Jak se zachovat?

PoradnaKategorie dotazu: VztahyJak se zachovat?
Nováček zeptal se před 4 roky

Dobrý den, potřeboval bych poradit? Stala se mi taková nepříjemná situace, zjistil jsem, že si moje přítelkyně píše s bývalým kolegou a teď dokonce šla s ním ven zatímco mi nakecala, že jde s kamarádkou.
Nic špatného na ty konverzaci nebylo, jen kamarádský pokec. Nejvíc mě teda zarazilo, že mi lhala o tom, s kým jde ven.
Nejhorší na tom ale je, že když jsem to četl, prožil jsem kromě žárlivosti určité vzrušení. Nevím, jak se mám zachovat? Bojím se, že mě bude mít za úchyla a tak nevím co mám dělat.

97 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Jo, kamaráde, lhaní si ve vztahu je ošemetná věc. Předně si to musíš v hlavě srovnat ty. Buď jsi normální heterák a určitá žárlivost do toho patří (nikoliv však chorobná). Ona asi neví, že jsi to četl, co? Tak o tom nemluv, jinak to pohnojíš. To spíš si vymysli, že ji s ním někdo viděl nebo tak něco. Vysvětli jí, že ti nevadí, že někam jde, ale že tě mrzí to lhaní.  No a nebo v tobě zvítězí kanda, jelikož tě vzrušuje, že ona šla s jiným chlapem a pak jsou dvě možnosti: Buď, jak sám říkáš, když na ni vybalíš, že tě to vlastně vzrušuje ta představa nevěry, nepochopí tě a bude tě mít za úchyla, což bude začátek konce vašeho vztahu, nebo jí to může vyhovovat, přijme to s pochopením a ty se staneš jen dvojkou a tím, koho si přestane vážit jako chlapa. Pak klidně po čase může od tebe odejít s někým, kdo tím chlapem je. 
Je to na tobě.

Nováček odpověděl před 4 roky

Díky za radu, zatím to neví. Mám jí to říct hned nebo spíš počkat, jak to bude pokračovat? Jsem zvědavý jestli mě opravdu podvede, ale rozhodně se nepovažuju za kandu (něco málo jsem si o tom přečetl)

Fanyn odpověděl před 4 roky

Nepovažuješ-li se za kandu, tak jí to řekni hned. Když ji v tom necháš pokračovat, může se do něho zamilovat a jakmile v tom budou ty city, bude o to těžší nebo i nemožné napravovat škody. Řekni jí na rovinu, že tě hrozně mrzí, že ti zalhala a vymlouvala se na kamarádky a už vůbec že ti vadí, že šla s kolegou. Navrhni jí, pokud se bude ohánět, že nejste manželé, že o nic nešlo a že si třeba může dělat co chce, že se tedy také poohlídneš po nějaké šukalce, že zanedbávaných paniček je dost. Nekřič, nedělej jí scény, to ženské nemají rády, ale tvař se vážně a mluv vážně. A mezi námi, tím, že bys byl zvědav, když to necháš být, co se z toho vyvrbí, zda to dojde až do nevěry, to je totální blbost a zahrávání si s ohněm, tak buď raději hasič, ať nevypukne požár s obrovskými škodami-

Nováček odpověděl před 4 roky

Řeknu jí to, ale pořád nevím co s tím vzrušením, které tam prostě je.

Fanyn odpověděl před 4 roky

To si musíš rozhodnout, zda je ti milejší občasné vzrušení, které ale tvému vztahu spíše ublíží, nebo pevný vztah, který se může rozvíjet?Chceš pro občasné vzrušení být za troubu a riskovat, že když to víš a dokonce tě to rajcuje, že budeš v jejích očích když né úchyl, tak minimálně právě ten trouba? Víš, kandaulismus se provozovat dá, ale jde o to, že 80% takových vztahů se rozpadne. To totiž není normální vztah.A pokud by ti byla nevěrná a tys to věděl, nic proti tomu neudělal a ještě to toleroval, tak až by přišla na to, že jsi to celou tu dobu věděl, nejspíš by tě poslala do oběhu jako nenormála. 

Nováček odpověděl před 4 roky

Ač se to možná nezdá, je to těžké rozhodnutí. Jen tak mě napadlo, že by tahle situace mohla náš vztah trochu zpěstřit. Vždyť nemusí tušit, že o tom vím. Ale to je jen takový nápad. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Já ti rozumím, svádí tě to… A tobě by jako nevadilo, že by to dělala s jiným? Co když se do toho dostanou city, co když se ona zamiluje a pak už to nezastavíš. Pak už jen spláčeš nad výdělkem… Ale je to tvůj život, čin jak ti libo.

Nováček odpověděl před 4 roky

Samotného mě to šokovalo, nečekal jsem, že na to budu takhle reagovat. V tu chvíli mě napadlo, že kdyby to udělala s ním, asi by mi to nevadilo…

Fanyn odpověděl před 4 roky

Pak jsi ale kandaulista a né že ne.

Nováček odpověděl před 4 roky

Zatím jsem se ještě nerozhodl. Ale kdyby tomu nešlo zabranit, víte někdo nějaký způsob jak ji k tomu nenápadně postrčit? Třeba z toho nic nebude.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Jestli ji chceš k tomu postrčit, tak každopádně jí vyčiň, ať z tebe nedělá pitomce a nelže ti, že jde s kamarádkami a zatím jde s kolegou. Že ti to někdo řekl kdo je viděl, ale že jí nemůžeš říci kdo to by. A pak, a tady je to na tobě, můžeš nadhodit, že ti nevadí, že jde s kolegou (a tady bych třeba já nadhodil, že ani ona by se neměla divit, až já někam vyrazím s kamarádkou nebo tak něco). Pokud to v závorce nechceš dál řešit, tak jí natvrdo řekni. :A nechceš si s ním zašukat?“ Až na tebe vykulí oči a zaujme pohoršenou pózu dodej: No lepší, když mi na rovinu řekneš, že jdeš za ním a že si zašukáte než když mi budeš lhát, že jdeš s tou či onou kámoškou. Na její otázku: „A tobě by to bylo jedno nebo tobě by to jako nevadilo? Ty už mě nemiluješ?“ tak řekni „A ty mě ano, když máš potřebu chodit s jiným chlapem, když máš mě? Nebo je to tím, že jiný ocas, jiný, víc vzrůšo šukání? Raději budu vědomý paroháč než nevědomý a obelhávaný pitomec“ Nemusíš hned říkat, že se ti její nevěra líbí, že tě to vzrušuje. Jak jste staří a jak dlouho jste spolu?

