Dovolená

Hm zeptal se před 4 roky

Jaký máte názor na oddělenou dovolenou, popř. nějaké zkušenosti? Jde o to, že přítelkyně jede poprvé na dovolenou s svou nezadanou kámoškou a mám z toho špatný pocit.

191 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

No, já bych ho měl také. Samotné holky, tobě z očí, stačí nějaký pěkný týpek, trocha chlastu co jí uvolní mravy, zažene předsevzetí. kamarádka ji přesvědčí, že co tvé oči neuvidí, to srdce bolet nebude a ty tam s nimi přeci nejsi a ona bude mlčet jako hrob. A najednou je v posteli, nohy od sebe, mezi nimi týpek, kterému na ní nezáleží, jen si chce zašukat a tak do ní nažene svého ratlíka, honí ho v ní jako divý až se jí ratlík celý uřícený vyštěká do boudy. Hele, nechci malovat čerta na zeď, ale iluze o její věrnosti si nedělej. Neměli by jste, když jste pár jezdit spolu. Já ze svého blízkého okolí znám takové případy dva. On s kamarády na surf a ona s kámoškami na turisťák. Po 3 letech šli od sebe. Ani jeden z nich nebyl svatý. Druhý případ: Kámoš na chajdu do chatové osady a ona s kámoškami také někam na dámskou jízdu. Ona se tam zblbla do jakéhosi obšourníka a kámoš dostal do dvou týdnu kopajdy. Obšourník ji ale pak ani né po půl roce také poslal do oběhu. Takže za mne vřele nedoporučuji.., pokud ji tedy miluješ a není to jen spolubydlící kamarádka s výhodami. Ale třeba máš světici…

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oprava: U věty „Neměli by jste, když jste pár, jezdit spolu?“ jsem zapomněl dát ten důležitý otazník.

Hm odpověděl před 4 roky

Díky za názor, ač mě moc nepotešil.  Bohužel to nejde zrušit, jedou už tento týden.

Hm odpověděl před 4 roky

Spolu jezdíme každý rok, letos jsme to chtěli vynechat kvůli té krizi. Vůbec jsem nečekal, že někam takhle vyrazí 

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: Líbí se mi jak dokážeš velmi nepříjemnou informaci podat velmi zábavným způsobem 🙂
Jinak já bych to neviděl tak černě. Hodně závisí na tom, kolik ji je, jak jste spolu dlouho a jaký vůbec celkově vztah je. U mladší nevyzrálé holky je ta šance na úlet větší, ale neboj, každý nejezdí na dovolenou jen proto, že si chce vyhodit z kopýtka a pořádně si zašukat. Třeba to má doma a je ráda, že bude mít od sexu chvíli klid. 
A i pokud by k něčemu došlo, tak z toho nedělej takovou vědu. Pokud si tam zašuká a uteče ti, tak buď rád, že jsi se takové zbavil a pokud se ti vrátí a bude zase hodná manželka/partnerka, tak ji nech tu trochu potěšení. 
Jediné, čeho by ses mohl bát je, aby ti domů sebou nepřinesla nějakou tu pohlavní chorobu a nebo kukačku. Tak ji zabal sebou do kabelky kondomy, kdyby ona zapomněla a můžeš pak být mnohem klidnější. 

Hm odpověděl před 4 roky

Fest: máš celkem zajímavý přístup, ale má to něco do sebe

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste, jsi sice velkorysý, ale kdyby jí tam dal kondomy, tak by se jí to mohlo dotknout, že co si o ní myslí, že není taková nějaká i když by taková na tom zájezdu být mohla. Kdyby byl Hm kanda a ona to o něm věděla, třeba by ji potěšila ta starostlivost, ježe Hm očividně kanda nění. 
A aby ses nedivil, jak se třicítky dokáží bez partnera rozšoupnout, jako by byly z divokých vajec. No, jisté Hm je jedno, i kdyby ti nevěrná byla, ty se to nikdy nedozvíš a nebo dozvíš až někdy později, pokud by se s tou kamarádkou rozhádala a kamarádka by se jí chtěla dobrácky pomstít. Na jak dlouho jedou? A je to do ciziny?  Máte děti? S festem souhlasím v tom, že pokud by se tam dala od někoho zblbnout a zabouchla se, poznáš to na ni a pokud by za ním chtěla odejít, nevěš hlavu, taková za to nestojí. A co ty? Budeš slaměný vdovec, ty si nevyhodíš z kopýtka? 

Hm odpověděl před 4 roky

Fanyn:  Letí na týden do Řecka, což mi oznámila když už měla zaplacenou letenku. Teď zrovna nestíhám jít ani s kamarády na pivo a tak žádné takovéto plány nemám.
 
 
 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Rozumím, v podstatě manželé nejste, teoreticky si může dělat co chce, ale jedna věc by se mi být na tvém místě nelíbila – to jak tě postavila před hotovou věc. jak by se trávila ona, kdybys třeba řekl, že s nějakým kámošem vyrazíte třeba na ten týden … třeba na Slovensko nebo do Chorvatska…? Předpokládám, že by se jí to asi moc nelíbilo a chtěla by s tebou. Takže to není zase moc velká férovka od ní. Kdo u vás rozhoduje o tom kam na dovolenou, na víkend apod. 

Hm odpověděl před 4 roky

No jo, ale teď už můžu jen doufat, že se bude chovat slušně a zodpovědně. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hm:  To ano. Proto věř a víra tvá tě uzdraví. Jak říkám, ber to tak, že stejně se nic nedozvíš. Ale až se vrátí, sleduj ji, myslím změny v chování a tak. Budeš-li se jí vyptávat a bude-li ti odpovídat kroutíc si třeba prstýnkem, hrajíc si s řetízkem nebo pramenem vlasů a bude-li se dívat jinam, něco ti tají, z něčeho je nesvá. 

Hm odpověděl před 4 roky

Nehodlám tolerovat nevěru, ovšem nejhorší bude pokud to nedokážu odhalit.
 
Doufám, že letos tam chcípnul pes a tak nebudou mít ani příležitost 🙂

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ano, to je jediná šance, že tam bude málo turistů. Ale pozor, jsou tam místní ometáci! A ti umějí ženské vyklovat díru do hlavy. Navíc jižani se babám líbí. Bere alespoň HA?
To, že nehodláš toletovat nevěru je chválihodné, to ti schvaluji.

Hm odpověděl před 4 roky

Jo, to bere, ale o to nejde. Je sice mladá (25), ale zas tak blbá snad není.

Fanyn odpověděl před 4 roky

No, řeknu ti to takhle… Soucítím s tebou. Mě by se to také nelíbilo. Nejsem nepřející, ale vždy jsme jezdili se ženou. Ani já sám, vyjma práce u rodičů třeba po malování atp., jsem nikam nejezdil, protože by mi to bylo vůči ženě blbé. Divím se, že jí to není blbé vůči tobě?Jasně miluješ ji, věříš jí, ale znáš to, ženským do hlavy nevidíš a jejich myšlenkové pochody neznáš, pokušení tam být nemusí, ale také může a kamarádka, navíc kamarádka nezadaná může být tím záporným stimulem k něčemu, co pak bude muset tvá přítelkyně v sobě nosit jako tajemství před tebou. Ale třeba tam nic nebude. To, zda bude nebo nebude je 50:50. Zcela chápu, jak ti je. Hele, jsou tací, hlavně ženské, které se snaží chlapovi tvrdit, že žárlivost je, že chlap není sebevědomý, že má nějaký mindrák, jenže můžeš být jakýkoliv sebevědomý alfa, ale když ženskou svrbí, je to horší než podebraný palec a často, ač má doma krasavce s finančním zajištěním, přesto může žena ujet s nějakým obejdou, co sice hezky vypadá, ale tam u nich je to obyčejný lauzrák. Prostě může se stát něco, co bys nepochopil. Ale jestli mohu doporučit, nevolej jí tam 10x denně, tím by ses asi shodil jako žárlivý stíhač. Má-li se to stát, stejně se to stane. Nemá-li se to stát, nestane se nic. To je viz major.

Hm odpověděl před 4 roky

Tu kamarádku znám a to, že si to tam bude chtít rozdat z každým nemám sebemenší pochybnosti

fest odpověděl před 4 roky

Hm: Vidíš, v tomto my cuckoldi máme velkou výhodu. Nejen, že nám nevadí, když si to ta naše rozdá s někým jiným, ale ví-li to ta naše o nás, tak nám to v žádném případě nebude zapírat a naopak nám to předestře jako na zlatém podnose. A tak jsme ušetřeni té hrozné nejistoty, zda se něco stalo a nebo ne. 
Nevadí nám ani, když si zajede s nějakou kámoškou sama na dovolenou. Protože nestane-li se tam nic, tak víme, že si aspoň ta naše drahá polovička příjemně odpočinula a stane-li se něco, tak vlastně je to dárek i pro nás, i když s ní nejsme. 
A že ji bude mít trochu projetou? Pokud nic nechytne, myslíš, že to nějak poznáš? A pokud je to hezká ženská, tak je přece sobecké si ji držet jen pro sebe. 
Máš dvě možnosti. Buď ji tam nepustit a nebo akceptovat to, jak se věci mají. Ale hlavně se tím neužírej, tím ubližuješ jen sám sobě. 

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: To není velkorysost, ale racionální uvažování. Většina ženských, které znám a které nějak někdy počítaly s tím, že by se mohla naskytnout příležitost, tak nějaký ten kondom v kabelce stejně má, tak pokud ji tam nenápadně nějaký přidá, tak si ona ničeho nevšimne. A buďme upřímní, většina ženských také vůbec neví, co v kabelce má, tak pokud ji tam šoupne nějaký ten kondom a ona ho v okamžiku, kdy by mělo k něčemu dojít tam najde, tak určitě nebude přemýšlet nad tím, jestli ji to tam náhodou nedal on a tím ji nechtěl urazit. 
A pokud na něj narazí, tak jak mu dokáže, že ji to tam dal on? 
A je to také maličká pojistka pro něj, že pokud se vrátí a on ji koukne do kabelky a žádný kondom tam nebude, že bude vědět, že ho asi použila. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Víš feste, ty uvažuješ po vašem, ale ani on, ani já kandové nejsme. Jsme normální heteráci. Víš, jestliže někoho miluji, s někým žiji, jestliže je  můj miláček a já její miláček, jestliže třeba platím byt, své i její jídlo, kupuji jí dárky, vozím ji autem, kam potřebuje, prostě jestliže citově i hmotně do někoho investuji, tak ano, jsem sobec a nemíním se o ni dělit s někým, kdo k ní nic necítí a kdo ní nic neinvestuje. Pokud bych to udělal, nejsem ani přítel, ani manžel, ale jen spolubydlící pro běžný život, protože je to pro mne výhodné (uvaří, vypere, uklidí a jde se mnou tam či onam), ale jinak je mi jen kamarádkou s výhodami (občas si se mnou zašuká). Promiň, už mne jistě dost znáš, že jsem radikál. To jsem se nemusel ženit. Při svatebním obřadu, který je de facto také smlouvou se jasně píše, že manželé jsou povinni být si věrni a stát při sobě v dobrém i zlém! Nevím jak ty či jiní, ale pro mne je každá smlouva závazná. Vím, že jiní na ni serou a je to pro ně jen cár papíru. Pro mne by to byla zrada. Hm sice ženatý není, ale se svou přítelkyní žije, takže jistě i on do ni investuje minimálně citově, takže buď jej ona tolik nemiluje, proto si chce užít nebo nedomyslela, že by mu to vadilo. Chápu jej. Kdysi, když byl syn malý přišla žena s tím, že její kamarádka jí navrhla, ať vezme 4 letého syna a jede s ní na hory na týden, prý ta kamarádka jede se svou 5 letou dcerou na jejich podnikovou horskou chatu a protože někdo odpadl a že ať místo něho manželka. Viděl jsem, že po tom žena touží a protože já moc na hory v zimě nejsem, řekl jsem, ať jede s ní sama. Mohla jet, ale nejela. Tak do mne žena hučela, tak mne přemlouvala, že jsem musel jet s ní a synem, protože oba sama beze mne tak jet nechtěla. Víš, mne by žena, která by nebyla jen moje, žena kterou bych nechával velkoryse šukat s jinými, by mne už ani sexuálně nepřitahovala, tudíž bych k ní ztratil city. Vím, že vy kandové to máte naopak, ale vy za to nemůžete, jako za homosexualitu nemohou gayové.Jenže i gay by žárlil na svého partnera, kdyby jel někam sám, vy kandové jste ale takoví rozdavační dobráci s velkým srdcem a čím více a rádi se rozdělíte … o ženu. Už můj děda říkával, že dýmka a žena se nepůjčuje.

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: Máš pravdu, uvažujeme jinak, ale nemyslím si, že je to jen tím, že já jsem cuckold a ty ne. Ty vnímáš svou ženu jako svůj majetek, svou investici, prostě někoho, koho sis zavázal smlouvou (manželským slibem) a tím předpokládáš, že tvá žena se bude chovat přesně dle tvých představ. Já s tímto nsouhlasím, bez ohledu na to, zda jsem cuckold nebo ne. To že mě vzrušuje to, když ji ojede jiný samec nic nemění na tom, že jsem převědčen, že manželstvím nebo partnerstvím by člověk neměl přijít o vlastní svobodu. Také platím byt, také ji kupuji dárky, ale nevnímám to tak, že si tím kupuji její lásku či věrnost.  Jako přítel či manžel s ní sdílím její radosti i strasti, podporuji ji v jejím rozvoji a seberealizaci, dávám ji lásku a jsem šťasten, když ji mohu od ni přijímat. Nemá to co dělat s tím, kolik peněz jsem do ni vložil. Toto dělám dobrovolně. Samozřejmě, pokud žiješ ve vztahu, kdy vám oběma vyhovuje, že jste stále spolu a přesto máte potřebu i každou další chvilku strávit jen a jen spolu a děláte to dobrovolně a chtěně, tak je to v pořádku. Prostě bez sebe nemůžete být a proto to máte, jak to máte. Pokud ale se jeden od druhého nehnete, protože máte pocit, že je to váš závazek, který jste na sebe naložili manželským slibem a při sebemenším náznaku jistého individualismu jednoho nebo druhého vás zachvacuje panika a podezřívavost, tak je to už špatné.  Tím že člověk vstupuje do partnerství by neměl ztrácet svou individualitu. A bude li například muž zanícený vodák a ženu to bude absolutně nudit a žena bude mít potřebu se čas od času sejít se svými dobrými kamarádkami a poklábosit třeba o novém trendu v designu plenek, což zase nebude bavit ho, tak je naprosto v pořádku když tento čas stráví sami. On si zajede s chlapama na vodu a ona si zajde sednout se slepičkama. A ve zdravém vztahu to nejen že nebude znamenat, že ten či onen se vrátí s napuchlou kundou či ptákem, ale že ani toho druhého z něčeho takového nebudou podezírat, protože tomu druhému věří.  A hm se neptá, zda má nechat ženu šukat jinýma, ale zda se má bát ji pustit samotnou. Ty říkáš, že má, protože ze svého úhlu pohledu stále vidíš to ohrožení své investice, v tomto případě tedy jeho, já říkám, že nemá, protože já vnímám jako hlavní devizu partnerství důvěru. A pokud ta je narušena, tak je pak už úplně jedno, zda jsi něco investoval a nebo ne. A zda ji zradila, to se dříve nebo později dozví.  A pokud je taková, že by mu při této příležitosti zahla, tak i když ji nepustí, tak si tu příležitost najde jindy a jinde. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

feste, já svou ženu nikdy neomezoval. Ona však beze mne nikam nechtěla. Třeba je to obačně, že ona se mohla obávat mého slaměného vdovství k dělání nějaké neplechy. Jenže já třeba vůči ní měl a mám svědomí dle hesla, co nechceš aby bylo činěno tobě, nečiń druhým. Za kamarádkami šla, ale zpravidla k jedné z nich do bytu, nebo ony k nám a to vínko si daly také, na to není třeba chodit po večerech do vinárny. Ani já do vinárny nechodil a nechodím (za svobodna ano, ale jak jsem se oženil, tak ne). Ono je to i praktické, vyjde to levněji, nemusím absolvovat cestu domů nebo utrácet za taxi a nametu-li se doma udělám pár kroků a mohu spát. Pokud jsme rodina, nemám rád, když se mi do ni někdo somruje, tím myslím nějakého milence a pro děti „strejdu“. Rodina, a žena je její nedílnou součástí, je mé bohatství, má pevnost, mé intimno. O tu se nemíním s nikým dělit. Jsem názoru, že pokud to tak pár chce mít, jak to máš třeba ty, mají si předtím, než se vezmou nebo se sestěhují, vyříkat, jak si svůj vztah představují a jaké má kdo názory a priority. Pokud se v nich rozcházejí, mají jít od sebe, protože aby se jeden podvolil touhám druhého, aniž by je sdílel a z lásky se jen přizpúsoboval nebo s nimi vnitřně nesouhlasil, to nemá cenu a takoví mají jít od sebe. Takový vztah nebude klapat.
My jsme si třeba vše vyjasnili a ustanovili ještě před svatbou a toho se držíme do teď. Znám pár, stejně starý jako my se ženou a ti se znali už od MŠ, přes ZDŠ, SŠ i VŠ, vzali se, mají dvě dnes už dospělé děti a jeden bez druhého ani ránu. To my se ženou jsme v tomto ještě hubkaři. Individualitu ztrácet nikdo nemusí, ale je jasné, že vztah a hlavně rodina vede k omezení seberealizace každého z toho páru. A tou investicí, víš… Já to nemyslel ani tak materialisticky, ale tak, že se budu snažit ve všech směrech, nějaký obejda se snažit nemusí a sklízí ovoce z mé zahrady, aniž by se o tu zahradu a ten strom staral. To pak třeba takových deset let vztahu, který takto dopadne i když jde třeba jen o jednorázový úlet, je pro mne zklamáním, ztrátou té důvěry o niž jsi psal a tudíž v globálu i deset ztracených let, které jsem mohl prožít třeba s jinou, lepší, věrnější a to zamrzí, protože léta nevrátíš. Když kolikrát čtu příběhy některých chlapů i žen, kteří nebo které byli (y) podvedeni (y), říkám si: „Do prdele lidi, nebylo by vám vlastně lepší samotným?“ Chlapovi postačí garsonka a není-li ožrala a lempl, bude si v ní udržovat pořádek, dát prádlo do pračky snad umí i kdejaký blb, něco si uklohnit, nebo koupit nebo někam zajít na jídlo zvládne.  A na to občasné zašukání stačí kamarádka s výhodami nebo může být příprcníkem nějaké paničky, která má ňoumu co si ho mohou sníst mouchy, nebo věčně nachmelného hajzla. Proč si lidé komplikují život? Mně podvést za mlada žena, jdu hned od ní a jinou už bych do bytu nechtěl. Pak bych se mohl seberealizovat třeba na turisťáku, na vodě nebo na třeba plachtařit a nějaká baba by se tam vždycky našla na to vyklepání kulek. 

Hunter odpověděl před 4 roky

Priznám sa, už som mal pre Teba napísané dva príspevky a zakaždým som ich zmazal. Ale aj tak mi to nedalo a proste musím. Je mi Ťa úprimne ľúto, lebo máš problém. Máš veľký problém a vlastne ani za neho nemôžeš. Si úplne normálny heterák, ktorému vyššie uvedené reakcie cucoldov a kanďákov moc nehovoria a vernosť Ti je posvätná. Tak začnem od začiatku a polopatisticky. Každá babenka, ktorá si v puberte začne všímať svoju sexualitu, sníva o „svojom princovi na bielom koni“. Každá má nejakého. A potom, v neskoršom veku, keď sa v jej živote zjaví nejaký chlap, má strašne ďaleko k tomuto princovi. Niektoré sa s tým zmieria, vydajú sa, majú deti a aj v dôchodkovom veku milujú svojho partnera a niektoré nie. Tvoj prípad je: niektoré nie. Tvoja princezná ešte stále hľadá vysnívaného princa,i keď si to možno ani sama neuvedomuje. A v kombinácii s „nezadanou kamoškou“ je to pre Teba pohroma. Niečo Ti chýba k vysnívanému princovi. Čo to je, možno zistíš za pár rokov, možno nikdy. Veľa krát je to nejaká risa, postoj, vlastnosť, ktorú má odkukanú z domu od otca. Zo vzťahu jej otca k matke. Váš vzťah, keď Ste boli do seba zamilovaní po uši, prešiel do štádia, keď Ťa Tvoja princezná má rada, ale už Ťa nemiluje. Zamilovaná baba by Ti toto nikdy neurobila! Zatiaľ jej takýto život s Tebou vyhovuje, ale ona stále hľadá svojho vysnívaného princa. A keď sa náhodou zjaví, pôjdeš z cesty ako spráskaný pes. A nič s tým nespravíš. Ešte sa na chvíľu vrátim k tej kamoške. Škoda, že si si nevypočul rozhovor, keď ju prehovárala/lámala na tú dovolenku. To by si len čumel, na čom sa už vopred podohadovali… A jak Ťa poprevracali v ústach… A ako by si im tam len zavadzal… Baby si medzi sebou povedia také veci, čo mi muži nie. A keď máš z toho zlý pocit, tak len jeden príklad: Kde bude Tvoja princezná, keď kamoška bude mrdať s amantom z diskotéky na izbe? Áno, v bare, a nalievať ju bude nejaký miestny alfa samec, ktorý sa nad ňou zľutuje a poskytne jej u seba prespanie… A či sa Ti vráti domov použitá. To si píš, že áno. Či to odhalíš? Určite nie, lebo zatĺkať a zatĺkať je základ všetkého. Také divadielko Ti doma zahraje…. Či sa to dá zistiť? Ťažko, ale chrobák v hlave Ti ostane navždy. Dlho som rozmýšľal, ako by som Tvoju situáciu riešil ja. Mám málo info o Vašom súčasnom spolužití, ale určite by som to neriešil rozhovorom, dohovorom, dialógom. Tam určite prehráš a za žiarlivého blba budeš Ty. Ja by som jej zbalil všetky jej veci zo spoločnej domácnosti a doniesol by som ich rodičom. A nič im nevysvetľoval. Najlepšie, keď bude na tej dovolenke. Vymenil zámky na byte a ignoroval by som jej všetky telefonáty, SMS aj maily. Nech ju odsúdi okolie a nie Ty. To bude pre ňu najväčšia potupa. Snáď sa potom spamätá, aká je krava, čo Ti urobila a jak Ti veľmi ublížila. Raz mi moja bývalá frajerka povedala: „Mal si mi dať vtedy radšej facku, tá by tak nebolela!“ Riešili Ste tu vyššie, či berie HA. 24 ročná baba berie HA na to, aby si užívala života a keď stretne vysnívaného princa, tak ju okamžite vysadí. Tu máš pekný príklad toho, že ona nechce, aby si Ty bol otcom jej detí, ale niekto druhý, lepší, vysnívanejší… Možno sa mýlim, nemám info, ale za úvahu to stojí. Záverom by som Ti chcel ešte povedať, že keď mi admin povesí na túto stránku 13. posledný diel S diablom v tele., tak sa na život začneš pozerať troooošku ináč. To už nebude poviedka ale krutý reál. Odhadujem, že to bude tak za 2-3 týždne. Maj sa, Hunter.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hunter, on to nemusí být ani vysnívaný princ, ale pod vlivem alkoholu se od řetězu odvázané pipce líbí kdejaký obejda Podle toho, co psal, ona už je tam, takže je otázka, zda jej už nesvrbí kouty. 

stop odpověděl před 4 roky

Souhlasím s Hunter, že ti není co závidět.  A jestli ona už je tam a ty to tady čteš, tak asi hodně trpíš, protože ti nezbývá, než si představovat a trápit se tím, jak ji tam teď hobluje nějaký samec. Nebo možná i jen sameček, ale její kunda teď rozhodně nezahálí. Možná si užívá i s více než jedním, přeci jen mladá je jen jednou.

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyn, babenka, ktorá je z domu zvyknutá na pravidelný prísun sexu, po pár dňoch bez neho to tiež potrebuje a chýba jej to. Ako to obdobie „bez“ prečká, je otázne. A keďže som x rokov robil inštruktora cez letné aj zimné športy, na nemenovanom Slovenskom letovisku, tak som mal potrebu sa vyjadriť k tejto mne známej téme. Bolo nás tam viac inštruktorov/kamoši, ktorí sme sa pol roka tešili na to, kedy tam už budeme a poriadne si zamrdáme, či už so študentkami – vysokoškoláčkami z našej školy alebo cudzími dovolenkujúcimi. Áno, boli sme partia sexuálnych predátorov a keď bolo niečo voľné bez partnera, okamžite sme štartovali. Jedna z metód bola večerná diskotéka, alkohol, súlož. Príklad: jeden rok som si dal bobríka, že celé dva letné mesiace nebudem spať v stane bez baby – splnil som ho. Aj ostatní chalani boli úspešní a keď bola nejaká babenka, čo sme ju nevedeli zlomiť/pretiahnúť, tak nastúpil môj bratranec, typický alfasamec a ten nám to „ukázal“, ako sa to robí. Jemu roztiahla nohy každá. Obrábal aj švagrinú, keď tam nemala muža a on manželku. Mali sme tam aj jedného kamoša – chorváta, ktorý za nami chodil každý rok na inej motorke. Na tú motorku tie baby išli ako osa na bonbón a v kombinácii s jeho južanským temperamentom to bola vražedná kombinácia. Na ktorú si ukázal, tú mal večer v stane. Tiež alfasamec. Ale odbočujem od témy. Mne tu nehraje viacej vecí. Napr. financie. Väčšie výdavky: za letenku a pobyt by mali v partnerskom zväzku vždy schvaľovať obaja! Keby Ty si si kúpil alebo hociktorý z nás letenku na týždňový poznávací pobyt  s kamošmi v Thajsku a nepovedal to žene, asi by sme doma viseli v prievane za gule :-)))) Po druhé: tá jej kamoška v Grécku už na 100% bola, možno aj priamo v tom letovisku a určite sa jej tam „páčilo“. A potrebovala už len gardedámu na to, aby si „užila“ dovolenku. Však neni kurva, nepôjde tam sama. U nás bola základná taktika rozdeliť tie baby, lebo ináč sa strážili. A keď sa nám to podarilo, každá potom spokojná nadránom odchádzala od nás. Nesúhlasím so „stopom“, že si tam tá jeho bude užívať s viacerými. Lovím v pamäti, ale takýto zážitok nemám, lebo dotyčná by si pripadala ako kurva a na to si baby dávajú veľký pozor. S Chorvátskom mám skúsenosti, predátorov je tam kopec a na ségre som videl, ako ich žerie a potom žmýka mokré nohavičky. Taliani, to sú sexuálny maniaci a babám sa to bohovo páči (ja ich priam neznášam) ale v Grécku som nikdy nebol. Za to moje sesternice áno a jednej sa pošťastilo a má malého gréckeho mulatka. Rád by som vedel, ako by Ste riešili Vy túto „krízu“ vo vzťahu, aby chalanisko nestratil pred partnerkou svoju tvár, nebol za žiarlivého blba a za nejakú dobu mu to nezopakovala. Ja som povedal svoj postup, tak napíšte Vy.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hunter. jasně, s těmi Jížany máš 100% pravdu, víš já jezdiil ještě do bývalé Jugoslávie od 12 let a tak jsem pozoroval baby, co byly s námi. Oni ti Chorvati uměli těm holkám lichotit, dvořit se, klovat jim díru do hlavy a ony na to slyšely. To bylo od konce 60. let do doby než v Jugošce vypukla válka. Prostě oni to proutnictví mají v krvi.  Navíc ženská, která má řekněme nějaké zásady po ovínění ty zásady ztrácí. bylo i dost Češek, které se tam vdaly a myslely si, jaké terno neudělaly a pak zjistily, že když je ten místní Dalmatinec měl doma jisté, začal zase nahánět jiné baby, ale na tu svou byl jako hlídací pes. Ale nemusíme chodit do Chorvatska nebo Řecka a ani do Itálie. Já si dovolím tvrdit, že i slušná holka, která nemá za zadkem mamku a taťku a nebo svého kluka, prostě která je mimo dohled tak podlehne holčičímu kolektivu a protože slečny se také vytahují jako kluci a předhánějí v tom, která je více světácká, tak jsou jako utržené ze řetězu a pak mají roupy, tedy spíše svrbění. Alkohol také rozevírá stehna, takže tak. Když jsem byl mladý a měl těch 17-19, bydlel sem tehdy u rodičů v Praze. 300 m od našeho domu byl internát Střední zdravotnické školy. Tam né kluci na holky, ale holky z okem pískaly na kluky. Když nám vypadla nějaká holka na mejdan, stačilo jít před ten internát a ukázat si kterou. Hlavně husičky z venkova byly pěkně divoké a co jsem se dozvěděl od nich, tak tehdy 30% školu nedokončilo, protože byly v tom.
Přítel Hm by musel mít v jejím telefonu nainstalovaný špiónský program, aby slyšel z odposlechu a nebo četl její zprávy kámoškám či slyšel obsah hovorů, aby se snad dozvěděl na čem je. Ale stejně jako ty si myslím, že přítelkyně se kterou žije by neměla takhle bez něho někam jezdit, jednak se to nedělá, není to fér a pak jej asi zase až tak moc nemiluje, když se nechá ukecat od kámošky na takovou sólo dovolenou bez něho. Já osobně bych jí řekl, že se mi to hrubě nelíbí a že si to nepřeji a pokud by mi řekla, že to už zaplatila, tak bych jí popřál hezkou dovolenou, ale zároveň bych jí férově řekl, že za mnou ať se nevrací, že právě svou umíněností způsobila náš rozchod. A pak, jak říkáš, bych vyměnil zámek od bytu a sbalil jí věci a odvezl k jejím rodičům. Kdyby se ptali co se děje, tak bych nemlčel, ale ochotně jim to vysvětlil, že tento způsob našeho života neakceptuji a duálně s ní žít nemíním. Jestliže si vyskakuje tímto způsoben nyní, co později. A pokud by přesto odjela, doufajíc, že jenom dělám vlny a kecám, divila by se. A pokud je byt její, vystěhoval bych se. Nač si lámat hlavu, mladých ženských, Hm, je…

Hunter odpověděl před 4 roky

Dík za názor. Nikdy som netoleroval hociktorej svojej frajerke ani náznaky k nevere a tiež som sa snažil byť jej verný. I keď sa mi to v živote v dvoch prípadoch stalo, o čom na 100% viem, že som dostal parohy, ale rozdal som ich mnohonásobne viac. A ani raz som nedostal od paroháča cez držku. Aspoň neviem o tom, že by sa to niektorý dozvedel. Aspoň v dôchodku nebudem spomínať na pracovné úspechy… 🙂 Ja osobne by som už len to, že ide bezo mňa na dovolenku, bral ako neveru, podvod, podraz. A s nadržanou kamoškou, to je pohroma. Jeden môj zážitok: Mal som frajerku, s ktorou sme „okupovali“ ľavú spálničku v stane a v pravej bývala naša super kamoška Mirka. Na výcviku sme mali telocvikárov a jedného chalaňa – typický dedinský buran, primitív s veľkým vtákom, prvoligový futbalista. Všetky, ale všetky baby ho kritizovali, ohovárali a nevedeli pochopiť, ako môže mať on doma frajerku. Či je slepá alebo blšia ako on? Výsledok bol ten, že kamošku Miru pretiahol vo vedľajšej spálničke a ona potom ráno len lamentovala, aká je blbá a nechala sa od toho debila niekoľkokrát za noc vystriekať. Nebrala antinu. Našťastie to za pár dní dostala a oslávili sme to litrovkou rumu, ktorú hneď ráno kúpila s vložkou medzi nohami. Dlho som rozmýšľal nad tým, prečo mu vlastne dala? Veď ho neznášala. Nepáčil sa jej. Jediné vysvetlenie bolo to, že mňa s frajerkou počúvala každú noc a nadržanosť s alkoholom urobili svoje. Ale logiku to nemá. Ženské myslenie som dodnes deň nepochopil a viem, že ani nikdy nepochopím. U nich je to o pocitoch, u chlapov o predstavách.Tu by sa mi hodil jeden citát z klasiky Babička – Karel Jarolím Erben: „Jó, to víte pán Prošek, ženu když svrbí, to je horší, než když se pata podbírá!“ řekla babička. 😉  A princezničku bude pička srbieť už na tretí deň dovolenky (dlhoročná skúsenosť) a pochybujem, že to pri súložiacej kamoške ustojí. Hlavne, keď ju budú obletovať motýlikovia, ktorí to vedia, ako oplodniť kvietok. 
 

fest odpověděl před 4 roky

Souhlasím s vámi pánové v mnoha věcech, jen mi není jasná jedna věc, píšete, že byste netolerovali ani nevěru, ani to, že si někde jede užívat sama. To chápu, ale nemělo by být proto pro vás důvod k  rozchodu už jen to, že ji to vůbec napadne? Je teda fajn, že se třeba nakonec nechá přesvědčit, aby nejela, ale pokud vůbec chtěla jet, tak asi ji to tam táhne a něco není doma v pořádku. Nebo v jejím uvažování a obávám se, že dříve či později vám to taková stejně provede. 
Baby jsou potvory, ale já to ze svého pohledu raději vyřeším tak, že než ji bránit a stále se strachovat, kdo ji vlastně ojede, tak ji nechám, ať si užije kde chce a místo stresu mám z toho potěšení. 
Jinak s těmi jižany je to pravda, ale takhle oblbovat holky umí nejen oni a také holky jsou takové, že často se nechají oblbnout i blbcem, protože prostě mají v hlavě guláš a jsou ovlivnitelné. 
Moje bývalá nebo i má manželka také přede mnou roztáhly nohy nejdnomu samci a ne vždy to byli typičtí alfíci. Prostě to svrbění je opravdu silné a opravdu, ženská která je alespoň trochu zvyklá na pravidelný sex, tak bez něj dlouho nevydrží a není li po ruce ten její, tak si ji nechá poškrábat někým jiným.

Hunter odpověděl před 4 roky

Feste, máš veľkú pravdu v tom, že niečo v tom vzťahu nie je v poriadku.Normálna partnerka, keď dostane takúto ponuku na dovolenku, v momente takúto ponuku odmietne, lebo si uvedomí možné dôsledky. A keď takto „zariskovala“ ich vzťah, má to nejaký dôvod. Možno aj viac dôvodov, ktoré drží v sebe a partnerovi to nepovedala. Veď ktorá partnerka Ti napr. povie, že ho máš malého, že málo vydržíš, že nemáš vyšportovanú postavu, že ju v posteli neuspokojuješ,….atď. A keď si myslíš, že je s Tebou v posteli spokojná, opak môže byť pravdou. Alebo v posteli je to v poriadku ale nedostáva sa jej niečo v normálnom živote. Partner málo zarába, nie je vysnívaný fešák, nie je vysoký, nie je vedúci v práci, iba obyčajný zamestnanec, nie je v kolektíve obľúbený, čiže suchár…atď. Mal som napríklad takýto vzťah, keď počiatočný obojstranný ošiaľ prešiel do vzťahu, kedy sme už len mrdali, lebo sme to mali obaja radi a nakoniec sme išli rozumne od seba, lebo každý hľadal niečo iné. A ja to vidím tak, že ona hľadá a niečo mu na „Hm“ nevyhovuje a nepovedala mu to, aby mu nesiahla na jeho mužské ego. Možno je „Hm“ submisívnejší vo vzťahu a ona potrebuje/hľadá pravý opak. Niektorým babám imponuje, že na ňu partner žiarli, niektoré to priam neznášajú. Načrtol som tu zopár príčin, čo tam vo vzťahu môže škrípať a „Hm“ o tom ani nevie a až teraz sa mu oči otvárajú. Tiež ma napadlo aj to, že čo keď s tou dovolenkou prišla jeho partnerka a nezadaná kamoška je len ako gardedáma? A pred partnerom to hodila na kamošku? Určite mu niečo zaklamala alebo zamlčala, len aby dosiahla svoje. Tie rozhovory/prípravy oboch kamošiek pred dovolenkou by mnohé vysvetlilo ale to sa nikdy nedozvie. Lebo zatĺkať a zatĺkať je základom mnohých vzťahov. A keď si „Hm“ myslí, že to bola last minute výhodná dovolenka, je na veľkom omyle. Oni dve to preberali aj pol roka pred odchodom. „Hm“ si bol istý vo vzťahu a nevidí do hlavičky svojej partnerky, čo jej tam šrotuje. Všetky baby sú manipulatívne a snažia sa stále svojho partnera prerábať k svojmu vysnívanému princovi.  Rád by som vedel, ako to celé hodlá „Hm“ riešiť. Či sklopí uši a pre „kľud“ vo vzťahu to nechá tak a chrobák v hlave mu zožerie mozok  alebo „tresne “ po stole a radikálnym spôsobom bude riešiť jej úlet. Ja som za možnosť „B“ aby si uvedomila, kto vo vzťahu nosí nohavice. A keď to princeznička nepochopí, riešenie je len jedno.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hunter: mám obdobný názor jako ty. Jsem již starší ročník a leccos jsem zažil, tedy hlavně za svobodna. Ono je to jedno, na době nezáleží. Já byl svobodný kluk v 70 a první polovině 80. let. I když jsem byl spíše na starší ženské a na vážné vztahy jsem si nepotrpěl, se dvěma slečnami jsem na vážno přesto chodil. Nikdy se nestalo, že by za mnou přišla a chtěla někam jet s kámoškami beze mne. To samé u mých kamarádů. A ti kámoši, co na to přistoupili s tím, že oni pojedou s kluky na čundr a ta jeho třeba do Maďarska s kámoškami k Balatonu nebo na turisťák do Nízkých Tater. těm se ten vztah do pár měsíců rozpadl. A jeden můj bývalý kamarád-spoluučeň z učňáku, to už bylo rok po vyučení, chodil s holkou stejně starou ze zdravotky. ta zase jela na dětský tábor jako zdravotnice. Víš sám, jak to na těchto táborech chodí a věř, totáč netotáč, mrdalo se na táborech i tehdy. No a tam to bylo tak, že ji tehdy 19 letou a čerstvě odmaturovanou na tom táboře ojížděl jeden vedoucí o pár let starší a když se ta jeho kamarádka vrátila, zjistila, že je v tom. Ani se nesnažila to na kamaráda hodit, když spolu 3 týdny (tehdy se na tábory jezdilo na 3 týdny) nic neměli a přiznala se s kým mu byla nevěrná. Takže ano, za žádnou holku či ženu, která jede sama s kamarádkou nebo partou kamkoliv (a nemusí to být do Řecka), stačí někam pod stan, k někomu na chatu atp. bych ruku do ohně nedal. Podáš čertovi prst (jsi benevolentní) a on se ti peklem odvděčí (partnerka ti nasadí parohy nebo dokonce se rozejde). To se netýká jen těch svobodných. Pokud si manžel-žeivnostník těžce pracovně vytížený myslí, že když pošle manželku a jejich dvě malé děti k moři s její ségrou nebo i svou, tak i taková si najde příležitost na utržení ze řetězu. Jak říkal můj strýc: Když mi hárá čuba, musím ji hlídat, jinak mi ji obskočí kdejaký vořech. A i na zahradě ji musím kontrolovat, protože se za čoklem snažila podhrabat. A tak je to i se ženami.
Nejhorší je, že občas čtu, jak se některé paničky přiznávají v takových těch zpovědnicích, že manžel je věkově k ní, sportuje, chodí do fitka, má dobrou postavu, i obličejem je pro ženy přítažlivý, v posteli prý je skvělý, dost vydělává, věnuje se jí, pomáhá i v domácnosti, skvělý táta, takže jak reagují jiné, takového by braly všemi deseti, no a přesto mu je panička nevěrná a často s chlapem, který se tomu jejímu nemůže rovnat.
Prostě princezna má prince doma a místo aby byla spokojená, zašuká si občas se šaškem, sluhou nebo zahradníkem. Jak jsi řekl, ženským do hlavy nevidíme a jejich myšlenkové pochody se diametrálně odlišují od našeho myšlení. Už jen to, že my chlapi se třeba pohádáme, dáme si i do huby, ale pak jdeme spolu si popít a třeba do týdne je vše zapomenuto. Ženské když nenávidí, nenávidí na celý život a málokterá to řeší se sokyní ručně, spíše používají intriky a zlomyslné lsti.
Hm to tedy nebude mít lehké. Hm, jestli sem chodíš a čteš to, napíš, jaké z toho máš nyní, když je přítelkyně v Řecku, pocity. A co míníš dělat, až se vrátí? Víš, žárlivý výslech se světlem do obličeje není k ničemu. Doporučuji ti spíš, dělej že nic, pozvi ji na večeři, opij ji a v opilosti se třeba přestane kontrolovat a rozpovídá se ti. Za střízliva z ní nic nedostaneš. Bude tvrdit, že tam nikdo nebyl, že tam chcípnul pes, že se jen koupaly a pařily samy dvě a jak na tebe vzpomínala, prostě bla bla bla. Pravdu ti neřekne a bude se kontrolovat, aby se neprokecla, ovšem in vino veritas, alkohol rozvazuje jazyk a potlačuje ostražitost.

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: Použil jsi pěkné přirovnání a ono to tak asi je. Mnoho ženských jsou v podstatě jen feny a pro mnohé je to i vzrušující. Proto tolik žen má rádo podřízenou roli a tolika z nich se líbí, když se cítí jako čubky, děvky apod. Prostě ten pocit, že podrží komukoliv a uspokojí tak svůj, či jeho chtíč je pro ně hodně lákavý. 
Bylo to tak už mnohokráte i v minulosti, kdy opravdové královny, vládkyně a náčelnice se na chvíli stávali jen fenami, které nastavili tu svou kundu, kdejekému podřízenému. 
Doplňuji jen své postřehy, asi nic rozumného Hm neporadím, já to mám přeci jen jinak a já se svým nastavením bych to řešil asi tak, že bych ji hned po příjezdu povalil a důkladně vylízal a pak si o jejím výletě s ní popovídal, případně naopak. Ale toto řešení chápu opravdu není pro každého.

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyn, ja som tiež starší ročník. A reagoval som na dotaz „Hm“ len a len kvôli tomu, že s takýmito dovolenkujúcimi ženami mám ako dlhoročný inštruktor krásne spomienky. Nepamätám si žiadnu, ktorá by nechcela zažiť nejaké dobrodružstvo/vzrúšo, či už ju kamoši povozili na motorkách, či som ich zobral na motorový čln, či sme ich učili lyžovať na vodných lyžiach, windsurfing, kajaky, kanoe, zašli sme do sauny …atď. A skoro každý večer diskotéka, ale vždy krčma a alkohol. Občas sme to zahrali na romantiku a priamo z krčmy sme išli pozerať východ slnka a zahral som na gitare napr.: Podvod od Nedvěda alebo Proklínám od Janka Ledeckého… Žiadna takéto niečo doma nemala a každá zabudla, že ju doma čaká nejaký moula. Ani jeden z nás inštruktorov nebol alfík, ale trtkoši sme boli prvotriedni. A zohraní. Nezávideli sme si a naše hlavné nepísané krédo bolo ich prekotiť.To bolo jedno ktorý, len nech ju dostaneme. Mnohé za nami potom neskôr prišli, lebo vedeli, čo ich čaká a neminie 🙂 Mojou taktikou napr. bolo hustiť do nej, koľko sa dalo a mnohé mi aj povedali, že ich klamem, len aby som ju dostal do postele. A ja na to: „Ale dobre sa to počúva, že? Keď chceš, môžem prestať.“ Žiadna nechcela. Proste oblbnúť a pretiahnúť. Zaujímavé tam bolo to, že chodili tam na dovolenky aj polky a u tých sme nemali žiadnu šancu. Za to, keď sa tam zjavila češka, bola pretiahnutá už prvý večer. A na češke sme sa vedeli vystriedať aj viacerí. Nerobili s tým caviky. Opačne to fungovalo tiež. Keď sa v našej partii objavil čech, hneď si ho ulovila nejaká slovenka. Niečo tie baby strašne rajcuje, keď si „zahraničný“ (že by exotický?). To nehovorím už o chalaňoch od Stredozemného mora, z ktorých každá žmýka mokré nohavičky, len čo ich zbadajú. Trošku som sa rozpísal o tom, kam išla princeznička na dovolenku a čo ju tam čaká a neminie. A ona tam išla vedome s tým, že sa tam nechá aj ošukať. Veď čo by to bola za dovolenku, nevrznúť si. A keď má so sebou aj super kamošku, ktorá nič neprezradí ani na smrteľnej posteli… Z hlavy ktorej z nich to bolo, že idú spolu, je jedno. Ale určite to nebolo vymyslené na poslednú chvíľu a výhodné last minute bola len zámienka, ako odstaviť „Hm“ na vedľajšiu koľaj. Prečo nereaguješ Mr. „Hm“ ? Z tých málo info, čo máme od Teba sa Ti dá ťažko poradiť alebo vymyslieť riešenie, aby Ti nenarástli parohy. Alebo už ich máš? Ja by som tipol, že áno.
PS: Feste, na Teba nereagujem, lebo si trošku iného razenia, ktoré v plnej miere rešpektujem. Ale predsa ma niečo u Teba zaujalo. Citujem: „Jeho chtíč je pro ně hodně lákavý“. Ja by som to ešte doplnil z praxe, že keď som mal nejakú v posteli a predtým sme to prehnali s alkoholom, mohla mať aj tri orgáče za sebou ale keď som sa nevystriekal, bola sklamaná z jebačky. Ja nie, lebo som omočil a dostal ju. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hunter: Copak, Polky byly bigotní katoličky? Třeba já v Jugošce jednu Chorvatku protáhl, když nám oběma nám bylo 17 a její tatík ji docela hlídal. Bylo to za bílého dne, měl jsem tam dvoumístný kajak a tak jsem ji povozil. jenže ony oproti naším holkám ty Chorvatky nebyly zase tak hezké. Ve 23 letech jsem tam jel s bratrancem. Bydleli jsme na Pelješacu v Trpanji u známých k nimž jsme jezdili už skoro jako za příbuznými. Měli několik pokojů pro rekreanty. Byla tam na dovolené jedna vdaná panička, 32, bezdětná, muslimka ze Sarajeva, bankovní úřednice, Manžela tam neměla a garde jí dělal rozvedený bratr se svou 12-letou dcerkou. I tu paničku jsem povozil v kajaku, byla taková plnoštíhlá, v obličeji průměr, odbarvená blondýna, ale tělo měla božské. Protáhl jsem ji tam jako mušketu… 3 dni po sobě. No, aby to nebylo nápadné musel jsem pak povozit i tu holčinu. Kdyby jí bylo od nějaké dva roky víc, tak bych ji ojel také. Že jsem si s tou paničkou nedával pozor nemusím ani povídat. To bylo v roce 1980. S Polkami zkušenosti nemám. Na národnosti ale nezáleží, kundu mají všechny.

Hunter odpověděl před 4 roky

Ja viem, že kundy majú všetky, len som to sem uviedol, ako životnú skúsenosť/zaujímavosť s Polkami Tiež som bol veľa krát v Juhoške a spomenul som si na jedného známeho ženatého asi 40 ročného Slovinca, s ktorým keď sme pri fľaške crna vina preberali baby, tak jeho kritérium nebol vek ale: „Zmestí sa jej malíček do nosa? Tak už môže!“ Dodnes deň ma to vie pobaviť, keď si na neho spomeniem alebo na ten „šplech“, čo pustil. 🙂 :-)))) 😉 

Fanyn odpověděl před 4 roky

A co Hm, ozve se nám ještě, když jsem přišel se svým problémem? Hm, měl bys popsat, co je nyní a pak co bylo, když přijela. Jinak ty dotazy bez výsledku jsou k ničemu.

Oem odpověděl před 4 roky

Třeba má teď úplně jiné starosti, než chodit sem mezi nás. Jako co si budeme, asi mu tu situaci nikdo z nás nezávidí. A jestli mu nepřiveze parohy, tak aspoň koronu :-)))

Hunter odpověděl před 4 roky

Snáď „Hm“ nevyviedol nejakú somarinu so slučkou alebo žiletkou, keď sa neozýva. Alebo sa nechce pochváliť parohami?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Panové, kdyby si něco udělal, tak by nezasloužil politování, protože je totální blbost se sebevraždit kvůli babě! Zato žádná nestojí. Zhrzená láska bolí, to ano, ale život jde dál. Já doufám, že Hm není blb. 
Ještě jednu taktiku bych zvolil, být na místě Hm… Až ta jeho nejspíš někým protažená princezna dojede, nevím zda dnes nebo už včera, dělal bych, jako by nikam ani neodjela. Neptal bych se, nebyl zvědavý, prostě bych dělal, že je mi to u prdele, že někde byla. Znejistěla by. No a pak třeba za týden bych ji ožral a rozpovídal ji. A pokud by se prokecla a něco vyžvanila, tak sbohem a šáteček.

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyn, žiadna sa partnerovi neprizná. Ani na smrteľnej posteli, ani so štyrmi promile, keď má o neho aspoň trošku záujem. Hovorím o typických heterákoch. Prizná sa len vtedy, keď mu chce dať kopačky. Aj to výnimočne, keď nemá iný argument. Len aby nebola za kurvu, čo každému podrží. Na toto si dávajú baby pred partnerom veľkého majzla. A keď ťa tak strašne zaujíma (aj ostatných, aj mňa), či mu zahla, alkoholom by som neriešil to priznanie. Lepší a osvedčenejší spôsob je nezáväzný rozhovor s kamarátkou kamarátky. Baby si vytrúbia medzi sebou všetko a určite sa všetkým kamoškám chválili, ako bolo na dovolenke. A cez alkohol je to ideál. A keď má tá kamoška kamošky aspoň jednu v zuboch, alebo na niektorú žiarli, alebo im závidí, že ony boli na dovolenke a ona nie, alebo ani nevie, že je to „Hm“ partnerka… ? Ženy si strašne medzi sebou závidia..! Tá sa prekecne na 100% a „Hm“ bude vedieť, na čom je a čo tie dve svätice vystrájali na dovolenke. To mu len potom padne sánka/sanice. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hunter. s tou kamarádkou mne to také napadlo a nebo by musel dostat do postele tu, co s ní ta jeho byla, pak by mu to třeba vyklopila. To že jsou ženské vůči sobě navzájem závistivé a také nenávistné je stará věc. Kdyby měl šmírovací prográmek v jejím mobilu, mohl si vyslechnou jejich podovolenkové telefonáty a také telefonáty jiným kámoškám, ony baby se vedle závisti i rády chlubí.Každopádně být to moje stará, tak kdyby někam jela sama i kdybych byl ten pitomec, že bych jí to ač nerad dovolil, měla by u mne za to velký černý puntík. Teď, když uvidí, že jí to prošlo, tak určitě bude plánovat něco dalšího a už teď přemýšlí jak to udělat, aby on nejel.
To by bylo něco, kdyby měl člověk tu schopnost o čem bay sní a přemýšlejí jako to bylo v tom filmu s Melem Gibsonem. To by člověk zíral…

Fanyn odpověděl před 4 roky

Myslím, že tento problém co Hm, řeší na internetu více chlapů, co mají podezření. Třeba na http://www.emimino.cz/diskuse/mozna-nevera.ze-strany-zeny-399815. Tam zase jde o 20-letou holku, co jede na tábor jako instruktorka. Zajímavá četba.

Hunter odpověděl před 4 roky

O tom šmírovacom programe v mobile som počul. Potrebuješ len jej mobil na chvíľu, na inštaláciu. Zaujímavé, ale asi by som to nechcel. Je to dvojsečná zbraň. A tiež by som nechcel, aby mi partnerka „kontrolovala“ mobil. I keď v jej mobile v histórii sú určite dôkazy, lebo fotky a SMS-ky určite vymazala. Ja zase mám taký strašne dlhý kód na identifikáciu, či ma niekto odpočúva. A predstav si, odpočúval. Neveril som tomu dovtedy, kým som nerozprával s jedným típkom a on mi nechtiac „citoval“ jednu vetu, ktorú som povedal kamošovi cez pol republiky do mobilu. Prekecol sa. To info som vedel len ja. Slušne ich nazvem hajzlíkov: záujmová skupina. Išlo vtedy o balík peňazí. Tiež mi odpočúvali neter, iní típci. Je novinárka a pred časom toho boli plné správy na Slovensku, ako odpočúvajú novinárov. A hrať to na to, že keď príde, že sa nič nestalo, je blbosť. Za chvíľu mu bude skákať po hlave a dovolovať si bude viac a viac a keď to spozoruje, bude už neskoro. Preto som za tvrdé riešenie. Len treba opiť kamarátku kamarátky a pravda je na svete. A pretiahnúť ju? Zaujímavé riešenie 🙂 ale ja som proti. Zase dvojsečná zbraň. Už som poslal adminovi 13. diel mojej poviedky. A keď si ju „Hm“ náhodou prečíta, určite sa mu viac otvoria oči… aj ostatným, čo slepo veria partnerkám.

Fanyn odpověděl před 4 roky

S těmi špiónskými programy to už pokročilo. U těch nejnovějších už není třeba půjčovat si partnerčin mobil. Stačí si program koupit, paknahrát do svého PC, pak ho zaobalit kódem do obrázku třeba štěňátka nebo něčeho, co se partnerce líbí jako trojáka. Pak pošleš partnerce SMS s přílohou a ta jak to otevře už to tam má. ty to jenom kódem ze svého (nejlépe nějakého jiného-tajného telefonu) a aktivuješ ho. Pak máš přístup k výpisům hovorům, slyšíš na odposlechu její hovory s kýmkoliv od ní nebo k ní, čteš veškeré vypisování a můžeš ji i odposlouchávat, aby to nešlo, musela vy ze svého mobilu vyndat baterii. Také to funguje jako lokalizátor kde se ten telefon nachází. Takže řekne-li, že jde za kámoškou a ty víš, kde kámoška bydlí, hned vidíš, že jde někam jinam. Oficiálně to není pro žárlivce, ale pro majitele firem, protože do služebních telefonů které jsou majetkem firmy to instalovat smějí aby viděli, zda jim lidé makají a nevykecávají se nebo nevolají kam nemají (konkurence, sex po telefonu atd., atd.) Aby na to přišla, musela by mít podezření a dát si telefon otestovat k nějaké specializované firmě.A za se co zjistí, když k tomu používáš jiný telefon s předplacenou simkartou?
Tak jako moderní technologie pomáhají nevěrníkům a nevěrnicím, také je ale pomáhají odhalovat.

Čistá Pravda odpověděl před 4 roky

Fanyn zapomněl ještě napsat, že používání takového trojanu je nelegální. Svým způsobem je to stejná prasárna, jako nevěra, ne-li horší. A stejně jako u nevěry i tady v případě odhalení hrozí rozpad vztahu.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Čistá pravda: Mne vždy fascinují ty řeči o nelegálnosti a o tom jaká je to prasárna, stejně jako dívat se někomu do telefonu. Kdo nevěrný není, nemá se čeho bát. A chci-li se něco dozvědět, je-li mi lháno, což je podpásovka, udělám také podpásovku. Pokud se neprozradím že vím, na nic nepřijde. Není nutno v případě odhalení nevěry jí to všechno, co jsem odečetl a odposlechl přece hloupě vmést do ksichtu? To by udělal jen blbec. Samozřejmě, že to nelze použít jako důkaz, ale je to stejné jako když si nechám soukromě udělat porovnávací testy na DNA sebe a svého dítěte. Pokud je nenařídí soud, není to důkaz, ale soukromě budu vědět, na čem jsem. Stejné to je s tím odposlechem. Pokud zjistím, že mne podvádí, tak jí řeknu, že končím, že odcházím nebo se chci rozvést, ale neřeknu proč. Však ona si to přebere. Jen blbec by začal argumentoval, že kamarádce se chlubila milencem nebo že si volá s nějakým chlapem a o čem. Prostě takové důkazy si musím nechat pro sebe. Pokud budu věřit ženské, tak budu jako blbci s tou vírou: Věř a víra tvá tě uzdraví. Nene, já ctím: Důvěřuj, ale prověřuj.
A rozpad vztahu? Ano, pokud to zjistím z těch odposlechů, tak by to byl konec tak jako tak. Tak o co jde?

Čistá Pravda odpověděl před 4 roky

Takže v záchvatu chorobné žárlivosti spácháš trestný čin. To jsi asi moc rozumu nepobral.

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: Nejdříve jedna poznámka k tomu co jsi psal – „Oficiálně to není pro žárlivce, ale pro majitele firem, protože do služebních telefonů které jsou majetkem firmy to instalovat smějí aby viděli, zda jim lidé makají a nevykecávají se nebo nevolají kam nemají (konkurence, sex po telefonu atd., atd.)“ To je samozřejmě blbost. Ani majitel firmy nesmí dělat kroky, které mohou hrubě narušit tvé soukromé a toto tyto programy dělají. Ano, mohli by použít program, který bude zaznamenávat čísla, kam a odkud je voláno, ale v žádném případě nesmí mít přístup k obsahu konverzace bez souhlasu zaměstnance. 
Ale ještě k pointě. V mnohém s tebou souhlasím, ale tohle, co tu popisuješ už zavání velmi silnou paranoiou. Možná je to také tím, že v ty v zásadě jsi také proutník a jsi věrný v podstatě z důvodů určitých vnitřních pravidel, kterým věříš, než že by to pro tebe byla přirozenost. Ovšem tohle ti také nezávidím a ani nikomu, kdo by se chtěl řídit tvou radou. 
Neumím si představit, že bych měl vztah založený na neustálém podezírání a strachu. A instalace šmírovacího programu? A to bys dělal jak? Baby kecají se spoustou kámošek a velmi dlouho, to budeš sedět každý den hodiny a hodiny u kompu a poslouchat její hovory nebo číst její smsky? Tak to ti fakt nevím, to musí být hodně smutný život. 
To i kdybych nebyl cuckold, tak raději ji dám tu důvěru a budu žít normální život bez neustálého podezírání, kdy pokud ona mi i zahne, ale udělá li to šikovně a vynasnaží se abych to nevěděl, tak to nějak překousnu, protože co oči nevidí, to srdce nebolí a nebo to udělá tak blbě , že se prokecne, otěhotní, něco domů přitáhne, nebo to vyjde na povrch jiným způsobem a možná později, ale dozvím se totéž, co ty tím šmírováním. 
Ty nebo ten kdo si takto nechá poradit bude mít možná jistotu, možná se to dozví i dříve, ale zase je tam i riziko špatného pochopení. Ono totiž, jsi li už takto podezíravý, tak většina takových lidí jedná v okamžiku získání informací, které vlastně chtějí získat velmi zkratově. A byl jsem už svědkem nejednoho případu, kdy se takový žárlivec dostal k nějaké zprávě svého „milovaného“ objektu a svým mozkem ji pochopil jediným možným a nezpochybnitelným způsobem a to jen proto, že si ji vytrhl z kontextu celé konverzace, ač ve skutečnosti znamenala něco úplně jiného. 
A to jak radíš je sice hezké, ale nevím kolik takových situací jsi již zažil, ale většina žárlivců (ať již mužů či žen), určitě nebude po zjištění domnělé nevěry reagovat takto chladnokrevně a promyšleně jak ty radíš, ale naopak zareaguje nejhůře jak může. A nedokáže v takovém případě zastřít, jak k informaci došla. A tak jako pro tebe je nevěra něco, přes co nejede vlak a když k ní dojde, tak končíš, tak pro řadu lidí je totéž projev nedůvěry. A tou takové šmírování je nadmíru vrchovatou. 
A ještě k Hunter. Nikdy jsem jako instruktor nepracoval, tak to nemohu úplně posoudit, ale nevěřím, že toto, co popisuješ platí opravdu na všechny. Pohyboval jsem se v ženských kolektivech a měl jsem možnost pozorovat rozdílnosti povah různých žen a samozřejmě takových, jak píšeš je hodně, ale rozhodně ne všechny. 
 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste: Takový program bych použil jen tehdy, pokud bych měl důvodné podezření. Navíc platnost funkčnosti takového programu je na 3, 6 nebo 12 měsíců a cena je od 6 do 12 tisíc. nedávno jsem četl článek bývalého vyšetřovatele policie, nyní šéfa bezpečnostní agentury a detektivní kanceláře. Tak za a) 60% zakázek na sledování partnera zadávají paničky a
                                              b) týdennní sledovačka stojí 40 tisíc, takže ten program do telefonu je mnohem levnější. Když mi žena nezavdávala příčinu k žárlivosti, neměl jsem potřebu ji furt kontrolovat, proč?A vůbec, není sledování a focení soukromým očkem nelegální, přece bez souhlasu sledované osoby by ji neměl fotit? A velký bratr na ulicích, ty kamery a jestřábí oka, která nás bez našeho souhlasu snímají a zaznamenávají legální jsou?
Jinak ty hovory se přece dají nahrávat na záznamník, tak v práci nemusím sedět na telefonu. navíc mi můj telefon zapípá v případě jejího hovoru a SMSky se také dají vytáhnout později.
A trestný čin? Krade se a podvádí ve velkém. A v malém? jezdí se na černo v MHD, překračuje se rychlost, přebíhá přes přejezd při stažených závorách, krade se na poli cibule, brambory, hulí mařena… Já nikdy před manželkou neměl tajnosti a do mého mobilu se může podívat kdy chce a nevadí mi to. Já jí také, ale nemám tu potřebu a nikdy jsem neměl. Pokud bych však zpozoroval neklamné indicie, že je něco jinak než-li jindy, zpozorněl bych a kdyby to pokračovalo, stal by se ze mne detektiv Babočka, protože jsem nerad za vola. Někdo má třeba v PC nebo noťasu program historie kliknutých kláves, i tak se dá zjistit co si manželka či partnerka psala s někým a v případě, že ten počítač je společný, co je na tom trestného. Partneři, natož manželé před sebou nemají mít tajnosti.
A když je to tak strašně trestné, proč takové programy jsou legálně k mání??? Přece by stačilo, kdyby měly funkci výpisu příchozích a odchozích hovorů popř. GPS lokátoru a nic víc?
 
 

spion odpověděl před 4 roky

Zajímavá diskuse. K legalitě takových prostředků docela dobrý článek https://prospiony.cz/je-spionazni-technika-legalni/
Problém je, že telefon manželky, nebo přítelkyně není firemní, ale osobní. Je to její soukromá věc. Pokud se v něm něco takového najde, je to opravdu trestný čin a protože zpravidla se k takovým věcem lidé uchylují ke konci vztahu, kdy se z přítele a miláčka stává nepřítel, tak taková žaloba se dá očekávat a bude to hodně bolet.
Porušení tajemství doručovaných zpráv je velmi závažný zločin, stejně jako vlámat se někomu do počítače a číst si jeho facebook, atd. Pokud to zjistí a jakože to zjistí, protože odkud byste ty informace měli, tak nebudete řešit nevěru, ale kriminál. Navádět k tomu lidi, to už je podle mého názoru spolupachatelství. Doporučoval bych tedy dávat si pozor na slovíčka. To, že se něco prodává, ještě neznamená, že je to trestné. Trestné není takovou věc prodat, ale použít k trestnému činu. Ty aplikace jsou prodávány ke kontrole zaměstnanců, kteří si nemají co řešit svoje osobní věci přes firemní telefon.
Něco jiného je, když mám byt a dám si do něj štěnici, diktafon, nebo do svého auta, se kterým jezdí manželka lokátor. To už je legální, protože jsem pouze kontroloval svůj majetek a u toho přišel na manželčinu nevěru. Proto je mnohem lepší, dát si třeba někam, kde manželka telefonuje diktafon – https://prospiony.cz/produkt/diktafon-skryty-v-usb-flash-8gb-160h/ a pak si občas projet nahrávku. Dá se to dát i do auta, hodně lidí telefonuje v autě 🙂

fest odpověděl před 4 roky

No, já za sebe jsem opravdu rád, že tohle nemusím řešit a partnerka mi ráda sama povypráví, pokud už bych u toho rovnou nebyl přítomen, komu ty nohy roztáhla a jaké to bylo. A někdy to na její kundě nebo oblečení poznám i bez povídání a špiónských programů 😀

Fanyn odpověděl před 4 roky

spion:  Jen blbec se rozohní nad informacemi z nelegálního odposlechu a hned letí a vmete je nevěrnému nebo nevěrné partnerce do ksichtu. Jak jsem řekl, musí se zachovat klid. Nejprve zlikviduje ten druhý telefon sloužící ke spojení s tím programem v jejím telefonu a pak požádá o rozvod. Na dotazy proč? Odpověď: Protože už mne to s tebou nebaví a raději budu sám, ostatně ty moc dobře víš proč. Nic více bych neřekl. Pokud nebude mít už ten druhý telefon, tak i kdyby pojala podezření a našla si odborníka, tak co zjistí? Že tam má špióna, ale co dál? Druhý bod spojení s tím špiónem už nebude existovat. Jo, může zjistit telefonní číslo, ale byl-li ten druhý telefon na předplacenou anonymní simku, co zjistí? Nic. Myslet si bude moci manželka co chce, proč se chcietak najednou rozvádět, jistě si domyslí že jí na to přišel, ale když on bude dělat nevědomého a dál tvrdit, že jej manželství nenaplňuje, že se mu ona zprotivila a že chciebýt sám. Co mu kdo dokáže?
Jinak díky za info k problematice. Existuje třeba digitální budík s pohybovým čidlem zapínajícím kameru se slušným rozlišením a wifi vysílačem. To s tím lokátorém v autě je sice prima, ale co kdyby si manželka půjčila mé auto s tím, že jede do fítka či za kamarádkou a já si sice sledoval, ale jen na parkoviště třeba Kauflandu a tam by auto bylo zaparkováno, zatím co ona by přestoupila do milencova auta a někam s ním odjela?  A nebo kdyby ten program měla v telefonu a já ji odposlouchával, když by byla v Chorvatsku. Trestné to je, ale v tomto případě to nemusí být trestné v Chorvatsku a na našem území k trestnému činu nedošlo… Dilema.
Podle mne by mělo být hlavně trestné, když si ženská pořídí dítě o němž moc dobře ví, že není partnerovo a hodí to na něho. To je přece podvod jako svině!  nakonec co, taková Nečasová-nagyová zneužila odposlechy i sledovačku na Nečasovu manželku a použila k tomu nezákonně i BISku a co se jí stalo? Dostala podmínku.

Spion odpověděl před 4 roky

Důrazně doporučuji seznámit se předem s legislativou, protože pokud se budete řídit radami fanyna, koledujete si o velký průšvih. Představuješ si to velice jednoduše a nabádáš nejen k trestnému činu, ale popisuješ i to, jak se zbavit důkazů. On ten princip, jak to popisuješ je takový naivní. Už ta instalace toho programu. Nějaký vir, apod. Tak to fungovalo před lety a ještě jen na nějaké značky mobilů, které měly SW chyby, kterých se dalo využít. Dnes se do většiny telefonů bez kódu prostě nedostaneš a do systému nic nenainstaluješ. Třeba iphone je tak dobře zabezpečený, že není šance do něj špiona dostat bez speciální úpravy operačního systému (jailbreak).
A potom, všechny ty programy komunikují přes internet, musíš být v dosahu WiFi, nebo mít datový balíček. A nejsme na západě, kde má každý data v mobilu a neomezené. Proto představa, že sleduješ online rozhovor manželky s milencem je téměř nereálná.
Pokud se budeš připojovat na rozhraní té aplikace z nějakého svého tajného mobilu, musíš napřed vypnout ten svůj, jinak je možné tě lokalizovat podle tvého oficiálního mobilu v druhé kapse a prokázat, že jsi to byl ty i když karta není psána na tebe je pro šikovného vyšetřovatele hračka – oni už si dohledají i záznamy z kamer.
To už je trochu vyšší dívčí, dělat na internetu něco aby tě nešlo najít a věř mi, že laik dříve, nebo později udělá chybu, na základě které mu to prokážou. Za nevěru to opravdu nestojí a důkazy o nevěře lze získat i jinak, legálně a lépe, než špionáží osobního mobilu.
Nemanželské dítě – to je jiná debata a také bys musel prokázat, že to udělala úmyslně a nevěděla, že dítě je manželovo. Pokud v té době spala i s manželem, úmysl se bude prokazovat špatně.
A nakonec, chceš srovnávat Nagyovou a lidi kolem ní, kteří mají kontakty a špičkové právníky s nějakým Lojzou, kterému zahýbá manželka a on se v zoufalosti dopouští trestného činu? Přece víme, že k soudu se nechodí pro spravedlnost, ale pro rozsudek. A pokud bude mít manželka lepšího právníka, než podváděný manžel, tak ta kauza se špionáží bude skvělé eso v její ruce.

Spion odpověděl před 4 roky

Tím vůbec neříkám, že Fanyn radí zcela špatně, nebo že by se měla nevěra mlčky tolerovat, protože řešení neexistuje. Možná to tak vyznělo. Ale mám v dané oblasti dost zkušeností a proto bych doporučil zvolit jiný postup, takový, aby to nebylo napadnutelné a nemohlo se to obrátit proti poškozenému.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Tak poraď, mnozí se rádi poučí. Co máš na mysli legálními prostředky. Představ si, že nevěrná manželka není blbá a z domova si ani nevypisuje když jsi doma, ani z domova nevolá. Dělá to v práci nebo po cestě do práci či z práce. Navíc má k tomu účelu druhý mobil, takže i kdyby ses tajně v noci koukl do toho jejího oficiálního, nic bys tam nenašel. Nedomlouvá se s milencem ani přes sociální sítě, což podle mne dělají jen troubové. Přesto budeš mít podezření třeba díky anonymní SMS nebo telefonátu, takže co dělat? Detektivní kancelář je drahá, dobře, pořídím si sice ty štěnice a záznamníky i GPS lokátor, jak jsi popisoval, ale na nic tím nepřijdu když z domova netelefonuje. Pak zbývají známí a její kamarádky, ale ti a hlavně ty kamarádky nic nepoví a ještě ji informují, že jsi se ptal. Tak co teď? Sám ji chodit tajně sledovat? A když je to nějaký borec z práce s nímž si odskakuje „na oběd“. jasně, pokud se vrací často z práce pozdě a vymlouvá se na přesčasy, tak lze zavolat 10 min. po konci prac. doby do práce a třeba tam někdo je a řekne, že už odešla (zásah), jenže to okecá nákupy atp. a příště si dá pozor. Co bys radil dalšího? Počkat na ni někde poblíž její práce a sledovat zda vyjde s nějakým ometákem? Nebo že půjde jinam než domů? Opravdu by mne zajímaly ty legální možnosti. asi zbývá dát na intuici, svůj jakýsi 6. smysl a jít od ní?Budu se hrabat ve špinavém prádle zda náhodou na do prádle vyhozených kalhotkách není zaschlý flek od spermatu, A co pak? vezmu je a ponesu do nějaké laborky k porovnání DNA se svým? To bych tam musel mít jedině dobrého kamaráda nebo kamarádku.
Takže zbývají asi dvě možnosti, buď dát na intuici a rozvést se tak jako tak, protože když už je ten červík nevěry v makovici, důvěra se začíná vytrácet a to ten vztah pak jde stejně do kopru.

Fanyn odpověděl před 4 roky

   Zapomněl jsem dopsat tu druhou možnost: Smířit se, že s tím nic nenadělám, užírat se, což je ovšem pak vztah té „nejvyšší“ kvality, po letech si z toho přivodit zdravotní potíže (vysoký tlak, infarkt, žaludeční vředy), nebo začít chlastat popř. to hodit za hlavu a sám se vrhnout do víru vášní. Takže zase to tak jako tak povede dříve či později k rozpadu vztahu.
Takže jak mi řekl syn, kterému je 33: Tati, na šukání si vždycky nějakou najdu, ale na vztah není materiál a já si nemíním komplikovat život nějakou slepicí. Podotýkám, že bydlí ve své garsonce a nemá mamahotel. Ve vedlejším baráku je rodina, kde bydlí se dvěma syny 43 a 47. Oba mají baby na šukání, jeden i podniká, ale ti mají mamahotel a ženit se nebo jen žít s babou? Ani náhodou.
Pak se píše, že mladé dnes sex moc nebere a že chlapi zůstávají u rodičů do 30. Jestli je takový promiskuitní matroš, tak se vůbec nedivím.
Je dokázáno, že ženské, co si vzali prvního kluka, s nímž ztratili panenství, tak jim manželství vydrží v mnohem větším % než těm, co si za svobodna vyzkoušeli více chlapů než 3. Čímpak to asi je?
A jinak svá doporučení ohledně špionů v telefonu tedy beru zpět. Myslel jsem to dobře, ale když je to holt trestné, tak se beztrestně užírejme. A přistihnete-li náhodou manželku doma s milencem, nevrhejte se na něj, nevyhazujte jej z okna, aby vás nezažaloval. vyřešte to jak jeden maník na jehož jednání jsem četl zoufalou reakci jeho přistižené manželky. Vstoupil do bytu, viděl, řekl pardon a odešel. Vrátil se za dvě hoďky a představte si byl střízlivý. Se ženou mluvil jen o běžných věcech, ale o tom co viděl, o té nevěře neřekl ani slovo. Ona stále čekala, co bude, ale on nic, jakoby se nic nestalo. Ovšem nešuká s ní. Tak už to trvá 6 měsíců a ona je s nervy hin, stále ve střehu s čím na ni vyrukuje. tak to je také borec, trestat tímto způsobem. jenže na to musí mít náturu. To bych já neměl.
 

Hunter odpověděl před 4 roky

Feste, ja som len poukazoval na to max riziko, z vlastnej niekoľkoročnej skúsenosti, kam išla a s kým. A nešlo tu o nejaké chvastanie sa, ale reál. A keby „náhodou“ došla do našej partie, pred pár rokmi … A pri mori sú tiež taký(v Juhoške/Chorvátsku som bol 18 x), ako sme boli my, len s tým rozdielom, že oni sú 100 x atraktívnejší pre naše ženy, ako my. Na každej miestnej diskotéke je ich hromada. Mali sme napr, „strážiť“ traja bratranci jednu sesternicu (poprosila nás o to tetka). Mali sme vtedy 16-17 rokov. Fakt sa správala, ako hárajúca sa suka a skoro každý večer cez diskotéku sa dokázala olizovať s iným domorodcom. To sa dá ťažko pochopiť, pokiaľ to nezažiješ. Keby sme tam neboli my, bratranci, miestni chlapci by mali prázdne gule. Na Slovensku to bola normálka slušná baba a tam hárajúca sa suka. Baby Ti možno nikdy nepovedali/nepriznali sa, že my (Slováci, Češi) sme pre ne suchári!!! a oni sú takí …. exotickejší, krajší, zábavnejší, sexi, pozornejší…bla,bla,bla!   A staršia ségra, detto. Ale u nej som nikdy nezistil, kedy a kde si zajebala s nejakým juhošom. A určite to bolo viac krát. Na Slovensku bola za slušáčku a tam hárajúca sa suka. A k téme: princeznička išla vedome do jamy levovej a čo ju k tomu viedlo, sme už prebrali vyššie. Ako by sme reagovali my, na ten lapsus, tiež sme asi prebrali. Len my chýba reakcia Mr. „Hm“. A ešte k tým mobilom. Pred pár dňami sa mi pokazil služobný mobil. Keď som chcel po konateľovi nový, dal mi mobil po kolegyni, čo išla na materskú. Firma ušetrila. To bolo čítaníčko v histórii a návšteve web stránok!. Celý večer som to študoval. Ja som tú babu za jeden večer  „spoznal“ cez históriu viacej, ako keby sme spolu robili 100 rokov.

fest odpověděl před 4 roky

Hunter: Neříkám, že se chvástáš, možná na ty vaše kurzy jezdila určitá skupina holek, které pokud by neroztáhly tam, tak roztáhnou jinde. Já jen nemám rád generalizování a dělání obecného závěru na základě jednostranných zkušeností. A nevěřím tomu, že jen proto, že ty máš tuhle zkušenost, tak se všechny ženské chovají stejně. 
A jeden dodatek, když už se tu řeší právní hledisko. Pokud ti firma dala mobil po kolegyni, co šla na mateřskou a dala ti ho tak jak je, i s jejími informacemi, tak to může jen doufat, že se to nikdo nedozví, nebo z toho může mít průser jako prase.

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: A proč tak za každou cenu chceš vymýšlet způsob jak se dobrat tzv. pravdy a usvědčit ji z nevěry? Tohle mi opravdu zavání paranoidní žárlivostí, kdy ani nejde tak o vztah, ale o to, dokázat, že ten druhý je nevěrný ať to stojí, co to stojí. 
Buď mám doma ženu, se kterou mi to klape, znám ji a nemám důvod ji podezírat z nevěry. A nebo je něco ve vztahu špatně, nefunguje jak má a začnu-li mít i ono podezření, tak už musím mít jisté indície a ty mě také v mnohém dokáží navézt na to dobrat se pravdy, aniž bych musel svou ženu špehovat ve dne v noci. 
Hunter tu popisoval, jak sofistikovaně dokáží ženy svou nevěru skrývat. Ano, určitě dokáží, ale proč by to dělaly ve fungujícím vztahu? A myslím tím opravdu fungující, ne domněle fungující, kdy jeden z dvojice bude přesvědčen o tom, že je vše v naprostém pořádku a druhý jej bude považovat za naprosto nefunkční a podle toho se také chovat. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

feste:  Já třeba svou ženu nikdy nemusel šmírovat, protože mi k tomu nezavdala jedninou příčinu. Kdybych ale viděl, že něco je jinak, a to jistě uznáš, že po pár letech soužití poznáš, prostě znáš chování, zvyky, povahu a bum, najednou tu jsou změnu, tak fungujících vztazích jsou takové a samozřejmě jsou takoví i někteří muži.ano, to bych pátral. Pokud by chtěla někam jet s kamarádkou, tak to bych ten pomyslný poplach vyhlašoval určitě. A další věc… Ty myslíš, že ženy, které mají fungující stav jsou všechny věrné? Je řada takových, co i přesto ulétnou. třeba je to pro ně vybočení ze stereotypu a nebo jen adrenalin a vyzkoušení něčeho jiného. A co ty, co se nechají v práci na večírku ožrat a pak nevědí, komu daly? Já vím, tobě jako kandovi by to nevadilo a tvá žena to má jednoduché… Povypráví ti o tom a ještě bude pochválena. U mě by ale měla padáka. A 90% chlapů je jako já. A myslím, že i Hm, který se k naší škodě neozývá, aby napsal, jak to dopadlo, to má také tak. 
Spione: Ok, šmírovat telefon tedy ne, ale pořád jsi nenastínil ty legální možnosti.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Omlouvám se, nevím čím to je, píši a kurzor mi někdy přeskočí zpět mezi napsané řádky a já si toho třeba nevšimnu, takže to píše tam a pak to vypadá zmatečně. Proto zde je oprava od 3. řádku jak to má být: … najednou tu jsou změny, tak to bych pátral. Pokud by chtěla někam jet s kamarádkou, tak to bych ten pomyslný poplach vyhlašoval určitě. A další věc…  že ženy, které mají fungující stav jsou všechny věrné? Je řada takových, co žijí ve fungujících vztazích a i přesto ulétnou. Jsou takové ženy a samozřejmě jsou takoví i někteří muži, co přesto ulétnou. Třeba je to pro ně vybočení ze stereotypu a nebo jen adrenalin a vyzkoušení něčeho jiného. A co ty, co se nechají v práci na večírku ožrat a pak nevědí, komu daly? Já vím, tobě jako kandovi by to nevadilo a tvá žena to má jednoduché… Povypráví ti o tom a ještě bude pochválena. U mě by ale měla padáka. A 90% chlapů je jako já. A myslím, že i Hm, který se k naší škodě neozývá, aby napsal, jak to dopadlo, to má také tak.“ 
Tak teď je správně ta část, co vypadá zmatečně, omlouvám se, uniklo mi to.
 

fest odpověděl před 4 roky

Fanyne, tady nejde o to, zda jsem kanda nebo cokoliv jiného. To co píšu, nepíšu jako cuckold, ale jako člověk, který pokud si vybere partnerku, tak snad alespoň trochu tuší, koho si vybral. Sám píšeš, že jsi svou ženu nikdy šmírovat nemusel. Proč asi? Protože ji nějak znáš, znáš její vzorce chování a víš jaká asi je, což sám píšeš. Samozřejmě, nikdo to nemůžeme vědět na 100 %, ale pokud nejsme úplní tupci, tak můžeme vědět hodně. A nezlobte se na mě pánové, ale pokud zde argumentujete tím, že jsou třeba takové, co se nechají na večírku ožrat a pak se nechají ojet nebo holky, které jezdí na dovolené, aby tam roztáhly nohy, tak jasně, jsou takové a je jich spousta, ale pokud takové doma někdo má a nepozná to, tak je  prominutím buď absolutní ignorant  a nebo idiot.   Pro tebe Fanyne by důvod k zbystření byl, kdyby žena chtěla někam jet s kamarádkou. Ano, protože je to vybočení ze zaběhnutého vzorce, ale kde je psáno, že tento vzorec je jediný správný. Že partneři tráví určitý čas sami, je zcela normální a pro fungující vztah i zdravé. A bude li moje žena vášnivá botanička a mě to nebude bavit a ona bude chtít jet jednou dvakrát ročně na nějakou exkurzi, tak ji v tom určitě nebudu bránit a podezírat ji z nevěry, když vím, že to je něco, na čem ji moc záleží a patří do jejich vzorců mnoho let. Stejně tak ona, pokud ji nebudou zajímat veteráni a já se jim budu věnovat a chtít se účastnit nějakých akcí, tak nebude ona bránit mi. A nebude li chtít jet se mnou, nebude v tom hledat záminku k nevěře.  Myslím, že ani nejde o to, zda tam jede s kamarádkou, ale o to, jaký charakter tato dovolená má. Tohle není o tom, že ta jeho partnerka jede někam bez něj protože se neshodují ve společném zájmu, ona tam jede, protože nemá potřebu tam jet s ním, ale vidí příležitost si něco užít bez něj. A to bych viděl jako problém. A tady je úplně zbytečné filozofovat nad tím, zda tam bude nebo nebude roztahovat nohy a proč. Tohle je podružné. Tenhle vztah má trhliny, ať tam ulítne a nebo ne. A na tohle přece nepotřebujete program v mobilu, aby jsi to, nebo konkrétně v tomto případě Hm viděl.   

Hunter odpověděl před 4 roky

Feste, robil som inštruktora pre Mat-fyz ale hlavne pre Pedagogickú fakultu, kde je 90% študentov baby. LTS – Letné telovýchovné sústredenia a ZTS – Zimné telovýchovné sústredenia a tiež sústredenia na trojku inštruktora napr. lyžovania. A skoro všeko to boli  baby vo veku priateľky Mr. „Hm“. A to bol aj jeden z dôvodov, prečo som reagoval na jeho dotaz. Chcel vedieť, aké máme skúsenosti. No ja som ich niektoré popísal (ďalšie sú v 13. diely mojej poviedky, snáď to admin čím skôr povesí) a myslím, že sme sa zatiaľ všetci zhodli na tom, že v tom  vzťahu to silno škrípe a treba to nejako riešiť. A ako by sme to ten krotý riešil, nech si chlapec vyberie…, keď už má oči otvorené.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste: Jasně, víceméně s tebou souhlasím, ale jde o to, že jsou tací muži, že i když ty indicie něčeho nezdravého vidí, i když tuší, že se schyluje nebo že už existuje nevěra, strkají hlavu do písku a i když je to užírá, nechtějí si to přiznat a namlouvají si, že ty anonymy nebo zvěsti kamarádů nejsou pravda, ale jen závist. Ten program v telefonu bych nebral jako nějakou prevenci, to je fakt blbost, ale až bych měl ty indicie. Takový nevěřící Tomáš či ten pštros, co strká hlavu do písku a odmítá si přiznat, že ta jeho milovaná světice mu nasadila parohy by to měl jak na zlatém tácu. Použít by to nemohl proti ní, ale mohl by se podle toho zařídit. Např. byl-li by s ní ženatý, tak by mohl udělat výcuc konta a peníze ulít. Jak jsem se dočetl, u manželů to není nic trestného. No a až by přijela, mohla by mít na stole rozvodové papíry. Pokud jsou jen přítel a přítelkyně, tak by to mohl ukončit jak popisovat Hunter. Tady jde o to přesvědčit se o tom, že to tak skutečně je, nic víc. Já bych tedy nemohl žít s někým život ve lži, klamu a podvádění.

Hunter odpověděl před 4 roky

Neviem, prečo mi neprešla odpoveď. Asi to nejako blbne. Fanyne, tie posledné dve vety – na 100 % s Tebou súhlasím a určite s Tebou súhlasia obe pohlavia.Zrada, podvod, klamstvo ja osobne neviem odpustiť, jednorázovú neveru možno. A tu ide o zradu, podvod, klamstvo, zamlčanie pravého dôvodu, polopravdy, minutie možno spoločných peňazí, čo si odkladali na dovolenku alebo spoločný život… a možno aj o neveru, podľa toho kam a s kým išla a kto sa tam nachádza.  Feste, ja nehádžem všetky ženy do jedného vreca, česť výnimkám. Ale aj tá výnimka sa úplne ináč správa napr. na dovolenke s priateľkou v Grécku. Na to mám veľa životných skúseností, aby som mal ružové okuliare. A k tomu mobilu. Ja viem, že to smrdí prúserom a musím držať hubu a neprekecnúť sa v robote. Len som poukázal na to, ako cez mobil spoznáš človeka. Neviem, či máš túto skúsenosť alebo niekto z diskutujúcich. Ani si neuvedomujeme, čo v tých mobiloch zanechávame a môže to niekedy niekto aj využiť a zneužiť proti nám. A keď som raz stratil súkromný mobil, sralo ma to, že som stratil všetky nezálohované kontakty a nie, čo som tam zanechal pre nálezcu.

fest odpověděl před 4 roky

Já vám chlapi rozumím a souhlasím s vámi, že zrada a podvod jsou něco, co do vztahu absolutně nepatří (a to nejen partnerského). Jsem cuckold a když vidím, jak mou ženu tvrdě šuká pořádný samec, tak jsem z toho nadšený, ale kdyby mi žena někde zanášela a nepřiznala se k tomu, případně po mém zjištění by to třeba i zapírala, také by mě to štvalo. Protože by se mnou nehrála fér. 
Já ji to třeba ulehčím v tom, že pokud by ty tendence měla, tak s tím může za mnou klidně přijít. Ale i tak by se mohlo stát, že ji i to začne táhnout jinam a začne si třeba připravovat k tomu cestičku a měla by pak důvod třeba nevěru přede mnou tajit. Ale myslím, že to neudělá. 
Nebudu teď už rozebírat ženy jako takové, byť si nemyslím, že se jedná o výjimky, ale mnohem více žen, jen Hunter se prostě pohybuje v určitém spektru žen, které také vykazují velmi podobné rysy chování. 
Čeho si ale všímám a zcela zjevně to lze vyčíst i z vašich příspěvků je to, jako by ten chlap byl chudáček jen oběť a za situaci vůbec nemohl. Ale on může a to strašně moc. Vybere li si nějakou „výstavní krasavici“ především proto, že si tím zvýší své ego a má ji hlavně na reprezentaci a naopak ona ho má hlavně jako zajišťovatele své bezpracné existence nebo pro prestiž musí mít za ženu s titulem a už ho vůbec nezajímá, jak k titulu došla a že zvláště v některých oborech to je u valné většiny z nich přes postel, tak takový už to musí čekat z podstaty, že ten čas, kdy si holka (ať už z důvodu toho, že ji svrbí nebo svého prospěchu) odskočí někde jinde. A odhlédneme li od těchto příkladů a vezmeme li tzv. relativně vyrovnané páry, kde se ti dva brali z čisté lásky, tak je to snad jen záležitost toho jednoho? A teď jedno, zda zahne ženská nebo chlap. 
A ono jak píše Fanyn, chtěl by na zlatém tácu něco přinést tomu nevěřícímu Tomášovi, tomu co strká hlavu do písku. Ale není toto ten základ problému? Nedostatek komunikace, nedostatek empatie a snaha porozumění tomu druhému, letargie a rezignace na neustálou práci na vztahu to jsou hlavní důvody, které vedou k nevěrám. Ne to jak moc vás svrbí nebo vám v něm hučí. To se možná týká nějakých momentálních úletů, ale ne dlouhodobých nevěr. 
A ono to strkání hlavy do písku není jen o tom, nevidět ty indície něčeho divného na partnerovi, ale hlavně je to neochota podívat se na vlastní chyby a svůj podíl viny na nefungujícím vztahu a s tím spojená neochota  na sobě něco změnit. 
Možná řeknete, že jste nešli do vztahu, případně manželství proto, aby jste se tam měnili. Jenže právě tohle skoro každý z nás udělá. A bohužel většinou k horšímu, protože máme pocit, že máme vše jisté a myslíme, si, že ne to, jak se k partnerovi chováme, ale to, že jsme někde dali nějaký slib nám zaručí tu lásku až do smrti. Jenže tak to není. 
Neschvaluji nevěru, ale i ona má to pozitivní, že pokud nejsme hloupí, tak nám umožní vidět jinak i sami sebe a poučit se z toho. I proto píšu Hm, který už dávno nereaguje, že ten vztah má špatný základ a nad tím má přemýšlet a ne nad pouhým faktem, zda mu tam zahne a nebo ne.
 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste: OK, souhlasím. Chlap nemusí být na ženu jen násilnický, ožrala, gambler nebo notorický kurevník aby jej podváděla a třeba i opustila.  Třeba ta žena po emocionální stránce strádat a lehce pak podlehnou muži, který jim toto všechno nahrazuje. Třeba se to může zdát jako prkotina, ale z běžného slovníku mužů se tak začnou vytrácet slova „prosím, děkuji“, ale i jakákoli chvála a pocit hrdosti. Také třeba ženě chybí větší pozornost a to né jen ve formě květin či dárků, ale i letmé dotyky, chybí jí objetí či jakékoli pochvalné gesto k její ženskosti.
I ženy potřebují stejně jako muži vědět, že jsou stále žádané a atraktivní. Pokud si některá žena připadá jako „domácí puťka“, méněcenná, nemilovaná, často pak hledá přízeň jinde. Náruč jiného muže a obdiv jí tak nahrazují ztracené sebevědomí a dávají jí novou sílu.
Pak tu může být nedostatek sexu nebo dostatek, avšak mizerného sexu, kdy je chlap za pět-deset minut hotový a v tu ránu usne. Někdy ženy ve vztahu postrádají společně strávený čas, ale i povídání si. I když žijí ve vztahu, cítí se osaměle. Tady to jsou důvody, proč se dají ženy snadno zmámit věelijakými lichotníky, děvkaři a obšourníky Ženy prostě hledají útěkem ze stereotypu spřízněnou duši.
Jak napsal jeden odborník: „Uspokojení, které v náručí cizího muže hledají, ale zpravidla nebývá primárně sexuální, nýbrž především emocionální. Najednou totiž doma zjišťují, že se pro svého partnera stávají jen praktickým a okoukaným inventářem, nikoli objektem touhy nebo alespoň zájmu. A s tím se nechtějí smířit. Má-li žena dlouhodobě ze strany partnera pocit nezájmu a ignorace, vše je považováno za samozřejmost a navíc v partnerství často dochází ke snížení sexuální aktivity, cítí se opomíjená, stará, ošklivá a její sebevědomí klesá,“ dodává s tím, že „…je pak jen otázkou času, kdy si najde (častokrát aniž by vyloženě hledala) náhradu.
Jenže jsou i ženy, které mají doma doslova poklad a přesto zahnou.
Chtějí věrného, vnímavého a podporujícího partnera. A když ho mají, najednou zjistí, že není sexy. Na rozdíl od sobeckého a nevěrného drsňáka, který se neptá a rovnou si vše bere. Co ženy žene do jeho náruče, když se mohou doma nechat hýčkat „hodným chlapcem“?
Silné ženství otřásá konzervativním mužstvím a konečný efekt je ten, že s tím mají problémy obě pohlaví. Ženy tak dlouho volaly po jemném, chápavém a empatickém muži, až se ho dočkaly. A to dokonce v takové míře, o jakou ani nestály. „Zlý chlapec“ ženám imponuje svým image excentrika a nebojácného, neohroženého bojovníka. Věří, že nje ochrání, bude-li třeba. Navíc nabízí vzrušující, dobrodružný život, takže s ním nikdy nebude nuda. Mnoho žen také jeho povahu bere jako výzvu. Pod tvrdou slupkou se určitě skrývá měkké jádro, říkají si a touží jej prozkoumat nebo dokonce zkrotit. Být první ženou v jeho historii, která to zvládla. Udělat ze zlého tygra předoucí domácí kočku. Ano, je to naivní představa, ale mnoho žen jí přesto podléhá.
 
K tomuto jsem našel názory  tří žen:  „Kdyby mi někdo před pár lety řekl, že se zamiluji do tak vulgárního chlapa, považovala bych ho za blázna. Ale stalo se,“ přiznává Kristýna (36). „Seznámili jsme se před třemi lety a moje závislost na něm začala sexem. Silně mě přitahoval a jako první muž v mém životě mě dokonale uspokojil.“
Vášeň trvá dodnes, ale je draze vykoupena. „Sprostě mi nadává a když nemá náladu, chová se hrubě, zachází se mnou jako s hadrem. Několikrát mi dal i facku. Potom je zas milý, omlouvá se, udobřujeme se v posteli. Sama sebou za to opovrhuji, ale nedovedu od něj odejít, vzdát se toho. Miluji ho a trpím,“ svěřuje se Kristýna.
 
Zkušenost se „zlým hochem“ udělala i čtyřiačtyřicetiletá Zuzana, která měla do té doby samé hodné a slušné partnery. „Vím, co to je, být přitahována parchantem. Jednomu takovému jsem kdysi padla do léčky. Ale tři měsíce mi stačily,“ říká. „Neměla bych na to nervy ani trpělivost, navíc nesnáším pocit nejistoty. Když jsem mu řekla, že s ním končím, byl z toho paf. Prý mu ještě žádná holka kopačky nedala,“ dodává. „Štěstí bylo, že jsem se do něj dokázala nezamilovat.“
 
Pokušení málem podlehla také třiatřicetiletá Miriam. „Mám solidního manžela, který je báječným otcem našeho syna. Dává mi lásku i oporu, nemůžu si na nic  stěžovat,“ říká. Pak ovšem na jedné party poznala Václava.
„Celý večer jsme se spolu bavili a já cítila, jak to mezi námi jiskří. Měl v sobě něco ďábelského. Od známých jsem se pak dozvěděla, že má moc špatnou pověst. Místo aby mě to odradilo, začala jsem ho obdivovat ještě víc,“ přiznává.
„A taky litovat, že jsem odmítla jeho návrh. Představuji si, jaké by to s ním bylo a vyčítám si, že jsem do toho nešla. Pak si to racionálně zdůvodním a jsem ráda. Bije se to ve mně, bere mi to klid.“
Já osobně si myslím, že pro mnoho žen by byla povolená nevěra neakceptovatelná. Chybělo by jim tam to intimní tajemství, ten adrenalinový pocit, že to umí utajit před manželem. Zkrátka když dovolíte pytlákovi volně lovit v lese, tak ho to už nebude bavit.

Hunter odpověděl před 4 roky

To si Fanyne teraz povedal úplnú pravdu a aj tie príklady z praxe sú reál. Ja by som ešte doplnil, že dnes si tie baby nás chlapov popretvárali k ženskému obrazu, lebo keď to porovnám s otcom alebo jeho generáciu, to boli chlapi!!!, živitelia rodín a ako oni povedali tak aj bolo a ženička doma len sklopila hlavu a „poslúchala“… Dnešné ženy sú na môj vkus až moc emancipované, ekonomicky nezávislé a voľnomyšlierkárske. Dnes si už nevyberá chlap babu, ako kedysi, ale vo väčšine prípadov naopak, i keď nám to tie potvory nepovedia, aby sa nedotkli nášho chlapského ega. V tomto smere sú všetky ohľaduplné 🙂
Chlapi, nemáte ten pocit, že Mr. „Hm“ vôbec neexistuje…? Že to boli len otázky na rozprúdenie debaty a zvýšenie návštevnosti stránky…? Mne toto hlodá v hlave už niekoľko dní… A ja blbec sa do toho nechám namotať 🙂

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hunter: Víš i mě tady štve, že někdo sem dá otázku nebo vypíše svůj problém, my se tu snažíme mu z našeho pohledu poradit nebo alespoň předestřít možnosti co dál, a on buď už neodpoví, nebo párkrát třeba ano, ale jak to dopadlo, to už nenapíše. Přitom právě to, jak dopadl by mohlo ostatní poučit. 
A s tím chlapstvím máš svatou pravdu. Já jsem sice z tohoto pohledu ještě konzervativní, ale už jsem jen slabší odvar svého otce a z dědy jsem už jen hovna pára. Dědek byl hodný chlap, ale měl doma přirozenou autoritu a co řekl, to byl zákon. Víš, ono to ale bylo i tím, jak ty slečny bývaly dříve matkami vychovávané. Ještě moje tchýně mojí ženu a její dvě sestry naučila vařit, šít, plést, dělat takové ty domácí úkony, prostě když jsme se vzali, skoro všechno uměla a se vším si věděla rady. Dcerušky z bohatších rodin k tomu vedeny už nebyly a bohužel dnes už i ty z těch řeklo by se proletářských rodin. Každá matka dnes dceři radí, aby si vyzkoušela více chlapů a našla si pokud možno bohatého troubu při němž nebude muset nic dělat, že všechno si koupí a nebo si i zjedná za manželovy peníze (hospodyni, chůvu, zahradníka). Jednou, to už je asi 10 let zpět byl v televizi takový dokument a tam kanadští muži přímo říkali, že Kanaďanku nechtějí, že ty jsou moc emancipované, tak sháněly přes různé agentury ženy z východu (Polky, Češky, Ukrajinky, Bělorusky) a nebo i Mexičanky. Já zase odmítal, ač tehdy Pražák, oženit se s holkou z Prahy. Manželka je z Moravy. A to už je 35 let, což pak Pražandy dneska i když hodně z nich je náplava ze všech koutů republiky nebo dcerušky náplav. Jenže ty jsou často horší než-li ty, co mají rodiče křtěné Vltavou.
Věříš, že už bych v dnešní době ani nechtěl být mladý? Kdybych byl, zůstal bych dobrovolně single.

Ber to tak, že si tu alespoň dobře pokecáme.

Hunter odpověděl před 4 roky

Ja to tak aj beriem, lebo sme asi podobný ročník výroby a názorovo sa vo väčšine zhodujeme. Ale ešte by som zabŕdol do tej témy: Mr. „Hm“ a kam princeznička išla A začnem príkladmi. Chodieval za nami do toho letoviska kamoš, ktorý bol docent, doktor, Cs., riaditeľ nemenovanej inštitúcie, uznávaná kapacita na Slovensku. Prvé dni sa vedel aj tri krát za deň opiť, ale totál na šrot. A neskôr, keď sa „aklimatizoval“, bol to on, kto nás nabádal:“A kedy už pôjdeme prekotiť nejakú babu?“ (ženatý). Druhý príklad: Začal tam k nám do partie chodiť Mudr. gynekológ – primár, jeden z najlepších odborníkov na ženské prsia na Slovensku. On nebehal s nami za babami, asi toho mal v práci dosť. Ale ožratý bol celú dovolenku. Ja keď som ho spoznal, tak som skonštatoval, že jemu by som si nedal vytiahnuť ani triesku z prsta 🙂 . Tu som chcel ukázať, ako sa aj seriózni ľudia v civile menia na zveri, keď sú na dovolenke. To slovo dovolenka, je odvodené od slova dovoľovať si. A každý sa na dovolenke zmení na niečo iné, ako je v civile a dovoľuje si…A zábrany z civilu sú zabudnuté. A s kamarátmi alebo baby s kamarátkami to ešte vedia umocniť. Davový syndróm.  

Fanyn odpověděl před 4 roky

Nojo, titul ještě nedělá člověka a ani není patentem na rozum. Jistě jsi byl na vojně v ČSLA, tak víš jak dokázali chlastat naši lidoví oicíři. S těmi carským mohli soutěžit. A nebo co sudruhovia oresný partajíci.  jedno ožralé hovado jako druhé.

Oem odpověděl před 4 roky

Líbí se mi názor Festa. Já bych si hodnotil jak ten vztah funguje celkově. Pokud jsem stále v práci a žena se doma nudí, vyrazí si s kamarádkou na dovolenou a tam se prostě nechá svést (jsou to emotivní stvoření a fungují jinak než my chlapi) tak pokud by všechno po návratu fungovalo normálně, byl by to jen úlet, tak rozbíjet takové manželství, to se na mě nezlobte, ale to by udělal jenom žárlivý vůl, který nedokáže pochopit, že žena není jeho majetek.

Fanyn odpověděl před 4 roky

OEM, Hm píše, že oni nejsou manželé. A další věc, jasně ty máš na věc jiný náhled, já také. Jakpak by se asi tvářila, kdyby řekl, že změnil práci kvůli ní a že teď místo 35 bude brát jen 20 tisíc aby míval volno být s ní? Víš vzali jsme se, že moje žena je moje a já její, né hmotně, ale citově. Nerad ze sebe nechám dělat vola a pokud do někoho investuji volný čas, city a i ty peníze, tak se o ni nemíním dělit. Manželka by mne samotného také nikam nepustila, tak proč bych měl já ji? A kdybych se něco dozvěděl, tak bych se od ní odstřihl na to tata. K čemu takové manželství? To pro mne nemá význam. Tady nejde o žárlivost, ale o princip. Za zradu se ve válce střílelo, v manželství rozvádí. Raději ten vůl než hlupák. Jasně, hlavně že budeš mít vypráno, navařeno, uklizeno. Na to ale nepotřebuji ženskou, to i mohu udělat sám. Se ženou nežiji proto, že potřebuji hospodyni, kuchařku, služku, ale že k ní něco cítím a jestli mne podvede, tak já to mám prostě v sobě tak, že city zmizí a láska se změní v nenávist. Třeba mi rozum nebere, že když se dva manželé rozvedou, protože jeden druhému byl nevěrný, že si pak spolu ještě píší? Někdy spolu i spí za zády nových partnerů. Svět je naruby. Kurvy a buzeranti mají zelenou, podvádění je normální, nevěra se nebere jako překážka v manželství. Tak se to bere i u rozvodového soudu, proto se musí zdůraznit, že k ní mám nepřekonatelný odpor, to platí, Ale říci: byla mi nevěrná“, to důvod k rozvodu podle soudů není. Za starší doby by to pro mne byl důvod k vyzvání na souboj na kordy a né jen do první krve, ale na život  na smrt. Raději zemřít se ctí než být živý hlupák a paroháč všem pro smích.

