Jak blízko jste byli?

PoradnaKategorie dotazu: SexJak blízko jste byli?
Marcel zeptal se před 4 roky

Pokud má vaše žena milence, jak nejblíže jste byli jejich sexu? Ona neví, že o tom víte, nebo to víte oba, ale nemluvíte o tom, či vám o tom vypráví nebo jste dokonce byli u toho, když měla sex s jiným?
Já kontakt s jejím milencem mám buď zprostředkovaně tak, že ona se zásadně neumývá, když od něj odchází po sexu a tak pak se mnou ulehá do postele, takže ho z ní cítím a nebo s druhým (má dva), kterému to nevadí, tak mohu být někdy u toho. 

13 Odpovědi
Cuckold odpověděl před 4 roky

Zatím jsem u toho nikdy nesměl být. Takže jak píšeš, jenom z ní cítím jeho parfém a celá chutná a voní jinak, prostě použitě. Vzrušuje mě to možná víc, než když bych u toho byl.

PaulFT odpověděl před 4 roky

Já bych i uměl odpověď, ale v dnešní době? Neodpovím, protože tu kolem obchází jedno velké „Nechutne“ ALE 😛 a i Vy by jste si měli dát pozor ať zbytečně při tom koukání neroznášíte nákazu 😀

fest odpověděl před 4 roky

Asi -20 cm, jako účastník. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

…s hlavou pod jeho koulema, sledujíc jeho do ní zajíždějící píst?

Cuckold odpověděl před 4 roky

Koule pleskají o čelo, z kundy odkapáva… Slast pro zapojeného paroháče. Kdo to zažil?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Cuckold: vidíš, že ač nejsem jako ty, vím co se vám klukům cuckolďáckejm líbí. Já bych asi mohl dělat kameramana v pornu tohoto typu, nechávalo by mne to klidným, myslel bych na práci a zbytečně bych se tím nerozptyloval. Mne zase bere sex -náctiletých kluků s účou nebo sousedkou. Do takového puberťáka se umím vžít.

fest odpověděl před 4 roky

Ano, tohle jsem zažil. Ačkoliv těmi -20cm bylo míněno, že jsem byl zapojen ještě více. Náš bull je bi a hodně dominantní, takže jsem to zažil ještě důkladněji. 

Oem odpověděl před 4 roky

Měl jsi jeho žalud kterým rozrážel kundu tvojí lásky až na mandlích? Jaké to bylo? Dívala se na to?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Jestli ho spíš neměl ve svém řitním otvoru…?

Oem odpověděl před 4 roky

V cuckold vztazích není anál mezi muži moc běžný. Častější je situace, kdy paroháč kouří milence své ženy.

fest odpověděl před 4 roky

Oem, Fanyn: Jak jsem psal, on je bi a hodně dominantní. U nás je to tak, že má žena se chová submisivně k němu a já k nim oběma. Takže ano, většinou se nechá pro ni rozkouřit nebo mi ho i dá do pusy během sexu s ní (případně po něm), ale čas od času má chuť nás ošukat oba. Možná to není úplně nejtypičtější, ale u nás to tak máme.

Cuckold odpověděl před 4 roky

fest : nosíš pás cudnosti? Představuji si jak tě šuká a z pásu ti odkapává samým vzrušením semeno, ale udělat se nesmíš, ty nemáš právo, to mohou jen oni.

fest odpověděl před 4 roky

Cuckold: Je to jak kdy, někdy mívám i pás cudnosti, ale jindy spíš podvázané koule a ptáka. Je to podle jejich nálady a jak moc si se mnou také chtějí hrát. Mívám ho většinou, když se smím jen dívat. Nebo někdy mimo sex. Udělat se samozřejmě nesmím bez dovolení. Ale párkrát už to šlo ven, ať jsem chtěl a nebo ne. Ale za to je samozřejmě trest. 

Vaše odpověď

6 + 18 =