Čistota půl zdraví

PoradnaKategorie dotazu: OstatníČistota půl zdraví
fest zeptal se před 4 roky

Omlouvám se, nejdu zde pro radu, jen mě to tak napadlo po přečtení jedné z povídek a tak pokud někdo bude ochoten odpovědět, rád se dozvím jak to u vás máte, nebo jak tohle řešíte. 
S dovolením cituji z povídky „„Fúúúj.“ Začula som od zadočku. Červená som bola až za ušami. Veď som sa tam dole nebola umytá a cez deň som bola zopárkrát na toalete.“
Stalo se vám někdy, že vaše partnerka nebyla před sexuálními hrátkami umytá? Předpokládám, že pokud je ve vašich vztazích alespoň trochu spontánnosti, tak určitě ano. A jak jste na to reagovali? Jak už jsem někde psal, má žena třeba do pusy neumytý penis vzít rozhodně nechce. Takže znechutilo vás to a přešla vás chuť na sex? Nebo jste to neřešili? Případně jste rychle začali hledat vodu?  Otázka je jak pro muže, tak i pro ženy, pokud tady toto nějaké čtou. 
 

4 Odpovědi
Koláč odpověděl před 4 roky

Tak my si na hygieně zakládáme. Takže je „povinnost“ před i po sexu sprcha 🙂 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Jo, jenže když se předtím jde do sprch, je to už příprava, je to zásah do spontánnosti. To je jako když by mi žena řekla, že si večer zašukáme a ona pak šla do vany, tak mne to už nebavilo. Tak jako předpokládám, že když se sprchuji normálně každý večer a myji si ruce několikrát za den, že to proboha stačí? Ale abych byl v okamžiku, kdy by to na mne šlo a začal jsem hrátky a byl bych odkázán do sprchy, tak by mne to nasralo i urazilo, protože by to vypadalo, jako že jsem snad špindíra, co páchne a já nevím co ještě. Na venkově také šukali v maštali, v seníku, ve chlévě u krav nebo ve stodole a nevadilo jim to a byli to zdraví chasníci. Myslíš, že když kluk sbalí holku na dýze a pak ji vytáhne ven někam do přilehlého parku, že se jdou před mrdem sprchovat? Nebo že se sprchují ti, co chtějí šukat na teambuildingu či na podnikovém večírku? A jsou to třeba kultivovaní vysokoškoláci (jen ožralí jak prasata) A pak, co bylo vždy pro mne tlumičem vášní, když holka smrděla jako parfumerie. 

Oem odpověděl před 4 roky

Já to mám tak, že miluji přirozenost a umytá ženská mi nevoní, prostě nemá ty feromony.  Mnohem více mě vzrušuje třeba po celém dni, taková mírně aromatická 🙂 Ne že smrdí, to ne, ale má svůj pach, vůni. Miluji to. Když se umyje, půlka té rozkoše se spláchne do kanálu. Pak jsou ale situace, které bych nedal. Třeba když hodně čůrala, nebo když byla na velké, po nějaké fyzické aktivitě, když je to už moc. To je situace, kdy je lepší, když se umyje.
Nejlepší asi je, když se osprchuje ráno, celý den funguje bez nějaké námahy a večer před sprchou se pomilujeme. To je ideální stav. Když už se musí večer osprchovat, tak nejlepší to je třeba ráno. Po umytí zubů :-))))))
Lízat nemytou kundu, nebo špinavý zadek, to je asi pro suba velké ponížení, ale myslím, že já bych se z toho i poblil. Všechno má své meze.

stop odpověděl před 4 roky

Souhlasím s Fanyn myslím si, že se tím zabíjí veškerá spontánnost a neumím si třeba vůbec představit, že bychom měli jít do sprchy před a dokonce i po sexu. Nemáme to tak, že bychom si řekli, tak teď budeme mít sex a tedy se jdeme na to připravit, do sprchy a tak. Pak bude vyčleněn nějaký čas na sex, po čemž se zase sebereme a půjdeme spát nebo něco dělat. Zvláštní, ale třeba to někomu takhle funguje. 
A je zvláštní, což znám u mnoha lidí (promiň Koláč, to není na tebe), že přesně tohle razí, ale pak přijdou odněkud zvenku a ani si neumyjí ruce. 

Vaše odpověď

1 + 17 =