Hotwife

Mikael zeptal se před 4 roky

Ahoj.
Chci se zeptat, jestli mate nejaky navod jak vytvorit z zeny HW.
Moje o tom vi, co od ni ocekavam, co bych si pral, ale spise se tomu stavi negativne.
Proto se chci zeptat, jestli jsou nejake overene kroky k prekonani teto bariery.

4 Odpovědi
Paul odpověděl před 4 roky

Nedoporucoval bych to, mam s tim totiz spatnou vlastni zkusenost. Da se rict, ze nam to rozvratilo vztah

Fanyn odpověděl před 4 roky

Paule: mohl by ses o tom trochu více rozepsat? Ona totiž naprostá většina kandů, kterým to rozvrátilo vztah pak o tom mlčí. Je třeba i záporných zkušeností, aby si případní bezhlaví nadšenci nenatloukli kokos. Člověk čte jen jak je to nádherné, úžasné a vzrušující, ale nikdo už pak nenapíše, jak třeba dopadl.

Cuckold odpověděl před 4 roky

Taky s tím mám špatnou zkušenost. Žena to pro mě dělala, docela dobře předstírala, že je to její svobodná vůle, že to dělá pro své potěšení, ale přitom nikdy se s tím vnitřně neztotožnila a začala si hledat normálního chlapa. Pozor na to, ženy chtěji chlapy, ne rohožky. Pokud nemáš hodně peněz a pevné zázemí, prostě něco, kvůli čemu by s tebou zůstala, můžeš o ni přijít. Jako chlapa tě už totiž asi vnímat nebude.

fest odpověděl před 4 roky

Už se to tu několikrát řešilo, ale samozřejmě, že cuckolding neznamená jen vztah zalitý sluncem a je to balancování na kraji propasti. Najít ženu, která to bud tolerovat nebo dokonce dělat ráda a přitom neztratíš v jejích očích glanc je velmi těžké a je to také velká výzva pro tebe, jelikož ji musíš nabídnout něco, pro co si tě jako chlapa dokáže vážit, přesto že jsi vlastně sexuální loser. Neřekl bych ovšem, že jsou to peníze nebo zázemí, protože tím v jejich očích stejně nebudeš chlap, jen někdo, s kým být je výhodné. 
Ve své podstatě je ideální, pokud ta žena je nymfomanka nebo nějak také sexuálně ulítlá a může si touto formou plnit také své sexuální sny a oba to vlastně berete jen jako sexuální hru, která vyhovuje a uspokojuje oba. Pokud to jakkoliv chce jen jeden nebo je to vyjádření skutečného postoje, tak je šance na harmonický vztah, který navíc vydrží hodně malá. 

Vaše odpověď

15 + 18 =