Silvestr s milencem

PoradnaSilvestr s milencem
CUCKOLD zeptal se před 5 roky

Dnes mě moje manželka šokovala. Žijeme už delší dobu v cuckold – hotwife vztahu. Kdo neví co to je, tak manželka má povoleného milence. Máme milence už několik let a schází se s ním pravidelně cca jednou za 14 dnů, někdy jednou za měsíc, jak má čas. Já jsem v práci, nebo čekám doma. Několikrát už manželka u milence přespala, ale dalo by se to spočítat na prstách jedné ruky. Bylo to třeba když měli schůzku pozdě v noci a já jsem měl noční, nebo když byli spolu na welnessu. Včera přišla s tím, že by si její milenec přál strávit s ní silvestra. Má objednanou horskou chatu a budou tam i nějací jeho známí. Manželka by tak dělala jeho milenku, nebo přítelkyni?
Jsem z toho v rozpacích. Vím, že to k tomu asi patří, má všechno povolené, ale myslel jsem si, že budeme spolu. Je žárlivost namístě? Prosím o vyjádření hlavně cuckoldy, kteří mají doma hotwife, jestli někdy strávila tak významné dny s milencem? Vím, že kdybych řekl ne, tak nepojede, ale asi by byla smutná. Nevím, jestli se mám přemoci a říct dobře, ale asi budu smutný já.

16 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

Jo kamaráde, kdo chce kam… Jak jsi si to zařídil, takové to máš. Uvědom si, že už jsi jenom dvojka. Povolíš jednou, povolíš po druhé a příště už se tě třeba ani nebude prát. Kdyby jsi se zeptal na kandaulistickém webu, zajisté tě budou všichni nabádat, abys jí to povolil. Jenže ti, kterým se pro podobnou libůstku zhroutil vztah, ti už se raději ani neozývají a že jich není zrovna málo. Co by řekla na to, kdyby ty jsi jí to povolil a sám Silvestra strávil třeba s nějakou potřebnou kamarádkou???
Musím se opakovat a napsat ti něco, co už jsem tu napsal: Jsi snad toho názoru, že tě žena bude ještě považovat za svého alfasamce, když ji dobrovolně půjčuješ k sexu s někým jiným?  Alfasamcem pro ní už nikdy nebudeš. Budeš akorát tak trpěnou peněženkou, mluvícím bankomatem…, ale to se od ní nikdy nedozvíš, protože ona si pod sebou dobře zaopatřenou větev přece neuřízne. Přemýšlej!!!

CUCKOLD odpověděl před 5 roky

Zásadně nesouhlasím. Respektuji tvůj názor, ale je to názor necuckolda. Píšeš, že nebudu alfasamec. Hm. A ty máš doma alfasamici? Opravdu není nikde ženská která je hezčí, chytřejší a celkově lepší? Tak proč nejsi s tou lepší, ale jsi s tou co máš? Protože Vás pojí něco víc, než jen to, jestli je to alfasamice nebo ne, že? A stejně to mám já se svojí manželkou.
Nejde o to kdo je jaký alfasamec, ale jestli se mám přemoct a zůstat na silvestra sám, abych udělal své manželce radost, nebo být sobecký? S tím mi asi necuckold nedokáže poradit. Protože i v té mé samotě je trocha vzrušení a radosti z toho odříkání. Ale samozřejmě i pochyby.

Fanyn odpověděl před 5 roky

A ona, když chce být s milencem a tebe nechá na Silvestra svému osudu, to od ní není sobecké? To tě asi skutečně hrozně moc miluje.

KarelB odpověděl před 5 roky

Cukold vztah by mel byt hlavně o sexu. Hotwife ma milence, bulla. Protoze ji manžel nedoze dostatecne uspokojit. 
To co píšeš, tedy oslava s přáteli, to uz je o level jinde. To je paralelni vztah. K cemu ji pak jsi ty? 

Fanyn odpověděl před 5 roky

KarelIB:  Ano, souhlasím Já to dělím na příprcníky (chlap jen na sex) a na milence (v tom už jsou i city a jak píšeš, paralelní vztah). Však jsem psal, že on je tím pádem č.2 i když je manžel.

CUCKOLD odpověděl před 5 roky

Proto jsem se ptal cuckoldů. To normální chlap nepochopí. Být cuckold znamená dost často potlačit své ego a umožnit dělat své hotwife co chce ona. Hotwife má právo být sobecká. Cuckold má povinnost jí to umožnit. Ona se k němu nechce nastěhovat. Chtějí si užít silvestra, nic víc. Proto mě zajímá, jestli tady je nějaký cuckold a jestli s tím má zkušenosti? Názory teoretiků respektuji, ale nezlobte se, když se jimi nebudu řídit.

