Jak být nevěrný?

PoradnaJak být nevěrný?
LUMP zeptal se před 3 roky

Ahoj. nejdříve bych se rád představil. je mi 35 let mám ženu se kterou žiji ve společné domácnosti se dvěmi dětmi. jsme spolu 10 let ale dlouhodobě máme období kdy je to lepší a pak je to horší. zkoušeli jsme kandaulismus, jako lék na vztah ale nefunguje to. žena o mě dlouhodobě nejeví zájem. snažíme se fungovat kvůli dětem, ale v posteli je aktivita na bodu mrazu. spíme spolu jednou za měsíc, někdy ani to ne. jsem podle mého názoru ještě mladý chlap na to abych se vzdal života, lásky a sexu. žena si píše s různými muži, možná se s nimi i schází. dříve mě to vzrušovalo, pak mi to vadilo, dnes je mi to už jedno. když jsem zjistil, že mi opakovaně neříká pravdu, že neprovozujeme kandaulismus ale je to jen zástěrka pro její nevěru, nebo spíš útěk ze všední reality života se mnou, tak se ve mě cosi zlomilo a přestal jsem ji vnímat jako ženu o kterou bych měl usilovat.
 
to jen pro vykreslení situace proč jsem se rozhodl jak jsem se rozhodl.
 
založil jsem si profil na seznamce a začal si psát s ženami v mém věku, některé jsou bezdětné, jiné mají třeba dvě děti a vyřešenou minulost. co nevím, jak se chovat. nechci odejít od ženy a dětí, nechci rozbít to co doma máme a nějak to funguje. o děti je postaráno, žena je dobrý kamarád.dokud sama si sama někoho nenajde a neodejde, nechci to měnit, chci fungující zázemí a trochu žít.
 
co mám těm ženám na seznamce říct? jak to dělají ti kurevníci, kteří mají doma manželku a k tomu milenku? mám říct pravdu? lhát? prosím, chlapi, poraďte mi. připadá mi, že snad každá už to slyšela stokrát, že má doma chlap ženu která nejeví zájem a že se rozejdou a kdesi cosi. snad nemůže být žádná tak pitomá… a stejně pořád na to skáčou. tak jak takovou poznat? která mi na to skočí, která bude hezká, milá a budu se s ní moct vídat, obejmout, pohladit, pomilovat. prostě mít v tom životě někoho, o kom vím, že mu taky něco chybí a já mu to dávám. dík chlapi.

86 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 3 roky

Tak ano, kandaulismus je o vzájemné důvěře a o tom, jak si to společně nastavíte a né o tom, že ona ti třeba zahýbá a občas se ti o tom milostivě zmíní, protože ty jsi přece ten kanda, tak bys měl být vlastně rád.
Ne, promiň, ale vy jste s kandaulismem jen eperimentovali a ty jsi tak říkajíc kanda z leknutí.
Z tvého popisu vaše manželství trvá jen kvůli dětem, jinak jste dva spolubydlící sdílející společný byt, přičemž ty se trápíš a sžíráš co dál a už ji nemiluješ, resp. ona je ti už šuma fuk a sere tě, že si užívá a možná i podvádí, že ti o tom i lže atd. Prostě tvá žena si jede svůj život po své vlastní linii a na tebe kaká. No, já jsem sice zásadně proti nevěrám, ale není náhodou při svatbě řečeno v dobrém i zlém? Není svatba taková legalizace vzájemného tělesného uspokojování? Nač takovou ženu, která na tebe kašle, šuká jinde a ty musíš mít ohon na ruční pohon. Tak si také na nezávazný sex najdi příprcnici, takovou kamarádku s výhodami. Oko za oko, zub za zub. Nevěš hlavu, nemusíš se seznamovat se ženou, která by chtěla aby ses rozvedl, vzal si ji a měl s ní novou rodinu. Je řada žen, které to mají s manželem jako ty se ženou a také by se rozvádět nechtěly, jen potřebují, aby jim někdo protáhl alespoň jednou týdně tunýlek, aby se jí tam neusadili pavouci nebo nezarostly mechem. Ty se nechceš rozvádět, tak musíš říci na rovinu o co ti jde a že hledáš stejně postiženou, která se také kvůli dětem rozvádět nechce.
A když ti na to žena přijde, tak jí řekneš, když můžeš ty, tak já také. Přece nechceš, aby ty ses scházela za mýma zádama s jinými chlapy a já snad budu sedět doma a jen si ho honit??!
Možná až zjistí, že máš na šukání jinou tak A) se nasere a skutečně se s tebou rozvede (což je stejně za této situace otázkou času než narazí na někoho, do koho se zamiluje)      
                                                            nebo B) se jí rozsvítí, začne žárlit a znormální se. Sice už to mezi vámi pak nebude jako předtím, ta důvěra je v zadeli, ale bude to mnohem lepší než nyní.
Prostě abonentkám na seznámení na rovinu řekni, že nechceš být doma za mnicha a že hledáš jen nezávazný sex.

LUMP odpověděl před 3 roky

já se bojím že takové ženy nejsou. že se to tak prostě nedělá. že i ty zadané co to doma nemají ok tak hledají někoho s kým by to šlo. možná se pletu, já s tím fakt nemám zkušenosti, nikdy jsem nikoho nepodváděl, takže je pro mě těžké i to najít si nějakou jenom tak na sex. ale potřebuju prostě fyzický kontakt, mít někoho s kým si pokecám, vždyť my spolu doma už ani nemluvíme. jenom ráno ahoj a večer už často ani dobrou noc. chybí mi někdo kdo by si se mnou normálně povídal.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Zkus to více seznamkách a nesmíš se bát. Když budeš těm ženám lhát, tak na to stejně přijdou. Prostě si zadej, že chceš kamarádku s výhodami se kterou nechceš jen ten sex, ale i někam posedět, pokecat. Třeba získáš v ní i vrbu a nemusíš se hned vyhraňovat a vymezovat, nikdy neříkej nikdy. Možná najdeš takovou s níž budeš mít společného více než-li jen blbé partnery a po čase mezi vámi může vzniknout i něco více. Klidně se přiznej, že jsi na žádnou seznamku ještě nikdy nepsal, že nevíš jak to tam chodí. Nehraj si hlavně na světáka, to by na tobě poznaly..

fest odpověděl před 3 roky

Působíš na mě dost naivně a nezkušeně. To samo o sobě není až takový problém. Problém se z toho může stát, pokud je to tvá přirozenost. V takovém případě zahrávání si s nevěrou je trochu hra s ohněm, při které se můžeš hodně spálit. Hlavně se nenech prosím tě naverbovat do myšlení stylu oko za oko, zub za zub. To je uvažování dítěte (promiň Fanyne) a neřeší to nic jiného, než že si na chvíli zaplácneš bebí na svém egu. 
Píšeš, že s manželkou jste deset let a ona tě už dlouhodobě odmítá nebo nejeví zájem. Jak dlouho to trvá a jak to vzniklo? Nahoru a dolů to je v mnoha partnerstvích a také přicházejí větší či menší krize. U vás mi podle tvých slov připadá, že už jste za bodem, kdy se těžko bude vracet zpět, protože ani jeden o to nemáte zájem. 
Ty to chceš vyřešit milenkou, ale spíš to vypadá, že potřebuješ lásku a partnerku. V tom případě je mnohem lepší se k tomu postavit čelem a ukončit to, co nefunguje a jít za tím, co má šanci. I kvůli dětem. Tahle uměle udržovaná manželství jsou pro ně často horší, než rozvod. Sice píšeš, že tvá žena je dobrý kamarád, ale také píšeš, že si řeknete tak ahoj a večer ani dobrou noc. Navíc k tobě není upřímná. Takhle se kamarád opravdu nechová!!!
Jsi mladý a můžeš si stále vytvořit rodinu takovou jakou si přeješ. 
 

LUMP odpověděl před 3 roky

jste mi moc neporadili a ještě jste mě pěkne rozebrali. hlavně fest. mám teď z toho dost velký splín. nechci být sní, protože necítím z její strany zájem a nechci být ani bez ní. možná potřebuju milenku na to abych znovu našel svou vnitřní hodnotu. možná pak ona ucítí že nejsem samozřejmost a bude se chovat jinak, možná odejde a usnadní mi tak to rozhodování, protože si stále myslím že je všechno moje vina a nejsem dost dobrý, ale nevím co mám změnit, když ona nemá zájem se mnou ani mluvit, natož něco řešit.

LUMP odpověděl před 3 roky

jo asi jsem naivní. víte našel jsem holky které vypadají taky naivně a vím že by asi šly přesvědčit na nějaký vztah a sex, ale mě to prostě přijde líto. přijde mi jich líto zneužít a využít je, neříct jim, že mám doma ženu a děti. ta holka vypadá že je v pohodě a mě prostě přijde kruté jí takhle lhát. asi jsem málo svině nebo co. nevím. a zase vím že když řeknu že jsem zadaný tak nepůjde ani na rande. prostě ti úspěšní chlapi co mají milenku tak jsou hajzli a vůbec nevidí nic jiného než svůj chtíč a vlastní zájem. asi takový nejsem co s tím.

