Jak si udržet chlapa?

PoradnaKategorie dotazu: VztahyJak si udržet chlapa?
Liduš zeptal se před 5 roky

Nevím kde pořád dělám chybu. Každý chlap mi říká jak mě miluje a za půl roku už si vypisuje s bývalou a jsem mu někde. Jak si mám udržet chlapa? Jak to dělají ty holky co mají krásního kluka a stěžují si že za nima pořád leze a že ho mají plné zuby? Taky bych to někdy chtěla zažít ale já to mám úplně naopak. Mě si žádný nevšímá, pořád jenom kamarádi, hospoda a auta. Jak to mám udělat aby si mě všímal a abych byla pro něj ta jediná a pořád mě chtěl? Jsem s toho zoufalá už.

10 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

Takže s přítelem co ti řekl že jsi žárlivá pí.a to krachlo? No víš, nevybírej si ty chlapy, co tráví většinu času s kamarády po hospodách a barech, ty chlapy, co s motorkou i spí a nebo stále něco dělají na autě. Tam jsou kámoši, motorka či auto na prvním místě a pak teprve ty.Snaž se být sebevědomá, nad věcí, okatě nežárli a nesmíš být tzv. piavicí, to my chlapi také nemáme rádi. Pokud on někam chodí sám, choď také někam sama. Také pozor na chlapa, co chce hned při první schůzce šukat. Víš jak je to v té písničce: Pomilujte, pošpásujte, ale lásku jim neslibujte. To, že bys mu hned dala neznamená, že s tebou bude. Víš mezi chlapi se říká: Ta co dá hned je kurva a ta co nedá je kráva. Snaž se být zajímavá a hned nesedej na lep prvnímu, co jen naznačí zájem. Je ti dvacet, ta skutečná láska může přijít klidně až ve 30. Nakonec co, zkus si raději najít chlapa, co už ví co chce a to ti 30. jsou.

Liduš odpověděl před 5 roky

Nekrachlo ale ptám se kdyby něco. Slíbil že bude hodnej ale jako už nevim no. Miluju ho ale nevim, kdyby to krachlo tak chci vědět prostě kde dělám chyby proč to tak pořád mám. Kámošky moc nemám a ty co mám tak chodí na kafe i s klukama, to je těžký, já si vždycky myslela že když jsme pár tak chodíme všade spolu, ale asi vám to chlapům vadí. Nerozumím tomu tak se ptám no, co dělám špatně a tak.

Liduš odpověděl před 5 roky

A nikdy jsem nebyla nějaká ku… nedávám klukům na prvním rande, to jako zase fakt ne, nejsem hloupá husička.

Liduš odpověděl před 5 roky

Ale připadá mi že vy chlapy taky nevíte co chcete. Pořád jak musí být holka hodná a kecy v klecy a potom jak máte hodnou tak si stěžujete že chcete mrchu. Tak co jako chcete? Už by nějaký chlap mohl říct co od nás chcete a ne se pořád vymlouvat. Já chci vztah a rodinu a pořád si ze mě kluci jenom srandu děláte. Kámoška na kluky se… a asi dělá dobře. Jenom nás zraňujete a chcete abysme vám vařily a staraly se o vás ale samy nic nepomáháte.

Marek odpověděl před 5 roky

Myslis si ze zenske to tak nemaji? Ze chlap to ma lehke s zenskou? Kdyz mate neverneho chlapa tak za nim lezete ale porad si stezujete jak je vam neverny a jake jste chudinky a kdyz mate hodneho co se zajima a stara se, tak ho podvadite protoze nevite co by – muj pripad. Holka me podvadela a kdyz jsem na to prisel tak vis co mi rekla? Ze pry jsem moc hodny. Pochopis to? Ted chodi s polociganem ktery bere pernik a pry ji obcas zmlati. Nechapu nic a je mi z toho na bliti. Fakt me vytaci kdyz si nejaka pipka ktera zije s blbcem ktery ji nadava stezuje ze chlapi jsou hnusni. Jaky byl kdyz jste se seznamili? To jsi nepoznala ze to neni zadny hodny kluk?

