Jsem zlobivá mrcha 3

Doma jsem se ani nestihla vysprchovat a už jsem projížděla internet a všechny nabídky bytů v blízkém okolí. Celou dobu jsem v sobě cítila Feryho semeno. Jak zasychá na stehnech a kundičce. Trochu jsem i přemýšlela nad tím jak velké je riziko, že mě právě Fery naprcal. Nevím proč jsem mu opět dovolila, aby si užil bez gumy, když ani můj přítel zatím tu možnost neměl. I když už se několikrát snažil se slibem, že vytáhne než se udělá. Hledání bytů mě nakonec vysílilo, tak že jsem u stolu usnula. Ráno mě probudil až budík a já musela rychle do školy. V počítači jsem si uložila několik bytů a následující dny jsme s Pavlem byty obcházeli a vybírali naše nové hnízdečko. Dokonce přesně na den dorazila i má pravidelná menstruace a já si tak oddychla, že nejsem těhotná. Byt jsme nakonec vybrali krásný a malinký. Pavel zaplatil tři zálohy a mi začali se stěhováním.

 

Hned jak to šlo, tak jsme v novém bytě přespali. Samozřejmě jsem hned tu noc s Pavlem dováděla jak nikdy. Ale nedokázala jsem dosáhnout, tak stejně silného orgasmu jako, když mě mrdal Fery. Protože touha po pořádném mrdání byla po několika týdnech bez Feryho skutečně k nevydržení, tak jsem zkusila napsat SMS: “Ahoj máme byt.” Byla sobota, ale Pavel nadělával pár hodin i přes víkend aby jsme se měli lépe. Odpověď přišla během okamžiku. “Pošli adresu.” Ani ho nezajímalo zda může přijet. Já mu adresu poslala a on stroze odpověděl OK. Za dvacet minut jsem uviděla z okna jak ulicí jede Feryho auto. Zastavil a už si to štrádoval k nám do vchodu. Bydlíme až v pátém patře, takže nějakou chvíli trvalo než zaťukal na dveře. “Ahoj. Jak jsi věděl, že můžeš přijet hned?” Zkusila jsem na něj nastoupit. “To by jsi kurvičko nenapsala ne?” Sakra měl pravdu. “Tak ukaž.” Rozrazil dveře a šel dovnitř a ani se nezouval. “Pěkný. To jsem ti zařídil super bejvák co.” Musela jsem uznat, že má pravdu, protože bez něj bychom ještě s Pavlem byly každý u rodičů a teď máme krásný 2+1. I když ložnice byla skutečně malinka, že se do ní vešla jen postel.

 

“Tak co je nového?” Řekl po komplexní prohlídce bytu. “Máme s Pavlíkem byt což víš  a jinak asi nic.” Jeho zrak směřoval na mé břicho. “Neboj nejsem těhotná.” Pochopila jsem z jeho pohledu, že se zajímá o to zda ve mě roste jeho potomek. “Šukali jste s Pavlíkem jen přes šprcku?” Jeho dominance už ve mě začala pomalu probouzet mou broskvičku. “Ano nechci riskovat.” Začal se smát nahlas. “Tak s ním nechceš riskovat a se mnou mrdáš klidně naostro i v plodné dny jo?” Smích pokračoval. “Kdy jsi měla krámy?” Musela jsem chvíli v hlavě počítat. “Končili mi na začátku měsíce, takže před jedenácti dny.” Opět se usmál. “Tak tím je vysvětlené proč jsi napsala. Moje kurvička je zase plodná, tak chceš opět cikánské semeno co.” To, že ovuluji mi v době psaní SMS vážně nedošlo. “Né to ne. Chci to od teď bezpečně. Musíš používat, taky kondom prosím.” Jeho výraz se z úsměvu během mžiku proměnil. “Cože? Ty chceš abych na takovou kurvu jako ty plýtval gumu? V žádném případě. Chci tě mrdat naostro. Pokud nechceš, tak odejdu.” Jeho hlas byl razantní a já věděla, že skutečně odejde, pokud něco neudělám. Ovšem Fery byl rychlejší a přistoupil ke mě a rukou zajel pod mé džíny. Prsty hned pošimrali můj klitoris a já začala neskutečně téct. “Moc dobře vím, že chceš mrdat.” Zašpital mi do ucha. “I tvoje kundička to říká. Dopřej si trochu zábavy. Vždycky jsem do tebe pral mrdku naostro a nic z toho nebylo. Ani teď nebude uvidíš.” Stále šeptal a jeho dech na mém krku působila po celém mém těle husí kůži. “A i kdyby náhodou, tak máš Pavlíka on se postará.”

 

Nedokázala jsem tlaku vzrušení odolávat a vzrušeně hekla. “To je ono kurvičko. Teď jdeme do ložnice. Chci si tě vzít tam.” Vytáhl ruku z kalhot a jeho prsty byly pokryté mou šťávičkou. “Hmm moc dobře chutnáš.” Pochválil mou chuť a já se začala červenat. V ložnici si Fery sedl na naší postel. “Tak dělej svlékat do naha ať si tě konečně v klidu prohlédnu.” Nikdy jsem nedělala striptýz, ale jak jsem byla nadržená, tak jsem se v malém prostoru kroutila jak exotická tanečnice a pomalu sundavala své oblečení. Začala jsem svrškem a podprsenkou. Moje prsa Ferymu vyloudily úsměv na rtech a evidentně mu začali být těsné kalhoty. Nakonec šli na podlahu i džíny a já stála jen v kalhotkách. “Pojď blíž.” Stačil jeden krok a byla jsem těsně u něj. Jeho prsty objížděli krajku kalhotek a najednou škubnul. Místností se ozvalo zapraskání trhající se látky a já stála nahá. Fery držel v ruce mé roztržené kalhotky a opět si je strčil do kapsy. Pak zkusil do mě strčit dva prsty což šlo bez problému jak už jsem tekla. “Ty už připravená jsi, tak teď mě pěkně pokuř děvko.” Rozkázal a ruku mi stáhl, tak  že jsem si musela kleknout.

 

Fery roztáhl nohy a já mu rozepnula zip. Byl bez trenek, takže na mě hned vyskočilo jeho polotuhé péro. “Kuř!” Zakřičel opět a hlavu mi narazil do jeho rozkroku. Rychle jsem otevřela pusu a jeho žalud už se dral až do krku. Rukou držel mé vlasy a udával tempo, které podle rychle tuhnoucího péra bylo pro něj to nej. “To by stačilo.” Vstal a hodil se mnou na postel. “Roztáhni nohy!” Opět jsem jeho příkazům podlehla a konala vše tak jak on říkal. Fery si vlezl mezi má stehna a rukou ještě pohonil už tak tvrdé péro. Byl to božský pohled a já se těšila až mě opět vyplní svou tvrdostí. “Nasaď si ho tam sama.” Pustil rukou péro a čekal zda ho poslechnu. Moje ruka sáhla po jeho nástroji a sama jsem si jeho žalud nasadila na mokrou kundičku. On jak ucítil, že je špička tam kde má být, tak rázně přirazil. “To je ono. Miluji jak jsi úzká. Ten tvůj tě ani ve vašem bytě moc neprotahuje nebo co? Nebo má tak malé péro?” Liboval si až po kořen ve mě. Mohla bych mu odpovědět, že s Pavlem nemáme moc času, protože on je hodně v práci a já zase ve škole, ale tepající úd hluboko ve mě mi vyrazil dech.