Vlklev odpověděl před 3 roky

Ja som takú situáciu riešil s prostitútkou. Chvíľu trvalo kým som našiel pre seba tú najvhodnejšiu. Zamestnaná vydatá žena, ktorá si potrebuje privyrobiť sexom a ju to aj baví. Výhody sú, že peniaze nejdú na kávu a kvety, ale len na sex. Mám istotu, že bude ticho  a nebude posielať nevhodné SMS alebo telefonovať a najme hocikedy sa to dá ukončiť bez nejakých problémov. Raz alebo 2x do mesiaca si ušetrím tie eurá. Jediné riziko sú pohlavné choroby, ale pokiaľ nespíš s manželkou nemáš ich komu odovzdať. A nebojím sa ani jej muža, on o tom vie a dokonca sme pár krát boli aj v trojke. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Feste, ale to manželství má LUMP stejně v troskách. A pokud se nechce rozvádět, tak jsem mu to ani neradil, protože respektuji jeho vůli. Sám správně napsal, že kdyby si nějakou našel tak buď si jej možná manželka začne více hledět a nebo naopak mu rozhodování ulehčí a sama zažádá o rozvod. Je samozřejmě na něm, pokud hledá ženu jen na nezávazný sex, nebo od toho očekává třeba něco více. To už se musí sám rozhodnout. LUMPE, na tvém místě bych se duševně i prakticky chystal na to nejhorší, přešlapování na místě je chyba. I co se týče financí, bych vše oddělil, aby tě pak manželka nezaskočila, nezažádala o rozvod a ještě ti nevycucala konto. A také si zahesluj mobil i PC. Stejně jste jen každý za sebe. Dávej domů jen kolik je třeba na chod domácnosti a na děti, doufám, že tvá žena pracuje a účastní se financování také? A tu kamarádku s výhodami si opatři. Ve vašem manželství už není co zkazit, vy už jednou nohou v tom pekle jste.

fest odpověděl před 3 roky

Lumpe, vypadáš jako slušný chlap a takový zůstaň, tím, že bys ze sebe udělal hajzla ublížíš jen sám sobě. Je fajn, že chceš hrát fér a v tom bych i pokračoval být na tvém místě. Najdeš li i milenku, uspokojíš své sexuální potřeby a možná i na chvíli se ti uleví, ale je to jako s chlastem. Vystřízlivíš a přijde kocovina. 
Tohle co máš nechceš a pokud vidíš, že to, co máš nejde spravit najdi v sobě sílu a ukonči to a pak si dej chvíli pauzu a začni s čistým stolem. Nebudeš pak muset řešit zda lhát a přetvařovat se. Pro někoho je to zcela samozřejmé, ale ty mi připadáš jako někdo, kdo by lhaním a přetvařováním si ublížil více, než co by mu dalo to chvilkové povyražení. 
Přemýšlej o tom

Fanyn odpověděl před 3 roky

Feste: Proč by ze sebe dělal hajzla, když jeho žena se tak chová už dávno? Proč by měl lhát a přetvařovat se, že by měl milenku? Jen ať to ona ví, alespoň v jejích ořích nebude za hodného troubu, co jen přešlapuje na místě a snad v něco doufá…, v něco, co se nestane. ta jeho na něj kálí, tak mu nevnucuj své submisivní vize hodného taťky-honichvosta. Ano, naprosto s tebou souhlasím, že by se měl rozvést, jenže on hned na začátku píše, že to nechce. On potřebuje ženskou jako kamarádku, jako vrbu, ženskou s níž si může i zašukat, když mu to odmítá poskytovat jeho zákonitá manželka. Já jsem pro rozvod, ale pokud on chce dál žít tak jak žije a to, co mu schází si chce nahrazovat s jinou ženou… On není hrubián, ochlasta, gambler a už vůbec né děvkař, on je jen nešťastný člověk v rozvráceném manželství bez žádné perspektivy po boku manželky, která už jí je jen na papíře. LUMPE jednej, váhavost a přešlapování na místě ti jsou jen na škodu!

Hunter odpověděl před 3 roky

Lumpe, v podobnej psychickej situácii/dileme som bol tiež. Po čase zožierania sa, som si naordinoval: Čo nevylezie na strom… tak som to začal „kosiť“ jednu za druhou. Bral som to iba ako sex, dobrodružstvo, nič viac. Príležitostí som mal a využíval to. Či to pomohlo? Po pravde, ani moc nie.  Žiadnej som nič nesľuboval, nedával jej nádej a keď som zacítil, že dáva do toho city, dal som rýchlo prsty preč. A zrazu sa objavila tá pravá a už som v tom lietal a svietilo slniečko.
Kolega kopol do riti nevernú manželku a riešil to rôznymi zoznamkami, pokecmi cez internet,…atď. Podľa neho je tam „voľný“ taký ľudský odpad, že si z niekoľkých báb nevybral ani jednu. A náhodou sa stretol a zoznámil s terajšou partnerkou a je spokojný. A zoznamky definoval, ako strata času.
Musíš začať chodiť do spoločnosti a ísť tomu naproti. Kto hľadá, nájde. A keď sa objaví niečo, čo by za to stálo, byť úprimný. A nebáť sa babe priznať, čo sú Tvoje sny. Keď sú totožné s jej, máš vyhrané. Odvážnemu šťastie praje.
Tvoje manželstvo neriešim. To je v troskách bez perspektívy. Treba zobrať odvahu a začať odznova s niekým novým, kým si mladý.

LUMP odpověděl před 3 roky

dekuji za názory chlapy. huntere prosim ty asi máš zkušeností hodně. poradil bys mi jak hledat takové co by se nechaly ošukat? seznamky jsou bída, souhlasím s tebou, ale moc se venku nepohybuji a nemám úplně agresivní sebevědomí, že bych oslovoval ženy na ulici a nabízel jim sex. jak takovou najít? na seznamce mi to připadá rychlejší, ale zase tam většina žen hledá sponzora, tatínky pro své děti a někoho kdo jim pomůže s barákem, opraví auto a tak. ale sexem se šetří 🙂

Fanyn odpověděl před 3 roky

Lumpe: poradím ti. Na vedlejším vlákně od PT s názvem: Co mám dělat? najdeš hunterovu emailovou adresu. Kolega Hunter ti rád poradí.

LUMP odpověděl před 3 roky

proč ne tady? nechci psát email, psal jsem dotaz do poradny, není v něm nic osobního, abychom to nemohli probrat veřejně, nebojím se, že by se to prozradilo :-)))))

Fanyn odpověděl před 3 roky

Tak ok, on ti poradí tady. 

Hunter odpověděl před 3 roky

Popravde, Lumpe, vyloudil si mi smajlíka na tvári. Ale vážne. Ty musíš urobiť hrubú čiaru za doterajším životom. Ako som Ti na svojom reál príklade popísal, nie veľmi funguje striedanie báb bez lásky. Tak isto Ti nebude fungovať ani Vlklevov model. Stále budeš mať toho nepríjemného chrobáka v hlave. Tvoju životnú skúsenosť z nevydareného manželstva. A ako sa ho zbaviť? Zamilovať sa. Jednoducho sa to povie, ťažšie uskutočňuje. Ale to, aby si začal ísť tomu naproti, to je jediná správna cesta, ako to dosiahnúť. Keď to premením na drobné, treba začať chodiť po svatbách kamošov, rodiny, po oslavách narodenín, sviatkov, na koncerty, do spoločnosti, do kolektívu, na žúrky, rodičovské združenia v školách, zúčastňovať sa športových aktivít svojich detí, kde sú aj slobodné, rozvedené mamičky….atď.   Niekde sa tá Tvoja budúca nachádza, len ju treba nájsť. Doma s pivom v ruke pred TV ju nenájdeš. A hlavne sa vyhýbať krčmám 4. cenovej skupiny bez obsluhy, fotbalovým zápasom na štadióne a podobným miestam, kde babu fakt nenájdeš. Alebo keď nájdeš, tak len ľudský odpad, alebo nejakú vypočítavú mrchu. Aj tie zoznamky, inzeráty a internet vylúč zo zoznamu navštevovaných miest. Keď to zhrniem, Ty potrebuješ normálnu babu, s ktorou budeš šťastný a nie kurvičky na jednu noc. A potom, keď niečo pozitívne nájdeš, drž sa jedného pravidla: Dôveruj, ale preveruj a stráž si, čo máš!
PS: Nikdy som nebol neverný babe, do ktorej som bol zamilovaný a to isté som vyžadoval aj po nej. I keď sa to niektorým tu v Poradni bude zdať sci-fi, pri mojom trojcifernom záreze na pažbe. Klamstvo, podlosť, vypočítavosť, podvod, faloš, bezcharakternosť ja z duše nenávidím. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Huntere: OK. Hlavně to za PS, to jsou svatá slova.

fest odpověděl před 3 roky

Osobně moc taky nechápu to neustálé odkazování na emailovou komunikaci v každém druhém vlákně. Jednou tu někdo přišel do poradny, tak proč také nedořešit jeho problém zde v poradně. Třeba si to přečte i někdo jiný, komu by něco z toho mohlo pomoci. 
Lumpe, napsal jsem ti to už výše a Hunter to rozvedl ve své osobní zkušenosti. Řiď se tím, co píše. 
V opačném případě ti je možné jen říct – kdo chce kam … 

Hunter odpověděl před 3 roky

Dik, Feste. Nikdy som nedal na seba kontakt. To vies. Ale asi som mal vazny dovod ho tam povesit. Fanynove odporucanie tiez neschvalujem….

Martin odpověděl před 3 roky

Zasa kopa zbytočných kecov okolo a „odborného“ diagnostikovania. Za mňa len toľko, čo už bolo povedané – treba ísť medzi ľudí. Zoznamky sú na hovno. Ak od prírody nemáš v sebe niečo, na čo ženy idú (čo má málokto), ostáva len čakať na ten pohľad a úsmev, ktorý príde. A nebáť sa pochopiť ho správne. Držím palce.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Lumpe: Jak říká Martin, musíš chodit někam, kam chodí ženy. Bary vynech, tam chodí jen ty, co chtějí někoho klofnout na jednu noc s tím, že hledají sponzora. To není nic pro tvou zraněnou duši. Ty potřebuješ ženu pro začátek jako kamarádku a třeba se pak uvidí, že z toho může být něco víc. Ale choď např. na plesy, někam cvičit, s turisťákem nebo prostě někam, kam chodí i ženy. Klidně welness nebo plavečák. Tam ženy najdeš. Nedělej ze sebe hlavně někoho, kdo nejsi. Nebreč, jak ti bylo ublíženo manželkou, to ženy nemají rady. Nelituj se. Buď svůj a hlavně se nesmíš bát ženu oslovit, usmát se na ni, pochválit ji, prostě zalichotit, ale né zase přehnaně. Nemusíš se chovat jako suverén, stačí když budeš sebevědomý. Naopak buď ty tím, kdo ji vyslechne. A nesmí tě odrazovat prvotní neúspěchy. Také se přehnaně nevnucuj. Chlap bývá pro mnohé ženy zajímavější, když dělá trochu nevšímavého, ale né zase moc.. A pamatuj, že to nejsi ty, kdo ženu sbalí, je to žena, ale vždy to zaonačí tak, aby sis myslel že jsi sbalil ty ji a né ona tebe.

Mer odpověděl před 3 roky

Tak co jsem tu cetl: “zadani chlapi co maji milenku jsou svine a milence nutne lzou” – blbost. Kdykoliv jsem ja mel milenku, nikdy jsem ji nelhal. Proste jsem tu holku chtel, to jsem ji rekl a byl pripravenej, ze ona ne – coz se samozrejme mnohomrat stalo. 

“seznamky jsou na nic a hledaji tam jen spozory” – blbost. Na seznamkach, stejne jako jinde reaguji lide na to, co jim o sobe reknes. Na tvem miste bych je klidne zkusil. 

“potrebujes kamaradku na zlomene srdce ktera to mozna da” – nooo, to se mi nezda. To cos popsal vypada, ze chces holku, ktera ti da. Jestli se chces vybrecet, najdi se terapeuta.
 
Toho terapeuta bych ti doporucil stejne – nic ve zlem – z toho co pises bych rekl, ze zijes v nejake zvlastni zavislosti a mas rade zbytecnych predstav o zenach a patrne i o sobe. Kdyz se jich zbavis, bude ti lip. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Mer: Jednu poznámku… Na těch seznamkách jsou různá individua, třeba i ty, co někoho tahají za fusekle, co se vydávají za někoho kým nejsou (včetně fotek) a když pak má dojít na schůzku, tak nepřijdou. Třeba kandaulisté tohle často píší, když hledají druhého chlapa do party.
A terapeuti? 700,- na hodinové sezení, aby slyšel rady typu, že má odpouštět a kvůli dětem s manželkou znovu navázat vztah, že je to dlouhá cesta a některé terapeutky mu vnutí svou teorii, že nevěra nic není, že s ní svět nekončí a že za to jistě může sám? Terapeuti někdy sami potřebují terapeuty a led na hlavu. on by se měl předně z toho absolutně nefunkčního manželství vyvázat, rozvést a pak vyrazit dál vlastní cestou. Pokud bude se ženou s níž bydlí a která je  jeho manželka už jen na papíře, tak to na něho bude mít negativní, co se sebevědomí týká devastující vliv.

LUMP odpověděl před 3 roky

Právě proto hledám milenku. Abych nabyl to ztracené sebevědomí. Po tolika letech života s pocitem že jsem špatný a mohu si sám za to, že mi žena lže, to prostě jeden potřebuje vidět, že život může být i jiný. Že existuje žena, která nehledá jen chyby, aby tím mohla omluvit svoje morální poklesky. Prostě potřebuji se asi dostat z toho vlivu, jak tady kdosi napsal – možná přímo závislosti. A to bez nějaké zkušenosti s jinou asi nepůjde. Zkoušel už jsem hodně věcí, nikdy jsem nechtěl být nevěrný, ale život běží, je třeba ještě něco zažít, ne jen čekat až se dostaví zázrak a potom zpětně litovat.

Fanyn odpověděl před 3 roky

LUMPe: Není-li to příliš osobní, co se ti tvá žena snažila vnutit, že si za to můžeš ty? Uveď příklad.
Správně, čekáním na zázrak se ničeho nedočkáš. Ale když do toho půjdeš, tak se obrň trpělivostí, že né vše co se třpytí je zlato. Hlavně neházej po prvním zklamání flintu do žita.

Hunter odpověděl před 3 roky

Lumpe, vidím, že máš strašne nízke sebavedomie. Trošku odvahy a sebavedomia. Neboj sa peknú babu pozvať na colu alebo kávu. A hlavne neber ju ako babu na jednu noc. To baby hneď vycítia a na ďalšie rande Ti neprídu. Úprimnosť je základ. Keď Ti na ďalšiu schôdzku nepríde, nie je to taká , akú hľadáš.

LUMP odpověděl před 3 roky

Zase tak nízké není, ale je pravda, že kdysi to bylo lepší, protože jsem trávil víkendy mezi lidmi. To za mnou ženy chodily i samy, třeba v klubu o víkendu, i když tam měly kluka, atd. Ale deset let jsem žádnou nebalil, musím se do toho zase dostat a taky, musím se zbavit myšlenek, že mě žena podvádí a nevšímá si mě proto, že bych nestál za nic. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Lumpe, to je pozitivní zpráva…. Stačí oprášit své sebevědomí a zkušenosti a jdi do toho. A hlavně na ženu nemysli. Ženským nelži, že nejsi ženatý a že máš děti, to by nemělo smysl. jen řekni, že žena na tebe totálně sere, lítá za chlapy a tobě už na ní nezáleží, takže rozvod je stejně na obzoru. Když se tě na to ptát nebudou, neříkej nic, když se tě zeptají, přiznej to, ale nesmíš to podávat formou jak jsi z toho zničený, nebo že se jí tím seznámením chceš pomstít. Podej to tak, jako že se vydáváš na novou cestu a najdeš-li nějakou, co o tebe bude vážně stát, rozveď se. 

LUMP odpověděl před 3 roky

To je právě to, čeho se bojím, abych odhadl tu hranici. Vím, že ženy na jednu stranu rády slyší, že chlap není přelétavý a že si hledá jinou proto, že mu to doma neklape. Na stranu druhou bych to nerad přehnal, aby si nemyslely, že mi to doma neklape proto, že jsem tak špatný, že mě žena opustila ze zoufalosti. Může si to přeložit jako – on je takový tragéd, že si raději našla jiného i když to znamenalo rozbít rodinu. Ženské nejsou tak blbé a nemyslí jenom orgánem, jako by chlapi 🙂
 
Tam je ta tenká hranice. Jednou jsem se jedné adeptce na milenku svěřil jak to doma máme. Že jsem ženě dovolil mít milence a ona místo aby mě za to milovala, mě postupně úplně vyřadila ze hry a víš jak to dopadlo? Byl jsem za blázna. Vlastně mi ta dotyčná řekla, že ona by mě poslala do prdele přímo a že se nemůžu divit, že se na mě vykašlala, když se o ni dělím 🙂 Tak jsem z toho trochu mrzutý a říkám si, že tuhle chybu už bych neměl opakovat, stejně jako bych se asi moc nešířil o tom, že mě žena přehlíží. Naštěstí, pokud jsem s ženou krátce, tak mě kandaulismus vzrušuje, ale nepotřebuji ho praktikovat. Takže u milenky bych vlastně vůbec nepotřeboval, aby měla sex s jiným, protože bychom se stále nacházeli ve fázi, kdy není nic jisté a já jsem vlastně rád, že má vůbec čas a že něco proběhne. Je to jiné, než vztah po x letech se spolubydlením. Kandaulisté jistě chápou. Ano, kdyby byla mírně promiskuitní, asi by mi to nevadilo, ve smyslu, že bych dělal žárlivé scény, to ne. Ale ani by to nebylo něco, co bych vyžadoval. Takže u milenky, se kterou neplánuji strávit zbytek života, je zbytečné otázku kandaulismu vůbec otevírat. S takovými věcmi jsem se svěřil jen své ženě, neb jsem si myslel, že budeme postupně, jak budeme kráčet životem, objevovat hranice. No bohužel, ona si to přeložila jinak a místo postupných krůčků hned roztáhla nohy jinému a posunula nás o pár let dopředu :-)). Až časem jsem pochopil, že v tom kandaulismus nehrál žádnou roli, že to byla vlastně normální nevěra.
 
Další věc je, že spousta žen ve věku 30+, už přemýšlí o vztazích jinak, než ve dvaceti. Ta ženská hledá nejen povyražení a pokud nejsi don chuan, tak si dává na misky vah nejenom tvůj vzhled, šarm a umění v posteli, ale i majetek a zázemí, které ji můžeš nabídnout. A tady vždy bude mít navrch svobodný chlap, bez dětí, protože na tom bude lépe než ten, co má na krku rozvod, alimenty, nebo střídavou péči.
 
Z toho pohledu se mi zase jeví jako lepší ženu i děti zatajit, nebo si vymyslet pohádku o tom, že vše je již vyřešeno, jsme rozvedeni, jenom hledám tu pravou. Na to ženy fakt slyší, přísliby jistoty. A já tak nerad slibuji, protože jsem se už tolikrát spálil a vím, že sliby = chyby 🙁 Ale tahle verze se časem stejně provalí… už proto, že mám v autě autosedačky a kdybych je před každou schůzkou vytahoval, žena by si toho jednou určitě všimla a špehovala by mě, kam jezdím 😀 Stejně tak milence se časem člověk prokecne.
 
V tom je lepší ta historka o ženě, která mě podvádí, ale já si z toho nic nedělám a hledám si nový vztah.

LUMP odpověděl před 3 roky

Ještě mě napadla jedna věc. Když jde o milenku, jsem vlastně ochoten velmi slevit ze svých nároků. Nemyslím tím vzhled, nebo inteligenci, že bych vlezl na všechno co dýchá. Spíš jde o charakter. Najít si za milenku mrchu, kterou bych vedle sebe v běžném životě nikdy nechtěl a zkusit hrát její hru. Tady by mi nemuselo být líto, že budu lhát, že budu hajzl, který slibuje něco, co není pravda…  Taková ženská bude mít trochu defektní charakter a představa, že s ní podvádím svou ženu by ji mohla lichotit, hladit její ego. Poznal jsem takové ženy (je to už spoustu let), co byly docela hezké, chovaly se hodně provokativně, některé nebyly úplně hloupé, ale vlivem toho, že pocházely ze sociálně slabších poměrů, tak měly úplně převrácený žebříček hodnot.
 
Byly to vlastně takové šlapky pár let předtím, než začaly šlapat. O jedné z nich vím, že dva roky po tom šlapat začala. Nebyla hloupá, byla celkem hezká, ale strašně líná 😀 Než aby šla do práce, radši roztáhla nohy.
Nejdůležitější je, používat gumu… Ale jinak… je to výlet do úplně jiné sociální bubliny 😀
 
Pak je tu ta varianta placeného sexu. To se mi hnusí, protože ty ženské jsou jako madlo dveří veřejných WC. Ani s gumou to není lepší. Je to osahaný hnus. Asi bych si uměl představit takovou maminku samoživitelku, které chybí měsíčně 3 tisíce na nájem a než si někoho najde, potřebuje to nějak zalepit. Vůbec ale nemám zkušenosti, kde se takové ženské hledají a navíc jsem docela skrblík 😀  Než si platit za sex, raději si koupím něco do dílny, nebo třeba dětem. Ty miluji za všech okolností a nemohou za to, že mě jejich maminka odsunula na vedlejší kolej. Zase jako jednorázová zkušenost, prostě zážitek, by to asi bylo zajímavé.
 
