Chcip pes?

Wuua zeptal se před 3 roky

To tu chcipnul pes? Nic noveho web nejak umrel…

Admin Personál odpovězeno před 3 roky

Povídky čekají v pořadí a budu je postupně zveřejňovat. Bohužel jsem měl pracovní povinnosti,které mi nedovolovaly se webu plně věnovat a tak jsem povídky zveřejňoval pomaleji. Web stále funguje a admin žije 😉
Admin

21 Odpovědi
Nejlepší odpověď
cuckold odpověděl před 3 roky

No upřímně. Cuckold nebo Kanda jsou jistě ve společnosti minoritou, ale tvrzení o tom, že jsou „chorý“ je k diskusi. Prostě to máme jinak nastavené, ale to je asi tak vše. Nicméně si myslím, že na těchto a podobných stránkách jsme naopak mi tou majoritou. A proto se také od toho odvíjejí příběhy, povídky.
A k těm povídkám. Povídka vy měla být čtivá, zaživná a v případě erotických povídek i vzrušující. A takové povídky jsou právě s obsahem cuckoldingu, kandaulismu. Psát povídky o nevěře, kterou jeden z aktérů nechtěl, jsou z hlediska příběhu o ničem, je to spíš vybrečení se autora, které by spíše byli vhodné na e-mimino.
Jsou povídky které mě příběhem neoslovily, tak je přejdu, nekomentuji a nechám je jiným čtenářům, které oslovily. Proč hned psát a poučovat o tom, že ten příběh je nereálný, že je to blbost, že to vymyslel někdo chorý.
Pokud něco „chcíplo“ tento web, tak je to neustále poučování o tom co je správně, jak má vztah správně vypadat, i když nikdo o toto poučování nestojí.

Martin odpověděl před 3 roky

Divíš sa, keď tu ten magor Fanyn zničil každú diskusiu a pokazil dojem z každej poviedky?

Fanyn odpověděl před 3 roky

Tak když se ti líbí každá fantasmagorie, tak nevím, kdo je tu magor? Nic reálného tu není. Ale neboj, já vám tu ten dojem už nekazit nechci. 
Když vám, vy parodie na chlapy, dělá radost nechat si od ženských sr.t na hlavu a ještě je za to zbožňujete, tak si to užívejte. 
 

Hunter odpověděl před 3 roky

Pes tu chcípnul preto, že sa stránka spreneverila kandaulizmu a couckoldingu, čo je chorá odnož nevery. Väčšina poviedok patrí na inú stránku a nie na túto. Bolo len otázkou času, kedy to tu chcípne, ale normálni heteráci na tom nemajú absolútne žiadnu zásluhu. Fakt my bolo na blití a nie len mne, čítať tie Vaše názory, čo Ste tu prezentovali ako normu života. Ste len 6% populácie, chorej populácie. To si uvedomte! A písať poviedky pre 6% chorej populácie? To fakt nikto nebude. Martine, jednou!!! vetou si dokázal, v čom a kde je problém, ale Fanyn to nie je. Ty a Tebe podobní sú problém tejto stránky, keď Ste sa sem infiltrovali v takom množstve.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Jen bych připomenul, že paroháč nerovná se kandaulista či cuckold. To v naprosté většině je normální heterák, který to neví a když se to dozví, tu svou nevěrnici buď rovnou kopne do… a vypakuje a nebo jí to třeba odpustí, to je už na povaze. Ale více jak 90% takových paroháčů jsou právě heteráci.  Navíc vždy platilo, že parohy mohou být nasazeny jen ženáčovi a né někomu kdo s tou svou žije na psí knížku.

