Pomsta

Rozzlobený muž zeptal se před 5 roky

Přítelkyně mi zahnula s kamarádem. Je to už půl roku ale pořád jsem se s tím nevyrovnal. Myslel jsem s že se to poda ale nejde to. Neřekl jsem že to vím, nosím to celou dobu v sobě. Strašně mě tim ublížila ona i on. S ním už se nestýkám ale s přítelkyní žiju, máme pronajatý 2+1 ve městě odkud oba pocházíme.
Minulý týden chtěla strašně moc ven, že jde kupovat dárky. Projel jsem jí mobil a zase se s ním sešla. Šílím, nejradši bych jim oběma rozbil hubu, svině, svině, svině. Nenávidím ji a chci se pomstít. Chci se s tou sviní rozejít ale tak, aby měla brutální ostudu nebo aby do smrti nezapomněla co provedla a že mi tím ublížila. Nemyslím už na nic jenom na pomstu. Prosím poraďte mi co mám té svini udělat. Samozřejmě nic nelegálního, ale aby měla šílenou ostudu. Přemýšlel jsem rozejít se s ní na štědrý den. To by si pamatovala dokonale. Ale jestli mě nemiluje, bude jí to jedno.

10 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

Naprosto tě chápu, já tedy nevěru neuznávám a vyloženě by se mi otvírala kudla v kapse. Jedno bych ti ale nedoporučoval, vyhni se fyzickému násilí na nich. Takoví lidé jsou skřeti a ještě by tě zažalovali pro ublížení na zdraví a měl bys popotahování po soudech a třeba by chtěli i peníze za újmu. Ne, na to se musí psychologicky. Má ten kamarád nějakou ženu či přítelkyni? Jestli ano, práskni ho. S tou svou se rozejdi, vidíš, že tě nemiluje a vidíš, že je to jen děvka, která na tebe sere. Ano,onehdy jsem četl na jednom webu, že se takto pomstil manžel své nevěrné manželce, před všemi z rodiny jí do balíčku zabaleného jako dárek dal formulář se žádostí o rozvod. Je to kruté, ale zcela ji zničil. Navíc pak promítal film, co nahrál skrytou kamerou u nich v ložnici, jak si užívala s milencem. Rozvedli se a nemluvili s ní pro ostudu ani její rodiče.
Ty ale ženatý nejsi, tak jí sleduj mobil, abys byl v obrazu a budeš-li mít příležitost, stáhni si to na PC, tu jejich komunikaci. Kde a s kým trávíte Štědrý den? Doma? Sami, nebo u jejích či tvých rodičů nebo s přáteli? Byt je pronajat kým? Jestli tebou, kopni ji do zadele, ať si zabalí a padá za tím kamarádem. Možná uvidíš, jak ten tvůj ex-kamarád až to praskne a ona za ním přijde, žes ji vyhodil, začne couvat jak koza od vrat.
Také je dobré zjistit, kdy a kde si s ním dá zase schůzku, třeba někde v kavárně či vinárně. Mlčel bys, nechal ji za ním jít a pak bys tam třeba za hodinu nečekaně dorazil a jemu řekl, že si ji může nechat a jí, že domů si může přijít už jen pro osobní věci, že s nevěrnou sviní, co tě podvádí přes půl roku tedy rozhodně bydlet nechceš. Máš-li čas, sleduj ji a třeba nafoť, jak se k sobě mají. Je u tebe v tom bytě trvale hlášena? Jestli ne, pak vyměň zámek.já tě chápu, lomcují s tebou emoce, ale na pomstu to chce čistou hlavu.
Také s ní nespi a vymysli si, že jsi asi od ní chytil chlamidie. ona sice bude tvrdit, že sis je musel asi uhnat někde sám bůh ví s kým, ale určitě bude podezírat toho kamaráda, takže mu to řekne a třeba bude chtít, aby šel na venerologii, ale on se nasere a vysere se i na ni. To bude její první trest. Druhý tvé obvinění z nevěry a padák z bytu. Kolik je jí a kolik kamarádovi? Rád si na toto téma s tebou klidně pokecám i soukromě. [smazano]

mer odpověděl před 5 roky

Nerozumím ti. Ona ztratila tvoji důvěru, ty jsi na to přišel, je to už dlouho a ani jsi se tomu nepostavil. Nic jsi zjevně nevyřešil a jestli něco změnil, pak z hlediska vztahu jen k horšímu. Neznám vztah, který by fungoval bez důvěry. Nechápu, proč s ní zůstáváš a proč řešíš jak se jí pomstít. Selhal jsi stejně tak a lepší už to patrně nebude.  Za mě: sbal si věci, napiš ji dopis, v klidu ji vysvětli, že to víš a že tě to ranilo. A že s ní dál být nechceš. Tečka.  Jinak už samo smírování v mobilu není legální. Nevím co vás spojuje, že to chceš řešit pomstou a ubližováním. Pouč se a odejdi. 

