Nevěrná se ženou

PoradnaNevěrná se ženou
Lord zeptal se před 5 roky

Manželka mi byla nevěrná se svou nejlepší kamarádkou. Zjistil jsem, že spolu mají sexuální poměr. Tak mě napadlo. Je to vlastně nevěra? Jsem paroháč když mi moje manželka zahýbá se ženou ? 🙂 Přiznám se, že mi to asi vůbec nevadí.

22 Odpovědi
Lili odpověděl před 5 roky

Já bych to jako nevěru nebral. Pokud by s ní nebyla každý den, tak je to docela i spestření ne

Fanyn odpověděl před 5 roky

Ani já bych toto nebral tak vážně jako nevěru s chlapem. Manželce bych navrhl, že ať se s ní lezbí, ale jen pod podmínkou, že se k nim alespoň jednou měsíčně připojím a navíc když to nebude omezovat náš manželský sex.

Vlasta odpověděl před 5 roky

Manželka je svobodná bytost. To, že je vdaná ještě neznamená, že si musí nechat rozkazovat a dávat podmínky. Kdyby mi nějaký kretén diktoval že se chce připojit, nebo že moje aktivity nesmí omezovat náš sex, kopla bych ho do prdele a práskla dveřmi. Ženský, nebuďte blbý. Dnes stačí lusknout prstem a máte 10 chlapů co si vás budou hýčkat a předcházet. Takové puritánské šašky nechejte jim podobným nánám, ať si chodí krmit holuby a moralizovat sousedy a neotravují vám život. Neskutečný co si ti chlapi dovolujou. Zajímalo jestli máš manželku a jestli ano, tak kolik hodin denně má vycházky.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Milá Vlasto, ty musíš být asi nějaká, feminiskická slípka a nejspíš ještě lesba? Já to bral pochopitelně s humorem, ale manželství beru vážně, jako svazek a smlouvu. Jestli to tak nechápeš, tak chudák chlap, který se do tebe omylem zamiluje.  A kurvu, co by mi lítala za chlapama nebo za jinýma děvkama bych kopl do prdele při první příležitosti. A jestli jsi tak naivní a myslíš si, že v manželství by sis mohla dělat co chceš a šukat s kým chceš, tak v manželství snad leda s cuckoldem kterému by se to líbilo, ale třeba já ta rohožka nikdy nebudu. A ptáš-li semě, zda mám ženu, tak ano, mám a nikdy bych ji nevyměnil za nějakou nespolehlivou promiskuitní čubku. Jsme spolu manželé už 34 let. Ty si ani neumíš představit, co to je spokojené manželství. Si jen zahořklá, tak tu bliješ ty své feministické nesmysly. A propos, jak by se ti líbilo, kdyby tvůj starý byl samá děvka a nebo měl kamaráda pro sexuální radosti?

Vlasta odpověděl před 5 roky

Nejsem moralistická kráva a proto by mi vůbec nevadilo kdyby můj starý, jak ho krásně nazýváš, měl chlapa se kterým by experimentoval. Zahořklý dědek budeš asi ty. Nejspíš proto, že jsi prožil celý život v depresi z toho, že ti stará zahne a teď, když už se ti ani nepostaví lituješ, že sis ten život trochu neužil.
A už vůbec nechápu kde bereš tu jistotu, že když žena má milenku, musí to být nespolehlivá a promiskuitní čubka, nebo dokonce kurva. Na tom je vidět jak máš omezené vidění světa a zahořklý sprostý a nenávistný dědek jsi spíše ty.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Milá zlatá, i ty budeš jednou stará baba, buď uschlá větev a nebo prasnice, o kdterou žádný chlap neopře ani kolo.. Já ze svého okolí vím, že ženské nesou hůře nevěru manžela s jiným buznou než s milenkou. Výjimky jako ty potvrzují pravidlo. A jestli bereš užívání si života, když ho prošukáš nebo propaříš po barech, tvoje věc. A víš co mě pobavilo, že prý stačí lusknout prsty a máte deset takových, co vás budou hýčkat. Tak to jsou nějací chudáci a nebo pitomci, co myslí koulema. To je stejné jako s vámi ženami. mnohým stačí navalit šrouby do hlavy a jdou za chlapem jako pes za steakem.   Jo a jasně, vy promiskuitní baby nejste kurvy, ale jste vlastně slušný ženský, to jsem nevěděl a jestli tvé vidění světa při lízání kundy nebo louskáním prstu a necháváním se hýčkat je širší než moje… Tak si ano. Kdybych byl mladší, věř, že baby s takovými názory jsem míjel a ignoroval. Takže si vem svou duhovou vlaječku a běž si manifestovat mezi feministický a genderový ksindl, co se chová naprosto proti přírodě. Vůbec se nedivím, že čím dál více mladých chlapů si žijí single a na vás louskající prsty serou. 