Zuzka + Martin odpověděl před 3 roky

Takže chcete říct, že by ma tyhle stránky měli chodit je „praví“ paroháči, kterým se to vlastně nelíbí? Tak to je totální hloupost. Tyhle stránky jsou o vzrušení. Takže kdyby tu chodili jen paroháči, kteří jsou naštvaní, že jsou paroháči, tak by to nebyly stránky o sexu, ale byla by to poradna, kde by se Fanyn a jemu podobní chodili vybrečet.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Já se nemusím vybrečet, já mám manželství v pohodě už 35 let. Já nic nemám proti kanďákům, mám i dva dobré kamarády, co jsou kanďáci, jenže nejenže jsou na tom se svou ženou domluveni a mají pravidla, která dodržují, ale věřte, že jejich ženy by se s takovými, co se o nich často píše nezahodily. Jen chci říci, by povídky být realistické a né nadsazené, přehnané. Prostě realita. Jenže tady se z žen mnohdy dělají totální kurvy, co dají cikánům a houmlesákům a každý starý dědek tu má 25 cm péro, zvládne 3-4 čísla a nastříká kýbl semene. 
A dále, chcete říci, že všechny povídky se musí jen chválit a negativismy si nechat pro sebe? Kritika asi bolí, že?

mer odpověděl před 3 roky

Ne Fanyne, ty sem nechodíš brečet, ty sem chodíš jen každého pěkně posoudit podle svých měřítek. Hunter ti v tom vtipně sekunduje. A protože tvůj projev je tu zjevně nejčastější, tak ačkoliv je jeho četnost výrazně vyšší a vykazuje známky nějaké vnitřní disfunkce, kterou nám dokazuješ svoje zkušenosti a přesvědčení o fungování vztahu, ovlivňuje to poměrně zásadně kulturu zde.
Kdyby ses jmenoval Alexandr, krásně by sedla již zdomácnělá filmová hláška: Viš co Sašo? Jdi do prdele! Ale že Alexandr pravděpodobně nejsi, máš příležitost se nad tím zamyslet a aniž bys nám tu zase vysvětloval co se komu má či nemá líbit či jaký má či nemá mít vztah, a můžeš obsah tohoto webu připravovat tak, jak by se ti líbil, zároveň ale bez odsuzování a manipulace ostatních. A pokud to dělat nechceš, nejspíš tě ještě chvíli bude bavit se tu hádat, jak to máš skvělé a všichni jsou proti tobě aspoň mínus jedničky, a pak už nezbývá než zajít na matriku, požádat o změnu jména a pak už se tě může týkat jen už zmíněné.
Užívejte si večera, sexu jaký se vám líbí, ženy/muže jaké máte rádi(y), buďte ženy i muži jací chcete být a pokud můžu poprosit, nebuďte blbci. A když i se i to někdy povede, tak si užijte i to, že jste zrovna blbci. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Fááááájn. teď jsi mi to dala! Jen bych se chtěl zeptat, když tu kandové nějakého nevědomého chudáka, jenž zjistil že mu je žena nevěrná, ponoukají, že má být vlastně rád, to jako není manipulace? Ale opakuji, k povídkám se už nevyjadřuji a sem už také chodit nechci. Jo a s tím hodnocením +/-, já ze zásady nehodnotím. Když tento web vznikal a jeho zakladatele a původního admina jsem znal, měl být webem o nevěře všeho druhu, nejen o kandaulismu a cuckoldingu. O tom je ostatně web Kandaulismus. Bohužel, asi po roce admin web přeprodal adminovi onoho jmenovaného webu a od té doby je tu nová povídka jednou za uherák a povídky se staly ryze kanďáckými. Bohužel. Jakoby jiných nebylo.

Martin odpověděl před 3 roky

Mer, napísal (a?) si to tak, ako som to ja nevedel sformulovať. Díky. 🙂 Dôležité na celej situácii sú dva fakty: 1. Týchto dvoch frajerov tu (skoro) nikto nechce, ale im to zjavne nevadí; 2. sú to v podstate trollovia a preto navrhujem ich ďalej nekŕmiť.
Nechcem byť za chytráka, ale pred časom som adminovi (už začínam pochybovať, že tu nejaký je) odkazoval, že to takto dopadne. Ak mu nevadí, že mu web zdochol, musíme oželieť aj my. Takže – ODKAZ PRE ADMINA – Ak by sa admin vzchopil, vždy môže debilov, čo to tu zabíjajú, banovať/mazať alebo perzekuovať iným vhodným spôsobom. ? Čo sa mňa týka, občas sem kuknem aby som zistil, či tu trollovia stále strašia. Nehodlám si tu kaziť náladu čítaním pošahaných výlevov. Myslím, že nebudem jediný, kto sa vráti v momente, keď budú rušivé elementy odstránené.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Rušivé elementy odstranit, soudruhu? Mluvíš jak za socíku. A protože jak vidno, možnost vlastního názoru se zde netrpí (také jako za socíku), tak banovat, mazat (cenzura jak za socíku) a perzekuvovat (nejlépe zavřít do kriminálu!!!). navíc pokud označuješ tady lidi za magory, za debily (pardón, já nejsem lidi, že), měl by jsi ten ban dostat ty! No, ale jak si přeje mer, Saša odchází do prdele a dává si ban sám a na doživotí. 

