ROZVOD

PoradnaROZVOD
Zklamaný zeptal se před 5 roky

Je tady někdo kdo to má za sebou a prošel si tím? Jaké máte zkušenosti? Šli jste potom znovu do vztahu, nebo jste ztratili důvěru ve vztahy?

12 Odpovědi
tomas odpověděl před 5 roky

jsem po treti zenaty……

Zklamany odpověděl před 5 roky

Takže bez problému? A proč se vztahy rozpadli?

Zklamany odpověděl před 5 roky

Já jsem před rozvodem, manželka je mi nevěrná, ale kvůli dětem to nechci podstoupit. Zvažuji jestli žít a trápit se, nebo se rozvést a roizdělit rodinu. Je to složité

Trdlo odpověděl před 5 roky

Ona ti je stále nevěrná? Ty jsi na to přišel a ta nevěra trvá, nebo ti byla nevěrná a ty s tím nedokážeš žít? To je celkem rozdíl. Jak se k tomu staví ona? Ona se chce také rozvést?

Zklamaný odpověděl před 5 roky

Ano je mi stále nevěrná a nechce toho nechat, ani se rozvést.

R odpověděl před 5 roky

V takých veciach by si mal byť \“sebec\“. Nepozeraj na \“rozdeliť rodinu\“ pretože to nemá zmysel. Ak sú deti väčšie tak to pochopia, ak sú menšie tak stejne nie je dobré ostávať vo vzťahu nasilu. Aj malé si vedia všimnúť že niečo nieje v poriadku, takže keď to budeš naťahovať a vo vnútri ťa to bude zožierať tak moc dobrého z toho nebude ak ostaneš. Ona to nechce nechať a nechce sa ani rozviesť – prečo asi? Taká situácia jej očividne vyhovuje – ona si užíva s kým chce a stále má teba ako zálohu? Buď si nájdi tiež niekoho nech je to vyrovnané, alebo sa rozveď (osobne by som doporučil toto, aspoň máš potom čisté svedomie)A pamätaj, nie ty rozbíjaš rodinu ale ona.

OEM odpověděl před 5 roky

Taky bych vůbec nevyjednával s ku*vou, která by mi řekla, že se rozvádět nechce a milence nenechá… To by bylo něco, takové rodeo ještě nezažila a bylo by mi úplně jedno, že je to matka mých dětí. Nevěra je jedna věc, ta se občas podaří každému a má na to vliv spousta věcí. Ale to chování po nevěře je dost stěžejní. Jestli uzná chybu a přijme následky, nebo se zachová jako ta tvoje ku*va. Letěla by obloukem.

OEM odpověděl před 5 roky

Taky by nebylo špatné dotáhnout si domů jinou (i kdybys měl nějaké zaplatit za tu show). Ať si normálně vybalí věci, udělat ji místo ve skříni a dát kartáček do koupelny. Máme snad rovnoprávnost, co může ona, můžeš i ty.

Fifafuflik odpověděl před 5 roky

Jako opravdový paroháč a milující manžel jsi v ideální situaci! Měl by ses manželce omluvit, že jsi se k ní nechoval dost uctivě, začít dělat všechny domácí práce a její nevěru tiše tolerovat! 

Chlap odpověděl před 5 roky

Fifulik a co tím jako získá? Že si z něj děcka budou dělat legraci nebo brát příklad? 

Andy odpověděl před 5 roky

Fifafuflik milujici manžel neznamená otrok a rohožka. Milující manželka se také nepozná tak, že se nechá mlátit a podvadet. Měl bys více honit, asi ti leze semeno na mozek.

Pedro odpověděl před 5 roky

Z jiných důvodů jsem si tím prošel. Nezahýbala, ale prase je proti ní čistotný tvor. Kvůli dětem jsem požádal o pomoc sociálku a výsledkem byl útěk k rodičům a za pomoci soudu a sociálky mne zcela připravila o děti. O rozvod naštěstí pro mne požádala ona.
Nechtěl jsem být sám a nahánět děvky také ne a děti mi chyběly. Našel jsem si cizinku, jsme spolu už 10 let, máme hezký vztah a 2 milé děti.
Děti ti odrostou a najednou budeš sám. Já do toho šel v padesáti. Můj názor je, jdi do toho.

Vaše odpověď

11 + 11 =