No, někdy o takových variantách prostě přemýšlím, jindy se mi z toho zvedá žaludek. Určitě začnu nejdříve mezi normálními ženami.

fest odpověděl před 3 roky

Proč by tě měla manželka milovat za to, že si ji nevážíš a sám ji nemiluješ? Ano, takto spousta žen vnímá to, že ty jako chlap a její manžel ji bez problémů půjčíš jinému. A říkat to potenciální milence, případně budoucí partnerce? No, tak tím si tedy taky moc cestu zlatem nevydláždíš. 
Ale já ti nevím, ty tu vymýšlíš konstrukce, plánuješ strategie, místo toho, abys šel přímou cestou. Uvědom si, že čím komplikovanější a klikatější cestu si najdeš, tím hůře se ti po ni půjde. 
 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Lumpe:
Probůh, to byla pěkná blbost! Některé ženy nesnáší, když ji chlap dohazuje nebo přenechává jinému. To je projev submisivity a slabošství, tohle většina žen nesnáší! nemluv o svých chybách o nichž tě žena přesvědčila že si za ně můžeš sám. Co je té nové do toho?! Prostě žena se ukázala promiskuitnější než-li jsi čekal, vrhla se do víru vášní a na teba se neohlíží, tak na ni už prostě sereš. Asi takhle nějak.
Jo, dobře, kandaulismus tě vzrušuje, ale jestli jsi to ženě navrhl, tak jsi v jejích očích propadl, degradoval jsi se na troubu a proto tě teď přehlíží a jedná s tebou jako s onucí.
Ty jsi své manželce svým naivním přiznáním se a naznačením tvé benevolence jen legalizoval to, co v ní žhnulo. Ona sere na nějaký kandaulismus, ona se jen chce kurvit. Otevřel jsi láhev, vypustil džina a toho už nešlo zahnat zpět.
Pokud se obáváš třicítek z důvodů, které ji napsal, tak si najdi maminu s dítětem, té už to tak vadit nebude. Ale jinak jsi to dost rozvedl, tak vidím, že nad tím hodně přemýšlíš, tak přeji Lovu zdar. Hlavně se pochlub jak to pokračuje, ale jedno mi věř… Jakmile tvá nevěrná manželka bude mít indicie, že také někoho máš, začne asi žárlit a bude jak na trní. Ty ale ze své cesty neuhýbej!

Hunter odpověděl před 3 roky

Feste, maximalny suhlas.
Lumpe, ked si sa priznal, nad cim rozmyslas, tak to Ti garantujem, ze si este zoparkrat nabijes ….. Tak hlupu babu nenajdes ani lupou. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Lumpe, Hunter má pravdu, nic nezatajuj z toho, že jsi ženatý a máš dvě děti, to stejně dříve nebo později praskne. To už si fakt můžeš sehnat nějakou Lojzinu za prachy a chodit jen k ní jako stálý kunčaft. Nelži, nezatajuj a hledej si sobě rovnou, to jak jsi psal o samoživitelce s dítětem, to je ono. S takovou se dej dohromady a hlavně jí neříkej nic o kandaulismu, nevyprávěj jí o ženě víc než se tě zeptá a bude-li taková stát za to, klíďo to s ní dej dohromady. Hele, nikdo ti neříká, aby ses hnedka ženil, prostě budete dvě spřízněné duše na psí knížku jako tisíce jiných.

LUMP odpověděl před 3 roky

Mě tyhle vztahy vadí. Je to z nouze, prostě holka nemá na nájem tak je najednou šíleně zamilovaná. Právě že takové svobodné matky jsou největší svině prolhané. A ještě se mi líbí, jak každá má v seznamce 10 fotek děcka a v popisku že sex nehledá. Tak co hledá? Fotra a sponzora 🙂 A ještě fotra, který pohlídá, rozmazluje a nakupuje, ale vychovávat ať se ani neopovažuje, protože to přece není jeho dítě, tak nemá právo mu nic zakazovat. Takové mě přímo iritují. To fakt ne, Fanyne, to bych si pěkně naběhl, to mi i ta kurva přijde poctivější, ta si hned na začátku řekne o peníze a víš na čem jsi.

LUMP odpověděl před 3 roky

Pokud jsi to nemyslel tak, jako dát se dohromady ve smyslu že přispěju na nájem a ona mi zase občas uvaří a podrží… 😀 to jo, tak jsem to právě myslel. Ale ne se s ní dávat dohromady jako na vztah.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Lumpe: Já nemyslel zaláskovat se. Jak říkáš… když ti bude vyhovovat, třeba že je čistotná, umí uvařit, lze se s ní bavit a né jen o srandičkách, ty vypomůžeš finančně, ale né zase že bys vše platil a nebo jí půjčoval nebo nedej bože jí pomáhal splácet dluhy, to né. Já myslel jako dva kamarádi s výhodami, kteří si jdou (až to bude možné) třeba sednout na kávu, na véču, do vinárny, do kina či na výlet, ale rozhodně jsem nemyslel se k ní vázat. To jsem myslel MOŽNÁ či TŘEBA až po delší době, když se blíže poznáte. Hlavně pořád nežij s tím, že s ní by to bylo dobré, že je hodná, milá, že by se ti to s ní líbilo být nafurt, ale tebe pořád svazuje vztah s nevěrnou manželkou, manželkou, která využila jen tvé slabosti pro kandaulismus. Lumpe, uvědom si, ať už ti žena nasadila psí hlavu a nabulíkovala cokoliv a ponižuje tě svým chováním, ta na tebe z vysoka sere, té vagínu už asi protahovat nebudeš, na to má jiné, tak i když máte spolu dvě děti, ty myslíš, že ona nepoznají, že to mezi taťkou a mamkou není jak má být? Že se nemají tak rádi jako rodiče jejich kamarádů? Nepodceňuj děti a nechtěj, aby si tě nevážily. Ty nejsi peněženka, platební karta a možná majordomus. Já vidím, že jsi jinak rodinný typ, ale vy už rodina nejste, vy už jste rodiny jen ta pára nad hovínkem. Přiznej si to a odpoutej se, jinak se nikam nepohneš.
A vztah,,,, tak v ten se to může vyvinout časem, třeba za rok či dva a nebo nevyvine, to nikdo neví. Ale spolužití s tvou ženou je tou koulí na noze. Té koule se musíš zbavit, jinak svůj život promrháš.Hele, jsem heterák, ale proti kandaulismu nic nemám. Jenže jak ti jistě zdejší přispívatelé-kandové potvrdí, na to musí být dva a oba to musejí chtít a mít jakási pravidla. A né že ty se se svým kandaulismem přiznáš, řekneš, že by ti nevadilo kdyby měla milence a ona (a teď to řeknu vulgárně), ti řekne tak fajn, výborně , tak teď si budu mrdat s kým budu chtít a ty mi polib prdel, nestarej se a třeba si ho hoň a představuj si, co dělám, protože jsi v mých očích už jen ubožák. Z toho co jsi popsal, se tvá žena asi tak nějak chová, co?

LUMP odpověděl před 3 roky

Ano přesně tak se chová. Vlastně mi dává najevo že si může dělat co chce a já mám být rád když mi řekne že někam jde. Tak jsem si to opravdu nepředstavoval.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Takže neleň a hurá do víru vášní.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Víš co by mne Lumpe zajímalo: Rekl jsi své manželce někdy, že takto jsi si to nepředstavoval?
A kdy jsi jí to řekl? To jsi jí řekl hned na začátku manželství? Jak to trvá dlouho?
A odpusť mi neslušnou otázku: Jsi si jistý, že obě děti jsou tvoje?

fest odpověděl před 3 roky

Lumpe, čím více tvých příspěvků čtu, tak se utvrzuju v tom, že ty potřebuješ si hlavně vyčistit ten stůl, za kterým sedíš, než na něj zase něco dáš. Jsi zhrzený, pořádně ani nevíš, co chceš, ale rozhodně chceš, aby to bylo přesně tak jak si to namaluješ. Na manželce vidíš jen chyby, ale své neuznáš. A i kdyby jsi to udělal tady, je z tebe cítit, že to rozhodně nepřiznáš sám sobě. Vymýšlíš scénáře a nikdo ti do nich není dost dobrý.
Nepředpokládám, že by děti nebyly tvoje. Z toho co píšeš mi to prostě vychází tak, že jsi své ženě svou výzvou k podpoře tvého kandaulismu řekl, že je kurva a některá by ti prostě dala po tlamě a sbalila tašky a děti a vypadla a jiná si prostě řekne, když mě má za kurvu, tak já se jako kurva chovat budu. A on ať si to zaplatí blbeček, když mě má za takovou. 
Teď bys to měl férově vyřešit, udělat tlustou čáru, najít trochu sám sebe a přitom žít normálně a nesoustředit se jen na to, že potřebuješ vytřepat pytel. Chceš vytloukat klín klínem a lezeš z deště pod okap. 
A k tvé kritice svobodných matek. Zajímalo by mě, kolik si jich v životě doopravdy poznal, že máš takovou jasnou představu? Ono přiznejme si to, ty v dané situaci také nejsi žádná výhra. Nechci tě tu hodnotit, proto jsi tu nepřišel, píšu to, aby sis uvědomil, že to co bys mě udělat, není hledat zázračné způsoby, jak si najít babu, která bude hrát jen podle tvých pravidel, ale abys pochopil, že ten hlavní krok musíš udělat hlavně u sebe. Je to o tobě, ne o ženských kolem. 

fest odpověděl před 3 roky

Pokud jsi to nemyslel tak, jako dát se dohromady ve smyslu že přispěju na nájem a ona mi zase občas uvaří a podrží… ? to jo, tak jsem to právě myslel. Ale ne se s ní dávat dohromady jako na vztah.

Takže vlastně chceš takovou kurvu all inclusive za 3000 měsíčně? No, tak z tohoto mi jako ten hodně vychcaný vycházíš spíš ty. Žádné starosti, žádné závazky a za málo peněz hodně muziky. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Feste, souhlas. Lump si musí vyčistit hlavu, oprostit se od manželky, když to už podělal, stanovit si své priority a hlavně posoudit své vlastní možnosti. Je samozřejmě otázka, jak ten svůj kandaulismus ženě podal. na emiminu třeba tři takové, na něž to manžel s kandaulismem vybalil, řekly rovnou, že je úchyl, že s takovým žít nechtějí a požádaly o rozvod. Ono je smutné, když třeba ženská ze sebe začne just a z trucu dělat kurvu i když taková nebyla. To její pověsti zrovna neprospěje. Normální ženská jej kopne do zadele a požádá o rozvod. vychcaná, ve které promiskuita žhnula, ale byla potlačována toho jenom využije. Oni asi Lump a jeho žena jsou jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. A ona HW není, ona fakt je jen kurva. Tohle s kandaulismem nemá nic společného.
Proto by jí Lump teď udělal čáru přes rozpočet, kdyby se dal rozvést a kdyby ona u soudu vybalila něco o kandaulismu manžela, úchylce atp. tak to musí popírat, že lže. Sám musí slevit ze svých požadavků a tu nějakou maminu s dítětem by neměl zavrhovat. 