Hunter odpověděl před 3 roky

Pri 60% nevere mužov a 40% nevere žien v manželstve a o hodne vyššej vo vzťahoch bez papiera, je táto stránka schopná fungovať celkom v poho. Ale nie, keď sa sem infiltrovala minorita spoločnosti, ktorá patrí na Kandaulizmus.cz., so svojimi chorými názormi. Nasrali ste každého autora, to nevidíte?!  A keď dá niekto rozumný názor, roztrháte ho v zuboch svojimi zvrátenými myšlienkami, urážkami a nadávkami. Dajte sa liečiť! Ale na to ste pred spoločnosťou, pred okolím, veľkí srabi. Ísť k lekárovi, že s vami niečo nie je v poriadku. Anonymita na tejto stránke je také vaše bahnisko, kde si vybíjate vaše komplexy a znechutili ste to tu každému. Amen.
Zuzka, nikto tú tvoju prvú vetu tu nepovedal. A ty si na ňu ešte aj odpovedáš! Gratulácia 🙂 .
Martin, prečítaj si (Wikipédia), kto je to troll a čo je to trolling… Keď sa ti nechce, tak prvý príspevok je troll a druhý tiež, ktorý to rozvil do trollingu. Tiež Gratulácia 🙂

mer odpověděl před 3 roky

Na chvíli si mě Hunteře nasral. Na krátkou chvíli jsem vnímal nepochopení. A teď už jen soucit. Díky ti za to. 
A jinak ano, díky za vás, protože jsem pochopil, že i lidé jako Fanyn a Hunter jsou prostě jen lidé, takový jsou normálně součástí společnosti a mají potřebu se vyjádřit a soudit ostatní. Nevím proč a nevím jak, je mi to v celku jedno. Já sám nejsem paroháč, libí se mi sexuální pestrost a s partnerkou vedeme společný, a otevřený vztah, ve kterém si užíváme co prostě přichází. Společně. A i těmhle lidem vlastně běžně čelíme v našich veřejných životech. A ve finále jsem vlastně rád za to, že jsem pochopil, že takový lidé jsou všude, nejde před nimi utéct nebo se jim schovat. Je třeba je přijmout a zůstat v tom, co jsme. 
Abych byl věcný, vadí mi, že jak ty, tak Fanyn osočujete lidi z „svojimi zvrátenými myšlienkami, urážkami a nadávkami. Dajte sa liečiť! Ale na to ste pred spoločnosťou, pred okolím, veľkí srabi“, nebo „parodie na chlapy, dělá radost“, „Ste len 6% populácie, chorej populácie“. To jsem vzal z komunikace výše, v dalších bych našel další vaše skvosty. Fanyn nepochopil, že tohle je jeho forma souzení a ty, ač jsi si toho zcela vědom, si prostě myslíš, že jsi něco víc než ostatní. 
Takový lidé jak vy, ti vždycky byli a budou. Byl bych rád, kdybyste zmizeli ze Země, ale to není racionální a bude třeba s vámi prostě žít. Já sám můžu být rád, že mezi mé přátele nepatříte. A zároveň je vlastně fine vás pozorovat, abych pochopil, jak jednotlivci jako vy, žijete. Nepochybuji, že Fanyn zde diskuzi dál čte a pochybuji, že se zvládne zdržet vlastního vyjádření, on nám musí/potřebuje sdělit, jak to vypadá ve správném vztahu. 
Kluci, užívejte si svých správných vztahů, či hunter svých desítek kundiček, z čehož spoustu zadaných. Bavíte mě. Naštěstí, tohle je jen hra, která nás může rozptýlit, ale skutečný život to není. 
Držím palce těm, kdo jdou za vlastní komfortní zónu a díky za všechnu inspiraci a vzrušení, které jsem tu mohl čerpat. 

