Honění…., aneb do čeho stříkáte?

PoradnaKategorie dotazu: SexHonění…., aneb do čeho stříkáte?
puvabna_mrcha zeptal se před 6 roky

Tak jo mám dotaz. Když si to Vy pánové děláte bez přítomnosti své drahé polovičky kde skončí Vaše semeno? Tento dotaz zaměřuji spíše na pány, kteří jsou zvyklí používat při sexu kondom. Používáte i při onanii kondom? nebo se vycákáte třeba na břicho a pak to setřete? nebo? do ručníku? nebo ve sprše?

18 Odpovědi
Richard XIV odpověděl před 6 roky

Na bricho je to neprakticke, nikdy to neutres dobre a pak stejne musis do sprchy. Papirove kapesniky jsou myslim dobra volba? ale skoda kazdeho striku, ktery nejde na zenske telo. Vyjimka muze byt takovej sex po webce, pak jsou asi lepsi ty kapesniky, pokud si druha strana nepreje vystrik na bricho, nebo treba jinam?

Jojo odpověděl před 6 roky

Když je kondom, tak do kondomu, nebo třeba ve sprše normálně do vody 🙂 Na břicho je to opravdu na nic, nedá se to utřít dokonale. Ručník bych kvůli tomu asi nešpinil, to radši ty kapesníky, ale jeden proteče 🙂

Jakub odpověděl před 6 roky

Tak já i na sebe, občas do manželčiných kalhotek…
Mohu taky jednu otázku? Dopíšeš prosím svůj deníček?

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

A máte někdo něco neozvykleho do čeho stříkáte nebo jste někdy vyjimečně nastříkali a víckrát už ne? Třeba ponožka nebo něco takovýho?
A odpověď pro Jakuba, zda dopíšu svůj deníček……měla jsem komplikovanou vykloubenou zlomeninu na prostředníčku a jelikož píši všemi deseti, nedokázala jsem si představit datlovat……zkoušela jsem to ale po chvíli mě to akorát nasíralo, takže jsem od psaní na pár měsíců musela upustit…ale jen co budu mít prst zcela v pořádku…..určitě zase něco pustím do světa :-))))bohužel rekonvalescence trvá neplánovaně trochu déle.

Richard XIV odpověděl před 6 roky

Jsi behem prani nasla tvrdou ponozku a ted zjistujes jestli to je normalni? :-))) je?

Oem odpověděl před 6 roky

Do ponozky bych fakt nestrikal, to mi prijde nechutne

Jojo odpověděl před 6 roky

Proč? Když je vypraná a není po ruce nic jiného, nevidím na tom nic špatného

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

takze to v pohode nacakate i do fusekle? a jinak do ceho radi vseobecne chlapi cakaj, krom zeny :-))))
 

Richard XIV odpověděl před 6 roky

Spatne polozena otazka:-) spis na co radeji strikame ses mela ptat?

Grito odpověděl před 6 roky

nejaka zvedava ne? a ty nam reknes jak a cim si to delas?

Dobrý rada odpověděl před 6 roky

Stříkám jak kdy. Do kapesníku, nebo si sundam trenyrky a stříkám do nich a pak je dám prát. Nebo třeba na břicho když se pak jdu koupat, to záleží podle chuti a situace. I kondom jsem už použil když nebylo nic jiného po ruce a nechtěl jsem se zašpinit. Proč se vlastně ptáš? Zajímavá otázka

Princ Bajajaja odpověděl před 6 roky

Do peřin.
Nebo do kelímku a potom šup s tím do mrazáku. Nastřádá se, a využije potom k hrátkám s prítelkyní 😉

Libor odpověděl před 6 roky

Stříkám do wc. Pak se to spláchne.

Richard XIV odpověděl před 6 roky

Do kelimku na pozdejsi hratky? Panejo
 

Milan23455 odpověděl před 4 roky

Rozhodně do ponožky

Cuckold odpověděl před 4 roky

Ponožka je v pohodě.

Oem odpověděl před 4 roky

Jsem tu ponožku vyzkoušel… Samozřejmě novou, čistou. A není to tak špatné, jako jsem si myslel :-))) žena se mnou teď moc nespí, tak pravidelně škrobím ponožky :-))

Sk8er odpověděl před 3 roky

Zajímalo mě, jestli je nás víc. Kupodivu ano Mám to ale trochu jinak, mám rád živočišný mrd. Od jisté doby rád honím výhradně do bílých a černých vysokých tenisových ponožek. To, co vám tu řeknu, je pravdivé.
Bylo mi 17, vdávala se mi starší sestra. U nás spali hosti, tak mě u sebe na noc nechal o asi 20 let starší soused, který na té svatbě byl taky. Moc se mi líbil, svalnatý, chlupatý, vysoký muž. Chtěl jsem ho v posteli. Dráždil mě vždy tím, že chodil po chodbičce před hlavní chodbou jen ve slipech a nike, puma, adidas, umbro.. ponožkách. Viděl jsem prdelku jak broskvičku, nádherný koule a čuráka.
Šli jsme pozdě domů, soused se svlíkl, slipy nechal na zemi, ponožky taky a šel se okoupat. Já mu zcákal pár slipů i ponožek z šuplíku včetně těch nošených černých ponožek a slipů. Když jsem se okoupal i já, šli jsme si lehnout, spali jsme na jeho posteli. Já ale vstal, vytáhl si z šuplíku další jeho bílé ponožky, oblékl si je na nohy a honil si v koupelně. Vzal jsem si jeho nošené slipy z koše na prádlo, vzrušovaly mě stopy od jeho mrdky, oblékl si je a honil. Nechal jsem v nich slušnou nálož. Šel jsem za ním zpátky do ložnice, na čurákovi mi visely slipy, na nohou jsem měl bílé ponožky nike, dodnes pamatuju. Díval se na mě, honil jsem si jen pro něj a toužil po něm. Vstal, vzal mě za hlavu, líbal mě, osahával. Mrštil mě na postel, tiskl mi jeho pytel na obličej, strkali jsme si čuráky do krku, olizoval jsem mu díru, koule, líbal rty, žalud, zadeček, nožky. Honil jsem mu ho do té černé ponožky od mojí mrdky, co tam nechal, když se šel koupat.
Když se vyčistil pro anál, šukal jsem ho snad do rána. Oba v ponožách, on ještě jednu na čurákovi na mrdku, já pero povytažené ze slipů. Od té doby si honíme spolu do ponožek i slipů a šukám ho s velkou láskou. 

Vaše odpověď

18 + 20 =