Podnájem 3.díl

Probudila jsem se opět sama. Petr byl už dávno v práci, vstává už v půl šestý, zatím co já se probudila až v půl osmé. Ještě chvilku jsem jen tak ležela, a plánovala si dnešní den. Dopoledne jsem měla volné a na druhou hodinu jsem musela na úřad práce. Abych se dozvěděla, že pro mě nic nenašly. Hold holka s maturitou z hotelovky ještě k tomu bez praxe, jedině tak za pokladnu do Lídlu. Jen díky Petrovi, jsem mohla zůstat doma a čekat na nějakou přijatelnou nabídku. Už bylo skoro 8.hodin a tak jsem vstala a šla se do koupelny opláchnout a udělat raní hygienu. Trochu jsem se nalíčila a šla se nasnídat.

Zapnula jsem právě rychlovarnou konvici, když zazvonil zvonek. Došla jsem ke dveřím a otevřela a tam stál Honza. Měl na sobě jenom trenky a ponožky. Na svůj věk měl dokonalou postavu, bylo vidět, že se o sebe stará a určitě chodí do posilovny. Široký ochlupený hrudník a viditelné břišní svaly. Vlastně jsem ho tak ještě neviděla, vždy měl na sobě tričko, když mě obdělával. Tak jsem si ho pořádně prohlížela zatím co on bez pozvání vešel do bytu a sedl si v kuchyni ke stolu a zeptal se mě co bude k snídani. Řekla jsem mu, že mám jogurt s rohlíkem, ale to odmítl. Tak jsem mu nabídla, že mu udělám míchaná vajíčka a Honza souhlasil. Z ledničky jsem vyndala pět vajec a přistoupila ke sporáku. Pak se mě zeptal, kde je kamera, že si chce prohlédnout splnění mého trestu. Došla jsem do koupelny pro kameru a předala jsem mu jí. Jen co jí měl v ruce, tak jí pustil a asi začal sledovat noční nahrávku. Já se zatím vrátila ke sporáku a sehnula jsem se a začala hledat pánev. Chvilku jsem přehazovala hrnce a najednou jsem ucítila, jak se Honzova ruka dotýká přes kalhotky mé kundičky. Moje reakce byla zvláštní, místo toho abych ucukla, jsem ještě víc roztáhla nohy od sebe a usnadnila mu tak přístup k mojí puklince. Honza toho hned využil a prsty podsunul pod látku kalhotek a rovnou si to zamířil na poštěváček. Hned jsem se začala chvět a jako správná kurvička jsem začala vlhnout. Ještě chvilku mě dráždil, až odhrnul kalhotky k jedné straně a začal do mě rvát svého čůráka. To neskutečný péro se prodíralo do mého nitra, až na samotné dno. Po několika přírazech se rozpoutala tvrdá mrdačka plná mých vzdechu. Ještě chvilku mě mrdal ze zadu, až ho to asi přestalo bavit a otočil mě zády na pracovní linku a mé nohy si dal na svá ramena a opět do mě zajel. Koukala jsem se mu přímo do očí a vychutnávala si jeho přirážení. Rukama mě začal mnout prsa a třít bradavky. Poté se sklonil a začal mě olizovat bradavky, dokonce jednu bradavku stiskl mezi zuby a jemně za ni tahal.