LUMP odpověděl před 3 roky

Nechápu, jak jste se na mě sesypali. Začnu od konce. Kurva all inclusive za 3000 měsíčně je podle mého názoru až až. To je na tu večeři, co mi občas uvaří + nějaké drobné k tomu 🙂 Já si třeba nemyslím, že by ženská dělala sex s odporem. Sex přináší uspokojení oběma partnerům. Měl by. Tak proč bych měl být vychcaný? Co mi dává ona, kromě své mokré kundy a pohlazení, co bych ji stejnou měrou nevracel zpátky? Nejsem její manžel, abych ji živil a opravoval auto. Je to vztah o naplnění lidských potřeb. Když máš kamaráda, za kterým chodíš na kávu, taky mu za to neplatíš, nebo jo?
 
A druhá věc, co tady padla, já jsem své ženě nikdy neřekl, že je kurva. Ani jsem nedělal žárlivé scény, nebil jsem ji, atd. Ano, nesouhlas s tím, že mi neříká pravdu, že mi nechce ukázat co si s milenci píše, atd, to jsem vyjádřil. Bohužel bez úspěchu. Vždy se to po pár dnech vrátilo do starých kolejí. Nejdříve mi to vadilo, tak jsem dělal vše pro to, aby se s nimi nemohla scházet (neudělal jsem si volno na hlídání dětí, vzal jsem si auto do práce, naplánoval jsem nějakou neodkladnou činnost). Časem jsem zjistil, že mi to přestává vadit a že čas, který jsem věnoval sledování ženy jestli se nechystá mi zase lhát, jsem raději věnoval zdokonalování sebe sama a komunikaci s ženami, které o to stojí. A přešlo to do fáze, kdy je mi jedno, co žena dělá, protože ztratila mou důvěru, tak už nepotřebuji vědět, jestli mi lže, vlastně to automaticky předpokládám a žije se mi tak lépe, než být pod neustálým tlakem. Kdo někdy žil s lhářem, asi pochopí, co je to za stav, kdy nemůžete věřit vůbec ničemu.
 
Jak už jsem řekl, jako rodiče a partneři navenek asi fungujeme dobře. Ona není ženská, která by neznala slušné vychování, netahá si chlapy domů, nepije, nedělá ostudu. Jenom mám problém s důvěrou, když mi tolikrát lhala a když denně komunikuje s milenci a já nesmím vědět o čem, přitom transparentnost měla být základem toho „kandaulismu“, kterým to své chování omlouvá.
 
Takže já nechci pálit mosty, nechci tahanice o děti a brát jim domov. Chci si najít ženskou, se kterou si budu mít co říct, která mě občas obejme, se kterou si třeba i zašukám, když doma o to není zájem. Proto nechápu, že ze mě děláte vychcance a grázla, který snad své ženě ještě nějak ublížil. Sypat si popel na hlavu tady opravdu nebudu, už jsem si ho sám před sebou nasypal na hlavu tolik, že z té hromady popela skoro nevidím.

LUMP odpověděl před 3 roky

K té poslední větě malý dodatek. A bylo mi to úplně k hovnu. Proto je na čase přestat sypat další a zařídit se jinak.

fest odpověděl před 3 roky

Lumpe, to je dobře, že jsi se místo sledování ženy začal věnovat sebezdokonalování. Bohužel z tvých příspěvků musím říct, že to nese pramalé výsledky. Věci vidíš velmi subjektivně a jsi velmi nesebekritický. Proto jak v životě, tak zde, jakmile něco není jak ty to vidíš a chceš, tak se začínáš zlobit. 
Přišel jsi zde pro radu, jak si zařídit život přesně podle tvých představ a my ti měli poradit jak to udělat. Pokusili jsme se ti říct, že buď musíš upravit své představy a nebo tvá cesta bude hodně těžká. 
Nikdo ti neříká, nedělej to jak to chceš. To je tvá věc. Říkáme ti, že bys měl volit jinou cestu, protože tvoje je dost neschůdná, s tvými požadavky. A navíc, dostal jsi zde i konkrétní rady, když to chceš udělat podle sebe. Je už jen na tobě jak s nimi naložíš.
Mimochodem…
Hovořilo se tu i o inzerátech. Zkus tedy jeden tohoto znění:
„Hledám kurvu all inclusive za 3000 měsíčně, což je podle mého názoru až až. To je na tu večeři, že mi občas uvaříš + nějaké drobné k tomu ? Nemyslím, že bys jako ženská dělala sex s odporem. Sex přináší uspokojení oběma partnerům. Měl by. Ty mi dáš svou mokrou kundu a pohlazení a já ti to vrátím stejnou měrou zpět. Nejsem tvůj manžel, abych tě živil a opravoval auto. Bude to vztah o naplnění lidských potřeb. Když máš kamaráda, za kterým chodíš na kávu, taky mu za to neplatíš, nebo jo?“
A pak dej vědět, jaký jsi měl úspěch.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Lumpe: Já se do tebe nestrefuji. Neřekl jsem, že jsi ženě řekl že je kurva, řekl jsem já, že je kurva, I kurvy jsou dobré mámy, mají vytříbený vkus a umí se chovat na veřejnosti způsobně. Víš, pokud žena není svolná šukat s jiným chlapem jen proto, že si to její partner přeje, protože ho to vzrušuje, tak buď to má kategoricky odmítnout, třeba ti za to vynadat a život jde dál – nebo: pokud se jí začne kvůli tomu chlap hnusit, má se s ním dát rozvést. Ovšem ženská, která se na kandu de facto vysere, kašle na něj a začne se kurvit po svém, je normální vychcaná svině. V takové už to je jako ta 13. komnata a tys to jen otevřel. Kdyby jsi s tím na ni nepřišel, tak předpokládám, že by se ti stejně kurvila, jen tajně a ty bys o tom možná ani nevěděl. Takhle jsi jí to jen ulehčil, že to nemusí skrývat.
Pokud chceš ženskou za 3 000, tak pokud to také nebude čistá kurva, tak těžko nějakou s tímto názorem utáhneš na vařenou nudli. Jednak se tohle neříká, to ti pak zůstane jen ten odpad a ani se tak nelze chovat a dávat to najevo. Ženy jsou (ač třeba i kurvy) háklivé na to, aby jí to chlap dával okatě najevo. To lze při návštěvě bordelu. A nebo, pokud bys měl někde nějaký byt, mohl bys v něm ubytovat studentku zadara výměnou za sex na hodinu 1x týdně. Mnohé by do toho šly. A Lumpe, jen málokterá ženská si milence tahá domů. Pokud je nezadaný, chodí za ním, nebo někam na hotel, motel, penzion, v létě do přírody apod.
A počítej s tím, že až tvoje žena narazí na týpka, co mu dvě děti vadit nebudou, bude mít více peněz než ty a třeba delší ocas, tak o ten rozvod stejně požádá a pak se tahanicím o děti a majetek stejně nevyhneš. proto je lepší do toho jít nyní, dokud ti je 35 než za deset let. Ale samozřejmě, je to na tobě. Pokud jsem pochopil, ty chceš domov, děti a fungující domácnost bez manželčina objetí a s jejím lhaním a ignorací tebe + nějakou kundu na nožičkách, co ti nahradí manželku v posteli. Je to tak.? No zkoušej, zkoušej takovou najít, třeba budeš mít kliku.

OEM odpověděl před 3 roky

Dříve nebo později se to stejně rozpadne. Manželka si najde nějakého jak píše Fanyn a potom budeš koukat. Připravíš se o čas, kdy bys mohl vše ukončit ze své vlastní iniciativy. S takovou můžeš dopadnout, jako ve vedlejším dotazu, kde mu ženská vystěhovala byt a odešla za milenkou.
 
Na druhou stranu, nevím, jak velké máte děti, ale za 10 let už mohou být samostatné. Kde je psáno, že se musí znova ženit? Mnoho chlapů, které stihne takový osud, se už do chomoutu neženou, dostanou rozum a dělají to přesně tak, jako Fanyn navrhuje. Pronajmou, nebo koupí byt, ubytují si tam milenku, nebo klidně dvě spolubydlící a pak si užívají života. Až ti bude tolik, že milenka se stane zbytečnou, nastěhuješ si tam starší tetu, se kterou si budeš chodit povídat a která ti svým nájmem přispěje k důchodu 🙂
 
Festa vůbec neposlouchej, to je místní blázen a sebemrskač. Ten by byl spokojený, kdyby ses polil benzínem a zapálil, jako omluvu za to, že sis našel ženu vypočítavou mrchu a rozhodl ses nenechat ze sebe nadále dělat užitečného vola.

fest odpověděl před 3 roky

Oeme, myslím, že teď je ten pravý okamžik, aby ses začal zase dovolávat admina a sám sebe udal, jak tady na ostatní útočíš. To jen abys nevyšel ze cviku. 
A jinak přeji pěkný den.

OEM odpověděl před 3 roky

Moc se ti omlouvám feste. Nechtěl jsem tě urazit, ale musel jsem. Jsem zlý muž, který nezvládá tvé příspěvky. Slibuji adminovi, že už to neudělám.

.devnull odpověděl před 3 roky

LUMPe, čistě z pohledu toho, který dlouhodobě ty „nespokojené manželky“ vyhledává, neboť z mého pohledu to je naprosto vyhovující materiál: takových žen se dá najít spousta, a velké části z nich ani nejde o prachy. Chtějí se vypovídat, postěžovat si na toho joudu, co mají doma, aby je někdo chvilku poslouchal a alespoň předstíral pochopení, pak stačí projevit zájem, a sexuální potřeby jsou oboustranně saturovány. Netřeba se kvůli tomu rozvádět a posílat na děti OSPOD, a pokud budeš alespoň trochu uvážlivě vybírat, netřeba k tomu ani platinová kreditka. Kolem je spousta ženských, které mají doma ožraly, flákače, gamblery, násilníky nebo třeba workoholiky, a tyhle ženské jsou ochotny za trochu zájmu udělat … Řekněme téměř cokoliv.

OEM odpověděl před 3 roky

Tak co lumpe, jak ses rozhodl a jak pokračuješ? Já bych na nic nečekal a začal bych si taky užívat. A to jsem cuckold. Jedna věc je užívat si svoji cuckold roli, nebo ze sebe nechat dělat hlupáka. A klidně se nestyď a těm holkám lži. Vždyť ženské lžou chlapům neustále. Tak proč by sis měl brát servítky?

LUMP odpověděl před 3 roky

Našel jsem si v okolí docela sexy placenou holku. Líbí se mi, zkusím to. Doma je sex na nule, moje má celý den telefon v ruce a záhadně pořád někam jezdí, nebudu čekat na erektilni dysfunkci, abych za deset let zjistil, že jsem si nic neužil a hrál si na vzorného, zatím co žena si užívala a teď už se mi nepostaví. Není na co čekat, že jo. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Když s tebou žena nechce souložit a šuká s jinými, tak se neměla vdávat. To je jednoduché. Držet chlapa trvale v celibátu, protože „šuá jinde a tebe nechce“ a odmítá to řešit, je sobectví na entou! 
A neboj se toho.Zazlívat partnerovi nevěru po tom, co měl snahu věc řešit a nikam se ten pár nedostal, je opravdu hodně velké sobectví…
Když jsi kvůli tomu nespokojený
Když je tvá manželka nespokojená a je to pro tvou ženu natolik důležité, tak než  ti zahýbat a ani se to nesnažit skrývat a dělat z tebe hlupáka, tak má odejít!. jenže problém u vás je ten, že ani jeden nechcete kvůli dětem rozbíjet rodinu. Takže neber na ženu ohledy, ona je na tebe také nebere!
 A neboj se jejích žárlivých výlevůaž to praskne. Pak jí to ještě omláť o hlavu. Neser se s ní! Pro tebe bude hrozně jednoduché, říci jí: „A co jsem měl dělat? Vola? Když nedáš ty, moje žena, najdu si to jinde!“         Takže přeji mnoho štěstí a užij si to.

anonym odpověděl před 3 roky

tak je vidět že měníš názory jak se ti to hodí…před pár dny si psal že by si do placené nešel. Myslím že taky nevíš co chceš (nejsi ty z poloviny náhodou ženská? :-)))))) )
tvá citace :Pak je tu ta varianta placeného sexu. To se mi hnusí, protože ty ženské jsou jako madlo dveří veřejných WC. Ani s gumou to není lepší. Je to osahaný hnus.:
Holé zoufalství.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Anonyme: On Lump psal, že se rozvádět nechce, ale nechce žít jako mnich. Co bys mu doporučoval. Pokud jde o mne, já bych se rozvedl a hledal štěstí s jinou, on ale nechce rozvod, nechce jinou ženu na vztah, tak mu poraď, aby nemusel mít ohon na ruční pohon. Ano, zoufalec to je o tom žádná.

LUMP odpověděl před 3 roky

anonym : je to mladá holka co to neinzeruje veřejně ale má jenom pár stálých klientů. Prostě studentka. Jsou kurvy, které mají za den 5 chlapů a pak jsou holky, které mají 5 milenců celkově a přivydělávají si tím na nájem, nebo kabelky. O tom jsem psal, definoval jsem to jako svobodnou matku, co chce na nájem. Na svoboné matky seru, ty přímo nesnáším, studentky jsou lepší. Já chci takovou, co to nedělá masivně, Protože jsem kandaulista, tak v nějaké rozumné míře je pro mě kurva vlastně vzrušující materiál 🙂 Klidně se s ní domluvím, že by se mi líbilo, kdyby mi vyprávěla o tom co dělala s tím přede mnou. Pak si to s ní užiju možná i lépe, než s tou, co mám doma a která dělá pořád jenom drahoty 😀

fest odpověděl před 3 roky

Jak tě tak čtu, tak se ani nedivím, že jezdí jinam 😀
Ale jo, jdi za šlapkou, ať nemáš tu erektilní disfunkci (pokud si raději tedy nezjistíš, jak a z jakých důvodů k ní doopravdy dochází). A pak se nám pochlub, co jsi chytil 😉
Jinak nevím, jak často za ní hodláš chodit, ale nezapomeň, že tyto holky jsou placeny od hodiny, takže čím více času s ní prokecáš, tak tím více zaplatíš. Já jen, že jsi to původně chtěl zaplácnout nějakou tou 3tisícovkou za měsíc.  
 

Oem odpověděl před 3 roky

Šlapka ofiko stojí 500 až dva litry na hodinu. Za litr se nechá sehnat sjízdná holka. Já třeba mám sex jednou, maximálně 2x za měsíc. Takže pokud by dal tři tisíce měsíčně, je na tom lépe, než mnoho z nás tady 🙂
 
Navíc, na rozdíl od nás, když nebude spokojený, může se rozhodnout, do čeho bude investovat. To my s ženami na „smlouvu s úvazkem“ máme složitější :-)))

anonymka odpověděl před 3 roky

Bože můj…..další v pořadí co místo aby přiznal svou vinu a snažil se třeba něco změnit přijme to že žena někam jezdí,…popravdě po tvých názorech tady se jí ani nedivím.Asi si nepotřebuje povídat o tom jak jí to někdo jiný udělal když jsi ten kandaulista….asi si tě brala jako normálního chlapa který s tím přišel až pak  že.No tak hodně štěstí ….nebuď naivní v tom že mají jen pět milenců ale jestli se tím uklidňuješ….no vážně měníš názory..jestli pět milenců za měsíc nebo 5 štamgastů denně je jedno. jen je škoda že sis kurvu nenašel hned , mohl si ženě ušetřit zklamání z toho že asi chtěla být pro tebe tou poslední a né aby si ji nabízel cizím, když si psal že jste to ze začátku zkoušeli.ženy se dokáži hodně sebezapřít aby manželovi zkusili splnit i to co je vnitřně proti nim.Takže ve tvém případě možná super volba jen škoda že sis tu šlápotu co se k tobě hodí nenašel hned a zničil život ženě která má s tebou dvě děti, co se ti stará o domácnost jak si psal, je fajn kamarád ale jinak si ve tvých očích musí připadat …….kdo ví jak…když tebe berou šlápoty, taková spodina…nediv se že si začala hledat chlapa  a radši odjíždí.já se dozvědět že mého muže berou šlápoty a ještě by to s ní chtěl probirat jak to kterému udělala…….nemám na tohle žaludek. je to nenormální. máš ženu chránit a dávat ji pocit bezpečí né se o ni chtít dělit. a ještě tady ze sebe dělat chudáčka že má milence.Doufám že našla někoho solidního kdo ji aspoň pár hodin měsíčně dodá ten pocit že jako žena stojí za víc než nějaká šlápota u cesty která tebe udělá evidentně šťastným protože normální slušnou ženou pohrdáš.

Oem odpověděl před 3 roky

Anonymko, jsi normální? Takže milující, hodná, starostlivá žena… Jasné. Proto píše, že mu lže, že jeho kandaulismus využívala jako zástěrku pro své nevěry, atd že? Já čtu, že nikdy o kurvě neuvažoval, že se mu to hnusí, ale vyzkoušel vše a nemá už jinou možnost. Co mu radíš ty? Jako každá ženská že… Sypat si na hlavu popel, omluvit se jí za to že ho podváděla, protože je to určitě jeho vina… A nakonec ještě nějaký dáreček na udobřenou ne? Třeba slib, že nebude pátrat s kým se jeho žena schází, nebude lézt do jejího mobilu a zcela se vzdá sexu, že. A pak už jenom chybí, aby si na čelo nechal namalovat jitrnici a budeš jako ženská spokojená, viď.

kocicka odpověděl před 3 roky

Juuuu tak doufam že až za tou šlápotou pujdeš že tě tvá žena vyhmátne, nejlépe kdyby se to dozvěděla a s tou šlápotou se na tebe domluvila na pořádném kompru na tebe a pak tě u soudu obrala o vše. Jsi prase. Vzít si ženu , mít s ní děti, život a pak zkoušet kandaulismus? Chuděra. Pást svou ženu dokáží jen velcí ubožáci co na ni sami nestačí, takoví si zaslouží to ať si jejich žena najde někoho jiného , chlapa který si jich bude vážit a nebude je chtít pujčovat a ještě na to čumět. Fakt jí držím palce. A nefňukej tu. Naopak ty víš co chceš, chceš štětku s tou budeš šťastný tak své ženě přej normálního chlapa který zase jí udělá šťastnou. Fakt ti přeji ať tě oškube takhle se ženou zacházet……………no fuj.

Oem odpověděl před 3 roky

Kočičko, všimla sis, že ona se docela ochotně půjčovala sama? To už přejdeš, že? Trojka je v sexu úplně běžná sexuální praktika a pokud ta ženská není puritánka, neměla by s tím mít problém. I kdyby problém měla, má hubu a měla to říct. Ne se tvářit, jak je to fajn a potom toho chlapa normálně podvádět. Jo, to je přesně ženská logika. Ženská může všechno, chlap může jenom platit, makat, doma ještě pomáhat s tím co ženská za celý den nestihla, protože měla nonstop mobil v ruce a nakonec ještě může žadonit o sex že. Na který samozřejmě nemá právo. Ať si klidně rok jenom honí, když ženská nemá náladu. Ha ha. Takhle to nefunguje.

anonymka odpověděl před 3 roky

Měl by držet hubu.Jít si za šlápotou když si nějakou našel a ne tady uplakávat, chudáček malý. Jeho žena chodí za milenci? s dvěmi dětmi…to bych chtěla vidět.S tím jak tady mění názory a jak píše to bude asi hodně zajímavý člověk co bude svým způsobem žít ve své bublině.
Myslíš že on ji nelhal?že ji řekl hned ze startu že je kandaulista? proč tedy když ví že ho mluvení s kurvou udělá šťastným proč do toho nešel hned? ale lhal už od prvního okamžiku své ženě. Je to jasný …..byla to žena kterou chtěl, tak ji udělal dvě děti a až byla v pozici že si on mohl dovolit co chtěl tak to na ni vybalil. nejste takoví ubožáci jak se tady děláte. je to velice snadné z ženy udělat kurvu. to je vlastně to jediné co vám jde nejlépe. A jo jste paroháči asi z nějakého důvodu.A víte co…dobře vám tak, já těm holkám držím palce. Jen ať šuká první ligu jen věřte že jestli tak bude mít jednoho milence který jí dá něhu a který se o ni bude skutečně zajímat.s dvěmi dětmi žena vážně nemá čas na to někde vymrdávat.jen tedy škoda že spolu nemluví,když on tady mluví že by ho bralo kdyby s ním štětka probírala to jak šuká s jinými evidentně kdyby jeho žena tak vyšukávala jak on píše mohli si večer sednout otevřít lahvinku vína a ona mu mohla referovat a mohli si žít spokojeně….jenže ono asi né vše bude tak jak on tady píše že.ale chápu že tohle postřehne jen ten kdo nemá mezi nohami koule a nedrží tady v té vaší tlupě pospolu už jen ze sounáležitosti.
 

anonymka odpověděl před 3 roky

oem…
ty s nimi žiješ? že jsi tak zasvěcen a mluvíš místo něj? né vážně jsem si nevšimla že by někde bylo napsáno že se celkem ochotně rozdávala a o trojce si četl kde? kandaulismus není o trojce můj zlatý, ale to nevadí.sám lump psal že neche nic nic měnit, že má o děti postaráno v domácnosti to funguje tak co tady vypisuješ že sedí celý den s mobilem….to by asi žena s dvěmi detmi vážně nemohla ale jasně a chtěla bych vidět jak by on ještě něco dodělával co ona nestihla naopak psal že doma má vše v pořádku a že je fajn kamarádka tak nevím co to tady píšeš za bláboly.nikde není psáno že zanedbává děti nebo domácnost naopak tak se vy chlapi vzpamatujte a přestante už ze sebe dělat ubožáky.No tak si našla milence….on šlapku. bud spolu takhle budou žít dál a budou mít rovnováhu nebo stejně pujdou od sebe. myslím že vše kolem je jedno a navíc čtěme tady jen jeho pohled a jeho názor. Kdo ví jak to ve skutečnosti je.Já jen doufám že budou šťastní at už spolu ale v sexu bez sebe nebo celkově bez sebe ….chci vidět že lump ji lhat nebude až půjde za tou šlápotou že za ní příjde a řekne své ženě hele beru si 3000 litry a jdu za šlapkou….jste tak naivní ale chápu …chlap většinou druhého chlapa podrží…jen nevím jestli je to potřeba až takto.

