Zničený život

PoradnaKategorie dotazu: VztahyZničený život
zezivota zeptal se před 5 roky

Přemýšlel jsem že to dám do povídek ale asi to patří do poradny, je to takové téma k zamyšlení. Narazil jsem tady na ten web čirou náhodou a jsem rád že je někde na jednom místě tolik reálných i nereálných příběhů, je to dost poučné, když se člověk probírá tím co všechno se může stát.
Proto bych vás chtěl varovat příběhem mého kamaráda. Byl to pohodář, třicátník, dobře rozjetou firmu, přítelkyni, měli se spolu brát, ale on potkal holku která ho úplně zblbla. Asi mu vyšukala mozek z hlavy, nevím, byla fakt hezká, ale ta jeho ex taky, jen to nebyla taková potvora.
No tak se milý kamarád z ničeho nic rozhodl že tu svoji opustí a přestěhují se. Ona ta jeho nová měla docela finanční potíže. Kámoš začal neříkám krachovat ale přestal jezdit s náma na akce že nemá prachy a čas, pořád seděl v práci, protože platil té svojí dluhy které ona nasekala.
Pak se přestěhovali a vídal jsem ho jednou do měsíce. To se mi v hospodě svěřil, že váhá jestli to má udělat. A co? Vasektomii. Prý ta jeho nemůže brát prášky a navrhla mu že by to bylo fajn. Jsem mu říkal že byc si nikdy na kulky nenechal sáhnout ale bylo mi jasné že on už je rozhodnutý.
Za měsíc mi oznámil že je to super. Tak jsem si poklepal v duchu na čelo, ale když je jinak holka v pohodě a oběma to vyhovuje tak proč ne, říkal jsem si, jeho život.
Víte už když jsem tu holku poprvé viděl tak se mi něco nezdálo. Ona byla taková slušná, tichá, ale stejně. Nebyla příležitost kterou by nevyužila k tomu aby si nějak rýpla nebo zaflirtovala. Prostě mi přišlo že je celkem do větru na to že má čerstvý vztah. Já bych dost žárlil kdybych byl její kluk. Kámoš to asi neviděl nebo nechtěl vidět.
No tak si to shrneme. Opustil holku, podělal si podnikání, prodal byt po rekonstrukci, odstěhoval se od kamarádů a rodiny, nechal si ušmiknout kulky. A hádejte, jaký má tenhle příběh konec?

2 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

Kopla ho do prdele. Jóó, když chlap nemyslí hlavou, ale pinďourem a když je pak čurák v kundě, rozum bývá v prdeli, takže kdo chce kam, pomozme mu tam. Smutné, ale varovné!

zezivota odpověděl před 5 roky

Přesně tak. Vrátila se k bývalému 🙂 Potřebovala se přestěhovat, aby to k němu měla blíž a mohla se s ním stýkat a nebylo to podezřelé. Taková ku.va. 

Vaše odpověď

8 + 1 =