Cítila jsem blížící se orgasmus a poznal to i Honza a místo, aby mě k němu napomohl přestal mě dráždit bradavky a vyjel čůrákem z mé kundičky. „Nééé!!!“ vykřikla jsem. „Doděláme to v ložnici.“ Řekl mě Honza a odešel ke stolu z kterého vzal kameru a šel do naší ložnice. Jako poslušná fenečka sem šla za svým Pánem do ložnice. Když jsem vešla, Honza už ležel na zádech v naší posteli a mířil na mě kamerou. V druhé ruce držel svého ohromného ptáka a čekal co budu dělat. Já jsem se na něj chvilku koukala a pak jsem k němu přišla a obkročmo jsem se nad něj postavila a pod bedlivým okem kamery jsem se začala pomalu přibližovat svojí kundičkou k Honzovu žaludu. Po několika vteřinách jsem se kundičkou dotkla žaludu, ale stále jsem se pomalu spouštěla a pouštěla jsem si toho obra do rozevřené kundičky. Honza spokojeně pozoroval moje počínání a všechno detailně sledoval kamerou. Když jsem byla asi tak z půlky nabodnuta, povolila jsem svaly a prudce jsem dosedla na Honzův kůl. Žalud narazil na můj děložní čípek a ještě ho zamáčkl hluboko dovnitř. Vzepřela jsem se rukama o Honzovu hruť a začala jsem zvedat pánev, a opět dosedla. Postupně jsem zrychlovala tempo, až jsem se v rychlém tempu přírazů opět přibližovala k orgasmu. Ještě pár přírazů a Já v mohutné křeči prožívala mohutný orgasmus.

Snad ještě minutu jsem byla nabodnuta na Honzovi a vydýchávala jsem své vyvrcholení. Honza na mě koukl a oznámil mě, že teď je na řadě on a gestem naznačil co chce a já se jen poslušně sklonila a začala poslušně zpracovávat jeho penis ústy. Mohutně jsem si pomáhala rukou, kterou jsem ptáka honila a jazykem jsem zpracovávala cikánský žalud. Honza mě chytnul hlavu a začal přirážet. Penis se zasouval hluboko do mých úst a já začala lapat po vzduchu. Zvyšoval tempo přírazů a nedovolil mě se zhluboka nadechnout. Ještě párkrát přirazil a za mohutného řevu, mě začal plnit svým horkým semenem. Jen jednou jsem polkla, ale z nedostatku vzduchu jsem začala chrčet a lapat po vzduchu. Veškeré zbylé sperma co jsem nespolkla jsem vykašlala na Honzovo vypracované břicho. Jen co jsem popadla dech jsem se dala do očisty cikánova čůráka a pak jsem všechno slízala z jeho bříška. Po očistě mě Honza pohladil po tváři a pochválil můj výkon a dodal: „Dobře jsme tě to naučily. No a teď bych si dal tu snídani.“

Po snídani mě Honza řekl, abych se po obědě zastavila, že dostanu úkol. Prý aby si ověřil jak jsem poslušná. Hned jsem zareagovala a řekla mu, že po obědě musím do města. Honza na mě chvilku koukal a zeptal se mě, co tam mám tak důležitého? „Musím na pracák mám naplánovanou návštěvu a pak na město si přehlásit bydliště.“ Mirek se na mě koukl a pokýval hlavou a začal odcházet. „Tak se stav v osum večer“ a odešel. Jen co zavřel dveře jsem začala automaticky uklízet ložnici, tentokrát jsem ale jen ložní prádlo srovnala a po uklizení ložnice jsem se přesunula do kuchyně.

Při mytí nádobí se mě vrátili chvilky, kdy jsem se bez jakéhokoliv odporu nechala omrdat od domácího, tentokrát se mě to snad i líbilo a při pomyšlení na to obrovské snědé péro jsem začala vlhnout. Sama před sebou jsem se styděla co se to semnou během dvou dnů stalo. V duchu jsem porovnávala rozdíly mezi Honzou a Petrem a snažila jsem pochopit, jak to, že se mě to líbí , když mě to dělá Honza. Utěšovala jsem se v myšlenkách, že to s Honzou je jen tělesný a zvrácený a vlastně jsem k tomu stále nucena a já se jen poddala, abych uchránila svojí čest a hlavně, abych nepokazila moje manželství. Petra jsem prostě milovala tělem i duší a nikdy bych ho nechtěla zklamat. V myšlenkách jsem začala porovnávat způsoby souložení mých dvou utěšovatelů a i když se můj muž snaží, tak to co jsem za dva dny zažila s Honzou se nedá srovnávat. Stále se mě vracely myšlenky na to obrovské péro, na tu mužnou svalnatou postavu.