Nováček odpověděl před 4 roky

Je mi 25, přítelkyně je o 2 roky mladší. chodíme spolu cca 3 roky. Promluvím s ní, ale nevím jak se bude tvařit na to téma sexu s jiným.

Fanyn odpověděl před 4 roky

No jo, buď si troufneš, ač riskuješ hodně, nebo netroufneš a buď o něco přijdeš, ale nic neriskuješ, nebo časem pochopíš hodnoty vztahu. 
Každopádně bych navodil řeč na to její lhaní a jak tě to mrzí (neříkat štve, ale mrzí!) a bez křiku a hádání se jí to podej jako ironicky, že když už tě asi tolik nemiluje a musí chodít za tím bývalým kolegou, tak ať je alespoň natolik férová a po pravdě ti řekne, že jde za ním. Zeptej se jí také, co je na něm tak vyjímečného, co chybí tobě, že ač má tebe, musí ještě za ním. Opakuji, podávej to ironicky. No a pak jí řekni, že jestli si s ním chce zašukat, tak ať ti to řekne bez zatloukání a lhaní, že ty se z toho neposereš a budeš raději v obraze jakožto vědomý paroháč, než aby ti to donášel někdo jiný a vypadal jsi jako pitomec. Tím nepřiznáš, že se ti to líbí a zároveň uvidíš, co ona na to.
Vy spolu jen chodíte nebo i bydlíte?

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyn ti to píše ze svého úhlu pohledu, já to vidím jako totální píčoviny. Dokážu se do tebe vžít, protože se mi to taky stalo tak vím co se v tobě odehrává. Na rady Fanyna se radši vykašli, pohnojíš si vztah a ani jako kanda si neužiješ. Doporučuji jít na to pomalu. Zkus sondovat, počkat, jestli se ti sama přizná, že se s někým schází. Neříkal bych, že to vím. Zkoušel bych se vyptávat jak bylo s kámoškou, co dělaly, atd. Jak ti bude lhát, bude ti z toho pěkně stát čurák, uvidíš 🙂 A potom ji vyšukáš jako nikdy jindy.
Časem ti to začne vadit, protože bys chtěl podrobnosti. Zkus se jí zeptat jaký má názor na trojku apod. Že jsi to řešil s kámošem a že jeho holka se schází s bývalým a pak mu o tom vypráví. Co na to ona říká. Bude samo dělat že je to hrůza a úchyl a tak a zeptáí se určitě tebe jaký na to máš názor.
Musíš postupovat opatrně. Rady Fanyna jsou někdy velmi dobré, ale někdy ode zdi ke zdi a tak to ve vztahu nefunguje. Dávej si na to pozor, nenechej si někým poradit aby ses choval jako slon v porcelánu a zničil si kvůli hloupým radám vztah. ta holka s ním vůbec nemusela spát, jenom jí bylo nepříjemné se ti zpovídat s kým jde, tak radši zalhala. Dělá to spousta lidí a fakt to není důvod k rozvodu, rozchodu a já nevím co. Že to tak vnímá Fanyn to respektuji, ale zvaž, jestli je rozumné se jeho radami řídit 🙂
Pravidelně nás informuj jak se to vyvíjí.

Oem odpověděl před 4 roky

Ta ženská by musela mít v hlavě úplně vymleto, nebo mezi nohama koule, aby se ti přiznala, že s někým šuká, nebo že s ním chce šukat. Ženy tak nepřemýšlí, ženy nemají takové ego a smysl pro fair play jako si myslí fanyn. Ženy jsou prostě potvory co neustále kalkulují. Je úplně normální že bude zapírat a je úplně strategicky hloupé říkat, že o tom kam šla víš. Asi máš přístup k nějakému zdroji, kde ses to dozvěděl, tím bys o ten přístup přišel , ona by ti něco nalhala, pak by si třeba změnila heslo na facebook nebo jinde a jelo by se nanovo, jenom bys nic nevěděl a ona by si dávala větší pozor. Tvoje nedůvěra by nakonec váš vztah rozložila. Jestli chceš ten vztah posunout do roviny že ona se bude scházet s bývalým a tebe to bude vzrušovat, musíš našlapovat opatrně abys to nepodělal. Musíš zjistit proč se s ním schází, musíš méně mluvit a více se ptát, abys pochopil co se děje v její hlavě. 
Pokud chceš znát její názory na to co bys rád, aby dělala, mluv o tom že jsi to někde četl, slyšel, nebo že ti o tom říkal kamarád. Ptej se ji třeba na chlapy, co si o něm myslí, jestli se jí líbí a tak. To co ti odpoví bude ze 3/4 lež, ale bude o tom přemýšlet a bude sledovat tvoje reakce. Ty se vyjadřuj jako že by ti nevadilo kdyby si zašla s někým na pokec a že by tě to asi dost dráždilo a tak. Že žárlíš, ale zdravě a že by to asi zvýšilo tvůj zájem o ni, kdybys viděl jak se kolem ní někdo vometá. 
 
Co myslíš, není to lepší přístup, než na nui vybafnout – ty děvko jedno, vím že se scházíš s jiným, teď mi řekni, proč to děláš a hezky popravdě a hned 🙂

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem, já mu neradil, aby na ni vybal z hurta a už vůbec ne, aby ji nazva děvkou, kurvou a pod., ale aby byl alespoň na oko klidný. A to že jí řekne, že mu to někdo ze známých řekl že jí s ním viděl, ale když se ona bude ptát na to, kdo mu to řekl, tak jí nemusí přece nic říkat. hele, nejsem blbej, myslíš, že nevím, že ženské jsou potvory? Ale nechci je, jak už mi tu bylo vytýkáno, házet do jednoho pytle. Možná s ním chlapem nic neměla, ale třeba se k tomu chystá. Jak jsem řekl, co když se do něj zamiluje? Pak by byl Nováček vy pr…i Nechávat ji, ať si dělá co chce, to je dost tenký led. Co by z toho asi jako kanda měl, když mu nic nepoví, nic mu nepovypráví a on nic neuvidí? Navíc né každá ženská je nakloněna tomu, mít partnera kandu. Mnohé třeba na tom vzrušuje, že ho podvádí a on nic neví, pokud to ví, už je to nebaví. Jde o ten adrenalin, o to zakázané tajemno, o tu konspiraci. 

