Byla jsem nevěrná na dovolence

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiByla jsem nevěrná na dovolence
Petra zeptal se před 6 roky

Jsem Petra byla jsem s kamarádkama na dovolence v egyptě a byl tam takový super klučina z Prahy. Asi koncem týdne jsme se potkali na disko a padlo slovo a další a pozval mě na drink a pak jsme se spolu vyspaly. Kámošky to vědí samozřejmě a teď jsme doma a já nevím co dělat. Mám super chlapa je hodný pracovitý ale kdybych mu to řekla že se stalo tak by mě zabil a pak by mě vystěhoval z kvartyru. Musím to utajit ale bojím se co kamošky. Navíc mi ten kluk pořád píše. Dala jsem mu číslo. Nevím si rady. Jsem svině ja vim. Ale můj ho má malého a navíc je pořád v prác. Nespíme spolu víc jak 3x za msíc. Tak mi to chybí a on si mě získal. Já potřebuju sex jsem mladá. Milenec byl úžasný a chtěla bych za ním koncem srpna do prahy. Neumím si pomoct potřebuju to ještě. Odsoudítě mě určitě ale mi to nevadí potřebovala jsem se vyzpovídat.

28 Odpovědi
Jojo odpověděl před 6 roky

Ano, máš pravdu, odsoudím tě, tohle se prostě hodným klukům nedělá.

Rey odpověděl před 6 roky

A vy spolu nespíte protože on nechce? Nebo spíš protože ty ho nenecháš, jelikož má moc malého a nelíbí se ti to s ním?

e odpověděl před 6 roky

Petro, záleží jaké máš priority, zda chlapa s velkým M nebo hodného, pracovitého a prima chlapa? Já se tomu tvému vůbec nedivím.Jsi ošklivá holka!!! Tohle se nedělá. Pokud jsi s ním v sexu nespokojená, máš ten otvor v hlavě zvaný ústa a tím se mluví. Řekni mu to. Jó, pokud ti dá najevo nezájem, to je jiná. Pak od něho odejdi. Ale mít chlapa, kterého miluješ a kurvit se mu s nějakým jiným… Kdybych já byl ten tvůj a dozvědět se to, tak letíš!!!  Bije tě? Chlastá? Kurví se ti? Asi né, že, protože jinak bys nepsala, že máš super chlapa. Jsi asi zase jedna z těch, co čuchnou k chlastu, pak ztratí zábrany a nohy se jim sama roztahují. Svatá ty prostoto. Alkohol není polehčující okolnost, ale přitěžující.

Ferda odpověděl před 6 roky

Petro, karma je zdarma. Jednou to poznáš.

Maxim odpověděl před 6 roky

Neshody v sexu se dají snad vždy řešit, krom jedné. Velikost penisu nezměníte.
Pokud ke svému uspokojivemu sexuálnímu životu potrebujes větší penis, nez vlastni tvuj stávající prima chlap, tak si najdi prima chlapa s ptákem co ti padne.
Zůstávat v takovémhle vztahu nemá stejně budoucnost, a pro oba by to byla zbytečná ztráta času.
Samozřejmě důvod si nech pro sebe. Jsou věci které se nam chlapům prostě neříkají. 

Karel odpověděl před 6 roky

Ahoj myslím že jsi prostě jen mladá a nevybouřená , toto nikdo nemůže odsoudit , jeden partner na celý život , nesmysl , klidně mu to řekni vše tak jak to cítíš a vnímáš Ty , pokud Tě má rád pochopí a odpustí , ale Ty už máš velký problém na vždy , nedá se to ovládat a udržet v sobě , pokud jednou poznáš slast ze změny je to prostě fakt a tak to chodí , hned se nezamilovávej do jiného , vyzkoušej – použij ho ještě párkrát a zkus někoho jiného , sex není láska , je spoustu mužů kteří jsou hodní , vydělávají hodně peněz , jsou pohlední a doma mají frigidní krávy , jelikož se bojí zkusit mrknout na jinou pastvinu ….netrap se celý život , je to opravdu zbytečné , malý penis nikdy nenaroste   🙂 

Jojo odpověděl před 6 roky

OMG to jsou kecy. Takže život se točí jenom o velikosti penisu? Takže když se ženské po porodu zmenší prsa, tak je na čase ji vyměnit? I když s ní mám rodinu, hypotéku a prima žvot? Má malá prsa, tak ji jednoduše vyměním za nějakou kozatou? To jste fakt takhle jednoduší?

