Neošukatelná

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiNeošukatelná
Lentilka zeptal se před 5 roky

Dobrý den, jsem hezká a sexy, ale už deset let jsem neměla sex. Není to nezdravé? Můj problém je, že se nedokážu dostatečně uvolnit  a kluk se do mě nemůže dostat, tak to raději vzdá.Většinou mě balí na párty, kde si to chtějí rozdat rovnou na záchodě. Zkoušela jsem lubrikant, opít se, erotické pomůcky. Myslím si, že to mám v hlavě a že chci šukat jen kluka který mě doopravdy miluje, ale mě nikdo nemiluje, jen mě kluci vždycky chtěli do postele.Nebo mě milovali naprostý zoufalci o ktéré bych si neopřela ani kolo.A placenýho gigola nechci.

5 Odpovědi
Jakub odpověděl před 5 roky

Ahoj, myslím, že to co popisuješ může být vaginismus. Moje bývala partnerka na tom byla podobně. A jak říkáš, u ní to taky bylo v hlavě. Prostě jak k tomu mělo dojít, tak se nedokázala uvolnit, naopak a bolelo jí i to prstem. Chce to někoho trpělivýho, já s ní spal asi až po dvou měsících a chtělo to napřed masáž a pak hodně mazlení. Ale postupem času to bylo lepší a lepší. Ale hledat na párty asi nebude to pravý ořechový..

Kluk z Brodu odpověděl před 5 roky

Ahoj, pokud jsi z Prahy nebo středních cech – východně od Prahy – pojď se potkat a můžeme si o tom popovídat u sklenky… Myslím že když o tom budeš mluvit – pomůže ti to… 
O vážnější vztah ale určitě zájem nemám 🙂 
Kluk z Brodu

HAHAHAHA odpověděl před 5 roky

Kluk z Brodu: 😀 😀 😀 Jo jo, popovídat si jí určitě hrozně pomůže, zvlášť u skleníky vína. Ještě že jsi takový gentleman a nemáš zájem o vážnější vztah. 😀 Slušný.

Marty odpověděl před 5 roky

Lentilko, pokud normálně zvládneš prohlídku u svého gynekologa, problem je čistě v hlavě.
Pokusy o rychlovku někde na WC s bůhví kým tvůj problem spis prohlubují. S každým dalším neúspěchem jsi zablokovanejsi.
Řešením je tolerantni partner a pomalí postup. Mazlení a nekoitalní techniky, bez snahy se pokoušet do tebe vnikat. Časem budeš schopna se uvolnit. Pak teprve zkusit pomalu něžně vniknout občas i prstem. Az to půjde bez problému přidat další az k zdárné souloži. Důležité je nepospichat. A nestavět sex jen na vznikání do tebe.

lentilka odpověděl před 5 roky

děkuji za rady

Vaše odpověď

0 + 3 =