Výměna manželek – MILENEC V DOMĚ

PoradnaKategorie dotazu: VztahyVýměna manželek – MILENEC V DOMĚ
Vymena zeptal se před 4 roky

Viděli jste výměnu? Manželka s milencem a manželem pod jednou střechou? Co na to říkáte?
https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy-sex/vymena-manzelek.A200225_135129_vztahy-sex_jup

9 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Neviděl, ale viděl jsem asi před 15 či více lety Peříčko. Tam byla 23 letá holka, co měla 27 letého přítele a ještě tam byl 25 letý kluk, který u nich bydlel a byl to jakýsi rodinný přítel. Prcali ji oba, ale né dohromady, vždy jeden nebo druhý, prostě když ten druhý nebyl doma. Když padl k ní dotaz, zda chce děti, tak že ano, prý by ráda dvě. Na dotaz, zda je chce s přítelem nebo tím rodinným přítelem, tak všichni svorně řekli, že otcovství neřeší.

Vymena odpověděl před 4 roky

To rozhodně není tenhle případ, doporučuji se podívat 🙂

Oem odpověděl před 4 roky

Tak jsem to dokoukal a celkem síla. Ta ženská je pěkně vypočítavá. Ale on si za to může sám. Nejdříve si nastěhuje nabijáka do baráku a potom mu vadí že tam bydlí? Co čekal? Nebo ho tak zpracovala? Je to vůbec možné?

Vlasta odpověděl před 4 roky

Co je na tom divného? Páníček se nechce rozvádět, dělá problémy, myslí si, že si dělá legraci, tak si holka přivedla milence domů, aby rychleji pochopil situaci. Udělala bych to stejně. Jak je vidět, tak to pomáhá, věci se daly rychle do pohybu, páníček manželku vyplatí, aby měla na bydlení s milencem a dcerami a život půjde dál. Nikdo neví, co se mezi nimi stalo, proto nemáme právo je soudit. Ta žena má na ten dům stejné právo, jako on, když jsou manželé. Tak proč by tam nemohla žít s milencem, nebo lépe se svým novým přítelem. A že je mladší? Zase déle vydrží 🙂

Domme odpověděl před 4 roky

Vlastičko zajímalo by mě jestli bys tak hájila i nevěrného chlapa, který by si domů, k dětem a manželce nastěhoval milenku.

Vlasta odpověděl před 4 roky

To by bylo něco jiného 🙂 každá situace se posuzuje individuálně. Ale chlapi jsou většinou jenom nevěrná prasata.

Lubos odpověděl před 4 roky

Vlasto, ženy v sobě mají také pěkně velký díl ujetosti. A nevadí jim když se mnou spí s vědu o tom že jsem ženatý a že jsem měl (a stále mám) dost milenek. Všechny chtěj jen jazyk mezi stehna a pak pořádně vymrdat. Jde jim jen o sex. Promiň že to tak píšu. Jsem nevěrný prase. 

Vlasta odpověděl před 4 roky

A stydíš se za to? Určitě jsi ženatý, že?

Luboš odpověděl před 4 roky

Vlasti, já miluju, když mé milenky vlhnou nadrzeností. A oni chtějí abych se jim dostal mezi stehna. A to že pak jdou domu uspokojené a šťastné je pro mne odmenou. A ano, mám radost i z toho že odcházejí domu naplněné. Trochu jsem si je vychoval. Mají v sobě tu trochu perverze. Nestydím se za to že jsem neverny. Netuším co dělá i má žena mimo naší ložnici. ? Krásnou neděli… 

Vaše odpověď

5 + 16 =