Co dál?

euronep zeptal se před 4 roky

Ahoj všem,
naprosto na rovinu… miluju, když vidím, jak mi někdo šuká ženu. Máme hodně otevřené manželství a tak swingers nebo trojka s ženou či mužem pro nás není problém. Pomalu a krok za krokem zkoušíme, co a jak se nám líbí, co chceme nebo nechceme dělat. 
V rámci trojky s jiným mužem už to máme i tak, že se jen dívám a užívám si ten pohled a žena si užívá, že může zažívat to, co ještě nezažila a nemusí se bát. Nechápejte mě špatně, nejsem nějaký submisivní manžel, řekl bych, že naopak. Při sexu jsem hodně dominantní a i ve vztahu a spíše mě baví svou „ženu“ půjčovat a zároveň ji nechávat volnost, aby si užila. 

Při sexu se dostáváme do fantazií, že když bude někde na služební cestě, tak si klidně může užít, ale je to jen v rámci představ… zatím. 
Ale o co jde… dostali jsme se do fáze, kdy nevím, co by mohl být další fajn a příjemný krok. Trojka je super. Když se dívám, jak si užívá je super. Ale co dál? Možná mi chybí dostatek fantazie nebo zkušeností, jak tohle posunout dál. Co třeba vymyslet, aby si žena užila sama, beze mě, ale zároveň zatím né tak, aby si domluvila něco na večer a odjela. Je nějaká možnost, která mi uniká? Snad se chápeme v rámci tohoto dotazu… 

Rád si nechám poradit od zkušenějších. 
Btw. žena je otevřená a ráda tyhle věci zkouší, takže to není jen má představa, do které bych ženu chtěl natlačit. 

4 Odpovědi
CMB odpověděl před 4 roky

Za prvé tě obdivuju. Asi na to nemám dostatečné sebevědomí. 
Zkus jí najít milence, ktereho jako objevi jako sama. Takže ty o tom nebudeš oficiálně vědět. Pak uvidíš, jak moc tvá žena umí zakrývat nevěru. Sle ty si zo budeš o to víc užívat.

Fanyn odpověděl před 4 roky

euronepe: jsem sice heterák a né kanda, ale na Kandaulismu mám řadu kamarádů a tuhle problematiku znám. Co ti radí CMB je možná vzrůšo, ale já bych k tomu dodal, že pár takových, kteří manželce dovolili milence a jaksi to ztratili ze svého zorného pole znám. Pak se jim to manželství rozpadlo, protože ta jejich začala mít před manželem s milencem paralelní vztah s city a tajnosti. To už ale pak není o kandaulismu, nýbrž o té nevěře a může to být cesta do pekel. Stačí se podívat, kolik hrdých bojovníků kandů či cuckoldů na ten web chodilo a chlubilo se jaké to mají dobré a pak najednou konec a už o nich není vidu ani slechu. Proč asi, to se můžeme jen domnívat. Určitě to nebylo proto, že je to přestalo bavit. Ber to jako výzvu k opatrnosti. To, co ustojí žena jednoho, nemusí zvládnout jiná.
A kolik je vám let a máte děti?

Hunter odpověděl před 4 roky

Súhlasím s Fanynom. Chceš vstúpiť na veľmi tenký ľad. Vždy sa môže nájsť niekto lepší, krajší, vzrušujúcejší, atraktívnejší, … ako Ty. Nikdy nehovor nikdy. A keď sa Tvoja žena do neho zblázni, tak s tým nič nenarobíš a ostane ti len ručný pohon a v osobnom dotazníku: rozvedený. Toto si veľa kanďákov dopredu neuvedomilo a boli v takej situácii, ako Ty dnes. A dnes si trieskajú hlavu, akí boli blbí. Tiež by som Ti neodporúčal uskutočniť Tvoje sny aj z dôvodu, že také niečo sa určite prevalí a Tvoja žena dostane v spoločnosti prívlastok/meno, ktorého sa do konca života nezbaví a všetci si na ňu budú ukazovať prstom. Drž sa tej anonymity a maj to pod kontrolou. Sny sú pekná vec, ale realita býva niekedy dosť krutá.

mer odpověděl před 4 roky

Myslím, že pokud máte vztah takhle postavený na otevřenosti, je to skvělé.  Já sám nejsem zastáncem vztahů \“na nekonečno\“, vztah prostě je a žít s rizikem, že taky nemusí být, je mnohem zajímavější, odvážnější a taky mnohem dobrodružnější. Tím nemyslím podvádět svoji partnerku, tím myslím otevřeně komunikovat a prožívat co přijde se vším všudy.  Pokud je to takhle, jistě jsi o tom mluvil i se ženou. Já bych vám doporučil třeba její návštěvu swingers klubu, ženy většinou mohou přijít bez doprovodu. Vnímám to jako zajímavou možnost, třeba vás napadla.  Žijte a užívejte si. 

Vaše odpověď

17 + 10 =