Je tady nějaký paroháč?

PoradnaJe tady nějaký paroháč?
Paroháč zeptal se před 6 roky

Chodí sem nějací paroháči kterým je jejich manželka nevěrná, oni to ví a tolerují to? Pokecáme o tom, jak nám zahýbají? Napište.

86 Odpovědi
Nikdo odpověděl před 6 roky

Nevím, jestli parohaci, ja si tak nerikam, ale parohy asi mam. Manzelka ma milence, uz delsi dobu. Nejsem typicky parohac, jsem kandaulista, ale obcas na manzelku zarlim 🙂 No vzruseni prevazuje a tak ji mlcky dovolim, aby se s nim schazela a uzivala si toho, co ji ja asi nemuzu dat.

Radek odpověděl před 6 roky

Věděl jsem to, toleroval jsem to asi 2 roky a pak si přítelkyně sbalila věci a odstěhovala se k milenci. Nutno dodat, že si odstěhovala i vybavení bytu, které jsem platil já 🙂 Jsem dobrák a asi i hlupák, byl jsem rád, že je pryč, hodně mě ten rozchod zlomil a nedokázal jsem si představit, že bych se s ní ještě musel vidět , tak jsem to už nevymáhal.

Patrik odpověděl před 6 roky

Ja mam podezreni, ze mi zena zahyba s kolegou v praci. Pozoruji uz delsi dobu zmeny na jejim chovani a satniku, nikdy takova nebyla. Nejdrive jsem chtel udelat scenu a vybalit to na ni, ale pak jsem hledal na netu pribehy lidi a zjistil jsem ze nejsem sam. Zacalo me to vlastne trochu svym zpusobem vzrusovat. Asi jsem divny ale vyckavam co se bude dit a vzrusuje me ta moje necinnost. Kdybych se dozvedel ze mi je neverna asi bych ji to odpustil a chtel vedet podrobnosti.

Paroháč odpověděl před 6 roky

Jenom tři? No tak. Ven s tím. 

Paroháč odpověděl před 6 roky

Sem myslel že pokecáme, chce někdo pokecat?

Zuzana odpověděl před 6 roky

O čem bys rád kecal? Živit tu bolest?

Paroháč odpověděl před 6 roky

Ne, to ne, ale myslel jsem že bysme si jako paroháči mohli vyměnit zkušenosti. Beztak to hodně ženských dělá stejně, jak nám zahýbají. Třeba si poradit, čemu se vyhnout, poučit se a tak. Nebo třeba si říct komu jak zahla, jako jak to dělala, jak na to přišel. Zajímá mě to. Jako je tady hodně povídek, ale to jsou spíš fantazie. Mě se líbí ty reálné věci, normální nevěra. Nemusí to být zrovna o popisování sexu. Líbí se mi jak na to ten kluk přišel, že mu zahýbá. Jak se zachoval, co mu řekla ona a tak. Mě taky podvedla holka, už na škole kdysi. Byl jsem zaslepený a věřil jsem všemu co mi řekla a ona mi lhala do očí skoro pořád. Svým způsobem je to vzrušující takové potvory co lžou a využívají kluky a přitom spí s jinými, lepšími. Já si myslíám že to tak dělají všechny. Doma mají svoje jistoty a spí s lepšími samci.

martin odpověděl před 6 roky

Ano spí s lepšími samci tak si to napsal přesně! Ta moje má taky už přes 3 roky milence, policajta o 20 let mladšího. Je prostě atraktivní, štíhlá, kozatá a já jsem rád, že mi dá 1x do měsíce ale jsme spolu nějaký pátek, jinak si rozumíme skvěle a nechci o ní přijít. Tak prostě toleruji 1x za 14 dní její výlet do města jako na nákup do Globusu (policajt bydlí vedle) a vím že jede šukat. Ona si ale myslí, že já nic nevím, bohužel jsem si přečetl co jsem asi neměl. A od té doby jí prostě v uvozovkách sleduji a vím jak mi řekne, že pojede třeba v pátek do Globusu co to znamená, člověk si pak všímá jinak věcí, i ty její přípravy večer, pak jí třeba vidím jak přijede tak vyšvihnutá, sexy, co vím tak policajt šuká skvěle tak asi si ho chce taky udržet tak se holka snaží. No co s tím? Nevím, snad čekat než mladého policajta přestane bavit 46 letá panička, jinak nevím.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Martine, víš co by mne zajímalo? Až by ti to třeba sama řekla, nebo by to nějak náhodně prasklo a ty bys jí suše řekl: „No a co? To si myslíš, že sem takovej blbec, že nic nevim?“ Totiž ta ignorace, to, když bys jí dal najevo, že to víš a celou dobu ti to bylo u prdele, ta je pěkně dokáže nasrat. Možná víc, než kdyby sis našel také bokovku.
PS:  „No jo, ženská je sice ženská, ale takovej dobrej doutníček, to je panečku pokouřeníčko…“

martin odpověděl před 6 roky

ex-Fanouši, no tak ona při jejím sebevědomí si určitě myslí, že nic nevím a, že ani nic netuším. Jako herečka je 1:-) Ale ona by asi ani jiná odpověd nezbývala, a ono to tak vlastně je, že “ no a co, si šukej jak chceš“. Už se spíše zabývám těma detaily jako „před a po“. „Po“ je vlastně vždycky strašně unavená a ve 20h už dělá že spí a to bych jí právě rád ojel, ale nějak se mi to nedaří:-(.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Já se tomu poldovi divím… 46 let, to už začíná být, promiň Martine ten příměr, vyklepaná kukuřice. Jasně, on pro ni je mladý borec, ale jemu se divím, že si nenajde nějakou třicetiletou, když už je na starší. Ale neodpověděls mi na dotaz, jak by tvá žena, kdyby to prostě nějak prasklo, se tvářila, kdybys projevil tu ignoranci nebo spíš jakýsi nezájem s tím, že už o tom dávno víš, ale že už ti je to celou tu dobu fuk???