Čtenář odpověděl před 3 roky

Tak pes viditelně nechcípl, návštěvníků pořád docela dost. Možná málo adminů, možná málo autorů, těžko říct, čím je nedostatek povídek ? Každopádně bych upozornil, že k povídce se nedá přístupovat tak, že pokud nedopadne podle mých představ, je špatná. Špatná je ve chvíli, kdy je plná chyb, sama si protiřečí a podobně. Pokud někdo napíše „není dle mého gusta“, nelze to brát jako kritiku a ti, co chtěli, aby ji nakonec cuckold vylízal, nebo ti, co chtěli, aby ji „chlap“ vykopnul, si mohou napsat vlastní…
Horší je, když se začne zhoršovat čitelnost povídek (nedávno jsem tu viděl jednu jazykově dost zoufalou) nebo přestanou přibývat úplně (jako teď).

Hunter odpověděl před 3 roky

Pomenoval som problém tejto stránky. Reálny problém, ktorý všetci teraz vidíme. A kto ho zapríčinil a čím. Nie som nič viacej ako 94% populácie. Majorita nezmizne a ani zákony prírody. Máš pravdu, musíme žiť aj s duševne chorou minoritou, ale ja to nie som. Zbohom zdravý rozum…

Wuua odpověděl před 3 roky

Teda cekal jsem vyjadreni admina misto toho se tu rozjela opet debata nad blbostma typu jestli realny x nerealny, spatne napsany x dobre napsany, Fanyn a Hunter jo nebo ne… Skoda cekal jsem naivne trochu vic.

Martin odpověděl před 3 roky

Admin má zjavne na saláme. Buď je mu to jedno, alebo sem, napriek všetkému, chodia ľudia, čo klikajú na reklamy a to mu stačí. Ale takáto zotrvačnosť nebude fungovať navždy. Jeho postoj k veci som očakával aj ja, ale keď sa behom týždňa neobťažoval, kašlem na to a končím.

hynek01 odpověděl před 3 roky

Hele, admin asi nežije. Před dlouuuuuhou dobou jsem posílal povídku a prd. Tak jsem posílal dotaz, esli jako dorazila a …. prd. Tož si myslím, že Fanyn není problém, jakkoli jeho trousení mouder o tom, jak by to každýmu nevěrnýmu elementu nandal, jak by se pomstil a jak by..! mě osobně bytostně irituje. Prostě to vypadá, že admin tady prostě nejni.   

Admin Personál odpověděl před 3 roky

Viz komentář k prvnímu příspěvku. Povídky začnou pomalu nabíhat. Fanyn tady byl už na začátku, je to jen z nejvíce aktivních uživatelů. Pokud nesouhlasíte s jeho názory, napište ten svůj. Pokud budou všichni mlčet, bude slyšet jenom fanyn. To je logické. Tento web není vyhraněný. Je zde místo pro povídky s nevěrou zakázanou i tolerovanou. Tak prosím nechte těch zbytečných hádek co je správný názor 

Petr Požár odpověděl před 3 roky

Pánové, kteří se tu holedbají, jak zastupují 94 procent populace a kandaulistům nadávají do nemocných úchylů: proč vlastně chce heterák, kterému nevěra vadí a neschvaluje ji, chodit na web, kde jsou povídky o nevěře? 🙂 

hynek01 odpověděl před 2 roky

Tož, je to jen teorie, ale nejsou náhodou největší homofobové latentní homosexuálové, největší nepřátelé křesťanů Janičáři, největší pováleční pobíječi sudeťáků bejvalí kolaboranti? Tedy popření a kognitivní disonance a bůh ví co ještě?

Vaše odpověď

0 + 8 =