Oproti Honzovi byl Petr hubený klučina a snad výchovou a nesmělostí byl docela zakřiknutý a to byl asi i důvod našeho monotóního sexuálního života. S Petrem jsme vlastně provozovaly jen standartní polohy a i když jsme se spolu někdy koukali na klasické porno, nikdy nás nenapadlo vyzkoušet nějaké jiné polohy či nestandartní praktiky. Asi jsme se oba dva před sebou báli , aby jsme nepokazili to krásné co jsme mezi sebou měly. A i když jsme se v rámci dráždění a předehry navzájem dráždily a Petr uměl fantasticky lízat, tak ještě do včerejška by mě nenapadlo vložit si jeho úd do úst a to, že bych polkala jeho semeno, tak to už bylo naprosté sci-fi. Prostě jsme měli klasický vztah plný lásky a něžného milování, který nás oba naplňoval.

Při těchto myšlenkách jsem domyla nádobí a vyrazila do města, abych si vše zařídila. Bylo to zdlouhavé a všude byly strašné fronty. Na pracáku jsem byla skoro do tří hodin a opět bez jakékoliv nabídky a na městě jsem to vyřídila až v pět. Z městského úřadu jsem rovnou spěchala do restaurace, kde jsme se měli sejít s Petrem. Byla to naše oblíbená, kde jsme slavili všechny naše úspěchy a na dnešek jsme si dohodli, že si uděláme takovou malou soukromou oslavu našeho spolužití v novém bytě.

Ani ne po dvaceti minutách dorazil můj miláček a po uvítacím polibku, jsme si objednaly večeři a vínečko a užívali jsme si krásnou romantickou večeři. Petrovi jsem vyprávěla co jsem ten den zažila na pracáku a hlavně, že co se týče práce, tak to je špatné a nic vhodného pro mě nemají. Petr mě utěšoval, že ať se nebojím, že se určitě něco objeví a on vydělává dost na to, abychom žily spokojeně. A říkal že, když si nemůžeme dovolit auto a dovolenou u moře, tak si přece můžeme spokojeně užívat v našem novém bytečku a při těchto slovech zvedl skleničku s vínem a naznačil číšníkovi, aby nám dolil. Večer pokračoval dál až k bodu, kdy jsem byla krásně ovíněná a asi po čtvrté sklence jsem se už jenom smála a vyzývavě sváděla Petra. Ten mé pohledy pochopil a po několika minutách jsem už seděla v taxíku a uháněly jsme k domovu. Po příjezdu a zaplacení taxikáři jsem se houpavou chůzí přesunula ke vstupním dveřím, ale abych odemkla dveře, tak na to jsem byla moc opilá. Naštěstí jsem sebou měla svého prince, který rychle odemkl a poté mě zvednul do náruče a slavnostně mě nesl až do naší ložnice, kde mě něžně položil na lůžko a v zápětí si ke mě přilehl a začali jsme se vášnivě líbat.

Za neustálé líbání jsem své ruce přesunula pod Petrovu košili a hladila jsem jeho bříško a hruď. Petr mé doteky opětoval a krásně mě dráždil moje bradavky. Po několika minutovém hlazení a líbání jsem už ležela na lůžku jen v kalhotkách zatím co Petr měl zatím jen rozepnutou košili. Jen co jsem si toho všimla okamžitě jsem se na Petra vrhla a začala jsem z něho sundávat oblečení, až byl jen ve slipech kde se mu rýsoval jeho plně zduřený penis. Pomalu jsem ho rukou dráždila přes slipy a cítila jsem, jak mu v něm pulzuje. Hladila jsem ho po vnitřní straně stehen a stále se vracela k hlazení jeho chlouby, až se Petr vzepjal a za mohutného vydechování se Petr udělal do slipů. Provinile se na mě koukal a sledoval mě jak pozoruju zvětšující se mokrý flek na jeho slipech. „Promiň, ale nešlo to vydržet.“ Já se mu upřímně koukla do očí a rukama jsem mu vysvlíkla slipy do půli stehen. Přiblížila jsem se hlavou blíže do rozkroku a zblízka jsem pozorovala Petrův penis, který byl celý rudý a pokrytý zbytky spermatu. Opět jsem vzhlídla přímo do očí Petra a rukou jsem uchopila mokrý penis a následně jsem ho začala oblizovat, až jsem si ho vsunula do úst a snažila se zvadlého čůráka probudit k životu. Sama jsem se divila, že jsem bez nátlaku kouřila a dle vykulených očí se divil i Petr.

