Jak předcházet nevěře?

PoradnaKategorie dotazu: VztahyJak předcházet nevěře?
CWB zeptal se před 4 roky

Chtěl bych se zeptat, co má muž/žena dělat, aby ta druhá strana neměla důvod k nevěře. Jak jí  předcházet?  

9 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Tak jakožto dlouhodobý ženáč začnu já:
Doporučuji ti komunikovat s ní, mluvit spolu, být trochu akční (občas večeře nějaká kultura, výlety), snažit se v sexu a nebýt hluchý k jejím přáním (to je zase o komunikaci). Mít nějaký společný koníček nebo zájem o něco, důvěřovat (ale né zaslepeně, tedy občas i prověřovat, ovšem né stále, jen při nějakém náznaku jiného chování). Také o sebe trochu dbát. Nemusíš být kulturista a ani manekýn. jste-li už rodina s dětmi, nemusíš být milionář, ale vydělávat tolik, abys rodinu uživil.Věnovat se dětem, to ženy oceňují. Také třeba doma pomáhat. Já vždy luxoval, vynášel odpadky, myl okna a také dělal takové ty mužské práce – opravy, vymalování, tapetování atd). Je třeba naslouchat a né hned všechno zavrhovat. Dát ženě i v podobě bytu prostor.
Je to těžké, někdy se ženské nevěře neubráníš ani přes veškerou snahu. někdy jsou nevěrné, že se omrzíš, okoukáš, zapadnete do stereotypu hlavně v sexu, jindy je to pro ni dobrodružství a adrenalin a nebo prostě se jen domnívají, že jim v mládí něco uteklo, něco zameškaly a chtějí to dohnat. Každopádně budeš-li pasivní, hrubý, chodit do hospody a třeba hrát hazard, asi ti frnkne. Heleď, to je jen hrubý nástin, ale samozřejmě není to nic stoprocentního. Někdy stačí, že jsi hodný, starostlivý, láskyplný a obětavý, což pro mnohé je známka blbce, zatímco je přitahují sebestřední grázlové. Tak si vyber.

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyn : to jsi popsal, jak se stát Mirkem Dušínem, ale stejně píšeš, že ti uteče, i když budeš dělat všechno správně. A víš proč? Protože ženská nepotřebuje Mirka Dušína, to kouzlo je jinde, ale to je mimo tvé chápání.
Ženy jsou emocionální bytosti. A proto narozdíl od chlapů se řídí něčím úplně jiným, než co tady popsal Fanyn. Pokud by žena chtěla Mirka Dušína, těžko bys viděl tolik ženských bezhlavě zamilovaných do různých fetek a gamblerů, co je jako bonus mlátí. Proč? Protože je vztah s nimi emocionální horská dráha. Ženy to milují. Jestli chceš, hledej informace na netu, na toto téma, určitě si nenechej radit od pardála, co má věrnost ve vztahu opřenou o výhrůžky. Ty si myslíš, že by ho žena podvedla, když všude vede řeči o tom, jak by nevěru neodpustil, jak by se mstil, atd.? To je taky způsob, jak se bránit nevěře – vytvářet neustálý psychický tlak a strach. Ale takové ženské asi taky nejsou moc šťastné. A jak tady kolega fest někde naznačil, pokud někoho miluješ, chceš, aby byl šťasný. Někoho dělá šťastným pocit svobody, že kdyby se něco náhodou stalo, nebyla by ubodána, nelétaly by kufry z okna, ani by nesplácela do smrti dluhy. I to je možnost – dát ženě svobodu a ona vědoma si ji, tak ji nikdy nevyužije.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Přečti si sdělení admina. Ty se nevyjadřuješ k otázce, ale zase se jen do mě navážíš a napadáš mě Co si já myslím je irelevantní. Já chápu, že jsi ten nejchytřejší, tak se s tebou nemíním hádat.
CWB: Bohužel, budeš muset být cuckold, aby tvá žena měla volné pole působnosti a byla šťastná. Drž se rad Oem.

PanX odpověděl před 4 roky

Musíš dost cvičit a zdravě jíst. Některé mají rády když jsi tebou nejsou tak jisté.

wuua odpověděl před 4 roky

OEM: proc mas neustalou potrebu si premerovat s nekym pindika? Tvl otazka -» odpoved… nebo nejsi schopnej odpovedet bez toho abys rozebiral prispevek co je vejs?

Hunter odpověděl před 4 roky

CWB, prečo si myslíš, že tu v Poradni dostaneš nejakú univerzálnu/relevantnú radu? Veď sa tento problém nepodarilo vyriešiť žiadnemu na svete známemu náboženstvu za tisícky rokov. A náboženstvo je podľa mňa najsilnejšia páka na človeka/ľudí proti nevere, i keď som ateista,

fest odpověděl před 4 roky

Jak píše Hunter, univerzální rada neexistuje. Ale přesto obecně se snad dá říct, že základem je komunikace, nezavírat oči před problémy, ale řešit je, naslouchat tomu druhému a jeho potřebám. Ale nikdo ti věrnost i tak nezaručí. 

Oem odpověděl před 4 roky

Inspiruj se u chlapů, které ženy nepodvádějí. A zjistíš, že to jsou chlapi, kteří problémy fakt neřeší, se ženou skoro nekomunikují, chovadí se hrubě a sami mají milenku. Takové většinou ženská na oko opustí, aby se pak se sklopenýma ušima zase vrátila. Když se budeš starat, zajímat, budeš makat, chovat se slušně, stejně tě podvede. Tak co ten čas raději věnovat sobě a práci na sobě, potěšení pro sebe? Ženská uvidí, že si sám sebe vážíš, že sám sebe nezanedbáváš, že znáš svou hodnotu. Není nic horšího, než se rozdat pro druhé a pak zjistit, že tě stejně podjebou. Chceš ženě koupit parfém? Kup ho nejdříve sobě. Chceš jí koupit nové šaty? Kup je nejdříve sobě. Atd, atd. Aby ses nestal samozřejmostí, aby ses nestal pouze peněženkou a doprovodem.

Hunter odpověděl před 4 roky

Aj to náboženstvo, ako nejaká právna forma/norma, má v nevere medzery a nie je dokonalé. Napr. také deviate z desatoro prikázaní je:  Nepožiadaš manželku blížneho svojho. (keď požiadaš, tak je to hriech) Ale keď manželka blížneho požiada Teba…..?!  (to už hriech nie je)
Pobavil som Ťa, CWB? Priznávam sa, to som fakt vymyslel sám.

Vaše odpověď

4 + 11 =