Jak si udrzet holku?

PoradnaKategorie dotazu: VztahyJak si udrzet holku?
Pepper zeptal se před 4 roky

Chodime spolu uz 3 roky a rok spolu bydlime. Posledni dobou mam hodne prace (podnikam) tak jsem porad v praci. Moje holka se doma nudi. Prijde mi ze ji pomali stracim. Poznate ten pocit ne? Kdyz prijdu domu uz me ani moc neobjima, nekdy mi ani neda pusu. Je znudena, nezepta se jak ses mel. Bojim se ze uz me nemiluje. Myslim si ze me nepodvadi, to ne, ale nevim cim ji prekvapit nebo co mam udelat aby mela radost a zase me mela vice rada. Kdyby tady byla nejaka pani nebo holka, bylo by to asi jeste lepsi takova rada od zeny jak se mam zachovat.

8 Odpovědi
NEREKNU odpověděl před 4 roky

Peníze kámo, peníze. Málo platíš 🙂 Ne, bez prdele, fakt. Všechny jsou na prachy. Ona nemaká že se nudí doma?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ono je to těžké s těmi ženskými… Když se chlap snaží a buď podniká nebo má dobrý job jako zaměstnanec, nemůže si chodit do práce a z práce jako do houslí. Někdy musí zůstat přes čas a někdy obětovat i víkend. Domů ale přinese prachy. Nebo je doma s madam, práci moc nedá a bere kulovku. Ani jedno se ale dámám nelíbí. Ony by potřebovaly namakaného krasavce s velký pérem, který se jim bude stále věnovat a umí šukat jak Bůh s velkou výdrží i několikrát denně. Navíc je zazobaný a peníze co mu chodí z dividend a nájmů mu stačí i na sporťák a údržbu svého domu. No jo, ale kolik takových chlapů je? 1 z 10 000? A to určitě ještě nemá všechny ty přednosti, které jsem vyjmenoval. Takže dáma je doma a nudí se? No jasně, to je ta, co potřebuje chlapa na peníze a zajišťování domácnosti, kdežto na šukačku si opatří toho nabušeného frajera, třeba nějakého trenéra z fítka. To by se jí líbilo. Ale něco ti povím, i kdybys ji vyhnal makat, aby se nenudila, tak ti stejně v té práci nasadí parohy s nějakým kolegou. Rozmysli si, jaký ten vztah, kdy jeden jen dává a druhý jen bere má cenu. A uplácet žěnskou, jo udržíš si ji, ale parohy ti stejně nasadí. Nebuď trouba a neinvestuj do někoho, kdo pro tebe nemá perspektivu.

Klára odpověděl před 4 roky

Nesmysl. O penězích to opravdu není. Musíš se zajímat. Být pořád v práci není žádné terno. Každý extrém je špatně.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ano, terno to opravdu není ani pro chlapa. Jenže pokud bude doma s tebou a bude nosit domu jen 16 tisíc, tak se ti to asi také nebude líbit. Už jsem kolem sebe pár takových případů zažil. Kluk byl s přítelkyni stále, nedělal víkendy, nedělal přesčasy, ale za 8 hodin plat nic moc. Ona učila v MŠ a tudíž remcala. A to co vím, tak se ji věnoval, chodili spolu na kdejaký koncert, na plesy, občas i na ty večeře i když do kapsy měl hluboko. Jak říkám, remcala. Změnil tedy práci, začal dojíždět 30 km do Prahy vlakem a nosil 30 tisíc, ale ta jeho se mu zatím v tichosti, zatímco on makal v té Praze, kurvila. No nebyla s milencem moc opatrná a tak se to ten kluk dozvěděl a dal jí kopačky. Nakonec se na ni i ten se kterým ho podváděla asi po dvou měsících na to také vybodl. Takže má to cenu? 

Klára odpověděl před 4 roky

Proto píšu že to není o penězích. Asi byl problém někde úplně jinde.

Kpt.plk odpověděl před 4 roky

Peníze jsou až na prvním místě. Podle toho si žena chlapa vybírá :-)))) ale nevím podle čeho se řídí jestli si ho nechá :-))))

Pitr odpověděl před 4 roky

Nevím, zda jsi na správném serveru, kde by ti měli radit, jak si udržet ženskou. Ale faktem je, že ty peníze jsou jistou cestou. Pokud budeš hodně makat a nosit hodně peněz, tak ti ženuška asi časem začne zahýbat, jak ji bude svrbět, ale s tebou zůstane kvůli prachům. A to by ti mělo stačit. 
Jestli ji miluješ, tak buď rád, že ji krásně zajistíš a že ani v tvé nepřítomnosti netrpí sexuální nouzí a užívá si dosyta. A nemusí tě ani trápit, že si při tom třeba na tebe ani nevzpomene. Neboj, jakmile bude potřebovat prachy, tak si zase vzpomene.

Oem odpověděl před 4 roky

Pitr: to je síla. Ty to takhle doma máš? 
Je legrační jak Liduška chce návod na chlapy a tady zase návod na ženy. Ale zatím nikdo na přesný návod nepřišel. Kdyby ano tak nejsou rozvody.

Vaše odpověď

13 + 18 =