Nováček odpověděl před 4 roky

Díky za každou radu. Myslím si, že Oem má taky v něčem pravdu. Nechci ji prozradit zdroj (gesto na mobilu) proto bych tomu zatím nechal volný průběh, aspoň mám přehled nad tím jak se to vyvíjí. Jinak z otázky Jak se má kamoška byla taková nesvá, ale něco prostě nakecala. 
K otázce Fanyna: ano, bydlíme spolu. A toho bývalého kolegu taky znám, je o něco starší, rozvedený a takový hodně extovertní

Fanyn odpověděl před 4 roky

Prostě ten ex-kolega potřebuje ženskou na šukání, nebo myslíš, že si s ní chce jenom povídat. Jasně, tvoje volba, sleduj to. Víš zrovna jsem na jednom webu četl stesky jednoho 39-letého chlápka, kterého žena po deseti letech manželství, kdy o výročí mu řekla, že to byly nejkrásnější roky jejího života dva a půl měsíce na to jak rána z čistého nebe opustila i se 4-letým synem a šla k chlapovi 38, co je rozvedený už 2x, s každou má dítě a podle sousedek baby střídá jako fusekle. Prostě manipulátor, navíc velmi prachatý. No a ten ji zblbnul tak, že se sbalila, spálila za sebou všechny mosty a šla za ním. (Za 7 měsíců se jí nabažil a vykopl). Proč tohle píši? Že nikdy nevíš, jaké šrouby jí ten ex-kolega navalí do palice a až se ona do něj zblbne, tak už s tím vůbec nic neuděláš. Budeš-li jen čekat a sledovat, budeš hrát ruskou ruletu (obrazně řečeno). Ale samozřejmě je to tvůj život, tvá přítelkyně, váš vztah.
Napiš, jak se to dál vyvíjí. Vidíš , že když jsi nadhodil tu její kamarádku, nemá čisté svědomí a dál ti lže. Myslíš, že tě miluje???

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyne ale když na ni udeří tak myslíš že ona toho nechá? Zatím má málo informací na to aby ji konfrontoval. Já bych čekal kdy zase půjde za kamarádkou a mezi tím bych se jí třeba začal vyptávat na bývalé.
Jaký máte vztah? Není období nudy?

Fanyn odpověděl před 4 roky

No, některá se lekne, že něco ví a protože neví kolik toho ví, jiná toho nenechá, samozřejmě. Ale rozumíš mi, co mu chci říct? Že když mu začne zanášet, že k němu (Nováčkovi) zase až tak velkou lásku asi necítí. To by mne naštvalo. tady nejde ani tak o ego, ale o citovou investici do ní. On ji miluje (tedy doufám) a ona mu zanese. Jasně, tajně bych kontroloval, ale aby se mu to neustálé čekání nevymklo z rukou. A jestli je kanda, tak z toho stejně nic nebude mít, protože ona mu o tom, co dělala s ex-kolegou povídat nebude.
To už je snad lepší se jí zeptat, zda ho (ex-kolegu) miluje a nechce-li se za ním přestěhovat?

Nováček odpověděl před 4 roky

Zřejmě můj největší problém, že mi zas tak úplně nevadí kdyby s ním něco měla… Zatím ale tomu nic nenasvědčuje. Jsou sice stále v kontaktu, ale žádné sprosťárny neprobírají. 
Oem: mám za to, že mě miluje, pochopitelně první zamilovanost odezněla, ale vztah máme dorý…snad. Asi taky proto mě to tak divně vzrušuje

Fanyn odpověděl před 4 roky

Co neproběhlo proběhnout může. Jak chceš zjistit, zda s ním už něco měla či ne. Ani nebudeš vědět jak to dělali, kolik čísel, zda stříkal do ní či zda měli kondom. Ona se ti s tím chlubit nebude. To ti nevadí, o co budeš ochuzený, když se ti to tedy líbí? Nebojíš se, že ti ji odloudí? Kolik je přítelkyni a kolik je tomu ex-kolegovi? Co když si opatří další telefon a ty budeš v háji s informacemi?

Nováček odpověděl před 4 roky

Takhle jsem nad tím neuvažoval. Ale myslím si, že kdyby něco měli, nějakou zmínku o tom bych našel. Přítelkyni je 23 a ex-kolegovi je asi 36. 
Jasný, že bych chtěl vědět kde, jak atd… O to mi právě jde. To by mi musela říct sama

Fanyn odpověděl před 4 roky

Myslíš, že když ti lhala a i při zmínce o té kamarádce zalhala vše do outu, že by ti něco řekla. 36, to je zralý zkušený a přitom né starý chlap. A ať netvrdí, že je to jen její kamarád. I kamarád rád, zvláště když je rozvedený, plně v kondici a ona je mladé maso pro něho. Buď realista. Ona ti sama nic neřekne.

Nováček odpověděl před 4 roky

Promluvím s ni o tom a nějak to téma jen naťuknu. Třeba ho taky přestane vnímat jen jako kamaráda.
Napadlo mě, že by bylo fajn, kdyby spolu někam šli a měla by to ode mě schválený?

Fanyn odpověděl před 4 roky

A pokud to bude mít schváleno od tebe, jak myslíš, že se bude na tebe dívat? Myslíš, že ti pak bude podrobně vyprávět, co spolu dělali???

Nováček odpověděl před 4 roky

Pokud jde o nějakou normální akci, jako je třeba kino, budu jen ten, který nežárlí a důvěřuje. Teď zrovna dávají nějaký romantický nesmysl který chce moc vidět, ale já ne.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Kino, procházka, kavárna, vinárna, pak návštěva jeho bytu a šup a už je šašek v manéži… Pak pro ni bude on najednou takový galantní, někdo s kým i rozumí lepší než-li s tebou, nekdo, kdo má pro ni pochopení a i v posteli bude lepší, nápaditější..jo jo… takhle to bývá…

Nováček odpověděl před 4 roky

Promluvím si s ní a uvidím co dál. Třeba to, že mi o něm nic neřekla svědčí o tom, že to dopadne dobře?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Uvidíš, ale buď připravený na každou eventualitu. Také je otázka, co ti o něm řekne? Počítej, že ti neřekne všechno.

Nováček odpověděl před 4 roky

Komletní obrázek si udělám až si přečtu jejich konverzaci. Spíš jde o to, aby ten kamarád chtěl víc, nějak mu to naznačit nebo tak…

Fanyn odpověděl před 4 roky

A co se bez jejího vědomí s ním kontaktovat, sejít a domluvit se s ním, že by jsi ho rád bral do trojky s ní. No a jí do toho také šikovně manévrovat. Hele, kamaráde, ona nemusí vědět, že ty s ním komunikuješ a on, když uvidí možnost zašukat si, třeba bude pro. Nesmí jí to ale prozradit, protože pak by se ona na tebe mohla nasrat.  Jasně, ono je možné nechat je dozrát až do té nevěry a pak na něho i na ni to vybalit, že to víš už dávno a že se ti to líbí. Jenže to by také b mohlo v ní umocnit jen rozhodnutí opustit tě, že jsi divný a nakvartýrovat se k němu a pak bys byl v zadeli. Zkus třeba s ní, řekněme v tom nejlepším prostředí (v posteli) a v té nejpříhodnější situaci (při šukání, až bude vzrušená) nadhodit, zda by to s ním chtěla dělat.Když řekne že ano, navrhni tu trojku u vás doma a nemusíš se hned odhalit jako kanda, co se mu její nevěra líbí. Nakonec jeho můžete mít jako rodinného přítele.Pokud tohle chceš, tak je to jiná a věř mi, kanda jsi i když si to nepřipouštíš. 