Petr se rychle vzpamatoval z počátečního šoku a pomalu se začal vzpamatovávat i jeho bojovník, který se opět začal nalívat krví. Petr se posadil a chvilku mě pozoroval. Náhle se přetočil, až se jeho hlava objevila v mém rozkroku. Prsty odhrnul moje promočené kalhotky a rovnou se ústy přisál na moje závojíčky. Poprvé v životě jsem provozovala polohu 69. A bylo to neskutečné nádherné a vzrušující. Petr byl již plně postaven a mě se blížil orgasmus a svými vzdechy jsem to dávala patřičně najevo. Přestala jsem Petra kouřit a zhluboka jsem dýchala a vzdychala a čekala na vrchol, ale Petr přerušil mé dráždění a vyskočil z postele a odběhl do koupelny. Po chvilce se vrátil a na svém plně vztyčeném čůráku měl již nasazen kondom.

U postele se ještě zastavil a při pohledu na mě, jak se zbavuju kalhotek si hladil svůj napružený úd. Jen co jsem odhodila kalhotky si Petr klekl mezi moje rozevřené nohy a přiložil svůj penis k mojí kačence a začal od shora dolu projíždět žaludem mojí puklinku, která začala opět produkovat šťávičku. Ještě několikrát mě projel puklinku a pak už jen mírně zatlačil a jeho penis pronikl hluboko do mojí promočené kundičky. Petrovo oholené ohanbí narazilo na moje a to byl pro Petra signál vytáhnout a následně opět zarazit a své počínání stále zrychloval. Místností se nesly mlaskavé zvuky a vzdechy nás obou. Petr přesunul ruce na moje prsíčka a v rytmu přirážení je hnětl. Já se zatím kousala do rtů a opět jsem se dostávala na vrchol, který jsem si tentokrát nechtěla nejít překazit a proto jsem nohama objala Petra a za jeho zády je překřížila. Petrovy jsem omezila rozsah jeho přirážení, ale měla jsem jistotu, že dosáhnu vrcholu, který už byl opravdu blízko.

„Ano, tak JO..JO, už budu JO!! Ještě!!“ A při těchto slovech jsem dosáhla touženého orgasmu a rukama jsem na sebe strhla Petra a začala ho vášnivě líbat. Petr mě stála mrdal a líbal, náhle začal zrychlovat a důrazněji dorážet až se odlepil od mých úst a vzepjal se na rukách a začal stříkat své sperma v mé kundičce. Ještě několikrát vydechl a párkrát ještě přirazil, aby následně vytáhl svého čůráka z mojí kundičky a Já se mohla podívat jak špička kondomu je napěchována jeho semenem. Pavel si lehnul vedle mě a stále nahlas vydechoval a já se koukala na jeho zpocenou hruď.
Začala jsem ho po ní hladit, až jsem sjela k jeho piji, který byl stále oblečený v latexu. Pomalu jsem ochranu začala sundávat z již ochablého pije, až jsem v ruce držela plný kondom, který jsem následně chytla za špičku a nechala jsem jeho obsah vytéci na Petrovo bříško. Chvilku jsem pozorovala jak se sperma roztéká, až jsem to nevydržela a naklonila jsem se nad bříško a následně jsem ho začala slízávat, až jsem vše spapala a po očištění jsem se koukla provinile do Petrových očí, který opět s překvapeným výrazem pozoroval co jsem právě provedla. „Strašně mě chutnáš lásko.“ A položila jsem svojí hlavu na Petrovu hruď a zavřela jsem oči. Petr mě pohladil po tváři a beze slov přes nás přehodil deku a společně jsme usnuly.
Ráno jsem se probudila opět sama, ale tentokrát jsem byla zcela nahá a hlavně už bylo skoro deset hodin. To mám vždycky, když se trochu více napiju, tak následně dlouho spím. Je to můj způsob, jak se vyrovnávám s alkoholem, ale je to lepší než abych trpěla kocovinou.

