Co je špatného na tom být kurva?

PoradnaKategorie dotazu: VztahyCo je špatného na tom být kurva?
stanislav zeptal se před 4 roky

Dobrý den všem. Jsem s manželkou teprve 5 let a pro nás oba je to první manželství. Jsme stejně staří, ale naše sexuální zkušnosti jsou velmi rozdílné. Já moc zkušený nejsem, ona je mou teprve druhou ale ona měla mnoho sexuálních partnerů. Nevím přesně kolik, myslím, že mi stále neřekla o všech, ale rozhodně jsou to desítky. Jsme k sobě dost otevření a tak o většině z nich jsem se dozvěděl přímo od ni. Vyzkoušela v sexu skoro vše a když mi o tom vypráví, tak nemůžu zapřít, že jsem z toho vzrušený. Skoro by se dalo říct, že ji i obdivuji, že si uměla takhle užívat, ačkoliv ona sama, hlavně, když věděla, jak málo jsem zkušený já, tak mi zpočátku své sexuální zkušenosti hodně podhodnocovala a spíše se přede mnou za to styděla. Také mi tvrdí, že se už dostatečně vyřádila a už o další rozšiřování zkušeností zájem nemá. Možná je to zvláštní, ale asi mě to trochu mrzí. Když mi o tom vypráví, tak si ji představuji v rukou jiných chlapů a říkám si, že bych to rád viděl. 
Já osobně nechápu, proč by se měla žena za svou sexuální minulost stydět, ale proč to sem píšu, myslíte, že se opravdu už zklidnila a mohu ji jen já stačit do konce života, nebo se to zase přelomí a začne mít potřebu si užívat? 

2 Odpovědi
Oem odpověděl před 4 roky

No hlavně když už, tak ne kurva, ale děvka. Kurva je ta, která to dělá za peníze. Ten nadpis je dost matoucí. A pokud je žena děvka, často to bývá tím, že si hledá špatné chlapy. Nebo si sama sebe neváží. Opravdu to bývá tak, že když potom najde někoho s kým je jí dobře a usadí se, tak může za starým životem udělat tlustu čáru. 
Ale není to tak vždy. Někdy, po nějakém čase, jí to třeba začne nudit a pokud jako manžel nedokážeš ukojit její potřeby, tak pro promiskuitní ženu bude mnohem snazší tě podvést a sama před sebou si to omluvit, protože takové ženy nemívají ty zábrany.

juralesny odpověděl před 4 roky

Má manželka děla kurvu ale po 5 letech toho nechala.

Vaše odpověď

10 + 17 =