Oem odpověděl před 4 roky

Co vlastně chceš více? Aby toho nechala, nebo aby s ním začala spát a tobě to popisovala?

Nováček odpověděl před 4 roky

Řekl bych, že něco mezi. Chci jí dopřát nový zážitek, ale vím, že by se na to urazila. Proto mě napadlo oslovit toho kamaráda. 
Nechci trojku, nechci to ani vidět. Přítelkyně by do toho taky určitě nešla.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Jenže když nechceš trojku a strčíš ji do postele tomu ex-kolegovi, oni dva tě mohou mít za vola, budou si spolu užívat a tobě to ona vyprávět nebude. Co z toho pak budeš mít? On je rozvedený, jemu se to hodí do krámu a nijak ho držet na uzdě pohrůžkou sdělením to jeho ženě nemůžeš, takže on na tebe bude házet bobek, na oko s tebou bude komunikovat, ale s ní se bude scházet šukat a po čase jí třeba navrhne, aby se na tebe vy..ala a nastěhovala se k němu. Ono je to těžké, když vlastně nevíš co vlastně chceš. A ona by se urazila, kdybys jí to navrhl, ale lhát ti a podvádět, to jí asi blbé není, co? Co ty na to Oem?

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyne, v tomto s tebou souhlasím. Domluvit se s kolegou není dobrý nápad. Pokud nemá rodinu a nehledá tedy jen občasný šuk mimo manželství, je velké riziko že tvoji „slabost“ jednou použije proti tobě. Pokud ti ji bude chtít přebrat, stačí mu, aby řekl tvé přítelkyni, že jsi o všem věděl a komunikoval jsi s ním a ta tě okamžitě zavrhne jako úchyla a půjde za ním.
Vím to, kdysi se mi něco takového stalo. Neřekl to on, ale ona zjistila, že jsme v kontaktu (pípl mi mobil se zprávou od něj, když seděla vedle mě). A bylo velké pozdvižení a vysvětlování. Tohle ženská bere jako totální podraz. i když je to paradox jako hovado, když tě ona podváděla, ale je to tak, život je plný paradoxů.
Komunikovat s milencem není dobrý nápad. To by musel být někdo, koho jsi ji dopředu ty sám domluvil a někdo, kdo ví o čem kandaulismus je. Tohle bude jen obyčejný obšoust, pro kterého budeš za totálního úchyla a bude se ti smát i s celou hospodou, až bude ukazovat tvoji fotku kamarádům, jako že to je ten hňup kterému píchám starou.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Slyšel jsi Nováčku názor člověka, co něco takového zažil. Ano, má pravdu. Asi by tě akt vypekli.  Takže ti zbývají už jen dvě možnosti: Buď se snažit tomu učinit přítrž a nebo tomu nechat volný průchod a tajně sledovat, jak se ti vztah rozpouští do ztracena.  Buď budeš chlap, nebo honič. Obojí být nelze. A Oem, pravdu díš. Kdysi jsem četl takový případ, kde začal paroháč chodit s milencem na fotbal a na pivo a dotyčná nevěrná manželka z toho byla totálně nasraná. Mělo to jen takovou z mého pohledu výbornou tečku. Manžel si požádal o rozvod a milenec ji také poslal k čertu s tím, že jak prý mohla podvádět tak bezvadného chlapa.

Nováček odpověděl před 4 roky

Trochu ho znám a jak jsem psal je to takový pohodář a děvkář. Nevěřím, že by ji chtěl přebrat, on se nechce vázat. Ale s ním by si to určo užila, není to žádný úchyl a s ženskýma to fakt umí. Až nechápu, na co čeká.
Oem, no a jak to teda dopadlo s tvojí manželkou?

Oem odpověděl před 4 roky

Nebyla to manželka, ale přítelkyně. Nerozešli jsme se kvůli tomu, byla jen měsíc tichá domácnost. Ale rozešli jsme se asi za rok. Ten vztah šel do ztracena, oba jsme si dělali co jsme chtěli.
Ty ho znáš? Jak dobře? Bavíš se s ním? Popiš to více, ať se dá lépe pochopit jak to všechno je. Taky mě zajímá více o tvé holce jaká je, jak vypadá, jestli je sexy, jak se chová, jestli má hodně kamarádek a kamarádů, nebo je spíš samotář, atd. Popiš nám ji více, i sebe, jak jste na tom s bydlením, majetkem, plány do budoucna… to také hraje dost velkou roli.
Pokud chceš tohle iniciovat tak bych se na ten vztah moc nevázal, kdyby to krachlo. Užít si sex, kandaulismus, ale nedělat si zatím děti, žádná svatba, hypotéka, atd… až uvidíš jaká je.

Oem odpověděl před 4 roky

Ty různé trojky a kandaulismy jsou většinou důsledek nějakého problému ve vztahu. Aspoň u nás to tak bylo, prostě nuda, nezajímala mě už moc, tak jsem domluvil trojku. Tak jestli to tak nemáš taky.

Nováček odpověděl před 4 roky

Nerád bych to takhle dopodrobna rozepisoval tady. Ten ex-kolega není můj kamarád, ale znam ho z nějakých firemních večírků nebo posezení jejich party. Bavím se s ním jen příležitostně. Přítelkyně má spíše extrovertní povahu, ráda se baví, asi proto spolu kamarádí.

Fanyn odpověděl před 4 roky

A co, už jsi se rozhodl pro nějaký postup, nebo to riskneš a budeš jen sledovat na jejím telefonu, zda něco bude? Víš, pokud ona je společenská a má ráda lidi kolem sebe, proč tě nevezme s sebou? Vždyť se už znáte z těch večírků? Nebo si myslí, že by ses nudil? Nebo ty jsi spíš introvert? Kdyby o nic nešlo, proč by ti lhala, že jde s kamarádkou? Nebo o tobě ví, že jsi žárlivý a neunesl bys to?

Nováček odpověděl před 4 roky

Ze začátku mi trochu vadil, ale pak jsem si na něj zvykl. Jsem spíš introvertní, ale na ty větší akce chodím taky, takže se nedá říct, že by mě nebrala.
Oslovit toho kolegu není zas tak špatný nápad, nebudu mu to říkat všechno. Spíš bych mu naznačil, že teď nám to moc neklape, není blbej, měl by se toho chytit, ne?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Klidně bych mu řekl, že třeba ti vadí jak ti přítelkyně lže, že jde za kamarádkou a přitom jde za ním… Proč to tají? Naznač, že když ho znáš, že by ti to zase tolik nevadilo, pokud to nebude každý týden.

Nováček odpověděl před 4 roky

Večer mu to nějak sepíšu, hlavně aby to neukázal přítelkyni

Fanyn odpověděl před 4 roky

Tak to mu musíš říci. Ale zase na druhou stranu, pokud mu hned na poprvé nebudeš nabízet přítelkyni na ošukání, což by od tebe byla konina, ale pokecáš s ním jako s kámošem a pak začneš o své přítelkyni, že víš, že se občas setkávají, že je viděl spolu jeden tvůj známý, který zná tvou přítelkyni a jeho ne, tak že ti ho vyfotil na mobil (už jsi tu fotku jakože smazal), tak že víš, že to byl on. Ale hned mu řekni, že ti to nevadí a že nechápeš, proč ti přítelkyně nalhávala, že jde s kamarádkou. nadhoď, zda to dělá, že mezi nimi je něco víc? A až ti řekne, že né (jedno zda to je pravda či ne), tak řekni, že si to taky myslíš a že ať jí to on sám řekne, že o nich víš a proč to tutlá a lže ti. Možná, že když jí to on řekne, změní to situaci, nebo se to někam posune.

Oem odpověděl před 4 roky

Úplně špatný přístup podle mě. Jediný efekt bude, že on z tebe bude dělat úchyla nebo ubožáka a ona se naštve že jsi to neřešil s ní. Pohnojis si vztah a jako bonus si budou dávat větší pozor.

Oem odpověděl před 4 roky

Přemýšlej. Chodíš za zadanou ženou a jednoho dne tivjeji chlap napíše že to ví a že mu to nevadí. Co by sis pomyslel? Podotýkám, že 99% populace nevěra opravdu nevzrušuje. Budeš za blázna, šaška, nebo si bude myslet že si děláš srandu a informace chceš proto aby ses s ní mohl rozejít. Tohle nikdo normální nepochopí. To bys mu musel poslat odkaz na tenhle web nebo radši na kandaulismus.cz 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: a co bys mu navrhoval? Aby držel hubu, nechal ji ať za ním chodí, sledoval to na jejím mobilu a až začnou šukat, tak co? Ona mu to vyprávět nebude? Já přece výše nenapsal, aby na něj vybalil, že je kanda a že se mu to líbí… Já myslel, aby s ním komunikoval jako s kámošem a nadhodil, že mu neva, že ona se s ním občas vídá, když spolu dělali, prostě že v tom nevidí nic proč by mu ona o tom měla lhát. Nic o tom, že to má z jejího telefonu, ale že je někdo viděl… Když bude držet hubu a nechá tomu volný průběh, tak ten jejich vztah půjde stejně nejspíš do kopru. No, já, protože kanda nejsem, bych udělal doma bugr, že mě sere, že mi lže a přitom, že leze za ním a kdyby se vztekala, tak bych mu zavolal a řekl, ať si pro ni laskavě přijede. Jenže Nováček tohle nechce, ale neví jak to udělat, aby ona zůstala s ním a přitom s ním šukala. Tedy Oem raď!

Oem odpověděl před 4 roky

Musí s ním nejdříve ona něco mít. Potom může začít s tím že by mu to nevadilo. Ona v tom uvidí možnost jak legalizovat její úlety. Ona mu po striktním ne pak řekne, že by možná o někom věděla. Ale že nechce. I když dávno šukají ligu. No a na tom bych začal stavět to že ona s ním chce sex tak v tom uvidí možnost jak ho mít a on se svěří že ho to vzrušuje takže ještě uleví jejímu svědomí. On to vůbec nemusí vědět. Tak by to ve vztahu mělo být. Má to řešit se svou přítelkyní a ne s jejím milencem. To je můj názor. Dal bych jim čas a sledoval jak se to vyvíjí. Mezi tím bych občas zmínil tématiku. Třeba ta výměna manželek co teď byla je dobré téma. Říct že to musí být zajímavý pocit když víš že ona spí s jiným. Ale že by se určitě zamilovala a odešla. Že je to vzrušující představa ale žena se vždy zamiluje. Zkusit jestli tě bude přesvědčit že se nemusí vždy zamilovat. Zeptat se jí třeba jestli by dokázala mít milence a milovat dva chlapy. Máš prostor pro rozhovor. Mluv s ní a nevymýšlej hlouposti s jejím milencem. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Jo, dobže, ale kde je žečeno, že jí jde jen o šukání. O samotné šukání jde tak 10% ženských a 90% dalších v tom mají i city. Aby nezblbla a s vlajícími prapory nepřešla do milencova tábora. Já nevím, ale nechat ženskou volně trojčit je nebezpečné.

Oem odpověděl před 4 roky

Stejně se s ním rozejde, myslíš že když na ni nasadí detektiva nebo když ji bude svítit do obličeje lampou tak se v ní pohne svědomí a její city se změní? Tak to nefunguje. Nechal bych ji ať si užívá a nedělal bych si s ní závazky. Čas ukáže jaký zájem ona sleduje.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Jasně, rozumím. Prostě ať ji nechá, sleduje, ale de facto ať ji odepíše a do svého budoucna ať s ní raději nepočítá? Takhle to myslíš? Tak vidíš Nováčku, znamená to, abys byl nad věcí a byl připraven na nejhorší. Možná si už hledej záložní babu a pak už ani nemusíš štkát nad její ztrátou. A pokud by se od tebe nechtěla trhnout, tak si budete alespoň kvit a nebudete si mít co vyčítat..

Oem odpověděl před 4 roky

Ano, neříkám aby ji už odepsal. Ale aby byl obezřetný. Obezřetný a opatrný. To znamená vyčkávat a sledovat, jako sniper, který si není jistý, zda míří na toho správného. Zachovat ledový klid a sledovat každý náznak. Uvidíš sám, jestli bude chtít jít za kamarádkou za týden, nebo už zítra. Nakonec tě to bude vzrušovat 🙂 můžeš si s ní hezky hrát. Říct miláčku, tak já tě svezu a kamarádku bych rád pozdravil, dlouho jsem ji neviděl. Vychutnal bych si její zaskočenost. Víš, svým způsobem je diskutabilní kdo s kým více vyjebává a kdo je více nad věcí 🙂 kdyby ho chtěla ranit a rozejít se s ním, může pak říct… Však já vím jakou děvku jsem měl po boku, bavilo mě hrát si s tebou. Je to dobré i v zájmu zachování vlastní důstojnosti. A třeba se to povede a ona se ti časem přizná když začneš mluvit o jiném chlapovi a budete si to společně užívat. Ale pozor na zbrklé kroky a vždycky buď připravený že se může zamilovat. Kandaulismus je jako ruleta. Musíš být připravený že odejdeš s prázdnou.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ano, tedy že spíš odejdeš s prázdnou, protože v ruletě vyhraje málokdo, většina co párkrát vyhraje pak projede i své spodky. Navíc jsi měl Nováčka připravit na to, že kandaulismus v páru, to je běh na dlouhou trať několika let, pokud to ovšem není rajda, co se toho chopí za pačesy a bude z toho těžit a chudáka kandu jen ochcávat. Nováčku, ona může být slušná a cudná, ale takových bylo. Nikdy nevíš, co v ženském nitru dříme a jaká roznětka k té erupci doposud potlačovaných vášní to spustí.

Nováček odpověděl před 4 roky

Zatím se přece nerozcházíme, Výměna vyvolala celkem zajímavou debatu, takže díky za nápad, ale to téma jsme jen nakousli. Větší radost mi udělalo to, že ji zve na oslovu svých narozenin.

Fanyn odpověděl před 4 roky

A ty předpokládáš, že se něco dozvíš? Pokud tam něco bude, myslíš, že si o tom potom budou psát po telefonu a rozplývat se nad prožitou mrdačkou? Na to bych moc nespoléhal. Hele, nikdo tě nenabádá, aby si se s ní rozcházel, ale jen abys byl připraven i na tuto eventualitu.

Nováček odpověděl před 4 roky

Jen mě překvapilo, že se nezmínil o mě, takže to vnímám jako určitý pokrok

Fanyn odpověděl před 4 roky

Nováčku a ty chceš, aby ti ji šukal on a co ty? Pasuješ se do role hodného a věrného psíka, co sedí doma a až se vymrdaná panička vrátí, budeš vrtět ocasem a podáš pac? Takže konec dalšího chlapa a zrození nové rohožky. No až se to provalí, že to víš, ta si tě ona bude určitě vážit. Svatá ty prostoto, pasovat sám sebe na No.2… 

Cuckold odpověděl před 4 roky

Ano to je cuckold. To nás vzrušuje. Čekat a nesmět si ani honit. 

Nováček odpověděl před 4 roky

Fanyn, prostě mi to přijde vzrušujicí, když ji zve samotnou, prej že bych se tam nudil a pak spolu vymýšlejí jak mi to oznámit. Snad se konečně rozhoupal…

Fanyn odpověděl před 4 roky

No a jednoho dne ti oznámí, že pár jsou oni a ty na ocet. Upřímnou soustrast.Myslel jsem, že tento web je o normálních paroháčích a né o kandaulistech a cuckoldech. Tos mohl jít na web Kandaulismu, kde se to takovými s tvou úchylkou jen hemží a ti by ti poradili a povzbuzovali by tě, jak se z chlapa stát rohožkou. jenže ti, kteří si tím posrali vztah tam už nepíšou .

Nováček odpověděl před 4 roky

Třeba z zoho nic nebude, taky stále váhám. Zatím jde jen o škádlení.

Fanyn odpověděl před 4 roky

No. kdy za ním jde? Pak napiš, zda něco bylo? Takže ty by ses nudil, jo? Pěkně s tebou holka cvičí.

Nováček odpověděl před 4 roky

Určitě napíšu, taky mě to zajíma jestli z toho něco bude (pokud to zajde takhle daleko, doufám, že to bude aspoň s ochranou). Jinak o tom že bych se nudil napsal ten její kamarád. 

Nováček odpověděl před 4 roky

Určitě napíšu, taky mě to zajíma jestli z toho něco bude (pokud to zajde takhle daleko, doufám, že to bude aspoň s ochranou). Jinak o tom že bych se nudil napsal ten její kamarád. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ne, on tím myslel spíš že bys mu překážel.Já tedy nevím, ale když už bych s nějakou buchtou žil a záleželo mi na ní, tak bych ji rozhodně neechával chodit za nějakým bývalým kolegou, navíc ještě rozvedeným. Buď jsi takoví subík-trumbelín, ona tě tak bere a hledá potěchu u jiného, nebo jsi ignorant a pro chvilkové potěšení ti to je fuk a nebo ti na ní zase až tak nezáleží. Poslyš, souložíte spolu vůbec a jak často? Neschází jí to?. Já když jsme se začali spolu bydlet, tak jsme to dělali 3x denně a věř, že nám to vydrželo asi dva roky. Pak se to ustálilo na 1x denně až do desátého roku manželství a manželka neměla nejmenší chuť si někoho hledat. Navíc na akce, dovolené atp. jsme chodili spolu. Ona to tak sama chtěla. Asi je teď jiná doba a slova láska, partnerství či manželství se už zprofanovaly. Ono je to i o výchově těch holek.

Nováček odpověděl před 4 roky

Nemáme problém se sexem. Není to už takový intenzivní jako dříve, ale dá se to. Psala mu, že je jí to blbý jít beze mě, ale trval na tom. Takže oficiální verze zní – dámská jízda.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Dámská jízda s jedním pánem??? Nebo on a ona a nikdo další. Poslyš… a nebo je ona tak naivní, taková ta holčina, co nechápe, že jemu jde jen a by ho v ní smočil… Asi jste vy kandové a cuckoldi (nechci říkat prdlí či divní) zvláštní živočichové. Přirozené je, že samec si samici střeží a vy ji dáváte v šanc.  To mi rozum nebere a fakt nechápu, jak někoho může rajcovat pohled na partnerku šukající s jiným, nebo když né pohled, tak to vědomí. Na jednom ženském webu kandaulismus čtenářky probíraly. Některé by prý, kdyby chlap za nimi s něčím takovým přišly, ho koply do zadele a rozešli by se jak samy prohlásily „s úchylem“ a jiné zase vesele konstatovaly, že když by byl tak blbý, tak by ho u toho nechaly a alespoň by si užívaly s jinými de facto legálně. takže pro jedny úchyl a pro druhé trouba. Pak tam byla jedna, co byla smířlivější, že ji manžel k tomu nakonec ukecal, ale když pak chtěla mít děcko, rozešla se s ním, protože chtěla mít normální rodinu s normálním chlapem.