Vstala jsem a svlékla jsem propocené povlečení po včerejším milováním s Petrem a hodila ho do pračky a šla jsem se nasnídat. Během snídaně jsem uslyšela, jak se otvírají dveře od garáže. Vstala jsem a oknem jsem pozorovala vyjíždějící auto černé barvy. Za volantem seděl Honza a jak jsem ho spatřila, tak jsem si uvědomila, že jsem se včera večer měla u něj stavit. Zachvěla jsem se strachem a uvědomila jsem si, že mě čeká trest za nesplněný úkol. Honza se koukl mým směrem a určitě mě zahlídl, protože za moment jsem ho viděla, jak vystupuje z auta a jde zpátky do domu. Lekla jsem se a uvědomila jsem si, že jsem stále nahá a začala jsem hledat nějaký kus oblečení. Během hledání spodního prádla ve skříni se ozval za mými zády známí hlas: „ Víš co tě čeká za nesplnění úkolu?“ Já se otočila a koukala jsem se přímo do očí Honzy, který rozezleně koukal na mě.

„Zklamala jsi mě kurvičko, budu se ti muset více věnovat, aby jsi se naučila poslouchat.“ Já jsem mu chtěla vysvětlit, že jsem nemohla protože jsem byla pořád s Petrem a to všechno okolo, ale Honza byl rychlejší a nejdříve mě řekl, že ho nezajímá co jsem dělala, ale že když budu poslušná a budu plnit všechno co bude chtít, tak se mě to určitě bude líbit a on zapomene na můj prohřešek. Jen co to řekl, bylo chvilku ticho a Já na něj chvilku koukala.

„Máš smůlu kurvičko, že musím už jet do Hradce, jinak bych tě hnedka zmrdal, aby si nezapomněla, kdo je tady pánem, ale práce čeká.“ Řekl Honza a Já si docela oddechla.

„Přijedu až v pátek, takže máš volno.to znamená, že se mě nebudeš kurvit a budeš poslušně čekat na svého pána. Jo a bude to delší, tak si u manžílka zařiď, aby tě nečekal ani v sobotu..Rozumíš?“ Já jsem nevěřícně koukala na Honzu jak odchází a ani nečeká na mojí odpověď či s tím souhlasím a zavírá za sebou dveře. Po chvilce vidím jen zpětná světla odjíždějícího auta a Já stále nahá stojím, jak opařená a stále se mě vrací Honzova slova a hlavně vůbec nevím co bych měla říct Pavlovi, aby se moc neptal proč a kde budu. Moc dobře jsem věděla, že kdybych opět nesplnila, tak bych se z toho už nedostala a Honza by určitě použil nějaké fotky či videa, která na mě má. Prostě budu muset Petrovy zalhat, aby neměl podezření. A hned jsem si začala v hlavě vymýšlet různé výmluvy. Až zvítězila výmluva na kamarádku Jitku, že mě pozvala na ženskou jízdu.

