Paroháč od volantu

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiParoháč od volantu
Ladislav zeptal se před 4 roky

Zdravím všecky mám zkušenost s nevěrou taky. Parohy mi nasadil kolega s kamionem, jezdili jsme spolu pro jednu firmu takže moc dobře věděl kdy nebudu doma. Trvalo to rok přišel jsem na to náhodou když jsem se vrátil domů s předstihem a nemohl jsem zavolat. Dnes jsem bez kolegy i bez manželky protože jsem musel dát výpověď, jinak by mě zavřeli. Jsem rád že sem našel takovou stránku, je to zajímavé čtení jak v tom nejsem sám, je mi hned lépe. Už jsem z nejhoršího venku ale stejně důvěra v lidi už je špatná od té doby.

3 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

No jo, když chlap jezdí z kamiónem, je na montážích, když i jako kravaťák jezdí na delší třeba zahraniční služebky nebo v cizině pracuje, je vždycky velké riziko, že jeho panička se začne nudit, začne jí svrbět, dostane roupy a už je zle. Navíc ometáků a utěšitelů se najde vždycky dost. Já jen nechápu chlapy, proč nejsou v tomhle vůči sobě solidárnější, vždyť co se děje dneska mě, může se zítra stát i jemu a život je v tomto bumerang. Takže jsi kolegovi rozsekal tlamu a manželku vyrazil? Nebo ona si nakonec vzala toho milence?

Ladislav odpověděl před 4 roky

Do tlamy jsem mu nedal, byli by z toho jenom problémy. Ona zůstala sama pokud vím. A on je takový rozvedený machírek takže to zkouší na každou. Se mnou měl jistotu že je nikdo nevyruší. Bral jsem ho občas k nám domů na vínko a karty. Věřil jsem mu. Oběma 🙁

Fanyn odpověděl před 4 roky

No jo, kamarád taky rád, takže příště raději sice důvěřuj, ale přesto občas prověřuj. To že zůstala teď sama, to jí patří. Ty jsi jí vypakoval, nebo jsi odešel ty? A děti máte? Rozvedl jsi se? Aby se tě ještě nesnažila oškubat.

Vaše odpověď

7 + 4 =