Ideální milenec BULL?

PoradnaKategorie dotazu: SexIdeální milenec BULL?
Cuckold zeptal se před 4 roky

Jaké vlastnosti by pro vás měl mít milenec vaší manželky? Myslím jako pro cuckolda jak si představujete jako cuckold ideálního milence pro svoji manželku?

4 Odpovědi
Martin odpověděl před 4 roky

Měl by to být chlap, urostlý, hezký, s velkým penisem, abych ho vnímal jako konkurenci a aby dokázal manželku sexuálně uspokojit. Ocenil bych také, aby měl nějaké své zázemí, aby chápal, co je cuckold, že to není chlap, který se vzdal svojí ženy a když, tak pouze v sexuální rovině.
Pokud jde o jeho chování ke mně, nevadí mi, kdyby se choval sebevědomě a dával mi najevo, kdo umí uspokojit moji ženu. Možná se lépe popisuje co by BULL neměl dělat, než jaký by měl být. Vlastně každý muž, který je mužný a dokáže uspokojit manželku je podle mě dobrý BULL.

fest odpověděl před 4 roky

Pro mě by bull měl být prostě alfasamec. Chlap co mu stříká testosteron i z uší. Měl by být mohutný, velký chlap s ještě větším ptákem, ať už jen pohled na něj jasně říká, že on je tady ten nej. Měl by to být chlap, při pohledu na nějž se mé ženě budou podlamovat kolena a kunda ji poteče proudem. A měl by být živočišný. 
A měl by i v mé přítomnosti mi jasně dávat najevo, že na mě zbydou jen malé střípky, které mi milostivě dopřeje. A jelikož jsem hodně submisivní cuckold, tak mám rád, když mi dává svou nadřazenost najevo všemi možnými způsoby. 

Petr odpověděl před 4 roky

Já nejsem typický cuckold, spíš kandaulista, nemám potřebu se sebou nechat vorat a s ženou potřebuji mít sex i když bude mít milence a ne k ní mít submisivní vztah (případně jen v rámci bdsm „hry“, která ovšem má svůj začátek a konec). Je to pro mě o svobodě a maximalizaci potěšení. Každopádně mě baví sub/dom vztahy a sám jsem switch, takže je moje představa ovlivněná tím. Až do toho jednou půjdem s mojí mladou, tak by měl ideální bull mít hlavně rozum. Vůbec nemusí být nějaký strašný alfa samec, nemusí mít svaly a dokonalou postavu (i když samozřejmě příliš špeků je vždycky špatně), ale bylo by dobré, aby z něj byla cítit jistota, přesvědčivost, zkušenost, vyrovnanost, věk tak 35-45 max. Měl by mít vkus, umět se obléct (ne nutně nosit pořád oblek, spíš prostě aby uměl věci na sobě sladit a vypadal dobře. Ideální by bylo aby byl zadaný a partnerka mu to tolerovala či ho v tom podporovala, nebo pokud by byl nezadaný, tak by neměl být promiskuitní a mít další vztahy a úlety. Měl by ale rozhodně počítat s tím, že jde do vztahu a to do vztahu s párem, kde to musí něco přinášet všem třem a na všechny musí být brán zřetel, aby z toho něco měli. Nesmí mu jít pouze o sex se ženou. Neměl by být bi, ale muž by se mu neměl hnusit a jeho zapojení by měla být samozřejmost, neměla by mu vadit ani klasická trojka. Nesmí chtít, aby se do něj žena zamilovala a opustila původní pár, musí si být jistý, že má city vyřešené nebo je zaangažovaný citově jinde, ale k páru, který si vybral by měl mít hlavně vřelou a přátelskou vazbu. Musí mít fantazii a být schopen hrát hry a různý role play, kdy bude jindy dominantní jen k ženě, jindy třeba k oběma, ale musí vědět, že když hra skončí, jsou si všichni rovni. A měl by vědět, že na to má i finančně, protože ženu z páru si musí předcházet, ale zase by si neměl myslet, že si náklonnost může koupit, to je ale přece stejné u každého nového vztahu. Neměl by trvat na narušení soukromí, takže by neměl mít problém platit za hotel nebo airbnb, nebo zvát k sobě. Ptáš se proto, že tě se chceš inspirovat? Takhle nějak si to představuju já, ale je mi jasný, že je to moc nároků.  Ale pokud by se v tom náhodou někdo poznal, tak může psát na [smazano] a můžem si o tom promluvit. 😀

Oem odpověděl před 4 roky

fest: velice dobře popsáno. Tak nějak si představuji BULLa v trojúhelníku cuckold-hotwife-bull. Mělo by to být přirozené a pudové, prostě samec, do kterého se hotwife trochu zblázní a role paroháče cuckoldovi tak nějak přirozeně vyplyne, že není potřeba žádné předstírání.

Vaše odpověď

7 + 17 =