Petra odpověděl před 6 roky

Byla jsem zamilovaná a i ten sex byl jiný. Nevadlo mi nebo nepřišlo mi že by byl malej. Ale když pak ta frekvence sexu nějak mizela a začala jsem si představovat jiné chlapy tak jsem prostě myslela na velký péra no, protože bejvalej ho měl velkýho a bylo to s nim lepší. Ale když jsem byla zamilovaná tak jsem to nevnímala asi. Asi ta kvalita byla nahrazena kvantitou. Není to jako jenom o tom péru to ne ale prostě když vám chybí sex tak to k tomu taky patří no ty myšlenky jsou větší na to. A milenec ho měl velkého tak mě to prostě vzrušuje, asi jsem na to přišla při té nevěře. Neříkám že je přítel špatný, ale milenec je prostě mnohem lepší, chápete mě?

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Tak to příteli řekni. Buď alespoń férová a netahej přítele za fusekli.

Rumcajz odpověděl před 6 roky

ex-Fanous : nevim, jestli priznani je vzdy to nejlepsi, co muze dotycny udelat. Myslim si, ze by mu jenom srazila sebevedomi. Komu by to prospelo? Jenom jejimu svedomi. Ja bych to jako chlap vnimal negativne. Asi radsi milosrdna lez nez kdyby mi rekla vis tondo, mas ho malyho, jdu od tebe pryc. Jak si pak asi takovej chlap bude hledat babu? Porad mu to bude znit v usich mas ho malyho, mas ho malyho.

Rey odpověděl před 6 roky

Říkat pravdu je ta největší kravina. To určitě nedělej. To jen všechno zhorší. 

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Rumcajz: takže aby se jej nedotkla, je lepší jej podvádět a lhát mu? Co je to pak za vztah, žít s někým ve lži jen aby mu náhodou neublížila. Normálního chlapa to sice zamrzí, chvíli bude dole, ale pak se otřepe a život jde dál. najde si nějakou, které bude stačit, že má malého, ale třeba šikovného. Kam nedosáhne, tam dostříkne. 
Petro, i malý šasek umí v manéži zahrát velké číslo.

Rey odpověděl před 6 roky

To si teda nemyslím, z něčeho takového se opravdu jen tak neotřepeš. I normální podvod totálně zámává s chlapovo sebevědomím. Mám kamaráda, kterého podvedla žena. Úspěšného podnikatele, bezva chlapa, sympatáka. Měli děti spolu všechno, ona je rozhodně mín hezká mezi ženami než on mezi chlapy. I si asi půl roku na to, co to zjistil a jejich vztah šel do kytek, našel novou mnohem hezčí přítelkyni, ale ještě ted je z toho špatný. Sám mi říkal jak to s jeho sebevědomím totálně zamávalo. A pořád se z toho nemůže úplně dostat a to je to už dva roky. o
 
A to bylo bez té zmínky o péru, tam to bylo o něčem jiném. Někdo to tady může zlehčovat, že to zásadní není, ale v hloubi duše všichni chlapi ví že ano. Taková pravda ho jen zrasuje a k ničemu to nebude, nikomu. Já jako chlap bych teda o takovou upřímnost nestál ani omylem. Samozřejmě bych nechtěl aby mě podváděla, ale když to nevíš, tak jsou všichni happy. Takováhle “férovost” nepomůže nikomu, jen udělá všechny nešťastné.
 
