Jak casto mate sex

PoradnaKategorie dotazu: VztahyJak casto mate sex
Vaclav zeptal se před 6 roky

Manzelka mi nechce dat. Spime spolu tak jednou dvakrat za mesic. Jak casto mate doma sex? Sme spolu uz 12 let a trva to tak 5 let co se porad vymlouva ze je unavena a tak. Jak casto spolu doma mate sex? Premyslim o milence.

13 Odpovědi
ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

To je dost málo. Víš co je prča, že na emiminu si zase velká část ženských stěžuje na totéž, jen v opačném gardu. Tak si s manželkou o tom promluv a bez obalu jí řekni co tě trápí, protože to není normální. Hele, třeba má nějaké zdravotní problémy a nechce se ti svěřit, že je jí to blbé. Máte děti? některé ženské tohle mají po porodu. Zatímco jedny naopak sexuální apetit porodem posílí, u jiných je to naopak a stanou se z nich když né asexuálky, tak částečné frigidky. A to začalo před těmi pěti lety pozvolna, nebo náhle? Než si začneš hledat milenku, zjisti důvod. Po dvanácti letech (nevím kolik vám je), ale u nás to bylo tak 3x týdně.

Manzel odpověděl před 6 roky

Nevím, mě to příde normální. Naopak to máš ještě dobré. Moje žena taky pořád říká že ted se to nehodí nebo že je unavená a tak, pořád něco. Většinou se mi jí povede dostat do postele tak jednou za 3 měsíce. Ale ted jsme spolu nespali už dokonce půl roku, pořád říká, že ted né, že až jindy. Synovi je při tom už 10, takže si nemyslím, že by byla unavená pořád jako když byl malý. Ženě je 34 a před tim byl sex vždycky v pohodě, ale četl jsem, že některé ženy po dítěti ztratí chuť postupně na sex. U nás už je to takhle skoro 5 let.
Za dvakrát za měsíc můžeš být rád ještě.

Velkyjelepsi odpověděl před 6 roky

Tak ja myslim ze jestli mate deti klidne muze byt unavena. Neni to legrace se starat cely den a potom vecer mit chut neco podnikat. Ale zkus to na ni vybalit treba rano. Deti dejte k babicce a prekvap ji. Rano se ti nevymluvi, ze je uunavena 🙂 Ale zjisti si, jestli nema svoje dny 😀 to bys promarnil sanci

Mir odpověděl před 6 roky

Tak to jsme na tom stejně.
Řekl bych, ze některe ženy přistupují k sexu jako chlapi. Jiné, a zrovna ty naše, potřebují něco víc.
Asi ji to uz nebaví. Vypozoroval jsem, ze když nehrozí nebezpečí ze by musela dělat sex, tak určitě unavená nebude. 
Co s tim, to teda nevim.

Spravedlivy odpověděl před 6 roky

Mir : to je znamka toho, ze ji nepritahujes. Nema milence? 

Rey odpověděl před 6 roky

Jednou za několik měsíců a ted už s tebou půl roku nespala? To už podle mě je teda dost za hranicí normálnosti, nebo to takhle má víc z vás? Mě to teda příde šílený…

Mir odpověděl před 6 roky

Spravedlivy: Milence? Jedině, ze by si to rozdávala s někým v práci, jinak příležitostí moc nemá. Nemyslím si, ze bych ji nepřitahoval. Spíš ji to nebaví v posteli. Tak pred rokem sem vyvěsil na lednici takový leták „Tak jak to dneska chceš miláčku? “ s dole nastrihane proužky. Divoce, tvrdě, vášnivě, něžně atd. Byla úplně nadsena, hned přicupitala s utrženým lístečkem. Takhle skoro obden. Když jsme byli v polovině lístečku museli jsme to sundat, protože děti se začali zajímat co to jako je na ty lednici. Tak sem navrhl, ze to mužem dělat i jinou formou nez trháním lístečků.
Žena se na me koukla, ze uz se chtěla zeptat předtím. Jakej prý je rozdíl třeba mezi tim tvrdě a vášnivě?
Já si vlastně uvědomil, ze at to děláme tak ci tak, porad je to stejný, pořád je to jen to naše sukani. Tvrdě, nesmí byt moc tvrdě, to zena nema rada. Něžně zase nesmí byt moc něžně, protože to lechtá. Takže asi tak….

jirkas odpověděl před 6 roky

Já měl sex s manželkou naposledy v únoru.

kzuzana183 odpověděl před 6 roky

My mame ,,sex,, kazdy den,  a to jsme spolu 18let, sexem nemyslim klasicke šuk…ni, nejcasteji je takove to hrani u tv, oralek, honeni, sex tak 3xtydne
A cca 2x za mesic si dame 3ku s nasim stabilnim kamaradem na sex, samozřejmě jsme vsichni hetero
?

Pedro odpověděl před 5 roky

Zdá se mi to hodně zvláštní. Často, když je člověk fyzicky, ale i psychicky unavený, relaxuje při sexu. Jsme spolu 10 let, manželce je 37 a já jsem o hodně starší, takže jsem občas nechtěl a ona mne téměř znásilnila. Asi před dvěma měsíci jsem přišel na tyhle stránky a najednou jako bych se začal bát, aby mi nebyla nevěrná a znovu jsem se do ní zamiloval. A tak to provozujeme téměř každý den. Ale každý člověk je jiný. Před mnoha lety jsem měl vdanou milenku, protože její manžel – 27 let měl zájem tak 2x za měsíc a pouze orál. Kamarádův děda zase kdysi prohlásil, že teprve v 80 začal sexuálně žít naplno.
Asi to chce manželce přímo říci, že máš také potřebu sexu a nechceš si hledat milenku

Pedro odpověděl před 5 roky

Snad jsem ještě mohl dodat, že máme 2 děti 8 a 11 let.

old99par odpověděl před 5 roky

Musíš se rozhodnout, jestli chceš šukat s ní nebo s milenkou. Protože, když jí věnuješ tolik energie a peněz jako milence, tak ti taky dá, kdy budeš chtít. Buď milý, pozorný, ukaž jí pár fotek z amatérů, i když řekne fuj a že jsi prase, tak o tom bude přemýšlet. A pak jí řekni, že bys ji rád viděl v nějakých sexy šatičkách. Je to námaha, ale uvidíš,jak se rozjede. 

ZLATOKOP odpověděl před 5 roky

No kámo sex jednou za měsíc je velký špatný. Buď bych si našel milenku, nebo udělal pápá.

Vaše odpověď

10 + 4 =