Nováček odpověděl před 4 roky

Nebudou tam jen spolu, bude tam celá jejich parta. A ona je tak trochu naivní nikdo ji v životě zatím nepodrazil

Fanyn odpověděl před 4 roky

A ty chceš, aby ji podrazil, oblbnul a ošukal? Víš, ještě pochopím takové, co jsou na tom s partnerkou domluveni a oni jsou u toho přítomni. Mám takového kamaráda. Ona to dělá s jiným ve trojce i s manželem, ale nikdy bez něho. Tady to beru OK a nepovažuji to za nevěru. Pak mám jednoho známého, který manželku vozil za milencem jednou za čtvrt roku, protože to on chtěl. Ale už to nedělají, protože hlavně ona už nechtěla a on nemínil riskovat manželství. Asi z toho vyrostli a jsou teď normální manželský pár. Ale pouštět ji někam samotnou? A ty chodíš sám na narozky kámošů nebo kamarádek sám? Tak kdyby si toho ex-kolegu vyvzdorovala, udělal bych to také a jestli tě má ráda a záleží jí na tobě, chytne se za frňák a bude vědět, jaké to je. Ale ty po tom prahneš, máš v sobě ten automasochismus, tak jo… 

Cuckold odpověděl před 4 roky

Jsem cuckold tak mě to vzrušuje, jak to na tebe spolu plánují. Je to vzrušující, že o tom víš a nezasáhneš. Vlastně mu pomáháš. Taky tě to vzrušuje? To, jak tě vyšachoval je dokonalé. Prostě řekl že tam s tebou nesmí a ona tam s tebou nepůjde, raději ti zalže. Je jasné, že tam moc chce jít a on to s ní dobře umí. Myslím, že ti ji časem vyšuká. Je to vzrušující. Jak ten potenciální milenec vypadá? Je hezčí než ty? Je více zajištěný? Drzejší a průbojnější?

Nováček odpověděl před 4 roky

Díky za pochopení, nečekal jsem, že mě to potká, nerozumím tomu, ale taky mě to svým způsobem vzrušuje. Nevím jestli je hezčí, ale jak jsem již psal bude mu 39, určitě je průbojnější. Ale nerád bych tu rozebíral detaily.

Nováček odpověděl před 4 roky

Díky za pochopení, nečekal jsem, že mě to potká, nerozumím tomu, ale taky mě to svým způsobem vzrušuje. Nevím jestli je hezčí, ale jak jsem již psal bude mu 39, určitě je průbojnější. Ale nerád bych tu rozebíral detaily.

Cuckold odpověděl před 4 roky

Je starší, zkušenější, průbojnější, prostě to holku vzrušuje a chce si zkusit jestli dokáže okouzlit staršího chlapa. Umím se vžít do tvých pocitů a je mi jasné, že tě zajímá, jestli mu podlehne. Líbilo by se ti spojit se s ním a říct mu, že má volné pole působnosti, že jsi s tím smířen a že mu nebudeš bránit aby s ní měl sex kdy bude chtít, že? Chtěl bys mu i pomáhat, vytvořit součinnost, aby přítelkyně mohla k němu kdykoliv on dostane chuť na sex? Je to tak? Za pár informací, nebo třeba fotek bys pro něj udělal cokoliv? A kdyby on toho dokázal šikovně využít, mohl by si do tvé přítelkyně vyprádznit koule kdykoliv by mu v něm hučelo. Vzrušující představa, viď? Samozřejmě je jasné, že přítelkyně by měla mokrou kundu už když by se k němu chystala.

Nováček odpověděl před 4 roky

To zas ne, jen jí chci dopřát nový zážitek, stačí jednou, pokud k tomu vůbec dojde

Oem odpověděl před 4 roky

Cukold : to je rozumný přístup. Sice se to nebude nekandům a Fanynovi líbit, ale jak jsem už psal, pokud ona mu lže, aby mohla být s ním, tak je jasné, že odpovědnost za rozhodování už přenechala své kundě. Věkový rozdíl a děvkařství toho kolegy hraje do karet nezkušenému, protože i kdyby se mu holka zamilovala, tak on se nebude chtít vázat, bude ji chtít jenom na občasný šuk. Takže i jemu bude vyhovovat, že ona má doma svého paroháče 🙂
V tuhle chvíli je zbytečné dělat doma dusno, raději si kup čokoládu, nebo dobrou lahev, podle preferencí a užívej si to co nastane. Já úplně nezavrhuji, že by se mohl spojit s tím milencem, ale podle mě by s tím měl počkat, teď je ještě brzy.

Oem odpověděl před 4 roky

Nováčku, když to udělá jednou, jsou jenom dvě možnosti. Buď bude kolega stát v posteli za nic a už to neudělá, nebo se budeš muset připravovat na další jejich šukání 🙂 Nakonec i ty to budeš chtít, neboj se, s jídlem roste chuť.

Nováček odpověděl před 4 roky

Oem, souhlasím. Kdy se teda můžu s ním spojit?

Oem odpověděl před 4 roky

Počkal bych až se uvidí, že si s ním „sedla“. Po první schůzce, nebo po prvním sexu je hloupost mu psát, nebo se s ním scházet. Nevíš, zda to nebyla první a poslední schůzka, nebo první a poslední sex. Ozval bych se mu, až začne přítelkyně na ty jejich párty chodit častěji. A s přítelkyní zatím doma komunikuj. Zkus třeba zabrousit i na to téma, že by ti nevadilo, kdyby někam šla sama, mezi chlapy, že ji miluješ, ale není tvůj majetek, aby si nemohla sama někam vyrazit. Že víš, že ona je extrovert a má společnost ráda, že to chápeš, že žena si občas potřebuje ujistit, že je stále krásná a muži ji nadbíhají. Tak nějak bych to formuloval. Že ti po návratu může říct, jaký měla úspěch, jestli ji někdo zkoušel pozvat na drink, že to je dráždivé. Neříkej, že tě to rajcuje, řekni, že je to dráždivé. Pečlivě vol slova, abys nebyl za úchyla, ale aby to vypadalo, že máš chuť nezakazovat ji, aby trochu žila.

Oem odpověděl před 4 roky

Časem můžeš formulovat větu, že se ti líbí, nebo že tě neskutečně bere, když vidíš, že se chlapům líbí. Řekni třeba, že někdo říkal, že ti ji závidí. A že tě to dost vzrušuje ten pocit, že máš doma takovou kost, kterou by jiní chtěli taky. Že se ti líbí jak se na ni dívají, když si ji vedeš. Misíš jí trochu dávat najevo, že jsi na ni hrdý, že ji nechceš půjčovat proto, aby ses ujistil že by ji vůbec někdo chtěl. Žena to pak pochopí že ti na ní už nezáleží, nebo že to děláš proto abys mohl ty sám s nějakou holkou na pivo.