 

Po té delší pauze to bylo jako by do mě zajel poprvé. Opět jsem si mohla krásně vychutnat jeho žilky a žalud naražený až na děložním čípku. “Tak co dnes uděláme to mimčo?” Ptal se a koukal mi při tom do očí. “Nechci ještě. Musíš dnes ven. Vše spolykám.” Zkusila jsem nabídnout náhražku. On však začal tvrdě přirážet a já jen zavřela oči, abych si vše co nejvíce užila. “Otevři oči!” Vykřikl po nějaké době masivního mrdání. “Chci ti udělat dítě!” Mé oči hned byly vytřeštěné. “To ne prosím.” Žadonila jsem. “Tak na mě koukej děvko. Chci aby jsi se udělala jasný! Když se uděláš, tak ti dnes naplním místo kundy pusu.” To byla věc, která se dala velmi snadno splnit. Můj orgasmus už byl skutečně na krajíčku. Jen několikrát do mě zajel až nadoraz a já slastně vykřikla a nohama ho v sobě držela. “To je hodná kurvička. Pěkně se udělej.” Jen co jsem uvolnila ze sevření jeho péro začal opět zajíždět hluboko do mě. “Už to bude… otevři pusu…” V péru mu začalo škubat a on s křikem vyjel ven. Rychlostí blesku se přesunul k mé hlavě a péro strčil hluboko do mé pusy. “Polykej!” Křičel a já ucítila jeho první dávku až v krku. Další výstřik skončil už v mé puse a já cítila jak chutná jeho semeno. Měl ho velké množství, takže teklo dost i ven po mé bradě. “Hodná.” Zakončil posledním výstřikem opět svůj orgasmus. Opět jsem si připadala jak pes, který po dobře odvedeném výkonu zaslouží pochvalu.

 

Fery si ještě nechal chvíli vadnoucí péro v mé puse, aby prý do mě odkapalo vše co pro mě šetřil. Pak se zvedl a šel do sprchy. Tam použil Pavlovo ručník a mě zakázal ho vyměnit. Já byla vysílená, takže jsem na chvilku usnula. Probudila jsem se asi za dvě hodiny. Fery spal vedle mě a já vyděšeně koukla na hodiny. “Vstávej. Každou chvíli se vrací Pavel s práce.” Vyjekla jsem a Fery se s leknutím probudil. “Copak nechceš mě seznámit?” Ušklíbl se a začal hledat své věci. “Vem si letní šaty a pod ně nic!” Nějak jsem opět nechápala kam směřuje, ale ve skříní jsem našla jedny šatičky a oblékla se. “Kdy má přijít?” Koukla jsem opět na hodiny. “Asi za deset minut.” Bylo to jen tak tak, aby se nepotkaly ve dveřích. “Odkud ten tvůj půjde?” Ptal se Fery a koukal z okna po ulici. “Támhle.” Ukázala jsem do dálky na roh, kde je zastávka tramvaje. “Super. Otevři okno!” Nechápavě jsem ho otevřela. “Tak a pěkně koukej ven a hlídej!” Vykoukla jsem a hleděla směr zastávka, kde se každou chvíli měl Pavel ukázat.

 

