6 let a dost!

PoradnaKategorie dotazu: Zpovědi6 let a dost!
Luboš zeptal se před 5 roky

6 let společného života. Svatba, plánovali jsme rodinu, barák a nic. Prý naše láska vyšuměla. Jak je to možné? Myslíte že dokáže láska jen tak vyšumět? Nebo potkala jiného?
Nastoupila do práce, začala se vyzívavě oblékat a najednou se mnou nechtěla nic mít a potom bum, rozvod. Tak nevím jestli nebylo nějaké jiné šumění, protože jsem se odstěhoval a za dva týdny měla doma toho největšího ku*evníka široko daleko, exekuce, dvě nemanželské děti na které neplatí alíky a tak. No kdo chce kam. Ale stejně nevím de jsem udělal chybu.

33 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

Luboši, nevím jak jsi si své ženy hleděl, zda ji nebyl věčně v práci nebo volný čas nevěnoval více koníčkům či kamarádům než rodině, to se pak dva lidé odcizí. Ale už jsem to tu psal, že né mladé holky či ženy do těch řekněme 29, ale vdané maminy, co se vrací po MD do pracovního procesu podléhají tomu, že je oblbne nějaký kolega a bohužel, často se i zamilují. Paradoxní je, že když se s ní budeš chtít dát rozvést, tak ten dotyčný milenec rychle hází zpátečku, protože tvá žena je pro něho zajímavá jako zadaná, ale už ní jako rozvedená. Samozřejmě existují výjimky, ale zpravidla je to tak jak říkám. A zda dokáže láska vyšumět? Někomu jo, jste spolu, okoukali jste se, zevšedněli, znáte své zvyky. Také je bohužel časté, že ten největší děvkař, nespolehlivý chlap co se třeba rád napije, je zadlužený a nemakačenko, prostě nerodinný typan, takovou ženu oblbne a a ona v tom najednou lítá. Jak říkáš, kdo chce kam, pomozme mu tam. On ji bude jen využívat, možná ji bude i finančně vysávat. Když to chtěla, tak ať si užije. Hlavně si jdi už svou cestou a nebuď vůl a neber ji zpět ani kdyby prosila a říkala že byla blbá a jak toho lituje.

Vlasta odpověděl před 5 roky

Asi neznáme ten příběh z druhé strany, že? Jak se pán dámě věnoval, jestli jí kromě plánů na barák a svatbu dokázal nabídnout něco do života. Pak je jasné, že se zakouká do chlapa který má třeba dluhy (kdo je dneska nemá), ale jinak je to v srdci hodný a pozorný chlap.
Pro mého oblíbence fanyna : kdyby manželka neměla během mateřství kouli na noze, nemusela by se v zaměstnání chovat jako utržená ze řetězu. Když ženská žije s takovým psychickým tyranem a despotou, je nad slunce jasné, že po nástupu do zaměstnání chce znovu načerpat zašlapané sebevědomí. Co radíš? Zkrátit řetěz a přidat středověké tresty?

Fanyn odpověděl před 5 roky

Tak to vidíš Luboši. Čekal jsem kdy se ozve Vlasta. Moje žena, když jsem jí to přečetl, řekla, že je to jen hloupá husa.A ty jsi podle Vlasty ten vyvrhel, ten despota. A propos, Vlasti, dluhy tedy třeba já nemám, ani korunu a  to mám i vlastní byt 3+1 a auto. Když na něco nemám, tak si na to nepůjčuji (vyjma hypotéky), ale tu také nemám, tak laskavě neházej všechny do jednoho pytle. nebo podle sebe soudíš druhé..  Jestli jsi o mě napsala že jsem zatrpklý, tak co musí být chudák Luboš a nejspíš ten vztek hovoří z tebe. Luboši neboj, bydlí u ní a má dluhy i exekuce..chacha, tak to u jejího bytu jednou zazvoní ten exekutor a začne oblepovat i její věci, protože doklady, že jsou její na ně jistě nemá.

Vlasta odpověděl před 5 roky

Fanyne, nic jiného bych od ženy, která žije s tebou ani nečekala 🙂 Konečně už vím, od koho mám ty dva mínusy :-))))

Fanyn odpověděl před 5 roky

Tak to se mýlíš, já zásadně nehodnotím, ale když myslíš, měj si svou pravdu. Ty to všechno víš nejlépe, ty jsi ta světa znalá s tím největším rozhledem. Kdopak je tu na nás chlapy zatrpklý? No ty? Buď jsi feministka a nebo ti manžel nebo přítel udělal nějaký podraz. Jenže ta to já nemůžu.