Nováček odpověděl před 4 roky

Jasně, zní to logicky. Jinak jsem ukrutně zvědavý na tu oslavu, bude tam víc lidí, to by znamenalo, že ji pak musí pozvat k sobě…

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Ale mě je to šumák, můj život a moje přítelkyně to není. Já vím jedno… Kdybych něco takového manželce chtěl umožnit, začala by pochybovat o mém rozumu a lásce k ní a kdybych něco na ni navlékl, kopla by mne do prdele. A máš pravdu, kdybych měl přítelkyni, co by si něco takového chtěla vyvzdorovat, jednak už by měla dávno šmírovací program v telefonu a vše bych na odposlechu slyšel, takže bych byl v obraze a kdyby k něčemu došlo, už by se ani nedostala domů, protože bych vyměnil zámek a ona byla už jen bývalá přítelkyně. Víš, nejsem majetnický, ale na hlavu si srát nedám. Jak říkám, trojka, čtyřka, grupík, prostě když se na tom pár společně domluví, chtějí to a vyhovuje jim to, OK, ale abych seděl doma a dělal blba, tak to zase prrrr. A pokud by se jí to nelíbilo, prosím, pro jedno kvíti slunce nesvítí.
 

Nováček odpověděl před 4 roky

Přijde mi, že Cuckold to trochu přehaáí, nemám z toho zas takový prožitek a taková očekávání

Fanyn odpověděl před 4 roky

Nováčku, víš to jsou dvě pozice… Cuckold to bere ze svého pohledu extrémního cuckolda a snaží se tě do toho navléci. Já jsem zase opak, protože cuckold ani kandaulista nejsem a nechávat šukat přítelkyni s jiným se mi příčí, prostě to bych nedal a ani mne to nevzrušuje. Myslím, že něco mezi námi, takový umírněnější je Oem. Ale protože mám známé kandy a znám je dlouho a vím, co je rajcuje, není mi to cizí. Kanda musí být v obrazu, musí vědět kam ta jeho jde, s kým jde a co se tam dělo. Bohužel je na partnerce, zda něco řekne, zda si bude vymýšlet  nebo zda mu vše upřímně povypráví a proto oni to mají založené na své přítomnosti buď aktivní či jen pasivní-divácké. Ale pak vidí, slyší a vědí a nemusí se dávat balamutit a jen si ve své fantazii představovat. Žádný z nich není ale submisiv, nýbrž rovnocenný, takže žádná rohožka, sluha, psík. Oni to nemají jako životní styl, ale jen jako zpestření jejich sexuálního života.Samozřejmě to o nich jejich partnerky vědí, ale také vědí, že to u nich není psychická diagnoza. Berou to prostě jako trojku.

Oem odpověděl před 4 roky

Amen

Nováček odpověděl před 4 roky

Všem opravdu děkuji za rady a pokud to bude mít nějaké pokračování (v což doufám), dám vědět.

Cuckold odpověděl před 4 roky

Třeba to bude na povídku 🙂

Nováček odpověděl před 4 roky

Měl bych ještě jeden dotaz na odborníky. Mohla by tomu pomoct návštěva společné sauny nebo nudapláže v létě?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Pokud jde o nudapláž, tak na tom nevidím nic zvláštního, co by mělo napomoci. To dělají kandaulisté, co partnerku rádi ukazují, ale jinak tam lidé nechodí z nějakých erotických důvodů, ale pro tu volnost. Nudismus či naturismus je pro mnohé životní styl a nejsou to ani kandové ani cuckoldi a nemusí tam chodit na lov. Víš znal jsem za mlada dvě holky zhruba ve věku té tvé. Byly stydlivé, za boha by se někde před lidmi nevysvlékly donaha a vidíš, jinak to byly promiskuitní rajdy co rádi roztahovaly haksny, takže o nudismu to není.

Nováček odpověděl před 4 roky

Mělo to pokračování, ale mám z toho smíšené pocity. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Nováčku, tak se svěř. Co se přihodilo?

Nováček odpověděl před 4 roky

Nakonec to dopadlo úplně jinak, než jsem čekal. Sešli se celkem dvakrát, ještě před tou krizía. A bylo to skvěly! Ale teď už ji ten ex-kolega nechce, takže přítelkyně je z toho celá nesvá a podrážděná…

Fanyn odpověděl před 4 roky

Nováčku, tak co, jak je? hele, ale to že je tvá přítelkyně nesvá, protože ji ten ex-kolega po dvou setkáních pustil k vodě, to svědčí o tom, že se na něho dost upnula, že se jí to s ním asi moc líbilo a protože to už nemá… To pro tebe není moc dobré.

Nováček odpověděl před 4 roky

Jsem docela bezradný… Sice už si na něj ani nevzpomene, ale přestalo nám to prostě klapat, hlavně v posteli.

stop odpověděl před 4 roky

A proč jsi bezradný? Pokud vám to neklape, tak přemýšlej proč. Možná chce za ním, možná zjistila, že s tebou to není ono a že tohle nechce. Z toho nemusíš být bezradný. Naopak buď rád, že se to ukázalo tak záhy. Zjisti, zda se s tím dá něco dělat a pokud ne, jděte od sebe. Nejste přeci ještě tak staří, aby jste to museli lepit za každou cenu. A jiných ženských jsou na světě mrtě. Třeba ti to s jinou bude klapat lépe.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Stop má pravdu. Prostě to pro ni bylo něco jiného, nového, neokoukaného. Bylo to pro ni jako nové jídlo, jako jiná kuchyně. Pokud měl větší ocas než ty a hlavně tlustší, což je u žen větší priorita než-li ta délka a pokud byl v posteli přeborník a ještě k tomu běžec na delší trať, tak se nediv. Jasně, asi se jí dotklo, že ji jen využil, zneužil, udělal si 2x dobře a už hledí zase jinam. Prostě to byl takový ten sexuální predátor.
Sice ji nasral a snaží se ho vytěsnit ze života, ale vzpomínky na jeho ocas ne a ty to teď pociťuješ. Tak se jí zeptej, v čem byl lepší než-li ty a co bys měl vylepšit. Snaž se o inovativní věci ve všem sexu, něco, čím bys ji mohl zaujmout, ale pokud ji to nezaujme a dál to bude v posteli stát za prd, tak jak píše stop, pošli ji k vodě a poohlédni se jinde. jak říkali naši předkové: Pro jedno kvítí slunce nesvítí. 

Vaše odpověď

20 + 18 =