Taky cuck odpověděl před 5 roky

Jsem cuckold a tohle už by bylo moc. Cuckold půjčuje svoji manželku na sex. Trávit s někým silvestra už je za čárou. Kdybys tam byl taky tak to ještě beru. Ale pokud bys seděl a čekal doma jako pes…..

Pepa odpověděl před 4 roky

Taky jsem cuckold a chápu jak se to v tobě bije. Určitě tě vnitřně láká ten pocit zase o něco překročit hranice, zase muset být větší paroháč, čekat doma a představovat si co tam spolu dělají, jak se baví, jak tvoji holku představuje kamarádům, pak spolu šukají. Nikdo by je nerušil, byli by daleko od tebe a měli klid užívat si svůj vztah. A to je právě ten problém. Už by to nebyl jenom sex, už by mezi nimi vznikalo silnější pouto. Je to riziko. Pokud ti to za to stojí, tak do toho jdi. Ale nediv se, když se vrátí a bude jiná. Nediv se, když ti příště navrhne, že by chtěla zase posunout tu hranici. Kam až jsi ochotný nechat to zajít? Cuckold je hra s ohněm a takový požár už neuhasíš. Záleží jak pevný máte vztah, ale to my nevíme.

Cernunnos odpověděl před 4 roky

Souhlasim s recenym. Pokud ma byt na oslavu noveho roku s nekym jinym a z toho co pises je oslava noveho roku vyznamna vec, pak uz nejde jen o sex ale o neco vic. Prodiskutuj to s ni jaky ma ona nazor a proc by chtela ci nechtela. A vysvetli ji sve duvody. Stalo by takoveto posunuti hranice za pripadnou ztratu tohoto vztahu?

old99par odpověděl před 4 roky
  1. V žádném případě. Vždy má jít jen a jen o sex. Já sice mám trochu jiný vztah. Scházíme se vždycky ve čtyřech a nikdy bych nedovolil setkání beze mne. To je pak o něčem jiném. Když Silvestr, tak s tebou určitě.
zadarmo odpověděl před 4 roky

Sám musíš cítit jak to chceš. Jak ti můžeme radit? Jestli ti to nevadí a zvládl bys to a ona po tom touží, tak jí to dopřej. Je snad radostí cuckolda mít spokojenou hotwife, ne? Je to jenom silvestr. Svět tím nekončí. Jestli ti to vadí a nechceš to udělat, tak to nedělej. Nebo když ti poradíme udělej to, tak to uděláš? Proč?

CUCKOLD odpověděl před 4 roky

Pojede s ním. Chci to asi sám.

Ferdinand odpověděl před 4 roky

Užij si to. Taky to mám rád, když je moje přítulka sama s milencem. Je to více ponižující.

cuckold-zivotopis odpověděl před 4 roky

Za prvé bych chtěl napsat, že žena může utéct muži s někým jiným i když nežijí v cuckold vztahu. Rozlišení na nějakého alfasamce, betasamce je ve fungujícím vztahu nesmysl, který používají teoretici.
To jen na úvod k tvému dotazu, protože mi nepřijde, že jsi se ptal jestli uteče s milencem pokud s ním stráví Silvestr, ale jestli jsem to dobře pochopil, tak jsi se ptal jestli ho s ním má strávit, resp. jsi se ptal jak by to viděli jiní cuckoldi. Takže z mého pohledu cuckolda, mě by to nevadilo. Ale hrozně záleží na tom, jak Silvestr vnímáš ty a tvoje žena. Pro mě je to jen obyčejný den, kdy se všichni opíjí, jeden velký plánovaný mejdan, pro mě žádný významný den. Takže pokud by má Hotwife přišla s tím, že chce s milencem strávit Silvestr má mé schválení. Zrovna tak pokud by s ním chtěla být na své narozeniny. Ale pokud by s ním chtěla být na Vánoce, kdy má být rodina spolu, to už bych byl proti, stejně tak jako např. na mé narozeniny, protože to je zase můj den.
Takže opravdu záleží jen na tom, jak vnímáš tento den, jak moc je pro vás významný. Jen ty víš jak silný vztah mezi vámi je. A teprve pak lze dělat nějaké závěry o alfa či beta samci.

Oem odpověděl před 4 roky

Není to ponižující, když má žena narozeniny a odejde za milencem? Musí to být hrozně ponižující, zůstat sám a přemýšlet nad tím, jak s ní šuká a jak ona je šťastná, že může trávit „svůj“ den s pořádným samcem kterého třeba i miluje. Zažil jsi to někdy? Jak ses u toho cítil? Byl jsi hodně vzrušený a ponížený?

Rozzlobeny odpověděl před 4 roky

Nakopal bych ji do… Síla co si ty ženský dovolujou.

Vaše odpověď

17 + 5 =