Fery mezitím mou sukní přehodil na záda a já tak na něj špulila holý zadek. Než jsem se ohlédla už jsem cítila jeho péro hledající vchod do mě. “Co to?” Ani jsem to nedořekla a už ho do mě cpal. “Jen drž! A hlídej!” Můj pohled se vrátil směr zastávka. “Už jede!” Vykřikla jsem panicky jak jsem uviděla známou tramvaj. “Výborně jen drž.” Fery se nenechal vyvést z rovnováhy dál mě zezadu zatím pomalu projížděl kundičku. “Už vidím Pavla.” Panika se mě stále více zmocňovala. “Tak mu zamávej.” Fery se vzadu náramně bavil. Má ruka vystřelila a mávala do dálky. Pavel si po chvilce všiml, že jsem v okně. “Ahoj lásko.” Slyšela jsem jak křičí z dálky a blíží se rychlím tempem k nám. “Řekni mu, že jsi se nemohla dočkat, tak ho vyhlížíš.” Radil přirážející Fery. “Moc jsem se na tebe zlatíčko těšila, tak už tě tu vyhlížím.” Křičela jsem a měla jsem co dělat, abych nevzdychala nahlas. Pavel i na dálku vykouzlil na tváři úsměv. “Musíš jít.” Sykla jsem dozadu. “Neboj už to bude.” Odpověděl Fery s klidem. Pak mě chytil za boky a zrychlil. “Už je skoro tady!” Opět jsem upozornila, ale Fery už jen mlčky bušil ze všech sil. “Už budu, neboj.” Náhle řekla a péro začalo podvědomě cukat. “Tak a je to tu!” Hlesl Fery a narazil mě až jsem se bála, že vypadnu z okna ven. Pak jsem ucítila ono teplo značící, že do mě právě pouští své semeno. “Tak máš to tam!” Oznámil Fery a pomalu vytáhl, aby ve mě co nejvíce semene zanechal. “Tak napiš až budu moci přijet. Měj se zatím kurvičko.” Ani jsem neodpověděla a slyšela jsem dveře jak se za Ferym zavřeli.

 

“Ahoj Agy lásko.” Dveře se otevřeli jen pár minut po Feryho odchodu. Než se tak stalo, tak jsem stihla jen rychle uklidit ložnici, kde to vypadalo jako po boji. Ovšem už jsem nestihla nic provést se svou semenem plnou broskvičkou. Pavel si přišel jako vždy pro sladkou pusu. Sakra snad nepozná, že jsem pře několika hodinami polykala cizí semeno. “Jak jsi se měla?” Zeptal se po polibku a já si oddechla, že nic není snad poznat. “Učila jsem se zlato. Co ty v práci?” Pavel mě stále držel za boky a lačně si mě prohlížel. “Celou dobu jsem myslel jen na jedno. Bože on bude chtít sex co teď? Vždyť ze mne teče Feryho semeno…   

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Opět skvělá práce. Doufám, že další díl tu bude rychleji jako druhý díl. Je to opravdu napínavé.

 2. To šukání v okně je famozní. To se ti fakt povedlo, úplně jsem si říkal, že ho ještě z okna pošle pro něco do večerky, aby získala pár minut navíc 🙂 Jsem moc zvědavý, jak vyřeší tu nadílku mezi nohama. To přece nemůže ututlat, jestli se na ní vrhne.

  Asi bude muset nastoupit bolest hlavy, nebo jiná neodkladná činnost, související s návštěvou sprchy, že? Nebo si s ním schválně pohraje? Vydráždí ho, potrápí a pak mu řekne, že zbytek až večer? Beztak je to mrcha a vlastně se jí líbí představa, že má plnou kundu a on nic netuší. Že se po něm válí, líbá se s ním přitom jí to teče po stehnech. Kdyby si jen sáhnul, je to v prdeli. Ale ona ví, že je poslušný a když mu řekne, že nechce, aby tam sahal, on to neudělá. To riziko ji ale tak šíleně rajcuje…

  A za sebe říkám, že si klidně na další díl počkám. Než psát jenom proto, aby se psalo, raději ať to chvíli trvá, ale pak je to takový nářez ,-) Na dobré věci se vyplatí si počkat.

 3. Super, vážně. To je Mrška, už se těším, až bude Feryho sama prosit i v plodné dny aby jí napustil. Až nebude mít v hlavě nic jiného než jeho klacek pro kterej by udělala všechno.

  • Jo, to je dobrý, aby ho pak sama prosila 😀

  • Přesně, protože se z ní pomalu stává jeho osobní děvka, která je tu od toho aby jí napouštěl a oplodnil. A sama si to začíná moc dobře uvědomovat, že bez jeho péra už nedokáže fungovat.

 4. Jo, je to zase pecka. Už jsem opět neskutečně natěšený na další díl. Fery by k ní pomálu mohl začít být ještě víc majetnický a už jí i lehce zakazovat sex s Pavlem.

