Dárek od bývalého

PoradnaDárek od bývalého
skrblik zeptal se před 5 roky

moje holka mi rekla ze jeji byvaly pritel ji chce dat darek na vanoice. rikal jsem ze nesouhlasim ale ona si porad tvrdi svoje ze chce vedet co pro ni ma. Ona je trochu hloupa asi protoze nechape ze on chce jenom aby se s ni sesel a valit ji kliny do hlavy. Ona by se s nim nesesla ale kdyz ji slibil darek tak holky na to slisi protoze jsou zvedave, nevim co mam delat, porad te mi. dekuji vam.- nechci ho bit on je docela namakany asi bych nemel sanci on asi vi ze ja si netroufnu, jsem z toho dost zoufaly.

5 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

No jo, to je jako se slípkami… Stačí zaklepat na kastról a už se sbíhají. Jasně, normální podle mě je, že když se s někým rozejdu, tak ho už nekontaktuji a nepíšu s ním. O to víc, abych nějaké bývalce kupoval dárek. Samozřejmě on chce, aby si pro ten dárek přišla k němu domů? Asi ano, co? Záleží na tom, jak ji miluješ? Tak ji posleduj? Pokud je ale hloupá a ty to víš, tak člověče, ty bys chtěl svůj život spojit se slepicí? Má to smysl? Co by pro ni měl asi. Čur.ka, co jiného? Já bych jí řekl, že pokud za ním půjde, ať si už u něho zůstane, když se od něho nedokáže odpoutat a ty že se poohlédněš po jiné, chytřejší a zásadovější. Prosím tě kolik vám je? Žijete spolu?

skrblik odpověděl před 5 roky

moje je trochu hloupejsi no ale je moc sexy a hezka a myslim si ze on ji neco chce dat ale nejakou cetku a jak rikas jenom aby ji dostal. Jsem to moji rikal ale ona neslysi nevidi a chce tam jit ze ma pro ni darek, jak rikam ze blba a nevim jak ji to mam vymluvit nebo zakazat

Fanyn odpověděl před 5 roky

Koukni se na internet, vyber si ran nějaké mrňavé záznamové zařízení, dej jí ho do kabelky nebo bundy nebo tak nějak a až se vrátí tak to vytáhneš, sjedeš si to a budeš přibližně vědět, co se tam dělo. Zákazy nemají cenu, to jistě sám vidíš. Ona si prosadí svou, ale jde o to, abys byl v obraze a nebyl za vola. Co by říkala, že by tebe nějaká bývalka či kamarádka pozvala a že pro tebe něco má? Co myslíš, jak by se tvářila?

cuckold-zivotopis odpověděl před 5 roky

Já tedy nevím, ale pokud by jsi jí opravdu řekl to co ti už radil fanyn, že jestli k němu půjde tak ať si už u něj zůstane, tak alespoň poznáš jak moc tě miluje. Také to vidím tak, že pokud se s někým rozejdu, tak s ním ukončím veškeré kontakty. Prostě konec a ne se pořád vracet. Ale sám píšeš, že je hloupá, ale sexy. Takže ani z tvého vyjádření necítím žádný velký respekt, že si jí vážíš a miluješ jí. Spíš je to pro tebe jen ozdoba. A to už musíš vědět ty jestli chceš být za hlupáka vedle hloupé ozdoby nebo zda uděláš rázný krok v pohodě jasného \“nikam nepůjdeš\“ nebo rozchodu. Jsem cuckold, tak ženě dovolím hodně, opravdu hodně, ale toto s cuckoldingem nemá nic společného, toto je již za hranou jakéhokoliv vztahu.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Tak co, byla si ta tvoje pro dárek u svého ex? A jak to proběhlo, pochlub se.

Vaše odpověď

20 + 2 =