Cuckold a klasický vztah

PoradnaKategorie dotazu: VztahyCuckold a klasický vztah
.devnull zeptal se před 4 roky

Dotaz na zkušenější kolegy … Může být chlap zvyklý na volnější vztahy spokojený v „klasickém“ partnerství ?
Já prakticky od puberty fungoval v režimu, kde jsem se o partnerku s někým dělil … Nejdřív nedobrovolně, později se mně to začalo líbit a cíleně jsem podobné vztahy vyhledával. První láska na střední, slečna se projevila tak trochu jako sběratelka trofejí, spolužačka z fakulty, která měla doma vážnou známost, ale přesto jsme na škole a na kolejích fungovali jako pár několik let, než se vdala za konkurenci a zmizela do zahraničí, pár mladších holek z vysoké, u kterých jsem nějakou věrnost ani neočekával, později vdané ženy, nespokojené v manželství … Věděl jsem, že u žádné z těch holek, slečen a žen nejsem na prvním místě, že mě berou jako sice fajn, ale pořád jenom náhradu … A nevadilo mi to, dokonce se dá říct, že jsem byl rád „ten druhý“, ke kterému se chodily vypovídat, vymazlit, vyskákat, a pak zase zpátky domů. Dá se říct, že do nějakých pětatřiceti let jsem neměl vztah, ve kterém bych se o patnerku nedělil, a měl jí jenom pro sebe, zvyknul jsem si nebýt nikde vázán. Před pár roky jsem se seznámil s ženskou, která je po všech stránkách fajn, hezká, milá, rozumná, v posteli ochotná a šikovná, nehádavá, nenaléhá na stěhování, rodinu a podobné záleitosti … Prostě dokonalá, až na jednu chybičku: je jenom moje, a mně po všech těch dřívějších zkušenostech prostě „něco“ chybí. Ona to ví, milence nechce, myslí si, že se jí chci zbavit … Nechci, jenom bych jí nejradši čas od času někomu „půjčil“, nebo ještě lépe přímo „vrátil“, a pak si jí vzal zase zpátky.
Má to někdo podobně, respektive dokázal se někdo z toho „půjčovacího“ režimu dostat a žít spokojený partnerský vztah ve dvou ?

3 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

devnull: teď nebudu hovořit za sebe, protože já jsem heterák a nevěra se mi příčí, ale mám jednoho kamaráda, který byl kandaulista. On má dnes 41 a jeho žena 39. Mají dvě školou povinné dcery. On to na ženu vybalil asi před deseti lety, jaké má sklony a choutky a ona nejdřív absolutně, že ne, pak že není děvka, miluje jen jeho, no asi 6 let mu trvalo než ji zlomil. Začali si psát s jedním Pražákem, ženatým s malým děckem, tedy člověkem pro tento vztah ideálním. On byl navíc i o trochu více vybaven. Vždy dali děti hlídat k prarodičům, kámoš ženu posadil do auta a jeli za ním. tedy, oni jsou z východu Moravy, tak jen na zhruba poloviční vzdálenost, kde on vždy zamluvil penzion. Jeho žena měla ale podmínku, že její muž u toho bude jako divák, že ji to bude mnohem více vzrušovat a on byl ochoten, protože jej to také rajcovalo dívat se jak mu jiný šuká ženu. Kámoš psal, že to absolvovali 4x, vždy tak po dvou měsících jednou. Milenec prostě k neutahání, šukal jak motorová myš, jako úderník, že jeho žena obrazně řečeno vyváděla a lezla po zdi, jak ji kámoš doma v posteli nikdy nezažil. ježe kámošovi se to okoukalo, asi jako když se stále dokola díváš na stejné porno no a když to bylo po páté, tak už je ani nesledoval a četl si v jakémsi časopisu. Toho si ovšem všimla jeho šukaná žena a světe div se, i ji to přestalo bavit. Když jeli pak domů, tak se ho přímo zeptala, zda ho to koukání baví a on po pravdě řekl, že už ani moc ne, že je pořád to samé dokola. Ona tedy řekla, že už také další schůzky nebudou reflektovat a tím to ukončili. Dnes žijí jako normální rodina, v sexu problémy nemají, ona je prý jen ráda, že jí umožnil vyzkoušet i jiný ocas, ale už to nechce, prý není žádná děvka. jsou to dva roky, co s tím skončili a jak on sám říká o sobě, je už jen emeritní kanda-teoretik, ale nic víc. Takže on ten návrat do normálu jde, ale musí chtít manžel i manželka a ne každý kanda se toho dokáže oprostit a ne každá žena, která dostala tu příležitost šukat i jinde se jí hodlá vzdát. tam, kde se z toho stal životní styl asi už návrat nejde, až snad ve věku, kdy bude ona vyklepaná kukuřice a on bude mít po kampani. To je můj názor.

Cuckold odpověděl před 4 roky

Podle mého názoru to co popisujete není kandaulismem. Prostě si dali trojku a ani jednoho z nich to nějak nechytilo. Kandaulista se jim rodí a umírá. Nejde to dostat z hlavy. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oni prý nedělali klasickou trojku, kámoš jen čuměl jako divák a honil a jeho ženu to vzrušovalo zase pávě jen když viděla, že on na ni čumí a honí. jakmile jej to omrzelo, přestalo to vzrušovat i ji. A kámoš měl asi zprvu větší tužby než-li jeho žena a pak asi zjistil, že to není to, co si vysníval. Žárlivost v tom prý nebyla, spíš takový pocit jako mají manželé po 20 letech v sexu. Prostě taková stereotypní nuda.

Vaše odpověď

13 + 20 =