Zbytek dne probíhal v pohodě a Já si v klidu upravovala byt podle mých představ a přemýšlela jsem co by se kam hodilo a prostě jsem si představovala jak si postupně svůj byteček vybavíme. Po páté hodině přišel Petr z práce a byl očividně unavený, tak si lehnul na gauč a koukal se na televizi, zatím co já šla uvařit večeři. Po večeři jsme opět skončily u televize, až do večera. Když jsme šly spát, tak se Petr chvilku snažil, aby něco bylo. Ale Já jsem ho odmítla a řekla mu, že jsem unavená a protože byl i on, tak jsme si jen povídaly a Petr hned zabrousil na naše pokroky v našem sexuálním životě. Ptal se mě, jak mě napadlo mu ho kouřit a dokonce to spapat, když ještě donedávna jsem tuto praktiku zavrhovala jako nechutnou. Na to jsem mu odpověděla, že to je asi tím bytem a pocitem, že za stěnou nespí jeho maminka. Byla to trochu pravda, ale hlavně za tohle všechno mohl Honza, ale to jsem mu říct nemohla. Dále se mě Petr ptal na moje pocity, když jsem to jemu poprvé udělala a jak se mě to líbilo a jak to chutná. Začala jsem mu popisovat své pocity, ale rychle jsem toho nechala protože jsem cítila svoje zvyšující se vzrušení. Proto jsem se Petra zeptala jak se to líbí jemu a zda jsem ho tím překvapila. Petr se ke mě přitulil a objal mě a do ouška mě šeptal jen samá pozitiva na moje kouření. Po chvilce jsem na stehnu ucítila otírající se penis, který se dožadoval polaskání a Petr se opět snažil o milování, ale já byla opět neoblomná a opět jsem jej odmítla, že dneska opravdu ne. Petr se ještě chvilku snažil, ale na konec toho nechal až nakonec usnul. Já jsem ještě chvilku přemýšlela, že jsem mu ho mohla aspoň vykouřit, ale co kdyby to Honza nějak poznal nějak to vycítil, že jsem nesplnila jeho příkaz, to jsem si nemohla dovolit a při těchto myšlenkách na Honzovi nadpřirozené schopnosti vycítit moje neuposlechnutí, jsem usnula.

Ráno jsem se tentokrát probudila společně s Petrem, protože jsem potřebovala zajít k obvodovém doktorovi pro papíry a donést je k novému obvoďákovi. A protože mého bývalého obvodního lékaře jsem po svatbě měla ještě docela blízko, ale teď po odstěhování sem to bylo už moc daleko,a proto jsem si našla nového a to jen kousek od našeho nového bydliště. Cesta k doktorovi trvala docela dlouho, ještě štěstí, že mi jen sestra předala papíry a mohla jsem se dát na cestu zpět, ale i tak jsem se dostala do ordinace nového obvodního lékaře až po jedenácté hodině. Doktor mě přivítal a já mu odevzdávala papíry s tím, že hned půjdu, ale doktor mě hned řekl, že si udělá vstupní prohlídku a hned si sedl a začal se mě ptát na prodělané nemoce, na nemoce v naší rodině atd. a vše zaznamenával do počítače. Následně mě změřil tlak a poté mě vyzval, abych se vysvlíkla do spodního prádla a lehla si na lůžko. Jen co jsem se vysvlékla a lehla si na lůžko začal mě doktor prohmatávat a ptal se mě zda mě to bolí. Dokonce mě prohnětl i prsa a přitom se ptal zda se doma sama vyšetřuju, zda tam nemám bulku. Jen jsem zakývala hlavou že ne, a vtipně jsem odpověděla, že mám na to partnera. Doktor se ale ani nezasmál a jen zavolal sestru ať zavolá Jirkovi na horu, zda má čas. Poté mě doktor řekl ať se obléknu, že je vše v pořádku. Opět jsem si sedla ke stolu k doktorovi, který opět něco zapisoval do papírů. Zatím co doktor psal, tak mu sestřička řekla, že Jirka má za půl hodiny čas.

