Chci se stat parohacem

PoradnaKategorie dotazu: SexChci se stat parohacem
Tomas zeptal se před 4 roky

Chtel bych aby se zme zeny stala kurva a zahybala mi jak ji to rici?

5 Odpovědi
Oem odpověděl před 4 roky

Má k tomu nějaké předpoklady, nebo je tzv. úplně věrná a introventní?

K88 odpověděl před 4 roky

Základní pravidlo každého úspěšného paroháče zní : začni svou manželku zanedbávat 🙂 Aby si našla milence a začala ti být nevěrná, měla by k tomu mít důvod. Dej ji ho.

Fanyn odpověděl před 4 roky

A nebo jí dělej pasáka a ještě vyděláš prachy.

cuckold odpověděl před 4 roky

Opět a jako vždy : komunikace. Proč to s ní neprobereš? Najít vhodnou chvíli, okamžik, opatrně nenápadně začít s tím co by se ti líbilo. Ne hned všechno, ale začni tím, že by ti občasný úlet nevadil. Bez komunikace doma to tady nevyřešíš, tady ti jen můžeme poradit, dát pohled nezúčastněného člověka

bolavý odpověděl před 4 roky

Možná tě zklamu, ale je možná větší šance udělat z kurvy ctnostnou ženu, než naopak. Měl jsem dvě manželky a ani jedna mi nebyla ochotná zahnout. První jsem to tak nějak naznačoval, že bych nebyl proti a že ji dávám v tomto volnost a nakonec neodešla za někým, ale ode mě, protože ji přišlo, že k ní nemám takový vztah, jako bych měl mít, když by mi nevadilo, že se vyspí s někým jiným. 
A druhá, ta sice neodešla, ale tvrdí mi, že na nic takového není a že by to prostě nedokázala a ani ji to nijak neláká. A začít ji zanedbávat, to je zase proti mému přesvědčení a spíš by to mohlo skončit jejím odchodem, než zahýbáním.
Život není porno (možná někdy bohužel) a chce to prostě narazit na ženskou, která už má takové nastavení, těžko předěláš ženu, která je nastavena jinak.

Vaše odpověď

9 + 3 =