Bývalý pozval manželku na diskotéku

PoradnaBývalý pozval manželku na diskotéku
Jaromir zeptal se před 6 roky

Dneska jsme se s manželkou pohádali kvůli jejímu bývalému. Jsou od sebe cca 10 let, my spolu žijeme 5 let a máme děti. On to ví, že je zadaná, ale nedávno ji potkal ve městě i s dětmi a protože jsem s ní nebyl, asi nabyl dojmu, že nám to neklape nebo nevím co, nemám pro to jiné vysvětlení. Začali si psát, což mi manželka řekla a nezlobím se na ni za to, je to normální, že člověk se občas třeba zajímá, co se děje s bývalým, jak se mu daří, jak žije, co nového, atd.
Ale co mě dneska šokovalo, tak prý on ji pozval o víkendu na diskotéku, nebo zábavu, prostě živá kapela a tak.
Jsem divný, když mi to připadá hodně přes čáru? Jako chápal bych kafe, pokecat o životě a ahoj nazdar, ale tahat vdanou ženskou co má doma manžela a děti někam do hospody? Si myslím, že většina chlapů by takovému dala po tlamě. Chytli jsme se kvůli tomu s manželkou protože si myslí, že moje reakce je přehnaná a jsem žárlivý blbec, když jsem ji říkal, že mu asi naznačím, že ona je zadaná a ať si na diskotéku tahá nějaké svoje kámošky.
Podotýkám, že nejsme puberťáci, manželce je 35 a jemu cca 45?
Zajímal by mě váš názor tady na to, jestli to považujete za normální, z pozice bývalého zvát ženskou na takové akce.

38 Odpovědi
Jaromír odpověděl před 6 roky

Jo a abych ještě dodal, tak on fakt není typ pohodáře co má doma manželku, děti, jezdí spolu na hory a má desítky kamarádek, se kterýma si na pohodu chodí u piva pokecat. Je to škaredý ko*ot, co má dvě děcka, každé s jinou, rozvedený a moje žena se s ním rozešla proto, že ji podváděl s jeho bývalou. Takže vzorný charakter. Proto i když znám chlapy, se kterými bych svou ženu na disko klidně pustil, tak pozvání od tohohle individua beru jako špatný vtip. O to více mě zaráží, že se ho manželka zastává, respektivě že jí vadilo když jsem podle ní v uvozovkách žárlil tím, že bych mu naznačil, ať si dá pohov.

Jojo odpověděl před 6 roky

Ja bych to tedy netoleroval. To je už hodně za hranou kamarádství.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Jaromíre, naprosto souhlasím s Jojo. Netolerovat!!! Ono ocamcaď pocamcaď! V tomhle věku diskotéka? Jen ji potřebuje nějak vylákat ven samotnou. Trochu ji přiopije, bude jí valit šrouby do makovice, ona zblbne a má ji. No a ty budeš za paroháče.Já bych to tedy nedal. Zvláště, je-li to takový blbec jak píšeš. Jednou je tvoje žena, máte děti, tak co má co trajdat po nocích sama s nějakým obejdou, co si jen chce vrznout na tvůj účet. Pak ti tvoje žena bude možná zapírat, ale možná že se kajícně svěří, jak byla blbá, že ji to mrzí a že ona za to vlastně nemůže, protože to ten alkohol. Co by žena řekla asi tobě, kdybys řekl, že jdeš sám s nějakou bývalkou nebo třeba bývalou spolužačkou ze střední na diskotéku atp. Lepší být ženou označován za žárlivého blbce než být v její hlavě za parohatého troubu!

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Ještě taková připomínka. Už jsem to odpovídal v předchozí otázce od půvabné_mrchy:  Nejvíce nevěrné jsou podle statiskik ženy ve věku 29-44 let. Pokud se kurví mladé, mají to v genech, v povaze být promiskuitní, ale ženy v mnou uváděné věkové kategorii jsou svedeny k nevěře kolegou v práci, bývalým přítelem, bývalým spolužákem a to na firemním večírku, srazu třídy po x letech, na plese, diskotéce. Prostě to není naplánovaná nevěra a dojde k ní. Na vině ženy samy často uvádějí opilost. Bohužel jsou oblbnuty a pak nevědí, co se s nimi děje. Někdy je to jen jednorázovka na kterou už druhý den chtějí zapomenout a mají výčitky svědomí, ale někdy se (bohužel) zaláskují a to bývá horší.
Také jsem tam psal, že mnohé přitahují nezodpovědní a suverénní grázlové (asi tvůj případ toho jejího bývalého). Doma mají prima manžela, co maká, vydělává, zabezpečuje, stará se o děti, o program , jezdí k moři, na chatu, na hory, ale je oblbne grázl. Tak doporučuji, aby jsi se podle toho zařídil.

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

hele 35 ti letá ženská co chodí na diskotéky? matka dvou dětí? si děláš prdel , že jo? tak jako jestli se ti musí v 35 letech tahat po diskotékách nechápu co s takovou ženskou děláš, to je zábava náctiletých, ne?Jinak se dá asi pochopit že pokud se po letech potkali tak se asi zajímali jak se jednomu nebo druhému daří, neviděla bych v tom hned něco sexuálního, kor jestli ji takhle ublížil, ženy se dokáží smířit ale nezapomínají.a jestli navíc tvé ženě zahýbal, neviděla bych tam ani naději na to že by mu chtěla roztáhnout nohy, proč taky.jednou je to ex a pokud je spolu celoživotně nepojí dítě , tak asi není důvod nějak upevňovat nebo udržovat vztahy….asi se s ním těch 10 let nestýkala ne?asi bych zpozorněla kdyby s ním na tu diskotéku šla, zase na druhou stranu, pokud ti chodí na diskotéky normálně chápu že by pro ní bylo asi divný jít s ním na kafe, ale nikde jsem se nedočetla že by to tvá žena chtěla, nebo že by ti řekla že pujde, jen si psal že jste se pohádali protože si v jejich očích reagoval žárlivě , což je asi v pořádku pokud miluješ, ne?Myslím si že pokud je tam to se jen dozvědět to jak se člověku za těch let daří, není to nic divnýho….ale zvát na diskotéku ještě v jejich věku je divný, to jo.

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

jo a ještě …..asi ji zval na diskoteku proto ze je to jeji bejvalej a kdyz byl jeji partner tak s ni na ty diskoteky asi chodil, ne? jinak nechapu proc by chlap jeho veku zval zenskou jisteho veku na diskoteku mezi mladistve, podle  me si to pamatoval ze vztahu s ni, tak ho to jen napadlo, asi spolu proste nechodili na vecere a do kina ale asi si chodili zatancit.chapu ze te to zvedne ze zidle, kor ted kdyz uz je to 35 leta zenska navic tvoje zenska ale mozna bych se zamyslela nad tim jestli to s ni proste ve vztahu neprovozoval a proto ji tam pozval.nekdy se zbytecne hleda za veci neco co tam vubec neni.a fakt by me zajimalo , jestli by sla a jestli na ty diskoteky chodi?

Rey odpověděl před 6 roky

Nevim, zase bych netvrdil, že jít ve 35 letech do klubu je něco divného a chodí tam jen náctiletí. Kolikrát tam chodí mnohem starší lidi než 35 let. To že tě je přes 30 a máš děti přeci neznamená, že už musíš jen sedět doma nebo jít max na kafe.
Spíš je divný, že tam chce jít s tím bývalým. Ale proč by si pár nemohl zajít v 35 někam do klubu, když jim děti pohlídají třeba rodiče přes večer…

Jaromir odpověděl před 6 roky

Přesně tak o disko vůbec nejde. Jde o to, že si bývaý dovolí pozvat vdanou ženskou na disko aniž by se třeba ujistil, že to jejímu nebude vadit. Takový si podle mě koleduje o přes hubu. A mě zaskočila ta reakce mojí manželky, že když jsem řekl, že mu asi naznačím, že je zadaná, tak že jsem žárlivec a vůl a ať neblbnu a tak.
Si to vemte z pohledu svého. Zvali jste vdanou ženskou někdy na tancovačku? Když jste se s tím jejím neznali a věděli jste, že s někým je? Divili byste se, kdybyste pak normálně z ničeho nic dostali do rypáku?

Skarbax odpověděl před 6 roky

Tady jsou vidět ty odlišné způsoby myšlení u mužů a žen. Mě by taky nepřišlo nijak divné, kdyby si manželka chtěla sem tam po 30 vyhodit z kopýtka v nějakém klubu, ba naopak, já bych se i kolikrát rád přidal.
 