Doktor poděkoval sestře a vzhlédnul na mě a povídal:„ Tak paní Jílková, všechno je v pořádku a odedneška jsem Váš obvodní lékař, sestřička Vám založí kartu, ale ještě jsem Vás na dnešek objednal ke gynekologovi, aby jsme měl o Vás všechny dokumenty a něco nezanedbali. Pán doktor Vítek má ordinaci, tady v budově o patro víš, takže to nebude pro Vás žádný problém a bude to hned hotový.“ Jen to dořekl, tak vstal a podával mě ruku na rozloučenou. Sestřička mě ještě podala nějaký papíry, které jsem měla předat doktorovi a já jsem se rozloučila a již jsem seděla v čekárně o patro víš.

„Paní Jílková? Prosím pojďte dovnitř.“ Říkala z otevřených dveří sestřička a já vešla do ordinace. V křesle seděl, asi tak 35letý doktor, který si už v počítači prohlížel moje záznamy, které mu poslal obvoďák. „Tak, paní Jílková vítám Vás.kdypak jste byla naposled u gynekologa?“ Chvilko jsem přemýšlela a odpověděla, že asi v osumnácti. „No, tak to se na Vás podívám.támhle si odložte a pak se položte na lůžkonebojte sestřička Vám pomůže.“ Ukazoval k závěsu a na lůžko a stále koukal do monitoru. Já si svlékla spodek a šla jsem si lehnout na gynekologické křeslo. Sestřička mě pomohla vsunout nohy do třmenů a již jsem čekala až se dostaví doktor. Doktor se jen odšoupl na kolečkovém křesle a přijel rovnou k mému obnaženému klínu. Doktor začal prohlížet mojí vagínu a odebral několik vzorků a následně vložil do mé pičky nějaké roztahovadlo a pak dlouho koukal dovnitř. Pak se opět odstrčil a dojel ke stolu. „Tak paní Jílková. Mužete se obléknout. Vše vypadá v pořádku, udělal jsem několik stěrů, tam budou výsledky do pondělka. Tak a ještě několik otázeček a můžete jít domů.“ Já zatím slezla za asistence sestřičky a šla se obléknout a následně jsem si sedla na židli před stůl pana doktora.

„Takže Jméno, Příjmení..to víme Lucie Jílkováza svobodna Kovářová.“
„Bydliště a vy bydlíte u pana Toráka, no tak to máte kousek, to se určitě budeme potkávat.Jaký je Honza Pán domácí?“ Byla jsem překvapená, že jej doktor zná a jen jsem odpověděla, že je fajn, ale že ho ještě moc neznám, že tu bydlíme ani ne týden. Jo kdyby jen doktor věděl, jak důvěrně pana domácího znám to by určitě koukal.
„Takže sexuálně aktivní ?..JSTE.“ Zeptal se doktor a rovnou si i sám odpověděl.
„Jakou máte frekvenci s manželem..jednou, dvakrát, vícekrát týdně?“ „Vícekrát“
„Ještě aby ne, když jste novomanželé.“ Řekl doktor a usmál se.
„Jakou používáte ochranu, antikoncepci nebo se pokoušíte o potomka?“
„Používáme kondomy a žádnou antikoncepci nepoužívám, bylo mě po ní vždy špatněa dítě plánujeme, ale zatím se o něj nepokoušíme.“
„Dobřea pohlavní styk bez ochrany s manželem provozujete?“ .„Ne s manželem ne. s ním vždy s kondomem.“
„Aha.ale s někým jiným jo rozumím.“ A doktor se opět usmál a podíval se na mě, kde musel poznat, že má pravdu. Protože jsem byla rudá jak rak.
„Takže s manželem neprovozujete zcela monogamní vztah.“ Hned navázal doktor a opět s úsměvem na rtech zapsal něco do počítače.
Po této otázce následovalo mnoho dalších, ale ty se týkaly už mého zdravotního stavu a zda neberu nějaké léky a zda jsem neprodělala nějaké nemoci a prostě atd..
„No, tak to máme pro dnešek všechno. Jak jsem říkal výsledky budou asi v pondělí, to kdyby něco, tak se Vám sestřička ozve a kdyby jste potřebovala něco Vy, tak tady máte vizitku a nebojte se zavolat.lepší je to řešit hned.Takže mě těšilo a pozdravujte manžela a taky Pana domácího“ S těmito slovy a za stálého úsměvu jsme se rozloučily a já odešla domů.