 5. Ano, to je ono, každý díl je špička.

 6. To oplodňování v každé druhé větě mi trochu vadí. Myslím v komentářích, ne v příběhu. Doufám, že se ten příběh nezvrhne v neustálou debatu o tom, jak ona chce oplodnit a jak on ji oplodní atd. To bych si pak připadal jak někde na klinice asistované reprodukce a né na webu pro paroháče 🙂

  Myslím, že každému je jasné, co se může stát, když někdo nastříká do kundy. Nezdůrazňoval bych to stále a ponechal bych to na fantazii čtenáře.

  Buďme trochu realisté. Každá ženská se asi může zbláznit do chlapa a milovat jeho ptáka, laskat ho, osahavát, strkat si ho sama do kundy. Ale proboha, už jste někde jinde, mimo porno viděli, aby ženská křičela JOOO, oplodni mně? To je asi kravina, ne? Ano, hodně žen to vzrušuje, ale nemyslím si, že by to takhle vykřikovaly, nebo to bylo to jediné, na co při sexu (ještě navíc s cikánem) myslí.

  • Tam jde o tu podřízenost, která je tímto aktem na skoro nejvyšším možném stupni. A o oplodnění jsem se zmínil jenom já, nevím kde vidíš, že by všichni zmiňovali oplodnění v každé druhé větě.

  • Nejsem si jistý jak přesně to s oplodněním myslel sub, ale já to tam napsal dost jasně. Že by bylo pěkné, kdyby sama říkala a prosila ho „ať stříká do ní“ i když má plodné dny. Ne aby říkala „oplodni mně“. Co ti na tom přijde nereálného? Ona to přeci říká kvůli tomu pocitu, který jí to přinese. To jsi nikdy neslyšel ženu říkat at stříkáš do ní i když nebrala prášky? Právě tohle bylo perfektní ve druhé epizodě, jak sama říkala „Ano stříkej do mě“ i když měla za chvíli plodné dny.

   • Mě by přišlo právě pěkné kdyby přímo říkala „At jí udělá děťátko“ nebo něco podobného, protože to je vrchol podřízení jejímu alfasamci.

    Přeci jen ani to není tak neuvěřitelné a nereálné. Podívejte třeba na tu kurvičku Kim Kardashian. Podvedla svého bílého vrcholového sportovce a novomanžela s černochem. Nakonec se jím nechala ještě oplodnit a až pak když už se jí začínalo nafukovat břicho tak poslala manžela do pr*ele a přešla definitivně za černým raperem.

    Takže tady Agátka by klidně taky nakonec mohla podlehnout svým pudům a jeho alfasamectví a dokonce to dítě s ním i chtít…. i když je to cikán, tak je to namakanej cikán s mercedesem co mrdá 10x líp než její Pavlík a umí si jí perfektně podmanit…

    Navíc je to stejně jen na autorovy jestli vůbec zdejší nápady a jaké z nich využije v příběhu. Takže se od něj necháme překvapit.

   • souhlasím … dává to smysl …

 7. pridrzla_dama

  nechci se ted nikoho dotknout…ale konecne je mi jasny proc oni furt chodi s tema hlavama nahooooru…uz to vim…neomrdavaj hojne jen svy zensky….jdou na dracku hlavne u bilych fiflenek co samozrejme miluji sve hodne a pecujici ,pracujici muze 🙂
  jinak opet perfektne napsana a to mrdani v okne….bylo mi jasny ,ze by si to vystrikani neodpustil…..s takovou ,uz ma kocka davno nastekano v boude…..

  • Myslíš, že bude mít snědé miminko? A tobě se to líbí? Zajímalo by mně, jaký na to má bílá holka názor, že nějaké z cikána vlhne kunda a nechá si do ní nacákat i když má doma hodného Pavlíka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *