Jak casto mate sex

PoradnaKategorie dotazu: VztahyJak casto mate sex
Vaclav zeptal se před 3 měsíci
3+

Manzelka mi nechce dat. Spime spolu tak jednou dvakrat za mesic. Jak casto mate doma sex? Sme spolu uz 12 let a trva to tak 5 let co se porad vymlouva ze je unavena a tak. Jak casto spolu doma mate sex? Premyslim o milence.

3+
8 Odpovědi
ex-Fanouš odpověděl před 3 měsíci
1+

To je dost málo. Víš co je prča, že na emiminu si zase velká část ženských stěžuje na totéž, jen v opačném gardu. Tak si s manželkou o tom promluv a bez obalu jí řekni co tě trápí, protože to není normální. Hele, třeba má nějaké zdravotní problémy a nechce se ti svěřit, že je jí to blbé. Máte děti? některé ženské tohle mají po porodu. Zatímco jedny naopak sexuální apetit porodem posílí, u jiných je to naopak a stanou se z nich když né asexuálky, tak částečné frigidky. A to začalo před těmi pěti lety pozvolna, nebo náhle? Než si začneš hledat milenku, zjisti důvod. Po dvanácti letech (nevím kolik vám je), ale u nás to bylo tak 3x týdně.

1+
Manzel odpověděl před 3 měsíci
1+

Nevím, mě to příde normální. Naopak to máš ještě dobré. Moje žena taky pořád říká že ted se to nehodí nebo že je unavená a tak, pořád něco. Většinou se mi jí povede dostat do postele tak jednou za 3 měsíce. Ale ted jsme spolu nespali už dokonce půl roku, pořád říká, že ted né, že až jindy. Synovi je při tom už 10, takže si nemyslím, že by byla unavená pořád jako když byl malý. Ženě je 34 a před tim byl sex vždycky v pohodě, ale četl jsem, že některé ženy po dítěti ztratí chuť postupně na sex. U nás už je to takhle skoro 5 let.
Za dvakrát za měsíc můžeš být rád ještě.

1+
Velkyjelepsi odpověděl před 3 měsíci
1+

Tak ja myslim ze jestli mate deti klidne muze byt unavena. Neni to legrace se starat cely den a potom vecer mit chut neco podnikat. Ale zkus to na ni vybalit treba rano. Deti dejte k babicce a prekvap ji. Rano se ti nevymluvi, ze je uunavena 🙂 Ale zjisti si, jestli nema svoje dny 😀 to bys promarnil sanci

1+
Mir odpověděl před 3 měsíci
1+

Tak to jsme na tom stejně.
Řekl bych, ze některe ženy přistupují k sexu jako chlapi. Jiné, a zrovna ty naše, potřebují něco víc.
Asi ji to uz nebaví. Vypozoroval jsem, ze když nehrozí nebezpečí ze by musela dělat sex, tak určitě unavená nebude. 
Co s tim, to teda nevim.

1+
Spravedlivy odpověděl před 2 měsíci
1+

Mir : to je znamka toho, ze ji nepritahujes. Nema milence? 

1+
Rey odpověděl před 2 měsíci
1+

Jednou za několik měsíců a ted už s tebou půl roku nespala? To už podle mě je teda dost za hranicí normálnosti, nebo to takhle má víc z vás? Mě to teda příde šílený…

1+
Mir odpověděl před 2 měsíci
2+

Spravedlivy: Milence? Jedině, ze by si to rozdávala s někým v práci, jinak příležitostí moc nemá. Nemyslím si, ze bych ji nepřitahoval. Spíš ji to nebaví v posteli. Tak pred rokem sem vyvěsil na lednici takový leták „Tak jak to dneska chceš miláčku? “ s dole nastrihane proužky. Divoce, tvrdě, vášnivě, něžně atd. Byla úplně nadsena, hned přicupitala s utrženým lístečkem. Takhle skoro obden. Když jsme byli v polovině lístečku museli jsme to sundat, protože děti se začali zajímat co to jako je na ty lednici. Tak sem navrhl, ze to mužem dělat i jinou formou nez trháním lístečků.
Žena se na me koukla, ze uz se chtěla zeptat předtím. Jakej prý je rozdíl třeba mezi tim tvrdě a vášnivě?
Já si vlastně uvědomil, ze at to děláme tak ci tak, porad je to stejný, pořád je to jen to naše sukani. Tvrdě, nesmí byt moc tvrdě, to zena nema rada. Něžně zase nesmí byt moc něžně, protože to lechtá. Takže asi tak….

2+
jirkas odpověděl před 2 dny
0

Já měl sex s manželkou naposledy v únoru.

0
Vaše odpověď

9 + 15 =