Pedro odpověděl před 4 roky

Pro Vlastu.
Souhlasím, že bychom měli slyšet i druhou stranu. Říkáte, že se ženě možná málo věnoval. Ale když člověk staví barák a není multimilionář, musí sám hodně přiložit ruku k dílu, nebo se snažit víc vydělat. Ale to už zřejmě zvládli. A ty dluhy také nemusí mít každý, s výjimkou hypotéky. Ale dnes si někteří berou půjčky třeba na dovolenou, nebo na dárky. To může jen hlupák. Jestli na to nejsem schopen našetřit, jak potom mohu splácet půjčku a většinou pěkně mastné úroky.
A jestli ten nový má 2 nemanželské děti a neplatí alimenty, asi to bude pěkný dáreček. Osobně máte ode mne –
A pro Luboše. Barák byl jistě společný. Co nejrychleji udělat rozdělení majetku, než tam vletí exekutor.

Vlasta odpověděl před 4 roky

Další křupan bez vzdělání? 🙂 Kde vidíš, že by ten Luboš stavěl nějaký barák? Píše o plánech. Taky jsem žila s blbečkem, který jenom plánoval, ale nikdy nic neudělal. Peklo tohle. Jenom sliby a plány. Pokud už během toho plánování se nedokáže své manželce věnovat, tak je to ubožák a parohy si zaslouží.
A jak víš, z čeho má ty dluhy? Pokud má exekuce a ani já ani ty nevíš co ještě, tak nemůžeš soudit jeho neplacení alimentů. Já se ho nezastávám, jenom říkám, že někdy je lepší zadlužený chlap který má pověst děvkaře, ale má velké srdce a nebere ženu jenom jako služku a matraci. Tomu asi ty, ani fanyn nemůžete rozumět.

Pedro odpověděl před 4 roky

Jestli je tu někdo nevychovaný zmetek, tak je to ta debilní vlasta. Řeznický pes je proti tobě lord!

Fanyn odpověděl před 4 roky

Pedro, kliiiid… Víš co se říká… Bav se s kravkou o sobotě, když jde v pátek na porážku. A Vlasto, teď jsi se projevila, já to věděl. Já nejsem zahožřlý, ale ty, že se ti nevyvedlo manželství, tak teď kolem sebe kopeš a pliveš a všechny chlapy máš za idioty a nevzdělance. Jenže když se tobě, ženské a takové zastánkyní ženských práv líbí povídky o znásilnění a ponižování žen, tak tedy pozdrav pánbu. Ty jsi tedy exemplář. Svatá ty prostoto! A jestli v té slovenské povídce dostal ten manžel pěstí do nosu a spustila se mu krev, tak to jsou jako ty potokyÁááále, že se s tebou vůbec bavím. Chlapi, navrhuji, ignorujme ji, nereagujme na ni jako kdyby nic nenapsal.

Vlasta odpověděl před 4 roky

Pán je sexista? Ženy mezi sebou nestrpíte? Ženy jsou kurvy, děvky a mrchy které ničí chlapům životy a vy chudáčci, kterým nasazujeme parohy? Měli byste ignorovat toho zakomplexovaného starého chudáka, protože pokud se budete řídit jeho radami, skončíte ve vězení, nebo budete do smrti sami. Stačí si pročíst co tady všem radí, vždyť se projevuje jako duševně narušený člověk.

Fanyn odpověděl před 4 roky

No, já ti za to, že od tebe frnknul manžel nemůžu. Ty jsi teď zapšklá a nasraná na všechny chlapy a sere tě, že já mám manželství šťastné, to prostě nedokážeš rozdýchat. Jestli jsi na toho svého byla taková, jak se tu projevuješ, tak mám pro něho plné pochopení. Čílíš se, že taky plánoval a nic neudělal. Možná proto, že tě přečetl a řekl si, že postaví barák, ty mu zatím budeš zahýbat a pak se s ním dáš rozvést a budeš ho chtít o všechno obrat. Tak to raději zabalil ještě než začal. A jestli je tu někdo duševně nemocný, jsi to ty. A že vyzývám ostatní ať na tebe nereagují? Co je na tom sexistického. Ty už jsi z toho Mee Too taky zblblá, co?
Já bych vyzval k nereagování, kdybys byla chlap. Kolik máš těch chlapů, co hned přiběhnou, Typuji, že máš akorát robertka.

Vlasta odpověděl před 4 roky

Takovou fantazii jakou máš by ti záviděl leckterý uživatel houbiček. Stařecká demence je hrozná věc. Snad se toho nedožiju 🙂 

Fanyn odpověděl před 4 roky

S trollem, co má vždy pravdu, co si myslí, že když je někomu šedesát, už je dementní, zapšklý a nevzdělaný se bavit nebudu, je to plácání klackem do vody. Ty jsi nejchytřejší, nejvzdělanější, máš nejširší obzory, tak si užívej. Mne může urazit jen inteligent. Takže už si piš co chceš, ale tobě odpovídat nebudu.  

sangre odpověděl před 4 roky

Je to úsměvné, když osoba s nedokončeným základním vzděláním si myslí, že ovládá psychologii.

Cuck odpověděl před 4 roky

Trochu mě zaráží jak se všichni poustite do Vlasty ale ona je jediná kdo si otázku přečetla pořádně. Nechápu vaší hrubost pánové. Místo abychom byli rádi, že tady máme ženu která to dokáže vidět z té druhé strany tak se k ní chováte takhle otřesně.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Chucku, jenže ona nás tu napadala jako nepřítel všech chlapů. Mě je to fo ale fuk, na ni už regovat nebudu a ať si mi nadává.
A Chucku, ona to nevidí racionálně, ale jako militantní feministka podle níž jsme všichni blbci.

Cuck odpověděl před 4 roky

Fanynek promiň ale tvoje reakce je plná zevšeobecnění a ty tam hazis do jednoho pytle. Všechny maminy po mateřské, všichni milenci hodí zpátečku atd atd. Podle mě právě Vlasta reagovala na to že neznáme ani názor druhé strany a hned tu paní odsuzuješ. Jak můžeš vědět že to nebylo jak píše Vlasta. Místo diskuse jsi se do ní hned obul a ještě jsi přiložil zesměšnění od své ženy že je to hloupá husa. Já si nemyslím že by byla hloupá, reaguje dost nestranně a věcně. To ty automaticky obhajuješ  chlapy a z žen děláš poběhlice. Zamysli se nad tím.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Chucku: Jestli jsi četl u jiných otázek mé reakce, tk jsem tam jasně napsal, že pokud chlap chlastá, kurví se, fetuje, je gambler, násilník nebo jen vysedává v hospodě, pak mám pro ženu, že to neunese a najde si někoho jiného pochopení. Navíc, když jsem jí na dotaz, zda jsem vůbec ženatý, řekl, že jsem a šťastně a 34 let, hned ze mne udělala despotu, majetníka a zakyslého starého dědka, který nemá rozhled, protože ten prý končí v Kauflandu. Víš kamaráde, mě serou lidi, co druhým závidí šťastné dlouhé manželství a hned o druhém všechno vědí, jako by jej znaly. Typ ženy Vlasty znám, Na jednom webu si postěžoval jeden manžel, že manželčina kamarádka jim málem rozesrala manželství. Té kamarádce pláchl manžel s jinou a ona zatrpkla a všechny své kámošky pak na jejich sedánkách popichovala a očkovala nenávistí k chlapům. A nezlob se, ale nejedna si třeba na emiminu sypala popel na hlavu, že má bezva manžela, dobrého tátu, který se snaží pomáhá a že ona pak když přišla po mateřské do práce zahleděla se do kolegy, byla s ním nevěrná a až když kolegovi řekla, že by se rozvedla kvůli němu a když pak on vycouval, pochopila, jak byla blbá a jen zneužitá. Jenže za blbost se platí.

Cuck odpověděl před 4 roky

Debata s tebou nemá smysl. Zase jsi naházel všechny na jednu hromadu. Doporučuji všem aby si dávali velký pozor na tvoje rady, protože se chováš přesně jako ta zapšklá kamarádka o které píšeš.

Pedro odpověděl před 4 roky

pro cuck
Já jsem s Vlastou souhlasil, že je potřeba slyšet i druhou stranu, sám jsem podobnou situaci zažil. Ten druhý nemusí ani lhát, stačí, když řekne jen část pravdy. A Vlasta začala hned sprostě urážet. Podle mne Fanyn je inteligentní, zdvořilý člověk. Samozřejmě, každý se můžeme mýlit, ale nesmím urážet člověka s jiným názorem.

Cuck odpověděl před 4 roky

Pedro já nevidím žádnou urážku. Vlasta napsala svůj názor a fanyn na ni reagoval že je to hloupá husa. Tož tak je slušný 🙂

Fanyn odpověděl před 4 roky

 A že Pedrovi hned řekla, že vidí dalšího nevzdělaného křupana, to je diskuse? Podle toho jak píšeš bych se nedivil, kdyby se za nickem Chuck, skrývala Vlasta.

Pedro odpověděl před 4 roky

také mne to napadlo, ale vzhledem k tomu, že se vyjadřuje kultivovaně, asi to nebude ona

Cuck odpověděl před 4 roky

Co když je to tím, že se jako křupani prezentujete? Není třeba za vším hledat konspirace 🙂 Kdybych někam přispěl a nějaký člověk by mě hned napadl a začal urážet, taky bych se bránil, jako Vlasta. Přinesla svůj názor, byla napadena, tak se jenom bránila a teď je pryč. Mohla nám dávat pohled z druhé strany, z pohledu ženy, ale svými hloupými urážkami jste ji vyhnali. Můžete si gratulovat a plácat se po zádech jak jste úžasní a určitě ta poradna má velkou informační hodnotu, když tady jeden životem nasraný člověk odsuzuje každou ženskou, která se nechová jako ta co má doma a za jiný názor následují urážky.

Pedro odpověděl před 4 roky

Čím jsem ji mohl urazit? Evidentně tím, že jsem si dovolil nesouhlasit. Pro ilustraci vkládám minulý příspěvek.
Souhlasím, že bychom měli slyšet i druhou stranu. Říkáte, že se ženě možná málo věnoval. Ale když člověk staví barák a není multimilionář, musí sám hodně přiložit ruku k dílu, nebo se snažit víc vydělat. Ale to už zřejmě zvládli. A ty dluhy také nemusí mít každý, s výjimkou hypotéky. Ale dnes si někteří berou půjčky třeba na dovolenou, nebo na dárky. To může jen hlupák. Jestli na to nejsem schopen našetřit, jak potom mohu splácet půjčku a většinou pěkně mastné úroky.
A jestli ten nový má 2 nemanželské děti a neplatí alimenty, asi to bude pěkný dáreček. Osobně máte ode mne –
A pro Luboše. Barák byl jistě společný. Co nejrychleji udělat rozdělení majetku, než tam vletí exekutor.
Odvolávám, co jsem prohlásil. Vlasta = cuck!!!!!!!!!!

Putin odpověděl před 4 roky

Pedro = fanyn. Pozor na ilumináty.

Oem odpověděl před 4 roky

Jak malí fakt. Všichni.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Vážení, zamyslete se! Jestliže tu někdo napíše svůj problém, tak pokud se k tomu nevyjádří jeho drahá polovička, vlastně by nemělo smysl o tom mluvit, protože jak tvrdí Vlasta a Chuck, neznáme pohled z druhé strany. A ten ale nikdy znát nebudeme. A i kdyby se tady ta druhá strana zjevila a napsala nám svůj pohled, tak kdo z nich má pravdu, když je neznáme? Každý bude tvrdit něco jiného, takže to bude tvrzení proti tvrzení. Tak v tom případě tahle Poradna nemá smysl a admin ji může zrušit.
Jinak je tu zatrollíno, takže si tu dál povídejte. 

Cuck odpověděl před 4 roky

Tohle třeba : „A ty jsi podle Vlasty ten vyvrhel, ten despota.“ Jak jsi na to přišel?
Přeháníš. Vlasta jenom napsala svůj názor, že když neznáme pohled z druhé strany, tak to může být taky jinak. A popsala jak. Slušně! Ty jsi taky psal svůj názor jak to vidíš, ale názor Vlasty jsi okamžitě napadl a začal jsi ji urížet. A teď si hraješ na ukřivděného. Přitom tvé názory a poučky mi někdy připomínají diskusi na novinkách. Tamní věštci mají o všem jasno už po přečtení titulku.

Vlasta odpověděl před 4 roky

Už toho nechte, to je stařecká demence. Já se na dědka nezlobím, má svůj svět, svoje představy a do těch nezapadám, tak se brání útokem. S věkem se to ještě zhorší, podívejte se na hrad 🙂

Oem odpověděl před 4 roky

Vlasto nediv se, že když o něm píšeš že je senilní dědek tak si to nenechá líbit. Akce vyvolá reakci. Souhlasím, že fanyn je občas zbytečně dost drsný, ale jestli jsi tak vzdělaná a tolerantní jak píšeš, měla bys být lepší a neurážet ho. Jinak jsi stejná, ne-li horší.

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyn tady radí ochotně každému. Neříkám, že vždy úplně správně, ale minimálně tomu věnuje svůj čas a úsilí, tak není moc slušné takové urážení. Dá se přece nesouhlasit i bez nadávek a zesměšňování, ne? Je super že tady máme ženu, ale zkus se chovat lépe než ty, které kritizuješ.

Foto odpověděl před 4 roky

Nemůžu si pomoct, ale tyhle dotazy na tomhle serveru mi přijdou poněkud zvláštní. Měl jsem za to, že tenhle server je o tolerované nevěře, tedy by tě nemělo zajímat, co jsi udělal špatně, ale asi spíše se pokusit z toho asi vykouzlit, co jsi udělal dobře, že se ti to povedlo.
Ačkoliv tobě se to asi povedlo jen napůl. Sice ti zahla, ale pak ti i zdrhla. Třeba má pravdu ta Vlasta, co tu píše, že jsi jen plánoval co bude a ona chtěla někoho, kdo taky něco pro to dělá. A protože asi nejsi žádný pracháč, tak pro ni nemá smysl šukat jinde a bydlet s tebou. Proto vzala roha úplně. 

Vaše odpověď

11 + 19 =