Hunter odpověděl před 4 roky

Či sa tam nechá zviezť, nie je podstatné. Ešte raz, ona postavila partnera pred hotovú vec a nič s ním nekonzultovala a asi minula spoločné peniaze bez diskusie Po druhé, tú dovolenku mala už vopred naplánovanú s kamoškou a využila len situáciu Corony, ako výhovorku. A miesto, kam išla a s kým a aký trtkoši sa tam nachádzajú… mi dáva len jeden výsledok. Aj jej. Keby som ja minul spoločné peniaze na „poznávací“ zájazd do Thajska bez predošlej konzultácie s partnerkou a potom tvrdil partnerke, že si tam idem oddýchnúť, tak by som doma visel s prievane za gule a bol vysťahovaný. Lebo by som jej klamal!!! A išiel priateľku podviesť za spoločné peniaze!!! Nikto neznesie klamstvo od partnera, ani kanďáci, ani coucoldi, ani homo, ani hetero, ani bi… A nechať zo seba robiť blba, tak tak nízko asi nikto z nás neklesne. Možno submisívny jedinci, ktorí sa nechajú využívať a v živote zneužívať. On je ale normálny žiarlivý heterák, tak to prosím Ťa Oem pochop. Ten vzťah je na ……. nepoužijem vulgarizmus, i keď by sa tu hodil – na odpis. Ja by som si radšej zobral domov štetku z ulice, lebo by som vedel, na čom som a nemusela by mi klamať.  

fest odpověděl před 4 roky

Řekl bych to asi takhle, pokud mi jde o vztah jako takový a o člověka, se kterým žiji, pak bych to zjednodušil, že důvodem k rozchodu není nevěra samotná, ale to, že vznikl důvod k nevěře. Ať už je to proto, že se žena doma nudí nebo že ji manžel zanedbává nebo prostě, že už je taková. Samozřejmě to platí recipročně i pro muže. 
Oem píše, že pokud je to úlet, tak by to nehrotil. S tím se dá souhlasit, pokud jsou s tím oba partneři smířeni a dokáží se s tím vnitřně srovnat. Osobně si sice myslím, že každý člověk je myslící tvor a od 15 let také plně zodpovědný za své činy, takže moc neuznávám úlet jako něco, co se prostě stalo a je to lehce omluvitelné, ale jak píšu, pokud je jinak dobrý vztah a ti dva si to dokáží v sobě srovnat, nemusí být důvodem k rozchodu. 
Jedná li se ale o dlouhodobou nevěru, kterou je jeden z partnerů podváděn, tak je to vždy z nějakého důvodu a platí výše vyřčené.
Moc se mi tedy nelíbí to zatahování peněz do celého problému. Samozřejmě, že asi utratila nějaké peníze za to, ale to se na mě nezlobte, to ve vašich domácnostech máte jen společné peníze, které můžete utratit jen společně? To si nemůžete koupit ani zmrzlinu či pivo sami, protože tak ubíráte ze společných peněz? 
Chápu, že asi by se nikomu nelíbilo, že někdo vezme peníze z rozpočtu a pak je použije na to, aby si šel zašukat někde bokem. Ale to je stále to stejné, může se nám nelíbit to, že má důvod takto odjet a utratit ty peníze. Pokud si manželka bude chtít odjet na dovolenou, na kterou z určitých objektivních důvodů nemůže jet se mnou, tak za mě mi je úplně fuk, jestli na to utratí 5 a nebo 10 tisíc. Tohle z mého pohledu opravdu není jádro problému, dokud budu věřit, že má žena si tam nejede vyhazovat z kopýtka schválně beze mě. A to ji věřit budu, protože ji znám. 
A Fanyn se ptá, jak by se manželka tvářila, kdyby ji manžel řekl, že změnil práci, aby s ní mohl být, ale bude brát místo 35, 20 tisíc. Na to je snad jasná odpověď. Měla by být ráda, pokud ji o jeho přítomnost jde více, než o peníze. Nebude ráda, pokud ji jde více o peníze a pak si samozřejmě bude stěžovat, jak se cítí doma osamělá a bude tím třeba také obhajovat svou nevěru. Ale to snad do prdele chlapi vidíte. A kdo to nevidí, ať si pak nestěžuje.
A Fanyne, ty si trochu odporuješ. Na jedné straně zde chvalořčíš svého děda a otce, jaké měli v rodině postavení a jak si dokázali zjednat autoritu a velebíš i matky, které ve své podstatě vychovávali své dcery k pracovitosti a poslušnosti a pak sám tvrdíš, že ty přece jsi se ženou z lásky a pro tu lásku a ne proto, abys měl doma obslouženo, že to dokážeš sám. 
Ono totiž obě tyto roviny jdou dosti proti sobě.
 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste: vyjádřím to stručně: Služku a kuchařku bez lásky a citu? NE, Lásku a city k ženské co je levá na všechno a líná? NE. Popsal jsem, že bych mohl žít sám a všechny ty vyjmenované věci si sám obstarat, a byl v klidu, než-li bych žil se ženou, která to sice bude doma dělat za mne i pro mě, ale zároveň mi bude zahýbat. A ten druhý případ, tak tam by nebylo co řešit, s takovou bych nežil a nikdy si ji nevzal.

Hm odpověděl před 4 roky

Zdravím a omlouvám se za tu dlouhou odmlku. Nečelo se mi to dobře, tak jsem to pak přestal kontrolovat. Přítelkyně se vrátila v pořádku domů a žádné změny v chování nepozoruji, až na to, že se přestala bavit s tou kámoškou a nechce mi prozradit důvod. Jinak jsme byli v kontaktu každý den, posílala mi fotky, volali jsme si atd.
Po přečtení zdejších příspěvku nemohu vlastně nic potvrdit, ani vyvrátit, ale snažím se nic špatného nepřipouštět.

Oem odpověděl před 4 roky

Myslím, že pokud váš vztah funguje, ona je fajn a taky v posteli vám to klape, je zbytečné nad tím dál pátrat. I kdyby na té dovolené podržela celému hotelu, tak pokud měli kondom a doma nepoznáš žádný rozdíl, je to úplně jedno. 
Jakkoliv v tom budeš rýpat a pátrat co se dělo, byl bys nakonec ty, kdo ten vztah rozloží. Buď rád, že máš samostatnou ženu, která ti nevisí na krku a umí se taky sama zabavit, abys měl čas i pro sebe. To je taky peklo, ženská, která čeká s rukama v klíně, než chlap přijde z práce a zabaví ji.

Čistá Pravda odpověděl před 4 roky

Kamoška asi vyváděla a snažila se do toho zatáhnout i manželku. Jí se to nelíbilo, tak se s ni teď nechce moc vybavoval. Kdo ví, co si tam řekly. Ty můžeš být v kllidu.

Hm odpověděl před 4 roky

Ptal jsem se jí na tu kámošku, jestli vyváděla, ale nechce se o ní vůbec bavit. Vlastně jediný, co se mi fakt nelíbilo, že se opalovala nahoře bez. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ano, přikláním se k tomu, co říká Čistá Pravda. Pak by to zapadalo do toho, co jsme tu probírali, že tvá přítelkyně, Hm, měla té kámošce dělat jen garde v její cestě za mrdáním a aby sama nevypadala jako kurva, dost možná se tvou přítelkyni do toho také snažila zatáhnout a ta nechtěla, proto si třeba vjely do vlasů. Možná chtěla ta kamarádka, co je single a tvé přítelkyni závidí vztah s tebou, Hm, ji ukecat na nevěru a pak by sama třeba práskla, že ti ta tvá byla nevěrná, jenže jí to nevyšlo. Ženské jsou v tomto závistivé a nepřející potvory ve stylu, když mě chcípla koza, tak ať sousedce chcípne také. Ale zase pak nechápu, proč ti nechce říci důvod té rozmíšky mezi nimi. Jedině že se bojí, že kdyby ti pověděla, jak ji ta kámoška sváděla do nevěry, že bys jí to nemusel věřit. No, ať tak jako tak, na druhou stranu nehrozí, že by tvá přítelkyně s tou kámoškou ještě někam jela. Ale už ji samotnou nepouštěj, protože třeba tam jen nebyl pro ni chlap, co by se jí líbil a pokud se okolo ní nějaký motal a ten se jí nelíbil a kámoška, která si vrzla s jeho kamarádem ji sváděla takovým tím: „Nebuď blbá! Si trapná!“ apod. tak se se zlou potázala. Jezděte ale spolu, příště by se mohl namanout někdo, kdo by se ji třeba líbil a kde by byla ta chemie. 

Hm odpověděl před 4 roky

Po tom, co jsem si tu přečetl nevím jestli za tím přece jen nestojí nějaký úlet a právě proto se o tom nechce bavit.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hm: Pokud se rozhádala se svou kámoškou, tak máš příležitost kontaktovat kámošku pod záminkou: Co se mezi vámi stalo?“ Třeba se u vínka ta kámoška rozpovídá. A tu svou, jak jsem ti radil, také opij. Pozvi ji na véču nebo ještě lépe, něco objednej domů, nalejvej jí a třeba vyměkne a začne zpívat. Jinak ti to bude stejně vrtat v makovici a nedá ti to klidu.

fest odpověděl před 4 roky

„Ale už ji samotnou nepouštěj, protože třeba tam jen nebyl pro ni chlap, co by se jí líbil a pokud se okolo ní nějaký motal a ten se jí nelíbil a kámoška, která si vrzla s jeho kamarádem ji sváděla takovým tím: „Nebuď blbá! Si trapná!“ apod. tak se se zlou potázala. Jezděte ale spolu, příště by se mohl namanout někdo, kdo by se ji třeba líbil a kde by byla ta chemie.“
 
To ti teda fakt nevím, mnoho věcí vidíš velmi rozumně, ale tohle mi opravdu přijde ujeté. Chápu, že nikdo nechce mít nevěrného partnera a nechce žít ve lži, ale to ji jako chceš hlídat každý její pohyb? Myslíš si, že pokud něco takového hrozí, že když se to nestane na dovolené, tak se to nemůže stát někde jinde? A kdo mu zaručí, že se to nestane na dovolené i tak? Zajdou do baru, on to přepískne, odpadne a holka si užije, i když on tam bude. 
 
A ono taky tohle to podezírání neustále a stálé očekávání něčeho zlého, dokáže rozbít vztah kolikrát snadněji, než ta skutečná nevěra. Ty Fanyne často píšeš jak si striktní a jedna nevěra a konec. Pár příspěvku výše jsi vehementně nabádal k používání špionských programů a pod. z důvodu oprávněného podezření, jako bys chtěl jen jistě potvrdit to, o čem jsi skálopevně přesvědčen, teď už uznáváš, že třeba holka tam byla slušná. No, pokud byla a on něco takového použil a ona na to nějak přišla, tak může reagovat stejně rázně jako ty a vztah ukončit a nikdo by se ji nemohl divit. 
 
Hm: A ty pokud můžeš tak nic nevyšetřuj a chovej se přirozeně. Jak píšu, můžeš více pokazit, než získat a i pokud by tam něco provedla, tak jestli zjistí, že ji podezíráš, tak začne být ještě opatrnější. Nech ji tak a v pocitu, že o ničem nepřemýšlíš a neboj, dříve nebo později, pokud se něco stalo, to nějak vyjde na povrch. A pokud ne a bude vám to klapat, tak to prostě neřeš. Ubližuješ sobě a ne ji. 

Hm odpověděl před 4 roky

Už se v tom vrtám a říkám si, že ta kámoška ji musela pěkně ovlivnit, když ji ukecala odhodit horní díl plavek. Se mnou by ji to ani nenapadlo. Takže ta dřivější důvěra je pryč

fest odpověděl před 4 roky

A jak to vůbec víš, že se opalovala nahoře bez? To ti řekla nebo soudíš podle toho, že má opálená prsa?  

Hm odpověděl před 4 roky

Jednoduše podle toho jak je opálená, pak mi to jen potvrdila. Prej tam byly teměř samy a že s tím přišla ta kámoška.

Fanyn odpověděl před 4 roky

este… Prosím tě, jestli se s ním nikdy bez neopalovala a jistě spolu souložej, tak Hm ví, že měla bílá prsa a najednou je má opálená. A nikdo netvrdí, že když bude pátrat, že zjistí, že něco bylo. Kontroly nemají za cíl něco odhalit, ale naopak dojít k výsledku, že vše je OK. A to, pokud není vš OK, je jen záporný výsledek, který je třeba řešit a né jej nechat být. Dobře, že se zajímá. To má být hloupý a smířlivý mamlas, namlouvající si, že vše je OK a i kdyby nebylo tak jen se do toho nešťourat, aby se ona náhodou nezlobila? je vidět, že tvůj přístup je ryze kandovský a že se neumíš vžít do pocitů normálního heteráka. Nevím jak by se ta jeho tvářila, kdyby na ni ta ex-kamarádka něco vyslepičila, Hm to té své řek a dodal, ať to neřeší, že jemu to vlastně nevadí, že ji má rád i tak…

Hunter odpověděl před 4 roky

Hm, to že bola na pláži hore bez, je pri mori úplne normál. Na to ju kamoška vôbec nemusela prehovárať. A keď Ti to tvrdí, tak tá Tvoja princeznička klame.Keď baba vidí okolo seba na pláži všetky baby nahore bez, tak aj ona ju zhodí, aby tam netrapošila s podprdou. Zhodila ju aj moja fanaticky náboženská tetka, čo je viacej v kostole ako doma! Čiže, keď to zvalila na kamošku, že ju na to prehovorila, nie je to pravda. Radšej si sa mal opýtať, koľkých diskoték do rána sa s kamoškou zúčastnila. Tam uvidíš, či bude pokračovať v klamstve, lebo po večerníčku určite nešli do hajan ale užívať si. A bez Teba.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hm: Já bych otestoval tu její kámošku, jakože se zajímáš, co se mezi nimi stalo. Třeba bude mít ještě na tu tvou pifku a něco prozradí. A kdyby to řekla té tvé, žes ji někam pozval a zjišťoval, tak to svěď na to, že je z toho jejich rozhádání přepadlá, nemluví a ty že nevíš na čem jsi. A jen tak ze srandy nadhoď, že jí jistě nebude vadit, že by sis udělal s nějakým kámošem nějaký prodloužený pánský víkend, že jsi jí také nebránil. Alespoň uvidíš na čem jsi.
Huntře: jasně, kdyby řekla, podívek, tam byly všechny ženské na pláži nahoře bez, tak jsem to také sundala, to by znělo logicky, ale tvrdit, že ji k tomu ukecala kámoška… Blbý canc.

Hunter odpověděl před 4 roky

Hm, A to jej ani neprišlo blbé, ako Ťa odstavila na vedľajšiu koľaj a akého debila z Teba spravila? Porozmýšľaj nad tým, dať jej toto celé večer povinne prečítať, a potom nech sa vyjadrí, ako to vážne myslí z Vašim vzťahom. Nech vidí, ako to vidia ostatní ľudia. Príspevky cucoldov a kanďákov by som vynechal, lebo si hetero. A keď nepríde ospravedlnenie z jej strany, tak Váš vzťah je na ho…o. A za pár týždnov Ti vyvedie ešte väčšiu sprosťárnu. 

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyne, keď sú kvôli niečomu 25 ročné baby rozhádané, tak jedine kvôli chlapovi/chlapom (sokyne). A to z nej nevytiahne ani na smrteľnej posteli. Kvôli nezaplatenému účtu v bare to nie je 🙂

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hm: Hunter má pravdu. Kdyby třeba jela s mamkou nebo se sestrou, jestli má, tak by ti tam sice také mohla být nevěrná, ale nemohl bys nic namítnout, ale sbalit se, postavit před hotovou věc, že za týden jede na 8-denní letecký zájezd do Řecka… Hele v dnešní době, kdy je tam prázdno to last minute jistě nebylo. Ale teď už je to pasé, per to ďas, to už bych tolik neřešil, ovšem zjistit co bylo se dá i když jen díky jejímu prokecnutí nebo zpívání bývalé kámošky. Heleď, něco se tam stalo, o tom žádná. A to, že ti psala i volala každý den několikrát a posílala fotky, to nic neznamená. Klidně by mohla s tebou telefonovat a zezadu v sobě mít nějakého Řeka, to přeháním, je to míněno obrazně, ale víš asi co tím chci říci. Pokud nic nebylo, tak bezva, OK, vše je v nejlepším pořádku, ale pokud přece jenom něco bylo a projde jí to bez ztráty květinky, tak uvidí, že se dozvíš kulové a klidně si to zopakuje a když né u moře, tak třeba na horách nebo na nějaké dívčí víkendové jízdě bez tebe.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Huntre:  Jenže baby se také umí na sebe totálně nasrat a pokud ta kámoška je single, tak ta nemá co ztratit a nic jí nehrozí. Naopak si muže zgustnout na přítelkyni od Hm tím, že na ní něco kecne. Proto není radno se ženským svěřovat, protože jejich kamarádství může kdykoliv skončit. Onehdy jsem četl zpověď nešťastné ženy, která se kdysi odvázala s kolegou v práci před kolegyní, co byla kámoška. Za dva roky se rozhádaly a ta kamarádka tu ženu začala vydírat, takže si od ní vypůjčovala peníze, malé částky, které nevracela, jinak hrozila, že vše řekne jejímu manželovi. Manžel pochopitelně nic nevěděl.. Ale souhlasím s tebou, muselo jít o něco pro ně dvě závažného a tím, že to nechce  ta od Hm mu to svěřit, je v to nějaká nekalost. Kdyby šlo jen o nějakou urážku, něco, že jedna druhé nepůjčila nebo nezaplatila, tak by mu to řekla, ale to mlčení něco věští.

Hunter odpověděl před 4 roky

Riešime tu, či ju tam niekto pretiahol alebo nie. To nie je podstatné. Dôležité vo vzťahu dvoch ľudí aj rovnakého pohlavia je, či toho druhého klameme, hovoríme polopravdy alebo pravdu zamlčujeme. A to je prípad Tvojej princezničky. A dôvera má tiež určité hranice, každý ich máme iné. Ja osobne som nie jeden vzťah ukončil, keď som stratil dôveru v babu a zistil, že mi klame. 
PS: Aj to, že je rozhádaná s kamoškou môže byť len divadielko, čo pred Tebou hraje, aby ona bola tá chudera, ktorú treba ľutovať. A Ty zamilovaný jej to zožerieš aj s navijákom. Také herečky, ako sú naše partnerky, nie sú ani v Národnom Divadle…:) , to je život.

Hm odpověděl před 4 roky

Tak zrovna pro mě je to celkem podstatné. S její kámoškou se nebavím právě proto, že je to ku…tedy promiskuitní dívka. Co se tyče diskošek, prý tam byla nuda, jen jednou mě překvapilo, že v jedné appce byla jakože online až do 3 do rána. Tohle mi vysvětlit nedokázala.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Diskotéky a byry, co jiného tam funguje ve 3 ráno. To je dost podezřelé. Vidíš, kousek po kousku si to složíš jako mozajku. Ale tu kámošku i přes tvou averzi k ní bych prubnul.

Hunter odpověděl před 4 roky

Ja som tých diskoték pri mori zažil nie desiatky a na žiadnej nebola nuda. Aj v tom Slovenskom letovisku, čo vyššie popisujem. Zase Ti klame. Diskotéka, to bola predpríprava na jebačku. Aj baby tam chodia za týmto účelom a niektoré len za týmto účelom. A keď Ti bude tvrdiť, že s nikým netancovala, zase Ti klame. A bude Ti tvrdiť, že ju nikto nebalil, zase klame. Keď jej tam žiaden chlap neplatil, zase klame. Nepamätám si, keď sme boli pri mori, či som niekedy išiel spať skôr ako o 4 ráno. Však som bol na dovolenke si užiť. Doobeda v tieni som to dospal a keď zapadalo slnko, ožívali sme a išli hýriť do rána. Napadla ma teraz taká otázka: Opýtaj sa jej, kde bola, keď jej kamoška mrdala na izbe. Čo Ti zase zaklame.

Hm odpověděl před 4 roky

Na to jsem se ptal, ta prý prostě zmizela a vratila se až další den. Jak to tedy bylo podle tebe Huntre?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hunter: Vidíš, tohle mne nenapadlo, jasně. Jestli jak Hm píše je ta její kamarádka kurva či slušněji promiskuitní dívka, ta tam kvůli jinému nejela. Jeho přítelkyni potřebovala jako doprovod. A jestli ona někoho klofla (šukat se sice dá i na pláži za šplouchajícího moře) tak ta přítelkyně Hm určitě neseděla před bungalovem na schodech nebo u hotelové fontány na lavičce, ale šla se bavit.

Hunter odpověděl před 4 roky

Vidím, že u Teba je podstatné, či Ťa tam podviedla alebo nie. Zopakujem to ešte raz. Keď má o Teba čo len trošku záujem, neprizná sa Ti ani na smrteľnej posteli ani pri štyroch promile. Toto ma napríklad naučila moja mamka. Čumel som vtedy ako 20 ročný puk : Zatĺkať! zatĺkať! zatĺkať! A vtedy som si uvedomil, že ani moja mamka nie je svätá, začali sa mi oči otvárať a určite si vrzla pomimo. Rodičia mali šťastné manželstvo. Také staromódne. Foter keby to zistil, tak som asi sirota. A ešte jednu myšlienku: Ten, kto klame, nemá čisté svedomie. A Tvoja princeznička klame až až až…. A myslí si, že jej to všetko žerieš. Tiež som mal babu, do ktorej som bol ako sova do hodín, tiež som si s ňou každý deň volal, keď bola doma u rodičov a také parohy mi narástli po jednej dedinskej diskotéke… a bol koniec. Popisujem to v 13. diely mojich poviedok. Neviem, prečo to admin nepovesí, lebo to už má vyše týždňa (asi je na dovolenke). Keď chceš vedieť pravdu, kamarátka tej kamarátky sa rozrozpráva po prvom promile. Určite vie detaily ich dovolenky.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Huntere, jak říkám, zaměřil bych se na kamarádku. A ty myslíš, že ta jeho, když bude ovíněná a při šukání nic nenaznačí, nenakousne? Já nevím, ale znám holky z doby mlada, co na sebe v opilosti vyslepičily věci, co by jinak neřekly. Ale každý je jiný.
Hm, já bych ti moc přál, abychom se já i Hunter mýlili, ale dokud se něco nedovíš, nebudeš vědět na čem jsi. Zeptej se té sví jak psal Hunter.

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyne, ja som myslenie žien nikdy nepochopil a nepochopím do konca života. Ale vždy, keď niečo robili, malo to nejaký skrytý význam, ktorý som pochopil alebo odhalil až neskôr alebo nikdy. My chlapi sme priamy, oni málokedy. Vždy majú nejaký cieľ, ktorý riešia komplikovane, záludne a všelijakou okľukou. V tom sme rozdielny. A čo bolo cieľom toho lapsusu – dovolenky, sme prebrali už asi zo všetkých strán. Ja som Ti tu „Hm“ popísal len život ako to chodí. Z vlastnej dlhoročnej životnej skúsenosti. U Mňa je podstatné, keď mi niekto klame do očí a „Hm“ to schytal niekoľkokrát. Takého človeka odpíšem do konca života. U neho je podstatné, či mu zahla. Keby to bol jednorázový úlet na podnikovom večierku, čert to vem, ale toto je premyslený podvod a séria klamstiev od nej. A ešte sa zopakujem. Keď ju budeš konfrontovať, prehráš!!! ten dialóg-súboj. Oduje sa, vynadá Ti do žiarlivcom, spať budeš v obývačke a ona bude revať do vankúša. Týždeň bude tichá domácnosť a potom sa doplazíš s prosíkom a plnými guľami. A jej lapsus bude „zabudnutý“ ale Ty nezabudneš do konca života.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Huntere: Jsme oba tak přibližně starší ročníky, máme oba stejné názory, jestli chceš, napiš mi [smazano]. Myslím, že si máme co povědět. A samozřejmě můžeš i ty Hm.

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyn dík, ale ja som išiel do tejto debaty, lebo dôverne poznám dejisko a  baby v jej veku. Sralo ma to klamanie a jak s ním zametá a manipuluje. A trošku viac poznám zmýšľanie  báb, ako Hm. A keď mi admin povesí tú poviedku, to je čistá pravda – život. To sa tu rozpíše viacej ľudí aj Ty.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Tak co Hm, něco nového?

fest odpověděl před 4 roky

Hm: Máš tady přes 100 příspěvků, dozvěděl jsi se od Fanyna a Huntera skutečný obraz toho, jak to v životě chodí, tak už moc nemáš nad čím uvažovat. Já sice tomu všemu vůbec nerozumím, protože nejsem ten klasický samec, lovící heterák, ale nějaká zvláštní nemyslící forma zvaná údajně kanda, či nějak podobně, ale přesto od počátku vidím, že ve vašem vztahu není všechno v pořádku a dle mého je to to hlavní, nad čím bys měl přemýšlet. Ale nechci se stále opakovat a ty už máš rad více než dost. I když většina je stále stejných. Jsi velký kluk a jako velký kluk by ses k tomu teď měl postavit a nějak s tím naložit. Ale musíš do toho také vložit kousek sám sebe a nečekat, že to za tebe někdo vyřeší  

Fanyn odpověděl před 4 roky

Fest: Svatá pravda.

Hunter odpověděl před 4 roky

Feste, veľký súhlas. Hm je do nej ako sova do hodín a ona to zneužíva. To sa v rovnocennom vzťahu nerobí.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hm, tak pochlub se, jak pokračuje tvé pátraní a váš vztah s přítelkyní? Přišel jsi na něco nového?

Hm odpověděl před 4 roky

Vlastně nic extra, nakonec jsem teda napsal té kámošce, ale moc sdílná nebyla. Podle mě tam přece jen něco proběhlo, ale přítelkyně to rezolutně odmítá.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hm, ty jsi jí neměl psát, ale pozvat ji někam do vinárny a pohovořit s ní jakože máš starost, co se tam mezi nimi událo, že ta tvoje je taková zamlklá. A zeptal jsi se přítelkyně na to co ti radil Hunter? Kde byla, když ta její kámoška měla na pokoji frajera na šukání?
Hele, přítelkyně bude zatloukat a zatloukat, to je jasné. Ta ti to nevyklopí.

Hm odpověděl před 4 roky

Na to jsem se ptal, tvrdí že žadného frajera u nich na pokoji neměla, šla k němu nebo já nevím.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hm: A ty věříš tomu, že kámoška šla s frajerem k němu a ta tvoje šla do hotelu do hajan? Nebylo to, že každá z nich šla s tím svým? Jasně, u nich na pokoji, bungalovu nebo kde bydlely třeba celou dobu nic nebylo, Sám jsi se přesvědčil, že ve tři ráno někde byly a že nespala. Hunter má pravdu.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Jak zareaguješ, kdyby zase chtěla sama někam jet? Co kdyby chtěla jet v zimě bez tebe s nějakou kámoškou na hory? A zkus zahrát divadlo, že také někam vyrazíš s nějakou partou kluků nebo kámošem.

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyn, to neni dobré. Ona ho suverénne pustí, aby mala obhajobu: keď ja, tak aj ty môžeš ísť na hory s kamošmi. Stále bude zatĺkať a klamať.To nie je riešenie. Ja by som sa vrátil k tomu, že bola blbosť kontaktovať tú jej kamošku. Ale keď už to spravil, tak nech to dotiahne. A tiež klamstvom!!! A nie cez telefón! Nech si dá s ňou osobné stretnutie v kaviarni (neodporúčam, lebo sa pripraví na nepríjemné otázky) alebo nech ide za ňou do roboty, nech ju počká pred robotou, nech ide k nej domov, nech sa s ňou „akože“ náhodne stretne…, len nie cez telefón. Prekvapivé stretnutie je najlepšie. A natvrdo, nasrano, žiarlivo, zúrivo nech sa jej spýta: „Priateľka sa mi priznala, že tam mrdala s grékom. Je to pravda?!!!“ Nie je dobré mať pri tej otázke svedkov, napr. kolegov z roboty. Face look je dôležitý. Určite neni pokrový hráč a z jej reakcie sa dá veľa vyčítať. Keď bude uhýbať zrakom, klame. Buď Ti to potvrdí alebo sa ju bude snažiť obhajovať, čo určite spraví. A keď ju bude obhajovať, že nikoho nemala, zaklincovať to nasrano, zúrivo, že nedostala krámy a Ty gréckeho bastarda vychovávať nebudeš!!! Určite vie, že berie antinu, tak toto bude pre ňu novinka/šok a pritlačí ju to k múru. Napríklad jej zaklam, že ju pred časom vysadila zo zdravotných dôvodov. A keď sa bude cítiť oklamaná Tvojou priateľkou (bola v tom, že HA berie), možno povie pravdu. Alebo z reakcie vycítiš, na čom si a grék to napríklad nebol ale inej národnosti. Lebo o to Ti najviac ide. Vedieť pravdu a dostať toho chrobáka pochybnosti z hlavy. Ináč sa ho nezbavíš. Držím palce a dotiahni to.
PS: Hm, dobré čítaníčko ten môj 13. diel série poviedok. To som dal ale chrobáka pochybností o vernosti svojich milovaných viacerým čitateľom (ako máš Ty teraz). A ako Oem konštatuje, dalo by to na hodne hrubú knižku skutočných poviedok…, ale to nebol môj zámer. Môj zámer som tam vysvetlil v úvode reál zážitkov.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hunter:  Uhýbá pohledem – klame
              Hraje si s prstýnkem, kroutí prstem řetízek na krku, konec vlasů – klame
              Dává vyhýbavé odpovědi či odpovídá otázkami – klame
Navíc jak píšeš, že by ho klidně pustila, Já mám opačné zkušenosti. Většina promiskuitních žen je sama žárlivá a nepustila. To je jako s trojkou. Plno žen by vedle partnera do sexu chtěla třeba i jeho kamaráda, ale kdyby chlap chtěl druhou ženu, přiznávají, že to by nedaly.

A ještě jednu věc by mohl říci té kamarádce: „Ze je to stejně jedno, že té své stejně už stejně nevěří a že to s ní asi ukončí, když není schopna se přiznat a že byla chyba už to, že ji do toho Řecka pustil“
Ono mezi námi, pokud není Hm submisivní tak to stejně bude spět k rozchodu. Já už bych byl tety z takového vztahu pryč.
 

Hunter odpověděl před 4 roky

Hm, ešte ma napadlo pokračovanie. Keď sa stihneš po výsluchu kamošky rýchlo stretnúť so svojou princezničkou, lebo si určite budú chcieť medzi sebou volať (napr. ten Tvoj mi urobil na ulici pred robotou žiarlivostnú scénu) a nedopustíš ich telefonický kontakt, aby sa dohodli…, tak môžeš aj doma konfrontovať tú svoju. Napr.: „Dnes som bol náhodou s Tvojou kamoškou a trošku sme si pokecali o Vašej dovolenke….“ Tu budeš mať navrch a neprehráš s ňou dialóg, lebo nebude vedieť, čo na ňu nabonzovala a určite tá Tvoja nemá čisté svedomie. Jedine, že by sa volala Matka Tereza 🙂 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Huntere: ještě takový můj dodatek… Kdyby zablufoval, že chce někam jet s kamarády a ta jeho by Hm v pohodě pustila ať jede, tak by to pro Hm byla jasná známka toho, že jí na něm vůbec nezáleží, protože jinak by jí muselo být jasné, že kluci tam po večerech nebudou hrát karty.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Jedna ukázka pro Hm, aby si nemyslel, že je to vše co jsme tu napsali já a Hunter jsou blebty žárlivých chlapů.
 Zrovna jsem četl takovou věc, jaká trápí tebe. Ženské nabídla kamarádka jet na týden na Mallorku a ona stejně jako ta tvoje postavila svého přítele týden před odjezdem před hotovou věc. Přítel byl proti a ona to dala na fórum XY. Samozřejmě jí přednesl, že ví jak to na takových rekreacích chodí. No ženské se do přítele pustily, udělaly z něho žárlivce, co si o té ženě myslí, že ji urazil a že ženské si jezdí jen odpočinout, prostě feministické blblabla  Prý kde přišel na nějakou erotickou turistiku.
No a ozvala se jedna žena s nickem TULi a ta napsala toto:
TULI – 18.7.2011 18:26
ruku na srdce – vsechny od A az do Z !!!
– vzdyt ten sexualni turismus existuje …. 
– nejsme vsechny stejne …. nektera to prizna, nektera ne …  ale kolik mladych cisniku napr. v EGYPTE , TURECKU , RECKU … a nebo tanecnici a ruzni mladosi se priznali …. ze si uzivaji s cizinkama … vzdy maji ten jeden turnus … uzijiu si  a pak prijede dalsi turnus …
pamatujete GHOST … s PATRIKEM ?? uz v te dobe … jezdily slamene vdovy … a pres tyden si to uzivaly ….

ADELO – tim nechci rict , ze by jsi tam delala tyhle veci …ale PRITEL si to nevymyslel …. BOHUZEL – EXISTUJE I SEXUALN. TURISTIKA !!!!!!
TULI – 18.7.2011 17:29
1234-5: presne tak – kdyz s nekym zijes .. tak se prece domluvime, ne ?? a ne OZNAMUJU A JEDU !!
to muzes byt zrovna sama … bez pritele … decko das babce a dedovi … a nemusi se na nikoho vazat ….
dokud je chlap – super .. jak pise ONA ….okouzlil ji , ohleduplny , .. je vse SUPER … jednou nesouhlasi a je KONEC !!!?

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyne, ten bluf s kamošmi, som proti. To nič nerieši. Koľkokrát ženská povie áno, ale myslí nie a naopak. A vidíš, že s klamstvom nemá problém a stále niečo  pred ním tají. A je toho hodne. On potrebuje vedieť pravdu, aby nebol za vola a dostal toho chrobáka z hlavy. A dôležité je, aby sa do toho nezamotal a nedopadol ako típek, čo popisuješ o kamoškách, čo idú na Mallorku. On v tom konfrontačnom dialógu musí mať navrch. Keď bude vedieť pravdu, alebo keď princeznička nebude vedieť, čo na ňu kamoška nabonzovala, vyhrá. Doteraz už niekoľko týždňov prehráva. A možno to bude Pirhovo víťazstvo….Aj tak sa bojím, že svoje „dokázané“ poklesky poprie, ale on nebude za žiarlivého blba. Iba za oprávneného žiarlivca. A to je rozdiel a hlavné. A schytá to kamoška, čo ju nahovorila na sex turistiku.

Hunter odpověděl před 4 roky

Rozmýšľam nad tým, či tam tá kamoška išla konkrétne za nejakým nabijákom alebo ho tam klofla na diskotéke. Bola tam už niekedy na dovolenke? Jedno je však isté. My, keď sme išli baliť baby, nikdy sme nešli sólo! Tak aj tá tvoja princeznička tam na betón mala „svojho“ garde/nápadníka/obdivovateľa/gentlemana/platiteľa. A bez šprndy na pláži… A s nadržanými chalaňmi… Uf, to je iné, ako sa len tak opalovať bez šprndy, ako to robia normálka ženy pri mori… Čo robila, keď bola sólo bez kamošky?… A s kým?… Určite nešla do hajan po večerníčku… Tiež si užívala dovolenku… Ale ako?…Na tieto otázky Ti nikdy nedá pravdivú odpoveď. Tak to ani neskúšaj. Aj tú šprndu Ti priznala, len po dôkaze. Jediné rozumné riešenie je zatlačiť klamstvom na tú kamošku, ako Ti vyššie radím. Určite sa dozvieš nepríjemnú pravdu. My, keď sme išli baliť baby, vždy sme sa snažili ich rozdeliť, a potom sme si skoro vždy zamrdali, keď sa to podarilo. Túto taktiku používajú všetci proutníci.

Hunter odpověděl před 4 roky

„Hm“, aký má vzťah Tvoja princeznička k alkoholu? Keď je zarytý abstinent, môžeš byť relatívne kľudný. Keď nie, je to s Tebou blbé. Všimol si si niekedy v živote, pri nejakej žúrke, oslave, chlastačke, opijáši …, ako sa niektoré ženy boja si vypiť? Ako ich musíš prehovárať na jeden pohár? Každá takáto si uvedomuje, že pod vplyvom alkoholu ľahko roztiahne nohy a už sa jej to niekedy v minulosti stalo!!! a hanbí sa za to. Tá kamoška určite nie je abstinent, uhádol som? A keď ona pila so svojim nabijákom, určite ukecali aj tú Tvoju na jeden, dva tri… Keď bola baba pripitá, zamrdal si len jeden z nás. Keď bola baba na šrot, uľavili sme si aj viacerí. Napr. jedna moja frajerka sa mi priznala, že na žúrke poriadne pripitá mrdala na stole s kamošom (ja som ho poznal, ona neznášala) a „obecenstvo“ ich ešte aj povzbudzovalo. To sa jej stalo, keď sme ešte spolu nechodili. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hutere, náš přítel Hm  teď asi neví, na čem je. Máš pravdu, tak to chodí. Manželka mi kdysi vyprávěla, že když měla 25, byla se sestrami ve věku 23 a 17 na dva týdny v Bulharsku. To bylo ještě za časů, kdy tu vládla rudá strana, mocná čarodějka. No samozřejmě, že od své matky dostaly náležité školení. Hned druhý den na pláži do nich začali hučet nějací místní bulharší kluci a byli neodbytní jako komáři. No, ty tři se ale držely stále pohromadě a absolutně nepily a odmítaly pozvání tam či onde. Moje žena by si do dnes navzala kapku alkoholu, takže hoši se nechytali. Oni prý byli nasraní, až vzteklí. Začali být drzí. Naštěstí v kempu, to bylo v Albeně, bydleli vedle jedné rodinky se třemi dětmi a ta je takříkajíc adoptovala a holky si zase hrály s jejich dětmi. Teprve když těm Bulharům ten chlap cosi řekl a vyhrožoval Milicí (tehdy tamní policie) kluci nasraně dali pokoj. manželka byla ze tří sester nejhezčí a říkala mi, že z těch kluků šel až strach a že byli otravní jak čtvrtodenní zimnice.
Když jsem si ženu později vzal, rok a půl jsme bydleli v Praze. Žena našla práci v PZO Strojimport. Ona měla sice SŠ, ale před ní se ve Zlíně, odkud pochází (Tehdy Gottwaldov) vyučila ve Svitu vysekávačkou usní, takže ve Strojimportu pak dělala na odd. kde se dovážely různé kožedělné, vysekávací a obuvnické stroje. Jí bylo 30, čerstvě vdaná, zatím bezdětná… Pochopitelně se stala středem zájmu takových těch podnikových Don Juanů. Byli jsme ještě zamilovaní a ona mi vše říkala. Ta pozornost jí štvala, ale většinu ometáků zvládla odpálkovat. Až na jednoho, který byl šíleně vytrvalý. No a tak jsem vyrazil jednou do Strojimportu a dole ve vestibulu při recepci čekal na manželku, tehdy jsme chtěli cosi jít kupovat. Když se otevřel se výtah, vypadlo z něho pár lidí, mezi nimi manželka a zmíněný inženýrek-otrava. A on, nevěda, že tam jsem, protože mne neznal, bral mou ženu za ruku i když ucukávala. Tak jsem k němu přistoupil, řekl mu kdo jsem, dostal před všemi dvě rány pěstí až si ustlal. Vyhrožoval mi, ale já mu řekl, že klidně může zavolat VB, alespoň se vedení dozví, co je za šmejda a jestli mu něco říká paragraf narušování socialistického soužití a narušování manželství.  Jistě byl v KSČ, v tehdejších PZO ti, co jezdili do zahraničí museli, jinak ven nemohl. Asi si spočítal že 1+1 =2 a že kdyby to mé napadení projednávali soudruzi na stranické schůzi, asi by jej umravnili. navíc ředitel odboru, jemuž má žena dělala sekretářku byl také původem ze Zlína a měl stejně starou dceru jako byla má žena. Ten tomu otravovi sám domluvil, aby jí dal pokoj a moji lekci schválil. A měla klid a už si na ni nikdo netroufl a inženýrek-otrava byl chlapům pro srandu. ono jde jen o přístup ze strany ženy. Bohužel, většina se napije a nezná svou míru. Tu když překročí, je zle a pak nevědí, co se s nimi děje. Hunte, pravdu díš. Ten alkohol je vstupní brána do pekla a rozevírač stehen. To pak zásady a předsevzetí jdou pryč. No a když už se něco provalí a dotyčná to neokecá alkoholem, protože ten je spíš přitěžující okolností a její blbostí ( jako u někoho, kdo s alkoholem sedl za volant a vyboural se), tak nastoupí báchorka o tom, že ona za to nemůže, že ji dal někdo něco do pití a že byla omámená (viz ta pěkná kočka učitelka, co natočila czech casting, kde si vesele  zamrdala s kameramanem a pak, když se to provalilo a rodiče dětí které učila žádaly vedení školy, aby ji vyhodilo, tvrdila, že ji omámili nějakým plynem).
 

Fanyn odpověděl před 4 roky

To o čem se tu bavíme je podle barda če. sexuolodie MUDr. Plzáka tzv. rekreační nevěra.
Nevěra  rekreační. Samotné slovo rekreace snad nevyžaduje výklad. Podle Plzáka sem můžeme zařadit většinu „vyvážených a klidných“ mimomanželských vztahů. Pak je tu ještě Nevěra z blbosti. Je věčná a všudypřítomná. Zpravidla se nejsnáze odpouští. Také bývá výhodné svádět na ni všechny ostatní nevěry. Na někoho, kdo naletí, není přece možné se nějak zlobit. Ale pozor! Jedno české přísloví taky praví, že často pardonovaný hlupák se stává lumpem.
Zatímco muži se nevěrou často chlubí, zejména v anonymním dotazníku, ženy ji úspěšně zatloukají, a nejen v dotazníku. Pokud se jedná o procento nevěrných v celkové populaci, tady bych za spolehlivost výsledků jakékoliv ankety nedal ani zlámanou grešli.
Také nevěrná manželka se někdy může přetrhnout v péči o svého muže. Bohužel pouze do chvíle, než to praskne. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Huntere, napiš mi na email, něco mám.Nechci tady.

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyne, Hm, to že sa dve jebatelné mladé baby objavili v tom letovisku, tak to bolo pre domácich trtkošov tak nenápadné, ako Svätý Václav na koni na Václavskom námestí. U nás v letovisku, keď sa takéto dve baby bez ochranky objavili, tak to bolo v momente roztrúbené, ako v dedinskom rozhlase. A v momente sme štartovali na ne, lebo sme nevedeli, koľko dní sa zdržia a nech nás nikto nepredbehne. Najlepšie bolo, keď bola mamička s dcérou. To jeden balil mamičku, druhý dcéru. A vo väčšine prípadov, ten čo balil mamičku, dopadol lepšie… Prečo sú tie baby „rozhádané“ je asi v tom, že hneď prvý deň na pláži zhodili podprdy a miestni trtkoši ich tam balili hore bez. To muselo byť dosť nepríjemné pre ňu nechať sa oblbovať nadržanými chlapcami a ukazovať im kozičky. Ale to je jej hranica, za ktorú nemala ísť!!!  A s tým sa Ti určite nepochválila Tvoja princeznička, že Hm? A celú dovolenku sa im otŕčala, ležala s nimi na pláži a flirtovala. Chuderka. Ale aj to „rozhádanie“ môže byť len divadielko princezničky pred Hm, že kamoška je tá zlá a ja som len obeť. Fanyne, popisuješ tu Bulharsko. Ja mám skúsenosti z Jadranu. V každom letovisku sú trtkoši. Len som nevedel pochopiť, ako tie naše baby na nich letia. Príklady mojej sesternice a ségry som tu už popísal. Ja to vidím tak, že keď naša žena pozerá film s Leonardom di Capriom alebo s Russelom Craftom alebo s iným ženským idolom, tak po filme si ide vymeniť nohavičky, čo ich má celé mokré. Tak isto pôsobia na naše baby všetci chlapi južanského tipu. Tak napríklad, keď som bol v Taliansku, tak sa na večer chodili všetci sprchovať čistou vodou od soli. Miestni trtkoši aj miestni ženatí chlapi!!! si posadali kúsok vedľa a hodnotili každú babu. Popiskovali na ne a dávali im najavo, že ich sledujú a obdivujú. A tie kravy (nielen slovenky alebo češky) sa im ešte producírovali a ukazovali. Každej to robilo dobre, že je „obdivovaná“. Keby si toto urobil Ty alebo ja u nás, si za úchyla a tie baby na nás pošlú mravnostnú políciu. Tam im to robí dobre. A na talianov mám taký názor, že sú to obyčajní sprostí degenerovaní úchylní sexuálni maniaci, čo chcú pojebať všetko. Ženáči majú manželky doma pri šporáku a keď sa im niečo podarí pojebať, hneď je z neho king v očiach ostatných chlapov. A tým naším sprostým kravám je to jedno, že im tam robia kurvy. Uf, ale som sa zase nasral, keď som si na tých talianských debilov spomenul.
Fanyne, popisuješ tu rekreační nevěru (od Mudr. Plzáka – uznávam a obdivujem ho). Ja zase len príklad z praxe. Niektoré baby sme nevedeli pretiahnuť, lebo boli skalopevne „verné“ tomu svojmu. Ale keď si ju požiadal, aby Ťa aspoň vyhonila, „však ma nenecháš takto rozhecovaného trpieť“ , tak to urobila každá. Niektoré sa nechali ukecať aj na fajku. To v ich očiach nebola nevera!!! Alebo ďalšia baba. Celý turnus som ju mal v stane. Mala chalaňa, čo študoval na evanjelickom lýceu. Bozkávať sa áno, s kozičkami sa hrať áno, niekoľkokrát som ju urobil prstami na kliťáku a G-éčku, ale pojebať nie. Radšej mi ho vyhonila. Fajčiť nechcela a pičku si tiež nedala lízať, lebo to by asi neustála s vernosťou. A bola verná 🙂 ! Na ďalší turnus som už mal inú jebačku a táto prvá sa po pár dňoch nečakane vrátila k nám do kempu a suverénne si dala veci ku mne. Bol som v pi… Zahral som to na mŕtveho chrobáka a večer pri ohni som si hral na gitare. Jedna opretá o jedno rameno, druhá o druhé rameno a normálne som cítil na zátylku ich vražedné pohľady, čo na seba hádzali. Okolo polnoci sa moja jebačka zobrala do sprchy a ja do stanu. Otvorím spálničku a tam „verňáčka“ nahá s kolenami od seba. Hádaj, čo som urobil. Na striedačku som obrábal obe a snažil sa, aby sa celú dobu nestretli. Lebo to tušili, že ich mrdám obe. Toto je príklad zo života, aký malý impulz (žiarlivosť) stačil, aby si „verňáčka“ niekoľkokrát pustila môjho vtáka do seba. Po prázdninách sme sa zopárkrát náhodou stretli a už nič nebolo. Dokonca mi raz predstavila aj jej chalaňa. Fakt sympaťák, ale s parohami.

Hm odpověděl před 4 roky

Tak takovému chování vážně nerozumím…  Proč jste tedy měli větší úspěch u matek? 

Hunter odpověděl před 4 roky

Ešte raz to zopakujem. Každý sa na dovolenke meníme na niečo iné, čo v civile nie sme. A na dovolenke si dovolíme, čo by sme si v civile nikdy nedovolili. A staršie ženičky, popisoval som to v 13. diely o externistkách, vedia o čo zajačikovi ide a strašne jej to lichotí, že je o ňu ešte záujem. A nerobia s tým caviky, ako mladšie baby. Tie majú milión dôvodov, prečo nie, i keď myslia áno. Napríklad, keď si prečítaš posledný odstavec, ako som obrábal ženičku chlapíka, čo bol na Ukrajine, tak tú som dostal takto: (Ivan ju mrdal cez noc) „Mariša, poď si zajebať“, preklala ma očami. „Mariša, poď si zajebať.“ „Ty si ale sprostý.“ „Mariša, ale fakt, poď si zajebať“ “ No tak dobre“ A mal som ju v stane pred domom na dvore, čo mala postavený pre svoje roztomilé školáčatá a Ivan dováral obed.
Len akosi odbočuješ od témy, Hm. Chcel si vedieť, ako to chodí na dovolenkách bez partnerov, tak som Ti zopár ukážok napísal a Ty sa akosi podozrivo pýtaš, aké máme na Slovensku počasie 🙂 Je tu kurevská tma!

Hunter odpověděl před 4 roky

Úvaha. Autor Hunter
Ako by som začal. Asi tým šokom, čo som chytil po prečítaní si Vašej komunikácie. V momente sa mi vybavili všetky moje rozchody s milovanými polovičkami. Nespal som ani minútu, ako som bol nasraný. Však to aj z tých mailov a časov poslania bolo vidieť. Dnes som išiel okolo  XXXXX a videl som tam postávať naše „sociálne pracovníčky“. Ospravedlňujem sa im, že som ich hodil do jedného koša s našimi hviezdami. Ja tie baby ľutujem a tiež aj obdivujem, že na to majú žalúdok. Ale k veci. Keď si toto Hm aj Fanyn prečítate, neberte to ako 100% pravdu, iba ako môj logický úsudok z útržkov info, ktorý mnohé vysvetľuje!!! A moje životné skúsenosti. Či tam princeznička mrdala s grékom, odpoveď je áno. Či tam mrdala len s jedným, odpoveď znie nie. Či tam mrdala od prvého dňa, odpoveď je áno. Či každý deň, áno. Či s viacerými ako s dvoma, áno. Či boli na sex turistike dohodnuté aj pol roka dopredu, áno. Či klamala pred dovolenkou, počas telefonátov z dovolenky a po dovolenke, áno. Alebo aspoň zatĺkala pravdu o dovolenke, áno .A Fanyn keď Ti napísal, že keď si s ňou telefonoval, obrazne mala grécky kokot v sebe, nie, ale s najväčšou pravdepodobnosťou bol aspoň jeden grék poblíž. Napríklad na druhej posteli. Či už tie dve majú za sebou z minulosti sexuálne orgie, áno. Či sa tam posekali, áno, lebo princeznička nedodržala dohodu. Či vie kamoška o všetkých jej nabijákoch, asi áno. Či ju videla pri tom, asi nie, lebo mrdala inde. Má o tom dôkazy z izby, áno. Či mrdala päť hodín s dvomi, nie. Či mrdala v kuse viac ako desať hodín, áno. Či si užila gangbang? S najväčšou pravdepodobnosťou, áno.  Hm, ešte nie si na infarkt, keď to čítaš? Nie, nezbláznil som sa. Či je kamoška promiskuitná baba, čo má rada sex, áno. Či na tú sex turistiku nahovorila princezničku, nie, asi to bol spoločný nápad. Či sa posekali kvôli chlapovi/chlapom, áno. Či kamošku predtým mrdal ten druhý z izby, asi áno. Kamoške nevyšiel lov, napríklad na diskotéke a princeznička sa „nepodelila“ s kamoškou. Asi sa kamoška s niektorým grékom posekala, tak prišla výnimočne skôr na izbu, áno. Či ich počula mrdať, áno. Či čakala 5 hodín na pláži, áno. Či princeznička po zaklopaní utiekla, áno, s oboma grékmi. Či si dali gréci Viagru, asi áno. Či v orgiách pokračovali ďalšie hodiny do poobedia, áno. Či si na princezničku zavolali kamošov, asi áno. Či mala poobede piču ako trhací kalendár a bolela ju, áno. Poviete si, asi som sa zbláznil. Ľúbi svojho frajera Hm, áno. Je do neho zamilovaná, asi nie.
Tu je môj logický a skúsenostný úsudok: Je princeznička nymfomanka, ÁNO. Búúúúm!!!! Vie o tom jej kamoška, áno. Vie o tom Hm, ani netuší a čumí ako puk, čo som to napísal. Teraz sa Hm zahrám na doktora Plzáka (nemám na neho, ale to nevadí). Nymfomanka je žena, čo má strašne rada sex a urobí pre to všetko. Napríklad minie peniaze na dovolenku sama. Klame partnerovi, len aby mala nejaký kokot v sebe. A je jej jedno aký. Čím dlhšie takúto babu mrdáš, tým chce viac. Je multiorgastická. A vyžaduje dlhý tvrdý perverzný sex. Či ju uspokojí jeden chlap, ani náhodou. Dvaja, ani náhodou. Gangbang, áno. Mrdal som jednu 18 ročnú ročnú nymfomanku, kamošovú dcéru. A chodil s ňou niekoľko mesiacov. Píšem o tom v 13-tej poviedke. Ani som netušil, že ju mrdajú aj moji ženatí kamoši. Striedala nás ako na bežiacom páse. Podávali sme si u nej na byte po babičke kľučky. A ja blbec som jej zaplatil potrat. Potom som mrdával 40 ročnú nymfomanku, rozvedenú s dvojičkami dcérami. To bol horor. Tá ma nepustila z postele ani si zapáliť, ani zobrať minerálku. Len aby mala kokot v sebe a mrdal ju. Asi po piatich hodinách sa na chatu vrátil bratranec so švagrom, tak ma zachránili. Cez vojenskú službu za jedným vojakom chodila na návštevy o 20 rokov staršia, zachovalá pekná panička. Všetkým (asi 8-im vojakom) nám podržala a stále nemala dosť. Tiež v poviedke spomínam 40 ročnú holanďanku. Na nej sme sa vystriedali viacerí, niektorí aj viac krát a stále nemala dosť. S nymfomankou sa nedá žiť. Jedine nejaký kanďák so zástupom amantov. Normálny chlap to neutiahne. Keď si Hm spomenul, že princeznička nie je moc na sex a ani si ju nevieš predstaviť s dvomi, zasvietila mi kontrolka: A čo keď je to ináč. Práve naopak? Nepoznám 25 ročnú babu, čo by ju sex moc nebral. Všetky mrdajú ako červené mravce a vekom žiadajú viac. Vrchol sexuálnej aktivity u ženy je okolo 35 rokov, u muža 18-20. Trošku nespravodlivé. Keď si si prečítal na Paroháčoch poradňu a Darček, ja tej babe k výročiu odporúčam kúpiť chlapom Viagru. Babu, čo som mrdal s Viagrou (ona o tom nevedela), mala môjho vtáka 8 hodín nonstop v sebe. Tam nemáš prestávky na „regeneráciu“. Stojí furt. Keby sme nemuseli ísť na raňajky, tak mrdáme ďalej. Ale ona nebola nymfomanka, len mala rada sex, ako každá iná. Podľa mňa Ti toto o sebe princeznička nepovedala,že je nymfomanka, lebo vieš, alebo tušíš, aké sú to ženy. A určite by si sa s ňou rozišiel. Radšej Ti v posteli pekne podrží a nevystavuje sa rozhecovaniu, lebo by si to nedal. A nemáš povahu na tvrdý, perverzný, vulgárny, nekompromisný sex. Dáš si číslo a klec spadla. V posteli si romantik. V tomto smere ju vidím ako super ohľaduplnú voči Tebe. Snaží sa držať, ale keď príde príležitosť, napríklad Grécko a super výhovorka Covid, je ako utrhnutá z reťaze a nechá sa omrdať polovicou Grécka.  Ona si to uvedomuje a snaží sa Ťa chrániť od toho, lebo keby to prasklo, vyrazíš s ňou dvere.
Hm, Fanyn, neviem na koľko percent mám pravdu, ale mne to do seba pekne pozapadalo a dalo logický výsledok. Porozmýšľaj Hm, či sa dá z Tvojej strany s takou babou žiť. To musíš vedieť len Ty. A možno je to všetko ináč a v tomto článku nie je ani 10% pravdy. Kurva! Len keby som doteraz nemal skoro vo všetkom pravdu….
 
 

fodel odpověděl před 4 roky

 
Řekl bych že se holky porafaly kvůli nějakýmu chlapovi ,chtěli ho ošukat obě ,která ale vyhrála??

Hunter odpověděl před 4 roky

Fodel, jsi vedle jak tá jedle, i všichni, co tady diskutujeme. Píší vo tom příběh. Pravda je příliš krutá…Teš se…., snad mi to admin pověsí pro všechny čitatelé.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Fodele: Hunter má pravdu. Hm mi to napsal v emailu, ale bez jeho svolení, protože to nechtěl ventilovat zde, tak to zde zveřejňovat nebudu. Jen mohu prozradit, že Hunter i já jsme měli pravdu a že ta pravda je bohužel dost silné kafe. Ale Hunter o tom chce napsat povídku, tak se nechte překvapit. Hm už asi nemá nejmenší náladu sem psát a já jej zcela chápu.

stop odpověděl před 4 roky

Úžasné chlapi. Jak vy z pár útržkovitých vyjádření Hm dokážete udělat dokonalý psychologický i sociologický a vlastně i sexuologický rozbor jeho partnerky a vztahu s Hm vůbec. Hunter a Fanyn, zamlouvám si vás, až budu mít nějaký problém, jdu určitě za vámi

Fanyn odpověděl před 4 roky

Stop: Tak dobře, posmíváš se, jenže mi měli s Hunterem naprostou pravdu..S Hm jsem si pár dní psal a vylíčil mi, co mu řekla ta její kámoška… Prý když se jednou vrátila asi po půlnoci od jednoho řeckého mrdáka, tak zůstala u pokoje protože se odtamtud ozývalo hekání. On když si ji totiž ten Řek odváděl k sobě, princezna od Hm si prý vedla hnedle dva Řeky na hotel. Kamarádka taktně odešla na hotelovou pláž, když ale bylo 5 ráno, tak se nasrala a vrátila se a do pokoje vpadla, udělala bouřku. Ti dva řečtí mrdáci, tak i princezna Hm odtamtud utekli. Všude prý na pokoji bordel, smrad a sperma. Proto se pak pohádaly s kamarádkou. A princeznička se vrátila až po obědě. Asi nejspíš s nimi ještě dala dopolední sex. Hm i já jsme si mysleli, že třeba mohla ta kamarádka jeho přítelkyni jen očernit a přeháněla. Jenže Hm to měl nahrané, co mu řekla a když s tím konfrontoval asi za dva dny přítelkyni, ta se sesypala, rozbulela, všechno přiznala a prosila o odpuštění. Chudák Hm z toho byl úplně v pr..li. Prý to nečekal.
Takže kdo měl pravdu? Já a Hunter a dokonce to pro Hm bylo horší, než-li si myslel. Takže klídek

Hunter odpověděl před 4 roky

Stope, oni dve tam išli za sexturistikou a okoštovať čierne vtáky. Keď nechápeš/neveríš, tak sa choď pozrieť niekedy na letisko a na „dovolenkujúcich“ aké dvojičky, trojičky, partičky našich báb chodia do Grécka, Chorvátska, Talianka, Tuniska, Turecka …. Možno uveríš a spomenieš si aspoň na zopár prípadov svojich známych báb, ako išli spolu dovolenkovať k moru. Posledné roky je to „moderné“  a in. Oni dve tam nešli dovolenkovať ale mrdať a to je veeeeľký rozdiel, ako nejaký jednorázový úlet pod vplyvom alkoholu. A tú situáciu, keď kamoška na ňu bonzla, že išla s dvomi, to je len kvapka v mori, čo tam tie dve vystrájali. Keď mrdala s dvomi od večera, o polnoci ich počula kamoška, o piatej ich vyhodila, išli niekde ? a vrátila sa poobede/navečer ? Mne to dáva cca 15 hodín a určite nebola len s dvomi. To nedá ani Viagra. To nie je kurva z E 55, tá ide za peniaze a z donútenia. Ona je horšie. Pretvarujúce sa monštrum! a spadnúť nižšie sa už fakt nedá. (Ja som tú komunikáciu Hm-Fanyn čítal a čo som dovtedy predpovedal zo skúseností z letovísk, všetko sa potvrdilo a bolo tam toho omnoho viac) Tak sa na nás Stope nečerti, že sme s Fanynom zjedli múdrosť sveta. Mali sme viac info ako ostatní. To je len sviňa životný príbeh, jedného zamilovaného z nás.

Hunter odpověděl před 4 roky

Stope, tú „Úvahu od Huntera“ som pôvodne chcel poslať Hm, ale odstrihol sa od mailu. Tak som to povesil sem, aby si to prečítal tu a vedel celú pravdu a neurobil ešte nejakú inú hlúposť, lebo Hm je dosť naivný a dôverčivý človek. Taký slušný dobrák.

Hunter odpověděl před 4 roky

Stope: Toho chlapca nám s Fanynom bolo opravdu moc ľúto a chceli sme mu úprimne pomôcť, aby prekonal tú facku, čo dostal od života. Láska nám nasadí tmavé okuliare a zrazu nevidíme, nepočujeme a myslíme si, že ten po našom boku, pod našou strechou, čo s ním žijeme, je ten pravý. A ten šok, keď sa zobudíme a zistíme, že toho človeka, čo vedľa nás niekoľko rokov spí vôbec, ale vôbec nepoznáme, je strašný. Kruto, bezcitne, sebecky a vypočítateľne pošliapala všetko krásne, v čo ten chlapec veril. Lásku a vernosť. Ona nie je človek. Ona je živé dýchajúce manipulúce vychcané sebecké monštrum. A keby sa mi/Fanynovi chalanisko ozval/pripojil sa na mail, mám pre neho riešenie, ako z tých sračiek von so vztýčenou hlavou, nie ako smutný zlomený paroháč.

stop odpověděl před 4 roky

Hunter a Fanyn: Já e vůbec nečertím, já jen nestačím zírat. Nepopírám ani vaše životní zkušenosti, ale je to zkrátka internet a ten snese vše. A pak jsou tři možnosti. 

  1. Opravdu jste dokázali z toho mála, co vám Hm napsal udělat tak přesné závěry a potom je třeba uznat vaše schopnosti, a v takovém případě bych opravdu, beze srandy, byl rád kdyby jste poradili i mi, pokud bych se dostal do partnerské situace, se kterou bych si nevěděl rady.
  2. Na každou situaci jdete se svými životními zkušenostmi a vyvozujete z nich obecné závěry a v tomto případě vám to náhodou vyšlo, protože princezna od Hm je právě taková, nebo ještě větší kurva, než za kterou vy každou ženskou považujete. 
  3. Hm si z vás udělal dobrý den, nechal vás vypovídat a nastínit mu „reálný obraz“ situace a jeho partnerky a tak jako to umíte i vy ve svých povídkách, tak i on vám jen předestřel příběh, který si pro vás vymyslel, a o kterém z vašich komentářů stoprocentně věděl, že mu ho sežerete i s navijákem. A proč by to dělal? Možná se nudí, možná ho to vzrušuje. Takových lidí je na internetu spoustu. 

 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Stop: pokud bych to bral podle tvého bodu 3, tak pak si z nás Hm mohl dělat úplně od samého začátku a celé si to vymyslet. To ale může každý, který sem chodí a něco tu nadhodí. To je ale každého hloupost pokud je jen troll. Jenže podle emailů a často očividně překvapeného postoje v nich si nemyslím, že si to vymyslel. A pokud ano, mě je to jedno, tak to byla hra a já se v ní aktivně bavil.
A jedno si vyprošují. Já každou ženskou za kurvu nepovažuji, to jsem nikdy neřekl a nikdy bych si nedovolil házet všechny do jednoho pytle, ale bohužel, 80% jsou a ještě si myslí že jsou cool, in a trendy. To je ale dobou a přístupem společnosti. 
A pokud tomu tady nevěříš, pak nechápu, proč na poradnu chodíš? Není to pro tebe ztráta času? 

Hunter odpověděl před 4 roky

Stope: 1. 2 x som mal pre neho napísaný diskusný príspevok a až tretí som sem poslal. Nerád idem, ani som nechodieval do internetových diskusií. Viem aké sú záludné. Až na tejto stránke som sa odhodlal, lebo mám dlhoročné skúsenosti z letovísk u nás a pri mori. A viem , ako to tam chodí a čo sme vystrájali my ako športový inštruktori a čo robia miestni trtkoši v každom letovisku Nemohol som sa pozerať na tie nezmysly, čo mu tu niektorí radia. A tiež som sa nemohol pozerať na tie klamstvá, ktorými ho princeznička kŕmila a zneužívala toho, že je do nej buchnutý až po uši.  
2. K bodu 2. mám výhradu: nikde som nezovšeobecnil ani Fanyn, že všetky ženy sú kurvy. Toto nám prosím Ťa nevkladaj do úst. Obaja si ženy vážime i keď sme svätí neboli.
3. S Fanynom sme už dosť starí a skúsení, aby sme vycítili podraz od Hm, i keď ho nevylučujem.Nikdy nehovor nikdy.Tú komunikáciu s ním Vám nezverejníme a vytrhli sme len jednu story z nej. A keď nás Hm napálil, tak klobúk dole pred pánom Copperfieldom. Ale tomu dávam ja menej ako 1%.
4. Stope, všimol si si sledovanosť tohto diskusného príspevku? Prečo asi? Že by som sa zase zahral na mudrlanta? Nespočet „neparoháčov“má chrobáka v hlave ako Hm……! Tebe to nevadí, že sa naše ženy chodia zadarmo kurviť k moru a stalo sa z toho v posledných rokoch In?
5. Osobne poznám niektoré zo siedmych báb, čo sa vybrali do Tuniska „dovolenkovať“. Štyri odtiaľ prišli nakazené a tri nie, lebo tie použili kondóm pri jednom černochovi. Alebo fotrík zaneprázdnený veľkopodnikateľ platil dcérenke dovolenky pri mori. Už od 13 rokov si tam užívala každý rok sexturistiku. atď…
 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Já jen doplním… Ještě jako kluk tak 11-13 letý, když jsme jezdili od TJ Bohemians Praha (otec tam byl trenérem házené) do tehdejší Jugoslávie s rodiči, to bylo v letech 1967-69, tak s námi do našeho stanového kempu jezdili i dívky Některým bylo 16-18, jiným třeba 23-26. Házenkářky, volejbalistky, plavkyně apod. Jezdili tam ve dvou či ve třech. Já a ještě jeden kluk jsme byli zvědaví a courali tak do 23 hodiny po městečku. Byla tam jedna tančírna s vinárnou a živou hudbou. Tam ty holky chodily. Vždy tam měly nějaké místní a do tábora se vracely dost pozdě, ještě je ti místní doprovázeli dost nametené až skoro k táboru. Některé z nich měly v Praze kluky, jedna dokonce nastávajícího manžela. Však si o tom ty starší baby povídaly. Snad si nemyslíte, že se tam jely jen koupat v moři, opalovat a dát si ve vší počestnosti dvojdecku Plavacu a k tomu pljeskavicu či pržene rybice…Ty tam jely za dobrodružstvím, tj zamrdat si. Jedna pak dokonce byla i těhotná.Každý večer ti místní šoustáci už na ně ještě za světla čekali u tábora jako nadržení. A když tam v 69. byla přesto jakási Milena, která byla stydlivá a toto odmítala, padaly k ní odstudky, že neví o co přichází, že je trapná a proč nezůstala doma. Tak se milý Stope nediv, že víme své. A to jsem řekl jen zlomek toho, čeho jsem byl i později v Jugošce svědkem.
Bylo to tehdy a dnes je to tuplem. Bohužel.

Hunter odpověděl před 4 roky

Stope: Kamoš robí na letisku. Nadhodil som mu tento „problém“ a on mi povedal: „To by si neveril, koľké baby takto chodia „dovolenkovať“! Ja to tu vidím a už na prvý pohľad ich rozoznám, že idú za sexturistikou alebo si zarábať ako „oupérky“. Je to syndróm čierneho vtáka a je to masové.“
Ja som bol pri Jadrane 19x. Chodili sme tam na 18-21 dní dovolenky. Každú noc sme tam hýril do rána. Nikdy som tam neprekotil slovinku, chorvátku, černohorku, dalmatinku, srbku, talianku… Tie sú verné. Keď, tak češku, aj to výnimočne. Ani moje „skúsenosti“ z domáceho letoviska mi tam nepomohli. A skoro každú noc sme sa zastavili na diskotéke. Tam prišli naše alebo aj iné slobodné dovolenkujúce baby a vybrali si miestneho trtkoša. A na druhý deň iného. To sa dalo pochopiť. Ale neviem pochopiť, že teraz si baby šetria celý rok na dovolenku, oklamú doma manžela, partnera, známych, oteckov, mamičky, rodinu a idú sa tam poriadne nechať vymrdať. Doma pozerajú porno s južanmi a černochmi a keď jej doma kamoška zreferuje, ako bolo „dobre“ na dovolenke, tak aj ona tam ide ako kôň s klapkami na očiach, aby bola In a cool. Nie je to náhodou celospoločenský problém? Jedinú radosť z toho majú asi len kanďáci a coucoldi, ale ani oni nemajú radosť z toho, keď ich oklame a podvedie partnerka, a nepovie im pravý dôvod „dovolenky“. Môj záver je: Chlapi, keď chcete mať dobre zabehnutú babu, tak ju pustite k moru. Však čo by sme nespravili pre kľud v rodine, že ? 🙂 

Hunter odpověděl před 4 roky

Fodele, ťažký pôrod sa podaril a narodila sa poviedka: Hloupý Honza. Už ju má admin. Najťažšie bolo odosobniť sa od toho všetkého a trošku som to pritiahol za vlasy, nech je to zaujímavejšie čítanie pre spotrebiteľa. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hm: tak co, jak si se zařídil? Rozešli jste se nebo jsi jí to odpustil? Napiš nám.

Henry odpověděl před 4 roky

Zdravím , když čtu tohle vlákno a téma Dovolených …. Stalo se mi tenhle rok něco podobného. Jeli jsme s přítelkyni do Chorvatska k moří a od začátku našeho pobytu tam po ni koukal takový starší udělaný cizinec a co jsem si všiml i ona koukala po něm a po pár dnech během pobytu se i s ním vyspala myslel jsem že mě to bude opravdu štvát jelikož tahle dovolená měla zachranit náš skřipajicí vztah ale naopak docela se mi i libilo pomyšleni že ji to dělal někdo jiny.Ji ta reakce docela překvapila že to beru tak s nadhledem ale jsem názoru toho proč by si čas od času nemohla užít i s někým jiným .

Fanyn odpověděl před 4 roky

Tak jestli to bereš tak, že máte otevřenější vztah a občasný její úlet ti je putna, tak vaše věc. Já už bych se v okamžiku, kdy bych to zjistil sbalil kufr a třeba v půlce dovolené frčel domu, kde bych vyměnil zámek a pak už by si směla jen zajít pro svoje věci, ale jinak konec. Co s ženskou, která se mi peleší s jinými? Takové bych si nemohl ani vážit, ani ji milovat. Navíc pokud tě to neštvalo, ale vzrušovalo, pak jsi kandaulista. Ještě je otázka, zda by ona byla tak velkorysá k tvé nevěře.
 

Henry odpověděl před 4 roky

Fanyn : Ano chápu tě… I Já jsem čekal že budu mit stejnou reakci jako ty ale nestalo se tak překvapilo mě že by se mi něco takového mohlo vůbec líbit . Asi nejspíše jsem Kandaulista ale netušil jsem to o sobě … Jo toť otázka ..

Fanyn odpověděl před 4 roky

Henry: jenže ona už ví, že jsi benevolentní, že jsi jí to odpustil a že jí to prošlo a že se ti to dokonce líbilo, takže čekej její repete i v tuzemsku. Už budeš za toho blahosklonného troubu a je otázka, zda si tě po nějaké době bud ještě vážit. Navíc se ti začne kurvit apriori s každým, kdo se jí bude líbit a když něco namítneš, uzemní tě, že co chceš, vždyť jsi říkal, že se ti to líbí. Podle mne ženská naprosto nevhodná pro rodinný život.

Henry odpověděl před 4 roky

Fanyn : Je to možná i tim že je mladá je jí 23 let v tom možná bude ten problém … že si chce užívat ale jinde
 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Henry: A ty jsi snad ve věku jejího táty? To snad né? Takže vlastně není vůbec zralá na vztah, když si chce užívat jinde. To s takovou žít má význam? 

Henry odpověděl před 4 roky

Ne to ne je mi kolem 30 … No jsou dve varianty bud si s ní o tom promluvit a třeba se i rozejít a nebo to prostě tolerovat a byt Kandou …
 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Henri: To samozřejmě záleží na tobě. Pokud to budeš jako kanda tolerovat, měl by jsi to mít ale pod kontrolou. Jestliže se ti bude kurvit s kde kým a jak se jí zachce, s kandaulismem to už prachmálo souvisí a ty budeš jen za pitomce. Jen tak mimochodem abys věděl, dotyčný Hm s tou svou 21 letou přítelkyní dopadl tak, že ona se mu v tom Řecku skutečně kurvila a nejen s jedním, ale hned se dvěma Řeky. Ta její kamarádka ji práskla, že to s těmi Řeky dělala na pokoji asi od jedné po půlnoci až do 5 do rána a že když chtěla jít spát a vyhnala je, utekla s nimi a vrátila se až ve dvě odpoledne. Síla, co? A kdyby na naší radu nezatlačil na tu kámošku, nic by nevěděl. Navíc pod tlakem vyprávění kámošky se mu ta jeho přiznala, že s nimi dělala i věci, které s ním předtím odmítala. Tak zvaž svůj postoj, ať nejsi za hlupáka.
Jak to vím, když to tu není? Z emailů od něho.

Henry odpověděl před 4 roky

Fanyn: Chapu jak to myslis musí to mit svoje pravidla .. Je to mazec ale potom co jsem si to přečetl tak jsem to i čekal že se tam rozdováděla .. Přeci jenom cizinci a sexuálni turismus opravdu funguje … a muže ta holka byt zadaná a nebo nezadaná vždycky když ten cizinec chce dostane ji ..

Fanyn odpověděl před 4 roky

Henry: tak když by jel s ní a střežil si ji ak v oko v hlavě tak ne, jen se nesmíš nechat ožrat a nebo ji nechat někde běhat samotnou. To ji pak neuhlídáš. Jasně, řada cuckoldů ti řekne, že tu svou nehlídají, že ji nechávají, ať si chodí za milenci a stačí jim ten pocit, že je za nimi a oni čekají jak pejsci na paničku. Kanda je lehčí forma, tam to je buď jen o ukazování nahé partnerky a pokud jde o sex, jde o trojku u níž kanda je buď aktivně nebo i pasívně jako divák přítomen, ovšem jak jí dáš volnou ruku a ztratíš ji ze zřetele a necháš si to jen vyprávět, může to být pravda a nebo pohádky od Božky Němcové. Navíc s milencem si může vytvořit vztah s city a pak už je to cesta do pekel.

Henry odpověděl před 4 roky

Fanyn : Jo to máš pravdu kdyby jel s ní asi by se to nestalo .. I když u mě stačily pouhe tři hodinky bez dozoru a už měla v sobě cizí péro . A podle toho co mi říkala si to moc užila neboť podle jeho vzhledu to byl klasický Alfa samec neboli Bull . Překvapilo mě že vůbec do něčeho takového šla a že se nebála ..

Fanyn odpověděl před 4 roky

A tady je ten tvůj problém. Stačily jí 3 hodiny o samotě a ona si zašukala s chlapem, kterého neznala, jen viděla. Kolikrát ti to ještě udělá? Pokud nechceš klasickou rodinu a ani děti a pokud jsi blahosklonný a benevolentní, takže ti to vadit nebude, tak prosím, OK. Proti gustu žádný dišputát. Máš ji jen jako šukačku, ale jinak ti je ona šumák. Každopádně už dostala signály od tebe, že její nevěru uneseš a dokonce jsi řekl, jak se ti to líbilo, tak počítej, že od teď budeš už jen ten vagón na druhé koleji, jen platič bytu a peněženka (ona studuje nebo už pracuje). Pokud pracuje tak přijdou ještě školení, teambuildingy, popř. služební cesty, kde ti bude zahýbat a také, pokud ti nevadí, že chodí po večerech s kámoškami, kdy je otázka, zda skutečně s kámoškami… ? Záleží zda ji miluješ a jak moc ti naní záleží a také pokud ji miluješ a nechceš ztratit, zda proto neobětuješ svou hrdost. Ono se už všeobecně míče, že muži vyměkli.

Henry odpověděl před 4 roky

Fanyn: Upřímně od té naší dovolené jsme spíše spolubydlící neboli kámoši s vyhodama. Ano chodí do práce má i občas nějaké školení to samé i večery s kámoškama. Je mi jasné že už jsem na druhé koleji už jsem se s tím i pomalé smířil..

Hunter odpověděl před 4 roky

Čafko, Henry. Keď si si všimol, na toto vlákno u Hm som sa prihlásil prvý krát v živote na internetovú debatu. A to len kvôli tomu, že tu väčšina diskutujúcich trepala také nezmysly a nereál veci pre Hm, že som proste musel. Ty máš s Mr. Hm jednu spoločnú vlastnosť. Naivitu. Neviem, koľko báb si mal doteraz, ale odhadujem, že nie moc, keď som si prečítal Tvoje príspevky. Za to tá Tvoja kurvička má také bohaté skúsenosti, že keby sa Ti priznala, tak Ti padne sánka dole. Ja som mal X báb v jej veku pod sebou, tak viem, o čom hovorím. Ty si išiel na dovolenku riešiť škrípajúci vzťah a vôbec si nezobral v úvahu, prečo škrípe. Že by to bola nevera z jej strany? Ani o tom nevieš a ona Ti zahýbala už doma. S kým a koľko krát, to si daj dohromady sám a zapremýšľaj. Ona je tip baby, čo jej vernosť nič nehovorí. Užívala si sexu s viacerými chlapmi pred Tebou, s Tebou a bude si to užívať ešte mnoho rokov, či budeš alebo nebudeš po jej boku. Asi jej to momentálne ekonomicky alebo inak vyhovuje, ale je len otázka času, kedy budeš kopnutý do zadku. V jej očiach si teraz bačkora, chudák, handra na podlahu. To, že si sa jej priznal ku kandaulizmu, to ženy neberú. Niektorí chlapi tu na stránke chceli po mne a Fanynovi „recept“, ako byť v očiach ženy chlap. Ja Ti možem 100% povedať, že u nej si to stratil doživotne a neviem, či si niekedy bol. S princezničkou Mr. Hm má tá Tvoja jednu spoločnú vlastnosť. Klame, klame, klame a Ty jej to žerieš. Ani netušíš, čo sa jej v tej hlavičke šrotuje. Nepriznala sa Ti a stále to drží ako tajomstvo. A ani sa to nedozvieš. Úprimnosť a pravdovravnosť je základom vzťahu. Ty si tie základy vzťahu nikdy nemal. To je fakt. S tým nič nenarobíš. Ale môžeš sa poučiť do ďalšieho vzťahu. Tento proste nevyšiel. Zaťal si mimo. Tak to musíš zobrať. Či si urobil niekde chybu? Či je chyba v Tebe? To nerieš. Šlapol si vedľa a čo Ťa nezabije, to Ťa posilní. Keď Ti môžem poradiť, dopredu si premysli, ako ju kopneš do zadku, aby si mal čo najmenšie ekonomické straty. Keď Ťa predbehne, môže to byť pre Teba veľmi zlé. A ešte jednu vec, čo tu na stránke niekoľkokrát omieľam: Za každý poklesok musí prísť adekvátny trest. Nie sklopiť uši!!! Trest je správne riešenie. Keď si prečítaš moju poviedku o Hm: Hloupý Honza, tak sa niečomu priučíš a nájdeš tam aj riešenie.
To nebol alfasamec, čo Ti ju prekotil na dovolenke. Obyčajný prímorský trtkoš, ktorých je v každom letovisku pri mori hromada. Stačí len skočiť večer na diskotéku a uvidíš, koľko ich tam je. A koľko „dovolenkujúcich“ báb sa nechá dennodenne od nich dobrovoľne pretiahnúť. Všetky kamošky Tvojej kurvičky to teraz vedia, a tiež vedia, aký si moula. Tie ich „babské“ reči na Tvoju adresu by sa nedali ani publikovať. To mi ver. Rozhodni sa ako chlap a nestrať tvár chlapa pre okolím.

Hunter odpověděl před 4 roky

PS: Čo Ti tu napísal Fanyn je 100% pravda. 

