Zájem přítelkyně ochabuje

PoradnaKategorie dotazu: VztahyZájem přítelkyně ochabuje
Libča zeptal se před 6 roky

Jsme spolu tři roky. Kdysi jsme se milovali i 2x deně a teď? Když na přítelkyni sahám, odsune mi ruku nebo mi řekne že nemá chuť. Nevím co se stalo, přitom jsem pozorný nosím dárky a nemyslím že bych na sebe nedbal. Prostě mi připadá že ji nevzrušuju. Co s tím chlapy? Poradíte mi co dělat aby byla zase pokaždé roztoužená když na ni sahám?

5 Odpovědi
ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

A nevolá si často s někým? Nehlídá si před tebou telefon? Nedělá najednou přesčasy nebo nechodí často s „kamarádkami“?
Nemáš pocit že ti nějak lže nebo že vyjma toho sexu není vše jak bývalo jindy? Když se s tebou baví, že někam chce jít atp., nehraje si s prstýnkem, s řetízkem, s vlasy? To je totiž známka nervozity, když lžou… Nenapsal jsi, kolik je ti let a kolik tvé ženě či přítelkyni? Statisticky nejvíce nevěrné jsou ženy po třicítce. Ono se vše okouká…, žena nám, my ženě. To je jako s jídlem, kdy po stravování se v kuchyni s jednou kuchařkou, byť kvalitní, ochutnáme kuchyni jinou. Víš co se říká: Jablka ze sousedovic zahrady chutnají lépe. Ale třeba se mýlím a má jen nějaké trable, třeba zdravotní nebo v práci a tají to před tebou. Zeptej se jí na to. Je třeba spolu mluvit o takových věcech. Nemůžeš být jasnovidec a číst myšlenky své přítelkyně.

Libča odpověděl před 6 roky

Ne to ne, myslím si, že nikoho nemá. Jen prostě. Připadá mi, že jsem se omrzel. Proto by mně zajímalo jak to udělat, abych probudil zase zájem, aby zase toužila? Nebo co jsem udělal zle?

Nikdo odpověděl před 6 roky

Musis byt chlap, ke kteremu muze vzhlizet. To se jednoduse radi, ale hure dela, ze? 🙂 Moje manzelka je mi taky neverna. Po mnoha letech si nasla milence, asi jsem ji nestacil v posteli, nebo se zamilovala, nevim. Proste obcas suka s jinym a ja, protoze jsem kandaulista, to toleruji a vzrusuje me to. Jinak bych mel asi velky problem se s tim srovnat a sli bysme od sebe. Ale takhle to vyuzivame oba pro svoje vzruseni. Nemas to tak taky? Pak bys nemusel resit jak byt pro ni zajimavy, kdyz ma zajimaveho milence 🙂 Nebo se bojis, aby te neopustila a neodesla s milencem?

Planetak odpověděl před 6 roky

Máš ještě jednu možnost. Nastuduj si co je to cuckold. A popřemýšlejte, jestli by nepotřebovala kvalitního milence. Ty bys ho samozřejmě toleroval, aby byla šťastná. 

Jojo odpověděl před 6 roky

Planetak : tak to už by si nevrznul nikdy. To není dobré řešení,  pokud mu nevyhovuje život v celibátu. 

Vaše odpověď

13 + 19 =