Nejlepší by bylo kdybys sama přestala, ale pokud to neuěláš, tak pak maximálně bych řešil danou situaci až když se to provalí. Rozhodně neříkat pravdu. V tomhle případě pravda nikomu nepomůže. Z mého pohledu jen slaboší co si chtějí čistit svědomí, většinou ti co rádi moralizují, to sami řeknou. Aby tzv. jak sami rádi říkají byli “upřímní”, ale tahle upřímnost jen všechno zníčí. Nesmysl. Pěkně si se svým svědomím žij, a jeho by ses měla snažit dělat o to šťastnějším. 

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Ona nevěra je jako rána nožem do zad, prostě něco zákeřného a tak se tomu tvému známému nedivím, že jej to vzalo.  Jestli myslíš, že si musím čistit svědomí, tak ani náhodou. Klidně si mne mějte za exota či pitomce, ale jsem jednou ženatý a to 32 let. Manželku, které jsem nikdy nevěrný nebyl bych nevyměnil. Už jsem někde psal, že ono to není o ocasu a kundě, ale o hlavě. Člověk si musí ujasnit priority. Moje žena ví už od doby, co jsme spolu chodili, že nevěra = u mne okamžitý konec vztahu, rozvod. Ona má tentýž názor. Příležitosti k zahnutí jsem měl, ale vždy jsem odolal, protože bych se musel stydět sám před sebou, že jsem selhal a místo hlavou myslel ocasem. Kvůli pár minutám slasti si nezničím manželství. Za to mi ty baby nestály.

MmHh12 odpověděl před 6 roky

Ex-fanous: a čo keď ti bola manželka neverná len o tom do dnešného dňa nevieš???co keď ti ju zrovna dnes niekto niekde poriadne prebehol…ale ona ti to nepovie lebo pozná tvoj názor na neveru…možno ma možno mala rovnaký názor ako ty…ale čo keď ho zmenila???viem je tam veľa čo keď…ale aj to kľudne môže byt…keď ti to potom niekto cudzí povie…tak sa môžeme baviť o tom čo je lepšie…Je zaujímavé že neveru odsudzuješ ale si na stránke kde sú príbehy pre ľudí ktorých práve táto téma vzrušuje…

Rey odpověděl před 6 roky

Ex-fanous: Tos mě špatně pochopil. Jelikož ty nejsi, ani jsi nikdy nebyl v podobné situaci, tak to co jsme psal vůbec nebylo nějak mířeno na tebe. Já tam jen ráguji na tvůj názor. A právě proto, jelikož jsi si tím nikdy neprošel, si myslím, že se s tou pravdou velice mýlíš. Čistit svědomí si samozřejmě musí ti co podváděli, a dělají to právě tím, že řeknou pravdu. Ale pro jejich partnera ta pravda rozhodně přínosná není. To jsem se snažil říct.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

MmHh12: Tak dnes už jsme ve věku, kdy bych se tou asi zasmál. Znám názory své ženy, znám její rodinu, její matka byla tou nejlepší tchýní, jakou jsem mohl mít, protože jsem si s ní rozuměl lépe než s vlastní matkou. Moje žena je z jižní Moravy a je věřící jako ostatně celá jejich rodina. Je to paradoxní, protože já jsem z Čech a věřící nejsem.  Manželka na avantýry nikdy nebyla a odsuzovala je. Rodina u ní byla vždy na prvním místě. Sama nikdy nikam nejezdila, beze mne nechtěla nikam chodit a já činil totéž. Když jsme byli ještě bezdětní, protože to byla hezká baba, samozřejmě se kolem ní točili někteří podnikoví obšourníci. Na akce nechodila, tehdy za komoušů to ještě nebyla taková ta tembilldingová mrdárna jako je dnes. A když bylo něco povinného odpoledne, chtěla, abych na ni čekal před jejich podnikem. O všech těch pitomcích, co se snažili mi řekla a měla z nich srandu. No, jeden byl ale neodbytný a nechápal, že když je odmítán, má dát pokoj a tak tomu jsem dal hned u vrátnice po držce a byl od něho pokoj. Jak říkám je to o hlavě o tom, zda to ženská chce a dopustí nebo ne.
Máme syna a ten, ač tehdy žádné testy DNA nebyly, mi byl v 1 roce tak podobný, že když jsem známým ukazoval svou fotku z doby, kdy jsem měl já 1 rok a tu synovu, tak nás nerozeznali. Já nechci moralizovat, stále opakuji, vše je o hlavě. Dnes je za těch 30 let poněkud jiná doba. Která matka dceru dneska učí vařit, šít a dělat takové ty dříve běžné ženské činnosti? Dnes spíš dceři radí, že když si najdou zazobaného chlapa, tohle nikdy nebudou muset dělat a když s ním nebudou uspokojené v pelechu, najdou si jiného nabíječe s velkým M. Proto je asi dnes polovina manželství do tří let rozvedených. To je o výchově a o hlavě.