Ale aby přijala pozvání od bývalého na diskotéku a ještě aby byla napučená, když bych řek, že si s ním asi budu muset promluvit, to mi tedy nejde do hlavy. S ex partnerem se prostě nemáš co scházet když už s někým momentálně jsi. Když chceš vědět jak se má, tak si můžeš napsat ok, to se dá pochopit, ale nic víc. Jakmile už se s někým chceš vidět osobně, dávat mu svůj čas, tak za tím něco je a je to podle mě začátek průseru, at si říká každý co chce. 
 
Já jsem toho názoru, že chlap a ženská prostě nikdy nebudou zcela jen čistí “kamarádi” jako to mají mezi sebou stejné pohlaví. Vždycky tam bude minimálně ta nevyřčená možnost. A ten kdo říká, že nad tím nikdy u kamaráda/ky co se vám líbí neuvažoval, tak kecá. Tuplem pokud se jedná a bývalé partnery.
 
Zase pokud by člověk co pozval zadanou ženu nic víc nezkoušel, nebo si o tom aspon nevěděl a neviděl to, tak by asi pěstí z ničeho nic bylo přes čáru. Ale přijít tam a vysvětlit mu, že ona už někoho má, tak at nezkouší žádný blbosti, si myslím je zcela na místě. 

Jakub odpověděl před 6 roky

To co popisuje Jaromír je i pro mě za hranou…
Vím že jsme na stránkách kde je nevěra rajc, ale tohle bych překousl a nedovolil.
I mojí ženu kdysi kontaktoval ex i se s ním párkrát sešla, ale vždy přes den. Musím říct, že mi to bylo nepříjemné i tak, ale manželka to pochopila a tyhle schůzky utnula.
 

Martyn odpověděl před 6 roky

Jsem toho názoru, že je to oženě. Kdyby nechtěla, nepíše si s ním a na jeho nevhodný návrh nějak zareaguje. Pokud si s ním píše i po tom, co dostala takový návrh a ví, že ti to vadí, pak bys měl spíš řešit svůj vztah se svou ženou než jejího bývalého, který je sice idiot, ale chová se jako každý chlap, který cítí jaro. Ženská je ta, co rozhoduje, jestli něco bude, nebo ne. Pokud by naléhal i když ona jasně řekne NE, pak bys to měl řešit. Do té doby by ses jenom ztrapnil, kdyby ona mu dávala naděje a ty bys dělal žárlivé scény. Oba by z tebe dělali hňupa.

Rey odpověděl před 6 roky

Martyn to nádherně vystihl.

Jaromir odpověděl před 6 roky

Stalo se něco co jsem nečekal. Oznámila mi, že s ním o víkendu na tu tancovačku půjde. Jsem z toho úplně v šoku a nevím, co mám dělat.

Sub40 odpověděl před 6 roky

No tak vyčkávej, nebo můžeš zkusit jí nějak potají sledovat či poprosit kamaráda aby jí sledoval. Rozhodně kvůli tomu zatím nemá smysl se s ní hádat. Nech tomu chvíli volný průběh, třeba to je opravdu jen nevinný pokec.

Jakub odpověděl před 6 roky

Pak dej vědět jak to dopadlo…

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Kamaráde, tvá ženuška na tebe hází bobek. Jak napsal Sub40, pokud tě žena nezaměstnala hlídáním vašich dětí, aby tě vyautovala, tak bych se zajímal, co bude a kdyby tam něco bylo, natloukl bych mu tlamu a jí před ním poslal do zadele a řekl mu, že jestli ji tak chce, ať si ji nechá. Možná by ji to rychle přešlo. Pokud ti ona udělá zase scénu, že jsi žárlivý blbec, ohraď se, že kdo miluje, ten žárlí, ale on tě asi nemiluje když to nechápe a chce dělat roznožku jemu. Hele, každý jsme jiný, ale já osobně bych tohle nesnesl Člověk může být tolerantní, ale nesmí ze sebe nechat dělat vola a nechci ti být špatným prorokem, ale nesvrbí tě kouty na hlavě??? Já bych jí dal nuž na krk, buď já nebo on!  Manželka, která tě má ráda a respektuje tě, musí zvolit tebe. Jestli ale zvolí jeho, nebo jasně neodpoví, řekne něco v tom smyslu, že jsi blbej a že se s tebou nedá mluvit, je obojí odpověď: ON. Rozhodnutí co dál je na tobě. I já bych se přimlouval za další podání info. Zamyslel jsi se i nad tím, že je tvá žena o deset let mladší a ty ve svém věku začínáš být jako muž za zenitem, kdežto ona v 35 je ženská v nejlepších letech?

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Ten věkový rozdíl beru zpět, sorry… O 10 let je starší ten její ex, už chápu. Kolik je tobě, Jaromíre? To jsi neuvedl.

Jaromir odpověděl před 6 roky

Je mi 34. Ano ten její bývalý přítel je starší.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

A už jsi se rozhodl, co podnikneš? kategoricky zakážeš s tím, že čeho je moc, toho je příliš a řekneš buď já a nebo on, nebo budeš trpně mlčet a čekat, co se z toho vyvrbí? To je ale dost riskantní postoj. Nebo tam půjdeš a uděláš bugr? Jestli tvá žena nechápe tvojí žárlivost, tak buď je natvrdlá a taková zásadní věc jí nedochází, nebo je jí to fuk a už je rozhodnuta. V tom případě na tebe nebere ohledy. Také by jsi mohl na to disko vzít nějakou svou kamarádku či kolegyni, aby věděla, zač je toho loket. Bavil jsem se o tomto tvém případu se svojí ženou a ta tu tvojí absolutně nechápe. Tvé žárlivosti se vůbec nediví. já vím, já jsem asi dost radikální v tomto směru, ale já osobně bych řekl, že jestli půjde, ať se už nevrací. totiž Jaromíre, podvolíš-li se, budeš u ní za mněkotu a začne se to opakovat.

Honza odpověděl před 6 roky

Tyjo tak to je síla. Nezávidím ti tu situaci. Když budeš vyšilovat, budeš za žárlivého pitomce, když budeš laxní, bude z tebe třeba paroháč a vůl. Těžko si vybrat. Asi bych taky na to disko někoho poslal, ať zkontroluje, jak moc kamarádsky se k sobě chovají. A na ni bych zahrál že je mi to vlastně jedno a když ona půjde, taky časem nějakou ex pozvu. Ale čekal bych s tím až jak dopadne ta jejich diskotéka. Třeba to bude fakt v pohodě a chce ti to udělat jenom na truc aby si dokázala že může.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Tak co, Jaromíre, jak to dopadlo? Zarazil jsi to nebo nezarazil a šla? A co bylo dál? Jak to řešíš?

Jaromir odpověděl před 6 roky

Ahoj fando no zatím ještě nešla nikam. Asi ještě nedomluvili termín. Budu informovat.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Jasně, budu zvědavý. Víš, ony ženské dokážou využívat toho, že máte děti a že na nich třeba visíš. Staneš se rukojmím a protože se budeš obávat, aby se nechtěla rozvést a tebe od dětí odříznout (v tom umějí rozvedené ženské být důmyslné), pak třeba změkneš a podvolíš se. Doufám, že ty tento případ nejsi. Abys předešel konfliktu, promluvte si o tom jejím bývalém a o nevhodnosti, aby s ním někde chodila po nocích. Pokud je rozumná, tvoje argumenty přijme a třeba dojdete k nějakému kompromisu, ale pokud bude tvrdohlavá a bude trvat na svém, je zle a musíš jednat. 

Jaromír odpověděl před 6 roky

Tak podle všeho to vypadá, že se chystají někam vyrazit teď přes víkend. Vím, kam půjdou, takže bych tam mohl někoho poslat, nebo tam vyrazit i sám. Nevím, jestli to není trapné, objevit se tam. Tak přemýšlím, že bych řekl kámošovi. Moje ho od vidění nezná, mluvil jsem o něm, ale naživo ho asi neviděla. Byl by to super plán. Ale bojím se že mě pošle do prdele. Uvidíme, zítra se ho zeptám. Budu se cítit docela trapně 😀

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Takže si tvá žena říci nedá? Prostě si umanula, že tam s ním půjde ať se ti to líbí či ne? To máš tedy blbé. S tím kámošem to zkus, ale pokud to odmítne, budeš muset na výzvědy sám. Možná by stačilo čekat někde venku a mít na dohled vchod. Třeba pak půjdou ven nebo vůbec někam pryč a tak je můžeš sledovat. Já vím, že to trapné, žárlivé a zdejším kandaulistům asi nepochopitelné, ale zcela se umím vžít do tvé kůže. No, jak jsem už řekl… U mne by to bylo ultimativní a v případě odmítnutí okamžitý konec všem srandám. Ty máš dvě malé děti a tak na ně bereš ohledy. To je pochopitelné, ale ona toho zase nesmí využívat. No, doufám, že to třeba nebude tak černé jak se to zdá. Pak napiš, co bylo a jak se to vyvinulo.

Jaromir odpověděl před 6 roky

Přesně tak. Dělá to na truc aby mi to natřela že si prosadí svou.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Já vím, že to neuděláš a že je to velmi drakonické, ale pro mne by to byla principiální otázka našeho pokračování manželství. myslím, že by se asi divila, až by si prosadila sice svou, ale pak zjistila, že jsem to myslel smrtelně vážně. Víš, u mne by to byla otázka zda mne respektuje či ne a s ženou, která mne nemíní respektovat bych být nechtěl. Ale to jsem já, u tebe je to třeba jiné. Ale ať tak či onak, já s tebou soucítím a umím si představit, co se ti asi honí hlavou. Myslím, že tvá žena buď nechápe, co svým jednáním v tobě vyvolává, a nebo to moc dobře ví a chce tě nasírat. To je ale špatné. Poslyš, myslíš, že tě ještě miluje? Nebo jinak, udělal jsi jí předtím něco, že se ti takhle mstí? No, ale pokud je to jen z její strany bezohledná zlomyslnost, dal bych jí asi bodlo. Co ti vyvede příště? 
Nevím, já své ženě nikdy naschvály nedělal a ona mě také ne. Když chtěla někam jít, zeptala se mne a pokud se mi to třeba nezdálo, tak jsem jí to řekl a ona to pochopila a nikam nešla. Totéž platilo i naopak. Díky tomu a nejen tomu jsme spolu už 31 let. manželství je totiž o toleranci, pochopení a mluvení spolu.Pokud někdo myslí, že jen o sexu, ví kulové. Na to se nemusí ženit nebo vdávat.

Zuzana odpověděl před 6 roky

Souhlasím s fanouškem 

Jaromir odpověděl před 6 roky

Nakonec to musela odvolat. Onemocněla. Asi boží mlýny.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

No, asi ano. Ale Jaromíre, nedej se tím oblbnout, že už je všem jejím srandám konec. I nadále buď ve střehu a sleduj cvrkot, protože až se ti uzdraví a otrne jí, začne to zkoušet znovu.  Stejně si o tom všem ale spolu rozumě promluvte. Řekni jí, že by ti to vadilo a proč a zeptej se jí, proč po tom tak touží, když jí v době, kdy s ním chodila zahýbal a navíc jak sama řekla, je nezodpovědný. Co od něho očekává? Nebo ho máš malého a on velkou kládu? Co za tím je?  Až si o tom popovídáte nebo se bude zase k něčemu schylovat, napiš. 

Jaromir odpověděl před 6 roky

Tak v sobotu si s nim vyrazila.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Fakt? No a víš co bylo? Byl jsi na výzvědách nebo jsi někoho pověřil?

Sub40 odpověděl před 6 roky

Tak jak to dopadlo?

JaBuh odpověděl před 6 roky

Mám jeden nápad… Zeptej se tvé drahé, jestli se ještě chce s ním sejít a pokud ano, tak jí oznam, že jdeš s ní..
 

JaSatan odpověděl před 6 roky

Tak to je jasné že by nesvolila když by chtěl jít s ní 🙂 Proč by chodil s ní? Aby dělal křoví?

JaBuh odpověděl před 6 roky

Ne proto, abys ty dělal křoví, ale on byl navíc. 😀

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Tak co, Jaromíre, podělíš se s námi zvědavci, jak to u tebe proběhlo a co se děje dál? Zda jste si to s tvou polovičkou vyříkali, nebo si dělá co chce???

gadža odpověděl před 6 roky

Sepičímu mozečku musíš vyšukat díru do hlavy. Pak dá pokoj.

Vaše odpověď

10 + 10 =