martin odpověděl před 6 roky

No zrovna ted dopoledne jela, hmm co se týče toho věku, je to na ní poznat třeba na krku atd., ale tělo má dobré, myslím že v mnoha případech lepší než kdejaké třicetileté. Prsa má 4 skoro 5 pořád múže chodit bez podprdy a není to na ostudu:-)), břicho nemá žádné právě na rozdíl od těch mladších, prdel dobrou, nohy štíhlé, myslím že je atraktivní. Jak by se tvářila to nevím, myslím že by chtěla at to takhle pokračuje dále, že jako ona si bude někde šukat a já nikde, myslím že takový model by jí vyhovoval, samozřejmě já sponzor domácnosti. Někdy to myšlení bohužel nechápu, protože zároven na mě žárlí. Asi něco ve stylu já mohu vše a ty nic. Navíc jí nechybí sebevědomí, takže už jsem párkrát slyšel, jak po ní všichni letí, mladí, staří, si veme prý výstřih, mini a všichni slintají něco v takovém stylu, já jsem hvězda a ty blb:-)) No a nejvíce ji nasere, když jí to odkývu a ona vidí, že to mám na háku, to pak jebne dveřma a je klid.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Jestli vůči tvé osobě žárlí, tak se vyfikni a někam jdi. Tvař se tajemně a přitom si zajdi třeba do kavárny, na skleničku nebo do kina. Uvidíš, jak zpozorní. Až ti začne něco vyčítat, tak jí to vpal. Řekni: „Tak ty můžeš prcat tři toky s tím mladym poldou a já né? To máš nějakou divnou představu o rovnoprávnosti. Také když pak někam zase odejde, ser na to, abys doma dělal pro paničku večeři. Zajdi si někam sám a na ní kašli. Buď tajemný, neříkej jí vše a nebo si sám nějakou tu bokovku najdi. Máte děti? Jestli né, tak nemusíš mít obavy z rozchodu. Tedy pokud na manželce nejsi citově závislý. Hlavně se jí nevnucuj, nedolízej, nedělej jí vola. Neboj, ona jednou zestárne. Jestli je štíhlá, tak se z ní stane uschlá větev, scvrkne se jí kůže a bude v  pr… Ona jen klasický příklad ženské po čtyřicítce, která si chce něco dokazovat, která chce ještě ze života urvat co se dá. K smíchu.

martin odpověděl před 6 roky

Tak jsme spolu nějaký pátek, máme 3 děti, jedno už je z domu pryč, jedno at plnoleté ještě je v domě a pak mladá co je na ZŠ. Navíc tady na maloměstě (do 10tis.) když si já někde sednu na kafe tak ta to za chvíli ví:-)) Proto taky jezdí šukat do okresního města kde jí nikdo nezná. Proto taky jezdí dopo, kdy jak včera pošle děcka na koupák a ona jede jako nakupovat, pak se stavila u mě v práci, a hmm v mini šatičkách bez kalhotek a na dotaz jak to, že je bez, tak přece v takovém vedru nebude něco nosit, hmm co na to říct že. Máš jako pravdu v tom, že si chce asi něco dokazovat, protože mě ani tak nesere to co se 3 roky děje, ale že koketuje z každým chlapem co se namane a přitom když ji slyšíš mluvit z nějakou kámoškou tak bys řekl světice, když někde nějaká nevěra tak to je hrozný a blabla a přitom sama se kurví. Přitom co vím, tak pokud ještě pracovala, tak jí v každé práci někdo ohnul. Ale tak hlavně, že zdraví slouží a svítí slunce.-))) co se rozčilovat. 

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Tak nevím, Martine, jsi-li flegmatik nebo za ta léta už přijal osud a raději se užíráš, ale já i kdybych se smířil s tím kam chodí a co tam dělá, tak bych nesnesl kydy o věrnosti a odsuzování nevěry jiných. To je hrozně pokrytecké. To je jako když abatyše, v mládí než vstoupila do kláštera hrozná kurva, káže mladým novickám, jak mají být ctné a jakým hříchem je smilstvo.Já bych jí klidně mezi čtyřma očima řekl, ať laskavě drží hubu když se sama kurví s mladým poldou. Prostě bych jí řekl, že ať se kurví, ale nehraje si na světici. Myslím, že by bylo dobré, kdyby věděl, že ty víš. Možná bych se s ním spojil a nabídl mu, jestli si ji nechce k sobě odstěhovat, když už spolu šukají. On by hoch rychle hodil zpátečku a tvoje žena by byla v šoku. Proč si hraješ před ní na troubu, který jakože neví. To já bych jí klidně dokázal, že to už dávno vím. Hele a co si zahrát divadlo. Prostě až bude chtít do glóbusu, řekni, že chceš jet s ní. Na jednu stranu chápu, že nechceš dělat dusno v rodině, ale to mi chceš říci, že si ještě takové manželky vážíš? 

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Jde o to, že až vaše nejmladší opustí, tak zda tě pak manželka jako nepotřebný inventář, prostě toho moulu, co jí živil, poskytoval servis a zázemí, nepustí k vodě. Ono se totiž může stát, že i když se na ní polda vykašle, což se dříve nebo později stane, pokud to není gerontofil, najde si náhradníka a bude ti zahýbat i po padesátce zase s někým jiným. Ukaž jí, že jsi trochu chlap, že i ty máš svou hrdost a že nejsi jen pro ni „ten můj parohatej trouba, kterej ví prdlačku“!

martin odpověděl před 6 roky

Tak jasně, rozumím ti, a vím o čem píšeš. S tím poldou jsem nad tím už přemýšlel a mám nějaký plán, vím že má přítelkyni, která pracuje zase v jiném městě. Tak se oni řídí i jejíma směnama. Zase to je na jednu stranu dobrá komedie, když ona se baví jak světice a myslí si, že já nevím, a já přitom vím i o jejich dřívějšich chlapech které měla jak pracovala, nebo jak se bavili u stolu v hospodě chlapi jak tam jedna chodí kouřit šéfa do kanclu a pak z toho vzešla ta moje hvězda:-)). Zase je celkem rajc když vidíš tu její pitku a říkáš si kdoví kolik ocasů jí ojelo:-)). Tak jak píšeš, že by mě opustila, neopustila, tohle nějak neřeším, jsem samostatný, nepotřebuji ji, já bych si určo nepohoršil ba naopak s ní by to bylo asi horší. Ten Globus už jsem tak zkoušel, ale ono to máš jedno zase vymyslí jinou záminku, že musí do města, asi jí prostě mladej dobře vyjebe a jí tam ta šukačka táhne,co jiného.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Takže to necháš být, ať to tzv. vyhnije samo? Možná bys jí dal ťafku, když ji de facto nepotřebuješ a z tvých řádků mi připadá, že ona je ti už vlastně ukradená, kdybys jí to všechno co o ní víš řekl, až bude mít 50.Já bych to řekl před všemi o její padesátce a zároveň by jí ukázal žádost o rozvod, kterou míním následující den doručit k soudu nebo právníkovi. Řekni mi, tebe to nesere, že tě má ta paroháče a s prominutím vola Alespoň by se chytila za frňák. O její ostudě ani nemluvě. Kdo seje vítr, sklidí bouři, kdo si hraje s ohněm, popálí se.

martin odpověděl před 6 roky

Tak já to beru s určitým nadhledem, víš jak se říká „pitka není mýdlo, ta se nevymydlí, neubude“. Tak já spíše na ní tlačím at doma je sexu více a at chodí třeba i se mnou ven tak jak se mi to líbí, že je sexy, třeba bez prádla atd. prostě at tam je zase nějaký rajc, nevím jestli mi rozumíš a nevím jak to napsat:-)) Mám rád takový rajc a nevadí mi, ba naopak,že třeba sedí v mini bez a chlápek naproti vidí, že je bez. Nebo na dovolené, že vyvalí ty svoje kozy, to je pro mě třeba super:-). Víš jak nějaká razantní řešení můžeš udělat vždy, pak už se to bere hůře zpátky a třeba už ani někdy není cesty zpátky. Beru to prostě jinak, je dobrá matka pro své 3 děti, i už babička, o domácnost se stará skvěle tam není co vytknout, prostě není to tak jednoduchý jak se zdá a jsme spolu 26 let což už možná je i kus zvyku na druhého. A kdo s někým vydrží tolik let? Je kus tolerance v tom, i samozřejmě od ní, protože taky nejsem bez chyb a určitě ne svatoušek. Není to prostě tak jednoduchý jak se na první pohled zdá.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

No jo, tak v tom jsme každý jiný. Já jsem ženatý už 32 let, ale i když svojí ženu miluji, kdybych zjistil něco podobného jako to máš ty, tak by jela, že by nestačila počítat schody. Víš, ženil jsem se až skoro jako třicetiletý, vybouřil jsem se jako svobodný, ale jak jsem se oženil, nevěrný jsem jí nebyl. Totéž jsem ale vyžadoval i od ženy. Já vím, je to asi staromódní, ale vždy nám to klapalo. Ono je to o hlavě a o tom, aby si každý určil, co jsou pro něj ty nejdůležitější priority. Já to ženě řekl, co jí čeká, bude-li mi byť jen jednou jedinkrát nevěrná a ona mi oplatila tím samým. Víš, já bych nedokázal být se svou ženou, kdyby se mi kurvila, já už bych se jí nedokázal dotknout. Ony fantazie v povídkách nebo kecy na Kandaulistech jsou něco jiného než skutečnost. Ale proti gustu žádný dišputát., každý jsme jiný, asi ti to takhle vyhovuje. Každopádně ti přeji klidný život, trpělivost a hodně štěstí. 

martin odpověděl před 6 roky

Děkuji a gratuluji k tak dlouhému svazku, mám před tím respekt jak někdo vydrží s někým tak dlouho! Já ti rozumím, rozumím i těm řešením co jsi psal, vím jak si to myslel a vím jak to řeší 90% lidí. Ale není vše černobílé a bylo by to na dlouhé vysvětlování, ale i prací je člověk živ, vybudoval jsem celkem z hovna prosperující firmu, budeme slavit 20 let na trhu, chceme se odstěhovat z této republiky pryč, pracuji na tom aby od příštího šk.roku nastoupila mladá už jinde, prostě jsou i jiné úkoly přede mnou, které bych chtěl zvládnout. Ale co život přinese ví asi jen ten nahoře, takže tak nějak v klidu:-). Samozřejmě i já tobě přeji klidný a pohodový život.

Kamil odpověděl před 6 roky

@martiin : Martine a nebojíš se, že když tě podvádí takto v posteli, že by mohla vymyslet plán, jak se tě zbavit? Jak tě oškubat o majetek a být s nějakým jiným, mladším, perspektivnějším, který je lepší v posteli, když to má tak ráda? Jde o to, že ve vztahu musí být důvěra a když jeden partner zanáší, tak ta důvěra se tím dost narušuje. Něco jiného je to tehdy, když se ti dva domluví jako dospělí lidé, on se přizná k tomu, že mu to dělá dobře, když mu ona zanáší a ona si jednou za čas zašuká. To je něco jiného, než když ona začne šukat jinde a on aby o ni nepřišel, tak se teda přes noc stane kandaulistou a začne si namlouvat, že mu to nevadí, že ho to možná i vzrušuje, atd. To teď nemyslím jenom na tebe, ale obecně na to, co tady občas zaznívá. Připadá mi, že mnoho kandaulistů je kandaulisty jenom proto, že jim jejich partnerka nedala jinou možnost. Já bych takové ženě už nemohl věřit. Jak to vnímáš ty? Myslíš, že kromě postele by tě jinak nikdy nepodvedla? A podle čeho tak usuzuješ?

martin odpověděl před 6 roky

Kamil: Uff ty mi dáváš.-), ale máš pravdu, taky nevěřím a možná proto, že nevěřím jsem v jistých věcech obezřetný a nemá přístup k jistým věcem a nemá nebo ani neví o spoustě věcech. Nevím jestli rozumíš, ale nějak to tady nemohu rozepisovat. Prostě nemáme společné účty atd. Samozřejmě dostává ode mne na chod domácnosti, děti atd., ale jinak asi přehled nemá, nebo ani nemůže mít, ani se ale nikdy neptala, nezajímala. Tak perspektivnějšího nevím v jejím věku, myslím že je spokojená jak to je, taky bude mít za chvíli 50, to by jí ten perspektivnější taky mohl za chvíli kopnout víš kde. A zase nějaká nymfomanka, že by byl sex na prvním místě u ní taky není, ale nevím těžko říct, jak ony uvažují.

Kamil odpověděl před 6 roky

@martin To je dobře, že nejsi blahosklonný vůl, co je zaslepený a jedná jako osel. Určitá opatrnost je vždy na místě. Ale řekni, kdyby ti nebyla nevěrná, byl bys otevřenější? Jsi opatrný kvůli tomu, co jsi zjistil?
Zase to ber z jejího pohledu. Asi má třeba respekt k uniformám, on je asi udržovaný, mladý, určitě to dělá paničce v letech dobře, že se o ni zajímá takový floutek. Je to zakázané, vzrušující. Ty bys to chtěl vidět? Jak spolu šukají? Nebo tě to neláká, protože bys po něm skočil? Jenom to toleruješ?
Já vím, že je to asi blbé, ale popsal bys jak ta tvoje vypadá? Chtěl bych si představit nevěrnou potvoru, jak vypadá 🙂 Výška, postava, barva vlasů, atd… Jestli je to pro tebe moc osobní tak nemusíš.

Jojo odpověděl před 6 roky

Martine ona nepracuje? 

martin odpověděl před 6 roky

Ne, nebyl bych otevřenější, kdysi jsem naletěl svému nejlepšímu kamarádovi, a prostě od té doby nemám důvěru a ani se o tom s nikým nebavím, nemám rád hovory o penězích, majetku atd., takže se o tom nebavíme ani doma. O tom, že se třeba něco povedlo ve firmě to jo, o práci jako takové jo, ale o tom efektu už ne. Jak vypadá? už jsem to tu někde výše psal, je celkem vysoká 170cm, 4-5 prsa, štíhlá, bez břicha, možná trochu boky, vlasy jak kdy, jak to je u bab, někdy hnědá, někdy blond, po ramena vlasy. Ty jo, jestli bych to chtěl vidět jak šuká? Asi jo, ale nikdy jsem to neviděl tak nemohu říct, co by to se mnou udělalo:-))) Nevím jestli to je o uniformě, oni jí asi doma nemají:-)))
Ne, nepracuje.

Kamil odpověděl před 6 roky

@martin : Takže bys klidně byl kandaulistou, ale bojíš se, že by reagovala nějak bouřlivě? Nebo se ti líbí, že to dělá za tvými zády? Vzrušuje tě to pozorovat? Přemýšlel jsi někdy, že bys to na ni vybalil, že tě to láká vidět ji? Třeba by se ti svěřila, že má někoho, kdo se ji líbí. Nebo si myslíš, že je to nereálné a kdybys to doma nadnesl, tak se naopak všechno pokazí, protoiže by si myslela, že je to z tvé strany jenom zkouška její věrnosti?

martin odpověděl před 6 roky

Tak pozorovat to můžu jen, že jako „asi“ vím, že někde jela a nebo, že „asi“ někde byla, ale samozřejmě to na 100% nevím, nesledoval jsem ji. Že mě to láká vidět ona ví, ale neshledalo se to s úspěchem, byl jsem nazván „že jsem divnej a úchyl“ tak jsem se pak o tom už ani nebavil.

Kamil odpověděl před 6 roky

@martin : Víš že nejsi zdaleka první u koho to čtu? Už jsem to četl několikrát, jak manžílek svojí ženušce dovolil, aby mu nasazovala parohy přímo před ním, ale ona to striktně odsoudila. No potom se milý smutný neparoháč dozvěděl, že je paroháč už dlouho, jenom mu ta jeho nevěrná potvora nechce nic říct. Nechápu, proč to ty ženské dělají, jestli se bojí, že to ten jejich nemyslí vážně s tím, že by chtěl být paroháčem?

martin odpověděl před 6 roky

Nevím proč to dělaj, ale myslím, že se v koutku stydí, že dělaj něco jako špatného, ale přitom to dělají dále a dělali to i předtím, pak si namlouvají, že jako nedělají zas tak nic špatného, prostě si jdou jen zašukat. Tak mi to prostě připadá.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Kamile, já si myslím, že ony to dělají proto, protože kdyby to bylo jaksi ofiko a manžel to nejen věděl, ale chtěl by to i vidět, některé by se možná styděly, ale hlavně…, hlavně už by to nebylo to vzrůšo ze zakázana, vzrůšo z té konspirace, že ona se kurví a ten její trouba nic neví. Mnoho chlapů také, když zjistí, že manžel jeho milenky to ví, ztrácí zájem. Všichni třeba né, ale mnozí ano. Ztráta té ilegality, to je jako hrát na pikolu a předem vědět, kam se všichni schovali, prostě ta nevěra ztratí půvab a navíc se dotyčná začne zaobírat tím, jak to, že je to tomu jejímu fuk…, co fuk…, ono ho to dokonce vzrušuje?

Kamil odpověděl před 6 roky

@ex-Fanouš : to je dobrý názor, s tím se dá jen souhlasit. Určitě je nevěra pro některé lidi takový sport, vzrušení. Dokázat si, že na to mám a nejen sbalit jiného, ale taky přechytračit manžela. Stejně tak si ale myslím, že v tom je i špetka těch obav. Kdyby se totiž ukázalo, že to jenom zkoušel, testoval její věrnost, tak kdyby vyplavalo napovrch, že v jejím okolí je jakýsi samec, se kterým ona by si dala říct, byl by ten její mnohem ostražitější a tím by se jenom zvýšilo riziko, že to odhalí.
Prostě proč by riskovala, když má zaběhnutý model, jak to dělat. Ještě když z toho nákupáku vždycky něco přiveze, který chlap by takovou hodnou ženušku z něčeho tak ošklivého podezíral 🙂 Jak by to asi stíhala? Nakupovat a ještě mít milence? Řekla by mu, že je prdlej a začla vybalovat tašky 🙂

martin odpověděl před 6 roky

ex-Fanouš: přesně tak to je, ještě bych možná dodal, že si jako dokážou, že o ně má někdo jiný zájem, třeba mladší atd., že jsou prostě žádané.
Kamil: ano ano tak to je:-)!! ještě pak slyšíš „to se ti zdá, než to tam všechno projdeš, to taky trvá“:-)))))))))

martin odpověděl před 6 roky

Tak dneska se jelo na nákupy:-)) A přitom včera bylo doma, dobrá akce, bez řečí, bez problému. Hmm asi potřebuje polda odlehčit. Nevím asi si příště dám čas a budu jí sledovat:-), ale to si říkám už dlouho a pak nikde nejedu:-), ale že by 3-4h nakupovala.

OEM odpověděl před 6 roky

3-4 hodky nakupovat je normalni, ale jestli priveze 2 polozky, asi bych byl podezrivavy 🙂 Jinak taky to tak mam. Vecer si krasne zasukame, myslim si, ze ji nic nechybi a rano mi zacne navrhovat, ze by pozvala milence, ze ji chybi jeho velke pero. Myslim, ze mi da jenom proto, abych byl uspokojeny a dovolil ji to mrdani s jinym 🙂

Nevdecna odpověděl před 6 roky

Jestli nemaká, třeba je to tím. Kdyby měla co na práci, nenudila by se a nepřemýšlela kundou, koho ojet. Takové ty paničky, co jsou jenom doma, to je nejhorší. Starej maká jak vůl, ony rozhazují a místo vděku se mu ještě kurví.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

No, to sice může být, ale na druhou stranu to není zase až tak pravidlem, protože řada ženských, třeba na emiminu se přiznala k tomu, že byla manželovi či příteli nevěrná až po mateřské, když zase začala chodit do práce. Jasně, pokud sedí za kasou, stojí za pultem nebo maká u nějaké mašiny, tak asi těžko, ale ty, co sedí v kanclu s nějakým kolegou, tak tam je to nejčastější. Taková ta povolání jako zdravotní sestra, sekretářka či jak se dnes říká osobní asistentka, herečky atp. k tomu přímo svádí. Žeská je třeba 3 roky sama doma s dítětem, pak strčí děcko do školky a jde mezi lidi. Najednou zjistí, že existují i jiní borci než jen ten její, byť ho miluje, on je hodný, vydělává, stará se, věnuje dítěti, ale je to jako ochutnat jinou kuchyni, jako že kradené ovoce chutná lépe, prostě zblbne a zatouží poznat něco jiného. Takové vánoční či výroční večírky firmy nebo všelijaké ty teambuildingy jsou jen záminkou k neřesti, jen mrdárna. Někdy taková panička podlehne zkušenému mrdákovi, který je sice přelétavec, ale má charisma. Jindy mladšímu, vymakanějšímu než je ten její, někdy se bohužel přitom i zaláskuje. Jsou ale takové, které dají cíleně svému postaršímu šéfovi aby povýšily nebo dostaly platově přidáno a pak jsou to ty, co neumějí bumbat, zpumprdlikují se buď samy nebo s pomocí mrduchtivého kolegy, ztratí zábrany a nevěda co se s nimi děje se nechají omrdat, čehož pak na různých fórech hrozně litují a sypou si popel na hlavu, jak byly blbé, že to ale bylo přece jen jednou a že každý přece děláme chyby, tak jak to že jim to ten jejich nechce odpustit.

martin odpověděl před 6 roky

OEM: tak ona přiveze igelitku jídla, nevím asi bych to zvládl pokud bych to nehledal za 20 min., ale těžko říct. Jinak má taky zálibu ve velkých ocasech jak ta tvoje. 
Nevdecna: to je přesně, vím že tou kundou přemýšlí, protože nemá co. Ale jí se už do práce evidentně nechce, pořád jako hleda, ale nehledá:-)
ex-fanouš: tak to prostě je, k tomu není co dodat, navíc nastupuje mladá sebevědomá generace žen či dívek, které tvrdě přes postel dělají karieru,a nemusí to být ani nějak atraktivní místa. Někdy se mi zdá, že se to stalo pravidlem pro nějaký postup.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Martine, jak dlouho tvoje žena nemaká? víš, aby měla odpracovaná léta na důchod. Nebo spoléhá, že máš dost peněz a budeš ji do smrti živit? Co by dělala, kdyby ses (teď čistě teoretizuji) zaláskoval do nějaké třicetileté, pořídil sis s ní mimi a tu svou zvořile kopl do zadele. Znáš to, nikdy se nemá říkat nikdy. Aby pak nezaplakala… Život bývá bumerang.

martin odpověděl před 6 roky

ex-Fanouš: No ta nemaká dobrých 10 let, platí se jí sociálka ale ten základ. To by asi musela začít makat, kdyby se něco takového stalo, ale já už dítě určo nééé:-))) mě už to stačí! Nebo si myslí, že by někoho klofla, nevím jak uvažuje. Nevím jak to je u odpracovaných let, když má 3 děti, kolik let musí mít odpracovaných.

Rumpál odpověděl před 6 roky

Každá mrdna musí mít hlavně řádně odmrdáno a jelikož ta tvoje má 3 děti a nabíječe vedle, tak odmrdáno má. Teď už to půjde dolů ta frekvence, samozřejmě pokud potřebuje pořádný kladiva a doma se jí toho nedostává, tak tam vždycky bude trochu nejistota. To je se všema co si zvyknou na pořádný klacky. Já už takhle sundal takovejch paniček, nejdřív to bylo, že je moc velkej, ale nakonec se vracely. I když už to bylo ukončený, tak najednou zjistily, že už jim menší prostě nestačí. A bylo to u všech kromě jedný, jakmile si zvyknou na velký, tak zpátky už to nejde. 

martin odpověděl před 6 roky

To máš asi pravdu, odmrdáno má, zkušená je, umí to. Její výrok, že s malým kašpárkem se žádné velké divadlo udělat nedá, že to je blbost, jsem sice od ní slyšel ale ne narážkou na mě, tak jsem si myslel, že mých 16-17cm je ok, ale zjistil jsem že ne. Ale co slyším tak 90% bab je na vetší ocasy, aspoň se tím uklidním:-))). No je fakt, že někdy tam lítam jak vítr v bedně:-)), že asi něco většího nebo hrubšího by to chtělo:-)). tak asi tak no:-))

Jojo odpověděl před 6 roky

A taky máš takový pocit, že bys jí měl toho většího dopřát? Že s tím svým, co tam lítá jak vítr v bedně bys měl být chápavý a nedělat scény, když si chce holka užít pořádné mrdání? Nebo se říkáš sakra, vždyť já taky nešukám jinou, tak proč ona by měla? Jak to máš?

martin odpověděl před 6 roky

Tak takový pocit mám, ano, ale zase je otázka jestli ho maj většího, já ho neviděl:-)) Scény nedělám, kdyby jo tak už jsme od sebe. Ale jinak jak se říká přej bude ti přáno. Takže asi jo, asi jí pořádně vyšuká. Co vím podle výpisu tak první volá on, asi jí řekne kdy má doma volno a ta pak jede.

Jojo odpověděl před 6 roky

Na jednu stranu tě trochu štve, jak ti nasazuje parohy a myslí si, že jsi tak hloupý, na druhou tě to neskutečně rajcuje, že je tak oprsklá a klidně si ji nechá vyšukat a jinou už bys ani nechtěl, protože by to nebyla taková potvora, je to tak? Vlastně se ti to líbí, že je taková…

martin odpověděl před 6 roky

Ano na jednu stranu mě přímo sere, že je tak ofouklá a dělá to, na tu druhou máš pravdu, že je v tom kus rajcu, že si třeba představuju, jak  jí šuká jiný ocas nebo jak ho kouří, ano to je pro mě jistý rajc. To je takové, že se ti to líbí a nelíbí, takové, že nevíš co se ti vlastně líbí, takové zvláštní a těžko popsatelné.

martin odpověděl před 6 roky

Tak jsem včera udělal věc které jsem nepřítel, ale prostě jsem neodolal:-) Šla k sousedce vedle do baráku na kafe a nechala telefon doma, no a zvědavost prostě zvítězila. Znám jeho číslo tak jsem hledal rychle, hmm komunikace slušná, no že jsem tam lezl. Borec píše zásadně velkými písmeny, hrubek taky celkem jak maku, ale dočetl jsem, že se těší až jí vymrdá její velkou prdel na což mu ona odpověděla, že se taky těší a smajlíky, pak se potkali i někdy v týdnu, protože borec tady měl cestu ale málo času, a na to mu manželka odpověděla, že aspoň vykouření by mohli stihnout, což on řekl, že to stihnou a manželka odpověděla at pak teda napíše, že se těší. Tak taková exkurze do telefonu, jak se říká lepší nevědět. Překvapen jsem, že by si nechala ošukat prdel, to vždy těžce odmítala, asi nová doba.

Upřímnej Pepa odpověděl před 6 roky

Taky bych ti tu couru vymrdal. Pořádně kundu, prdel a na konec do huby. Ať máš na co myslet, až ti bude dávat pusu.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Martine, takže teď máš alespoň jistotu a víš koho máš doma a s kým žiješ. Najdi si také nějakou na povyražení a kdyby ta tvoje na to přila, máš ji čím zavřít hu…ústa.

martin odpověděl před 6 roky

Upřímnej Pepa: No na fotky bych se podíval!!
ex-Fanouš: Máš recht, zapracuji na tom!

martin odpověděl před 6 roky

Upřímnej Pepa: tak hulení je její hobby:-)) to bych ji nesměl dát pusu nikdy! Jsem jí jednou slyšel se bavit ožralou jak měla s babama slezinu u nás doma, tak se bavily o sexu, tak ta vykouřila regiment, už od stř. školy jí to bavilo, tak ten soupis koho, kdy a kde ani nemá cenu psát. Jestli ve škole, v práci, na dovolené.

Upřímnej Pepa odpověděl před 6 roky

Tak to je naprosto jasné, že kouří ptáky na potkání. Ale vůbec nejde o to, že ji nemáš líbat. Naopak. Jde právě o tu přidanou hodnotu, kterou s polibkem dostaneš. Vědomí, že před nedlouhou chvílí vykouřila ptáka, který jí ošukal prdel. To je pro tebe to nejlepší, no ne?

Velkyjelepsi odpověděl před 6 roky

A potom nejaka narazka, jako zlato, dneska chutnas tak skvele 🙂

martin odpověděl před 6 roky

Upřímnej Pepa: Proč by to mělo být jasné, že kouří ptáky na počkání:-)?? Je hodně bab co to třeba nemaj v oblibě. Tak přiznám, že to je zajímavý rajc, to je pravda.
Velkyjelepsi: Dneska chutnáš skvěle,a proč jdeš tak ze široka:-)

Upřímnej Pepa odpověděl před 6 roky

Bylo mi to jasné hned podle toho, jak jsi ji popsal. Je to přesně typ coury, který se ti doslova vnutí a při první příležitosti tě vykouří a při druhé se nechá důkladně ošukat. Vlastní zkušenost. Opravdu není důvod pochybovat.

martin odpověděl před 6 roky

Upřímnej Pepa: Myslíš jo? Spíše je, že tam někde šuká do prdele a doma ne:-((. Tak kdysi se ke mně doneslo, jak ještě pracovala, že chodí šéfovi kouřit ocas, ale člověk to bral „že jedna paní povídala“ , měla v každé práci nějaký exces. Předvádí se jako hodně, prostě ty její modely, kde je vidět že je štíhlá, ale má ty velké kozy, výstřih, to prostě je na denním pořádku. Člověk nechce at chodí v pytli od brambor, ale někdy si říkám „no ty tomu dáváš“:-))) No co už no.

martin odpověděl před 6 roky

Kurde taky jí chci ošukat tu prdel, sere mě že cizí můžou a já ne!!! Jsem to zkoušel a nechce, normálně těm cizím závidím!! Ještě jak vidím ten pas a pak jak se ta prdel rozšiřuje a ty boky, a jak pořádně vypne tak to je kanon a kurva mě tam nechce pustit, jsem nasranej! Říkám si i kunda dobrá, ale když ostatní můžou prdel, proč já ne.

Upřímnej Pepa odpověděl před 6 roky

Asi to s tebou fakt nechce. Prostě ji to s tebou nevzruší. Já měl třeba milenku, která manželovi nepolykala. Ale mě někdy až prosila ať jí hubu vystříkám. Máš to doma blbě nastavený a už to asi nezměníš.

martin odpověděl před 6 roky

Ale přitom orgasmy se mnou má a chválí si je!! Jako, že by přede mnou hrála slušnačku a všude jinde děvku?? Nechce tam prostě od začátku.

Upřímnej Pepa odpověděl před 6 roky

S tou děvkou jsi to trefil do černého. Když se ženská kurví a užívá si tu roli, nutně dělá věci, které ji oddělí od role manželky. Takže ty věci prostě doma už dělat nezačne.

Neptejse odpověděl před 6 roky

Tak to mas kamarade dobrej pech. To ti nezavidim, mit doma takovou luxus mrdnu, vedet ze ti ji nekdo obdelava do prdele a ona ti neda. To si ho muzes tak maximalne honit nad fotkou jeji prdele 🙂 Blby, co? Vitej mezi parohacema 😀 

martin odpověděl před 6 roky

Jo zapadá to do sebe, doma a před rodinou a známýma slušnačka a jinak děvka. Takže můžu akorát jak jí budu šukat zezadu se dívat na prdel a myslet jak jí tam někdo jiný mrdat může a já ne. Ještě mě napadla jiná věc, budu taky kurva a jak mi řekne, že něco chce tak se budem bavit o výměnném obchodě, jen tak se nevzdám a bude něco za něco. A ona potřebuje pořád něco aby vypadala, takže já taky budu něco potřebovat a je to. Není boha abych se do té prdele nedostal!

martin odpověděl před 6 roky

Tak jsem včera započal práci:-)). Jeli jsme pro „něco nutného“ do nákupaku, tak už jsem ji doma řekl at si obleče jedny šaty, jsem myslel, že je měkká ale ne! Bílé, bez ramínek, co drží jen na těch kozách, tak bez podprdy, ale ona má tmavé bradavky a strašně velké ale fakt velké dvorce, má ty koláče přes půl kozy, no přes tu bílou látku to šlo perfektně vidět, ty jo překvapila že měla odvahu si to vzít, jsem čuměl:-) ale jo šla, vykračovala si jak princezna, chlapi čuměli jen na ty vemena, já z toho nadrženej. Samozřejmě chtěla něco tak jo, jsem jí řekl jak mě nechá se vystříkat na ty kozy v kabince, prvně dělala herečku že ne, jestli nejsem blbej, ale pak mě vyhulila v kabince, kozy utřela, já zaplatil to co chtěla a bylo. Jsem se jí pak ptal na kávě, protože čišníkovi málem vypadly oči, jestli ji neva, že jí tak očumujou a ona že ne, že „má však pořád pěkné kozy tak co“ a že jí vylízají i ty koláče tak prý to neva. Jak neva, tak neva:-)) a jeli jsme domů. Takže myslím, že třeba za takové kozačky bude i prdel. Vidím to optimisticky:-))

Spravedlivy odpověděl před 6 roky

Tak to je super doufam ze budes informovat 🙂 fotku jak jsi ji zacakal nemas? Muselo to byt super.

martin odpověděl před 6 roky

Ted sice jedem na 14 dni pryč, ale informovat budu, prostě se do té její prdele musím dostat! Né fotku nemám, ani mě to nenapadlo, a asi by to ani neprošlo, ta hned brala kapesníčky a utírala si to. Líbilo se mi jak to je fajn jednoduché:-) a sundat jí to z těch koz jakbysmet:-) 

Jojo odpověděl před 6 roky

Tak už ses vrátil? Je tady nějaký klid, co sis tu svoji rajdu odvezl na dovolenou 😀

martin odpověděl před 6 roky

Jo už jsem zpět i s rajdou 🙂 čekám kdy bude akutní výlet na nákup

martin odpověděl před 6 roky

Rajda dobré slovo:-), no neuběhlo moc a už dneska dopo byl nutný nákup v Globusu a samozřejmě asi i šukání z mladým. Jsem zvědavý večer jak bude zase unavená, protože budu úporný a taky budu chtít. 

fodel odpověděl před 6 roky

Tak jak??? nenapínej nás .

martin odpověděl před 6 roky

Aha nenapadlo mě, že někoho napínám, když nebyla žádna odezva:-). No nic, v pátek byla, jestli šukala nevím, myslím si, že jo. Jsem se v pátek trochu zdržel, tak jak jsem přišel domů, tak už všichni spali, rajda mi řekla, že je strašně unavená, klasika. V sobotu nic, to jsem musel taky na chvíli do práce a v neděli malá šla ke kamarádce, tak mi sama rajda říkala, jestli si nezajedem do města, tak jsem zavětřil a ona mě hned předběhla a řekla jen tak jak minule? tak jsem ji to potvrdil, měla na sobě ty stejně šaty bez ramínek kdy jí jdou ty vemena vidět brutálně! Jsem se jí ptal co potřebuje, prý košili a prý průhlednou hmm super, už po cestě jsem ji macal ty kozy to nejde odolat.-) Tam samozřejmě ty pohledy, ona nic, prostě si to užívá, že jí chlapi sledujou, ta je ve svém živlu. Vybrala, šli jsme do kabinky, tam už to nešlo, jak si to zkoušela, tak jsem jí začal macat ty vemena, ta zjistila že mi stojí, tak klekla, jsem myslel, že bych jí ty kozy zase postříkal ale prd, ta to prostě umí, mě chytla za koule a tlačila za něma tak a přitom sála ocas, že jsem do 5min byl, ta to spolkla, řekla ok super a bylo. Jsem pak jí říkal at si obleče tu košili a jde ven z kabinky k zrcadlu, viděl jsem tam chlapa čekat, tak šla, úplně bez prizorně, se dívala v zrcadle jak to je průhledné, chlap nevěděl kde se má dívat, jo pěkný. Pak jsme šli ještě na kafe, tam taky šla na wc, tak šla přes celou tu kavárnu, vrtěla tou prdelí, no dávala najevo že ví, že se ti chlapi po ní dívaj. Jak nakrucovala tu prdel tak jsem si říkal, jestli jí mladej v pátek tu prdel ošukal. No spíše jsem si připadal jak z profi kurvou která ví co a jak. Nějak jsem ztratil iluze jestli se i já do té její prdele dostanu, velkej ocas nemám a nevím jak se dostat na nějakou dominantnější vlnu s ní, že by si dala sama říct, jako špatně se to píše, ale bohužel je v tom sexu nade mnou, sebejistá, ví že umí, že mě chytne a je to. No ale uvidíme, situace je pokaždé jiná, nebudu házet flintu do žita:-)))

Spravedlivy odpověděl před 6 roky

Takže si myslíš že ti vykouri aby měla pokoj a aby ses nedomahal sexu? Myslíš že vi jak na tebe a jak si ulehčit práci s tebou abys ji zaplatil hadřiky a ona se mohla kurvit?

martin odpověděl před 6 roky

Ano, ulehčit práci to jsi napsal dobře a myslím, že jí to vyhovuje maximálně! Udělá si svůj takový exhibicionismus, který jí zvedá sebevědomí, protože vidím jak sleduje, že se chlapi na ní dívaj, pak udělá raz dva mě a dostane co potřebuje. Tím si jako nestěžuji, navrhl jsem to já, ale nepředpokládal jsem, že se toho tak chytí!!! Naopak mi příjde, že by za nějakou odměnu vyhulila kohokoliv, nebo mu nastavila, že jako taková profi, chápeš, ukážu mu kozy, kleknu, za 5min je a já mám o tričko více. To mě tak překvapilo, takové to suverénní šubyduby:-)) Jak psal předtím kolega, že rajda, tak takové to rajdovství.

martin odpověděl před 6 roky

No a s tím kurvením, asi bohužel potřebuje ten velký ocas, nechává si ošukávat i prdel, tak asi mladý je takovej borec, že jí uspokojí a ta přiběhne kdy on pískne, kdy má čas a kdy se mu chce. Jsou jen dvě varianty bud to nechat tak a být rád, že je to tak jak to je a nebo do toho bouchnout a celé to rozvrátit, jak u sebe tak i u toho policajta. Takové složité dilema.

fodel odpověděl před 6 roky

Těžko radit ale jednou jsem byl přítelem požádán abych mu poradil co má dělat když se mu manželka kurví a nemá důvod (byla fin zajištěná ,byl k ní slušný a sex taky v poho 2 děti do základky) prostě paničku pálilo dobré bydlo, a cizí pták je vždycky lepší. Protože chodil pravidelně do práce tak si začala milence tahat i domů a to byla chyba  🙂 Leč byl kamarád na prášky poslechl mě a se sebezapřením uskutečnil plán .Když už bylo jasný že šukaj vlezl přes garáž domu a do ložnice 😀 tam se zeptal milence jestli chce udělat kafe a v tu chvíli prý oba málem dostali infarkt 😀 Než se milenec oblékl a vypad (kafe nechtěl 😀 ) tak k nim oboum promluvil že jim nebude bránit v lásce a že jen manželce zabalí kufr aby mohla jít s nim (byl ženatý :-D) a děti jim přiveze až příjdou ze školy ,milenec málem vyrazil dveře jak utíkal .Aby z toho nevyšla tak lehce  tak zavolal hned tchýni jak se dceruška vybarvila ,a aby si pro ni s manželem přijeli ,protože ho tchýně uznávala jako slušnýho chlapa tak řekla že pro tu kurvu nepojedou a že jí má vyhodit klidně na chodník a s dětma že mu pomůžou. Výsledek -milence už nepotkala a myslím že je vyléčená až do smrti ,a kdyby ne tak si sní už poradí  ,přece jen to už není ta jeho zbožňovaná bohyně, ale ta co se mu kurvila.

martin odpověděl před 6 roky

Tak to kolega dobře vyřešil!!! U mě je problém, že ona jezdí k němu, nebo když on jede tady tak to řeší někde v autě. A si myslím, že tam to je vyloženě o sexu, ne o nějakých citech, on má mladou štíhlou holku, tak pochybuju že by šel do „staré“ kozaté baby o 20 kg těžší než ta jeho. To bych musel jedině k jeho bytovce a tam udělat nějaký vyrvál. Jinak se tam asi něco děje nebo nevím, ale on i ta jeho najednou zmizli z fb, byla to možnost té jeho něco naznačit právě přes fb. Jinak asi tak nějak docházím, že to je asi jedno, ta by stejně za chvíli skákala zase na jiném ocase.

martin odpověděl před 6 roky

Protože stejně si myslím, že kdyby tady s ním skončila, tak bude zase nahánět jiné ocasy, než narází na nějaký velký který jí bude vyhovovat. Vidím jak se směje na chlapy, jak koketuje, na dovolené tam mrkala na ty černochy snad na všechny. I by mě zajímalo kolik ocasů jí už projelo, vždycky jak vidím tu její kundu tak mě to napadne kolik jich tam už bylo.

fodel odpověděl před 6 roky

V autě je to super 😀 zaklepeš na okno ,manželka leknutím vykopne druhé a ty mu oznámíš že nechceš bránit jejich lásce ,a že jí jdeš zabalit kufry a že je přivezeš k němu domů 😀 Ten jí fofrem vypakuje a ta tvoje pochopí že  půjde z domu .Pak jí musíš dorazit a zavolat mamince a dospělím dětem že u nich bude manželka nějakou dobu bydlet než si to srovná v palici.Myslím že jí to bude stačit ,ono je to těžky aby šla jako kurva za dětma nebo matkou .

Tančí s vlky odpověděl před 6 roky

Myslím, kamarát, že v tom máš jasno. Buď to ani sám nevieš, alebo nás tu vodíš za nos. 🙂 Čajočku máš v skutočnosti na háku a až príde čas, spočítaš jej to. Na neveru neverím, verím iba na podrazy. Akurát si daj veľkého majzla, aby ťa neprešťala. Možno nie je tak blbá, ako sa tvári, alebo si môže naraziť kolíka, ktorý si to spočíta. A až príde čas rozvodu, pred súdom majetok neutajíš. Ak teraz priznávaš menej, ako berieš, potom ti to spočítajú a nechajú ťa doplatiť spätne, kľudne aj za desaťročia. Lebo v manželstve je všetko spoločné. Aj tvoj plat patrí tvojej zákonitej. Teraz možno máš pocit, že máš majetok pod kontrolou, ale potom ti môžu ostať len slzy a škrípanie zubami. Ak máš prachy, neváhaj dlho a poraď sa s právnikom, ako ďalej.

martin odpověděl před 6 roky

A kurde, daňová kobra A.B. je už i tady:-). Ne všichni co podnikají kradou, tak jak se tady lidem snaží natlouct do hlavy, je spousta lidí co podnikají poctivě a myslím, že jich je drtivá většina.

Spravedlivy odpověděl před 6 roky

Osobně jsem taky toho názoru, že by si měl dávat bacha. Kdysi, když svět byl ještě normální, tak se takové ženské říkalo poběhlice, nebo zlatokopka. Většinou totiž takové ženy od toho chlapa odešly i s jeho majetkem. Dnes se tomu říká hotwife a vymýšlejí se tomu různé hezké názvy a paroháči se různě litují a obhajují, že to vlastně takto chtějí, ale faktem je, že ženskou k chlapovi táhnou jen dvě věci. Dobrý sex, nebo majetkový prospěch. Samice potřebuje jen dvě věci. Dobrý genetický matroš, (ty lidské taky kvalitní prožitek při jeho předávání) no a potom zajistit mláďata a sebe. Takže už víme, že sex s tebou moc nevyhledává, že na to si našla jiného a je velké riziko, že ho bude chtít častěji, než jednou týdně. Když si to dobře spočítá, tak zjistí, že se může mít dobře a ještě si denně vyšukávat. Tak končí většina velkých lásek, u rozvodu a tahanicí o majetek, protože velké péro nestačí, za to si nenakoupíš.
Jsou i hloupé ženské, které odejdou s igelitkou, ale takových je hrstka. Většina si to umí dobře spočítat a ruku na srdce, která ženská vydělává více jak chlap? Většinou je to tak, že oškube ženská toho chlapa. A může být rád, že ho neobviní ze znásilnění. Lidi jsou pořád stejní, i když se tomu dneska říká jinak. Jestli tě to vzrušuje, tak to je smůla, no. Musíš si spočítat, jakou za to jsi ochotný zaplatit cenu, nebo si holku pohlídat, abys byl vždycky o krok napřed.

Spravedlivy odpověděl před 6 roky

A ten slovák ti to napsal dobře. Má pravdu, nemyslel to zle. Hodně podnikatelů to má tak, že si vydělají bokem. Ne jenom podnikatelé, i zaměstnanci berou peníze bokem, nebo chodí na fušky. A ty prachy pak mají na účtě, nebo o nich ta jejich ví a když se začne porcovat, věř mi, že se z ženské stane úhlavní nepřítel. Podívej se, jak dopadl Jyrka se sexy mozkem 🙂 Asi nechtěl být cuckold 🙂

martin odpověděl před 6 roky

Ona se rozvádět nechce a já taky ne. Někde před padesátkou se rozvádět a tím přijít o veškerou nějakou celoživotní práci mi příjde hovadina. I ona má zájem at něco po nás zdědí děti. No když už člověk přežil jak šukala ligu, tak ted když to je okresní přebor to dělat nebudu, snad přechodem a věkem se to uklidní. Na druhou stranu bohužel, já tam lítám jak nudle v bandasce a když potřebuje na uspokojení něco většího tak se to dá pochopit. Zase vychází i mě vstříc, už se ptala kdy půjdem nakupovat, jí taky baví taková nějaká exhibice jak mě, tak aspoň v tom jsme našli zálibu:-) Taky už nejsem žádnej skokan, že bych to potřeboval každej den, tak nějak se uvidí.

Spravedlivy odpověděl před 6 roky

Martine to jsi neřekl nebo jsem to možná přehlédl,  že šukala ligu. Myslel jsem, že to je její první milenec.

martin odpověděl před 6 roky

Ne ne, to jsem psal, že v každé práci někoho měla a to člověk si myslím o spoustě neboli větší většině mrdů ani neví.

martin odpověděl před 6 roky

Tak víkend proběhl tradičně, v pátek byla na výletě a včera se mnou, v kabince i nastavila tak super! Ale přišla s nápadem jít do sauny, samozřejmě do společné!!! Napadlo mě zajet kousek za hranice v Bielsku je swingers sauna club, byl tam někdo?? Šli by jste do té sauny?? Nebo do té swingers sauny?? Lákalo by mě to:-))

martin odpověděl před 6 roky

Tak sauna proběhla, pěkný to bylo:-). Žádná rada nebo nápad tady nepřišel, tak to bylo podle intuice.

Vaše odpověď

8 + 15 =