Pepik odpověděl před 6 roky

Toto je často propírané téma. Já rozlišuju nevěru fyzickou a psychickou. U Tebe to vidím vysloveně na fyzickou nevěru. Ale u něj je to sporné. Tohle bys mu měla razantně sdělit. O co vlastně jde. A doma? Chlap nese zjištění nevěry daleko více než ženská. Takže rozhodně se (bohužel) nepřiznávat. Ale měl by poznat, že Ti to chybí, a že by si měl na Tebe udělat více času. V každém případě je to dlouhodobě neudržitelné. Jinak doporučuji italský film \“Lidový román\“, ten by Ti byl inspirací. 

Takyparohac odpověděl před 6 roky

Víš kolik znám věřících lidí, co podvádějí? Mám pocit, že jsou ještě horší, než ateisté. Protože je to pro ně lákavější. Ex fanouši, já si myslím, že mluvíš o něčem, čemu vůbec nerozumíš, co jsi nezažil a co kdyby jsi zažil, tak se z toho ty první sesypeš. Jsi přesvědčený, že ti manželka nikdy nezahnula, přitom to víš jenom proto, že ti to řekla. HA HA 🙂 Navíc jsi žil v době, co byla úplně jiná, než ta dnešní, plná internetu, mobilů, facebooků a tak. I mravy jsou volnější. Podstatně. Holky vyzývavější, kluci nejsou jenom smradlaví, upocení hnusáci, co chodí do fabriky, ale jsou to často fakt kořeni, pečují o sebe, mají sebevědomí, prachy, čas. Je to jiná doba.
Ty rozdáváš rady, jak se má holka přiznat, borcoj zlomit srdce, ego a co já vím co ještě a ani nedomýšlíš, jaké to může mít následky. Protože jsi v té situaci nikdy nebyl a neumíš se do toho vžít. Toť můj názor, snad se neurazíš, ale připadá mi, že všem radíš být radikál proto, že jsi to nikdy nezažil a ze svého spokojeného manželství se snažíš radit těm, co mají problém.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Takyparoháči: Protože lidi si ty problémy dělají sami vlastní blbostí. Máš pravdu, že je dnes jiná doba a lidi mají jiné myšlení. Ty si jako myslíš, že dříve jen všichni makali ve fabrikách a že všichni byli upocení a smradlaví? To ti vyprávěl kdo??? I tehdy mnozí pracovali v kanclech, nenosili modráky a dbali o sebe. Jenže víš, ony tehdejší slečínky také všechny nechodili jen s těmi, co byli vyfiknutí, načančaní a navonění. Mnohé holčiny se vzhlíželi v hároších páchnoucích pivem a tabákem v těch zelených invazních bundách, odrbaných džínách, co na sebe srali. A nemysli si, i tehdy byli mnozí kluci sebevědomí, protože i když nebyli pracháči jako ti dnes, měli třeba fotra nějakým papalášem  a mohli si dovolit všechno, třeba i jezdit autem pod vlivem a prošlo jim to. Jasně, nebyl jsem v té situaci jako je manžel Petry. A jsem rád, protože kdybych byl v jeho kůži, asi bych dostal 15 let. Mě stačilo, že jsem to občas viděl kolem sebe, jak to mají kamarádi s těmi svými. Kolegův syn (21 let) kvůli nevěře přítelkyně skočil pod vlak a vloni syn naší recepční si hodil ve 23 letech mašli opět kvůli jedné takové hydře, která si s ním jen hrála. A že dokáže být ženská věrná, o tom vzhledem ke své situaci pochybuješ, protože jsi to nezažil. No, přiznám se, že v dnešní době o tom dost pochybuji i já. Tahle společnost je už tou promiskuitou tak zkažená, že neumí myslet jinak než ocasem a kundou. Věrnost a rodinná sounáležitost je něco archaického, nemoderního. Také to tak vypadá, každý se kurví, kámen šuká cihlu, každý druhý svazek jde od sebe, dětí minimum, jen ti cikánké rodiny drží po kupě a vesele se množí. Věř, že já už bych mladý nechtěl být ani za nic a to mohu říci, že jsem zajištěný. A kdybych mladý byl, tak než si pořídit babu domů, raději bych žil single a nabíječku si na noc občas zaplatil a byl bych bez starostí o to, zda mne podvádí či ne. Nu což, tajte si to, lžete, však ono to stejně praskne a pak to bude ještě horší.

