Naprcaná učitelka

Jmenuji se Lucie, jsem učitelkou na střední škole a tento příběh se mi stal v létě roku 1982.

Nastoupila jsem na gymnázium v Příbrami jako čerstvá absolventka pedagogické školy a moje ambice a nároky měly být veliký co se týče studentů. A tak to všechno začalo.

„Ty vole ta nová to je totální kráva. Já snad ve třeťáku rupnu.“ Povídá Martin. „No, mě to povídej“ pokračoval Robert a přidali se další dva. Petr a Jirka. „Musíme se jí zbavit dokud je čas“.“Je říjen tak do konce roku jí musíme namrdat dítě“. Vychrlil ze sebe Martin. „Ty vole a jak to chceš udělat?“. Odpověděli současně všichni.

„Musíme zjistit od holek kdy má ovulaci. Ona s Ditou a Gábinou dost péče“. „Hlavně musíme rychle něco vymyslet aby byla těhotná co nejdřív a my měli pokoj.“

„Tak jsem to zjistil, pánové.“ povídá Petr. Dneska má krámy a končí v úterý. Povídala Lucka od nás z baráku.“Takže jsem vypočítal, že by od dalšího čtvrtka do neděle mohla být v pohodě namrdaná.“

A protože bylo v říjnu ještě pořád celkem hezký počasí, chodila jsem se ráda večer proběhnout do lesoparku „Jamky“ za stadionem, kde to bylo klidný místo na relax po práci.

„Hoši, chodí běhat do Jamek. Viděl jí tam brácha včera večer. Musíme si jí tam vyčíhnout. Večer už je tam klid a hezky jí tam uděláme miminko a tomu jejímu blbečkovi.“

Uběhl další čtvrtek a já jsem čekala v sobotu ovulaci. Takže v tomto období jsme s mým Honzou už nesouložili, protože já jsem ještě dítě nechtěla. Řekli jsme si tak za dva roky. Ale bylo všechno jinak.

“ Tak chlapi, dneska je čtvrtek, tak snad poběží. Zatím nevynechala ani jeden den. Chodil jsem jí špehovat. Zatáhneme jí nahoru na hráz rybníka tam k tomu rákosí a tam jí všichni čtyři napustime čerstvou mladou mrdkou.“ „Jo, to je nejvíc“, povídá Robert. Hezky jí nafoukneme pupek, kurvičce. „Haha,“ smáli se všichni. „Jo a doufám, že všichni dodrželi slib a celý týden nehonili čuráky, aby bylo semeno co nejkvalitnější“.

„Jasná věc“, pronesl Jirka a ostatní to potvrdili. „Takže všichni kukly a hlavně moc nemluvit aby nás nepoznala po hlase.“

Toho večera jsem se rozmýšlela jestli mám jít běhat, protože toho bylo ve 3C zase opravdu až nad hlavu a já byla pěkně vyšťavená. Ale nakonec jsem se přinutila, oblékla tepláky a bundu a vyrazila jsem do Jamek. Vzduch byl teplý a hezky se mi běželo i za zvuku mé oblíbené skupiny Bee Gees ve sluchátkách který se mi v uších rozléval z walkmana který mi koupil Honza v srpnu k mým 24 narozeninám. Najednou se mi zdálo že za zatáčkou se mihla postava. „Asi přelud. Uz vážně blbnu“, řekla jsem si a běžela dál. Ale po tom co jsem vyběhla do první zatáčky po dlouhé rovince mi někdo podrazil nohy z křoví velkou větví. Spadla jsem na zem a rukama sjela po tvrdém udupaném písku. Aaaauuu, zaječela jsem a zůstala ležet na břiše. V tom mě chytlo několik chlapů, zvedli mě a táhli do lesíku směrem k hrázi rybníka. Začala jsem ječet a křičet o pomoc, ale v tu ránu jsem dostala facku a další a pod krkem ucítila chlad nože.

„Drž hubu a nic se ti nestane čubko“. Snažil se změněným hlasem rozkázat Robert. „Pusťte mě, nic jsem vám neudělala“.. „Zatím ne, ale uděláš kurvo. Namrdáme ti haranta štětko“.

Nemělo cenu se bránit. Navíc když mě jeden z nich říznul na ruce, dostala jsem šílený strach. To už že mě rvali tepláky i s kalhotkama a za chvíli jsem ležela v trávě celá nahá. Já 165cm a 60kilo vážící žena s krátkými černými vlasy na patku, prsama číslo 1 a hustým černým klínem s velkým zadkem a silnějšími stehny. A začalo znásilnění. Dva mě drželi za ruce a dva se střídali v mrdani.