Vlasta odpověděl před 5 roky

Ty budeš velmi zakomplexovaný člověk. Nic jiného než rozkazovat, zakazovat a odsuzovat neumíš, že? Ještě že zapšklí lidé bez rozhledu, co celý život chodili do fabriky k pásu a chtějí jiným kázat o světě už vymírají. Tolerance jde ruku v ruce se vzděláním a cestováním. Toho se starým zapšklým dědkům co prožili 3/4 života v komunismu jaksi nedostává. A tak co jiného od nich čekat, než nenávist a kritiku každého kdo žije lépe a svobodněji.
A urážet ženu že bude uschlá větev nebo prasnice.. tím jsi na předchozí slova dvakrát podtrhl 😉
Ale já útočit nebudu. Vulgární, zakomplexovaný, hloupý dědek, jehož rozhled končí v nejbližším Kauflandu, mě opravdu nemůže urazit 🙂

cuckold odpověděl před 5 roky

Tohle bude ještě bžunda 😀

Fanyn odpověděl před 5 roky

Musím říci, že se vždy těšíme na tvé odpovědi a celá rodina se tomu smějeme. U pásu ve fabrice jsem tedy nikdy nedělal. O světě jsem také nekázal, to dělali soudruzi a né já a jestli považuješ za vzdělání to naše indoktrinované školství, které nenaučí děti nic a mladé také ne, protože jak by mohlo, když takové množství středoškoláků není schopno ani udělat maturitu a na střední dnes vezmou každého blba. Ty mě, dámo také nemůžeš urazit a vulgární? Když si vezmu dnešní náctileté i ty o pár let starší, jak ti jsou vulgární, tak to já jsem slušňák. To slovo vole za nás bylo slušným slovem. Žij si lépe a svobodněji. I já končím s touto diskusí.

Vlasta odpověděl před 5 roky

Samozřejmě jsem neměla na mysli základní vzdělání 😉 ale to člověk který má maximálně učňák nemůže chápat, že vzdělávání nekončí výučním listem.
Jestli celá tvá rodina čte tento web, budete asi hodně zvláštní lidé.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Já nemyslel jen základní, ale i střední, které dnes upadlo na úroveň tehdejšího učňáku a navíc ona ani ta VŠ není patentem na rozum, stačí se kouknout na naše politiky. Diplomovky opajcují a nebo dokáží studovat 5 let za 2 měsíce, viz kdysi Plzeň. A dnes je možné získat maturitu na kdejakém blbém učňáku. A bereš-li za vrchol vzdělávacího systému USA, tedy ty, co pomalu ani nevědí kde je Evropa a pak jsou USA závislé na zahraničních mozcích, tak to upřímnou soustrast.
Celou rodinou jsem myslel jen ty dospělé. I ty jsi příkladem toho, že tento web čtou i ženy a když jsou děti dospělé, proč by si nepočetli.Jsou horší a nechutnější weby. Ale co, ať se ti daří. To přeje ten starý, zakyslý, zahořklý a nespokojený dědek, co mu to už nestojí. Ať ti funguje to luskání prsty.

Vlasta odpověděl před 5 roky

Nevím proč tady zabíháš až do politiky. Napsala jsem jasně, že vzdělání má vliv na toleranci, protože lidem otevírá obzory. To s titulem absolutně nesouvisí, ale to pochopí jen vzdělaný člověk, ty jen recituješ novinové články.
Zkus se třeba bavit s křovákem. A ty jsi pro dnešní vzdělané lidi takový křovák, který skáče kolem ohně a myslí si, že manželka je tvoje otrokyně. Snad tvé děti, jestli nějaké vůbec máš si dokážou v životě najít lepší cestu a budou díky tomu spokojenější.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Ne, to nerecituji jen novinové články, to slyším třeba od kamaráda učitele na SŠ, či kolegů podnikatelů, jaký plebs ty školy dnes vychovávají, že umí kulové a myslí si, že všichni jsou blbí. Jinak manželce jsem nikdy neporoučel, nikdy jí nic nezakazoval. Kdybys ji znala, sama by ti řekla, že ona  by si poroučet nenechala. Ani by mne nebavilo mít otrokyni. Manželka je totiž jiného ražení, než takové ženské jako ty a je SŠ se státnicí z němčiny, takže nějakou venkovskou nánu jsem si nebral. A děti mám, ale proč tu marním čas, měl bych vzít síťovku a jít do toho Kauflandu na slevy… Je s tebou sranda.

Vlasta odpověděl před 5 roky

Zřejmě si tě holka dobře vycvičila, tak aspoň na internetu jsi hrdina a kážeš vodu, ale sám piješ víno a manželku posloucháš na slovo, viď? 🙂 Za to má u mě bod. Tak nějak jsem tušila, že jsi za klávesnicí hrdina, ale doma těžce pod pantoflem 🙂 Nedivila bych se, kdybys měl za ta léta pořádnou sbírku paroží.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Tak manželka se tomu velmi zasmála. Na rozdíl od tebe má moje žena i její dvě sestry konzervativní výchovu. Když jsem si ji bral, uměla perfektně vařit, ušít si na sebe šaty, plést, uměla se starat o děti, protože jako náctiletá se musela starat o mrňavou sestřičku. Ty parohy nemám a víš proč, protože jednak na tyhle věci ona nikdy nebyla, manželství je u ní instituce a né průchoďák a proto jsme stále spolu. Také jsme si oba řekli 1x nevěra a konec. To platí pro oba.. Oba si vážíme co máme a ty se tomu můžeš smát jako hloupá husa. Jak už jsem řekl, každý není jako ty. U nás neplatí, že nevěra je něco normálního, jenže to ty ve své světaznalé makovičce s rozhledem nikdy nepochopíš. 
Nevím, proč nikdo nechápe, že může existovat oboustranně šťastné manželství. Proč si každý myslí, že nevěra je normální a že o nic nejde a že buď je chlap kurevník a despota nebo podpantofláč. Asi se ženou nejsme normální, ale my do těchto kritérií nezapadáme. Asi jsme z Marsu.
Jinak tenhle náš dialog tady jsem zkopíroval a poslal na email několika svým kamarádům. A jejich názor na tebe? Ani se neptej. A to jsou dva o dost mladší než já.
 

Cernunnos odpověděl před 5 roky

Bohuzel vzdelani neni ukazatelem vseobecneho rozhledu a uz vubec ne tolerance a schopnosi. To umoznuje vyrazne lepe poznani, ktere prichazi se zkusenosmi z ruznych prostredi. Myslim tedy predevsim cestovani (ovsem ne az tak turizmus, poznani jinych kultur je treba delat z prvni ruky, ne skrze semknute skupinky s pruvodcem) setkavani se s jinym svetonazorem a ochota se otevirat neznamemu. 
Pravdou je, ze svet jde porad dal a kazdy zkusenejsi clovek ma pocit, ze ti mene zkusenejsi jsou mene schopni, mene zdatni, ze mladi jsou mene motivovani, mene cilevedomi, mene sikovni a pracoviti… Vsak uvidite co budou rikat dnesni mladi za deset let.
A ve sve podstate  mate pravdu oba, jen se pres slova nevnimate. 
 