fodel odpověděl před 6 roky

Hodný pracovitý chlapy nejsou in ,většina holek  chce hajzlíka  s pěknou vizáží ,správně drzího ,zábavnýho co ho v hospodě všichni obdivujou  a s pořádným ptákem.Problém je že se s těma hajzlíkama moc nedá žít ,podváděj ,většinou nemaj moc peněz a ženit se taky nechtěj .
Tak že Petro přestaň využívat toho hodnýho troubu ,a napiš tomu s velkým ptákem že se k němu zítra stěhuješ ,uvidíš jaká bude reakce 😀 vdanou kurvičku (nebo zadanou) maj tihle týpci rádi až do chvíle než se chceš nastěhovat 😀

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Přesně tak! Vdaná či delší dobu zadaná má tzv. firmu, ale ta singl, ta ne, ta by ho mohla otravovat, uhánět, ta je už méně zajímavá.
Na jednom webu psal podváděný manžel, že vysledoval milence a z manželčina telefonu mu v nestřeženém okamžiku poslal návrh na místo rande v jedné vinárně. Pak tu zprávu smázl a manželce navrhl totéž. Tak se tam sešli všichni tři a on tomu mladšímu a vymakanějšímu borečkovi řekl, že o tom, že mu šuká starou ví, že se chce proto rozvést a že mu ji tedy rád nechává i se dvěma dětmi, bytem a také hypotékou na ten byt. A jak byla ta jeho v šoku a jak ten boreček to rychle ukončil, odešel a už s ní nechtěl nic mít. Ale šťastný konec to nemělo, protože zhrzený manžel se i přes škemrání té své nevěrnice s ní stejně dal rozvést. A mezi námi, kterej chlap by si chtěl narazit rozvedenou maminu se dvěma haranty???
 

Troubane odpověděl před 6 roky

Tak ten s nimi dobře vyje*al 😀 LOL. To se mi líbí. Ano, jestli ho chceš, tak za ním běž, ale táhni z baráku. Ne aby se o tebe ten ňouma staral a ty ses ku*vila s jiným. Ale na 99% si myslím, že ti to vyhovuje právě takhle, Mít doma noumu

santo odpověděl před 6 roky

Najdi si chlapa, který tě bude mít rád a bude ti tolerovat milence, pokud tě nebude schopný v posteli uspokojit. Já bych to manželce dovolil. Chci, aby se mnou byla šťastná a spokojená a uspokojená. A pokud by měla větší potřebu sexu, tak to vyřeším. Držím palce 🙂
 

Max odpověděl před 6 roky

ex-Fanous: je rozdíl říct chlapovi co ho ma 18/4 ze mas milence protože potřebuješ většího. A říct to chlapovi co ho ma 12/3.5. Tedy skutečně malýho.  Toho tim trvale ta ženská odrovná.
 
