Praskl kondom

PoradnaPraskl kondom
Radek zeptal se před 4 roky

Manželka byla včera v noci s milencem. Asi si špatně nasadil kondom, no milovali se a když se vystříkal, zjistila že z ní teče semeno. Kondom byl úplně roztržený. Když jsem se ptal co dělali potom tak prý na druhé kolo už si ani nebral kondom a vystříkal se do ní napřímo. Byl jsem z toho v šoku, manželka nic nebere, je nám 30 let, jsme bezdětní a děti chceme, ale neplánovali jsme že by otěhotněla s milencem. Dnes měla zajet pro postinor, ale je 14h takže je to 14h cca po styku a pořád je doma. Nevím co mám dělat? Ona to asi chce riskovat, nerozumím tomu. Vzrušuje mě to na jednu stranu ale na druhou stranu je to šílené. Nevím co mám dělat.

12 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Vlasta ti poradí.

Oem odpověděl před 4 roky

Jak to dopadlo? Postinor jde použít do 72h, tak je možné, že to ještě stihne. Vy jste o tom nemluvili? Neříkala ti proč nejde pro tabletku? Co bys dělal kdyby nakonec nešla a otěhotněla by? Smířil by ses tím?

Vlasta odpověděl před 4 roky

Fanynku, chováš se jak malý fakan 🙂

Radek odpověděl před 4 roky

Včera odešla. Prý do lékárny. Ale nevím jestli tam opravdu byla. Jsem z toho nervní.

Oem odpověděl před 4 roky

Tak se zeptej ne? Vy se spolu nebavíte? Vždyť to jsou naprosto zásadní otázky ve vztahu

Sub40 odpověděl před 4 roky

Musíš být poslušný a nechat jí prostor, místo zbytečných otázek by jsi jí mohl třeba namasírovat a olíbat nohy. Ona tě to pak řekne sama když se uvolní.

Cuck odpověděl před 4 roky

Souhlasím. Je to její věc. Asi má svůj důvod proč dělá to co dělá. Líbání nohou místo zbytečných otázek je dobrý začátek.

Radek odpověděl před 4 roky

Jsem trochu sub ale trápí mě když nevím na čem jsem. Vím že si nemůžu vyskakovat když jsem ji jednou dovolil milence tak musím teď poslouchat. Ale stejně jsem z toho nervózní. 

Radek odpověděl před 4 roky

Asi budeme kupovat těhotenské testy. 

Oem odpověděl před 4 roky

To bych nedal takovou nejistotu a hlavně takové zacházení. Cuckold být můžu ale chtěl bych v takových otázkách být součástí rozhodování. Aspoň trochu. Pokud to na tebe jen nehrají.

fest odpověděl před 4 roky

Tak za prvé, semeno do ní měl stříkat hned od počátku a ne čekat, až mu praskne kondom. A ty buď vůbec rád, že ti to řekla. Jednou jsi ji dovolil milence, tak jsi se postavil do podřízené role. Tak to respektuj a nevyskakuj si. Samozřejmě, že tě žere nejistota, ale o to přece jde. Mohla ti tady umožnit sex s ní a pokud by se to chytlo, tak bys v té nejistotě byl celý život. Takhle tě nechá v nejistotě jen do těhotenských testů a podle toho, jak dopadnou se uvidí, zda si ji zasloužíš. A pokud to neustojíš, tak tě třeba po právu pošle do pr…

čubík odpověděl před 4 roky

přesně tak jsi podřízený jejímu milenci a jí. Oni rozhodují, tak poslušně čekej a dozvíš se co bude následovat. Je jenom na nich aby ti řekli co mají v plánu Ty jsi od toho abys sloužil.

Vaše odpověď

17 + 2 =