Henry odpověděl před 4 roky

Hunter : Zajimave čtení zajímavý nazor .. Je na tom spousta pravdy je mi i jasně že tohle nebyl její první úlet na té dovolené bohužel jsem ji na to řekl co jsem řekl už to nevratim nezbývá se než se oklepat a jít dal

Hunter odpověděl před 4 roky

Ešte raz, Henry. To je taký tip baby. To je v nej a to nezmeníš. Nikdy nebola k Tebe úprimná a klamala Ti, až to bolí. Toľko krát pred Tebou zahrala divadielko…. Vycúvaj z toho vzťahu ako chlap. A trest je riešenie. Jednu vec si si však neuvedomil/nedomyslel. To, že si sa priznal ku kandaulizmu, to teraz vedia všetky jej kamošky. Aj to vedia, aký si kapitálny paroháč a ako si ona užíva za Tvojim chrbtom. Keď budeš v budúcnosti hľadať babu, tak určite to neskúšaj v okruhu jej kamošiek. Oni sú podobného razenia ako tá Tvoja kurvička. Držím palce. A prečítaj si tú moju poviedku. Je tam hodne pravdy, i keď som niektoré veci musel pritiahnúť za uši, aby to bola EP.

Henry odpověděl před 4 roky

Hunter: povidku jsem četl zajímavé čtení docela si i myslím že to na té dovolené mohlo tak probíhat… Jak říkám u mě stačili tři hodiny bez dozoru a už ho v ní měl zaboreneho někdo jiný 

Hunter odpověděl před 4 roky

Henry, este v jednej veci sa mylis. To nebol ulet. Ulet je, ked Ti verna baba zahne na nejakej zurke. Ze ju tam oblbne nejaky trtkos, ako som to robil ja.Tvoja kurvicka isla na dovolenku s planom, ze ked sa tam objavi nejaky schopnejsi chlap, tak mu roztiahne nohy. To je premysleny podvod a nie ulet. Z uletu maju baby na druhy den mindraky a nie dobry pocit, ako Tvoja.

Henry odpověděl před 4 roky

Hunter : No věřím že těch úletu nebo spíš podvodů bylo více… jen jsem zrovna o sobě moc nevěděl že se mi bude líbit zrovna tohle je to takové divné no

Hunter odpověděl před 4 roky

Statisticky je to 8,3% z populacie. Tak nebud prekvapeny. Ja som heterak a beriem to ako fakt, i ked sa to stale snazim pochopit. Ja napriklad viacej neznasam premyslene, dopredu planovane klamstvo do oci. To neodpustam. To je u mna neospravedlnitelny podraz. A ked to necham tak a nezaujmem k podrazu  adekvatny pocin, tak ten dotycny to skor, ci neskor zopakuje. Nehovorim o nevere, ale aj ta spada do toho okruhu.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Henry:  Teď jde o to, když jsi své slečně řekl, že se ti ten její nevěrný úlet vlastně líbí, jestli ti stačí, že ji máš doma, že ti tu a tam něco uvaří a že něco vypere a tak. Jak jsi naznačil, jste už víceméně kamarády s výhodami, takže ti stačí, že ti občas podrží, ale jinak jí toleruješ volnost? Aby ti s tou volností a promiskuitním chováním nezavařila. S někým kdo se jí bude líbit si zašuká, on ji něčím nakazí a ona pak tebe. A ruku do ohně za to, že on použije kondom, zvláště když asi ona bere HA bych nedal. Navíc jsi ve věku, kdy se chlap rozhlíží po stálé partnerce, mámě svých dětí? jak dlouho míníš ve svém věku ztrácet čas se svojí kamarádkou s výhodami? Mám známého (37) let, VŠ a má za ženu 29 letou učitelku na SŠ, 8 let spolu chodili, 6 let spolu žili a rok jsou manželé. Oni jsou bezdětní a mají volné manželství. Tzn. že ona má 20 letého milence, bývalého svého studenta, jezdí s kámoškami na dovolenou, o víkendech na chatu a tam příležitostně šuká s každým, který se jí líbí. Jemu, aby se prý nenudil, dohodila svou kamarádku, takže oni jsou jakoby jen spolubydlící v jednom bytě, ale jinak je každý sólo. To bys asi nechtěl, nebo ano? Své přítelkyni jsi to umožnil. A co ty, jako kamarád s výhodami si taky můžeš šukat jak se ti zlíbí, ne?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Henry:  Ještě jednu věc bych měl… Ty nejsi kanda. Kanda jen přítelkyni či ženu ukazuje nebo je u toho, jak ji šuká nějaký chlap, kterého si společně najdou, Ty jsi už cuckold, což je chlap, jemuž žena zahýbá s jiným nebo jinými, on to ví, těší ho to, ale jinak to nemá pod kontrolou. Pochybuji, že ti tvá „kamarádka s výhodami“ říká s kým si ten  který den zašukala, jaké to bylo a popisuje ti průběh každé mrdačky. Navíc, jak řekl Hunter, jistě se s tím pochlubila kamarádkám, co jsi zač a jakého má troubu. To není z mé strany urážka či že bych se ti vysmíval… Ono je to spíš smutné. A jak řekl Hunter, i pro ty kamarádky jsi už o level níž, trouba se kterým by nechodily. Ženám imponuje chlap, samec, alfa, který je rázný a rozhodný. Ťunťů si neváží. Doporučuji:  Nic doma neříkej a začni si hledat jinou. Pak až ji najdeš, tak asi přítelkyni šokuješ. Ona si je totiž tebou jistá a myslí si, že ty jí všechno vždycky odpustíš, že bez ní nemůžeš být a že tě obalamutí na vařené nudli. Takže se vzmuž a přemýšlej racionálně. 

Hunter odpověděl před 4 roky

Fanyn Ti tu načrtáva, že vzťah musí byť rovnocenný. Nie, že jeden môže všetko a druhý nech ide na ručný pohon. Zahol si jej aj Ty? A keď áno, ako sa k tomu postavila? Alebo by Ti to netolerovala? Za pokus to stojí, zaplatiť si nejakú escortku a vyspať sa s ňou u Vás v byte, aby sa to potom dozvedela. Tá jej reakcia potom Ti veľmi pomôže pochopiť, na čom si. Viac to už nemôžeš pohnojiť vo Vašom vzťahu.

Henry odpověděl před 4 roky

Hunter a Fanyn : Díky za názory borci 🙂

Fanyn odpověděl před 4 roky

Rádo se stalo, Henry, ale napiš jak se to u vás vyvíjí

Hunter odpověděl před 4 roky

Henry, na tú moju poviedku som Ťa naviedol nie preto, či je to reál alebo fikcia. Ale aby si si zanalyzoval tie dialógy a myšlienkové pochody oboch báb. A to som sa ešte musel krotiť pri písaní reálnych dialógov medzi nimi. To by mi u Admina asi neprešlo. Väčšina chlapov tomu neverí, ale skutočnosť a moje skúsenosti sú bohužiaľ, alebo bohu dík také. Keď sa trošku naučíš/zistíš, čo tým babám šrotuje v hlavičkách od puberty, tak to aj pri výbere životnej partnerky budeš mať ľahšie.
Pripájam sa k Fanynovi a držím Ti palce. A napíš, ako sa to u Vás ďalej vyvíja. A kľudne sa pýtaj, keď máš v niečom pochybnosti. Radi Ti odpovieme/poradíme. Fanyn je odborník amatér cez kandaulizmus a ja zase cez baby v jej veku. Asi je to pre Teba dobrá kombinácia starých borcov 🙂

OEM odpověděl před 4 roky

Hunter : odborník přes baby 😀 😀 😀 tohle mi nedělej, kdo má pak tu klávesnici čistit od kávy.

fest odpověděl před 4 roky

Hunter a Fanyn: Vy dva jste jak z pohádky. Celé mládí jste prošukali s kdekým, nenechali jste na pokoji jednu sukni, nabrali jste zkušenosti o tom, jaké jsou ty baby vlastně kurvy a nakonec jste zakotvili v krásném romantickém vztahu, kde jste si jeden druhému věrni až za hrob 😀
Ale nic proti chlapi. 
Jinak fajn, že jste se tu tak rozepsali, jen možná by bylo lepší jen dávat odkazy na své předchozí příspěvky, jedete stále jedno a to samé dokola. Ale já myslím, že on Henry nebude až takový blbec, že by si vůbec neuvědomoval, co má vedle sebe. Možná ji nevidí až jako takovou kurvu jako vy, ale že to není ctnostné děvče to asi chápe i bez vás. 
Teď jde o to, jestli mu to vyhovuje nebo ne. A pak je otázka jaké on s ní má záměry? Je to holka, co si nechá a vyzkouší si na ni zda je cuckold a nebo ne? Mimochodem chlapi, i ty Henry, pokud by jsi byl opravdu cuckold, tak ti bude úplně fuk, že to ona rozkecá mezi kámoškama. Naopak, bude ti to dělat dobře. Pokud nedělá, tak je pravděpodobné, že cuckold nejsi. Pak můžeš být kanda a nebo ani to ne a vzrušilo tě to z jiného důvodu. Ale to je vlastně fuk, co jsi. Pokud ti z toho není dobře utíkej. Pokud ti to vyhovuje, zvaž zdravotní rizika, ale klidně si to užij. 
V jednom mají ale chlapci pravdu, že se to určitým způsobem s tebou potáhne i do budoucna. Proto hlavně zvaž, jestli to je to, co chceš.  

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste, myslím že se mýlíš. je spousta cukloldů a kandů, co to tutlají a nechtějí, aby se to někdo dozvěděl – viz nepochopení, ostuda, pomluvy, odsudky. Těch, co to přiznávají na plnou hubu až zase tolik není.. A já Henrymu přece napsal, že pokud se mu to líbí a pokud mu to tak vyhovuje, že proti gustu žádný dišputát.
A ještě jedno Festíku:  Já se tu nikdy nevydával za lamače ženských srdcí a zdvihače sukní, ani za mlada. Oproti Hunterovi jsem břídil.Řadu odstrašujících případů ale zná ze svého okolí, příbuzných, známých, bývalých kolegů. Všechno člověk nemusí sám zažít na vlastní kůži. Svatý jsem nebyl a byl jsem na starší, to je celé. Kolik jich bylo říkat nebudu, ale že jsem si z toho vyvodil obrázek o vdaných paničkách, tak na to vem jed a proto jsem byl opatrný ve výběru vlastní manželky. A proč starší a vdané? Věděli co chtějí, neotravovaly zamilovaností, chtěly jen ten sex s mladším a já si zase nemusel dávat pozor, takže o jednom nemanželském synovi vím u druhého je to tak 50/50, ale hlavně jsem nikdy nemusel platit alíky, řešit kondomy a zda bere či nebere HA. U mladých vrstevnic by toto omezení rozhodně platilo. Toť celé. A že píši stále to samé? A to mám jako podle tebe měnit na každém vlákně názory? To bych asi moc důvěry hodný ve svých náhledech a radách nebyl. Jsem jaký jsem a měnit se nebudu.

Hunter odpověděl před 4 roky

Feste, v poslednej tretine Tvojho príspevku s Tebou maximálne súhlasím a pripájam sa k Tvojim odporúčaniam pre Henryho. Ale ten začiatok? Prečo, keď napíšem , že som beloch, tak Ty ma tu nazveš červeným šikmookým černochom? To som tu pustil na seba málo info? Alebo aj Fanyn? A keď tu niekto dá dotaz, tak k nemu pristupujeme, že nečítal predošlé diskusie v Poradni…Keď Ti to opakovanie sa vadí, tak to proste prehliadni. Ja neviem, či pýtajúci čítal niečo predošlé 
Feste, ale mne vŕta v hlave niečo iné. S Henrym máte jedno spoločné. Spúšťačom u vašeho kandaulizmu boli vaše milované ženy. Ich správanie sa. Ich podraz, nevera. Podľa mňa to ale vo väčšine prípadov kandaulizmu je naopak. Najprv to skrsne v palici chlapovi a potom do toho tlačí partnerku, aby mu splnila jeho sny.  Aký máš Ty na to názor, skúsenosti? To by možno zaujímalo aj Henryho. A možno máš pravdu a bol to len úlet vzrušenia a kanda vôbec nie je. Chýba mi u neho priznanie, či bol dovtedy žiarlivý na svoju partneku. Či ju kontroloval, či si ju strážil,…atď. A úlet chvíľkového kandaulizmu bol len dôsledkom rezignácie. Alebo to bol spúšťač? Aký máš na to názor? 

fest odpověděl před 4 roky

Huntere, přímo jsi se zeptal a já se pokusím odpovědět, i když se tím svým způsobem střelím do vlastní nohy. 
V prvé řadě, já jsem cuckold a ne kanda a pokud je Henry něco z toho, tak bych řekl, že také má blíže k cuckoldingu. A mám li říct svůj názor, kandaulisti a cuckoldi, i když se vlastně zahrnují do jedné skupiny, tak jsou dle mého jistým protipólem. 
Kandy vnímám jako někoho, kdo pro své potěšení nabízí své ženy, ať jen jejich ukazováním, nebo jejich půjčováním za účelem sexu. Myslím, že se jedná především o lidi, kteří jsou zamilovaní sami do sebe a o jejich ženu jim až tak moc nejde. Naopak, používají ji jako nástroj pro navyšování vlastního sebevědomí, ať již proto, že mají nad někým „moc“ a nebo je-li jejich žena přitažlivá, tak jako ukázku toho, že na to mají.
Jde li o cuckoldy, je tam problém opačný. Ve velké většině se jedná o submisivní jedince s velmi nízkým sebevědomím. Často jsou přesvědčeni o tom, že na ženu, která je vedle nich nemají a jejich láska je spíš taková psí. Jde více o oddanost, za kousek žvance (to myslím přeneseně, ne doslova) a zbavení se odpovědnosti, protože si zkrátka nevěří. Nechat se vláčet je mnohem snazší, než vést. 
Takže jedni se snaží si sebevědomí budovat a druzí ho záměrně ještě více zadupávají a oba k tomu využívají jako nástroj tu ženu. 
Tak jako v každé psychologicko-sociologické skupině jsou tam různé stupně, od absolutní vyhraněnosti po jen určité náznaky.
Jinak nemyl se, i cuckoldi dokáží hodně žárlit. 
Ale u Henryho mi to připadá jako něco jiného. Ani cuckold, ani kanda. Spíš kluk, u nějž byl vztah v krizi, byly tam nějaké pokusy o zlepšení, kterým ale asi ani jeden nevěřil a tohle prostě celou situaci vyřešilo. Tak jak to píše mi to připadá, že to potěšení, o kterém psal byla spíš úleva, že to dopadlo, jak to dopadlo, než silné erotické vzrušení. I když i to se mohlo dostavit, jako určitý „vedlejší produkt“. 
Takže na tvou poslední otázku je můj názor, že se jednalo o důsledek rezignace, ne spouštěč skutečného kandaulismu. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste: Mě se z toho jak to Henry popisuje zdá, že když to zjistil, tak místo aby žárlivě vybunzíroval, zcela rezignovala stylem: Mě je to jedno, dělej si co chceš. A to že se mu to zalíbilo bylo něco vedlejšího, něco se ho samotného zaskočilo. Podle mého, když už nevypěnil, neudělal scénu a vzal to s klidem si měl před ní sbalit kufr, popřát jí příjemný zbytek dovolené a neméně příjemné mrdání s domorodci, načež jí měl říci, že je mezi nimi konec a odfrčet. Takhle bych to udělal já a celou záležitost s ní bych považoval za ukončenou.  Doma bych pak sbalil všechny její věci a odvezl je jejím rodičům, kterým bych vysvětlil situaci a pak bych u bytových dveří vyměnil zámek a vymazal si ji z telefonního seznamu. Stejně tak na fb bych napsal oznámení o ukončení našeho vztahu ke dni tomu a tomu z důvodu toho a toho. A život jde dál. 
On ale ne, on se stáhl do boudy, sklopil uši a podal pac a pasoval se do role toho cuckolda, kterým však asi fakt není.

Hunter odpověděl před 4 roky

Dík, Feste. To, čo si popísal, to mi je dávno jasné. Ale mňa hlavne zaujíma, či ten spúšťač kandaulizmu funguje z opačnej strany, keď partnerka bola priamo, či nepriamo iniciátorka toho. U Teba to asi zafungovalo, ale či vieš aj o iných prípadoch. Podľa mňa je to dosť minoritné medzi kandaulistami, ak nie raritné, alebo neexistujúce. A preto mám tie pochyby u Henryho…a on tiež.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ano, co mám známé kandy tak to vždy tak nějak od mládí a třeba dlouho utajeně žhnulo v nich a iniciativa vyšla vždy z mužské strany. Aby se muž stal dobrovolně kandou či dokonce cuckoldem v okamžiku odhalení nevěry své partnerky, aniž by ty spády měl v hlavě už delší dobu předtím než k tomu došlo, to jsem nikdy neslyšel.

OEM odpověděl před 4 roky

Ano, spouštěčem mého cuckold nastavení byla nevěra partnerky. Ale nedokážu říct, jestli jsem po její nevěře ztratil sebevědomí a řekl jsem si – budu raději cuckold, abych bolest proměnil radost – čili jako obranný mechanismus. Nebo to bylo tak, že při nevěře jsem přišel na to, že mě to vzrušuje, tedy mi to odhalilo nepoznanou stránku mého nitra. To by mě samotného zajímalo.

Fanyn odpověděl před 4 roky

OEM: To jsi před tou partnerčinou nevěrou neměl nikdy ani takové představy, čistě niterně, ale nechtěl jsi je nechat vyplout na povrch? To na tebe přišlo jak blesk z čistého nebe? To já bych to bral, že jen pro jedno kvítí slunce nesvítí a už by jela. Mne totiž ponižování naopak štve. Nemám rád, když se mnou někdo vychcává. Na to jsem velmi alergický. Snesu hodně, klidně si sám ze sebe udělám srandu, když si to zasloužím, přijmu i nadávku, ale v případě partnerky to je u mne prostě fatální záležitost. Proto třeba kandy, kteří jsou toho účastni a předem se na sexu s dalším s partnerkou domluví beru, s tím nemám problém, ale být uctivý služebníček a utrpení měnit v rozkoš…
To se tak mohli přeonačovat i vězni v koncentrácích a mohli se stát né trpiteli, nýbrž šťastnými lidmi, neboť by pánům učinili vše, co jim na očích viděli a byli by štastni, že jejich páni jsou šťastní. pardon, u vás to je manželka a její milenec. To jste jak obrazně řečeno pejci, kteří zlostně zaštěkají, dostanou vodítkem po hřbetě a oni zakňučí, zalezou do boudy a drží tlamu. Já jsem v tom případě ten zlý pittbull, kterého když přetáhnou, tak se nasere a zakousne, rozttrhá, zadáví.. 

Henry odpověděl před 4 roky

Čaute  díky moc všem za názory 🙂 je vidět že ķazdy máte zkušenost s něčím jiným..

Fanyn odpověděl před 4 roky

A co ty Henry, já to teď u vás doma probíhá. Promluvil jsi si vážně s přítelkyni, nastavil jsi nějaká pravidla, nějakou hranici za niž už nemíníš ustoupit?

Henry odpověděl před 4 roky

Ano mluvili jsme celkem dlouho a dost na vazno a narovinu. Chtěl jsem vědět opravdu vše ona mi řekla že na ty dovolený to byl její první úlet že  to prostě bylo mezi náma špatný a že i na mě bylo vidět že už jsem ten vztah vzdal .. v tomhle má trošku pravdu bylo to mezi náma špatně ale taky jsem ji řekl že to co udělala  nebylo moc fér a řešení přiznala že v tomhle mám pravdu že si to dost vyčítala..  mluvili jsme i o tom mám pocit že se mi to nějakým způsobem líbilo .. domluvili jsme se že zkusíme takový vztah že když budeme chtít můžeme oba dva mít sex s kým chceme podmínka je že si budeme vše říkat.  Ona mi i řekla že by se ráda klidně i dívala že by ji to zajímalo na to jsem ji odpověděl že i já bych se klidně podíval.. uvidíme jak to bude fungovat i jsme se dohodli že když nam to začne vadit jak mě tak ji tak buď přestaneme oba a nebo půjdeme od sebe .. takže se uvidi

Fanyn odpověděl před 4 roky

Takže zkusíte takový polyamorický vztah, prostě volný vztah, jen ten druhý musí vždy říci, že s někým chce šukat, má zelenou, ale musí se pochlubit jaké to bylo. No, kdybyste byli manželé, nelíbilo by se mi to, to říkám upřímně, ale vy nejste, takže to zkuste. Doporučoval bych pro začátek zkusit jednak trojku M + M + Ž a pak naopak Ž + Ž + M. Ono teoreticky vše vypadá ideálně, jak jste si to domluvili, ale nevíš jak to unesete ty i ona dívat se na partnerku či partnera, jak ji šuká či ty šukáš s jiným/jinou. Teorie a představy je jedna věc a praxe druhá. A spolu budete i nadále souložit, předpokládám? Ale stejně se mi to u vás dvou zdá takové jako dva spolubydlící, kamarád a kamarádka s výhodami, ale jinak i každý s kým chce.  Až to prubnete, napiš jak se ti nebo tvé přítelkyni toto líbí a jak se to rozvinulo.

fest odpověděl před 4 roky

Také mi to připadá, že tam už vztah moc není a je to takové pragmatické vyjednávání. Ale pokud budou spokojeni, tak je úplně fuk, jestli jsou do sebe zamilovaní a nebo ne. 

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: Nemyslím, že nevěra jako spouštěč cuckoldingu je něco až tak výjimečného. Jen ne každý to otevřeně přizná. Ona určitá transformace utrpení v rozkoš existuje i v jiných úchylkách. 
Ale tvé srovnání s koncentrákem je dost nepřesné. Je tam totiž jeden základní rozdíl. Jsi li vězněm v koncentráku, tak jsi v situaci, kterou ty nemůžeš nijak ovlivnit. Je to zkrátka objektivní skutečnost, se kterou ty se musíš nějak vyrovnat. A to, zda v ní budeš setrvávat a nebo ne, není na tvé vůli. 
Jde li ale o nevěru, ona sice také začíná objektivní skutečností, ale následuje už subjektivní rozhodování. Ty to máš tak, že bys dotyčné sbalil kufry a nazdar. Toto ale spousta lidí nedokáže. Jsou ve větší či menší míře emocionálně závislí na partnerovi a proto se jej nechtějí vzdát. A pak nastává okamžik, kdy musí zaujmout stanovisko, které ale zaujmout nedokáží. A najednou nebojují s nějakým nepřítelem, nebo objektivní skutečností, ale sami se sebou. A často sami se sebou tento boj prohrávají. A obranou mozku pak je, že si vytvoří nějakou berličku, kterou může být právě ta přeměna vnímání z utrpení na rozkoš. 
 
 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste: nemysli si, že by mi to nervalo srdce, kdybych musel kvůli nevěře manželku poslat k šípku. Možná rok dva bych žil sám a vzpamatovával se z toho. Rozhodně bych nepropadl ani chlastu ani drogám, to nic neřeší. Třeba už bych se nikdy o žádný další vztah nepokusil, protože bych byl zklamán a už bych ženským a priori nevěřil, to fakt nevím. Co vím jistě, že bych s nevěrnou manželkou už dál žít nemohl. Stále bych ji měl před sebou jako zrádkyni a nevěrnici. Nevěřil bych jí už ani to, jak se jmenuje. Rozhodně bych musel být tím masochistou, abych odpustil a žil s ní dál.
Pokud jde o to, že v případě manželčiny odhalené nevěry si mozek paroháče vytvoří to, jak ty píšeš, nějakou berličku a změní se utrpení v rozkoš, to je jako když se zdravý člověk přemění v choromyslného blázna. A to co píšeš o tom koncentráku, OK, ale co Stockholmský syndrom, kdy se oběť únosu dokonce ztotožní se svými únosci a spolupracuje a je s nimi??? To už se stalo nejednou.
Víš, já to spíš vidím tak, že mnozí muži, kteří byli z ničeho nic postaveni před odhalenou nevěru své ženy, aby nebyli za pitomce a pro smích, udělají ze svého kandaulismu jaksi z nouze ctnost. A protože nechtějí, aby je ta jejich opustila, vzdají se své cti, svého sebevědomí, svého Já a stanou se těmi trouby, kteří pak tvrdí, jak jsou rádi a že se jim to líbí. U tebe to je jiné, v tobě tu submisivitu vypěstoval otčím.

fest odpověděl před 4 roky

Fanyne, v tom posledním odstavci jsi víceméně jinými slovy řekl to, co jsem psal výše. Nějak takhle jsem to myslel. Prostě jsou postaveni do role paroháče a jelikož s tím nemají sílu něco udělat, tak tu roli raději přijmou za svou, jako něco, co jim přináší potěšení. 
Stockholmský syndrom je trochu komplikovanější a jde tam o to ztotožnění, zvláště v případě mladého člověka, kdy takový jedinec se dostane do izolace a únosce se vlastně stane jediným ochráncem a blízkou osobou.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste, ale k tomu Strockhomskému syndromu… Ten únosce-terorista takového člověka třeba i bije, vězní, drží v poutech, s pytlem na hlavě a přesto se sním vězeň ztotožní? A k tomu cuckoldingu… Já nevím, ale kdyby jsem zjistil nevěru ženy a ještě by se mi s milencem smáli a ponižovali, tak věř, že rozhodně bych se cuckoldem a slouhou těch dvou nestal. Doutnala by vě mě pomsta a tu bych vymyslel, že by na ni v životě nezapomněli i kdybych na toho frajera, pokud by to byl nějaký nadupanec z fítka, měl najmout UKčka. To je asi věc naturelu každého jednotlivce. Ale to je jako v normálním životě… Kolik lidí nejen sklonilo hlavu před Němci, ale dokonce kolaborovalo. Totéž i za socíku s Stb. Tady je to kolaborace s milencem. V podstatě zahození svého já, zahození sebeúcty. Pro někoho je šok manželčina nevěra a jak jsi psal, mozek se mu zblázní (pardón: brání) a přeorientuje chudáka na cuckolda, aby se z toho žárlivostí nezbláznil. Tak to můj mozek má jako obranný reflex tu pomstu. Ale nejprve bych ji vyrazil.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Henry: Víš co by mne zajímalo? Kolikátý den na té vaší společné dovolené ti byla přítelkyně během těch 3 hodin bez dohledu nevěrná? A měla něco vypito, když se to stalo? A jak jsi to zjistil? Ty jsi je přistihl in flagranti nebo měla výčitky a sama se ti přiznala?

Vaše odpověď

10 + 10 =