Přišla jsem domů, až po jedné hodině. Po rychlém obědě, jsem si sedla k počítači a začala jsem si prohlížet nabídky práce v okolí a několik zajímavých nabídek i našla a dokonce jsem si dohodla i jednu schůzku na příští týden a dále jsem jen tak polehávala a čekala na Petra, až přijde z práce. Petr přišel jako včera a podvečír probíhal stejně tak. Až při večeři, když jsem se chystala, že Petrovy řeknu o tom, že z pátku na sobotu budu u kamarádky Jitky. Mě Petr předběhl a řekl mě, že zítra pojede s Mirkem na jeho chatu, že tam potřebuje s něčím pomoc a že to měl dohodnuto s někým jiným, ale ten to odvolal a on byl jeho poslední šance. Já byla ráda, že nemusím Petrovi lhát a řekla mu, že mě to nevadí a že to je v pořádku. Petr byl rád a snad i trochu překvapen, že jsem to tak dobře přijala.

Sedli jsem si k televizi a zatím co Petr koukal do noťasu, já sledovala nějaký nezáživný pořad v bedně, když mi zapípal telefon. Koukla jsem se kdo mě píše, ale číslo jsem neznala. Otevřela jsem zptávu a tam stálo: V 13 00 BUD PRIPRAVENA KURVICKO NA MUJ PRIJEZD . To je určitě od Honzycelá jsem se zachvěla. „Kdopak ti to píše?“ Zeptal se Petr. Já jsem hned zareagovala a zalhala jsem, že to je potvrzující SMS ohledně dohodnuté schůzky na příští týden a abych jej ještě více přesvědčila ukázala jsem mu na noťasu ten inzerát, takže to byla vlastně poloviční pravda a hlavně byl Petr rád, že se snažím.

Ještě chvilku jsem sledovala televizi a pak šla do koupelny napustit si vanu, abych se vykoupala. Jen co jsem se ponořila do napuštěné vany se objevil Petr, který byl již celý nahý a dral se ke mě do vany. Hned jsem mu řekla, že dneska se sním milovat nebudu, že jak jsem byla u gynekologa, tak jsem tam dole bolavá. Takže jsme se nakonec k sobě jen tulily a společně jsme si vychutnávali velkou vanu plnou vody a pěny.

Po příchodu do ložnice si Petr nedal pokoj a stále se domáhal nějakých doteku a prosil mě, zda bych mu ho aspoň nevykouřila, že to do soboty beze mě nevydrží. Já se na něj otočila a do očí mu řekla: „Když to do soboty vydržíš, tak já si pro tebe připravím něco speciálníhoale musíš to vydržetrozumíš.“ Jen jsem to dořekla, tak jsem zhasla světlo a šla spát.
„A co to bude, pověz.na co se mám těšit?“ Ptal se mě Petr. „Jo to tak.Já ti to řeknu a Ty to určitě nevydržíš.“ Podráždila jsem Petra, který se už následně na nic nezeptal a po chvilce již spokojeně spal.

Já jsem jen chvilku přemýšlela čím ho v sobotu překvapím, ale nic jsem nevymyslela. Postupně jsem v hlavě začala přemítat co se bude dít zítra po jedné hodině. Co si asi tak na mě nachystal Honza? A protože jsem to už vlastně dva dny neměla, tak jsem se na to i docela těšila a moje jeskyňka byla vlhká a bradavky vztyčené a při představě jak jsem vzrušená, nedočkavá a chlípná jsem usnula.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *