku jim na truc! Však já bych je vycvičil.Přece máš také právo na intimní život!? A tys to nezpůsobil, první byla manželka s Janou. Namítneš, že manželku miluješ, že jí to nemůžeš udělat. A ona mohla? Myslíš, že ona tě miluje???

Hunter odpověděl před 4 roky

PT, prosím Ťa, zmeň pohľad na Tvoje doterajšie manželstvo. Je to len jeden veľký podvod a nekonečné klamstvá od Tvojej ženy. Hlavne to, že Ti zatajila, že je bi orientovaná a že Ťa roky podvádzala s kamarátkou. Vinník je ona. A každý vinník musí byť potrestaný. Trest je riešenie Tvojho problému. A právnik Ti určite dobre a fundovane poradí. Fanyn Ti radí milenku. Mňa napadla lepšia myšlienka. Nechce Tvoj syn nevlastného bračeka od tety Jany? To by bol pekný a príjemný trest pre Tvoju ženu. Keď je Jana bi, tak sa to dá uskutočniť. Hlavne, keď jej začnú tikať biologické hodiny alebo pod vplyvom alkoholu v plodné dni Jany. Záleží len na Tebe, aký si dobrý herec pred Janou, aby si ju dostal do postele. Ja osobne by som sa o to aspoň pokúsil. Neviem, či Ty máš na to žalúdok.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ještě mne napadlo… napadlo tě, že ty dvě byly spolu sexuálně i citově a tebe tvoje žena jen zneužila jako plemenného hřebce, aby měla dítě? proč jinak bys ji už nezajímal? Je to kruté, ale bohužel klidně to může být pravda. Zkrátka mouřenín splnil úkol, mouřenín může jít.

PT odpověděl před 4 roky

Doufám, že nemáte pravdu. Před pár týdny jsem měl fungující rodinu a teď nemám skoro nic. Dnes se vše rozhodne, potrebuju vědět na čem jsem. Ale čím více o tom mluvíte, tak mi to přijde skutečně jako podvod. Jana totiž pracuje jako provozní jednoho nočního klubu. Kde má minimální mzdu + podíl na tržbách. Normálně má přes  30 čistého, ake teď je na minimu. Co by jí nestačilo na nájem. Takže společné bydlení jí vlastně zachránilo. Snad to jsou všechno jenom domněnky. Už jsem unavený.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hlavně při tom jednání s s nimi doporučuji toto: Oprosti se od citů a vzpomínek, ty jsou špatný rádce. Dále si uvědom, že tě podváděly. Nemusíš se mstít, to ti neradím, jen abys zaujal své chlapské stanovisko. Jsi manžel, otec a spolumajitel domu, né jen nějaký pan domácí co čirou náhodou má s tvou ženou dítě! Už jsi jim ustoupil dost tím, žes to překousl a nabídl to spolubydlení, ale ocamcať pocamcať!

Hunter odpověděl před 4 roky

To nie sú domněnky, ale krutá realita. Život vie byť niekedy aj takáto sviňa. PT, najprv sa poraď s právnikom, a keď budeš mať od neho info, potom choď do dialógu s nimi. Keď to urobíš dnes, na 100% ten dialóg s nimi prehráš. Tu ide o hru a vyhráva ten, kto je pripravenejší na súboj. Tvoja žena je herečka. Hrala s Tebou dlhé roky hru a takúto herečku nemáte ani v Národnom divadle. Toto si uvedom. A ešte raz, aj Ty musíš byť sviňa voči nej a tak aj konať. A Jana len využila situáciu a Tvoj súhlas. Veď jej to po všetkých stránkach vyhovuje. Byť pijavica na Tvojom bruchu. Ako Tvoja žena. Nevidíš, že im platíš hniezdočko lásky? Oni Ťa majú za totálneho blba, keď im to dovoľuješ a toleruješ.

fest odpověděl před 4 roky

Říkal jsem ti hned na začátku, že jelikož je s Janou o hodně déle než s tebou a jejich vztah stále trvá, tak nevěrná byla jí s tebou a ne tobě s ní, proto emocionálně jsi to nemohl nikdy vyhrát. 
Pokud ji opravdu upřednostňuje před tebou, což nastat nemuselo, ale dle tvých slov nastalo, tak ten právník je teď asi nejlepší volba, aby ti poradil nejlepší postup s ohledem na právní stránku a budoucí vypořádání. 
A jistě ti také poradí, abys co nejrychleji zapomněl na takové nesmysly, jako ti radí Hunter a jeho pomstu skrze dítě s Janou. I kdyby k tomu přistoupila, tak nejen, že by sis totálně zhoršil svou pozici, ale nakonec bys dopadl tak, že ty dvě by tě odrbaly a ty bys ještě platil ne na jedno, ale na dvě děti. 

CMB odpověděl před 4 roky

Zůstaň v klidu. Nemusí to byt tak hrozné, jak píšou Fanyn a Hunter. Zkus se na to podívat  očima  ženy.  Třeba je jen nesvá, že  vás má doma oba. Potřebuje vice času to všechno srovnat. Ale o musuš jí říct své pocity. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Pánové feste  a CMB. Ona měla tři roky lesbický vztah s Janou, přesto si TC vzala a žila s ním a nadále udržovala paralelně ten vztah s Janou. Nejen že o tom na začátku TC neřekla, ale ona ho za jeho zády nadále klamala. To je podraz na entou. Ony jej vlastně jen využívaly a zneužily, aby své ženě udělal dítě a nyní jej nepotřebují, když už to prasklo. na to se nedá dívat ženskýma očima, on je chlap. Ona z TC manželka není nesvá, ona jej jen odstavila. 
Už pro ni není chtěný ani oblíbený ani žádoucí. Takže sex na bodu nula. Pohlazení nebo vlídné slovo na bodu nula. A jen hádky a úšklebky.
To než té Janě udělat dítě ,tak to by je obě více nasral, kdyby si nabrnkl nějakou ženskou a ubytoval si ji v baráku. To manželství je v troskách, ale né jeho vinou. Také je třeba je odstavit o finančních zdrojů.
 

Hunter odpověděl před 4 roky

PT, keby si sa na to pozrel očami svojej ženy, ako Ti radí CMB a vedel pravdu, čo si o Tebe myslia, čo si o Tebe hovoria, ako ťa ohovárajú, ako Ťa nazývajú, tak to by sa Ti oči otvorili, s kým si tie roky žil. S akou herečkou. S ako pijvicou. Je to blbé, ráno sa zobudiť a vedľa Teba leží človek, ktorého absolútne nepoznáš a je to niekto úplne iný, cudzí, len nie milujúca manželka. Nie je to tu prvý prípad, že sa partner takto pretvaroval roky. Zachovaj sa ako chlap. 

PT odpověděl před 4 roky

Dnes po večeři jsem to chtěl celé rozseknout. Jana šla umýt nádobí a já jsem zůstal se svou ženou sám u stolu. Manželka se začala sama omlouvat za své chování v posledních době. Celá záležitost ohledně provalení nevěry, společného bydlení bylo na ní už moc. A já jsem jí to svou přítomností stále připomínal. Plus mé žárlivé scény s Janou. Upřímně jsem na ní vyjel, že co mám říkat jako já. Dlouhodobě mě podváděla a nyní bydlím pod jednou střechou s její milenkou. A co mé potřeby a pocity? To mám rád druhé housle, tak to raději nic. Do toho přišla Jana a překvapivě mě začala bránit. Potvrdila, že se ke mně žena chová jako k cizímu. To už manželka nevydržela a naštvaně odešla do ložnice. S Janou jsem na sebe nechápavě dívaly. Fakt nevím, co si mám pod vším představit. Pokud by mě manželka už nemilovala, tak se nebude takhle omlouvat a rozčilovat. Na druhé straně proč mě Jana brání před svou milenkou? Poprvé mě napadla myšlenka, zda rozvod by nebyl nejednoduší způsob jak to vyřešit.

Oem odpověděl před 4 roky

Chlapi Fanyn a Hunter, maximálně s vámi souhlasím a smekám, jak dobře jste to popsali. Já bych si tam pozval bydlet nějakého kamaráda. Když může ona, proč ne já. A každý večer párty, vyžraná lednice… Proč ne. Však to platíš ty. Když si může ona domů přitáhnout podnájemníka, tak proč ne ty.

Hunter odpověděl před 4 roky

PT, Jana bude teraz na oko na Tvojej strane. Veď si jej poskytol všetko a zadarmo. Ona vie, že keby bola na strane manželky, tak ju môžeš na sekundu vyhodiť z bytu a je na ulici ako bezdomovec. Tiež je to vypočítavá mrcha a hrá pred Tebou divadielko. Keď si písal, kde robí, tak takéto ženy vedia perfektne manipulovať s chlapmi. Nedaj sa oblbnúť peknými rečičkami. Ony dve sú dohodnuté. Keď neveríš, tak im daj do spálne odpočúvacie zariadenie. Zase mi to tu niekto skritizuje, čo Ti radím, ale otvoria sa Ti aspoň oči a budeš vedieť, čo si o Tebe obidve myslia. A ver mi, nebude to pekné počúvanie. Daj si už dole. tie ružové okuliare a choď k tomu právnikovi hneď zajtra, aby si nerobil ďalšie chyby. Keď si písal, že 90% výdavkov platíš Ty. Čo robí Tvoja žena, koľko zarába, keď platí len 10% výdavkov?

Oem odpověděl před 4 roky

Kámo taky to může být jejich domluvená hra, kterou na tebe budou hrát. Jana může být nastrčená aby tě jakože sbalila. Nevím jak potom při rozvodu, ale není to přitěžující okolnost? Taky se mohou dohodnout že jsi ji znásilnil. Já bych si tam z toho důvodu určitě ženskou netahal, udělají z tebe kurevníka a úchyla. Normálně si tam ubytuj někoho známého, ale chlapa. Abys měl případně svědka.

Oem odpověděl před 4 roky

Přesně. Znám ženské z barů a hospod, to je něco jako kurvy, jenom chytřejší, protože nemusí ano rozhazovat nohy a chlapi jim platí za hraný úsměv. Na takové fakt pozor.

Oem odpověděl před 4 roky

Ještě je tady možnost, že Jana vás využívá oba. Tebe finančně a bydlení, tvoji manželku možná podvádí a proto je tak podrážděná. Třeba mají mezi sebou nějaké spory.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ano, to si také myslím. Jednak jak napsal Hunter, Jana ví, že musí být vděčná za střechu nad hlavou a milenku v posteli a tak se nemůže stavět proti tobě. Ale jak říká Oem, možná je to jejich scénář, jak na tebe, abys nedělal problémy a nebo, co když ta Jana je vypočítavá, začne být na tvé straně, aby si získala tvou náklonnost. Třeba tě bude svádět do postele, když tvá žena bude v práci. Párkrát ti dá a bude chtít tvou ženu vypíchat z hnízda, aby sama zaujala její místo po tvém boku? I tato možnost tu je, Ženské jsou intrikánky a hrozně vypočítavé mrchy…
Ale i já ti důrazně připomínám toho právníka, abys věděl, jaké máš legální možnosti konání.

Hunter odpověděl před 4 roky

PT, po konzultácii s rozvodovým právnikom si zober od neho vizitku. Aj dve. Zober si rozvodové papiere – formuláre a vyplň ich. A v príhodnú dobu, keď to uznáš za vhodné, ich nechaj niekde doma, kde ich náhodou nájde Jana alebo manželka. A nechaj im čas, aby si to medzi sebou prediskutovali, ako ďalej mienia s Tebou žiť. Možno to s jednou alebo s oboma poriadne zatrasie a uvedomia si, v akej sú životnej situácii. Vždy sa dajú tie papiere roztrhať alebo hneď aj podpísať. Takto ich pritlačíš k múru a budú mať len 2 možnosti: buď – alebo. Tá Tvoja hádka/rozseknutie problému bola od Teba chyba, že si do toho išiel. Ale pozitívum vidím, že sa Jana vyfarbila a naoko Ti držala stranu. Keď si myslíš, že si ten dialóg/hádku vyhral, si na omyle. Ukázal si im len svoje slabé miesta. Čiže odkryl si svoje karty. Ony Ti ich neukazujú!!!! a Ty áno. Takto sa poker nehraje. A „náhodou“ nájdené rozvodové papiere sú ALL IN ….

Hunter odpověděl před 4 roky

Ešte Ti vysvetlím, prečo Ti tu všetci dôrazne/vehementne radíme právnika. Nikto z nás tu nie sme rozvodový právnik ale máme bohaté životné skúsenosti, ako sa kamoši rozvádzali a tie ich bývalky ich poriadne ošklbali. Právnik Ti poradí, ako si založiť tajný účet, kam si budeš ulievať peniaze. Právnik Ti poradí, ako legálne previesť nehnuteľnosti, investície na Teba. Ako sa zbaviť legálne hnutelného majetku v Tvoj prospech. Právnik Ti poradí, ako sa zadľžiť!!! Lebo, ako sa majetok delí pri rozvode pol na pol, tak aj dlžoby (úvery) sa delia pol na pol. Musíš byť pripravený a poučený od právnika na všetky eventuality a Ty si budeš vyberať, ktorá je pre Teba najvýhodnejšia. Musíš začať racionálne rozmýšľať a využiť ich neracionálne, emocionálne konanie. Racionálna iniciatíva musí byť na Tvojej strane ale neukazuj im svoje karty. Poker face vyhráva a Ty nechceš byť porazený v tejto hre.
PT, hodím Ti tu jeden reál: Kamoš sa rozviedol so ženou. Do 40-ky žili ako najväčší milenci na svete. Ešte pred rozvodom predal svoju s.r.o. dobrému kamošovi a ešte sa u neho naoko zadĺžil. Keď si jeho bývalka uvedomila, v ako mínuse je a keby on náhodou zomrel, tak to všetko bude musieť za neho zaplatiť, tak ma žiadala, aby som išiel svedčiť na súd v jej prospech a pomohol sa jej vyvliecť z doživotných dlhov. Nešiel som. Teraz býva po privátoch a tŕpne, aby náhodou jej bývalý manžel neotrčil kopytá. A on býva vo veľkom rodinnom dome, ktorý naoko nepatrí jemu.

fest odpověděl před 4 roky

Hunter: Tak nevím, jestli to tu dáváš jako odstrašující a nebo následováníhodný příklad toho tvého kámoše, ale z toho co píšeš, tak on je taky pěkný hajzl. Nepíšeš důvody proč se rozvedli, ale jen z toho co jsi napsal to zní jako taky pěkná sviňárna z jeho strany.
PT: Hlavně nic neřeš s horkou hlavou. Rady tady si klidně přečti, ale rozhodně ber hodně s rezervou názory těch, co tvé ženě a její milence vidí až do žaludku a perfektně vědí jaké jsou a jaké záměry mají. Oni na rozdíl od tebe ji neznají. Zkus řešit vše v klidu a s nimi. S právníkem prober všechny možnosti, ale nezačínej hned tím, že si řekneš, ona mi ublížila, já ji to vrátím i s úrokama. A půjdu přes mrtvoly.  A nezapomeň na jedno, že když začneš válku, musíš perfektně vědět, kdo stojí proti tobě. Nejsi jediný, kdo má zbraně. 

fest odpověděl před 4 roky

Hunter: Tak nevím, jestli to tu dáváš jako odstrašující a nebo následováníhodný příklad toho tvého kámoše, ale z toho co píšeš, tak on je taky pěkný hajzl. Nepíšeš důvody proč se rozvedli, ale jen z toho co jsi napsal to zní jako taky pěkná sviňárna z jeho strany.
PT: Hlavně nic neřeš s horkou hlavou. Rady tady si klidně přečti, ale rozhodně ber hodně s rezervou názory těch, co tvé ženě a její milence vidí až do žaludku a perfektně vědí jaké jsou a jaké záměry mají. Oni na rozdíl od tebe ji neznají. Zkus řešit vše v klidu a s nimi. S právníkem prober všechny možnosti, ale nezačínej hned tím, že si řekneš, ona mi ublížila, já ji to vrátím i s úrokama. A půjdu přes mrtvoly.  A nezapomeň na jedno, že když začneš válku, musíš perfektně vědět, kdo stojí proti tobě. Nejsi jediný, kdo má zbraně. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste: To mu tu ale radíme…. 1) nejdříve právníka a probrat s ním možnosti. 2) promluvit si s nimi a bez emocí, jak si to jako představují dál. Uznej ale, že to chování jeho ženy a potažmo pak té Jany, po té co zkousl tu nevěru a blahosklonně hlavně kvůli svému synkovi zvolil sice tu ponižující, ale zároveň v dané chvíli asi nejlepší variantu není od nich košer. Jenže já mu už na začátku radil, že až se k nim ta Jana nastěhuje, že uvidí, co bude dál. Já to beru jen jak nouzové, dá se říci patové řešení, takové příměří na bojišti. Uznej, že i ta Jana může mít odlišné úmysly, než-li měla jeho žena, která mi přijde jako mnohem více do Jany zaláskovaná nežli opačně. A všimni si, že třeba já v tomto případě neradím žádnou pomstu. Jediné co jsem řekl je, že v případě, že by ty dvě se od PT vymezily a žena už by s ním nechtěla nic mít, tak že bych otevřel oči jejím rodičům, příbuzným a známým jak jej podvedla, proč a co je zač. Ale to jen v té situaci, kdyby chtěly být jen ony dvě spolu a jeho by chtěli jen jako majordoma a financiera! 

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: Nereagoval jsem na tebe, ale obecně na příspěvky tady a příliš moc v tom čtu navádění k co nejtvrdšímu postupu, pokud možno za použití jakýchkoliv i podpásových ran, protože všem je víceméně jasné, že ona je mrcha.
Na to by mělo dojít až v poslední řadě. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ano feste, v tom s tebou souhlasím. Víš, může se stát, že se žena řekněme z lesbické orientace přemění v průběhu času na heterosexuální, nebo naopak normální žena na lesbu resp. bisexuálku. Stejně tak ženatý chlap může třeba po desetiletém manželství najít postupně zalíbení v mužích. Ale ony dvě už ve vztahu spolu byly a to 3 roky. Ona našemu PT už během randění o Janě a své bisex. orientaci neřekla. Nespíš proto, že se bála, že by ji nechal. Tak se jeho nastávající přetvařovala a klamala ho, dokonce se za něho vdala, ale dál se paralelně lesbila s Janou. Už tohle samotné je pro mne důkazem falše a podvodu na PT. on si mohl najít jinou normální ženu a byl by v pohodě. Tohle je ale jasný podraz těch dvou, tak se nediv, že s Hunterem stojíme skálopevně na jeho straně.
 

LadyT odpověděl před 4 roky

Tohle miluju, všichni jsou na straně chlapa. Vždyť sám tvrdil, že žárlil a byl na Janu ostrý. To dokáže otrávit každý vztah. PT musíš se uklidnit a dát celé věci čas. Snaž se s manželkou znovu sblížit a chovej se k Janě hezky. Jana na tebe už otevřeně nežárlí, tak naopak zkus ty dát manželce a Janě volný prostor. Musíte si všichni v novém vztahu najít svou roli a taky už nepřipomínej „nevěru“. Musíš se přes to dostat, buď konečně chlap. A na právníka zapomeň, ten tě bude hnát do rozvodu hlava nehlava. Aby měl své penízky.

Hunter odpověděl před 4 roky

LadyT, my sme na strane roky podvádzaného, klamaného, okradnutého „sponzora“ milostného vzťahu jeho manželky. Je úplne jedno, akého je PT pohlavia. PT je obeť. My sme na strane obete. Myslíš si, že keď Ty budeš podvedená, oklamaná, okradnutá budeme na strane zlodeja? Ja sa na to pozerám v tomto štádiu hlavne z ekonomického hľadiska, aby PT neutrpel ešte väčšie ekonomické straty. Ženy v tomto smere vedia byť poriadne mrchy. Preto mu radíme konzultáciu s právnikom, nech je teoreticky pripravený aj na túto eventualitu, ktorá je veľmi pravdepodobná ďalšieho vývinu tohto životného príbehu. V neposlednom rade, aby neprišiel aj o syna, ktorého miluje (v 90% rozvedených manželstiev súd dieťa pridelí matke!).  O manželku už prišiel. A Jana je zlodej, čo mu ju ukradla. Čiže toto je môj pohľad na herečku, falošnú mrchu Janu. A ešte ako vyžírka, pijavica sa k ním nasťahuje, lebo jej to ekonomicky vyhovuje. Lady T, nemáš pravdu. Peniažky investované do právnika budú najlepšie investované peniaze v jeho živote a na tom sme sa tu zhodli viacerí. Aj Tebe ho poradíme, keď budeš v koži PT. Ani v tom smere, že má dát celé věci čas, nemáš pravdu. Ani konečně ako chlap. V tom sa tiež mýliš. On bol doteraz chlap, keď si si nevšimla. Akurát si v zamilovanosti a dôvere nevšimol, s kým roky žije. S človekom, ktorého nepozná a len ho využíval vo svoj citový a ekonomický prospech. Lady T, Ty by si sponzorovala partnerovi hniezdočko lásky? Keď nie si submisívny couckold, tak asi ťažko. Bola by si len oprávnená/pochopiteľná mrcha a tak by si aj konala. O tom som presvedčený.  

Fanyn odpověděl před 4 roky

LadyT:  Jestli jsi si nevšimla, když se tu svěřila žena, kterou manžel nabádal, aby měla pro jeho potěchu jiného muže, stál jsem na její straně. nesnáším nevěru a tak stojím na straně PT. Kdyby sem napsala jeho manželka, že si PT našel milence-chlapa, věř, že zase stojím na její straně. nevěra je nevěra, je to svinstvo, lhaní a tím pádem ztráta důvěry v dříve milovaného člověka. Oni si důvěru už nevybudují, věř mi… Oni nejsou dobrovolný otevřený vztah, polyamorie nebo tak něco, oni jsou trojúhelník složený z podvedeného a rozčarovaného manžela, mrchy podvodnice manželky a vychytralého vetřelce Jany, která je klínem mezi nimi. Oni jsou jen sopka před výbuchem a jak řekl Hunter, právník jej vyjde mnohem levněji než o co by jej ty dvě oškubaly.

Hunter odpověděl před 4 roky

Este jeden postreh. Tym, ze PT povolil nastahovanie sa Jany k nim, odkryl im karty a na vlastne oci vidi, ake maju obe charaktery. Snad sa podla toho aj zachova.

Oem odpověděl před 4 roky

Hunter : stejně tak jana má pod kontrolou jeho ženu a jeho. Jak jim to skřípe, že spolu nespí, hádají se, atd. Jestli je ona tou, která ten rozvrat vztahu řídí, tak se jenom šikovně inflitrovala.

Hunter odpověděl před 4 roky

Oeme, ja som tu uz Janu definoval a myslim si,ze spravne. Jej herecke vykony moze teraz PT posudit live z prveho radu. A ver mi, ze su to herecke vykony a nie uprimnost.

LadyT odpověděl před 4 roky

Ježíš jaká infiltrace. Prostě Jana může jeho  ženě dat to, co chlap ne. Tohle pochopí jenom žena. Měl by jim dat prostor, aby zjistily jak je mezi nimi vztah hluboký. A možná  PT bude mit v jejich vztahu sve misto. Nebo zjistí, že ho nepotřebují a bude moci odejít s pocitem, že udělal maximum. Tvá žena miluje Janu vic jak tebe. To je fakt, a tak můžeš byt třešničkou jejich vztahu. Opačně to nepůjde. Jsi druhý a pokud na to nemáš, tak jim dej pokoj a odejdi.

Hunter odpověděl před 4 roky

Lady T, v nicom nemas pravdu. Ma im dat prostor…. Kolko este rokov mas na mysli, aby zo seba robil blba? Cize oni ho okradnu o vsetko a ma si zbalit par svestek a vypadnut? Cize im ma nechat hnutelny aj nehnutelny majetok, vsetko na ucte, syna a najlepsie bude, ked bude platit vysoke alimenty, …atd. Akosi mi tu nesedi matematika zivota…

Hunter odpověděl před 4 roky

Lady T, a vies, v com mi ta matika nesedi? Chlapci ma tu uz trosku poznaju, Ty nie. Taketo nazory, ktore tu prezentujes, normalny clovek nepovie. Len ten, kto je v kauze priamo zainteresovany. A obhajuje sa. Ked vylucim Janu, tak mi vyjde len jeden clovek, kto je LadyT. Uhadol som? LadyT, ale ja nikdy nehadam. Ja pouzivam dokazy, dedukciu, vylucovaciu metodu a logiku. Aj v matematike som vyborny.Vies, kde si sa prezradila? Teraz hadaj Ty.

Fanyn odpověděl před 4 roky

LadyT:  Ale obětí je PT. Jeho žena jej celou tu dobu, celých těch 8 let ho podváděla a byla k němu neupřímná, to ona je na vině! To ona by měla vypadnout. A právě proto, že hodně žen smýšlí jako ty, jen já já já a oškubat, tak stojím skálopevně na straně mužů a proti ženám, které považují chlapa za pitomce! PT, nenech si radit od takových, které si myslí, že koupíš nebo postavíš barák a když si panička najde milence nebo milenku stáhneš ocas, sbalíš kufry a vše jim necháš! To je jen kalkul nehoráznosti. Právě proto mají třeba v USA pré soukromá očka, protože prokázaná nevěra vede k tomu, že viník nedostává nic, dokonce podvedený manžel nemusí ženu ani vyživovat.

Hunter odpověděl před 4 roky

PT, keď si ma náhodou nepochopil, kto je Lady T, tak otvor spálňu a v náručí Jany ju uvidíš. Keď neveríš, tak si pozri časy jej príspevkov, či mohla Tvoja žena sedieť vtedy pri Vašom domácom PC. (Z mobilu to nie je posielané, lebo je tam použitá diakritika) Čiže premenené na drobné, keď Tvoja žena zacítila, že niečo ideš urobiť, prekutrala históriu Tvojich navštívených stránok na internete a našla tam Paroháčov a Poradňu. Ďalej už asi nemusím vysvetľovat… Prednedávnom som tu popisoval, ako z histórie mobilu aj PC perfektne spoznáte človeka. Chlapi si to veľmi dobre pamätajú, lebo v debate bolo viacero ľudí. Nechodím na Poradňu dlho, ale takýto prípad tu asi ešte nebol.

Hunter odpověděl před 4 roky

PT, len tak okrajovo. Písmeno T znamená Tvoje priezvisko? Keď áno, tak máš rovnaké priezvisko ako Lady T. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Huntere:  Boduješ, možná je to tak. Co tomu říkáš PT? Jsi-li zde pod kontrolou, tak můžeš zde [smazano]

LadyT odpověděl před 4 roky

To jste mě dostali pánové. Nejsem manželka a ani Jana. Pouze jsem velmi podobnou věc prožila. Moje partnerka také byla v dlouhodobém a funkčním vztahu. Pak jsme se potkali a vše ze změnilo. Možná o tom napíšu povidku.  LadyT je moje  přezdívka ze střední ?. 

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyne, všimol si si, že je toto krásny námet na poviedku ako u Mr. „Hm“? Len zase to skončí ako tragédia a nie EP.

Fanyn odpověděl před 4 roky

LadyT: Já si myslel, že jsi buď lesba nebo bisexuálka. Dobře, já psal, že se může stát, že jeden z manželů se třeba zamiluje a je jedno zda žena má milence nebo milenku a vše se může změnit, pokud se to ale férově sdělí tomu druhému z páru.. Jenže ty dvě byly lesby už od střední a ta jeho manželka se za něj pak vdala. Nezdá se ti to jako podraz na PT? Proč si jej brala, když milovala už 3 roky Janu? Proč ta faleš? Kdyby mu to řekla, on se mohl oženit s jinou, která by si jeho lásku zasloužila a né s podvodnicí? A neříkej mi tu blbost, že milovala Janu i jeho. jak vidíš z jejího jednání, ona miluje tu Janu. A také říkám, že on by byl blbec, kdyby manželce a Janě nechal dům. Jak k tomu přijde? Podváděný a ještě by se měl všeho vzdát? Kdybych byl na místě PT, Jana by letěla a manželka též a její rodiče a příbuzní by se dozvěděli, co je manželka PT zač. Za rámeček by si to nedala. Navíc na jeho místě i kdybych si měl najmout nějakou kurvu, přivedl bych si ji domů a spal s ní.A nebo jak řekl Oem, nastěhoval bych si do domu třeba tři Ukrajince jakože nájemníky. Dům je přece společný.

PT odpověděl před 4 roky

LadyT jsi … Čekat, co na mě zbude  opravdu nechci. To raději budu sám. Proto jsem  manželče  navrhl víkend ve dvou na chatě, kde si všechno probereme. Dle vaší rady si sebou vezmu rozvodové papíry, za právníkem jdu v pátek. Tak budu připravený na nejhorší. 

Hunter odpověděl před 4 roky

Lady T, držím palce pri písaní poviedky. Akosi som nenašiel Tvoj nick v zozname poviedok na Paroháčoch. Čiže predpokladám, že si doteraz ešte nič také, ako EP nenapísala alebo používaš aj iný nick alebo… Zase mi len tie tri bodky/tečky dávajú logické vysvetlenie.
PT, máš tu mail na Fanyna. Kľudne sa mu tam ozvi, nech vieme, na čom sme. Dík.

Oem odpověděl před 4 roky

I když mě tady mnozí označili za sluníčkáře a že se zastávám vždy žen, tak v tomto případě jednoznačně stojím za Fanynem a Hunterem a názory LadyT mi přijdou zcestné. Souhlasím jen s tím, že se má sebrat a odejít. Ano. Ale až ho jeho manželka do poslední koruny vyplatí a domluví si s ním péči o dítě.
Ano, mohlo to fungovat, kdyby jeho žena měla alespoň špetku pochopení pro jeho situaci a dala by mu alespoň náznak toho, že s ním do budoucna počítá jinak, než finančně. Pokud ho roky podváděla, využívá ho a ještě se k němu chová hnusně, kopl bych ji do prdele a oškubal i s úroky za tu zradu.

fest odpověděl před 4 roky

Ach ten internet. Tam je každý silák, že nad něj není. Každý všechno ví nejlépe a každý všemu rozumí Mimochodem, klobouk dolů Huntere, jak ty dokážeš z pár jednostranných vzkazů v poradně perfektně definovat člověka, kterého jsi vůbec nikdy neviděl, ani jsi s ním nemluvil a víš o něm něco jen zprostředkovaně. Jen se mi u toho vybavuje jedna scénka z jednoho nejmenovaného filmu. Parafrázuji \“Definuju dobře, definuju rád\“ K tobě PT. Nikdo z nás tady tvou ženu, ani Janu nezná tak dobře jako ty. Pokud je tomu jinak, tak pak je něco opravdu hodně špatně. A ty víš nejen to, jaká je situace nyní, ale jaký byl život s ní před tím. Podle tvých slov mi připadá, že do doby, než se provalil její vztah s Janou, tak vše bylo celkem v pořádku. To znamená, že jste se měli rádi. Tady ti někteří chtějí namluvit, že z jejich strany se jedná o strašný podvod a kalkul již od začátku. To mi přijde jako hloupost. Ano, tvá žena pokud už tehdy měla bisexuální sklony, tak nebyla k tobě upřímná, ale uznej, že tohle není vždy jednoduché. Většina chlapů si myslí, že lesbický sex je jako v pornu a je to strašný rajc, a tedy žena, která by ho provozovala, tak se tím bude všude chlubit, ale jsou li tam už city, tak to není tak jednoduché. Jestli tě nechtěla ztratit, tak ji chápu, že ti to neřekla, i když s tím nesouhlasím. A řeči o tom, jak si tě nezaslouží a měla být upřímná, abys mohl být s nějakou, která si tvou lásku zaslouží? No promiňte pánové, ale od vás, kteří tvrdíte, že charakterní ženská, která by nebyla v jádru kurva už skoro ani neexistuje, to fakt sedí. To to už mohl vyřešit tak, že by si raději našel chlapa. Ale to asi nechce.  PT neřekl, zda mu s ní zahýbala celou dobu nebo jen třeba poslední rok. Je možné, že se snažila to v sobě potlačit a pak zjistila, že to nedokáže. Možná nikdy nechtěla žít jen s ní, Třeba jako bisexuálka potřebuje obojí a proto od něj neodešla, ani mu to neřekla. To, že souhlasily se společným bydlením nemusí být žádný zištný kalkul, ale potřeba mít dostupné to, co je pro ně emocionálně a sexuálně důležité. On je v nevýhodě, ale také s tím nemusí souhlasit.  Dobře zjistil to, tak může požádat o rozvod. Samozřejmě s pomocí právníka, ať už krom citové nedojde u něj ještě k větší majetkové újmě. Ovšem je možné, že se také dokáží rozumně domluvit na vypořádání a také výchově dítěte. Pochopitelně bude li se řídit místními radami a bude se chtít hlavně pomstít a sedřít ji z kůže, že mu ublížila, tak předpokládám, že se určitě nedohodnou.  Ale pokud už to akceptoval, že to spolu zkusí všichni tři a pak ji dělá žárlivé scény a Jana se krotí nebo naopak ji nabídne rameno k vyplakání, tak je pochopitelné, že bude k němu odtažitější než k ní. Tohle bych nebral jako projev míry lásky k jednomu či druhému. A ten víkend ve dvou na chatě? Nevyřeší nic, jen mu v tuto chvíli zhorší situaci, protože se bude snažit ji přesvědčit, a o to rozhodně ona stát nebude. Zvláště když tam pojede s rozvodovými papíry. Ale hodně štěstí.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste, ty jsi takový mediátor. Myslíš, že může člověk, v tomto případě žena, stejně intenzivně milovat svého muže a zároveň jinou ženu? Já myslím, že ne. Pokud si jeho žena PT brala jen s představou, že svou lásku k Janě potlačí, pak byl chudák nic nevědoucí a ani netušící zamilovaný PT jen její pokusný králík. To tedy fér od ní nebylo. Také asi v něm viděla šikovného a iniciativního chlapa, který dával jeho ženě vizi dobrého bydla a zajištění. Od něho byl souhlas s tím, ať se k nim ta Jana nastěhuje už dost velká oběť, zatímco u jeho ženy to bylo terno. Za dva týdny tohoto spolužití se manželka PT od něho odtahovala, ale s Janou, jak psal, měla sex hned několikrát. A ty se pak divíš, že na Janu žárlí??? To má ještě svatou trpělivost, já bych je už vypakoval obě! Víš, mne vůbec nezajímá co Jana či jeho žena, ale zajímá mne co chudák PT. On přišel pro radu, to on s naší pomocí zjistil co nevěděl, totiž manželčinu nevěru. Ty se na to díváš z pohledu cuckolda, tobě by třeba takový trojúhelník nevadil a třeba by ti nevadilo, že ač jsi manžel, tak už si ani nevrzneš. Naopak tobě by to dělalo dobře a bral bys to, že manželce projevuješ svou lásku tím, že ji toto umožňuješ a sám ustoupíš do role správce domu a té peněženky. jenže feste, PT je heterák, stejně jako Hunter nebo já a jak jistě víš z jiných vláken, nevěra je u mne jed, zlo, hnus a za tím si stojím. Myslíš, že takového advokáta zajímá, jaká je žena PT nebo Jana? Ne, jeho zajímá on, PT, protože to on se na něj obrátil a to on je jeho klient. Tak je to i u mne.
 

fest odpověděl před 4 roky

Fanyne, ty mi pořád předhazuješ, že jsem cuckold. Ano jsem, ale sám sis všiml, že se při pohledu na problém od svého zaměření dokážu také oprostit. Tohle s tím nemá nic společného. Vůbec netvrdím, že mu to má dělat dobře, nebo ustupovat tam, kde ustupovat nemá. Mluvíš o advokátovi, toho mu doporučujeme všichni, ale ač ten advokát bude stát na jeho straně, tak dobrý advokát se také bude snažit získat informace i od jinud, než jen od dotyčného. Každý z nás vidíme věci subjektivně a toto vidění je někdy od objektivity na hony vzdáleno. U někoho více, u někoho méně. Nejsem schopen říct, jak daleko od objektivity je PT, pokud je reálný, tak také někdy asi dosti daleko, protože jeho vyjádření jsou také někdy hodně nelogická. Ale podstatou je, že vy zde berete jako bernou minci jen ta jeho vyjádření. Nikoho z vás nezajímá, zda to tak doopravdy je. Nezajímá vás názor druhé strany, ani se nepídíte po okolnostech. Naopak, z pár útržkovitých příspěvků děláte zcela jasné závěry, které ale jsou mnohem více výrazem vašeho pohledu na věc, než objektivního zhodnocení. 
Stále se tu omílá nějaká zrada a její zištné důvody. To jsem si nevšiml, že by ani z jeho strany bylo naznačeno. 
A zcela se zde pomíjí jejich vztah. Já chápu, že je pro tebe nebo kohokoliv nevěra nepřekousnutelná. Já s ní nesouhlasím, ale to neznamená, že k ní někdy nejsou důvody a někdy i pochopitelné, i když třeba ne vždy ospravditelné. 
Nebuďte jak děti a uvědomte si, že ne vše je jen černé nebo bílé, dobré nebo špatné. Od černé po bílou jsou desítky možná stovky odstínů, a tak je tomu i v životě. 
Kde máš napsáno, že ona si něco zkoušela? Třeba byla přesvědčená o tom, že s ním chce být. Nemuselo to být o tom, že chce potlačovat svou lásku k Janě, pokud existovala a nejednalo se jen o přitažlivost. Možná ji přitahovali muži a v tomto případě on a neuvědomila si, že ex s Janou bude i nadále potřebovat. Jakmile dojde na takovou situaci, tak vy tu ženu vidíte jen jako vychytralý stroj, který jedná podle předem naprogramovaného plánu, ale tak to přeci není. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste: Já jeho ženu vidím jako tu hloupější z té dvojice. Ta chytrá a vyčůraná je ta Jana. I ta Jana je bisex, pochopitelně, vždyť měla pár let přítele s nímž byla i s rodinou PT prý 2x na dovolené. Pak si ale začala se svým šéfem nočního klubu (že by to bylo vzplanutí a né vychcanost?) a ten její, když se to dozvěděl, dal Janě kopačky. A teď si to vem. Jana bydlela někde v nájmu, nyní jí odpadl finaciét bytu, tedy alespoň z poloviny (ten zhrzený přítel) a do toho přišla zase ta covidová omezení, takže mají zavřeno a ona dostává jen min. mzdu. Jana by se asi neuživila, protože její malá výplata by pokryla jen nájemné a tak využila toho, že to PT objevil jejich techtle mechtle s jeho ženou a po dohodě s manželkou (protože nechce ztratit syna) přistoupil na ten kompromis. Kdyby teď (a to píše i Hunter) PT zažádal o rozvod, tak pokud je dům jeho, pakovaly by se na ulici, pokud je na půl a on by odešel, chtěl by polovinu ceny od manželky, takže jí by nezbylo než-li ten dům prodat a peníze rozdělit. A to nemluvím o tom, že mají-li na ten dům hypošku, tak PT jako ten odcházející může požádat o vyjmutí z platby hypotéky a celou tíhu by nesla jeho žena a také by měl nárok na polovinu již do hypotéky zaplacené sumy. Chápeš to? To by je totálně odrovnalo.

PT odpověděl před 4 roky

Prosim nehadejte se. Já nechci nikoho zničit. Jenom potřebuju vědět na čem jsem. Svou ženu miluju, ale nechci být za toho hlupáka. Proto ta chata ve dvou. Ať máme čas si to v klidu rozebrat. Jak manželka, tak Jana to přivítaly jako výborný nápad. Dokonce nám bude Jana hlidat kluka. Problém bude i na mé straně, jelikož i já se nechovám k ženě jako předtím. Musíme si znovu najít cestu k sobě. Složité to mají i vůči sobě. Už se stačily 2x pohádat za 3 týdny. Za strohost se omlouvám, ale píšu ro na mobilu.

Fanyn odpověděl před 4 roky

PT: My tě nenabádáme k něčemu, čeho bys litoval, ani nikoho ničil. Jen ty sám víš, jak tě manželčina nevěra s Janou ranila. Samozřejmě ti držím palce, aby jste se nějak rozumě dohodli tak, aby to vyhovovalo vám všem. Pokud bude přístupna nějakému kompromisu, tak OK, ale nenech se vmanévrovat do pozice, které bys pak litoval. Doufám, že ta páteční porada s právníkem platí a ty rozvodové papíry pro případ manželčina tvrdošíjného odporu také. Jak vy to vlastně máte s domem? Je tvůj nebo jste jej získali až po svatbě a je váš na polovic?
 
Že se nechováš k ženě jako předtím? To co ti provedla by zacloumalo každým manželstvím. Ona se diví? 

Oem odpověděl před 4 roky

Líbí se mi, jak ti, kteří jsou podvedeni, zrazeni, je jim ublíženo, se po rozhovoru s tím, kdo je zranil a zradil, najednou začnou ujišťovat, že chyba je i na jejich straně. Vnější vliv manipulátora? Vyvolat v oběti pocit viny? Na to pozor. Taková manipulátorka ti vsugeruje, že za její homosexualitu můžeš vlastně ty. Nepropadej pocitům viny a dobře poslouchej, jak s tebou žena mluví, jestli se ti náhodou nesnaží pocit viny namluvit. Osobní zkušenost.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Naprosto s tebou souhlasím. Stejně si nemohu pomoci, ale proč mám pocit, že zde hlavním zloduchem toho všeho, tou manipulátorkou a intrikánkou je ta Jana. Jakou hru zde rozehrála? Manželka PT je do Jany jen zamilovaná a je v jejím vleku, takže podle mne je to Jana, která ji manipuluje, ale v očích PT se nyní snaží být ta „hodnější a vstřícnější“, proto se PT zastala i proti jeho ženě. Pro PT se třeba chce stát zajímavější, však pro jejich syna je to ta hodná teta, kterou má rád. Stačilo by manžela (PT) patřičně oblbnout, třeba v době až bude jeho žena v práci mu může otevřít náruč a proto PT by si na to měl dát bacha. Ten klín v jejich manželství je ona a nikoliv stmelovač. A rozvod by se jí nehodil, co je za tím? Myslím, že ta Jana zdaleka není zaláskovaná do jeho ženy jako jeho žena do ní.

Hunter odpověděl před 4 roky

PT, prosím Ťa, otvor si oči a otvor aj dvere do spálne. Neleži na Tvojej bývalej postely LadyT?Asi už nepoužiješ tri bodky na jej adresu zoči voči. Ešte raz si v klídku prečitaj jej príspevky a mnohé veci pochopíš. Dievčence tu v Poradni rozohrali zvláštny druh pokru, len majú problém s face lookom.

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Nevím, jakou máš osobní zkušenost, ale jsou pokud to netušíš, tak vztah je vždycky o dvou lidech, jinak by to nebyl vztah. A ty s pozastavuješ nad tím, že ti podvedení a ublížení mají tendenci začít hledat chybu u sebe. Samozřejmě, že dobrý manipulátor či manipulátorka ti dokáže vsugerovat, že za všechno vlastně můžeš ty, což je naprostá blbost a pokud toto manipulovaný přijme za své, tak je to jeho konec. Na druhé straně, pokud ublížený není schopen vůbec žádné sebereflexe a zarputile trvá na tom, že naopak vina je pouze a jenom na druhém z partnerů, je to stejně špatně jako první případ. Vždy za to mohou oba. Podíl viny samozřejmě je již situaci od situace, ale že by se na výsledném stavu jeden z partnerů nepodílel vůbec, tomu snad nevěří nikdo z vás. 
Fanyne: Odkdy myslíš, že intrikánství Jany začalo? Myslíš, že její intriky započaly již před šesti lety, kdy vmanipulovala manželku PT k tomu, aby si PT vzala a už tehdy spřádala plán, jak toho za nějakých šestl let využije a vetře se jim do domácnosti? Nebo tento plán vymyslela v průběhu manželství? Nebo až nyní využívá nastalé situace a probudila se v ní tak skrytá intrikánka? 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Já myslím, že to dopředu nenaplánovala. Možná v době, kdyby PT chodil se svou budoucí manželkou, tak Jana také třeba měla nějakého amanta. Podle mne měla manželku od PT jako to zpestření. Je zvláštní, že sama se nevdala nebo si sama nepořídila dítě. Možná že nemůže a v okamžiku, kdy se od manželky PT (své biseuální kamarádky) dozvěděla, že ta je v tom, začala na ni žárlit a protože třeba už věděla, že ona děti mít nemůže a začalo jí to šrotovat v hlavě. Ženy v tomto umí být závistivé a nepřející. Navíc viděla, že manželka při PT udělala po ekonomické stránce terno a i to dobré bydlo jí mohla začít také závidět. Intrikánkou se ženská už rodí, má to v genech jako chlap agresivitu, akorát to v sobě umí tajit a navenek se chovat se strojenou přátelskostí. Intrikánky jsou tak trochu psychopatky. Jdou si za svým přes mrtvoly. Když je to třeba, umějí se chovat jako společenské a kamarádské, někdy až jako hloupá neviňátka, ale když je třeba umí hodně přitvrdit. Když se jim něco nepovede jsou mstivé ve smyslu: když to nemám já, tak ani ty.
Třeba moje mstivost není taková, já jsem v jádru hodňous a blahosklonný dobrák, ale když vůči mě nastane „zločin“, má msta je ten trest. Intrikánka to ale dělá ze zištných tedy hlavně hmotných důvodů a city jsou pro ni až druhořadé. Manželka PT to má asi naopak a proto je Janou tak snadno manipulovatelná. Ale opakuji, takhle to vidím já a nikomu svou vizi nevnucuji jako paušál.

Oem odpověděl před 4 roky

Opět souhlasím s Fanynem. A feste, jsou situace, kdy opravdu není důvod klást si něco za vinu. Pokud na tobě někdo spáchá zradu, jakou nevěra je, pak nemáš důvod cítit se provinile. To je stejné, jako když zloděj něco ukradne a potom tvrdí, že to ukradl proto, že je to drahé. Nepřišel žádat o slevu, nepřišel se dohodnout. Jednoduše okradl toho obchodníka. Má snad obchodník zpytovat svědomí a zamyslet se, jestli jeho zboží není příliš drahé, že mu ho někteří lidé kradou? A stejné je to s nevěrou. Pokud se chlap chová slušně, nosí domů peníze, ženě se věnuje a ta s ním nemluví o žádných problémech, že by ji něco trápilo, ale rovnou mu nasadí parohy a to tak, že má paralelní vztah, opravdu tady nevidím prostor pro nějaké výčitky a jestli mu žena začne dávat vinu, zasloužila by pár facek přes hubu, aby se konečně probudila.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem, ony ty facky nepomohou, protože takové se o své pravdě sami přesvědčují a vsugerují si je a trvají na nich i když si jen lžou do kapsy. Navíc by ty facky použila jako argument, že je násilník. To by musel vzít kbelík s ledovou vodou a mít jej někde skrytý po ruce a až by se ona s ním zase začala hádat, že za to může on, měl by ji tou vodou polít. To se jako násilí nelze posuzovat.

Fanyn odpověděl před 4 roky

nejsem právník, ale toto jsem našel a našeho PT se to bude týkat:
Ustanovení § 687 odst. 2 zákona 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen ObčZ), stanoví, že manželé si jsou navzájem povinni úctou, jsou povinni žít spolu, být si věrni, vzájemně respektovat svou důstojnost, podporovat se, udržovat rodinné společenství, vytvářet zdravé rodinné prostředí a společně pečovat o děti.
Ačkoliv dodržování povinnosti manželské věrnosti nelze právně vynutit, je její porušování do určité míry právním řádem sankcionováno. Mezi nejcitelnější sankce patří odepření výživného na manžela podle § 697 ObčZ. Manželé mají v zásadě právo na stejnou hmotnou a kulturní úroveň. Ne vždy to však odpovídá reálné situaci a pak je na manželovi domáhat se dosažení stejné životní úrovně případně i soudně. Takové soudní řízení beze všeho svědčí o určité míře disharmonie ve vztahu, a proto je typické pro manželství již rozvrácené, avšak ještě nerozvedené. Podle konstantní rozhodovací praxe soudů je však právě porušení manželské věrnosti důvodem pro odepření výživného manželovi, jemuž by jinak na toto výživné vznikl nárok. Korektiv dobrých mravů při posuzování nároku na výživné stále platí; odkazuje se přitom na obecné ustanovení § 2 odst. 3 ObčZ. Při řízení o výživném na manžela tedy platí, že návrh by měl být pro rozpor s dobrými mravy odmítnut, jestliže se jinak oprávněný manžel dopustil během manželství nevěry, a to bez ohledu na to, zda druhý (povinný) manžel svoji povinnost věrnosti dodržel či ne. Nevěrný manžel tedy nemá na výživné nárok a druhý manžel není povinen jej finančně podporovat. To představuje dost závažný zásah do výše uvedené zásady stejné hmotné a kulturní úrovně manželů.
Obdobná situace by zřejmě platila i v případě výživného rozvedeného manžela podle § 760 ObčZ. Při rozhodování o výživném nebo o jeho výši soud kromě jiného zváží i to, jak se rozvedený manžel podílel na péči o rodinnou domácnost či zda není dán jiný závažný důvod pro odepření výživného. I zde se analogicky uplatní obecný korektiv dobrých mravů (§ 760 odst. 3). Soud může dojít k závěru, že nevěra představuje takové porušení dobrých mravů, nebo je právě takovým jiným závažným důvodem, který vylučuje přiznání výživného na rozvedeného manžela. V případě tzv. sankčního výživného na rozvedeného manžela dle § 762 ObčZ pak platí, že sankčního výživného se může rozvedený manžel domáhat pouze tehdy, jestliže rozvrat převážně nezapříčinil. Je přitom nasnadě, že v případě rozvádějících se manželů by právě manželská nevěra mohla být shledána jako hlavní příčina rozvratu a výživné by mohlo být jinak oprávněnému manželovi z tohoto důvodu taktéž odepřeno.
K tomu se ale vyjádřil Nejvyšší soud již v roce 2007 tak, že: „Výši vypořádacího podílu jednoho z bývalých manželů na zaniklém společném jmění nemůže soud snížit jen proto, že zjevnou příčinou rozvratu manželství účastníků byl jeho mimomanželský vztah“.
Dnes však již soudy nezjišťují kdo je vinen rozvratem manželství, mají pouze povinnost zjistit příčinu (pakliže se nejedná o rozvod dle § 757 ObčZ), to vše při vědomí toho, že i jednoznačná příčina (jakou nevěra může být), má většinou své vlastní složitější příčiny, kterých si nemusí být vědomi ani rozvádějící se manželé.  Soud je nicméně povinen přihlédnout k tomu, jak se každý z manželů staral o rodinu, jak pečoval o děti a o rodinnou domácnost. Jestliže by tedy nevěra manžela (zejména její finanční a časové dopady) měla podstatný vliv na to, jak nevěrný manžel pečoval o rodinu a domácnost, pak by ji soud zřejmě takto zprostředkovaně mohl zahrnout do svých úvah o spravedlivém porozvodovém vypořádání společného majetku.
V rámci vypořádání společného jmění se v praxi soudy bohužel málokdy dokážou vypořádat se situací, kdy nevěrný manžel ještě v průběhu manželství či rozvodového řízení má s udržením mimomanželského poměru značné výdaje – platí zahraniční dovolenou, wellness víkendy, podílí se na zařizování nové domácnosti a nezřídka kdy plní svoji vyživovací povinnost k mezitím narozenému mimomanželskému dítěti; a to vše z prostředků náležejících (pořád ještě) do SJM. Nevěrný manžel často žije v iluzi (většinou vědomé), že pokud vše hradí z účtu vedeného na jeho jméno, na který mu chodí jeho výplata, pak je vše v pořádku. Pro druhého manžela může pak být složité tyto výdaje hrazené ze společného jmění před soudem prokázat, pakliže byly jednoduše tzv. spotřebovány a nebyly vynaloženy na výlučný majetek manžela (koupi bytu, domu, chaty, auta). 
 

PT odpověděl před 4 roky

S manželkou se budeme rozvádět.  Z manželky se vyklubala pěkná svině. Vše začalo příjezdem na chatu, kde manželka chtěla hned si o všem promluvit.
S Janou se doopravdy znají od školy a byly nejlepší kamarádky. Něco víc se mezi nimi začalo vytvářet až po Janině rozchodu, který velmi špatně snášela.  Zprvu to bylo pro mou ženu pouze sexuální povyražení a manželka brala Janu jakou svou milenku. Později přiznala, že to nebyla její první nevěra. Postupem času se jejich vztah více prohluboval a nakonec se obě do sebe zamilovaly. Zrovna v té době jsem na ně přišel. Zprvu manželka chtěla ode mě odejít, ale zrovna v té době Jana začala mít finanční potíže. Proto přišly na nápad společného bydlení, které jim dalo čas vše vyřešit.
Společné bydlení bylo z jejich strany nutné zlo.  Manželka už neměla na to se stále přetvařovat, proto se ke mně chovala tak studeně. Během získaného času si hledaly byt a také opatrně připravily své nejbližší okolí.  Pak jenom čekaly na vhodný okamžik a to byl můj nápad na společný víkend. Takže měli klid na stěhování a taky se báli mé reakce. Kdy mi to všechno řekla, strašně jsme se pohádali. Pak přijel taxík a odjela. Ze společného účtu vybrala všechny peníze a telefon mi nebere. Pouze zaslala SMS, že se mnou bude bavit, až se uklidním.
V souhrnu jsem největší paroháč a blbec pod sluncem.

Hunter odpověděl před 4 roky

PT, neviem, ako dlho chodíš do Poradne, ale odcitujem Ti Fanynovú obligátnu vetu pri niektorých story v Poradni: „A zase sme měli s Hunterem skoro ve všem pravdu“. Ja Ti chcem len úprimne poradiť a otvoriť Ti oči. Začnem s profilovaním Jany (Lady T). Ona nemá klasické životné sny, ako každá baba: Nájsť si vysnívaného princa, zamilovať sa, vydať sa za neho, mať s ním kopu detí a nakoniec nezomrieť v starobinci. Ona to má v sebe a je to pravdepodobne už z detstva, z rodiny, že sa takto v živote správa. Ona žije súčasnosťou a jej sny do budúcnosti sú hodne sebecké. S kolegom sme pred pár dňami preberali Váš príbeh a zhodli sme sa na tom, že Vás oboch!!! v budúcnosti oje..e. Ona je v lesby vzťahu dominantnejšia a aktívnejšia. Asi Ti prekutrala doma PC a našla Ti v histórii komunikáciu s Poradňou. Tvoja žena v zamilovanosti na nej nevidí tieto jej negatívne stránky. Aj Ty si hodne vecí prehliadal. Upozorňoval som Ťa na právnika, nech si teoreticky pripravený a neutrpíš ekonomické straty. A už to tu máš! Ale bolo to dôsledkom toho, že Ti videli do kariet (v Poradni) a Ty im nie. Jana je vychcaná, sebecká, rafinovaná, vypočítavá mrcha, zlatokopka, herečka a zlodejka. Ona nie je do Tvojej ženy tak zamilovaná, ako manželka do nej. Ale Tvoja žena to nevidí. Čo Ti v tejto fáze vývoja poradiť? Zase ďalšiu konzultáciu s právnikom, nech nerobíš ďalšie chyby. A dôkladne si prečítaj slovo po slove príspevky Lady T  a tiež aj na vlákne Jitky. A len tak okrajovo sa opýtaj manželky, či o tej aktivite Jany na Poradni vie a či to bolo aj z jej hlavy. Držím palce vo vojne. Sú o veľký krok vpredu pred Tvojimi činmi. V súčasnosti už nejde o hru – poker, ako som vyššie písal…
PS: PT, keď si zvedavý, ako sme celú Tvoju story profilovali s kolegom, ozvi sa na: [smazano]  Z objektívnych dôvodov som to tu nepublikoval.
Feste, to smeknouti klobouku beriem úprimne.

Fanyn odpověděl před 4 roky

PT: Ale já ti už dříve radil, abys ženě sebral právo disponovat tvým bankovním účtem. Proč jsi váhal? Varovali jsme tě, co ty dvě jsou zač? Varovali.
Vše jsi mohl mít snadnější. nyní, i kdyby sis měl na to půjčit byl ty dvě měl s pomocí právníka zničit. A tu reklamu své ženě udělej! Vidíš jak tě zneužily a vidíš jak ta Jana hrála divadlo, že se tě jakože zastávala?
Feste, trefil jsem se, že to mezi nimi propuklo až později a že ta zamilovanost vzešla od manželky PT? Trefil jsem se, že Jana je svině non plus ultra?  A pak se tu divíte, že jsem radikál a vůči takovýto mrchám vysazený! Já bych snad mohl věštit…Jenže ti kterým je to určeno nevidí a neslyší. Teď má PT vysáté konto, žena se s ním stejně rozvede a nastanou tahanice. nevím, kolik peněz ti vybrala, ale ona teď za tvé peníze bude živit právníka. Teď budeš rád, když vysoudíš střídavou péči a i s tím budeš mít potíže. Vůbec bych se nedivil, kdyby na tebe podle vyrukovali s křivým obviněním, že jsi syna zneužíval.

Fanyn odpověděl před 4 roky

PT: Teď, když ti odvedli i syna tak na něj žádné peníze neposílej, ukradli ti jich asi dost. Navíc dokud nejste rozvedeni, nemusíš žádné alimenty platit. Ty ženě také telefon neber. Ať se ozve tvému právníkovi. Ty na ní ser, Snad máš svou hrdost. Poslyš, že ty jsi v ten pátek u žádného právníka nebyl?
Proč nás nikdo, kdo chce poradit neposlouchá ? A když, tak jen na půl ucha.

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyne, palec hore.
PT, mňa to tiež zaujíma, či si bol u toho právnika a nekŕmil nás iba tým, čo sme chceli počuť. Ja viem, že tie rozvodové papiere si nemal v utorok…

Fanyn odpověděl před 4 roky

Takže PT, ty dve si tedy tajne pronajaly byt (dost možná, že za tvoje peníze), nejspíš nápad Jany byl tě vylákat na tu chatu pod záminkou nějakého dohovoru, přičemž tvá žena tam jela s tím, že se na ničem s tebou dohodnout ani nechce. Dokonce i to taxi si asi objednala na určitou hodinu. A zatím ty jsi byl na chatě se ženou, Jana sbalila její i manželčiny věci, vzala vašeho syna a přestěhovala se do pronajatého bytu. Taxi bylo asi objednáno na dobu, kdy tvoje žena už věděla, že Jana vše přestěhovala. V taxíku cestou do nového bydliště manželka tebe na svém mobilu zablokovala a to vysáté konto možná také provedla z telefonu přes e-banking. Ty jsi se nasraný vrátil domů a tam jsi zjistil, že Jana se synem je pryč, Janiny, manželčiny a synovy věci jsou také pryč. Pak jsi zjistil, že máš prázdné konto a tak jsi volal ženě, ale ta to nebere. Chlape, jestli ty jsi měl ohledy k ženě a kvůli synovi, tak vem rozum do hrsti a jdi tvrdě do nich. Už žádné ohledy. Syna teď bude tvá žena využívat jako rukojmí, jako štít. Neváhej s tím právníkem a zadupej ji do země. Neboj, až tvá žena Janu omrzí a ona si třeba najde sama amanta, tvou ženu odstaví, už ji nebude potřebovat. Tvá žena jí nyní slouží jen jako tzv. převozník.A né abys třeba za rok dva svou ženu vzal zase nazpět. To bys byl fakt vůl.

LadyT odpověděl před 4 roky

No to je silné kafe i na mě.  Takhle rafinovaně jít na člověka, který tě miluje, je dost mimo morálku. Teď musíš bojovat o syna a hlavně neber na  ní ohledy. Najdeš si lepší ženskou! Hlavně nehledej chyby u sebe, podle všeho je to vypočítává mrcha. Pokud není připravena na vztah se ženou, tak ti do roka přijde s prosikem.

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyne, zase palec odo mňa hore. Hlavne za to, čo si napísal medzi riadkami.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Takže zase jsme si na tomto případu osvětlili, proč se můj syn odmítá ženit a špinit se a dělat si problémy s takovýmito …

LadyT odpověděl před 4 roky

Fanyn, troufnu nesouhlasit s posledním odstavcem. Ani já, ani moje přítelkyně nejsme 100% lesby, spíš bisexualky. Přítelkyně byla v 5 létem vztahu, skoro před svatbou. A teď spolu žijeme 3 roky a osobně doufám, že nám to vydrží. Nejvíc ho zranila manželka, protože i rozchod se dá provést co s nejmenší bolestí. Jana muže být pouhý impulsem a manželka pouze odhalila svou pravou tvář. Takže možná je fajn, že se to stalo v jeho  30 než treba v 50.

Fanyn odpověděl před 4 roky

LadyT: A co ty roky ukradeného života, kdy jej udržovala manželka v klamu? Ty už mu nikdo nenahradí. Já bych se teď vůbec nedivil, kdyby PT začal nenávidět ženy. Buď by se stáhl do ulity a nebo naopak se vrhne do vírů vášní s cílem bezohledně ošukat vše, co nevyleze na strom dle slov lidové písničky: Pošpásujte, pomilujte, ale lásku jim neslibujte. Když nic jiného, tak bude rozčarovaný a ženám už věřit nebude ani to, jak se jmenují a já bych se mu vůbec nedivil. Už jsem to tu v jiném vlákně psal: Záleží na jeho povaze, ale stát se to mě, bylo by to jako šťouchnutí do vosího hnízda. Možná si ty dvě teď myslí, že on vychladne a uklidní se. Možná, ale né každý si nechá srát na hlavu. On totiž vztek a pocit křivdy může vést k pomstě a málokdo si uvědomuje, že pomsta je neuvěřitelný zdroj energie a hybná síla a pro někoho, kdo vše ztratil i smysl života!

fest odpověděl před 4 roky

Svatá prostoto.
Lidi já z vás fakt rostu.
Hunter: Přesně tak jsem čekal, že to pochopíš. Jak jinak u tebe. Takže upřesním, ano byla to ironie.
A ostatní, nechci se nikoho dotknout, hlavně ne Fanyna, protože ač je radikál, tak někdy řekne věci, se kterými souhlasím, ale v tomto případě se jen opět potvrzuje, jak lehké je hrát na strunu vlastního ega a jak snadné je spustit duševní onanii nad vlastní úžasností (platí hlavně pro Huntera). Líbí se mi chlapi, jak si tu vzájemně tleskáte, jak jste měli pravdu (což ovšem není vůbec poprvé), jelikož vám tu někdo napsal něco, co jste všichni chtěli slyšet. Možná jsem jen příliš velký skeptik, ale není to zdaleka první „problém“ v poradně, kde se životní příběh odvíjí přesně jak je zde dopředu předvídáno za potlesku místního osazenstva. 
Popravě, tento celý příběh, ač pointa může být reálná, tak mi s každým dalším příspěvkem připadá jako krásně vymyšlená story, ale budiž dejme tomu, že je to reálné. Pak PT je tak neskutečně hloupý, že se to často nevidí a v tomto případě manželka PT musela mít toto v plánu hned od počátku jinak by s ním nikdy nemohla vydržet.

Hunter odpověděl před 4 roky

Feste, čiže opäť tvrdíš, že je to vymyslený prípad. Že nás opäť niekto ťahá za nos. Aj s touto eventualitou/variantou som pracoval. Ja sa na to, na rozdiel od Teba, pozerám cez tvrdenia/fakty a pravdepodobnosť. A v tomto prípade je tá pravdepodobnosť hodne vysoká. Tiež s ohľadom na to, že bisexualita je 10% – ná v spoločnosti. U Teba sa mi páči jedna vlastnosť. Neomylnosť. Keby si sa mal náhodou v niečom mýliť, tak tam radšej spomenieš všetky možné varianty. Bez ohľadu na tvrdenia pýtajúceho sa. Však niečo určite musí byť pravda…  X krát si sa v Poradni mýlil, ale časom si nad tým len mávol rukou a zahral si to na mŕtveho chrobáka. A slovo skeptik by som nahradil paranoja. Je to presnejšie. Aj ten Tvoj záver, vyprofilovanie hlavných aktérov v poslednej vete…
Snáď som nebol moc mimo tému/dotaz PT. Keď áno, ospravedlňujem sa.

Oem odpověděl před 4 roky

Přiznám se, že taky úplně nevěřím tomu, že je to pravda. Ale na druhou stranu, možná se člověk podvědomě brání tomu uvěřit, protože je to fakt svinstvo. A potom se zamyslím a uvědomím si, že všechny rozchody, které jsem v životě sám řešil, nebo viděl řešit, byly podobné svinstvo. Lidé se chovají nejzákeřněji, jak to jenom jde, protože každý se cítí, že je ten ublížený, ten který neměl dost pozornosti a práv v tom vztahu a dokáže si omluvit i nevěru.
Já bych dal PT jednu radu – URČITĚ NEŘÍKEJ ŽENĚ O TÉTO PORADNĚ. Fakt si nemyslím, že by LadyT byla Jana. To je velké scifi a pokud si PT prohlíží poradnu v anonymním okně, tak žádné stopy nezanechal. Pokud by se zmínil manželce o poradně, naopak, ta by přesně věděla co jsme mu radili a mohla se připravit.
Já bych se teď staral o majetek,. To je jediné, co můžeš ještě zachránit. O manželku jsi přišel, vztah se synem se ti také značně zkomplikuje. Zachovej si aspoň bydlení a důstojnost, protože až ta bouře přejde, jakože přejde, budeš chtít jít dál. Jana je bez peněz, manželka asi žije hlavně z toho co má od tebe, čeká nás těžká doba. Ty dvě se sice osamostatní, ale protože ani jedna asi není zvyklá žít z poctivé práce, tak je jen otázkou času, kdy je „spravedlnost“ dostihne. Teď se musíš dát do pořádku a soustředit se na sebe.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste, nebuď paranoidní! Mě připadá, že ty tu kde koho, kdo sem něco dá a chce radu, považuješ ta fake a Trolla. Já ti něco řeknu, mě je to jedno. Já odpovím co si myslím a jak to vidím a jestliže je to třeba opravdu troll, tak alespoň je tu nějaký pohyb. Pokud by nebyl, mohly by Paroháči jít do zadele. vždyť na povídkách chcípl pes, ty se tu mění s bídou jednou za dva týdny, někdy i déle. Jak by jsi chtěl jako zjišťovat, kdo si dělá srandu a kdo to myslí vážně? 

fest odpověděl před 4 roky

Milý Huntere, sice bychom neměli v poradně příliš reagovat jeden na druhého, ale pokusím se ti ještě upřesnit, co jsem řekl, protože jsi to opět nepochopil. Netvrdil jsem, že se jedná o vymyšlený případ, ale že mi připadá jako vymyšlený. Vyjádřil jsem pouze můj pocit. Ovšem každý si může vytvořit svůj vlastní, nezávislý názor.
Abys ovšem pochopil, proč mi to připadá vymyšlené, tak si zkus přečíst všechny příspěvky PT a především ten poslední. Není ti na tom opravdu nic divného, nic tě nezarazilo? Dobrá. Tak se zkus trochu oprostit od vnímání jeho příspěvků jako chvalozpěvu tvých diagnostických schopností a udělej to znova. A zkus to číst tak dlouho, až tě něco trkne. Pokud na to nepřijdeš, tak dej vědět, zkusím tě natrknout.
A pokud je to všechno pravda? Pak se tato poradna zcela minula účinkem, jelikož PT si stejně nebyl schopen odnést žádnou radu tak, aby se vyhnul tomu, že z něj manželka a Jana udělají blbce. A možná ani nechtěl. Třeba vše dělá proto, aby tím blbcem byl. Tak jako my cuckoldi bychom klidně se chovali tak, aby z nás manželka udělala paroháče, protože nám to dělá dobře, tak třeba PT se nechá odrbat jen proto, aby se následně mohl litovat. Bohužel, ani toto není až tak zřídkavá věc, že někteří lidé si rádi sami nabíhají do situací, ve kterých se mohou cítit ublíženě, protože jim ten pocit dělá dobře. Znám takových několik osobně. 

Hunter odpověděl před 4 roky

Feste, ja som si tie jeho prispevky cital niekolkokrat. Vyprofiloval som si PT ako hodne narcistickeho prhkeho cloveka, a preto ma ku koncu jeho reakcia neprekvapila. Niektorym ludom mozes 100x povedat, aby do tej rieky nevstupovali a oni sa aj tak za chvilu topia. Holt ucime sa na vlastnych chybach, nie na cudzich.

Hunter odpověděl před 4 roky

Feste, vzdávam sa. Nič som nenašiel. Natrkni ma alebo to radšej priamo povedz, nech to vieme všetci diskutujúci. Daj aj mne príležitosť smeknout klobouk pred Tebou.
PS: Ten posledný odstavec v Tvojom poslednom príspevku, to si snáď nemyslel vážne… Alebo áno?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hoši, já jen dodám, že aby byl PT typ, co by ze sebe chtěl záměrně dělat paroháče. To by musel být cuckold a to on není a bolestínek, co je rád litován mi také nepřipadá.

Hunter odpověděl před 4 roky

PT, na radu Festa som si toto celé ešte pár krát zvopáknul a fakt som na niečo prišiel/našiel. Keby som to tu publikoval, nie len Fest by si myslel, že som sa zbláznil. Väčšine čitateľov by vypadli oči z dúlkú a Ty by si v najlepšom prípade spadol zo stoličky, na ktorej teraz sedíš.  A tú Tvoju poslednú vetu by si určite poopravil. Mojimi analytickými postupmi mi to sedí viac, ako 1+1=2. Ozvi sa na môj vyššie uvedený anonym mail, aby som Ti dokázal, že táto uvedená rovnica je nezmysel.  Fakt je to zaujímavé zistenie, ale nemožno ho publikovať tu v Poradni.

PT odpověděl před 3 roky

Jsem konečně rozvedený. Ještě, aby pominul Covid a mohu zas žít. ?

PT odpověděl před 3 roky

Jsem konečně rozvedený. Ještě, aby pominul Covid a mohu zas žít. ?

Fanyn odpověděl před 3 roky

No, takže to máš za sebou. A jak jste vyřešili syna a alimenty? A co ty dvě? Stále jsou spolu?

PT odpověděl před 3 roky

Syn bude ve střídavé péči. Našla si byt cca 2 km daleko, takže kluk bude chodit do stejné školky. Alimenty platím 6 tis.
Jsou zatím spolu, ale co vím.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Tak to je OK. A co rodina, tvoje i ta její, jak to, že ti utekla s babou vzali? Co vaši kamarádi?

Vaše odpověď

12 + 14 =