Řečičky o Kašpárkovi co to umí rozbalit jsou k jen útěchou pro majitele malých ptáků. Ty se s toho snažej vylízat, což ženy ocení. Jenže s to Nefunguje věčně. Ženská pak stejně potřebuje aby ji někdo pořádně vojel. To proste z malým neuděláš. 

Milan odpověděl před 6 roky

Petro, doporučuji ti probrat s manželem vás sexuální život. Že potřebuješ víc, většího a ráda by jsi i měla milence do trojky, swingers nebo něco podobného. Takhle jsme to udělali s manželkou. Sex je podstatnou součástí našeho partnerského života, ale většinu tvoří jiné aktivity. A proto jsme našli po dohodě kompromis.
Mám penis 11×3,5 a stačí mi to pro pracovní vytížení 2x týdně. Ona to potřebuje tak 4x týdně a její předchozí partneři v posteli měli minimálně 15 cm. Tak při rozhovoru o sexu jsme se dostali i  a téma připojení dalšího muže.
To bych ale nedal, koukat se na ní, jak jí šuká jiný chlap. Tak jsme se dohodli, že si najde milence. Ona dělá z domova účetní pro firmy, tak zatímco já budu v práci, ona se může užít s milencem. Dneska má dva milence. Jeden je soused bydlící o 4 patra nad námi, který dělá na sněmy jako ostraha a když má dopoledne volno, tak mě chodí zaskakovat do postele. A druhý je student, syn její nejlepší kamarádky. Čtvrtky, pátky, když je doma, tak si zajde za manželkou vyklepat koule.
Ani jeden neví, že já o tom vím. Oba si myslí, jak mi nasazují potají parohy. To je jistě pro ně taky mnohem víc lákavější šukat něčí vdanou ženu. Ani navzájem neví o sobě.
Takže se nemusíme s manželkou podvádět. Nenarušuje nám to partnerská vztah praměníc z nedůvěry nebo nenaplněné touhy.
Manžela je uspokojená a já mám taky klid a máme dál naše milování bez nátlaku jednoho.
 

zanetka69 odpověděl před 5 roky

Jako žena, tě chápu! Jsem vdaná 30 let, ale už 10 jezdím sama na dovolenou, manžel chce na ryby tak jezdí s kamarády na ryby a já jezdím s kamarádkou (rozvedenou) na dovolenou. Jezdíme si užívat, baví nás zájem mladých kluků at třeba v Egyptě, Tunisku, užijeme si s něma takový ten divoký sex který už doma nezažiju, prostě paráda, život. V Thajsku mě masér tak rozmasíroval, že jsem ho málem znásilnila, v životě bych nevěřila že si užiju tak skvělý sex s Asiatem. Ale přijedu domů a náš vztah s manželem je naprosto skvělý a funguje, on mi poví co na rybách, já vynechám sex eskapády a povím co na dovči bylo fajn a jedeme dále. Ale prostě mám ráda sex a nechci se ho ještě vzdát a když se nabízí tady tahle možnost tak ji využiji a upřimně nemám výčitky. Vystoupím na letišti a jsem zase ta skvělá manželka (teda doufám) a neměnila bych, ale nějaké své sny a fantazie si prostě užiju jinde.

Elamsko odpověděl před 2 roky

odejdi od něho , a pokud ti to nevyjde ani s milencem ,hledej jinde ono těch 18cm a tlustých je dost . Tam už není cesty zpět ,možná už to víš ,pokud to zjistíš. Pokud jsi poznala větší tam už není cesty zpět a víš že ti není jen o sexu ,milovat muže že středním penisem není možné ,to prostě nejde už. Ono záleží také co chceš vid ,pokud ale chceš skutečnou lásku tak že středním penisem už to nebude možné i kdybys chtěla . 

Vaše odpověď

8 + 18 =