Divné chování mojí přítelkyně

PoradnaKategorie dotazu: VztahyDivné chování mojí přítelkyně
Přítel zeptal se před 7 roky

Bydlím u rodičů na vesnici v RD a moje přítelkyně se kterou jsem už rok asi půl roku bydlí v bytě který dostala od rodičů po babičce. Je to asi 10km ve vedlejším městě. Ze začátku jsme se navštěvovali, dříve ona jezdila za mnou a trávili jsme čas u nás, jak dostala byt, jezdil jsem častěji já za ní. Letos o prázdninách se to ale změnilo. Když jsem chtěl jednou přijet, tak mi psala, ať nejezdím, že je nemocná. Pak u ní byla mamka. Pak zase ségra s přítelem. Potom jsme se viděli, ale byla taková chladná, jiná. Byl jsem tam asi hodinu a zapípal ji mobil a honem jsem musel odejít, protože se prý má zastavit šéf z práce, že donese nějaké papíry a chce s ní jednat. Sice jsem nechápal proč to nemůže řešit v práci nebo proč u toho nemůžu být, ale byla hodně nervozní tak jsem odjel.
Uběhl asi týden co jsem se pokoušel k ní pozvat ale ani jeden termín nevyhovoval. Tak jsem to nechal být. Viděli jsme se naposledy před měsícem, to jsme šli do jedné hospůdky na čaj a za dvě hodinky musela zase pryč. Ptal jsem se co se děje, prý nic. Nechápu to. Má někoho? Nebo mě doma nechce? Nevím jak to udělat abych zjistil na čem jsem. Jsem z toho úplně bezradný, píšeme si, voláme, ale domů za ní nesmím. Tak je to vůbec vztah nebo co je to? Přemýšlel jsem, že se tam vypravím neohlášený a prostě zazvoním. Ale jsem srab. Bojím se, že by tam někoho měla 🙁

3 Odpovědi
Jojo odpověděl před 7 roky

Příteli, asi tě zklamu, ale myslím si, že Váš vztah už skončil, jenom sis toho přes ty růžové brýle nevšiml. Slečna je asi srab a nedokáže ti to říct přímo, tak si vymýšlí zástupné důvody, ale její chování, jak ho popisuješ rozhodně nevypadá na člověka, který toho druhého miluje. Pokud jste spolu teprve rok, měla by u vás stále trvat fáze zamilovanosti, kdy se s tím druhým chci vidět pokud možno v každý volný okamžik.
Tím, že ona to setkání stále odkládá jasně ukazuje na to, že tvoje přítomnost není to, po čem touží. Jestli je v tom jiný kluk, nebo ses jí jenom „přejedl“ si netroufám předjímat, na to je tady málo informací, ale pokud si chceš zachovat hrdost, přestaň za ní dolézat. Je docela možné, že pokud tě ještě stále miluje, tvůj nezájem o ni v ní vzbudí zvědavost a zájem o tebe.

Sub40 odpověděl před 7 roky

To bych zase hned netvrdil, že váš vztah je v koncích. Zjisti víc. Až u ní třeba zas budeš a ona ti řekne že musíš ject, že přijede šéf nebo něco podobného, tak jdi a jen přeparkuj tak aby tě neviděla z okna a pozoruj kdo příde. Nebo prostě zkus jinak zjistit co dělá v tom čase, když tě tvrdí, že je u ní ségra atd..
Až budeš vědět víc, co za tím je, tak pak dle toho můžeš jednat. Je zbytečné dělat ukvapené závěry ještě před tím než zkusíš zjistit pravdu.

ex-Fanouš odpověděl před 7 roky

Je třeba si nezoufat a něco podniknout za účelem zjištění stavu věcí. Jednak jak výše píše Sub40, nebo rozhoď sítě… Kamarády, kteří ji znají, máš-li čas, zkus ji sledovat, třeba kam chodí, s kým, koho si vodí domů atp. Ona nejistota je hrozná věc a je-li v tobě žárlivost, stanou se z nejistoty duševní muka. Jinak si přečti mé zde dříve publikované Rozumování nad nevěrou ženy či přítelkyně . Tam si přečti příznaky nevěry podle jejího chování, když budete spolu. To není z mojí hlavy, ale je to prověřené psychology. 

Vaše odpověď

4 + 16 =