K puvodni otazce:
Sexualni neveru s zenou bych nejspis chtel se svou drahou prodiskutovat. Pokud by v tom byly silne city, chtel bych od ni vedet, jak si predstavuje budoucnost naseho a jejich vztahu. Pokud jde jen o sex, nehu a neco takoveho, pak budiz. Pokud ji ma v hlave a v srdci, tak tez budiz, sbal se, domluvime se na rozvodu. V momente kdy pro ni nebudu PARTNER, pak nechci v jejim zivote figurovat. Paklize je to jen zabava, tak je to jen zabava.

Cuck odpověděl před 4 roky

Vždyť právě to Vlasta psala. Vzdělání není jenom škola. A je pravděpodobnější že více vzdělaný člověk bude tolerantnější než někdo kdo celý život nikde nebyl a přejímá názory od kamarádů v hospodě.
Často s fanynem souhlasím ale tady se zachoval dost hrubě. Žena skutečně není otrok ani majetek.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Chucku, nikdy jsem ženu nepovažoval za majetek, otroka ani služku, ale za rovnocenného partnera, A co se vzdělání týká, tak to ona mne napadla, že mám jistě jen učňák. Na víc do hospody nechodím už proto, že nepiji pivo. Pak mne zase napadá opačně, že prý jsem pod pantoflem a že si mě žena vycvičila. Ta ženská prostě plácá nesmysly a já na ni už se. A Chucku, znám několik zcestovalých a přesto arogantních blbců, co si myslí, že sežrali Šalomounovo hovno.

Martin odpověděl před 4 roky

Vlasto, Fanyn je puritán a nejde mi do hlavy, čo robí ja tejto stránke. Máš odo mňa 100 bodov. 😉

bolavý odpověděl před 4 roky

Za prvé nechápu, proč tu není nějaký admin, který by zatrhl ty stupidní hádky, zcela od tématu a za druhé je to vždy o tom, jak si to dva nastaví. 
Proč se ptáš jestli to je nevěra na nějakém serveru?
Cítíš, že je to nevěra? Tak potom je. 
Necítíš to, nevadí ti to? Tak proč to řešíš? Teď ti to nevadí a pokud ti někdo tady řekne, že tvá žena, je kurva, tak ji tak začneš vnímat? 
Boha lidi přestaňte být jako ovce.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Martine. Tento web se jmenuje Paroháči a paroháči, to nejsou jern ti, co paroháči chtějí být, tedy cuckoldi a kandaulisté, ale z 90% chlapi, co těmito rozhodně nejsou, ale o svých parozích buď nevědí a až se to dozvědí, řeší to, nebo ti co to vědí, jsou podpantofláči a poserové a tak dělají, že to respektují. Tak o co jde? A puritán nejsem, protože kandaulismus a cuckolding je o domluvě těch dvou či chceš-li tří a více. Pokud žena chlapovi zahýbá i když je kanda, tak on z toho nic nemá a je to jen jednostranná nevěra. Pokud se dva domluví, je to jejich právo, volba a je to OK. Puritán by s tímto nikdy nesouhlasil, takže vidíš, i ty škatulkuješ.

Oem odpověděl před 4 roky

Tady zcela souhlasím s fanynem, protože kdyby ten web byl jen o dobrovolných paroháčích, nechodil bych sem. Líbí se mi pozorovat reálné příběhy které napsal život sám. A přiznám se, že i když mě nevěra vzrušuje, tak když je to takové nehrané, nedomluvené, je to mnohem zajímavější, než když se dva dohodnou a pak o tom napíšou povídku.
Takže nemám vůbec nic proti tomu když se svěří i člověk který si parohy nikdy nepřál. Proč by mu nemohlo být poradíno?

Vaše odpověď

15 + 4 =