Oem odpověděl před 5 roky

mer : PROBOHA, v čem selhal? Že neví, jak se vypořádat se zradou? To je jeho selhání? S takovými kecy jděte fakt někam. Jestli někdo selhal, tak ta jeho ku*va.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Ano, jsou dvě možnosti, které by z toho pro mne, být na jeho místě, vyplynuly: 1) buď bych ji hned vykopl a více s ní o tom nediskutoval a nebo 2) vyčkal bych, ale chystal nějakou přímo ďábelskou pomstu. jestli někdo někomu ublížil, tak ona svou podlostí, zradou a přetvářkou. Proto jaképak ubližování. Jen ať si slízne tu smetánku pomsty. Ať ji to psychicky bolí co nejvíce.

Mer odpověděl před 5 roky

Oem: ctes pulku pribehu, neznas ho cely stejne jako ja ne. A jestli touzil po skvelem vztahu a nepovedlo se to, je to vzdycky veci obou. Nevim jak ty, ale ja chapu potrebu pomsty jen jako projev neprijeti skutecnosti. Neni smysluplne se mstit, neresi to vubec nic, pouceni z toho taky neplyne. Soustredil bych se na jeho miste na to, co priste udelat jinak, tomu ma smysl venovat energii. 

Fanyn odpověděl před 5 roky

Mer: Jasně, soustředil bych se a zamyslel, co a jak příště. To je OK. Jenže Rozlobený muž zatím neřeší, co bude, ale co je. On je nasraný, že z něho ta jeho udělala idiota a zradila jej. Navíc je nasraný na svého kamaráda, který jej rovněž podrazil. On totiž zapomněl na to otřepané: Kamarád taky rád… On je naštvaný, lomcují s ním emoce, je pln bolu.. Jasně, dusit to v sobě, to je nebezpečné i pro jeho zdraví. On je jako papiňák, je natlakovaný volem, zlobou, vztekem a tak když se pomstí, odfoukne si, uleví. Ten vztah je už pasé, tak mu o něj už nejde, chce jen, aby se ona chytla za rypák a slízla si, co napáchala se vší parádou. Já ho chápu. Jen na jeho místě bych nečekal půl roku, já bych neodpustil a jela by, že by nestačila počítat schody. Víš, já jsem zásady, že když si něco začala, měla to Rozlobenému muži říci, že má jiného a rozejít se, jenže tohle málokdo dokáže a tak si užívala a Rozlobený muž byl jen ten, co platí byt, ten co se stará. V Texasu platil až do roku 1974 zákon, že pokud manžel načapal manželku s milencem, mohl je oba zastřelit. Beztrestně!

 
Rozlobený muži: Napiš, jak jsi se rozhodl, nebo alespoň po Vánocích, jak to dopadlo.
 

R odpověděl před 4 roky

Chceš se s ní elegantně rozejít?
Kup jí kopačky a až si je rozbalí pod stromečkem, dodej k nim „Do 24 hodin ať jsi u něj… nebo kde chceš být jinde, hlavně pryč“

Fanyn odpověděl před 4 roky

Tak jak, rozlobený muži, co jsi vymyslel za pomstu? Pomstil ses vůbec, nebo skutek utek?!

Rozzlobeny odpověděl před 4 roky

Bohužel, ta svině se se mnou rozešla 🙁 Dlouho jsem váhal. Ještě před vánocema mi ta svině řekla že nám to neklape a že bude lepší když si dáme pauzu a strávíme vánoce každý sám. To znamená že já sám a ona s novým mrdákem. Kurva zkurvená.

Fanyn odpověděl před 4 roky

No, to se dalo čekat. A ten nový je její staronový? Nevěš hlavu, ženských je jak máku. A na pauzu nehraj. To je stejné, jako když i při konkurzním pohovoru řeknou, že se ti ozvou. Neztrácej čas a zapomeň na ni.

Vaše odpověď

6 + 9 =