Fanyn odpověděl před 5 roky

Víš, ono je sice hezké, když jste stále spolu a všude spolu chodíte, ale všeho moc škodí. Ono se to v tomto mladém věku může omrzet a zevšednět. Jasně, aby denně dával přednost kámošům, to je na hovínko. Ale jednou týdně mu to toleruj. Kolega Marek má pravdu. Bohužel, když je kluk hodný, pozorný, věnuje se partnerce a snášel by jí modré z nebe, stává se vám holkám jistým, nudným a vy začnete mít roupy po vzrůšu jinde. Zpravidla si nabrnknete sebevědomého a sebestředného vola, který je násilnický nebo totální děvkař. Musíte si spolu sednout a bez obalu a po pravdě si vyříkat, jak to mezi vámi je, jak si to každý z vás ve vašem vztahu představuje a co od vztahu očekává. Pak je třeba udělat nějaký kompromisný závěr a toho se držet. Mlčet a představovat si, že on ti čte myšlenky nebo pochopí každý tvůj pouze náznak je pitomost. Vy holky nemáte rády, když vám je kluk nevěrný, ale kluci nemají radi pijavice a stíhačky.Musí být nějaká důvěra.
Také si ho sleduj, zda maká, nebo se fláká, zda není jen slibotechna, zda moc nechlastá a nechodí často přiožralý a zda ho zajímají děti či o nich nechce slyšet, zda má nějaké zásady, či je to bohém, co chce jen žít a co bude zítra jej moc nezajímá. Podle toho si můžeš vykalkulovat, zda to s ním má cenu, zda se chce vázat, zda se jednou bude chtít usadit a mít s tebou rodinu.Jsi zamilovaná, píšeš, tak odlož růžové brýle a začni uvažovat racionálně. 

Liduš odpověděl před 5 roky

Děkuji. A ty máš holku? Plánujete děti? Nebo už nějaké máte? Máš skušenosti ze vztahu?
Je tady nějaká holka? Nebo jenom samí chlapi?

Fanyn odpověděl před 5 roky

Děvče, já už jsem 34 let ženatý. Ale ono jde o to, že jsme si tehdy s mojí dívkou, nyní už manželkou vyjasnili priority, co jsme ochotni jeden druhému tolerovat a také jsme si oba stanovili navzájem pravidlo, že jednou a konec, tzn. že stačí dozvědět se o jediné nevěře, úletu s jiným nebo já s jinou a je konec, rozvod. Já tedy do hospody nechodil. Né že bych byl vyloženě abstinent, to ne, třeba vínko nebo dobrou slivovičku si dám, ale není to nikdy na ožíračku ani přiožíračku. I já mám své koníčky, ale nikdy né na úkor rodiny.Ono jde o to, že spolu musíte stále komunikovat, vyjasňovat si problémy. Moje žena po mě nechtěla, bych seděl furt doma jí u zadku, jak se říká. I ona měla ráda čas na pokec, na knížku nebo třeba hodinu každý den telefonuje se svými sestrami. Má dvě a obě jsou na Moravě. Vztah není o vlastnictví toho druhého, ale o vzájemné důvěře a toletanci. Samozřejmě ta tolerance má své meze a nesmí se zneužít. Třeba nevěru bych jí nikdy neodpustil. Byla by to zrada, podraz, ztráta důvěry a žít s někým v nedůvěře nemá smysl. Takový vztah je jak rozbitý a tzv. odpuštěním slepený šálek. Ty jizvy na něm zůstanou. Láska pomine a zůstane jen to mít rád, vážit si, potřebovat toho druhého, moci se na něho spolehnout.

Liduš odpověděl před 5 roky

Omlouvám se to jsem nevěděla že jste takový starý už.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Liduš, každý je starý tak, jak se cítí a né kolik mu je. Jsou věkově starší mladíci a  mladí starci. Píši ze zkušeností, nebo máš dojem, že jsme nebyli mladí a nelítali za holkama? A vykat mi nemusíš, tady si všichni tykají. Navíc mám v práci řadu mladých kluků a tak vím jak to chodí teď.

Vaše odpověď

19 + 7 =