Oem odpověděl před 3 roky

Anonymko o jaké sounáležitosti to mluvíš. Vždyť ty píšeš, jako bys tou ženou byla ty, nebo bys jí minimálně radila. Jak můžeš vědět, jaká je, že se jí tady tak zastáváš? Já teda čtu jenom to, že mu byla nevěrná. Asi opakovaně. Že lže. Pokud je to pravda (proč by si vymýšlel)… tak to jsou pro mě dost vážné charakterové vady. To opravdu slušná žena na začátku vztahu nedělá. Co mají doma teď, to nesoudím, určitě i on se chová tak, jak může. Nevidím, že by se nesnažil povídat si, zřejmě ho žena odmítá celkově. Podle mého názoru zjistila že je někdo jiný než ten princ, kterého třeba při svých nevěrách poznala a tak teď už ani třeba nemá zájem dávat s ním něco dohromady. Však co, děti má, milence který ji dá něhu možná už taky, tak proč by se snažila. 

Fanyn odpověděl před 3 roky

anonymko: Nakonec se na to vlákno můžeš podívat, Jitka si tu ztěžovala, že její muž se projevil po pár letech jako kandaulista a chtěl po ní, aby to dělala s jiným mužem. Já stál na její straně a radil jsem jí, ať nedělá co nechce. Tyto věci by měly být na bázi dobrovolnosti. Jenže ono je to těžké, někdy také žena po několika letech manželství zjistí, že se jí více líbí být lesba a jak k tomu přijde chudák manžel. Nemusíme chodit daleko, vlákno PT tu je. A co muži, jejichž žena třeba po narození dítěte a 5 letech manželství začne a priori odmítat sex. To si ho má manžel už jen honit, že ona nechce? Samozřejmě je to i naopak, kdy chlap nestojí o sex. Ona řada vlastností a choutek jednoho nebo druhého bohužel vyleze na povrch třeba až po několika letech vztahu. Ale souhlasím s tebou, je-li někdo kanda, má to říci na začátku a pokud neřekne, tak by se měl smířit s tím, že si musí nechat zajít chutě. Měl jsem kolegu který nechtěl děti a ta, co s ní řadu let chodil a pak si ji vzal, tak je také nechtěla. Jenže po deseti letech manželství se v ní splašily hormony a najednou otočila o 180°. Vždyť se dohodli, že děti nechce ani jeden, jak k tomu přijde ten co to neporušil? No kolega se s ní rozvedl. Ona si pak našla nějakého autobusáka, ten jí za tři roky nabrnkl dvě děti a za další dva se na ni vybodl a ona zůstala sama se dvěma dětmi. A můj kolega, ten už ji nazpátek se dvěma dětmi, navíc cizími nechtěl. Mnoho lidí, žen i mužů tvrdí, že oni by nikdy nebyli nevěrní a jsou. Jenže ona se asi věrnost dnes nenosí.
Mohl bych vyprávět skazky, jak si naše ředitelka pořídila dítě s ženatým členem správní rady naší celorepublikové firmy a ten nad ní držel léta ochrannou ruku (že by to nebylo z prospěchu?) a která úřednice s kým šukala, aby měla vyšší plat nebo lepší místo.. Takových také bylo několik. Měl jsem jiného kolegu, jemuž žena utekla za o deset let mladším svobodným kolegou z práce. Jejich dvě děti adoscelentního věku matku odsoudily a její vlastní matka jí plivla před celou rodinou do ksichtu a nazvala ji kurvou, za níž se stydí. Neházej chlapy všechny do jednoho pytle. Řada žen těmi kurvami opravdu sou a nemusí ani šlapat. Já netvrdím, že všechny jsou, ale mnoho bohužel ano.

Fanyn odpověděl před 3 roky

A ještě bych něco rád dodal…
Milé dámy, které jste dotčené tím co se tu píše a radí. Zajdete si na emimino na část manželství a vztahy.
Když je nevěrný chlap, naprostá většina žen, které tam chodí a kterých je tam tak 85% píše, že je to hajzl, že by se s ním měla rozejít, kopnout ho do prdele a já nevím co ještě. Když ale náhodou napíše chlap, že je mu nevěrná žena, tak píší, žesi za to jistě může sám.
pen si počtěte, kolik tamních pisatelek přiznává, jak tomu svému lustrují mobil nebo i PC, ale tady je to něco hrozného, že? Kolik žen nechce s manželem mít sex, ale tam se to zdůvodňuje psychickou a fyzickou únavou a právem ženy a chlap pokud chce souložit s manželkou je div né za úchyla. Pokud ale nechce šukat chlap, je to sobec, dotyčná si má najít milence atp. Takže prosím, zdržte se těch výlevů na nás chlapy. Já sice nejsem kandaulista a vůči kandaulistům, tedy spíše těm cuckoldům mám výhrady, ale nechápu, čemu se divíte, když je to web, kde je vše z 80% veskrze kandaulistické. Já bych sice ženu nikdy v šanc jinému nedal, ale pokud se na tom pár domluví a vyhovuje jim to, proč ne, je to jen jejich věc. 

Oem odpověděl před 3 roky

Fanyn, to si zabil. Pěkně jsi to anonymce vysvětlil. Máš samozřejmě pravdu, ve všem.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Oem:  Že se může člověk změnit ani neví jak, tak o tom svědčí tato výpověď jedné ženy z jiného webu:
Minulý týden jsme se s manželem strašně pohádali a já šla radši do práce, než abych s ním byla doma. V práci to na mě poznala jedna holčina, moje podřízena, se kterou jsme se docela spřátelily. Pozvala mě k sobě domů na víno, že si o tom můžeme promluvit. Domů se mi jít nechtělo a tak jsem souhlasila. Zkráceně – dopadlo to tak, že jsme se spolu vyspaly. Stydím se za to. S manželem jsme spolu skoro dvacet let a máme rodinu. Co je na tom ale nejhorší je to, že se mi to strašně líbilo. Nikdy jsem ale se ženou nic neměla, ani mě to nikdy nenapadlo. Myslela jsem si o sobě, že jsem 100% jenom hetero. Od té doby se to už neopakovalo, ale v práci spolu tak trochu flirtujeme a dneska mě pozvala znovu k sobě domů. Odmítla jsem to, ale nejradši bych si to s ní zopakovala. Vůbec teď nevím jak si to v hlavě srovnat. Manžel se mi druhý den hned omluvil a dělá jakoby se nic nestalo, ale já se přesto nějak nemůžu přenést a myslím, že je to hlavně kvůli tomu co se stalo. Pořád na to musím myslet.
Nechci ale ohrozit svojí rodinu. Nejsem přece na holky, ale jak si na to mám v hlavě zakázat myslet a jak s ní začít zase normálně fungovat? A myslíte, že bych o tom měla manželovi říct? Užírám se tím, že jsem ho podvedla a navíc se ženou.

LUMP odpověděl před 3 roky

Hoši, tak ale vážně. S pravdou fakt nepochodím. Asi jste z jiného století, ale dnes prostě ženská o chlapa se závazky nestojí. Všechno jde jako po másle, fotky vyměněny, sympatie proběhnou, všechno je OK, už se plánuje i rande. A pak, dojde na řeč proč jsem sám a jestli někoho mám a pak ta upřímnost. No, víš, ženu a děti, ale neklape to. A bum. Konec. Zájem je úplně pryč.
Je to logické, žádná mladá, hezká holka, nebude chtít ztrácet čas s chlapem, co má dvě děti. Ty co už děti mají, ty by to zatěžovalo v rozpočtu, ty co děti ještě nemají, těm je většinou do 30 a to jsou mladé holky na to, aby se vázaly na chlapa s děckama. Umím si představit, že by byly schopné to nějak řešit, až by třeba přeskočila jiskra. Ale to na seznamce neuděláš. Dokud se několikrát nesejdeme a nebudu mít šanci přesvědčit ji, jak jsem úžasný 🙂 tak prostě nebude mít náladu řešit, že mám doma ženskou co mě nechce a dvě děti.
Takže jsem vymyslel jinou stratetegii. Prostě to zatluču. Najdu si holku někde dál, aby nebyla šance, že mě potká s rodinkou na výletě a před návštěvou si z auta vyndám dětské sedačky a je to 🙂
A teď co potřebuju. Jak se vymluvit? Proč jsem ve skoro 40ti sám? Dlouhodobý vztah, který nevyšel? Tady bych mohl třeba zmínit, že sice žiju sám, ale bývalá tam má ještě věci, pro které si má přijet. Kdyby náhodou mělo dojít ke schůzce a ona se divila, že nemůžeme ke mě domů :-))) Prostě poraďte mi a asi nejenom mi, jak se vymluvit na to, že ve 40ti jste sami a že si nemůžete milenku pozvat k sobě domů. Aniž byste jí řekli, že máte ženu a děti.
No? Poradíte? Vymyslíme společně nějakou pohádku? Mám rozdělanou fakt hezkou, mladou, příjemnou, veselou holku. Nerad bych to podělal tím, že se zase přiznám k tomu, jak to mám. Bohužel, s pravdou v životě nepochodíš. Proto prosím, už nemoralizujme, ale navrhujte výmluvy, abychom se někam posunuli.

LUMP odpověděl před 3 roky

Nazvěme to klidně návod jak být nevěrný. Pro chlapy. Protože ženské to mají v malíčku. Ale my, hodní chlapi, se to prostě musíme naučit. Tak proč ne tady, na webu parohaci, že jo. Třeba hunter je očividně zkušený lamač ženských srdcí, určitě by měl hodně co říct a poradit takovému začátečníkovi, jako jsem já. 
 

  1. nesmí se provalit odkud jsem, jak se jmenuju, atd. Mohla by si zjistit informace a třeba mě náhodou přijet navštívit, že jo.
  2. nesmí zjistit, že mám děti a ženu. To už jsem psal, sedačky, moc zkušeností s dětma, atd. Na to bych si dal pozor.
  3. nějaká výmluva, proč nejde sex u mě doma. jasně, můžu říct, že bydlím s rodiči, ale to mi moc kreditu nepřidá. Přitom, pokud je to milenka, je jí úplně prd po tom, kde bydlím, stěhovat si ji domů nebudu, že jo. Řešením by byl asi pronájem bytu. Ale ty peníze… Když stačí jednou, 2x měsíčně někde vzít penzion,. v létě se dá do přírody.

4. komunikace, volání, čas… aby to manželka nezjistila. Tohle není problém, mám práci, kde mám možnost komunikovat v podstatě po celý den mimo dozor manželky a dětí. Časté služebky taky nejsou problém. Ale třeba by se tady ten bod hodil jiným. Jde hlavně o to, dokonale si zaheslovat mobil a vyřešit, aby holčina nevolala třeba v 8 večer, že jo. Což nejde říct – víš, mám doma ženu, nevolej mi 😀 Tady se rýsuje problém. Co odpovědět na otázku .- a proč ti nemůžu večer zavolat? No jasně… může. Ale když zavolá 3x týdně, manželka to zjistí a začnou problémy. Což je celkem vtpiné, když si vezmu, že ona si s milenci volá klidně předemnou. Ale my nechceme problémy, že jo.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Lumpe: Říkáš, že jakmile řekneš že jsi ženatý a máš dvě děti, že nemáš šanci. Tak se koukni na emimino, kan chodí z 80% ženské a vysvětli my, jak je možné, že si tam mnohé podvedené stěžují, že jejich manžel ři přítel má milenku a ona přitom o nich jako rodině ví? jak to, že se tam ženy přiznávají, že jsou milenkami ženatého chlapa se třeba těmi dvěma dětmi??? A věř, že takových není málo. Naopak, mnohé se pozastavují nad tím, když je chlap ještě v 35-40 sám, zda není mamánek a nebo nějaký divný.  Prostě ti ženáči jsou pro ženy překvapivě atraktivnější a to proto, že se nebudou chtít rozvádět a nebudou je otravovat návrhy na spolužití. Nekecám, přesvěč se sám. takže z žádného jiného století.. A pak, já myslel, že by sis chtěl urovnat vztah se svojí vlastní ženou, takže pak bude jen dobře, když zjistí, že na ní už nejsi tak závislý ani citově a ani fyzicky. To vyvolání její žárlivosti a aby o tebe začala bojovat tu snad je, ne? Ale pokud není, tak fakticky nechápu, proč s ní chceš dál žít???

LUMP odpověděl před 3 roky

Podívej, já ale nechci nějakou co má doma dvě děcka a hledá jim fotra. Chci hezkou, chytrou, klidně mladší holku. A taková si logicky hledá sobě rovný protějšek. Někde vedle je vlákno, jak mladé holky jsou nevěrné svým klukům se starším chlapem. Vidíš.. Tohle by mi prostě nevadilo, kdyby ve mě viděla potenciál rozumnějšího, staršího chlapa. Klidně holka, které je 25. Nemusí to být stará bába. A pro takovou bude určitě lepší pohádka, když se budu prezentovat jako vytížený podnikatel, než abych se svěřoval jak po práci doma mazlím děti. 
Ne, prostě kurvu nechci. Jak proto, že to stojí peníze (z toho si radši přišetřím na reprezentativní auto), tak proto, že jako chlap potřebuju narovnat ego. A k tomu je lepší když vidíš ten úspěch, za který jsem si nemusel zaplatit, ale prostě jsem si ji „ulovil“. Hodlám na sobě začít makat. Cvičit, koupit si lepší hadry, atd. Člověku ve 40 život nekončí. Tak proč se smířit s tím, že už nebudu mít žádný sex ani něžnosti. Mladší milenka prý chlapům prospívá. Tak uvidíme 🙂 A proč chci setrvat v tom vztahu? Jak jsem psal. Žena se o děti stará hezky, je to dobrá máma, nemám s ní v tomto problém. Ale cítím z její strany odcizení, cítím se sám. Zařídím se. Ale proto si přece nemusím tu milenku tahat domů, že? Třeba za 10 let, až mi nebude stát, se mi bude hodit, že po mě žena nic nechce 😀 Naopak, s mladou milenkou bych se jenom trápil. Takových volů už bylo. Co si pořídili mladou krávu a tak si na stará kolena jenom zkazili život. Já nepotřebuju novou manželku. Chci se jenom zase cítit jako chlap.

Hunter odpověděl před 3 roky

Lumpe, ja nie som lamac zenskych srdc. Ale chlap, co mal v zivote nadmieru moznosti a aj som ich patricne vyuzil. Nazvime to uletmy. Vedel som aj vernacky a zadane baby oblbnut k uletu. Srdiecko v tom bolo malokedy. Obojstranne. A ani alfik nie som, ako ma tu uz zopar ludi zaradilo.
 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Vydíš Lumpe, já když byl mladý a svobodný, než bych chodil s vrstevnicí, třeba v 19 s devatenáctkou, raději jsem šukal ženské 25-35 a vůbec mi nevadilo, že jsou vdané. A ženská 35 letá mi tedy jako bába moc nepřipadala, v posteli mnohem lepší než-li mladá jelítka. Já je nesváděl, já jim nevalil šrouby do hlavy, to ony chtěly mne a já se jen nebránil. Ale asi to bylo ve mě, když mne o panictví ve 14 připravila holka bez dvou měsíců osmnáctiletá na táboře.  Ale ano, chceš-li mladou a považuješ-li se za neodolatelného, tak pokud ji získáš o to více bych chtěl, aby ji viděla moje nevěrná stará, ať pukne zlostí. Stejně už máš manželství prakticky v kopru.
Lumpe, ale já ti tu pětadvacítku ze srdce přeji.

Hunter odpověděl před 3 roky

Chci hezkou, chytrou, klidně mladší holku. A taková si logicky hledá sobě rovný protějšek. Někde vedle je vlákno, jak mladé holky jsou nevěrné svým klukům se starším chlapem. Vidíš.. Tohle by mi prostě nevadilo, kdyby ve mě viděla potenciál rozumnějšího, staršího chlapa. Klidně holka, které je 25. Nemusí to být stará bába.
Naopak, s mladou milenkou bych se jenom trápil. Takových volů už bylo. Co si pořídili mladou krávu a tak si na stará kolena jenom zkazili život.
Lumpe, toto je len časť z Tvojej komunikácie na tomto vlákne. A takýchto príkladov tu je od Teba viacej. Všimli si to aj Fest, Anonymka, … Moja úprimná rada pre Teba: vyhľadaj najprv odborníka v oblasti psychiatrie a pohovor si s ním. Tvoje predstavy o živote sú fakt mimo reál.

LUMP odpověděl před 3 roky

Huntere, ty si rád manipulativně překrucuješ text, jak se ti hodí 🙂 
Mezi tím co jsi napsal za sebe je ještě tahle důležitá věta, která jak snad každý gramotný člověk pochopí, mění zcela kontext.

proto si přece nemusím tu milenku tahat domů, že? Třeba za 10 let, až mi nebude stát, se mi bude hodit, že po mě žena nic nechce 🙂 Naopak, s mladou milenkou bych se jenom trápil.

Možná nerozumíš dobře česky, tak speciálně, polopaticky, pro cizince – chci mladou milenku do postele. Nechci si ji brát, ani s ní zakládat rodinu.
 
Ty panimáješ?

OEM odpověděl před 3 roky

Hunter : a ty sis k psychiatrovi už došel? Potřeboval bys zjistit, jestli trpíš megalomanií, nebo je to narcistická porucha osobnosti. Tvá snaha neustále se vytahovat svými úspěchy u žen, kterou střídáš s útoky na důvěryhodnost přispěvatelů, to vše by nasvědčovalo megalomanii. Je tam to zbytnělé ego, touha po uznání i silné prvky paranoie. LUMP je možná trochu nevyzrálý a přelétavý, ale pokud mi nic neuniklo, bude o pěkných pár desítek let mladší, než ty. Takže, pokud nejsi nějaké děcko, které nás tady tahá za fusekli a o prvním sexu ještě pořád sníš, tak by sis měl fofrem dojít k obvodnímu pro žádanku.

Hunter odpověděl před 3 roky

Áno, zo zákona som musel absolvovať psychotesty s výsledkom: Je psychicky spôsobilý na ….. Dokonca aj preukaz mám od doktora. Aj predtým som niekoľkokrát musel absolvovať psychotesty, aby som mohol robiť to, čo som robil.
Mám dcéru v Čechách. Ruštinu som sa učil 12 rokov. (Ja panimáju) Aj skúšky z psychológie a podobných predmetov mám absolvované. Ďalšie si domysli a nie vymysli. 
 

fest odpověděl před 3 roky

Lumpe, správně uvažuješ, jak to narafičit, abys tu ženskou dostal. A po pravdě je to velmi zapeklité a v tvém případě dle mého i neřešitelné. Stále od tebe tady čtu, co bys chtěl a čím opovrhuješ, ale zatím jsi nenapsal jedinou věc, kvůli které by jakákoliv ženská měla mít zájem o tebe, 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Fest má pravdu, je to jednostranné. Co ženské nabídneš?

fest odpověděl před 3 roky

Jen ještě jedna poznámka k Lumpovi. Tím, že jsi se ve 40 konečně rozhodl na sobě pracovat, tím na holky vážně dojem neuděláš 😉

Kolemjdoucí odpověděl před 3 roky

to je poradna jak brno. Místo abyste mu pomohli, jenom ho shazujete. Fakt komedie tady ten web.

fest odpověděl před 3 roky

Kolemjdoucí: A proč ne jako Olomouc? Možná by neškodilo přečíst si vlákno celé. Rad dostal více než dost, ale dobré mu není vůbec nic. 
Některým lidem prostě rady není.

LUMP odpověděl před 3 roky

Já jsem se ptal, jaké výmluvy použít atd. Co myslíte, že mohu té ženské nabídnout? Sliby. Co jiného. Jako to dělají všichni ti, co roky slibují, že se rozvedou, atd. Ženám se dá krásně dostat do hlavy tím, že s nimi začnete plánovat budoucnost atd. Už mi to na jednu začalo fungovat. Pak dám vědět, jak to probíhá. Stejně mi nikdo neporadí, tak budu radit já vám :-))

Vaše odpověď

6 + 17 =