„Ty vole ta má kundu, ještě nikdy jsem neviděl kundu a tahle je chlupatá. Jdu mrdat. Rychle mě na ní pusťte.“ „Ty debile, bez keců“. Zařval Martin, který celý plán vymyslel. To už ale Robert vyndal nadrzenyho čuráka a vrazil jí ho do kundy. „Jóóó, to je slast“ pronesl a začal přirážet. Mrdal fakt jen chvilku, když se začal celý škubat a protože byl ještě panic, nevydržel dlouho a silnou dávku semene jí nastříkal do chlupatý spocený kundy.

„Néééé, cos to udělal, oplodníš mě.. Néééé to Néééé.. Řvala jsem, ale všichni se jen smáli a začali se na mě střídat.

“ Ukažte jí zezadu. Chci jí namrdat zezadu. Ta má prdel. Ale kozy tedy nic moc.““Držte huby a mrdejte.“Zařval zastřenym hlasem Martin. Jako druhý jí zezadu napichnul Jirka..“ Ty krávo, to je mrdna“. Okomentoval a tvrdě přirážel do její nechráněný kundy s velkým čurákem.

„Pusťte mě hajzlové.. Nemůžete mě takhle mrdat. Budu mít dítě. Mám plodný období.“Řvala jsem ale nikdo neposlouchal. Navíc jsem cítila jak mi teče sperma toho prvního po stehnech a ten druhý už čekal že za chvíli bude taky.

„Aaaaaa, Aaaaaa… Jóóó.. Joooooooo..“ Zařval disciplinovaně Jirka a vychrlil ji zezadu porci mrdky do kundy..

Já už jsem se nezmohla na odpor a jenom jsem opakovala..“To ne, tohle ne. To nemůže být pravda“. A jak jsem byla na čtyřech zasunul do mě i třetí a po něm i čtvrtý. Oba byli do minuty a všechno semeno napumpovali do mě. Pak rychle utekli a já zůstala ležet na hrázi zmatená, špinavá, odřený ruce a kolena a od pasu dolů celá od semene těch hajzlů. Z kundy mi teklo ještě jejich semeno až na stehna a do trávy. Ale uvnitř toho bylo taky spousty na to abych počala dítě od téhle bandy uchylů.

Pondělí..

„Hoši, uvidíme jestli přijde dneska do hodiny. Nikdo žádný kecy, protože bude mít určitě závázanou ruku jak jsem jí rizl nožem. Necháme to na holkách když jsou takový kámošky.“ Rozkázal Martin. „Jasný, snad nás nepoznala“.. „No, tebe nejspíš jo, debile. Nakecal si toho.. Copak já mohl vědět že si ještě nemrdal a uděláš z toho takovou aféru?“..

A pak jsem vstoupila do třídy. Neměla jsem ponětí že by mohli být ty čtvrteční zmrdi v mojí třídě. A vyučovala jsem dál jako by nic. I když jsem byla ještě v pořádným šoku. Hlavně ve mě plavali miliony spermií a já můžu být od soboty namrdana.

Nedalo mi to a šla jsem se podívat na hráz, kde jsem ke svému úžasu našla občanku. Robert Ryba.. „To není možný..“ Snad mě nemrdali studenti z mojí třídy“.?A tak jsem si ho další den podala v kabinetu. Ale jelikož rok 1982 nebyl zrovna dobou kdy by se tohle řešilo a navíc by to ani můj Honza nepochopil, snažila jsem se v klidu všechno vyřešit bez aféry.

„Roberte, nechybí ti tohle?“ „Ji, chybí. Kde jste jí našla?“. „Hajzle, jak se ti líbilo mě mrdat ve čtvrtek u rybníka?“. „Já, já..“ začal koktat Robert. „Jo, ty, ty.. kretene. Pustil si do mě i se svými kámoši semeno. Měla jsem toho plnou kundu“.. Přestala jsem se ovládat. „A protože jsem v sobotu ovulovala a jestli znáš pravidla přírody, nejspíš budu mít vaše dítě v sobě“.

Nakonec přiznal všechny účastníky znásilnění a já jsem opravdu otěhotněla. S klukama jsem se nakonec domluvila o mlčenlivosti a dítě si nechala. Prostě rok 1982 nebyl obdobím na aféry tohoto druhu. A můj Honza vůbec nic netuší a narodila se nám Sonička, které je už dneska 37 let a učí na stejný škole jako já..

 

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Závažné trestné činy, ty mám nejraději a vzrušují mě nejvíc ze všeho. Obzvlášť, když projdou bez trestu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *