Jak odejít od manžela?

PoradnaKategorie dotazu: VztahyJak odejít od manžela?
Jitka zeptal se před 4 roky

Jmenuji se Jitka a chtěla bych se vás zeptat, jak říct manželovi o nevěře. Jsme spolu 8 let a máme 2 malé děti. Jenže jsem potkala před rokem Milana. Stále více s ním chci žít. Manžel je hodnej a miluje mě.Jenže se bojím jeho reakce. 

87 Odpovědi
Nejlepší odpověď
fodel odpověděl před 4 roky

No zábavné by bylo kdyby sem manžel chodil ,asi by měl divení že je za hodnýho troubu kterej ti má nechat byt pro tebe a nového přítele .
Trochu mi to připomělo manželčinu kolegyni kterou postihlo něco podobného, jen ten její nebyl trouba tak trošku začaroval a z podnikatele byl dlužník tak že si na něm při rozvodu neměla co vzít. Po dvou letech od ní přítel zmizel a ona za něj splácí asi půl mega  🙂 a její bývalej se mnou občas poklábosí  a majetek ma samozřejmě zpět  🙂 a k tomu i velice příjemnou novou paní.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Milá zlatá, to sis měla rozmyslet dříve. Jasně, chápu, jsi zaláskovaná jinde a s jiným, to se stává, ale ten Milan by tě přijal k sobě i se dvěma dětmi? On je asi svobodný či rozvedený, co? Ale zvaž, aby jsi se nerozvedla a nevlezla z bláta do louže. Co když zjistíš třeba po dvou letech, že je to vůl a co když od něj také odejdeš a nebo on tě sám pošle dopryč? už nebude k původnímu manželovi návratu! Vem si tužku a papír, napiš si Manžel a Milan a pak se sama ptej na různé situace a spravedlivě u obou piš +/- Pak si to sečti a rozhodni se.
Každopádně ale nečekej, až na to manžel přijde sám a vyřeš to nejdříve s ní. Tak to bude férové i když už nevěry jses dopustila a já třeba, děti neděti bych tě dopryč poslal a rozvedl se.

Jitka odpověděl před 4 roky

Fanyn manžel je pro mě jenom přítěží. Potřebuju se ho zbavit. Děti nejsou problém, protože půjdeme do střídavé péče. Bydlet budeme v bytě, který manžel koupil. Jak mu ti říct, že ho mám po krk.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Aha, ale to je od tebe docela vychcanost. Píšeš, že manžel je hodný a miluje tě, ale ty jej rok podvádíš s Milanem, teď ti je přítěží a chceš se jej zbavit, protože i chceš i ponechat byt, který on koupil. Jak typicky ženské.
A můžeš mi říci, v čem ho máš po krk. Jenom proto, že se omrzel a ty máš jiného. Spoléháš na děti, že on je miluje co a využiješ jeho lásky k nim, aby ti všechno nechal. No schválně… Chlastá? Bije tě? Je gambler? Honí se za ženskými? Nejspíš ne, co? Tak co ti na něm vadí, protože to je důležité, aby to mohl člověk posoudit.

Radek odpověděl před 4 roky

Jak mu to říct? Prostě se nadechni a spusť… Řekni mu ale jen, že už s ním nechceš žít. Nějak to moc nepitvej. A ukonči to tím, že podrobnosti rozchodu a ukončení společného života proberete později na schůzce na veřejnosti, na neutrální půdě. Počítej s tím, že bude paf a ptát se na to proč. Řekni mu, že ho máš ráda, jako přítele, ale miluješ jiného. Víc mu nemá smysl říkat, dokud s ním cloumají emoce. Až trochu vychladne má smysl řešit další otázky. Taky počítej s nocí na gauči, nebo i jinde mimo. 

fest odpověděl před 4 roky

Ne, že by takové ženské nebyly, ale toto je jen trapný pokus o flame.

Wuua odpověděl před 4 roky

Devce ptas se jak odejit od manzela? No sbalis si svejch par svestek, do podpazdi vezmes deti, manzelovi nechas dopis na rozloucenou s tim, ze ses u Milana a deti budete mit ve stridave peci, nechas u dopisu klice a odejdes. Strasne snadny…

Fanyn odpověděl před 4 roky

Hoši, toto je typická ženská vychcanost. Já chápu, že se může chlap po zevšednění omrzet, stane se pro ženu nudným patronem, žena potká jiného a zamiluje se. Ten jiný je třeba rozvedený a ženská do postýlky i do kuchyně by se mu hodila, tak chválí, lichotí, opěvuje, prostě klove díru do hlavy jako datel. Po 8 letech manželství to od manžela neslyší a tak zblbne. Počítá s tím, že manžel na dětech lpí, podvolí se. Nejlépe když ženě nechá byt, přece kvůli dětem, ten byt který on koupil. Ona ale netuší, že Milan na tohle kaká, ten chce ženskou a uprdelit se v tom bytě. Pak, po čase mu mohou ti cizí parchanti vadit, tak to u hodně chlapů je, ale to ona netuší, protože s ním nežije, maluje si jej v růžových barvách. Jenže co když se manžel nasere (a toho se ona bojí), vezme si šikovného právníka a Jitku dokáže odrovnat. Už vidím, jak Jitka musí manželovi zaplatit polovinu ceny bytu a manžel to nebude chtít splácet, ale hezky najednou. Nemáš nebo Milan nemá? Tak si půjčte! A to je jen jeden bod. Právníci umějí být kouzelníci. A zjistila jsi si Jitko o tom Milanovi všechno? Co o něm víš? Nemá dluhy? Pověst… Já jen abys to nezjistila, až bude pozdě. Třeba až budete bydlet v bytě, co koupil manžel a nezaklepal exekutor… To není ojedinělé.

Jitka odpověděl před 4 roky

Manžel je workoholik a furt něco dělá. Buď  v práci nebo na domě. Na děti si čas udělá, ale na mě málo kdy. Přiznám se, že jsem ho nikdy nemilovala. Byla to určitá forma jistoty. Jenže Milan je jinej. Dělá v armádě a má o mně skutečný zájem. Je to vůbec a má syna, se kterým vycházím velmi dobře. Můžete mě odsoudit, ale jak z toho ven bez škody.

PanX odpověděl před 4 roky

Je workoholik a neudělá si čas a hned vzápětí píšeš, že jsi ho nikdy nemilovala. Takže kdyby se ti více věnoval, tak tě to otravuje, není to tak? Ptám se, protože mám doma to stejné. Taky se raději věnuji práci a svým koníčkům, protože mám pocit, že manželka mě nikdy nemilovala a když se snažím, připadám si, jako bych se vtíral.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Takže jsi chtěla mít jistotu, střechu nad hlavou a myslela jsi si, že to ostatní přijde samo? A to s ním máš ještě dvě děti? No řeknu ti to bez obalu, jsi vychcaná mrcha.  Voják z povolání má služby, cvičení apod. Takže z toho co píšeš manžel nekoupil byt, ale barák. No, vyčůraná jsi jak ta díra do sněhu. Nejdříve jsem si říkal, proč s takovým dotazem lezeš na tento web a né na eMimino, mezi baby, kde by ti určitě poradily, ale nyní z toho co píšeš tak věř, že je tam i dost takových, co by ti řekly, co si o tobě myslí. A jestli máme takovou armádu, tedy její příslušníky, kteří místo aby chránili, rozvrací rodiny, tak to pozdrav pánbůh! Doufám že ti to manžel spočte i s úroky!

PanX odpověděl před 4 roky

Fanyn, nechtěl by ses uklidnit? Přijde ti normální tady urážet tazatele? Co nebo kdo jsi abys soudil lidi? Hraješ si na boha, místo abys nechal protistranu vůbec se vyjádřit. Chytrý jak rádio. Nevíš nic ale soudíš. S takovou si tu budeš psát jenom sám se sebou. bych se opravdu divil, kdyby si to Jitka nechala líbit a psala někam, kde ji nějaký anonymní hrdina za klávesnicí uráží aniž by o jejím životě něco věděl, hrdino.

Vlasta odpověděl před 4 roky

Jitko, nedej se.Já už to tady jenom sleduji, ale držím ti palce, vím jaké to je, když žiješ s někým, koho nemiluješ. Pánové tvorstva si nejsou ochotni připustit, že je někdo může přestat milovat i když jsou imrvére v práci. A co jako?

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyn : já to chápu tak že manžel koupil byt a staví barák. Třeba kvůli dětem, to se tak dělá. Ale ženské nestačí jenom otrok. Chtějí chlapa. A to nejde, když je pořád v práci a pak na stavbě. Taky si myslím, že bys nemusel Jitku tak urážet. Jednou za měsíc se tady objeví ženská s dotazem a hned se na ni vrhneš jak sršeň a bodáš. Proč? Já jsem třeba rád, že je tady a že se svěřila. Proč ji vyháníš někam na babský web?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Je rozdíl někoho po čase už nemilovat a nebo vůbec nikdy nemilovat. ona šla do svatby s někým, koho vůbec nemilovala???
Oem: Nevyháním, jen říkám svůj názor. Když sem onehdy dala svůj dotaz Alena, co má dělat, že její manžel chce aby mu byla nevěrná a jí se to příčí, zastal jsem se jí a podpořil jí, aby si to od něho nenechala diktovat. Vzala by si Jitka chlapa, kterého nemiluje a tomu by stačil nájemní byt, odbyl by si svých 8 hodin v práci a byl s ní a dětmi a nic nekoupil, ani nebudoval???

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyn : to je právě to co nevíme. Třeba by si ho vzala a stačil by jí byt. Nevíš, jaké měla důvody pro to, že si ho brala. Nevíš, v jaké byla situaci. Život není vždy ideální. Neodsuzuj někoho když ho vůbec neznáš. I když jasně, to co píše tak zní hnusně ale napsala to narovinu, jak to cítí. Neptá se na tvůj názor, ptá se na to, jak ho má opustit, aby jí třeba ještě neublížil. Chlapi se někdy chovají jako debilové.

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Kdybychom připustili, že Jitka  je skutečná tazatelka, čemuž nevěřím, protože způsob jak píše a co píše je ukázkovým příkladem flamu, tak ona se určitě neobává toho, že by ji mohl ublížit, ale ptá se na způsob, jak ho zbavit a nejlépe ho oškubat bez ztráty kytičky. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Nezlob se, ale jít do vztahu bez lásky jen kvůli bytu či majetku toho druhého je co? Vychcanost a pokrytectví. A jak by reagoval? No moula by svěsil uši, podal pac a udělal smutný pohled. Já bych ani za této situace na ženu nesáhl, to by bylo pod úroveň, ale že bych se nedal zadarmo a vzal si právníka, na to vem jed. A to, že ho vůbec nemilovala, to Jitka napsal, tak o co jde? A rozejít, ono jí nezbude, než mu to říci a je jedno, jestli mu to sdělí způsobem, že mu to řekne hubou nebo dopisem, až od něho odejde i s dětmi za Milanem. Také mu to může sdělit její právník zasláním rozvodových papírů. On na to stejně manžel přijde. Má ho přece už po krk, tak se jí divím na co čeká? A bojí-li se bubeníka, pokud ten její je rapl, ať si vezme vojáčka s sebou jako bodygárda. Píšeš, že chlapi se někdy chovají jako debilové, no a divíš se. 8 let s někým žiješ, nevíš, že už rok ji šuká jiný, snažíš se aby se všichni měli dobře a pak bum? Myslíš, že by to s tebou nezamávalo? No s tebou třeba ne, ty jsi rád za manželčinu nevěru, ale s normálním chlapem určitě. Myslíš, že takový nad tím mávne rukou a řekne, tak si táhni? Alespoň má ona teď adrenalin, že neví, co bude.

Oem odpověděl před 4 roky

Fest : a tohle je teda co ? 

Jenže se bojím jeho reakce. 

Kde čteš, že se bojí že by ho nemohla oškubat? Já vidím jediné – má doma milujícího troubu, kterého nechce a bojí se, aby nedělal scény. Znám dost takových scén, kdy se trouba věšel, lehal si na koleje, ožíral se, fetoval, volal ve dne v noci, prosil, vyhrožoval, atd. 

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyn: jasně, zamává to s každým, ale nemusí vyhrožovat, že jo. Většina se navíc uklidní po týdnu, dvou. A to je to, na co se asi tazatelka ptá, jak to udělat, aby nebylo drama. Dobrý způsob je, chovat se tak, aby odešel on sám. Bordel všude, nezájem o nic, atd. Zmiňovat se, že už ji to s ním nebaví, atd atd. ne na plnou hubu mám jiného, ale postupně.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem:  Tak to se mýlíš, to se stát po 8 letech manželství mě, tak jasně vypěním, ale bez násilí samozřejmě. Jen blbec se kvůli ženské sebevraždí a i kdyby, tak co, přece ho má až po krk a chce se ho zbavit, tak ať si na ty koleje lehne, oběsí se či zastřelí, pokud je to vůl. Ona pak jako nerozvedená vdova, protože až mu řekne pravdu, rozvedeni nebudou, bude brát majetkový jackpot.
Já bych naopak, až bych po těch 2 týdnech vychladl bych začal racionálně myslet na pomstu, tedy jak jí i tomu jejímu amantovi život osladit. A těch možností je… byl bych jejich fantom, to mi věř.
A našel jsem jeden článek jehož přepis sem dávám co by mohla Jitka být:
Sexuální vzrušení je nám velmi příjemné. Kromě fyziologických procesů, které se v těle odehrávají a přinášejí nám příjemné pocity, nás také sexuální vzrušení spojuje s naší životní energií. Proto nás tolik láká a vyhledáváme ho. Pokud nás někdo sexuálně vzrušuje, je logické, že jsme k němu silně přitahováni. (Jitčin manžel)
 
Toho jsou si velmi dobře vědomy ženy. Mají to v tomto směru jednodušší, protože mají svůj magnet na muže stále k dispozici. Je to jejich tělo. Mohou ho pro sexuální vzrušení zkrášlit natolik, aby bylo pro muže atraktivní a neodolatelné. Ženy, které toto tajemství znají, s ním umí velmi dobře pracovat ve svůj prospěch. (Jitka)
 
Říká se jim zlatokopky nebo prostě mrchy.  Tyto ženy pochopily obrovskou moc sexuálního vzrušení a naučily se jí využívat. Nenabízí muži lásku, která je mnohem silnější energií, ale pouze ho udržují v neustále touze po sexuálním vzrušení. Je to stejné jako s drogami, zaplatíte cokoliv, abyste to znovu dostali.
Pro takové ženy není láska předávaná muži svým tělem prvořadá. Jejich lásku překryla vypočítavost. Moc, kterou muže ovládají, je takzvaná kundí moc.
PS: Slova mrcha a kundní jsou původní, to v závorkách jsem přidal já.
 

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyn : jo, to dává smysl. Tak po ní touží, že je místo s ní raději v práci, nebo na stavbě 😀 A ženské jsou takové magnety, že je tolik chlapů podvádí a většina ženských po pár letech manželství si stěžuje na to, že jejich chlap raděi chodí do hospody a na fotbal, než aby s nimi šukali. A proto většina ženských podvádí proto, že se jim chlap nevěnuje a nešuká s nimi, že? Máš v těch svých teoriích dost mezer. A opět se mílovými kroky vzdaluješ původnímu tématu.
Dotaz nezněl jak by se fanyn pomstil, koho všechno by zabil, zmrzačil, nebo zadlužil,
ale –
jak se má Jitka rozejít s jejim chlapem, jak se ho má co nejlépe zbavit. Takže protože k tomu nemáš co říct, asi bys měl komentovat nějaké jiné téma 🙂

Oem odpověděl před 4 roky

Jitko, prosím, omluv Fanyna, on je tady náš zdejší maskot, jako jsou militantní feministky, tak on je zase militantní šovinista 🙂 Ale klidně se otevři, pokusím se ti poradit pokud možno citlivě i chápavě, i když je tvůj dotaz trochu nemorální, myslím, že tady nejsme u zpovědi, abychom tě soudili.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Neřekl jsem, že bych zavil, zmrzačil či zadlužil, to už mi podsouváš.
Myslíš, že ten manžel maká a je workoholik pro svoje potěšení? Pokud staví barák, tak by mne zajímalo, kdo s tím přišel, aby ho stavěl? Sám se barák nepostaví pokud nejsi podnikatel s miliónovými zisky, aby to postavila firma na klíč. A jestliže někdo něco staví, tak je asi dost unavený. To se snad dá pochopit né? Dětem se ale věnuje, jak píše. Také zapomínáš, že jsem psal, že chlap co chlastá, kurví se, gambluje nebo je násilník, tak si to zaslouží, ale to její manžel není, psala, že on ji miluje.Navíc, když maká, tak na takové věci má asi těžko čas.

Oem odpověděl před 4 roky

Píšeš to tady všude možně, jak bys někoho zadlužil, jak bys někomu uškodil, jak bys z ženské udělal před všemi kurvu, atd. Přijdeš mi jako strašně pomstychtivý a zlý člověk.
A ano, znám dost chlapů co jsou workoholici kvůli vlastním ambicím. Žena jim na to sere, radši by byla, aby se věnoval dětem a rodině. Ale ne, jsou i hamižní chlapi, co nemají nikdy dost. Podívej se na Babiše. Myslíš, že je to taková hamižná sketa kvůli své rodině? Ha ha.

Jitka odpověděl před 4 roky

Manžela jsem si vzala, protože byl do mně zamilovaný a hlavně byl hodný. Minulý přítel mě  fyzicky napadal a už jsem nechtěla riskovat. Proto jsem s  manželem založila rodinu. Jenže teď je to pro mně cizí člověk, který chce i intimitu. Co už nezvládám, jelikož cítím to jako nevěru vůči Milanovi. Jsem mrcha , ale srdce je jinde. Manžel má  klidnou povahu, ale nepřátelé umí pěkně podusit. O majetek mi nejde. Máme predmanzelskou smlouvu, takže odejdu úplně holá. Proto ho potřebuju zpracovat.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Aha, tak to máš smůlu. Smlouva je smlouva! To na byt, pokud ho měl koupený před svatbou nemáš nárok! Oddalováním si nijak nepomůžeš. Přichystej si igelitku a odejdi za Milanem.
 
Oem: Jsem tak zlý a pomstychtivý člověk že jsem se ženou léta šťastně ženatý a onehdy jsem slyšel ženu jak říkala dvěma kamarádkám (ona neví, že jsem to ze záchodu slyšel), že by mě neměnila. Neměl jsem nikdy důvod někomu ubližovat, ale pokud by mi někdo něco provedl, pak ano! Jsou zlí psi od genů a priori a jsou agresivní, já jsem pes, co kouše v obraně.  Nejsem pes, co stáhne chvost a zaleze do boudy! To obrazně, pokud už mne odsuzuješ.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Tak co, co říkáš Jitce? Sama se přiznává že mrcha je? Manžela si vzala bez lásky, jen že je hodný. A jestliže odmítá jeho intimitu, nepřipadá mi, že by on s ní šukat nechtěl.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: ještě jedna věc. Co si myslet o ženě, která jen tak mírnix týrnix napíše, že se chce ZBAVIT manžela. Ona s ním má předmanželskou smlouvu a ví že jí zůstane holý zadek, co si za tím slovem „Zbavit“ máme myslet. Kdyby ho třeba někdo zabil, byla by vdova a brala všechno!
Takže kdyby náhodou jejího manžela teď postihla „nehoda“, je toto docela závažná věc pro kriminálku. Od manžela se odchází, opouští, rozvádí, rozchází, ale manžela se NEZBAVUJEME!!!

Oem odpověděl před 4 roky

Spíš co ty říkáš Jitce, když napsala, že o majetek ji nejde? Hmm? Ukázková zlatokopka, když podepíše předmanželskou smlouvu, že? Měli byste si nafackovat, vy všichni, kdo jste ji tady odsuzovali. A přesně jak jsem si myslel, že na začátku nebyla vypočítavost, ale zklamání. Hodně žen to tak má, že po agresorovi a blbci se raději upnou na hodného kluka. A co teď? To má jako s manželem šukat a cítit se u toho jaky by ji znásilňoval? Proč? Proč by nemohla odejít a být šťastná s jiným? Proč vymýšlet pomsty? Ubohost, malost, v sobě dušená zlost. Jen někomu stále ubližovat.
 
A co, že napsala zbavit se ho? Asi ho vnímá jak vřed, osinu v zadku, hnusí se jí. Co ty víš, jak se chová? Jestli není slizský a hnusný? Vlastně ne, nefetuje, negemblí, tak je Jitka povinna snášet veškeré jeho naléhání a protože je s ním ještě právně ve sňatku, chovat se k němu jako k manželovi, viď? I když on se k ní třeba chová jako ke kusu nábytku. Jak můžeš vědět, že ne? jakým právem ji odsuzuješ, když o ní nic nevíš ? To se mi fakt hnusí, lidé, co dělají závěry jako by měli doma křišťálovou kouli.
 
A zase jenom tuna zbytečných řečí a žádná rada pro Jitku, která se tady přišla zeptat jak se má co nejrychleji zbavit manžela, který je na ni zřejmě fixovaný, aby mohla být s Milanem.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: mysli si co chceš, vůči manželovi je to od ní sprostota a podvod. Jen jej zneužila jako tzv. převozníka. A to ty jako víš, že se k ní chová jako ke kusu nábytku? A proč by neměl být manžel na manželku fixovaný, to je mezi normálními chlapy snad přirozené být fixován na manželku? Vždyť na začátku Jitka píše, že on ji miluje! A ty o ní něco víš, že se jí tak zastáváš? Ty se tady jak jsem si všiml zastáváš každé ženy. Ale ty za to nemůžeš, to je důsledek tvé orientace (nechci říci úchylky). Tak ať se sbalí, až bude ten její v práci, zvedne kotvy a děti a jde za Milanem, to je snad takový problém??? A jestli já jsem šovinista, tak ty maskulinista!

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Beru zpět maskulinistu, to nesedí, ale spíš feminista. A jinak už se k tomuto tématu dál nevyjadřuji, abys měl radost.

Wuua odpověděl před 4 roky

Ja uz odpovedel. Vic ti k tomu nereknu a pokud mate predmazelskou smlouvu tak fakt nevim jak ho chces zpracovavat… Asi nebude fungovat udelat psi oci, nechat se ojet a pak mu rict, vis ja uz rok sukam s Mildou a chtela bych rozvod a dostat byt…

Martin odpověděl před 4 roky

Fanyn, sory jako, ale fak to tu kazíš. Mohol by si ubrať, ideálne tak o dve rýchlosti a natrvalo. Nič v zlom. Oem, ty sa zasa nechávaš vyprovokovať a živíš to. Jitka: Čo si napísala, je šokujúce, ale mám tucha, že je ti to jasné. 🙂 Vieme všetci dosť málo, aby sme mohli radiť. Ničmenej, situácia je pomerne jasná, ak si nič podstatné nezamlčala. Môžeš zdrhnúť a situáciu riešiť, takpovediac, z druhého brehu. Čo nie je nijako hrdinské, zato ale bezpečnejšie. Alebo čeliť z očí do očí – ale to ti zasa nikto neporadí. Ty vieš, či manžel môže byť agresívny, alebo nie. Ak je to bezpečné, tiež toho moc nevymyslíš. Buď priznáš farbu (na začiatok, ako bolo už povedané, nutné minimum) alebo proste povieš – koniec, odchádzam. A ten zvyšok sa aj tak dozvie neskôr. Čo sa týka férovosti, to sú v takejto situácii skôr kecy – každý si chráni hlavne svoju kožu a ideál by bol, aby sa to dohodlo kultivovane. Vraj sa to už pár ľuďom za poslednýchbsto rokov podarilo. Ak máš naozaj strach, myslím z reálneho nebezpečenstva, nie len z výčitiek alebo kriku, stojí za zváženie nápad s listom a kľúčmi. Ale to musíš mať pripravené zázemie inde (kdekoľvek) a aspoň nejakú spoľahlivú podporu – rodičov, súrodencov, dobrých priateľov. Odporúčam počítať s možnosťou, že Milan cukne – aj keď je to nepríjemné a pre teba teraz možno neakceptovateľné. Držím palce, nechbsa podarí čo najhladšie.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Pro Martina:  Já nevím, zda jsi normální heterák jako já nebo kanda či cuckold. Jako heterák se vždy vžívám do role podváděného manžela, jak by mi asi bylo, kdyby to prasklo nebo mi to řekla na rovinu. Snažím se vžít do toho, co bych dělal já na místě manžela. Já za to nemohu. Myslím, že cuckoldi toto nechápou, pro ně nevěra není zrada, ale libůstka, radost. Ti se do takových pocitů nevcítí, ale spíše stojí na straně těch mrch., proto jsem jaký sem a co na srdci to na jazyku.
 „Ženy omlouvají nevěru tím, že jim partner nerozumí, nevšímá si jich, zanedbává je. Každý musíme žít se svým svědomím – pokud nejsme psychopati, a svědomí a schopnost empatie nám chybí. A tak musíme najít způsob, jak v něm udržet rovnováhu. Proto nevěrné ženy hledají racionální, pseudoracionální i zcela iracionální výmluvy pro nevěru,“ popisuje věci Kateřina Hollá. Muži chtějí ženy vlastnit. Když je to žena, kdo podvedl, událost nabývá obřích rozměrů. Pro chlapa je navenek mnohem těžší to strávit.“ 
Mgr. Kateřina Hollá, Ph.d. – Klinický psycholog a psychoterapeut.
 

Oem odpověděl před 4 roky

Jitka : vše již bylo řečeno, je řada na tobě, abys vnesla více světla do tohoto případu. Zajímalo by mě, jak jsi myslela, že půjdete do bytu, který manžel koupil, když uvádíš, že máte předmanželskou smlouvu? Není v ní uvedeno, že nedostaneš nic? Nebo majetek nabytý za trvání manželství si budete dělit? Aby ses nepřepočítala a měla vůbec kam jít. Navíc, jak správně podotkl Martin, může se stát, že o Milana přijdeš a pak by sis to vše mohla vyčítat.

Martin odpověděl před 4 roky

Fanyn, volá sa to tu „poradňa“, nie „pranier“. Skús na to myslieť.

fest odpověděl před 4 roky

Sranda to tu sledovat.
Jitka za mě 5 bodů. Ať už je za tímto kdokoliv, tak flame se mu/ji podařilo vyvolat dokonale. Pochopila jsi, že tady se vyskytují hlavně dvě velmi protichůdné roviny a pokud jim hodíš dobrou vějičku, tak se tu rozběhne krásný boj. 
Na jedné straně Fanyn, s velmi vyhraněnými názory, zacházejícími v některých případech až do extrému ( v této diskuzi se ale dost drží, tak myslím, že útoky na něj nejsou na místě) a na druhé straně Oem, sluníčkář a druhý extrémista, ale z druhé strany spektra, který rád po facce nastavuje druhou tvář.
Ale myslím, že i chlapi to nakonec zklidní a podají si virtuálně ruce.

fest odpověděl před 4 roky

Ale k problému. Že tu píše nějaká skutečná Jitka, tomu stále nevěřím, ve svých příspěvcích má příliš moc protimluvů a nelogičností, než aby to bylo reálné. Ale kdyby ano, tak nejsme tu právníci, kteří pomáhají za úplatu někomu, ať již je v právu nebo ne. Pokud by údajná Jitka přišla s tím, že ji záleží na manželovi a chtěla by vyřešit problém tak, aby mu to co nejméně ublížilo, tak je možné vymýšlet rady, abychom ji poradili. Ale příjde-li a řekne, jsem mrcha a vymyslete mi, jak nejlépe udělat, aby to, že jsem mrcha mi prošlo s co nejmenšími ztrátami, tak to promiňte, to je i pro mě jako cuckolda silné kafe. Nebudu ji soudit, ale ani to za sebe to podporovat nebudu.
Ale jak vidno i přesto se najdou lidé, kteří se za ni budou bít do roztrhání těla. 
Ovšem abych nebyl úplně mimo poradenské téma. Tak s ohledem na manžela – doporučuji co největší míru upřímnosti a pokory. Rychlost a síla sdělení by se pak měla odvíjet od znalostí protějšku, které „Jitka“ určitě po 8 letech manželství má.

Oem odpověděl před 4 roky

Fest : o jaké facce a druhé tváři to tady mluvíš? Já se jen pozastavil nad tím (a nejsem evidentně sám), že toto je poradna, kam se Jitka přišla zeptat na radu se svým konkrétním problémem a zdejší militantní extrémista by na ni div nechrstal kyselinu, za to, že si dovolila chtít opustit manžela, o kterém Fanyn a my všichni tady s prominutím víme úplné hovno. Tak když už o někom nic nevím, tak ho nesoudím, když nedokážu a nechci poradit, tak radši mlčím. To je celé. Ukaž mi, kde nastavuji tváře na facky. Jenom ctím princip presumpce neviny a dokud o jejich vztahu víme kulové, nemá nikdo z nás tady právo soudit je. A Fanyn Jitku vyloženě odsuzuje a přeje ji všechno zlé. Nemusím být sluníčkář, abych poznal, že je to toxický člověk, zřejmě vnitřně s něčím hluboce nespokojený, ale vybíjí si svou zlost na špatném místě.

Oem odpověděl před 4 roky

Fest :a ještě k tvé radě – přečti si laskavě kontext a ne jednotlivé příspěvky. Jitka přišla a pokorně se zeptala, jak to udělat, že se bojí reakce manžela. Nečtu tam nic o tom, že se ho chce zbavit, apod. Až po moudrých řečech Fanyna kde radí jak si má sčítat plusy a mínusy se zřejmě namíchla a tak mu napsala zcela jasně, že o návrat k manželovi stát nebude, protože je pro ni přítěží a nepotřebuje radit jak obodovat jeho klady, ale jak se ho zbavit, aby ji třeba něco neudělal, nebo aby nevyváděl. Myslím, že zcela seriozní dotaz.
Na to Fanyn tady píše ty svoje extrémistické posudky a odsudky – prostě pranýř, jak dobře pojmenoval Martin a ty tomu nasadíš korunu tím, že nevěříš, že dotaz není Fake.
Pánové, upřímně se divím že jestli tahle stránka má admina, že tohle trpí a ještě více se divím lidem, co najdou odvahu se tady na něco ptát. Když už někdo chce radit na téma a nerozdávat nevyžádané rádoby moudra, tak je sluníčkář, co se nechá fackovat. Síla, toto. Tímto se omluvám, že přilévám olej do ohně, ale nedá mi nereagovat na tohle sprosté chování.

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Podívej, Fanyn ji tady označil jako „vychcanou mrchu“, ona sama přiznala v dalším příspěvku, že tou mrchou je a i kdybys byl kanda, cuckold nebo sluníčkář, tak z jejich příspěvků musíš vyčíst, že se jako ta „…“ projevuje a jedná. A ty přesto, že je jasně vidět, že je taková, tak se biješ do prsou a vykřikuješ na Fanyna, že ji nemůže soudit, protože ji přece vůbec nezná. A ještě to završíš tím, že když ona ti v dalším příspěvku napíše, že je strašně hodná, tak tu píšeš, jak jsi měl pravdu a všichni se mýlili, protože se přece nadnebejasněji ukázalo, že ona opravdu hodná je. 
Tebe taky neznám, ale prostě z těchto tvých příspěvků mi jako sluníčkář příjdeš. To jak zde reaguješ je podobné, jako by k tobě někdo přišel, dal ti facku, někdo se tě zastal, a ty se na něj obořil, že co se tě zastává, když toho útočníka nemůže znát a on je to třeba vlastně velmi dobrý člověk, což bys nakonec završil tím, že bys řekl, že se to jasně ukázalo, že dobrý j, protože ti to sám řekl. 
A pak už bys jen mohl čekat, až dostaneš druhou. 
 

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Ty jsi zvláštní osoba. Na jedné straně hajíš do roztrhání těla lidi, kteří se zde přijdou vypovídat, jak hnusně se dokáží k jiným chovat a na druhé straně tady útočíš a nadáváš lidem, kteří přispívají, a to se stejnou vehementností. A hlavně mi neříkej, že tu nenadáváš. Opravdu nebudu ztrácet čas tím, že je budu dohledávat.
A také opakovaně voláš po zásahu admina, jakmile někdo nekoresponduje s tvým názorem a přístupem. Od toho je to otevřené fórum, kde se může každý vyjádřit k problému. 
Ale chápu tě, že se divíš lidem, že sem chodí pro radu. 
Kdybych potřeboval poradit, jak utrhat kočičce nohy, tak aby mě nepoškrábala, tak sem určitě nepůjdu, protože by mi někdo taky mohl říct, že jsem úchylný sadistický kretén, ale já budu chtít radu, jak ji zmrzačit, aby ona neublížila mi.  

Fanyn odpověděl před 4 roky

Miluje ji manžel? 
Jitka píše že ano!

Miluje ona jeho?
Jitka píše že ne, že jej ani nikdy nemilovala! (přesto si jej vzala)

Lhala manželovi 8 let a přetvařovala se?  Ano!
Podvádí jej s Milanem?  Ano, píše že celý rok!

Nesnáší manžela, který ji miluje a chtěl by s ní mít intimní styk? 
Ano. Píše že jej nesnáší, jeho doteky, že jej má po krk.

Tohle je pro mne pánové směrodatné a své odsudky ke mě si nechte od cesty. Sama píše že je mrcha. A není snad? Proč si jej brala, roč jej 8 let balamutila? ona mu vzala 8 let života, který mohl strávit s jinou, milující. Takže podraz!!! Už jen to pojetí: Chci se manžela ZBAVIT (ona se s ním nechce rozejít, odejít od něho, ona se jej chce zbavit. Tohle jsem nikde nečetl ani u nespokojených žen na partnera ani na tom emiminu. A že jich tam je. To je jako by hledala někoho, kdo by ji s tím ZBAVENÍM pomohl!)
A co si zasluhuje ženská, která se vdá za movitého chlapa bez lásky, zatímco on ji miluje a dětem se věnuje a on jí je pak na obtíž?
 
A Oem: kecáš bludy, žádnou kyselinu bych na nikoho nikdy nechrstal, tohle si vyprošuji. Nic takového jsem nikde nepsal..
S pozdravem váš „zlý pomstychtivý šovinista a militantní extrémista“ Fanyn.

Wuua odpověděl před 4 roky

Chlapci co kdyby jste se tu porad nesnazili si premerit pindourky a proste tej vychcanej mrse poradili… Ma si veci dat do igelitky nebo radeji do kufru?

Jitka odpověděl před 4 roky

Pánové děkuji za vaše rady. Řeknu mu že jsem našla člověka, se kterým si víc rozumím. Pokud to trochu půjde, tak zkusím získat byt. Kamarádka mi poradila argumentovat dětmi, aby to nebylo pro ně úplně cizí prostředí.  Manžel si snad časem najde lepší ženu, než jsem já.

Hunter odpověděl před 4 roky

Ahoj Jitko. Aby to tu bolo komplet, pridávam sa aj ja. Keď som Ťa dobre pochopil, tak s terajším manželom si sa zoznámila po nevydarenom vzťahu a on si Ťa zobral pod ochranné krídla. On už bol vtedy úspešný a bohatý podnikateľ a všetky kamošky Ti ho závideli a rodičia v ňom videli dobrú partiu pre Teba. A keď prišiel so žiadosťou o ruku, nezaváhala si, i keď si do manželstva vstupovala s holou riťou. Veď si ho mala rada, i keď nemilovala. Dala si mu dve deti, ktoré tiež ako aj Teba strašne miluje. Predpokladám, že si bola dlhšie na materskej a asi ani v tejto dobe nepracuješ a si v domácnosti. Keď už decká vyrástli z plienok, tak si si našla čas aj na iné aktivity a zoznámila si sa s Milanom. Každá žena má svojho vysnívaného princa a Ty si ho pred rokom stretla. Nezmierila si sa s „nedokonalým“ manželom a hľadala si ďalej. Ale celé okolie a rodina manžela vidí v inom svetle. Píšeš, že si mrcha. Ja by som to upresnil: vypočítavá zlatokopka.  
Keby som sa mal vžiť do kože Tvojho manžela a dozvedel by som sa, že mi milovaná žena, ktorej som dal všetko, kúpil všetko, mám s ňou dve malé deti, zahýba a chce sa rozviesť, nasralo by ma to neskutočne. A taktiež zlomilo. Využil by som svojho právnika, čo mi poradil predmanželskú zmluvu a vyhodil Ťa z domu na ulicu. A hlavne bez detí. Keď si myslíš, že ich dostaneš do striedavej starostlivosti, to len môžeš dúfať. Máš holú riť, nemáš kde bývať a máš vôbec príjem? Zarábaš? Milan predpokladám, že býva na vojenskej ubytovni. A ten byt, v ktorý dúfaš, že Ti ho manžel daruje, na to zabudni. Tak sprostý nie je, aby Ti s Milanom daroval hniezdočko lásky a zázemie a prišiel o deti. Manžel sa Ti pomstí. Emocionálne aj ekonomicky. Chlapi workoholici  neznášajú porážky. A Ty ho zosmiešniš pred celým jeho svetom.
Teraz niečo o Milanovi. Už traja prispievatelia Ťa tu upozornili: Pozor! Ja sa pridám štvrtý. Už to, že má nemanželské decko, s ktorým si rozumieš, o niečom hovorí. On Tvoje deti ako chlap nikdy neprijme za svoje. Ty jeho syna ako žena áno. Ja som takýchto nespokojných paničiek ako Ty prekotil niekoľko a moja taktika bola nechať ju posťažovať sa na manžela, urobil som jej bútľavú vŕbu, ako s ňou súcitím a mal som ju v posteli. Každej išlo o dobrodružstvo, intimitu, anonymitu a keď som zacítil, že do toho dáva city, ukončil som to. Teraz máš ružové okuliare, ba priam zváračské okuliare a rozmýšľaš dosť iracionálne. Poznáš Milanovu rodinu? Poznáš jeho kamarátov? Kolegov? Vieš, aký majú na Teba názor? Ako sa na Tvoju adresu pred nimi vyjadruje? Určite nie. Keď Ti nasľuboval hory-doly, môže to byť len taktika, ako si udržať babu do postele. Niečo si si vysnívala a on Ti to teraz všetko nasľuboval a Ty mu každé, každučké slovo veríš. Ešte raz pozor!!! Nikto nie je dokonalý, ako si si vysnívala. Ani Milan. Ale to zistíš až neskôr, keď z Teba trochu opadne zamilovanosť a zopárkrát si s ním nabiješ hubu. Každý chlap, čo Tvoj príspevok čítal, má na vojakov z povolania nie kladný názor. Každý vieme svoje…
Držím Ti palce Jitko, lebo láske ja fandím. Len mám hlboké obavy, že si nabiješ hubu, ako veľa žien pred Tebou.  A nakoniec skončíš sama, zlomená, sklamaná na ulici. Apropó, zabudol som Ti odpovedať, ako sa ZBAVIŤ manžela. Ten list/rozvodové papiere, kľúč na stole a riešenie problému z druhého brehu je podľa mňa asi najrozumnejšie.
 

Oem odpověděl před 4 roky

Hunter : velice dobře napsáno, smekám a podepisuji. Hlavně ten závěr, pod to bych se podepsal. Hodně žen má růžové brýle a jsou hnány hormony a chemií, ale hormony odejdou, no tři nemanželské děti ve vztahu dvou lidí zůstanou. To může začít lézt na nervy. Neshody ve výchově, snaha bývalého komplikovat Vám skrze děti život, neochota Milana platit za tvé (cizí) děti, atd atd. Neodsuzuji tě, ale když už ses zeptala, byl bych rád a možná ne jenom já, kdybys nám třeba dala více nahlédnout do svého vztahu a uvažování. Bez urážek, doufám.

Hunter odpověděl před 4 roky

Keď nad tým tak trošku logicky zauvažujem, Milan, ako vojak z povolania nemá syna vo výchove. Možno v striedavej starostlivosti. Skôr by som povedal, že na neho iba platí a berie si ho iba na víkendy. Čiže ekonomicky po odrátaní alimentov na tom s výplatou/žoldom nie je najlepšie. Žije z ruky do huby a nemá na konte trojmiestnu sumu v korunách. Ja na mieste Jitky by som sa osobne/anonymne stretol s matkou jeho dieťaťa a hodil s ňou rozumný pokec na tému Milan… Tam sa jej určite otvoria oči, na ktorých má teraz klapky ako kôň. Keď sa rozvedie s manželom, tak ju bývalý dostane o deti a bude musieť na ne platiť. Čiže aj ona bude mať hlboko do vačku. Keď aj deti na súde získa, zabezpečiť im bývanie a v dnešnej dobe….?! To je pekná hromádka peňazí, ktoré ani jeden z nich nemá. Čiže začínať nie s holou riťou, ale s hlbokým mínusom na konte je dosť blbé. A peniaze už rozbili nie jeden vzťah. Láska v tomto smere/boji  tvrdo prehráva. Ani jeden z nich nemá skúsenosti so spoločnými peniazmi v domácnosti. Doteraz sa Jitka s Milanom stretávali anonymne.  Pre každého a hlavne pre Jitku to bolo doteraz dobrodružstvo, vzrúšo, čo každú babu berie a nechá sa oblbnúť peknými rečičkami a sľubmi. Ona o predošlom živote Milana nevie absolútne nič, lebo nechodila s ním do jeho okruhu známych a rodiny. Len z jeho prikrášlených rečičiek. Keď si to tak matematicky, logicky a zo životných skúseností zrátam, tak z Jitky po čase nebude vypočítavá zlatokopka, ale iba zradená, rozvedená, naivná, zlomená  žena na ulici bez detí. Rád by som sa mýlil, ale to je proste krutý, neúprosný život, čo ti nič nedaruje, iba berie. Takto to vo väčšine podobných prípadov/vzťahov chodí a percento, že im to spolu v živote vyjde, je jednomiestne číslo.
Jitko, prosím Ťa, prečítaj si aj moje vyššie napísané riadky nie raz, ale viackrát. Dík. A ešte lepšie bude, keď ich dáš prečítať aj Tvojej kamoške, čo Ti radí…
PS: Určite vieš, čo je to ruská ruleta. Nikto na svete Ti teraz nepovie, či ten bubienok je nabitý a kde sa nachádza ten ostrý náboj. Ale Ty si tú ruskú ruletu už rozohrala…

Oem odpověděl před 4 roky

Škoda že se Jitka více nerozepisuje. Její myšlení i vztah mě docela zajímá.

Jitka odpověděl před 4 roky

Oem co bys chtěl vědět. Ano, vzala jsem si manžela pro jeho dobré srdce a finační zázemí. Je to špatné ? Ano, je. Jenže jsem před tím zažila 2 vztahy, do kterých jsem šla srdcem. Z jednoho se vyklubal gambler a druhý byl alkoholik s nasilnickymi sklony. Pak jsem potkala svého manžela, který je pravý opak. Proto jsem do vztahu šla i bez lásky. Pak jsem objevila Milana, který mě miluje. Je krásný, hodný a finančně na tom  není špatně. Tak mám zůstat u manžela, kterého nemiluju. Dnes mu to řeknu a odejdu od něj.Jak manžela přijde z práce, tak mu to všechno povím. Pak vezmu věci a půjdu s dětmi do pronajaté bytu. Milan tam na mně bude čekat, kdyby manžel dělal potíže. 

fest odpověděl před 4 roky

Jitka: To je příběh, jak z telenovely:-D

Oem odpověděl před 4 roky

Doufám, že se s námi tady podělíš jak to dopadlo. Asi nebudeš mít moc myšlenky na vysedávání na netu, ale přesto, snad si vzpomeneš a podělíš se. Přeju ti, už kvůli dětem, aby bylo vše v pohodě. Zajímalo by mě, jestli jsi přemýšlela i nad tím, co to udělá s dětma. Přece jenom, vezmeš je od táty a přivedeš do bytu k úplně cizímu chlapovi. Upřímně, za sebe, asi bych svou matku nenáviděl, kdyby tohle udělala. Něco jiného by to bylo, kdyby táta pil, bil nás, atd. Ale pokud je to v pohodě chlap, který se stará, máte dobré zázemí a s dětmi si rozumí, může se stát, že tě začnou nenávidět za to, že jsi defakto rozbila rodinu. Nevím, kolik jim je, ale věř, že i děcka ve vyšším věku to chápou jako zradu. Oni nevidí a neřeší, že tě tvůj chlap nevzrušuje. Pro ně je to táta a tys mu zničila život, rozbila rodinu, kvůli nějakého cizího chlapa.
Snad jsi jim to nějak naznačila, zeptala, snad Milana znají a sedí jim. To by mohl být taky dost velký kámen úrazu. Aby tě nakonec nezavrhly i děti.

Oem odpověděl před 4 roky

Teď to čtu, dvě malé děti, 8 let spolu, takže <8 let. Ach jo. Upřímně, když se na to podívám skrze ty děti, tak je mi jich líto a trochu se na tebe zlobím, takhle se opravdu nechová dospělý a zodpovědný člověk. Chápu, že ti chybí láska, chápu, že ti chybí vášnivý sex. Dokázal bych asi pochopit, kdybys manžela podváděla a s Milanem si prostě jednou týdně někde udělala hezčí život, ale tohle podle mého názoru nedopadne dobře, jak už naznačil Hunter, tak i skrze to, co tomu řeknou tvé děti. Děti opravdu soudí dost spravedlivě a pokud ten chlap nestojí za hovno, věř tomu, že ti to jednou spočítají. 
 
Do prdele lidi, kurvěte se, užívejte si, chovejte se jako debilové, ale netrapte děti, když se o ně nechcete se svým partnerem starat a nechcete aby měly normální funkční rodinu a vzor, tak si je nepořizujte, dokud si nejste jisti, že partner je ten pravý.

Jitka odpověděl před 4 roky

Tak jsem řekla manželovi pravdu. Vyhodil mě z domu pouze s nejnutnějším oblečením. Dnes  ráno jsem chtěla dojit pro zbytek věcí, ale ten hajz vyměnil zamky. Kdy mu zkouším volat, tak mi to nebere a pouze přijde SMS s kontaktem  na právníka. Zablokoval mi přístup k účtům, takze se nedostanu k penězům. Děti jsou u jeho rodičů, abych na ně neměla špatný vliv.  Nejhorší je, že je chce do úplné péče. A ja bych měla pouze omezený styk. Muze to udělat? Neštěstí mám najem zaplacený na 2 měsíce dopředu, ale pouze se svou výplatou to dlouhodobě neutahnu. Milan take nebere telefon, pry je v terénu. Musim děti dostat do své péče. Kamaradka mi poradila na něj podat oznámení pro zneužívání dětí. Ale to mi příjde už moc přes čáru. Večer na něj počkám před domem. 

fest odpověděl před 4 roky

Ale no tak JItko! Nestačilo by to už? Tak ses pobavila, udělala si z pár lidí srandu, kteří ti to sežrali i s navijákem, ale už tlačíš trochu moc na pilu. Jasně, snažíš se měnit svůj příběh podle toho, jak se vyvíjí diskuze tady, abys ještě trochu udržela pozornost, ale děláš to moc průhledně. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste: Pokud to není troll, tak Hunter a já jsme měli zase pravdu. Hlavně,že jsem zlý a pomstychtivý šovinista. Já tušil jak tohle dopadne. Pokud je to pravda a Jitka kamarádku poslechne (jak typické pro poslední léta) a lživě jej osočí, tak manžel, který si asi může dovolit nejlepší právníky ji pomůže jen k odsouzení pro pomluvu, podmínku a ona už o děti přijde. Navíc na ně bude ještě muset platit alíky). To není ode mne pomsta, jen suché konstatování. A radost z toho nemám, ovšem za hloupost se platí. Spravedlnost totiž je slepá a tu má jen ten, kdo má prachy. Bohužel, ale je to tak.

fest odpověděl před 4 roky

Dávám 99,99 % na to, že je to troll. A nejhorší na tom je, že na základě takových provokací pak vznikají obecné úsudky. Spousta ženských jsou mrchy, stejně jako spousta chlapů jsou hajzli, ale bohužel internet snese všechno a pak vše vypadá ještě hůře. 

Oem odpověděl před 4 roky

Fest : a co je na tom tak neuvěřitelného? Vysvětli mi to, co tam popisuje tak, že by se to nemohlo stát? Hafo takových příběhů jsem četl na webech pro ženské a ty baby tam byly registrované roky, takže to nemohl být nějaký anonymní troll.
Přijde mi to jako zcela logická reakce. Kdyby mi tohle udělala moje žena, udělal bych asi do puntíku to samé. Ještě bych měl velké nutkání rozbít tomu jejímu Milanovi držku, protože on určitě ví, že ona je vdaná. Takové chlapy bych řezal do krve. To je něco úplně jiného, jako když chlap šuká ženskou, která mu tvrdí, že je sama, nebo rozvedená. Takový zmrd by v mých fantaziích měl dostat takovou nakládačku, že by několik dalších let na ženskou ani nepomyslel, protože by se učil srkat brčkem a běhal po úřadech vyřizovat si invalidní důchod. Tohle neuznávám, takové samaritánské zmrdy, kteří rozebírají fungující rodiny tím, že klovou ženským do hlavy díru.
A doufám, že s tím oznámením na zneužívání dětí si dělala jen legraci. Asi bych popřemýšlel, co to máš za kamarádky.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Konečně s tebou souhlasím. Jen dodám, že kdyby toto udělala, už tím, že to tu zveřejnila co by mohla udělat za křivé obvinění, si hraje se zákonem a navíc každý advokát by to použil, že to plánovala. To by pak už nebylo na podmínku ,ale na rok na tvrdo.
Když jsem se tu zastával jejího manžela a ji odsuzoval, byl jsem u tebe za pomstychtivého šovinistu a teď bys vojáčkovi sám rozbil hubu a zachoval se jako její manžel. 

Hunter odpověděl před 4 roky

Jitko, mělas mi napsat, že nerozumíš po slovensky. Já bych Ti to napsal po česky. Ten bubínek na ruskou ruletu je ovšem plný nábojú a Ty jsi teprve stisla prvý krát spoušť/kohoutek. A hned vostrej…. Mám Ti to ještě jednou napsat v češtině, když nerozumíš, jak dopadneš ??? A poděkuj se kamarádce… Už má vychozenou základní školu?

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyn: vlastně jsi měl od začátku pravdu. Mě jen naštvalo, že ji odsuzuješ hned tak z fleku, aniž by sis vyslechl ten příběh celý. Já se dokážu vcítit do jejího vnitřního zklamání a nenaplnění jejich tužeb. Je to sice manželka a matka, ale pořád je to bytost, která si zaslouží taky trochu potěšení ze života. Ale vadí mi, jak na to jde přes mrtvoly. Já narozdíl od tebe bych ji odpustil tu nevěru s Milanem. Ale nerozumím tomu, proč se za každou cenu pokouší rozbít rodinu s dětmi, která zřejmě kromě její neukojené vášně nemá jiných problémů. 
 
Kladný bod u mě Jitka získala za to, že se snad nesníží k jakémukoliv falešnému obvinění svého manžela, který je právem naštvaný a chová se impulsivně. 
 
Zakázal ti přístup k penězům a dětem? Čemu se divíš? Vždyť ses zachovala jako úhlavní nepřítel. Toho by si na účet a do rodiny nikdo při smyslech nepustil. No, ještě to budeš mít zajímavé.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: takže všechno dobré? Já vím že jsem pokud jde o nevěru radikální, ty se vciťuješ do ženy a já se zase umím vcítit do podvedeného chlapa. Je to paradox, sám jsem toto naštěstí nikdy nezažil, ale kolem sebe jsem za svůj život viděl tolik případ falše a tolik jsem toho četl, že si už připadám jako odborník amatér. Já vím, že chlap a la Mirek Dušín je u žen za blbce, ale pokud chlap bude naopak sobčák a nebude se ohlížet na ženu, tak pokud to není vyložená pipka se také se zlou potáže. Mě se tyhle sňatky bez lásky a z pouhého rozumu a vypočítavosti příčí. Jasně, Jitčin první byl gambler, tedy blbec a šla od něho, za mě OK. Druhý byl agresivní násilník a chlastal, takže také od něho odešla, za mě opět OK, ale když vezmu v potaz, že se upnula bez lásky na asi prachatého chlapa, který ji miloval a děti má rád… tak se nediv, že jsem vypěnil. Pokud mohu ještě k tomu případu Jitky dodat, mám obavu, že jak píše Hunter, ta našeptávačka kamarádka sehrála svou roli. Ani bych se nedivil, kdyby Jitce to dobré bidýlko záviděla. A vojáček Milan? Já ji upozorňoval, že vojáci z povolání mají služby, mají třeba desetidenní cvičení, pohotovosti apod. Také jí může odjet na půlroční misi do Mali a zase bude sama. A také ho to s ní  může přestat bavit. A děti? Jitka se bude moci vztekat jak chce, ale za pomoci právníků může skutečně utřít nudli. A otec si děti snadno získá dárečky a rozmazlováním. Já jí nepřeji neštěstí, jen že měla mít mozek na svém místě. 

Hunter odpověděl před 4 roky

Wuau, Fanyne, palec hore. Asi s každým Tvojim slovom súhlasím. A asi aj väčšina čitateľov v Poradni.

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Tady vůbec nejde o to, zda je to uvěřitelné nebo ne. Jednotlivé detaily, jeden po druhém by klidně mohly nastat. Jen prostě ten celek vychází jako smyšlenka a provokace. To máš jako s díly do auta, také každý jeden může sám o sobě fungovat, ale když je na sebe naskládáš v nelogickém sledu, tak z toho funkční auto neuděláš. A tohle je případ příspěvků Jitky. A u ní je to umocněno ještě tím, že (což je ji třeba uznat) velmi umně přilévá každým dalším příspěvkem olej do ohně, přesně tak, aby to dále rozdmýchávalo vášně. A v jejím případě ona staví virtuální automobil provokace a ten staví velmi dobře. 
A pak vás tady polovina pění a osoba pod nickem Jitka se tím dobře baví. A já tomu prostě nevěřím ani zbla.
Ovšem pokud si myslíš opak, tak v pořádku, ber to jako jen můj názor, podložený zkušenostmi, který nikomu nevnucuji, jen ho vyjadřuji. 

fest odpověděl před 4 roky

Ale myslím, že i chlapi to nakonec zklidní a podají si virtuálně ruce.

Těší mě, že jsem měl pravdu 🙂

Oem odpověděl před 4 roky

fest : fajn, mysli si to, ale nepiš to v každém svém příspěvku. Osočovat někoho, že si vymýšlí, aniž bys pro to měl nějaký reálný důkaz – třeba že něco napsala, co sis ověřil a není to pravda, to je podle mého názoru sprosté a urážlivé. Jak by se ti líbilo, kdyby ti pod tvou povídku, kde popisuješ své zážitky ze svého života někdo neustále psal, že si vymýšlíš a není to možné? Je to dost otravné. Navíc, i kdyby si vymýšlela, tak pokud ten příběh zní reálně, tak může tuhle poradnu obohatit o „zkušenost“, která může potkat skoro každého.
Fanyn : jo, v pohodě. Jak jsem psal, mi vadí jen to, že hned saháš pro tak ostrá pojmenování, zkus si nejdříve více vyslechnout tu ženu, co ji k tomu vede, proč to udělala, atd. Víš, to je přesně ono, Já taky nesnáším sňatky z vypočítavosti, ale pokud by to bylo o tom, že ona, krásná žena, zklamaná životem, si najde podprůměrně vypadajícího chlapa, s nadprůměrným příjmem a splní si sen o zajištěné rodině, tak i kdyby ho následně podváděla, aby si užila trochu vášně, asi bych s tím neměl zásadní problém. Protože by to byla win-win situace, pokud by ona spala i s manželem, ten by měl třeba manželku, na kterou by normálně nikdy neměl, k tomu hezké a zdravé děti, byl by prostě šťastný chlap.
 
Ale když si nějaká kráva neumí uvědomit, že bez lásky jí bude něco chybět a neumí udržet píču na uzdě a musí se hned do prvního mrdáka zamilovat a chtít se rozvádět a rozbít pohodovou rodinu s dětmi, kterým to pošramotí celý život, tak sorry, na to nemám slušné pojmenování, to není vychcaná mrcha, to je normální hloupá kráva. Vychcaná mrcha by to byla v tom mnou popisovaném případě, kdyby si zařídila dolce vita a nikomu tím neubližovala.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Rozumím, ale ono jde o to, že to dolce vita může prasknout, někdo ji s milencem uvidí a řekne to manželovi a už to jede. jasně, pokud se to stane, že dítěti je rok dva, OK, ono z toho ještě nemá rozum, ale když má třeba 8 let, to už bolí.
A co si myslet, když žena si opatří kukačku manželovi za zády, on to neví, myslí si, že kukačka je jeho a pak dítě potřebuje ledvinu nebo kostní dřeň a bum. A dítěti je třeba 15. To je rána, to je podpásovka. Nejednou se stane, že když se to dítě dozví, matku nenávidí, jenže co když se otec odstřihne také, protože nebudu živit cizí dítě? Já myslím, že nikdy nelze kalkulovat s tím, že na to manžel nepřijde. Náhoda je blbec! Zvláště, když si je taková nevěrnice či nevěrník sebejistý/á a nejmíň to čeká. To je také jeden z důvodů, proč nesnáším nevěru.

fest odpověděl před 4 roky

Offtopic, ale jedno dovysvětlení. 
Oem: Podívej, podle mě je sprosté a urážlivé si z někoho takto tropit srandu. A je to sprosté i k těm, co by nějaký problém opravdu mohli mít. A proto na to reaguji. 
Je těžké vysvětlit, pokud ti nestačí ta posloupnost nelogičností, z čeho usuzuji, že se jedná o trolla. Ale jestli něco tušíš o umělé inteligenci a jakým způsobem se učí a jaké principy používá při anaylýze textu, tak jsi o kousek blíže tomu to pochopit. 
A ptal jsi se mě, kde nastavuješ druhou tvář. Bohužel právě tady. Prostě já její příspěvky vnímám jako facku vám, co chcete pomáhat a po každé takové facce, následovala její obrana z tvé strany, načež ti uštědřila, a ostatním tady taky, další facku. 
Ale už se vás zastávat nebudu, když o to nestojíte. A tohle vlákno opouštím. 

Oem odpověděl před 4 roky

Já jsem člověk, který maximálně ctí presumpci neviny. A dokud se neprokáže opak, nikdy bych někoho neodsuzoval jenom proto, že si myslím, že vinen je. Takových lidí, kteří byli zcela jasní viníci už bylo. Dokonce i popravených. A po letech se zjistilo, že neprávem. Mnoho z nich odsoudila veřejnost. V podstatě proto, že to bylo přece jasné. Hovno. Dokud se to neprokáže, připadá mi sprosté urážet někoho tím, že si vymýšlí. Stalo se mi to z opačné strany. Moje tehdejší přítelkyně popsala na internet náš sexuální zážitek. Strhla se vlna odsuzování, že si to vymyslela, potom dokonce pochyby, zda je to vůbec žena. Protože vím, že to psala ona a byl jsem u toho, když jsme to společně prožívali, tak naprosto chápu, proč se naštvala, urazila a už nikdy nic takového nikam nenapsala. Od té doby bych lámal ruce takovým těm vševědům, co mají doma křišťálovou kouli.
 
Fanyn : že se to provalí, to je riziko života. Stejně jako když půjde s kamarádkou na zákusek, může ji srazit auto. Taky bys mohl říct – kdyby nechodila s kamarádkami na zákusek, ale byla doma s rodinou, tak by se to nestalo. Život přece není jenom obětování se. Musíš taky trochu žít. A pokud možno, neubližovat vědomě blízkým.
A s kukačkami s tebou také souhlasím a odsuzuji to. Pokud žena touží po jiných genech, má si najít takového otce pro své děti, se kterým dokáže vytvořit funkční rodinu. Bohužel ženy se někdy chovají dost sobecky. Je to příroda. Příroda je často neskutečně krutá, sobecká a hnusná.

Fanyn odpověděl před 4 roky

To je, to máš pravdu. Ideální by bylo, kdyby všichni chlapi měli schopnost rozlišení jako pták rákosníček. je totiž jediný, který rozezná kukaččí vejce snesené do jeho hnízda. Zatím co ostatní ptáci to nepoznají a jako blbové to vejce vysedí a pak krmí tu malou kukačku, rákosníček bez milosti to cizí vejce vyhodí z hnízda. Ó, kež by to takové poznání měli všichni chlapi.

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: Omlouvám se ještě za jeden offtopic, ale kéž by to bylo tak jednoduché. To vajíčko je o dost větší a navíc ani v tomto případě to rákosníčci nepoznají ve všech případech. To by nám ty naše kurvičky museli oplodňovat jen samí černoši 😀 Ale stejně si myslím, že by se našlo mnoho chlapů, co by je pak vychovávali i tak. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Tak v těhotenství nepoznáš, zda ji oplodnil černoch a ano, najde se dost blbů, co jim dělá dobře, že je všichni za blby mají, když jejich ženu zbouchl černoch a ony tu černou kukačku vychovávají. To je zase ten masochismus. Stejně si myslím, že testy DNA by měli být povinné. To bys viděl, co ženských by se bálo počít nemanželské dítě. Ještě bych udělal zákon, že pak rozvod platí žena a podvedený manžel bere vše.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ještě dodám, že pokud by ženatý chlap zbouchl svobodnou či rozvedenou ženskou, jeho podvedená manželka by také brala vše.

Oem odpověděl před 4 roky

To s tebou Fanyne souhlasím. Minimálně pro nějaký nárok na stanovení výživného by měly být DNA testy absolutně první věc, která by se měla dělat. Ale čemu by to pomohlo? Kurvě by na děti přispíval stát. Je to vždy takový smutný příběh, když se množí lidi, kteří by děti mít neměli.

Hunter odpověděl před 4 roky

Chlapi/baby, asi Ste si všimli, že Jitka sa odstrihla. Buď nemá prístup k internetu alebo sa za seba hanbí, aká bola naivka. Myslím, že teraz má problémov na pleciach viac než dosť…Láska vie byť niekedy hodne krutá a tu máme živý príklad. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

No, asi máš Huntere pravdu, jenže pokud jde o děti, musel by mít její manžel fakt hooooodně dobrého právníka. Dovolím si sem dát jeden článek…
Systémové vytěsňování otců ze života dětí
Český opatrovnický systém má celou řadu zvláštností. Nejkřiklavější z nich je pravděpodobně skutečnost, že místo toho, aby se soud a sociálka po rozchodu rodičů snažily otce do péče o dítě maximálně zapojit, naopak ho ze života dítěte zcela cíleně a systémově vytlačují.
O těchto skutečnostech opět nejlépe vypovídají statistiky. Více než 90 % dětí je po rozvodu nebo rozchodu rodičů svěřováno do výlučné péče matky. Pouze 3 – 4 % dětí jsou svěřovány do střídavé nebo společné péče rodičů, a to prakticky pouze v případě, kdy se na ní rodiče dohodli a soud tak vlastně vůbec nepotřebují.
Soud při rozhodování o svěření dítěte do péče vůbec nepřihlíží k tomu, jak kvalitním rodičem je matka nebo otec, neřkuli k tomu, kdo zavinil rozchod rodičů. České opatrovnické soudy paušálně a šablonovitě rozhodují podle hesla „dítě patří pouze matce“.
Obecné povědomí o mizivých šancích otců na získání výlučné nebo střídavé či společné péče je natolik silné, že se o to většina mužů ani nepokouší. Pokud otec nedůvěřuje zkušenostem ze svého okolí, pak ho o jeho šancích na spravedlivý podíl na výchově dětí poučí každý advokát.
Zcela nedostatečný rozsah styku otce s dítětem vede k erozi jejich vztahu
Ve více než 90 % případů tak je dítě svěřeno do výlučné péče matky. Otci je „umožněn styk s nezletilým“. Nejčastěji bývá tento styk povolen v rozsahu cca 3 – 4 dnů do měsíce (tedy 10 – 13 % času má dítě možnost trávit čas se svým otcem).
Takovýto rozsah kontaktu dostačuje stěží pro udržení otce v zorném poli dítěte. Pro jakékoliv výchovné působení otce je tento časový prostor naprosto nedostatečný. Psychologové uvádějí jako minimální čas potřebný pro výchovné ovlivnění dítěte alespoň 40 % společně stráveného času.
 Matky sabotují i minimální kontakt otce s dítětem
Obecně známou skutečností je, že mnoho matek všemožně brání i takto malému kontaktu dítěte s otcem a dítě k soudně určenému styku nepředává. Otec, který je nucen cestovat za dítětem do nového bydliště matky často přes půl republiky, se pak až na místě dozví, že „dítě je nemocné“, „dítě tě nechce vidět“, „dítě má jiný program“ atd.
Podle platné legislativy je sice možné rodiči odpírajícímu styk s dítětem uložit pokutu, v praxi je však české soudy neudělují. Soudci vycházejí z „logiky“, že kdyby matka musela zaplatit pokutu za maření styku s dítětem, pak by o ni byla snížena životní úroveň dítěte.
Pokud soud náhodou již matce pokutu uloží, pak prakticky vždy následuje zvýšení alimentů otci. Takže otec je nucen matce pokutu následně zaplatit formou zvýšených alimentů.
Není divu, že většina otců dříve nebo později ztratí energii pro neustálé ponižování se a doprošování se o kontakt s dítětem a na kontakty s dítětem zcela nebo částečně rezignují. Feministická propaganda to pak proti otcům samozřejmě patřičně zneužije jako projev nezájmu o dítě.
Falešná obvinění a jiné podpásovky
Většina otců tváří v tvář systémové diskriminaci rezignuje a o své dítě nebojuje. Proti těm otcům, kteří se nehodlají svých dětí tak snadno vzdát, neváhají jejich bývalé partnerky použít ty nejzákeřnější a nejpodlejší „podpásovky“. Na denním pořádku jsou falešná obvinění „zlobivých“ otců z domácího násilí nebo ze sexuálního zneužívání dětí. S tím, jak nejlépe využít podobné obvinění proti otci, matkám poradí četné feministické organizace (ProFem, ROSA, Area Fausta atd.). Cílem těchto obvinění je dosáhnout soudního omezení nebo úplného zákazu kontaktu otce s dítětem a podpořit získání dítěte do vlastní výlučné péče.
Soudy podobná obvinění ze strany matek většinou nijak neprošetřují. U otce vždy platí presumpce viny, u matky pak naopak presumpce neviny. Pokud některá soudkyně náhodou tato obvinění prošetřuje, pak nanejvýš formálně, a pokud se prokáže, že dané obvinění bylo falešné, nijak jej nepotrestá. Stávající beztrestnost falešných obvinění způsobuje jejich exponenciální nárůst.
Pokud se podobná obvinění minou účinkem a matce „hrozí“ střídavá nebo společná výchova, matky sahají k odstěhování se i s dítětem z dosahu otce, aby tak zabránily jejich širšímu kontaktu. V zemích, kde je legislativa na výrazně vyšší úrovni, platí, že odstěhuje-li se kterýkoliv z rodičů z okresu, v němž bylo poslední bydliště dítěte a rodiny, pak tento rodič ztrácí právo na rovnocenný podíl na výchově dítěte. Dítě přechází do výlučné péče toho z rodičů, který poslední společně dohodnuté bydliště dítěte o své vůli neopustil (toto platí např. v USA). Systémová diskriminace otců v Česku však umožňuje matkám dělat si cokoliv, co se jim zlíbí.
Výsledek: syndrom zavrženého rodiče
„Pouhé“ zamezení fyzického kontaktu dítěte s otcem většině nezralých matek nedostačuje. Poté, co matka soudním posvěcením výlučné péče a zamezením kontaktu otce s dítětem získává moc nad tělem dítěte, začne usilovat o ovládnutí jeho duše a zformování jeho psychiky k obrazu svému. Matka touží stát se „jediným architektem duše dítěte“ a poté, co se jí podařilo odstranit otce z fyzického světa dítěte, zbývá už jen odstranit jej i z jeho mysli.
Techniky používané matkami jsou různé, často velmi rafinované a obtížně odhalitelné. Většinou stačí pouze zdánlivě nevinné povzdechy a věty typu „Tatínek už nás nemá rád“, „Tatínek nás opustil“ a podobně. Otec ztratil možnost se jakkoliv bránit a ukázat svou pravou podstatu. Dítě je pod výhradním vlivem matky a v důsledku absence osobní zkušenosti s otcem postupně přebírá matčinu interpretaci a začíná svého otce nenávidět. Ve zhruba 40 % případů, kdy bylo dítě svěřeno do výlučné péče matky (tedy u 20 % všech rodin), se rozvíjí tzv. syndrom zavrženého rodiče. V konečném stádiu pak dítě nenávidí nejen otce, ale i celé jeho příbuzenstvo (prarodiče z otcovy strany atd.) a vše, co je s ním spojené.
Pečlivě a dlouhodobě vypěstovaná nenávist vůči otci většině dětí vydrží až do dospělosti. Četnost a průběh návratů zmanipulovaných dětí by si zasloužil podrobnější zmapování a studii. Bohužel i v těch šťastnějších případech, kdy dospělý potomek vyhledá svého otce, je již vše nenávratně ztraceno. Dítě většinou nalezne zničeného otce, kterého český opatrovnický systém připravil o prožitek dětství jeho potomka. Věřme, že se jednou dožijeme toho, že soudci, kteří umožňují a podporují podobné zločiny, budou přísně potrestáni.
 
 

Hunter odpověděl před 4 roky

Uf, to je sila. To tam máte pekný ….. U nás viem, že uzákonili, že keď jeden z partnerov neplatí alimenty/výživné na dieťa, tak to za neho zaplatí štát. A dotyčný neplatič má na krku paragraf a dlhuje štátu. 

Oem odpověděl před 4 roky

Hunter četl jsi to vůbec? O alimentech to vůbec není. Podle mého názoru, za prokázané křivé obvinění ze sexuálního obtěžování dítěte by měl následovat provaz. Aby si to ty kurvy pořádně rozmyslely, než vytáhnou proti někomu takovou špínu. Jako jsou i ve válce věci, které jsou přes čáru, tak tohle je něco, co bych trestal trestem nejvyšším. Nic jiného některé svině neodradí.
 
Stejně jako za obtěžování dětí bych řezal koule, pokud je znásilní – bez milosti provaz.

Hunter odpověděl před 4 roky

Oeme, zase niekoho – konkrétne mňa obviňuješ. Ja viem čítať (aj v češtine) a píšem tam o slovenskej legislatíve posledných pár rokov. 

Oem odpověděl před 4 roky

Otázka je obvinění? Hunter, klídek 😉 a otázku jsem kladl proto, že to, co jsi napsal v reakci na příspěvek fanyna s ním skoro vůbec nesouvisí. Tak jestli jsi ho četl a rozuměl mu 🙂
 
Protože nechápu, jak alimenty souvisí s tím, o čem se tady bavíme. Třeba mi to vysvětlíš, abych to pochopil i já.
A nemyslím si, že by to u vás fungovalo výrazně jinak. Ten tlak na rozbíjení tradiční rodiny je patrný v celém světě.

Oem odpověděl před 4 roky

Mimochodem, že se stát postará o alimenty a vymáhá je, to je přece správně. Takových zmetků neplatičů je taky dost. A dítě stojí peníze. Některým chlapům ale odpovědnost nic neříká.

Hunter odpověděl před 4 roky

Ako si písal, ide tu o tri nemanželské deti. A alimenty/výživné sú súčasťou tohto problému. Neviem, či v Čechách máte takto novelizovaný zákon o rodine. My ho takto máme nastavený len pár rokov. Človek, ktorý sa stará o deti, nemusí súdne vymáhať po neplatičovi výživné na deti. Zaplatí to štát a štát potom obviní a odsúdi neplatiča. A kto sa stará o deti má výživné na deti v termíne, ktorý je stanovený súdom a nemusí sa ťahať mesiace/roky po súdoch a vymáhať si peniaze na deti. 

Jitka odpověděl před 4 roky

Po delší době Vám píšu jak to všechno dopadlo. S manželem se rozvádíme. Ze začátku mě chtěl doslova zničit, ale vstoupily do toho jeho rodiče, kteří mu kladly na srdce dobro našich dětí. Proto mi dovolil prozatím bydlet v našem bytě a on zůstane v domě. Milan nám zatím najde společné bydlení, kde bychom mohli být spolu včetně dětí, které budeme mít ve střídavé péči. Je mi líto pouze 2 věcí. Za prvé děti to špatné snáší. Za druhé manžel mě doopravdy miloval, ale já jsem ho zradila. Ale upřímně, kolik chlapů opustí své ženy a děti kvůli nové ženě.  

Hunter odpověděl před 4 roky

Dík Jitko, že si sa ozvala. A ďakuj bohu, že máš takých svokrovcov, i keď som ateista. Musia Ťa mať fakt radi a aj svoje vnúčence. Ten scenár, čo som Ti napísal, bol reálny. To si si všimla. Len nikto nevedel, že do toho kladne vstúpia svokrovci. Asi si z toho vybruslila najlepšie, ako si mohla. Držím palce. 

Oem odpověděl před 4 roky

Ještě pořád je tady riziko, že Milan si časem najde někoho bez dětí, nebo že se ten vztah po společném bydlení rozpadne. Potom zůstane sama, bez manžela, bez bydlení, bez budoucnosti. Je to jako opustit práci kde máš 100k měsíčně a místo jisté do konce života, kvůli práce za 30k s veselejším kolektivem 🙂 To prostě udělá jen blázen.

LadyT odpověděl před 4 roky

Drží ti palce ať ti to vyjde. Pokud tvůj ex najde přítelkyni, tak se to hodně uklidní. Jak říkala moje babička. Když má chlap plné bříško a prázdný pytliček, tak šťastný a spokojený. Možná jednou ti poděkuje. 

Vaše odpověď

14 + 20 =